IV liga mazowiecka (południowa) sezon 2018/2019

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 30 76 24 4 2 105 24 81
2 Błonianka Błonie 30 66 21 3 6 97 35 62
3 Oskar Przysucha 30 66 21 3 6 75 28 47
4 Mszczonowianka Mszczonów 30 57 17 6 7 67 41 26
5 Pilica Białobrzegi 30 54 17 3 10 77 37 40
6 MKS Piaseczno 30 50 16 2 12 75 63 12
7 Mazur Karczew 30 48 15 3 12 50 52 -2
8 KS Raszyn 30 47 15 2 13 55 52 3
9 Znicz II Pruszków 30 39 11 6 13 46 48 -2
10 Wilga Garwolin 30 37 11 4 15 49 56 -7
11 Energia Kozienice 30 36 10 6 14 46 54 -8
12 Radomiak II Radom 30 36 10 6 14 46 69 -23
13 Sparta Jazgarzew 30 32 9 5 16 36 60 -24
14 LKS Promna 30 23 6 5 19 28 69 -41
15 Orzeł Unin 30 19 5 4 21 36 91 -55
16 Perła Złotokłos 30 2 0 2 28 8 117 -109
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga mazowiecka (południowa) sezon 2018/2019

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 15 45 15 0 0 61 9 52
2 Błonianka Błonie 15 33 10 3 2 50 17 33
3 Oskar Przysucha 15 32 10 2 3 42 16 26
4 Mszczonowianka Mszczonów 15 28 8 4 3 31 18 13
5 Mazur Karczew 15 27 8 3 4 23 17 6
6 Pilica Białobrzegi 15 25 8 1 6 46 19 27
7 KS Raszyn 15 24 8 0 7 31 23 8
8 MKS Piaseczno 15 23 7 2 6 34 27 7
9 Znicz II Pruszków 15 23 7 2 6 24 22 2
10 Radomiak II Radom 15 21 6 3 6 26 28 -2
11 Wilga Garwolin 15 17 5 2 8 23 34 -11
12 Energia Kozienice 15 15 4 3 8 25 31 -6
13 Sparta Jazgarzew 15 14 4 2 9 19 32 -13
14 LKS Promna 15 14 4 2 9 17 33 -16
15 Orzeł Unin 15 13 4 1 10 24 40 -16
16 Perła Złotokłos 15 2 0 2 13 6 48 -42
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga mazowiecka (południowa) sezon 2018/2019

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Oskar Przysucha 15 34 11 1 3 33 12 21
2 Błonianka Błonie 15 33 11 0 4 47 18 29
3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 15 31 9 4 2 44 15 29
4 Mszczonowianka Mszczonów 15 29 9 2 4 36 23 13
5 Pilica Białobrzegi 15 29 9 2 4 31 18 13
6 MKS Piaseczno 15 27 9 0 6 41 36 5
7 KS Raszyn 15 23 7 2 6 24 29 -5
8 Mazur Karczew 15 21 7 0 8 27 35 -8
9 Energia Kozienice 15 21 6 3 6 21 23 -2
10 Wilga Garwolin 15 20 6 2 7 26 22 4
11 Sparta Jazgarzew 15 18 5 3 7 17 28 -11
12 Znicz II Pruszków 15 16 4 4 7 22 26 -4
13 Radomiak II Radom 15 15 4 3 8 20 41 -21
14 LKS Promna 15 9 2 3 10 11 36 -25
15 Orzeł Unin 15 6 1 3 11 12 51 -39
16 Perła Złotokłos 15 0 0 0 15 2 69 -67
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Znicz II Pruszków

Gospodarze Wynik Goście Data
Znicz II Pruszków 3 - 3 Mszczonowianka Mszczonów 19 maja 2019
Mazur Karczew 1 - 2 Znicz II Pruszków 15 maja 2019
Mszczonowianka Mszczonów 1 - 1 Znicz II Pruszków 13 października 2018
Znicz II Pruszków 1 - 2 Mazur Karczew 7 października 2018
Znicz II Pruszków 2 - 2 Mszczonowianka Mszczonów 13 maja 2018
Znicz II Pruszków 0 - 4 Mazur Karczew 18 marca 2018
Mszczonowianka Mszczonów 2 - 0 Znicz II Pruszków 30 września 2017
Mazur Karczew 5 - 0 Znicz II Pruszków 12 sierpnia 2017
Mazur Karczew 2 - 0 Znicz II Pruszków 8 kwietnia 2017
Znicz II Pruszków 0 - 3 Mszczonowianka Mszczonów 2 kwietnia 2017
Znicz II Pruszków 0 - 1 Mazur Karczew 28 sierpnia 2016
Mszczonowianka Mszczonów 2 - 2 Znicz II Pruszków 24 sierpnia 2016
Znicz II Pruszków 3 - 1 Mazur Karczew 5 czerwca 2016
Mszczonowianka Mszczonów 1 - 1 Znicz II Pruszków 1 czerwca 2016
Mazur Karczew 8 - 1 Znicz II Pruszków 7 listopada 2015
Znicz II Pruszków 1 - 2 Mszczonowianka Mszczonów 25 października 2015
Znicz II Pruszków 2 - 4 Mazur Karczew 19 kwietnia 2015
Znicz II Pruszków 2 - 1 Mszczonowianka Mszczonów 12 kwietnia 2015
Mazur Karczew 3 - 0 Znicz II Pruszków 10 września 2014
Mszczonowianka Mszczonów 2 - 1 Znicz II Pruszków 6 września 2014
Znicz II Pruszków 0 - 2 Mszczonowianka Mszczonów 23 marca 2014
Mszczonowianka Mszczonów 3 - 1 Znicz II Pruszków 17 sierpnia 2013

IV liga mazowiecka (południowa) sezon 2018/2019

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Marcin Gregorowicz Błonianka Błonie 28
2 Patryk Szymański Pogoń Grodzisk Mazowiecki 23
3 Michał Strzałkowski Pogoń Grodzisk Mazowiecki 23
4 Tomasz Sieński Błonianka Błonie 23
5 Piotr Cudny Mszczonowianka Mszczonów 21
6 Michał Kucharczyk Pilica Białobrzegi 20
7 Damian Kołtunowicz Oskar Przysucha 19
8 Damian Jaroń Pogoń Grodzisk Mazowiecki 17
9 Mateusz Białek Mszczonowianka Mszczonów 16
10 Zbigniew Obłuski MKS Piaseczno 15
11 Bartosz Orłowski MKS Piaseczno 14
12 Daniel Ciupiński Energia Kozienice 14
13 Marcin Raszka Mazur Karczew 14
14 Sylwester Patejuk KS Raszyn 12
15 Tomasz Paszkowski Wilga Garwolin 11
16 Piotr Skałbania Pilica Białobrzegi 11
17 Bartłomiej Bobowski Sparta Jazgarzew 10
18 Jakub Łabęda Pogoń Grodzisk Mazowiecki 10
19 Kamil Matulka MKS Piaseczno 10
20 Tomasz Janiszewski Oskar Przysucha 9
21 Eugeniusz Kołodziejczyk Energia Kozienice 9
22 Mateusz Keller Sparta Jazgarzew 9
23 Michał Prażuch KS Raszyn 9
24 Piotr Talar Wilga Garwolin 9
25 Michał Orłowski LKS Promna 9
26 Krystian Parzyszek Orzeł Unin 9
27 Mateusz Gliński Mszczonowianka Mszczonów 8
28 Bartłomiej Książek Energia Kozienice 8
29 Rafał Włodarczyk Błonianka Błonie 8
30 Jakub Rolinc Radomiak II Radom 8
31 Dawid Jarczak Błonianka Błonie 8
32 Mariusz Moskwa Oskar Przysucha 7
33 Mateusz Kinast Znicz II Pruszków 7
34 Damian Stanisławski Pilica Białobrzegi 7
35 Marcin Bawolik MKS Piaseczno 7
36 Tomasz Zagórski Oskar Przysucha 6
37 Adrian Grabowski Pogoń Grodzisk Mazowiecki 6
38 Marcin Rawski Pilica Białobrzegi 6
39 Przemysław Śliwiński Oskar Przysucha 6
40 Sebastian Papiernik Wilga Garwolin 5
41 Karol Kucharski Radomiak II Radom 5
42 Michał Kępka Błonianka Błonie 5
43 Kamil Gałązka Mazur Karczew 5
44 Bartłomiej Madej Oskar Przysucha 5
45 Piotr Winsztal Radomiak II Radom 5
46 Paweł Pyra Wilga Garwolin 4
47 Piotr Nowosielski Oskar Przysucha 4
48 Piotr Branicki Mszczonowianka Mszczonów 4
49 Karol Zawadka Wilga Garwolin 4
50 Kamil Włodarczyk Perła Złotokłos 4
51 Jakub Nowakowski Radomiak II Radom 4
52 Mikołaj Szymański Znicz II Pruszków 4
53 Patryk Strus LKS Promna 4
54 Dariusz Osica Orzeł Unin 4
55 Karol Hodowany Radomiak II Radom 4
56 Bartłomiej Sitarek Orzeł Unin 4
57 Kamil Oparcik LKS Promna 4
58 Jakub Pasik Mazur Karczew 3
59 Mychajło Koriażnow Mazur Karczew 3
60 Michał Borykowski Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3
61 Mateusz Kociszewski Znicz II Pruszków 3
62 Jakub Sapieja Oskar Przysucha 3
63 Patryk Dąbkowski Mazur Karczew 3
64 Tomasz Doliński MKS Piaseczno 3
65 Bartosz Zawadzki Pilica Białobrzegi 3
66 Kamil Hernik Mazur Karczew 3
67 Łukasz Gwardiak KS Raszyn 3
68 Radosław Bartosiewicz Błonianka Błonie 3
69 Patryk Winsztal Radomiak II Radom 3
70 Jan Imiołek Radomiak II Radom 3
71 Franciszek Ratajczyk Znicz II Pruszków 3
72 Piotr Celiński Mazur Karczew 3
73 Cezary Michalak MKS Piaseczno 3
74 Piotr Ćwik KS Raszyn 3
75 Piotr Czerwiński Energia Kozienice 3
76 Cezary Kubrym Oskar Przysucha 3
77 Mateusz Zawisza LKS Promna 3
78 Kacper Kozikowski Wilga Garwolin 3
79 Mariusz Baranowski Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3
80 Dawid Brewczyński Błonianka Błonie 3
81 Arkadiusz Pyrka Znicz II Pruszków 3
82 Jakub Sosnowski Mszczonowianka Mszczonów 3
83 Kamil Michalczyk Orzeł Unin 3
84 Maciej Pietraszek Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3
85 Karol Podliński Znicz II Pruszków 3
86 Kamil Kudelski KS Raszyn 3
87 Kacper Siudak Sparta Jazgarzew 3
88 Jakub Kołaczek Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3
89 Tomasz Janiszewski Pilica Białobrzegi 3
90 Dominik Staluszka Mazur Karczew 2
91 Szymon Rękawek Wilga Garwolin 2
92 Łukasz Korgul Orzeł Unin 2
93 Dylan Cetra MKS Piaseczno 2
94 Szymon Śmieciński Znicz II Pruszków 2
95 Princewill Okachi Oskar Przysucha 2
96 Aleksander Jaskółski Sparta Jazgarzew 2
97 Kamil Banaczek Znicz II Pruszków 2
98 Szymon Dąbrowski Mazur Karczew 2
99 Czarek Majchrzak Mszczonowianka Mszczonów 2
100 Mariusz Drożdż Orzeł Unin 2
101 Mateusz Jaworski Pilica Białobrzegi 2
102 Adrian Karasek Pilica Białobrzegi 2
103 Konrad Szkopiński KS Raszyn 2
104 Olaf Kubat Sparta Jazgarzew 2
105 Jakub Pastusiak Sparta Jazgarzew 2
106 Tomasz Chałas Znicz II Pruszków 2
107 Filip Kacperkiewicz LKS Promna 2
108 Sebastian Janik Mszczonowianka Mszczonów 2
109 Rafał Białecki Pilica Białobrzegi 2
110 Michał Bojek Oskar Przysucha 2
111 Michał Kędroń KS Raszyn 2
112 Maciej Pieczyński Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2
113 Jakub Piotrzkowicz Mazur Karczew 2
114 Piotr Dąbrowski LKS Promna 2
115 Marcel Grot Energia Kozienice 2
116 Rafał Popis KS Raszyn 2
117 Mateusz Pielak Mazur Karczew 2
118 Bartłomiej Faliszewski Znicz II Pruszków 2
119 Daniel Dylewski Mszczonowianka Mszczonów 2
120 Konstantyn Ślęzak MKS Piaseczno 2
121 Kacper Kowalski Orzeł Unin 2
122 Dominik Sokół Radomiak II Radom 2
123 Rafał Stróżka Pilica Białobrzegi 2
124 Patryk Osiak Energia Kozienice 2
125 Michał Janik Pilica Białobrzegi 2
126 Adrian Nowosadko Radomiak II Radom 2
127 Bartłomiej Arak Perła Złotokłos 1
128 Konrad Owczarek Znicz II Pruszków 1
129 Hubert Białogłowicz Radomiak II Radom 1
130 Oskar Markiewicz Radomiak II Radom 1
131 Oskar Szczodry Radomiak II Radom 1
132 Kamil Ziemnicki MKS Piaseczno 1
133 Damian Oleksiak KS Raszyn 1
134 Przemysław Alot Wilga Garwolin 1
135 Damian Papiernik Wilga Garwolin 1
136 Aleksander Wiśniewski MKS Piaseczno 1
137 Tony Chukwuemeka Mszczonowianka Mszczonów 1
138 Adrian Rybak Znicz II Pruszków 1
139 Marcin Stromecki Znicz II Pruszków 1
140 Daniel Cichocki Błonianka Błonie 1
141 Roman Skowroński Energia Kozienice 1
142 Wojciech Adamczyk LKS Promna 1
143 Mateusz Domżalski Znicz II Pruszków 1
144 Łukasz Zając Sparta Jazgarzew 1
145 Filip Jadacki Mszczonowianka Mszczonów 1
146 Damian Pociech Mszczonowianka Mszczonów 1
147 Daniel Ciupiński Energia Kozienice 1
148 Michał Koszela MKS Piaseczno 1
149 Mateusz Jaroszewski MKS Piaseczno 1
150 Sebastian Cybulski KS Raszyn 1
151 Kacper Wiatrak Radomiak II Radom 1
152 Michał Kozaczkow Znicz II Pruszków 1
153 Patryk Walasek Oskar Przysucha 1
154 Łukasz Piesio Orzeł Unin 1
155 Krzysztof Wingrałek KS Raszyn 1
156 Andrzej Kalinka Energia Kozienice 1
157 Paweł Kapusta Oskar Przysucha 1
158 Jakub Skoczylas LKS Promna 1
159 Daniel Zdzieszyński Błonianka Błonie 1
160 Michał Lament Energia Kozienice 1
161 Maciej Kencel Pilica Białobrzegi 1
162 Szymon Więckowski Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
163 Cezary Zieliński Oskar Przysucha 1
164 Mateusz Gromski LKS Promna 1
165 Karol Szelągowicz Sparta Jazgarzew 1
166 Marcel Mich Sparta Jazgarzew 1
167 Jakub Mazurek Sparta Jazgarzew 1
168 Kacper Łoś Błonianka Błonie 1
169 Piotr Kornacki Oskar Przysucha 1
170 Maciej Pater Błonianka Błonie 1
171 Michał Zalewski Mszczonowianka Mszczonów 1
172 Jakub Piekut Mazur Karczew 1
173 Michał Wasilewski Energia Kozienice 1
174 Bartłomiej Janiszewski Pilica Białobrzegi 1
175 brak brak Oskar Przysucha 1
176 Patryk Siekierko KS Raszyn 1
177 Maciej Filipowicz Radomiak II Radom 1
178 Piotr Wielgosz Orzeł Unin 1
179 Marcin Krawczyk Błonianka Błonie 1
180 Łukasz Puciłowski Wilga Garwolin 1
181 George Enow Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
182 Jakub Zagórski Znicz II Pruszków 1
183 Patryk Mikita Radomiak II Radom 1
184 Kamil Stencel Błonianka Błonie 1
185 Marcin Bykowski LKS Promna 1
186 Rafał Gil LKS Promna 1
187 Łukasz Grochala Perła Złotokłos 1
188 Michał Trzaskowski Mazur Karczew 1
189 Maciej Machalski Znicz II Pruszków 1
190 Jerzy Fiszer KS Raszyn 1
191 Maciej Wójcik Sparta Jazgarzew 1
192 Dominik Bartnik Błonianka Błonie 1
193 Rafał Gil LKS Promna 1
194 Sebastian Adamczyk Perła Złotokłos 1
195 Łukasz Malczewski KS Raszyn 1
196 Tomasz Ćwil Sparta Jazgarzew 1
197 Damian Szcześniak Orzeł Unin 1
198 Damian Matysiak Orzeł Unin 1
199 Simón Colina Radomiak II Radom 1
200 Edgar Lech KS Raszyn 1
201 Sebastian Pryciak LKS Promna 1
202 Norbert Jędrzejczyk Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
203 Zurab Aludauri Sparta Jazgarzew 1
204 Łukasz Pietroń Radomiak II Radom 1
205 Patryk Kisiel Wilga Garwolin 1
206 Mikolaj Gola Wilga Garwolin 1
207 Mateusz Wójcik Energia Kozienice 1
208 Hubert Strzelczyk Energia Kozienice 1
209 Konrad Wojtkiewicz MKS Piaseczno 1