IV liga mazowiecka (Ciechanów, Ostrołęka, Płock) sezon 2020/2021

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Huragan Wołomin 8 19 6 1 1 19 8 11
2 Mławianka Mława 8 18 6 0 2 15 13 2
3 Świt Staroźreby 8 17 5 2 1 20 8 12
4 Wisła II Płock 8 17 5 2 1 18 9 9
5 MKS Przasnysz 8 15 5 0 3 18 8 10
6 Hutnik Warszawa 8 14 4 2 2 17 9 8
7 KS CK Troszyn 8 13 4 1 3 20 11 9
8 Żyrardowianka Żyrardów 8 10 3 1 4 14 14 0
9 Makowianka Maków Mazowiecki 8 8 2 2 4 13 20 -7
10 Wkra Żuromin 8 8 2 2 4 9 16 -7
11 Bzura Chodaków 8 7 2 1 5 11 17 -6
12 KS Łomianki 8 7 2 1 5 10 23 -13
13 Nadnarwianka Pułtusk 8 5 1 2 5 10 20 -10
14 Kasztelan Sierpc 8 1 0 1 7 7 25 -18
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga mazowiecka (Ciechanów, Ostrołęka, Płock) sezon 2020/2021

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Huragan Wołomin 5 15 5 0 0 14 4 10
2 Mławianka Mława 5 12 4 0 1 10 6 4
3 Hutnik Warszawa 5 10 3 1 1 10 3 7
4 KS CK Troszyn 4 10 3 1 0 11 2 9
5 Świt Staroźreby 3 9 3 0 0 12 2 10
6 MKS Przasnysz 4 9 3 0 1 11 4 7
7 Wisła II Płock 3 7 2 1 0 7 3 4
8 Żyrardowianka Żyrardów 4 7 2 1 1 11 6 5
9 Makowianka Maków Mazowiecki 5 4 1 1 3 8 11 -3
10 Nadnarwianka Pułtusk 4 4 1 1 2 5 11 -6
11 Wkra Żuromin 4 2 0 2 2 5 10 -5
12 Bzura Chodaków 4 1 0 1 3 4 8 -4
13 KS Łomianki 1 0 0 0 1 0 3 -3
14 Kasztelan Sierpc 5 0 0 0 5 4 16 -12
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga mazowiecka (Ciechanów, Ostrołęka, Płock) sezon 2020/2021

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wisła II Płock 5 10 3 1 1 11 6 5
2 Świt Staroźreby 5 8 2 2 1 8 6 2
3 KS Łomianki 7 7 2 1 4 10 20 -10
4 Mławianka Mława 3 6 2 0 1 5 7 -2
5 MKS Przasnysz 4 6 2 0 2 7 4 3
6 Wkra Żuromin 4 6 2 0 2 4 6 -2
7 Bzura Chodaków 4 6 2 0 2 7 9 -2
8 Huragan Wołomin 3 4 1 1 1 5 4 1
9 Hutnik Warszawa 3 4 1 1 1 7 6 1
10 Makowianka Maków Mazowiecki 3 4 1 1 1 5 9 -4
11 KS CK Troszyn 4 3 1 0 3 9 9 0
12 Żyrardowianka Żyrardów 4 3 1 0 3 3 8 -5
13 Nadnarwianka Pułtusk 4 1 0 1 3 5 9 -4
14 Kasztelan Sierpc 3 1 0 1 2 3 9 -6
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Żyrardowianka Żyrardów

Gospodarze Wynik Goście Data
Żyrardowianka Żyrardów 0 - 0 Nadnarwianka Pułtusk 17 października 2020
Huragan Wołomin 3 - 1 Żyrardowianka Żyrardów 15 sierpnia 2020
Żyrardowianka Żyrardów 2 - 2 Huragan Wołomin 24 maja 2014
Huragan Wołomin 0 - 1 Żyrardowianka Żyrardów 26 października 2013

IV liga mazowiecka (Ciechanów, Ostrołęka, Płock) sezon 2020/2021

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Mateusz Stryjewski Mławianka Mława 8
2 Marcin Figiel Huragan Wołomin 8
3 Paweł Giel Hutnik Warszawa 7
4 Kamil Rutkowski MKS Przasnysz 6
5 Kamil Majkowski KS CK Troszyn 6
6 Damian Rakoczy Żyrardowianka Żyrardów 5
7 Łukasz Janik KS Łomianki 4
8 Michał Kozaczkow Żyrardowianka Żyrardów 4
9 Michał Sobczak Świt Staroźreby 4
10 Sebastian Krajewski Świt Staroźreby 3
11 Michał Sadowski Świt Staroźreby 3
12 Fryderyk Gerbowski Wisła II Płock 3
13 Krzysztof Pustoła Makowianka Maków Mazowiecki 3
14 Kamil Żmuda Huragan Wołomin 3
15 Mateusz Augustyniak Huragan Wołomin 3
16 Piotr Petasz Huragan Wołomin 3
17 Filip Januszczak Świt Staroźreby 3
18 Kamil Skolmowski Wkra Żuromin 3
19 Jakub Tyska Makowianka Maków Mazowiecki 3
20 Maciej Traczewski MKS Przasnysz 3
21 Adam Zając Bzura Chodaków 3
22 Dominik Dzwonkowski KS CK Troszyn 3
23 Damian Gałązka Nadnarwianka Pułtusk 2
24 Michał Pragacz MKS Przasnysz 2
25 Patryk Szczepański Kasztelan Sierpc 2
26 Marcin Kraska KS CK Troszyn 2
27 Radosław Grefkowicz Bzura Chodaków 2
28 Jarosław Kułaga Kasztelan Sierpc 2
29 Bartłomiej Śmigrodzki Wkra Żuromin 2
30 Dawid Klepczyński Wkra Żuromin 2
31 Patryk Gumowski KS CK Troszyn 2
32 Tomasz Kamiński MKS Przasnysz 2
33 Hubert Czady KS Łomianki 2
34 Adrian Szczutowski Wisła II Płock 2
35 Maciej Rogalski Mławianka Mława 2
36 Maciej Smoliński MKS Przasnysz 2
37 Oskar Zawada Wisła II Płock 2
38 Rafał Trakul Świt Staroźreby 2
39 Kamil Dąbrowski Wisła II Płock 2
40 Kacper Siudak Hutnik Warszawa 1
41 Kacper Pękała Nadnarwianka Pułtusk 1
42 Patryk Cynt Nadnarwianka Pułtusk 1
43 Krzysztof Bajurski Żyrardowianka Żyrardów 1
44 Adrian Ciesielski Makowianka Maków Mazowiecki 1
45 Bartosz Gąska KS CK Troszyn 1
46 Aleksander Pawlak Wisła II Płock 1
47 Bartłomiej Żelazny Wkra Żuromin 1
48 Nnamani Ndubuisi Nadnarwianka Pułtusk 1
49 Kamil Jagielski Nadnarwianka Pułtusk 1
50 Piotr Pydroł Wisła II Płock 1
51 Wojciech Szumilas Wisła II Płock 1
52 Patryk Piasecki Mławianka Mława 1
53 Maciej Knap Hutnik Warszawa 1
54 Bartłomiej Błachnio Kasztelan Sierpc 1
55 Patryk Koczara Makowianka Maków Mazowiecki 1
56 Karol Borowiec MKS Przasnysz 1
57 Szymon Masiak Mławianka Mława 1
58 Radosław Śledziewski Nadnarwianka Pułtusk 1
59 Rafał Sobczak Kasztelan Sierpc 1
60 Adrian Tomczyk Bzura Chodaków 1
61 Dawid Krzyżański Wisła II Płock 1
62 Kacper Kondracki Wisła II Płock 1
63 Dominik Witkowski MKS Przasnysz 1
64 Patryk Leszczyński Wisła II Płock 1
65 Jakub Stepnowski KS CK Troszyn 1
66 Kacper Wydra Mławianka Mława 1
67 Marcin Świderski KS CK Troszyn 1
68 Krzysztof Kopciński MKS Przasnysz 1
69 Piotr Majchrzak Kasztelan Sierpc 1
70 Piotr Wielgosz Hutnik Warszawa 1
71 Kamil Kacprzak Bzura Chodaków 1
72 Łukasz Kamiński Nadnarwianka Pułtusk 1
73 Kacper Bałas KS CK Troszyn 1
74 Kacper Matusiak Makowianka Maków Mazowiecki 1
75 Dominik Dąbrowski Mławianka Mława 1
76 Jakub Sokołowski Żyrardowianka Żyrardów 1
77 Mariusz Unierzyński Świt Staroźreby 1
78 Krzysztof Dąbrowski Mławianka Mława 1
79 Jakub Kaimiński Nadnarwianka Pułtusk 1
80 Bartosz Narewski Wkra Żuromin 1
81 Daniel Bogucki Hutnik Warszawa 1
82 Kamil Waśniowski Hutnik Warszawa 1
83 Łukasz Stanisławski Hutnik Warszawa 1
84 Maciej Ziemski Hutnik Warszawa 1
85 Erwin Nowik Hutnik Warszawa 1
86 Mikołaj Tokaj Huragan Wołomin 1
87 Michał Złotkowski Makowianka Maków Mazowiecki 1
88 Konrad Owczarek Żyrardowianka Żyrardów 1
89 Szymon Kiewel Wisła II Płock 1
90 Jakub Stępień KS Łomianki 1
91 Sebastian Pedynowski KS Łomianki 1
92 Michał Kowalski Bzura Chodaków 1
93 Marcin Rosa Bzura Chodaków 1
94 Seweryn Truskolaski Świt Staroźreby 1
95 Maciej Sobiesiak Świt Staroźreby 1
96 Łukasz Świderski KS CK Troszyn 1
97 Wojciech Trzandel Hutnik Warszawa 1
98 Bartosz Zieliński Świt Staroźreby 1
99 Piotr Ćwikowski Żyrardowianka Żyrardów 1
100 Wiktor Budny Makowianka Maków Mazowiecki 1
101 Konrad Koziarski Żyrardowianka Żyrardów 1
102 Maciej Malinowski KS CK Troszyn 1
103 Filip Potrawiak Wisła II Płock 1
104 Krystian Ogrodowski Wisła II Płock 1
105 Maciej Pater Bzura Chodaków 1
106 Nico Wouters KS Łomianki 1
107 Mateusz Struzik Bzura Chodaków 1
108 Aron Majczyna KS Łomianki 1