IV liga śląska (gr. II) sezon 2021/2022

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 GKS II Tychy 15 35 11 2 2 44 13 31
2 LKS Bełk 15 35 11 2 2 33 14 19
3 Unia Turza Śląska 15 29 9 2 4 35 22 13
4 LKS Czaniec 15 24 6 6 3 27 23 4
5 Orzeł Łękawica 15 23 6 5 4 28 30 -2
6 Piast II Gliwice 15 21 5 6 4 25 19 6
7 Drzewiarz Jasienica 15 21 6 3 6 21 25 -4
8 MRKS Czechowice-Dziedzice 15 20 5 5 5 25 20 5
9 Spójnia Landek 15 19 4 7 4 25 20 5
10 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 15 18 4 6 5 22 22 0
11 Unia Książenice 15 17 5 2 8 30 35 -5
12 Kuźnia Ustroń 15 17 4 5 6 16 24 -8
13 Czarni Gorzyce 15 15 4 3 8 18 29 -11
14 ROW 1964 Rybnik 15 15 3 6 6 26 38 -12
15 LKS Bestwina 15 11 3 2 10 20 37 -17
16 Czarni-Góral Żywiec 15 7 1 4 10 17 41 -24
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga śląska (gr. II) sezon 2021/2022

1. kolejka - IV liga śląska (gr. II) 14/15 sierpnia

Drzewiarz Jasienica 6 - 2 Czarni Gorzyce
LKS Bestwina 1 - 2 Spójnia Landek
LKS Bełk 5 - 1 Orzeł Łękawica
LKS Czaniec 2 - 0 Podbeskidzie II Bielsko-Biała
ROW 1964 Rybnik 1 - 3 GKS II Tychy
Czarni-Góral Żywiec 0 - 1 MRKS Czechowice-Dziedzice
Unia Turza Śląska 3 - 2 Unia Książenice
Piast II Gliwice 3 - 1 Kuźnia Ustroń

IV liga śląska (gr. II) sezon 2021/2022

2. kolejka - IV liga śląska (gr. II) 21/22 sierpnia

ROW 1964 Rybnik 2 - 1 Czarni Gorzyce
Orzeł Łękawica 3 - 0 LKS Czaniec
LKS Bestwina 0 - 1 LKS Bełk
Drzewiarz Jasienica 2 - 1 Kuźnia Ustroń
Spójnia Landek 4 - 2 Unia Książenice
MRKS Czechowice-Dziedzice 2 - 2 Unia Turza Śląska
GKS II Tychy 8 - 0 Czarni-Góral Żywiec
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 3 - 2 Piast II Gliwice

IV liga śląska (gr. II) sezon 2021/2022

3. kolejka - IV liga śląska (gr. II) 25/26 sierpnia

LKS Bełk 0 - 3 Spójnia Landek
LKS Czaniec 4 - 2 LKS Bestwina
Piast II Gliwice 4 - 1 Orzeł Łękawica
Drzewiarz Jasienica 0 - 0 Podbeskidzie II Bielsko-Biała
ROW 1964 Rybnik 2 - 2 Kuźnia Ustroń
Czarni-Góral Żywiec 2 - 3 Czarni Gorzyce
Unia Turza Śląska 0 - 3 GKS II Tychy
Unia Książenice 0 - 5 MRKS Czechowice-Dziedzice

IV liga śląska (gr. II) sezon 2021/2022

4. kolejka - IV liga śląska (gr. II) 28/29 sierpnia

Czarni Gorzyce 3 - 1 Unia Turza Śląska
Kuźnia Ustroń 3 - 1 Czarni-Góral Żywiec
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 3 - 3 ROW 1964 Rybnik
Orzeł Łękawica 0 - 0 Drzewiarz Jasienica
LKS Bestwina 1 - 3 Piast II Gliwice
Spójnia Landek 1 - 2 MRKS Czechowice-Dziedzice
LKS Bełk 2 - 1 LKS Czaniec
GKS II Tychy 4 - 1 Unia Książenice

IV liga śląska (gr. II) sezon 2021/2022

5. kolejka - IV liga śląska (gr. II) 04/05 września

ROW 1964 Rybnik 3 - 3 Orzeł Łękawica
Czarni-Góral Żywiec 1 - 3 Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Unia Turza Śląska 2 - 3 Kuźnia Ustroń
LKS Czaniec 2 - 2 Spójnia Landek
Drzewiarz Jasienica 2 - 1 LKS Bestwina
Czarni Gorzyce 0 - 3 Unia Książenice
MRKS Czechowice-Dziedzice 0 - 0 GKS II Tychy
Piast II Gliwice 0 - 0 LKS Bełk

IV liga śląska (gr. II) sezon 2021/2022

6. kolejka - IV liga śląska (gr. II) 11/12 września

Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1 - 2 Unia Turza Śląska
Spójnia Landek 1 - 1 GKS II Tychy
Czarni Gorzyce 1 - 1 MRKS Czechowice-Dziedzice
Kuźnia Ustroń 2 - 1 Unia Książenice
Orzeł Łękawica 2 - 0 Czarni-Góral Żywiec
LKS Bestwina 5 - 1 ROW 1964 Rybnik
LKS Bełk 5 - 0 Drzewiarz Jasienica
LKS Czaniec 0 - 0 Piast II Gliwice

IV liga śląska (gr. II) sezon 2021/2022

7. kolejka - IV liga śląska (gr. II) 18/19 września

Unia Książenice 4 - 2 Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Drzewiarz Jasienica 2 - 2 LKS Czaniec
MRKS Czechowice-Dziedzice 0 - 2 Kuźnia Ustroń
Czarni-Góral Żywiec 2 - 3 LKS Bestwina
Piast II Gliwice 0 - 0 Spójnia Landek
Unia Turza Śląska 7 - 2 Orzeł Łękawica
GKS II Tychy 4 - 0 Czarni Gorzyce
ROW 1964 Rybnik 1 - 3 LKS Bełk

IV liga śląska (gr. II) sezon 2021/2022

8. kolejka - IV liga śląska (gr. II) 25/26 września

Piast II Gliwice 4 - 0 Drzewiarz Jasienica
Kuźnia Ustroń 0 - 5 GKS II Tychy
Orzeł Łękawica 2 - 0 Unia Książenice
LKS Bestwina 0 - 1 Unia Turza Śląska
LKS Bełk 3 - 3 Czarni-Góral Żywiec
LKS Czaniec 1 - 1 ROW 1964 Rybnik
Spójnia Landek 2 - 2 Czarni Gorzyce
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1 - 1 MRKS Czechowice-Dziedzice

IV liga śląska (gr. II) sezon 2021/2022

9. kolejka - IV liga śląska (gr. II) 02/03 października

Unia Turza Śląska 3 - 1 LKS Bełk
Unia Książenice 5 - 1 LKS Bestwina
Drzewiarz Jasienica 2 - 1 Spójnia Landek
ROW 1964 Rybnik 2 - 2 Piast II Gliwice
MRKS Czechowice-Dziedzice 2 - 2 Orzeł Łękawica
Czarni Gorzyce 0 - 0 Kuźnia Ustroń
Czarni-Góral Żywiec 3 - 3 LKS Czaniec
GKS II Tychy 2 - 3 Podbeskidzie II Bielsko-Biała

IV liga śląska (gr. II) sezon 2021/2022

10. kolejka - IV liga śląska (gr. II) 09/10 października

Podbeskidzie II Bielsko-Biała 0 - 3 Czarni Gorzyce
Spójnia Landek 0 - 0 Kuźnia Ustroń
Orzeł Łękawica 2 - 3 GKS II Tychy
LKS Bestwina 2 - 6 MRKS Czechowice-Dziedzice
LKS Bełk 3 - 2 Unia Książenice
LKS Czaniec 1 - 1 Unia Turza Śląska
Drzewiarz Jasienica 0 - 2 ROW 1964 Rybnik
Piast II Gliwice 0 - 0 Czarni-Góral Żywiec

IV liga śląska (gr. II) sezon 2021/2022

11. kolejka - IV liga śląska (gr. II) 16/17 października

Unia Książenice 0 - 3 LKS Czaniec
Czarni-Góral Żywiec 2 - 4 Drzewiarz Jasienica
ROW 1964 Rybnik 1 - 4 Spójnia Landek
Unia Turza Śląska 2 - 1 Piast II Gliwice
MRKS Czechowice-Dziedzice 0 - 1 LKS Bełk
Czarni Gorzyce 1 - 2 Orzeł Łękawica
Kuźnia Ustroń 0 - 0 Podbeskidzie II Bielsko-Biała
GKS II Tychy 3 - 1 LKS Bestwina

IV liga śląska (gr. II) sezon 2021/2022

12. kolejka - IV liga śląska (gr. II) 23/24 października

Spójnia Landek 1 - 1 Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Orzeł Łękawica 2 - 0 Kuźnia Ustroń
LKS Bestwina 1 - 0 Czarni Gorzyce
LKS Bełk 3 - 0 GKS II Tychy
Drzewiarz Jasienica 2 - 1 Unia Turza Śląska
ROW 1964 Rybnik 0 - 2 Czarni-Góral Żywiec
LKS Czaniec 2 - 1 MRKS Czechowice-Dziedzice
Piast II Gliwice 2 - 2 Unia Książenice

IV liga śląska (gr. II) sezon 2021/2022

13. kolejka - IV liga śląska (gr. II) 30/31 października

Czarni-Góral Żywiec 1 - 1 Spójnia Landek
Unia Książenice 2 - 1 Drzewiarz Jasienica
Unia Turza Śląska 5 - 1 ROW 1964 Rybnik
MRKS Czechowice-Dziedzice 2 - 3 Piast II Gliwice
Czarni Gorzyce 0 - 2 LKS Bełk
Kuźnia Ustroń 0 - 0 LKS Bestwina
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 0 - 0 Orzeł Łękawica
GKS II Tychy 4 - 1 LKS Czaniec

IV liga śląska (gr. II) sezon 2021/2022

14. kolejka - IV liga śląska (gr. II) 06/07 listopada

Spójnia Landek 3 - 4 Orzeł Łękawica
Czarni-Góral Żywiec 0 - 4 Unia Turza Śląska
LKS Bełk 3 - 0 Kuźnia Ustroń
LKS Czaniec 2 - 0 Czarni Gorzyce
Drzewiarz Jasienica 0 - 1 MRKS Czechowice-Dziedzice
ROW 1964 Rybnik 3 - 3 Unia Książenice
LKS Bestwina 0 - 5 Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Piast II Gliwice 0 - 3 GKS II Tychy

IV liga śląska (gr. II) sezon 2021/2022

15. kolejka - IV liga śląska (gr. II) 13/14 listopada

Unia Książenice 3 - 0 Czarni-Góral Żywiec
MRKS Czechowice-Dziedzice 1 - 3 ROW 1964 Rybnik
Orzeł Łękawica 2 - 2 LKS Bestwina
Unia Turza Śląska 1 - 0 Spójnia Landek
Czarni Gorzyce 2 - 1 Piast II Gliwice
LKS Czaniec 3 - 2 Kuźnia Ustroń
GKS II Tychy 1 - 0 Drzewiarz Jasienica
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 0 - 1 LKS Bełk