IV liga mazowiecka (Warszawa) sezon 2020/2021

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Ząbkovia Ząbki 13 34 11 1 1 43 11 32
2 Victoria Sulejówek 12 29 9 2 1 45 16 29
3 Drukarz Warszawa 13 24 7 3 3 32 14 18
4 MKS Piaseczno 13 23 7 2 4 29 23 6
5 Znicz II Pruszków 12 20 6 2 4 20 10 10
6 Escola Varsovia Warszawa 12 19 6 1 5 36 22 14
7 Mazur Karczew 11 18 5 3 3 16 15 1
8 Unia Warszawa 13 18 5 3 5 18 23 -5
9 KS Raszyn 12 16 5 1 6 20 24 -4
10 Sparta Jazgarzew 12 12 4 0 8 18 25 -7
11 AP Marcovia Marki 12 12 3 3 6 15 32 -17
12 Józefovia Józefów 12 11 3 2 7 11 27 -16
13 Okęcie Warszawa 13 6 2 0 11 10 43 -33
14 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 12 4 1 1 10 8 36 -28
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga mazowiecka (Warszawa) sezon 2020/2021

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Victoria Sulejówek 5 15 5 0 0 23 5 18
2 Ząbkovia Ząbki 6 13 4 1 1 21 7 14
3 Drukarz Warszawa 6 13 4 1 1 19 4 15
4 Escola Varsovia Warszawa 7 13 4 1 2 26 14 12
5 Unia Warszawa 7 13 4 1 2 9 7 2
6 Znicz II Pruszków 5 9 3 0 2 12 5 7
7 Mazur Karczew 6 9 2 3 1 8 5 3
8 AP Marcovia Marki 7 8 2 2 3 10 14 -4
9 MKS Piaseczno 6 7 2 1 3 11 12 -1
10 KS Raszyn 5 7 2 1 2 8 12 -4
11 Sparta Jazgarzew 6 6 2 0 4 7 13 -6
12 Józefovia Józefów 6 6 2 0 4 6 12 -6
13 Okęcie Warszawa 8 6 2 0 6 9 25 -16
14 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 6 1 0 1 5 2 15 -13
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga mazowiecka (Warszawa) sezon 2020/2021

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Ząbkovia Ząbki 7 21 7 0 0 22 4 18
2 MKS Piaseczno 7 16 5 1 1 18 11 7
3 Victoria Sulejówek 7 14 4 2 1 22 11 11
4 Drukarz Warszawa 7 11 3 2 2 13 10 3
5 Znicz II Pruszków 7 11 3 2 2 8 5 3
6 Mazur Karczew 5 9 3 0 2 8 10 -2
7 KS Raszyn 7 9 3 0 4 12 12 0
8 Escola Varsovia Warszawa 5 6 2 0 3 10 8 2
9 Sparta Jazgarzew 6 6 2 0 4 11 12 -1
10 Unia Warszawa 6 5 1 2 3 9 16 -7
11 Józefovia Józefów 6 5 1 2 3 5 15 -10
12 AP Marcovia Marki 5 4 1 1 3 5 18 -13
13 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 6 3 1 0 5 6 21 -15
14 Okęcie Warszawa 5 0 0 0 5 1 18 -17
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Znicz II Pruszków

Gospodarze Wynik Goście Data
Znicz II Pruszków 0 - 0 AP Marcovia Marki 11 listopada 2020
MKS Piaseczno 0 - 2 Znicz II Pruszków 17 października 2020
Drukarz Warszawa 1 - 1 Znicz II Pruszków 10 października 2020
Znicz II Pruszków 2 - 0 KS Raszyn 4 października 2020
Victoria Sulejówek 2 - 1 Znicz II Pruszków 26 września 2020
Znicz II Pruszków 1 - 2 Ząbkovia Ząbki 19 września 2020
Józefovia Józefów 0 - 2 Znicz II Pruszków 12 września 2020
Znicz II Pruszków 4 - 1 Sparta Jazgarzew 5 września 2020
Unia Warszawa 0 - 1 Znicz II Pruszków 30 sierpnia 2020
Znicz II Pruszków 4 - 0 Mazur Karczew 23 sierpnia 2020
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1 - 1 Znicz II Pruszków 15 sierpnia 2020
Znicz II Pruszków 1 - 2 Escola Varsovia Warszawa 8 sierpnia 2020
Okęcie Warszawa 1 - 0 Znicz II Pruszków 1 sierpnia 2020
Błonianka Błonie 4 - 1 Znicz II Pruszków 16 listopada 2019
Znicz II Pruszków 1 - 0 Żyrardowianka Żyrardów 10 listopada 2019
Oskar Przysucha 2 - 1 Znicz II Pruszków 2 listopada 2019
Znicz II Pruszków 0 - 4 KS Raszyn 26 października 2019
Znicz II Pruszków 1 - 1 Radomiak II Radom 19 października 2019
KS Warka 0 - 0 Znicz II Pruszków 12 października 2019
Znicz II Pruszków 1 - 1 Victoria Sulejówek 6 października 2019
Proch Pionki 2 - 0 Znicz II Pruszków 28 września 2019
Znicz II Pruszków 1 - 2 MKS Piaseczno 22 września 2019
Józefovia Józefów 2 - 1 Znicz II Pruszków 15 września 2019
Znicz II Pruszków 3 - 1 Unia Warszawa 11 września 2019
Znicz II Pruszków 1 - 4 Wilga Garwolin 8 września 2019
Znicz II Pruszków 3 - 2 Pilica Białobrzegi 1 września 2019
Znicz II Pruszków 1 - 4 Mazur Karczew 24 sierpnia 2019
Mszczonowianka Mszczonów 0 - 2 Znicz II Pruszków 17 sierpnia 2019
Znicz II Pruszków 1 - 9 Błonianka Błonie 15 czerwca 2019
Energia Kozienice 3 - 3 Znicz II Pruszków 8 czerwca 2019
Znicz II Pruszków 2 - 0 LKS Promna 2 czerwca 2019
MKS Piaseczno 3 - 3 Znicz II Pruszków 25 maja 2019
Znicz II Pruszków 3 - 3 Mszczonowianka Mszczonów 19 maja 2019
Mazur Karczew 1 - 2 Znicz II Pruszków 15 maja 2019
Znicz II Pruszków 1 - 1 Sparta Jazgarzew 10 maja 2019
Oskar Przysucha 3 - 0 Znicz II Pruszków 4 maja 2019
Znicz II Pruszków 1 - 0 KS Raszyn 28 kwietnia 2019
Pilica Białobrzegi 1 - 2 Znicz II Pruszków 19 kwietnia 2019
Perła Złotokłos 2 - 2 Znicz II Pruszków 13 kwietnia 2019
Znicz II Pruszków 3 - 0 Orzeł Unin 7 kwietnia 2019
Radomiak II Radom 0 - 2 Znicz II Pruszków 31 marca 2019
Znicz II Pruszków 1 - 0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 24 marca 2019
Znicz II Pruszków 1 - 2 Wilga Garwolin 18 listopada 2018
Błonianka Błonie 2 - 1 Znicz II Pruszków 10 listopada 2018
Znicz II Pruszków 3 - 0 Energia Kozienice 4 listopada 2018
LKS Promna 2 - 0 Znicz II Pruszków 28 października 2018
Znicz II Pruszków 3 - 0 MKS Piaseczno 20 października 2018
Mszczonowianka Mszczonów 1 - 1 Znicz II Pruszków 13 października 2018
Znicz II Pruszków 1 - 2 Mazur Karczew 7 października 2018
Sparta Jazgarzew 1 - 0 Znicz II Pruszków 29 września 2018
Znicz II Pruszków 0 - 1 Oskar Przysucha 22 września 2018
KS Raszyn 1 - 3 Znicz II Pruszków 15 września 2018
Znicz II Pruszków 0 - 2 Pilica Białobrzegi 9 września 2018
Znicz II Pruszków 3 - 0 Perła Złotokłos 2 września 2018
Orzeł Unin 1 - 0 Znicz II Pruszków 25 sierpnia 2018
Znicz II Pruszków 1 - 2 Radomiak II Radom 19 sierpnia 2018
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3 - 2 Znicz II Pruszków 15 sierpnia 2018
Wilga Garwolin 2 - 1 Znicz II Pruszków 12 sierpnia 2018
LKS Jedlińsk 7 - 0 Znicz II Pruszków 16 czerwca 2018
Znicz II Pruszków 0 - 5 Broń Radom 9 czerwca 2018
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 - 0 Znicz II Pruszków 2 czerwca 2018
Znicz II Pruszków 4 - 0 Wilga Garwolin 27 maja 2018
Znicz II Pruszków 0 - 3 Błonianka Błonie 20 maja 2018
Energia Kozienice 2 - 0 Znicz II Pruszków 16 maja 2018
Znicz II Pruszków 2 - 2 Mszczonowianka Mszczonów 13 maja 2018
Pilica Białobrzegi 3 - 0 Znicz II Pruszków 6 maja 2018
Znicz II Pruszków 4 - 3 MKS Piaseczno 28 kwietnia 2018
Naprzód Skórzec 0 - 3 Znicz II Pruszków 21 kwietnia 2018
Oskar Przysucha 3 - 0 Znicz II Pruszków 18 kwietnia 2018
Znicz II Pruszków 0 - 1 Perła Złotokłos 14 kwietnia 2018
LKS Promna 1 - 1 Znicz II Pruszków 7 kwietnia 2018
Znicz II Pruszków 0 - 1 Sparta Jazgarzew 30 marca 2018
Znicz II Pruszków 0 - 4 Mazur Karczew 18 marca 2018
Znicz II Pruszków 2 - 1 LKS Jedlińsk 12 listopada 2017
Broń Radom 3 - 0 Znicz II Pruszków 4 listopada 2017
Znicz II Pruszków 2 - 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 29 października 2017
Wilga Garwolin 1 - 2 Znicz II Pruszków 22 października 2017
Błonianka Błonie 3 - 1 Znicz II Pruszków 14 października 2017
Znicz II Pruszków 1 - 2 Energia Kozienice 8 października 2017
Mszczonowianka Mszczonów 2 - 0 Znicz II Pruszków 30 września 2017
Znicz II Pruszków 1 - 2 Pilica Białobrzegi 23 września 2017
MKS Piaseczno 2 - 0 Znicz II Pruszków 16 września 2017
Znicz II Pruszków 0 - 0 Naprzód Skórzec 10 września 2017
Perła Złotokłos 0 - 0 Znicz II Pruszków 2 września 2017
Znicz II Pruszków 6 - 0 LKS Promna 30 sierpnia 2017
Sparta Jazgarzew 4 - 1 Znicz II Pruszków 26 sierpnia 2017
Znicz II Pruszków 3 - 3 Oskar Przysucha 20 sierpnia 2017
Mazur Karczew 5 - 0 Znicz II Pruszków 12 sierpnia 2017
Grom Warszawa 1 - 6 Znicz II Pruszków 17 czerwca 2017
Znicz II Pruszków 0 - 2 Szydłowianka Szydłowiec 10 czerwca 2017
Proch Pionki 1 - 1 Znicz II Pruszków 4 czerwca 2017
Znicz II Pruszków 1 - 2 Victoria Sulejówek 31 maja 2017
Wilga Garwolin 2 - 2 Znicz II Pruszków 28 maja 2017
Znicz II Pruszków 2 - 0 MKS Piaseczno 21 maja 2017
Znicz II Pruszków 1 - 2 KS Raszyn 13 maja 2017
Energia Kozienice 2 - 2 Znicz II Pruszków 6 maja 2017
Znicz II Pruszków 0 - 2 Pilica Białobrzegi 3 maja 2017
KS Konstancin 0 - 4 Znicz II Pruszków 29 kwietnia 2017
Znicz II Pruszków 2 - 3 Błonianka Błonie 22 kwietnia 2017
Znicz II Pruszków 0 - 3 Broń Radom 15 kwietnia 2017
Mazur Karczew 2 - 0 Znicz II Pruszków 8 kwietnia 2017
Znicz II Pruszków 0 - 3 Mszczonowianka Mszczonów 2 kwietnia 2017
LKS Promna 1 - 0 Znicz II Pruszków 25 marca 2017
Znicz II Pruszków 3 - 1 Sparta Jazgarzew 19 marca 2017
Oskar Przysucha 4 - 1 Znicz II Pruszków 11 marca 2017
Znicz II Pruszków 7 - 1 Orzeł Wierzbica 5 marca 2017
Znicz II Pruszków 6 - 0 Grom Warszawa 20 listopada 2016
Szydłowianka Szydłowiec 2 - 5 Znicz II Pruszków 12 listopada 2016
Znicz II Pruszków 6 - 0 Proch Pionki 5 listopada 2016
Victoria Sulejówek 11 - 2 Znicz II Pruszków 29 października 2016
Znicz II Pruszków 1 - 2 Wilga Garwolin 22 października 2016
MKS Piaseczno 0 - 0 Znicz II Pruszków 15 października 2016
KS Raszyn 1 - 5 Znicz II Pruszków 1 października 2016
Znicz II Pruszków 1 - 1 Energia Kozienice 25 września 2016
Pilica Białobrzegi 2 - 4 Znicz II Pruszków 17 września 2016
Znicz II Pruszków 1 - 3 KS Konstancin 11 września 2016
Błonianka Błonie 2 - 0 Znicz II Pruszków 3 września 2016
Broń Radom 4 - 1 Znicz II Pruszków 31 sierpnia 2016
Znicz II Pruszków 0 - 1 Mazur Karczew 28 sierpnia 2016
Mszczonowianka Mszczonów 2 - 2 Znicz II Pruszków 24 sierpnia 2016
Znicz II Pruszków 2 - 1 LKS Promna 20 sierpnia 2016
Sparta Jazgarzew 3 - 1 Znicz II Pruszków 13 sierpnia 2016
Znicz II Pruszków 3 - 2 Oskar Przysucha 10 sierpnia 2016
Orzeł Wierzbica 2 - 5 Znicz II Pruszków 6 sierpnia 2016
Znicz II Pruszków 1 - 3 Sparta Jazgarzew 18 czerwca 2016
Olimpia Warszawa 2 - 0 Znicz II Pruszków 11 czerwca 2016
Znicz II Pruszków 3 - 1 Mazur Karczew 5 czerwca 2016
Mszczonowianka Mszczonów 1 - 1 Znicz II Pruszków 1 czerwca 2016
Znicz II Pruszków 0 - 3 Błonianka Błonie 28 maja 2016
Drukarz Warszawa 1 - 2 Znicz II Pruszków 21 maja 2016
Szydłowianka Szydłowiec 2 - 3 Znicz II Pruszków 18 maja 2016
Znicz II Pruszków 3 - 1 UKS Łady 15 maja 2016
Victoria Sulejówek 3 - 1 Znicz II Pruszków 7 maja 2016
Znicz II Pruszków 3 - 0 Dolcan II Ząbki 30 kwietnia 2016
Żyrardowianka Żyrardów 3 - 2 Znicz II Pruszków 24 kwietnia 2016
Znicz II Pruszków 2 - 0 KS Warka 17 kwietnia 2016
Orzeł Wierzbica 3 - 1 Znicz II Pruszków 9 kwietnia 2016
Znicz II Pruszków 2 - 0 Wilga Garwolin 3 kwietnia 2016
KS Raszyn 0 - 0 Znicz II Pruszków 26 marca 2016
Znicz II Pruszków 0 - 3 Hutnik Warszawa 20 marca 2016
KS Konstancin 0 - 0 Znicz II Pruszków 12 marca 2016
Sparta Jazgarzew 4 - 2 Znicz II Pruszków 15 listopada 2015
Znicz II Pruszków 2 - 0 Olimpia Warszawa 11 listopada 2015
Mazur Karczew 8 - 1 Znicz II Pruszków 7 listopada 2015
Znicz II Pruszków 1 - 2 Mszczonowianka Mszczonów 25 października 2015
Błonianka Błonie 2 - 3 Znicz II Pruszków 18 października 2015
Znicz II Pruszków 7 - 2 Drukarz Warszawa 11 października 2015
Znicz II Pruszków 3 - 0 Szydłowianka Szydłowiec 4 października 2015
UKS Łady 1 - 1 Znicz II Pruszków 26 września 2015
Znicz II Pruszków 0 - 1 Victoria Sulejówek 23 września 2015
Dolcan II Ząbki 3 - 3 Znicz II Pruszków 19 września 2015
Znicz II Pruszków 5 - 0 Żyrardowianka Żyrardów 13 września 2015
KS Warka 1 - 3 Znicz II Pruszków 5 września 2015
Znicz II Pruszków 1 - 2 Orzeł Wierzbica 30 sierpnia 2015
Wilga Garwolin 3 - 0 Znicz II Pruszków 26 sierpnia 2015
Znicz II Pruszków 5 - 1 KS Raszyn 23 sierpnia 2015
Hutnik Warszawa 4 - 1 Znicz II Pruszków 15 sierpnia 2015
Znicz II Pruszków 1 - 2 KS Konstancin 9 sierpnia 2015
KS Raszyn 0 - 3 Znicz II Pruszków 13 czerwca 2015
Znicz II Pruszków 1 - 1 Victoria Sulejówek 6 czerwca 2015
Zwolenianka Zwoleń 1 - 4 Znicz II Pruszków 3 czerwca 2015
Znicz II Pruszków 0 - 1 Hutnik Warszawa 30 maja 2015
Orzeł Wierzbica 3 - 1 Znicz II Pruszków 23 maja 2015
Wilga Garwolin 1 - 1 Znicz II Pruszków 20 maja 2015
Energia Kozienice 3 - 0 Znicz II Pruszków 17 maja 2015
Znicz II Pruszków 2 - 1 Mazowsze Grójec 10 maja 2015
Znicz II Pruszków 2 - 2 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 3 maja 2015
Żyrardowianka Żyrardów 0 - 0 Znicz II Pruszków 25 kwietnia 2015
Znicz II Pruszków 2 - 4 Mazur Karczew 19 kwietnia 2015
Znicz II Pruszków 2 - 1 Mszczonowianka Mszczonów 12 kwietnia 2015
Znicz II Pruszków 3 - 3 Sparta Jazgarzew 4 kwietnia 2015
Oskar Przysucha 1 - 1 Znicz II Pruszków 28 marca 2015
Znicz II Pruszków 0 - 0 Szydłowianka Szydłowiec 22 marca 2015
KS Konstancin 2 - 0 Znicz II Pruszków 14 marca 2015
Znicz II Pruszków 6 - 0 Okęcie Warszawa 8 marca 2015
Victoria Sulejówek 1 - 1 Znicz II Pruszków 15 listopada 2014
Znicz II Pruszków 7 - 0 KS Raszyn 9 listopada 2014
Znicz II Pruszków 4 - 0 Zwolenianka Zwoleń 26 października 2014
Hutnik Warszawa 0 - 2 Znicz II Pruszków 18 października 2014
Znicz II Pruszków 4 - 2 Orzeł Wierzbica 11 października 2014
Znicz II Pruszków 7 - 0 Wilga Garwolin 5 października 2014
Znicz II Pruszków 2 - 3 Energia Kozienice 28 września 2014
Mazowsze Grójec 4 - 2 Znicz II Pruszków 20 września 2014
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 2 - 2 Znicz II Pruszków 17 września 2014
Znicz II Pruszków 0 - 1 Żyrardowianka Żyrardów 13 września 2014
Mazur Karczew 3 - 0 Znicz II Pruszków 10 września 2014
Mszczonowianka Mszczonów 2 - 1 Znicz II Pruszków 6 września 2014
Sparta Jazgarzew 5 - 1 Znicz II Pruszków 30 sierpnia 2014
Znicz II Pruszków 1 - 1 Oskar Przysucha 27 sierpnia 2014
Szydłowianka Szydłowiec 4 - 2 Znicz II Pruszków 23 sierpnia 2014
Znicz II Pruszków 0 - 1 KS Konstancin 20 sierpnia 2014
Okęcie Warszawa 1 - 1 Znicz II Pruszków 16 sierpnia 2014
Drukarz Warszawa 1 - 2 Znicz II Pruszków 18 czerwca 2014
Znicz II Pruszków 2 - 1 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 14 czerwca 2014
PKS Radość Warszawa 0 - 3 Znicz II Pruszków 8 czerwca 2014
Znicz II Pruszków 3 - 0 Oskar Przysucha 31 maja 2014
Znicz II Pruszków 0 - 1 UKS Łady 25 maja 2014
Okęcie Warszawa 2 - 4 Znicz II Pruszków 17 maja 2014
Znicz II Pruszków 6 - 1 Wilga Garwolin 11 maja 2014
Victoria Sulejówek 3 - 1 Znicz II Pruszków 3 maja 2014
Znicz II Pruszków 1 - 1 Energia Kozienice 27 kwietnia 2014
Józefovia Józefów 0 - 2 Znicz II Pruszków 17 kwietnia 2014
Znicz II Pruszków 7 - 0 Orzeł Wierzbica 12 kwietnia 2014
Szydłowianka Szydłowiec 0 - 0 Znicz II Pruszków 5 kwietnia 2014
Znicz II Pruszków 4 - 1 Mazowsze Grójec 30 marca 2014
Znicz II Pruszków 0 - 2 Mszczonowianka Mszczonów 23 marca 2014
Sparta Jazgarzew 1 - 0 Znicz II Pruszków 16 marca 2014
Znicz II Pruszków 4 - 0 Pogoń II Siedlce 17 listopada 2013
Znicz II Pruszków 0 - 1 Drukarz Warszawa 9 listopada 2013
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1 - 0 Znicz II Pruszków 2 listopada 2013
Znicz II Pruszków 3 - 1 PKS Radość Warszawa 26 października 2013
Oskar Przysucha 4 - 0 Znicz II Pruszków 19 października 2013
UKS Łady 1 - 3 Znicz II Pruszków 5 października 2013
Znicz II Pruszków 1 - 4 Okęcie Warszawa 28 września 2013
Wilga Garwolin 1 - 1 Znicz II Pruszków 21 września 2013
Znicz II Pruszków 2 - 2 Victoria Sulejówek 18 września 2013
Energia Kozienice 2 - 1 Znicz II Pruszków 14 września 2013
Znicz II Pruszków 0 - 0 Józefovia Józefów 8 września 2013
Orzeł Wierzbica 2 - 1 Znicz II Pruszków 4 września 2013
Znicz II Pruszków 1 - 3 Szydłowianka Szydłowiec 1 września 2013
Mazowsze Grójec 0 - 0 Znicz II Pruszków 24 sierpnia 2013
Mszczonowianka Mszczonów 3 - 1 Znicz II Pruszków 17 sierpnia 2013
Znicz II Pruszków 1 - 0 Sparta Jazgarzew 14 sierpnia 2013
Pogoń II Siedlce 5 - 3 Znicz II Pruszków 11 sierpnia 2013

IV liga mazowiecka (Warszawa) sezon 2020/2021

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki