IV liga małopolska (zachodnia) sezon 2021/2022

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wieczysta Kraków 29 78 25 3 1 144 17 127
2 Wiślanie Jaśkowice 29 67 21 4 4 78 31 47
3 Beskid Andrychów 29 55 17 4 8 58 25 33
4 Orzeł Ryczów 29 50 14 8 7 62 42 20
5 Dalin Myślenice 29 49 14 7 8 57 44 13
6 Słomniczanka Słomniki 29 47 14 5 10 53 45 8
7 LKS Jawiszowice 29 47 13 8 8 57 54 3
8 Unia Oświęcim 28 43 13 4 11 42 42 0
9 Sokół Kocmyrzów Baranówka 29 41 12 5 12 48 55 -7
10 Tempo Białka 29 41 11 8 10 48 56 -8
11 Pcimianka Pcim 28 36 10 6 12 55 58 -3
12 MKS Trzebinia 29 36 11 3 15 46 56 -10
13 Jutrzenka Giebułtów 28 36 11 3 14 27 43 -16
14 Garbarnia II Kraków 29 33 9 6 14 39 62 -23
15 KS Chełmek 29 26 7 5 17 47 64 -17
16 Wiślanka Grabie 29 19 5 4 20 26 66 -40
17 Clepardia Kraków 28 14 3 5 20 21 91 -70
18 TS Węgrzce 29 13 3 4 22 16 73 -57
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga małopolska (zachodnia) sezon 2021/2022

1. kolejka - IV liga małopolska (zachodnia) 07/08 sierpnia

Pcimianka Pcim 1 - 3 Sokół Kocmyrzów Baranówka
LKS Jawiszowice 1 - 1 Garbarnia II Kraków
Orzeł Ryczów 1 - 3 Tempo Białka
Wiślanie Jaśkowice 3 - 0 TS Węgrzce
Dalin Myślenice 3 - 2 KS Chełmek
Beskid Andrychów 3 - 0 MKS Trzebinia
Unia Oświęcim 3 - 1 Słomniczanka Słomniki
Jutrzenka Giebułtów 0 - 1 Wiślanka Grabie
Wieczysta Kraków 16 - 0 Clepardia Kraków

IV liga małopolska (zachodnia) sezon 2021/2022

2. kolejka - IV liga małopolska (zachodnia) 14/15 sierpnia

Wiślanka Grabie 0 - 2 Słomniczanka Słomniki
Garbarnia II Kraków 2 - 4 Wieczysta Kraków
Tempo Białka 7 - 1 Pcimianka Pcim
Clepardia Kraków 0 - 7 Dalin Myślenice
KS Chełmek 1 - 3 Beskid Andrychów
Sokół Kocmyrzów Baranówka 3 - 3 LKS Jawiszowice
TS Węgrzce 1 - 3 Orzeł Ryczów
MKS Trzebinia 0 - 3 Unia Oświęcim
Jutrzenka Giebułtów 3 - 3 Wiślanie Jaśkowice

IV liga małopolska (zachodnia) sezon 2021/2022

3. kolejka - IV liga małopolska (zachodnia) 18/19 sierpnia

Orzeł Ryczów 3 - 1 Jutrzenka Giebułtów
Pcimianka Pcim 2 - 0 TS Węgrzce
LKS Jawiszowice 3 - 1 Tempo Białka
Unia Oświęcim 3 - 2 KS Chełmek
Słomniczanka Słomniki 2 - 2 MKS Trzebinia
Wieczysta Kraków 4 - 0 Sokół Kocmyrzów Baranówka
Beskid Andrychów 4 - 0 Clepardia Kraków
Wiślanie Jaśkowice 2 - 1 Wiślanka Grabie
Dalin Myślenice 0 - 0 Garbarnia II Kraków

IV liga małopolska (zachodnia) sezon 2021/2022

4. kolejka - IV liga małopolska (zachodnia) 21/22 sierpnia

Wiślanka Grabie 4 - 0 MKS Trzebinia
Garbarnia II Kraków 0 - 2 Beskid Andrychów
Tempo Białka 1 - 5 Wieczysta Kraków
KS Chełmek 3 - 1 Słomniczanka Słomniki
Sokół Kocmyrzów Baranówka 2 - 1 Dalin Myślenice
Clepardia Kraków 1 - 2 Unia Oświęcim
TS Węgrzce 1 - 0 LKS Jawiszowice
Jutrzenka Giebułtów 5 - 1 Pcimianka Pcim
Wiślanie Jaśkowice 4 - 1 Orzeł Ryczów

IV liga małopolska (zachodnia) sezon 2021/2022

5. kolejka - IV liga małopolska (zachodnia) 21/22 sierpnia

Wieczysta Kraków 8 - 0 TS Węgrzce
LKS Jawiszowice 2 - 1 Jutrzenka Giebułtów
Pcimianka Pcim 2 - 2 Wiślanie Jaśkowice
Beskid Andrychów 3 - 1 Sokół Kocmyrzów Baranówka
Unia Oświęcim 3 - 0 Garbarnia II Kraków
Słomniczanka Słomniki 0 - 0 Clepardia Kraków
Orzeł Ryczów 4 - 0 Wiślanka Grabie
MKS Trzebinia 3 - 0 KS Chełmek
Dalin Myślenice 1 - 2 Tempo Białka

IV liga małopolska (zachodnia) sezon 2021/2022

6. kolejka - IV liga małopolska (zachodnia) 28/29 sierpnia

TS Węgrzce 1 - 1 Dalin Myślenice
Sokół Kocmyrzów Baranówka 2 - 1 Unia Oświęcim
Tempo Białka 0 - 0 Beskid Andrychów
Orzeł Ryczów 4 - 4 Pcimianka Pcim
Wiślanka Grabie 1 - 2 KS Chełmek
Clepardia Kraków 1 - 1 MKS Trzebinia
Wieczysta Kraków 6 - 1 Jutrzenka Giebułtów
Garbarnia II Kraków 0 - 1 Słomniczanka Słomniki
Wiślanie Jaśkowice 1 - 2 LKS Jawiszowice

IV liga małopolska (zachodnia) sezon 2021/2022

7. kolejka - IV liga małopolska (zachodnia) 04/05 września

Pcimianka Pcim 4 - 0 Wiślanka Grabie
Słomniczanka Słomniki 1 - 0 Sokół Kocmyrzów Baranówka
LKS Jawiszowice 3 - 3 Orzeł Ryczów
Dalin Myślenice 1 - 1 Jutrzenka Giebułtów
Beskid Andrychów 1 - 0 TS Węgrzce
KS Chełmek 8 - 0 Clepardia Kraków
Wieczysta Kraków 3 - 0 Wiślanie Jaśkowice
Unia Oświęcim 3 - 1 Tempo Białka
MKS Trzebinia 1 - 0 Garbarnia II Kraków

IV liga małopolska (zachodnia) sezon 2021/2022

8. kolejka - IV liga małopolska (zachodnia) 11/12 września

Pcimianka Pcim 1 - 1 LKS Jawiszowice
Wiślanka Grabie 2 - 1 Clepardia Kraków
Orzeł Ryczów 2 - 2 Wieczysta Kraków
Garbarnia II Kraków 2 - 2 KS Chełmek
Tempo Białka 5 - 1 Słomniczanka Słomniki
Sokół Kocmyrzów Baranówka 3 - 1 MKS Trzebinia
TS Węgrzce 2 - 2 Unia Oświęcim
Jutrzenka Giebułtów 1 - 0 Beskid Andrychów
Wiślanie Jaśkowice 8 - 0 Dalin Myślenice

IV liga małopolska (zachodnia) sezon 2021/2022

9. kolejka - IV liga małopolska (zachodnia) 15/16 września

LKS Jawiszowice 3 - 2 Wiślanka Grabie
Beskid Andrychów 2 - 3 Wiślanie Jaśkowice
Unia Oświęcim 1 - 0 Jutrzenka Giebułtów
Słomniczanka Słomniki 4 - 0 TS Węgrzce
MKS Trzebinia 2 - 3 Tempo Białka
KS Chełmek 1 - 2 Sokół Kocmyrzów Baranówka
Clepardia Kraków 0 - 1 Garbarnia II Kraków
Wieczysta Kraków 5 - 0 Pcimianka Pcim
Dalin Myślenice 2 - 3 Orzeł Ryczów

IV liga małopolska (zachodnia) sezon 2021/2022

10. kolejka - IV liga małopolska (zachodnia) 18/19 września

Pcimianka Pcim 4 - 2 Dalin Myślenice
TS Węgrzce 1 - 0 MKS Trzebinia
LKS Jawiszowice 2 - 4 Wieczysta Kraków
Wiślanka Grabie 0 - 0 Garbarnia II Kraków
Sokół Kocmyrzów Baranówka 2 - 0 Clepardia Kraków
Tempo Białka 2 - 4 KS Chełmek
Orzeł Ryczów 3 - 1 Beskid Andrychów
Jutrzenka Giebułtów 1 - 0 Słomniczanka Słomniki
Wiślanie Jaśkowice 3 - 1 Unia Oświęcim

IV liga małopolska (zachodnia) sezon 2021/2022

11. kolejka - IV liga małopolska (zachodnia) 25/26 września

Słomniczanka Słomniki 5 - 2 Wiślanie Jaśkowice
MKS Trzebinia 2 - 0 Jutrzenka Giebułtów
Beskid Andrychów 3 - 0 Pcimianka Pcim
KS Chełmek 3 - 3 TS Węgrzce
Garbarnia II Kraków 2 - 2 Sokół Kocmyrzów Baranówka
Wieczysta Kraków 5 - 0 Wiślanka Grabie
Dalin Myślenice 1 - 0 LKS Jawiszowice
Unia Oświęcim 0 - 3 Orzeł Ryczów
Clepardia Kraków 0 - 0 Tempo Białka

IV liga małopolska (zachodnia) sezon 2021/2022

12. kolejka - IV liga małopolska (zachodnia) 02/03 października

Pcimianka Pcim 5 - 1 Unia Oświęcim
LKS Jawiszowice 2 - 0 Beskid Andrychów
Tempo Białka 1 - 0 Garbarnia II Kraków
Wiślanka Grabie 1 - 2 Sokół Kocmyrzów Baranówka
TS Węgrzce 2 - 2 Clepardia Kraków
Orzeł Ryczów 2 - 1 Słomniczanka Słomniki
Wiślanie Jaśkowice 6 - 0 MKS Trzebinia
Jutrzenka Giebułtów 2 - 0 KS Chełmek
Wieczysta Kraków 2 - 0 Dalin Myślenice

IV liga małopolska (zachodnia) sezon 2021/2022

13. kolejka - IV liga małopolska (zachodnia) 09/10 października

Słomniczanka Słomniki 2 - 1 Pcimianka Pcim
Garbarnia II Kraków 1 - 0 TS Węgrzce
Beskid Andrychów 0 - 1 Wieczysta Kraków
KS Chełmek 0 - 4 Wiślanie Jaśkowice
Sokół Kocmyrzów Baranówka 1 - 1 Tempo Białka
Dalin Myślenice 1 - 1 Wiślanka Grabie
Unia Oświęcim 2 - 3 LKS Jawiszowice
MKS Trzebinia 3 - 0 Orzeł Ryczów
Clepardia Kraków 0 - 1 Jutrzenka Giebułtów

IV liga małopolska (zachodnia) sezon 2021/2022

14. kolejka - IV liga małopolska (zachodnia) 16/17 października

Wiślanka Grabie 1 - 1 Tempo Białka
Pcimianka Pcim 4 - 0 MKS Trzebinia
LKS Jawiszowice 1 - 1 Słomniczanka Słomniki
TS Węgrzce 1 - 2 Sokół Kocmyrzów Baranówka
Orzeł Ryczów 5 - 0 KS Chełmek
Wiślanie Jaśkowice 4 - 1 Clepardia Kraków
Jutrzenka Giebułtów 1 - 0 Garbarnia II Kraków
Wieczysta Kraków 2 - 0 Unia Oświęcim
Dalin Myślenice 1 - 0 Beskid Andrychów

IV liga małopolska (zachodnia) sezon 2021/2022

15. kolejka - IV liga małopolska (zachodnia) 23/24 października

Garbarnia II Kraków 1 - 3 Wiślanie Jaśkowice
Beskid Andrychów 2 - 0 Wiślanka Grabie
KS Chełmek 2 - 1 Pcimianka Pcim
Clepardia Kraków 1 - 5 Orzeł Ryczów
Sokół Kocmyrzów Baranówka 2 - 0 Jutrzenka Giebułtów
Tempo Białka 1 - 0 TS Węgrzce
Słomniczanka Słomniki 0 - 6 Wieczysta Kraków
Unia Oświęcim 1 - 1 Dalin Myślenice
MKS Trzebinia 1 - 2 LKS Jawiszowice

IV liga małopolska (zachodnia) sezon 2021/2022

16. kolejka - IV liga małopolska (zachodnia) 30/31 października

Pcimianka Pcim 5 - 1 Clepardia Kraków
LKS Jawiszowice 1 - 1 KS Chełmek
Dalin Myślenice 4 - 2 Słomniczanka Słomniki
Beskid Andrychów 3 - 1 Unia Oświęcim
Wiślanka Grabie 3 - 2 TS Węgrzce
Wiślanie Jaśkowice 2 - 0 Sokół Kocmyrzów Baranówka
Orzeł Ryczów 2 - 1 Garbarnia II Kraków
Jutrzenka Giebułtów 1 - 1 Tempo Białka
Wieczysta Kraków 4 - 0 MKS Trzebinia

IV liga małopolska (zachodnia) sezon 2021/2022

17. kolejka - IV liga małopolska (zachodnia) 06/07 listopada

Garbarnia II Kraków 2 - 0 Pcimianka Pcim
KS Chełmek 2 - 2 Wieczysta Kraków
Clepardia Kraków 1 - 4 LKS Jawiszowice
TS Węgrzce 2 - 1 Jutrzenka Giebułtów
Sokół Kocmyrzów Baranówka 0 - 1 Orzeł Ryczów
Unia Oświęcim 2 - 0 Wiślanka Grabie
Słomniczanka Słomniki 0 - 2 Beskid Andrychów
MKS Trzebinia 1 - 3 Dalin Myślenice
Tempo Białka 0 - 0 Wiślanie Jaśkowice

IV liga małopolska (zachodnia) sezon 2021/2022

18. kolejka - IV liga małopolska (zachodnia) 12/13 marca

Tempo Białka 0 - 3 Orzeł Ryczów
KS Chełmek 1 - 2 Dalin Myślenice
Garbarnia II Kraków 1 - 3 LKS Jawiszowice
TS Węgrzce 0 - 3 * Wiślanie Jaśkowice
Clepardia Kraków 0 - 5 Wieczysta Kraków
Wiślanka Grabie 1 - 0 Jutrzenka Giebułtów
Sokół Kocmyrzów Baranówka 3 - 3 Pcimianka Pcim
MKS Trzebinia 2 - 2 Beskid Andrychów
Słomniczanka Słomniki 2 - 0 Unia Oświęcim

IV liga małopolska (zachodnia) sezon 2021/2022

19. kolejka - IV liga małopolska (zachodnia) 19/20 marca

Pcimianka Pcim 0 - 0 Tempo Białka
LKS Jawiszowice 4 - 1 Sokół Kocmyrzów Baranówka
Słomniczanka Słomniki 2 - 1 Wiślanka Grabie
Beskid Andrychów 2 - 0 KS Chełmek
Dalin Myślenice 4 - 1 Clepardia Kraków
Wiślanie Jaśkowice 4 - 0 Jutrzenka Giebułtów
Unia Oświęcim 1 - 0 MKS Trzebinia
Wieczysta Kraków 11 - 1 Garbarnia II Kraków
Orzeł Ryczów 3 - 0 TS Węgrzce

IV liga małopolska (zachodnia) sezon 2021/2022

20. kolejka - IV liga małopolska (zachodnia) 26/27 marca

Wiślanka Grabie 0 - 1 Wiślanie Jaśkowice
Garbarnia II Kraków 1 - 3 Dalin Myślenice
TS Węgrzce 0 - 3 * Pcimianka Pcim
Tempo Białka 1 - 1 LKS Jawiszowice
Sokół Kocmyrzów Baranówka 0 - 7 Wieczysta Kraków
KS Chełmek 0 - 1 Unia Oświęcim
Jutrzenka Giebułtów 1 - 0 Orzeł Ryczów
Clepardia Kraków 0 - 5 Beskid Andrychów
MKS Trzebinia 3 - 1 Słomniczanka Słomniki

IV liga małopolska (zachodnia) sezon 2021/2022

21. kolejka - IV liga małopolska (zachodnia) 02/03 kwietnia

Unia Oświęcim ? - ? Clepardia Kraków
Pcimianka Pcim ? - ? Jutrzenka Giebułtów
Beskid Andrychów 6 - 1 Garbarnia II Kraków
Orzeł Ryczów 0 - 1 Wiślanie Jaśkowice
Wieczysta Kraków 8 - 0 Tempo Białka
MKS Trzebinia 4 - 1 Wiślanka Grabie
Słomniczanka Słomniki 6 - 1 KS Chełmek
LKS Jawiszowice 3 - 0 TS Węgrzce
Dalin Myślenice 2 - 1 Sokół Kocmyrzów Baranówka

IV liga małopolska (zachodnia) sezon 2021/2022

22. kolejka - IV liga małopolska (zachodnia) 09/10 kwietnia

Wiślanka Grabie 0 - 2 Orzeł Ryczów
TS Węgrzce 0 - 3 Wieczysta Kraków
Clepardia Kraków 1 - 3 Słomniczanka Słomniki
Tempo Białka 1 - 3 Dalin Myślenice
Sokół Kocmyrzów Baranówka 1 - 2 Beskid Andrychów
Garbarnia II Kraków 3 - 0 Unia Oświęcim
KS Chełmek 1 - 3 MKS Trzebinia
Wiślanie Jaśkowice 2 - 0 Pcimianka Pcim
Jutrzenka Giebułtów 1 - 0 LKS Jawiszowice

IV liga małopolska (zachodnia) sezon 2021/2022

23. kolejka - IV liga małopolska (zachodnia) 16/17 kwietnia

Słomniczanka Słomniki 3 - 3 Garbarnia II Kraków
Dalin Myślenice 3 - 0 * TS Węgrzce
Pcimianka Pcim 3 - 3 Orzeł Ryczów
KS Chełmek 3 - 1 Wiślanka Grabie
Jutrzenka Giebułtów 0 - 8 Wieczysta Kraków
Unia Oświęcim 2 - 2 Sokół Kocmyrzów Baranówka
Beskid Andrychów 2 - 3 Tempo Białka
MKS Trzebinia 3 - 1 Clepardia Kraków
LKS Jawiszowice 1 - 5 Wiślanie Jaśkowice

IV liga małopolska (zachodnia) sezon 2021/2022

24. kolejka - IV liga małopolska (zachodnia) 23/24 kwietnia

Wiślanka Grabie 1 - 5 Pcimianka Pcim
Tempo Białka 3 - 2 Unia Oświęcim
TS Węgrzce 0 - 3 * Beskid Andrychów
Wiślanie Jaśkowice 2 - 1 Wieczysta Kraków
Sokół Kocmyrzów Baranówka 0 - 2 Słomniczanka Słomniki
Orzeł Ryczów 2 - 3 LKS Jawiszowice
Garbarnia II Kraków 3 - 2 MKS Trzebinia
Jutrzenka Giebułtów 1 - 0 Dalin Myślenice
Clepardia Kraków 1 - 1 KS Chełmek

IV liga małopolska (zachodnia) sezon 2021/2022

25. kolejka - IV liga małopolska (zachodnia) 30 kwietnia/01 maja

Wieczysta Kraków 3 - 0 Orzeł Ryczów
Unia Oświęcim 3 - 0 TS Węgrzce
Beskid Andrychów 2 - 1 Jutrzenka Giebułtów
KS Chełmek 1 - 2 Garbarnia II Kraków
LKS Jawiszowice 3 - 1 Pcimianka Pcim
Clepardia Kraków 2 - 1 Wiślanka Grabie
MKS Trzebinia 3 - 0 Sokół Kocmyrzów Baranówka
Słomniczanka Słomniki 4 - 1 Tempo Białka
Dalin Myślenice 1 - 2 Wiślanie Jaśkowice

IV liga małopolska (zachodnia) sezon 2021/2022

26. kolejka - IV liga małopolska (zachodnia) 03/04 maja

Wiślanka Grabie 3 - 3 LKS Jawiszowice
TS Węgrzce 0 - 3 Słomniczanka Słomniki
Tempo Białka 2 - 4 MKS Trzebinia
Pcimianka Pcim 1 - 3 Wieczysta Kraków
Wiślanie Jaśkowice 0 - 0 Beskid Andrychów
Sokół Kocmyrzów Baranówka 4 - 2 KS Chełmek
Orzeł Ryczów 2 - 2 Dalin Myślenice
Garbarnia II Kraków 4 - 0 Clepardia Kraków
Jutrzenka Giebułtów 0 - 1 Unia Oświęcim

IV liga małopolska (zachodnia) sezon 2021/2022

27. kolejka - IV liga małopolska (zachodnia) 07/08 maja

Garbarnia II Kraków 1 - 0 Wiślanka Grabie
Clepardia Kraków 3 - 0 Sokół Kocmyrzów Baranówka
MKS Trzebinia 3 - 0 TS Węgrzce
Beskid Andrychów 1 - 1 Orzeł Ryczów
Dalin Myślenice 2 - 0 Pcimianka Pcim
Słomniczanka Słomniki 1 - 0 Jutrzenka Giebułtów
KS Chełmek 0 - 2 Tempo Białka
Unia Oświęcim 2 - 1 Wiślanie Jaśkowice
Wieczysta Kraków 7 - 1 LKS Jawiszowice

IV liga małopolska (zachodnia) sezon 2021/2022

28. kolejka - IV liga małopolska (zachodnia) 14/15 maja

LKS Jawiszowice 2 - 4 Dalin Myślenice
Pcimianka Pcim 2 - 1 Beskid Andrychów
Jutrzenka Giebułtów 1 - 0 MKS Trzebinia
Wiślanka Grabie 0 - 7 Wieczysta Kraków
TS Węgrzce 0 - 3 KS Chełmek
Sokół Kocmyrzów Baranówka 6 - 1 Garbarnia II Kraków
Orzeł Ryczów 1 - 1 Unia Oświęcim
Tempo Białka 1 - 0 Clepardia Kraków
Wiślanie Jaśkowice 3 - 2 Słomniczanka Słomniki

IV liga małopolska (zachodnia) sezon 2021/2022

29. kolejka - IV liga małopolska (zachodnia) 21/22 maja

Garbarnia II Kraków 5 - 4 Tempo Białka
Beskid Andrychów 3 - 0 LKS Jawiszowice
Clepardia Kraków 3 - 0 TS Węgrzce
Dalin Myślenice 2 - 2 Wieczysta Kraków
Sokół Kocmyrzów Baranówka 3 - 0 Wiślanka Grabie
KS Chełmek 1 - 2 Jutrzenka Giebułtów
Słomniczanka Słomniki 0 - 0 Orzeł Ryczów
Unia Oświęcim 0 - 1 Pcimianka Pcim
MKS Trzebinia 2 - 4 Wiślanie Jaśkowice

IV liga małopolska (zachodnia) sezon 2021/2022

30. kolejka - IV liga małopolska (zachodnia) 28/29 maja

Wiślanka Grabie ? - ? Dalin Myślenice
Wieczysta Kraków ? - ? Beskid Andrychów
LKS Jawiszowice ? - ? Unia Oświęcim
Pcimianka Pcim ? - ? Słomniczanka Słomniki
Orzeł Ryczów ? - ? MKS Trzebinia
Wiślanie Jaśkowice ? - ? KS Chełmek
Jutrzenka Giebułtów ? - ? Clepardia Kraków
TS Węgrzce ? - ? Garbarnia II Kraków
Tempo Białka ? - ? Sokół Kocmyrzów Baranówka

IV liga małopolska (zachodnia) sezon 2021/2022

31. kolejka - IV liga małopolska (zachodnia) 04/05 czerwca

Tempo Białka ? - ? Wiślanka Grabie
Sokół Kocmyrzów Baranówka ? - ? TS Węgrzce
Garbarnia II Kraków ? - ? Jutrzenka Giebułtów
Clepardia Kraków ? - ? Wiślanie Jaśkowice
KS Chełmek ? - ? Orzeł Ryczów
MKS Trzebinia ? - ? Pcimianka Pcim
Słomniczanka Słomniki ? - ? LKS Jawiszowice
Unia Oświęcim ? - ? Wieczysta Kraków
Beskid Andrychów ? - ? Dalin Myślenice

IV liga małopolska (zachodnia) sezon 2021/2022

32. kolejka - IV liga małopolska (zachodnia) 11/12 czerwca

Wiślanka Grabie ? - ? Beskid Andrychów
Dalin Myślenice ? - ? Unia Oświęcim
Wieczysta Kraków ? - ? Słomniczanka Słomniki
LKS Jawiszowice ? - ? MKS Trzebinia
Pcimianka Pcim ? - ? KS Chełmek
Orzeł Ryczów ? - ? Clepardia Kraków
Wiślanie Jaśkowice ? - ? Garbarnia II Kraków
Jutrzenka Giebułtów ? - ? Sokół Kocmyrzów Baranówka
TS Węgrzce ? - ? Tempo Białka

IV liga małopolska (zachodnia) sezon 2021/2022

33. kolejka - IV liga małopolska (zachodnia) 16/17 czerwca

TS Węgrzce ? - ? Wiślanka Grabie
Tempo Białka ? - ? Jutrzenka Giebułtów
Sokół Kocmyrzów Baranówka ? - ? Wiślanie Jaśkowice
Garbarnia II Kraków ? - ? Orzeł Ryczów
Clepardia Kraków ? - ? Pcimianka Pcim
KS Chełmek ? - ? LKS Jawiszowice
MKS Trzebinia ? - ? Wieczysta Kraków
Słomniczanka Słomniki ? - ? Dalin Myślenice
Unia Oświęcim ? - ? Beskid Andrychów

IV liga małopolska (zachodnia) sezon 2021/2022

34. kolejka - IV liga małopolska (zachodnia) 18/19 czerwca

Wiślanka Grabie ? - ? Unia Oświęcim
Beskid Andrychów ? - ? Słomniczanka Słomniki
Dalin Myślenice ? - ? MKS Trzebinia
Wieczysta Kraków ? - ? KS Chełmek
LKS Jawiszowice ? - ? Clepardia Kraków
Pcimianka Pcim ? - ? Garbarnia II Kraków
Orzeł Ryczów ? - ? Sokół Kocmyrzów Baranówka
Wiślanie Jaśkowice ? - ? Tempo Białka
Jutrzenka Giebułtów ? - ? TS Węgrzce