Świt Nowy Dwór Mazowiecki wrócił na zwycięski szlak. Podopieczni Mariusza Miecznikowskiego w środę pokonali Lechię Tomaszów Mazowiecki.

Od początku lepsze wrażenie na murawie sprawiał Świt Nowy Dwór Mazowiecki, choć Lechia Tomaszów Mazowiecki także miała swoje okazje. Kibice oglądali niezłe zawody, a na boisku co chwilę coś się działo. Goście starali się także coś zdziałać, ale popełniali błędy. Jeden z nich był kosztowny i jego efektem był rzut karny, podyktowany w 18. minucie, którego na gola zamienił niedługo po tym Łukasz Sosnowski.

W kolejnych minutach Świt kontrolował przebieg boiskowych wydarzeń, choć Lechia mocno napierała. Gospodarze jednak tuż przed przerwą podwyższyli na 2-0, za sprawą Yaroslava Yampola. W drugiej odsłonie obraz gry nie uległ zmianie. Zespół z Tomaszowa Mazowieckiego starał się za wszelką cenę odrobić straty, ale podopieczni Mariusza Miecznikowskiego dobrze grali w obronie i dowieźli prowadzenie do końca.

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Lechia Tomaszów Mazowiecki 2-0 (2-0)

1-0 Łukasz Sosnowski (19-rzut karny)

2-0 Yaroslav Yampol (45)