IV liga warmińsko-mazurska sezon 2019/2020

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 GKS Wikielec 16 48 16 0 0 61 10 51
2 ITS Jeziorak Iława 17 37 12 1 4 52 17 35
3 Stomil II Olsztyn 17 36 12 0 5 44 21 23
4 Mrągowia Mrągowo 17 28 9 1 7 43 25 18
5 Mamry Giżycko 17 28 9 1 7 42 29 13
6 Motor Lubawa 17 28 8 4 5 27 26 1
7 Polonia Lidzbark Warmiński 17 27 9 0 8 24 28 -4
8 Mazur Ełk 16 20 6 2 8 25 30 -5
9 Pisa Barczewo 17 20 6 2 9 24 38 -14
10 Olimpia II Elbląg 17 18 5 3 9 34 29 5
11 MKS Korsze 16 18 5 3 8 24 32 -8
12 Błękitni Orneta 16 18 5 3 8 22 44 -22
13 Granica Kętrzyn 17 18 5 3 9 25 52 -27
14 Zatoka Braniewo 17 17 5 2 10 21 38 -17
15 Tęcza Biskupiec 17 15 5 0 12 22 46 -24
16 Warmia Olsztyn 15 10 3 1 11 17 42 -25
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga warmińsko-mazurska sezon 2019/2020

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 GKS Wikielec 8 24 8 0 0 33 3 30
2 ITS Jeziorak Iława 8 18 6 0 2 25 5 20
3 Motor Lubawa 7 16 5 1 1 15 7 8
4 Stomil II Olsztyn 8 15 5 0 3 20 13 7
5 Mrągowia Mrągowo 8 15 5 0 3 21 8 13
6 Polonia Lidzbark Warmiński 9 15 5 0 4 15 14 1
7 Mamry Giżycko 8 12 4 0 4 22 14 8
8 Mazur Ełk 8 11 3 2 3 17 13 4
9 Olimpia II Elbląg 10 11 3 2 5 25 18 7
10 Granica Kętrzyn 7 10 3 1 3 11 22 -11
11 MKS Korsze 9 9 2 3 4 12 18 -6
12 Tęcza Biskupiec 15 9 3 0 12 19 45 -26
13 Błękitni Orneta 7 7 2 1 4 8 21 -13
14 Warmia Olsztyn 5 6 2 0 3 6 7 -1
15 Zatoka Braniewo 8 5 1 2 5 7 19 -12
16 Pisa Barczewo 8 4 1 1 6 7 17 -10
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga warmińsko-mazurska sezon 2019/2020

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 GKS Wikielec 8 24 8 0 0 28 7 21
2 Stomil II Olsztyn 9 21 7 0 2 24 8 16
3 ITS Jeziorak Iława 9 19 6 1 2 27 12 15
4 Mamry Giżycko 9 16 5 1 3 20 15 5
5 Pisa Barczewo 9 16 5 1 3 17 21 -4
6 Mrągowia Mrągowo 9 13 4 1 4 22 17 5
7 Motor Lubawa 10 12 3 3 4 12 19 -7
8 Polonia Lidzbark Warmiński 8 12 4 0 4 9 14 -5
9 Zatoka Braniewo 9 12 4 0 5 14 19 -5
10 Błękitni Orneta 9 11 3 2 4 14 23 -9
11 Mazur Ełk 8 9 3 0 5 8 17 -9
12 MKS Korsze 7 9 3 0 4 12 14 -2
13 Granica Kętrzyn 10 8 2 2 6 14 30 -16
14 Olimpia II Elbląg 7 7 2 1 4 9 11 -2
15 Tęcza Biskupiec 2 6 2 0 0 3 1 2
16 Warmia Olsztyn 10 4 1 1 8 11 35 -24
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Zatoka Braniewo

Gospodarze Wynik Goście Data
Zatoka Braniewo 1 - 2 GKS Wikielec 23 listopada 2019
Warmia Olsztyn 4 - 2 Zatoka Braniewo 25 sierpnia 2019
GKS Wikielec 3 - 1 Zatoka Braniewo 14 sierpnia 2019
Zatoka Braniewo 1 - 2 GKS Wikielec 11 maja 2019
GKS Wikielec 2 - 0 Zatoka Braniewo 29 września 2018
Zatoka Braniewo 2 - 3 GKS Wikielec 11 listopada 2016
GKS Wikielec 6 - 1 Zatoka Braniewo 19 sierpnia 2016
Warmia Olsztyn 0 - 3 Zatoka Braniewo 6 czerwca 2015
GKS Wikielec 1 - 1 Zatoka Braniewo 25 kwietnia 2015
Zatoka Braniewo 2 - 1 Warmia Olsztyn 18 października 2014
Zatoka Braniewo 1 - 2 GKS Wikielec 6 września 2014
GKS Wikielec 6 - 0 Zatoka Braniewo 30 kwietnia 2014
Zatoka Braniewo 4 - 0 GKS Wikielec 7 września 2013

IV liga warmińsko-mazurska sezon 2019/2020

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Wojciech Figurski ITS Jeziorak Iława 16
2 Remigiusz Sobociński GKS Wikielec 15
3 Mateusz Skonieczka Mamry Giżycko 11
4 Michał Jankowski GKS Wikielec 11
5 Michał Bartkowski GKS Wikielec 9
6 Piotr Kozłowski MKS Korsze 9
7 Arkadiusz Kuciński ITS Jeziorak Iława 8
8 Radosław Gulbierz Mamry Giżycko 8
9 Aleksander Kowalczyk GKS Wikielec 8
10 Przemysław Rybkiewicz Tęcza Biskupiec 7
11 Szymon Rak Stomil II Olsztyn 7
12 Mateusz Cetnarski Stomil II Olsztyn 7
13 Piotr Wypniewski Mrągowia Mrągowo 6
14 Karol Landowski Stomil II Olsztyn 6
15 Daniel Madej ITS Jeziorak Iława 6
16 Mateusz Różowicz Błękitni Orneta 6
17 Mateusz Jajkowski GKS Wikielec 6
18 Krystian Oleszko Warmia Olsztyn 6
19 Kacer Nawrocki Pisa Barczewo 6
20 Mariusz Łapiński Mazur Ełk 6
21 Dawid Rudnik Stomil II Olsztyn 6
22 Wojciech Dziemidowicz Stomil II Olsztyn 5
23 Oskar Kordykiewicz Olimpia II Elbląg 5
24 Kacper Korkliniewski Zatoka Braniewo 5
25 Filip Wójcik Mrągowia Mrągowo 5
26 Rafał Dzierbicki Tęcza Biskupiec 5
27 Paweł Łukasik Polonia Lidzbark Warmiński 5
28 Radosław Galas ITS Jeziorak Iława 5
29 Rafał Ocias Tęcza Biskupiec 5
30 Rafał Darda Mamry Giżycko 5
31 Przemysław Ziemianowicz Błękitni Orneta 5
32 Paweł Dymiński Mamry Giżycko 5
33 Denys Diemishev Motor Lubawa 4
34 Łukasz Święty ITS Jeziorak Iława 4
35 Sergey Gurov Polonia Lidzbark Warmiński 4
36 Mariusz Rutkowski Mamry Giżycko 4
37 Adrian Korzeniewski GKS Wikielec 4
38 Bogdan Wieliczko Zatoka Braniewo 4
39 Kamil Lullies Błękitni Orneta 4
40 Tomasz Bobrowski Granica Kętrzyn 4
41 Roman Śnieżawski Motor Lubawa 4
42 Sebastian Zajączkowski Polonia Lidzbark Warmiński 4
43 Łukasz Suchocki ITS Jeziorak Iława 4
44 Paweł Aleksandrowicz Granica Kętrzyn 4
45 Jakub Tecław Stomil II Olsztyn 4
46 Paweł Kowalewski Granica Kętrzyn 4
47 Paweł Sawicki MKS Korsze 4
48 Kamil Stawiecki Mazur Ełk 4
49 Mateusz Jurczak Polonia Lidzbark Warmiński 4
50 Łukasz Kuśnierz Mrągowia Mrągowo 4
51 Paweł Kapusta Pisa Barczewo 3
52 Mateusz Szymański Motor Lubawa 3
53 Piotr Sobótka Motor Lubawa 3
54 Patryk Woźniak Mazur Ełk 3
55 Łukasz Wolak Zatoka Braniewo 3
56 Łukasz Swacha-Sock Granica Kętrzyn 3
57 Rafał Wytrykowski Pisa Barczewo 3
58 Radosław Dorszewski Mazur Ełk 3
59 Wiktor Abramczyk Mrągowia Mrągowo 3
60 Mateusz Barszczewski Mrągowia Mrągowo 3
61 Dariusz Gołębiowski Mrągowia Mrągowo 3
62 Junior Bah Motor Lubawa 3
63 Cezary Sobolewski Motor Lubawa 3
64 Michał Wołowik Granica Kętrzyn 3
65 Piotr Dominik Mrągowia Mrągowo 3
66 Dawid Jabłoński Olimpia II Elbląg 3
67 Mateusz Bucio Olimpia II Elbląg 3
68 Krzysztof Kressin ITS Jeziorak Iława 3
69 Tomasz Wacławski GKS Wikielec 3
70 Tomasz Aleksander Mrągowia Mrągowo 3
71 Sebastian Milanowski Olimpia II Elbląg 3
72 Igor Mazurek Warmia Olsztyn 3
73 Adrian Podgórski Błękitni Orneta 3
74 Kamil Skrzęta Mrągowia Mrągowo 3
75 Grzegorz Kochalski ITS Jeziorak Iława 2
76 Kacper Szczerba Pisa Barczewo 2
77 Michał Świderski Mamry Giżycko 2
78 Tomasz Bańkowski Mamry Giżycko 2
79 Kamil Dajnowski Polonia Lidzbark Warmiński 2
80 Marek Paprocki Pisa Barczewo 2
81 Łukasz Malanowski Błękitni Orneta 2
82 Marcin Dwulat Granica Kętrzyn 2
83 Piotr Trafarski MKS Korsze 2
84 Łukasz Goździejewski Motor Lubawa 2
85 Patryk Wieliczko Olimpia II Elbląg 2
86 Paweł Kazimierowski Olimpia II Elbląg 2
87 Bartłomiej Niedziela Stomil II Olsztyn 2
88 Paweł Flis MKS Korsze 2
89 Kamil Graczyk Zatoka Braniewo 2
90 Oleksander Berezovskyi Mazur Ełk 2
91 Oktawian Skrzecz Stomil II Olsztyn 2
92 Paweł Sagan ITS Jeziorak Iława 2
93 Wojciech Kimso Zatoka Braniewo 2
94 Patryk Rosoliński GKS Wikielec 2
95 Jakub Lewandowski Mazur Ełk 2
96 Artur Kostrubski Pisa Barczewo 2
97 Damian Ruda Zatoka Braniewo 2
98 Mariusz Gąsiorowski MKS Korsze 2
99 Rafał Kowszun Pisa Barczewo 2
100 Patryk Gendera Warmia Olsztyn 2
101 Dawid Wierzba Olimpia II Elbląg 1
102 Adam Łoszkowski Tęcza Biskupiec 1
103 Karol Murawski Mamry Giżycko 1
104 Krystian Sadocha Mamry Giżycko 1
105 Willian Pozo-Venta Stomil II Olsztyn 1
106 Jakub Jurczak Stomil II Olsztyn 1
107 Paweł Domański Tęcza Biskupiec 1
108 Miłosz Olejniczak Motor Lubawa 1
109 Sebastian Dzierzkiewicz Polonia Lidzbark Warmiński 1
110 Adrian Płoski GKS Wikielec 1
111 Eryk Filipczyk Olimpia II Elbląg 1
112 Oskar Ryk Olimpia II Elbląg 1
113 Kamil Zawalich Pisa Barczewo 1
114 Paweł Cichy Mazur Ełk 1
115 Michał Gosiewski Mazur Ełk 1
116 Paweł Adamiec Mamry Giżycko 1
117 Dawid Olewnik Olimpia II Elbląg 1
118 Daniel Morys Olimpia II Elbląg 1
119 Dominik Szulc Mazur Ełk 1
120 Mateusz Szmukała Olimpia II Elbląg 1
121 Szymon Chrzanowski Tęcza Biskupiec 1
122 Patryk Harasim MKS Korsze 1
123 Patryk Kalinowski Polonia Lidzbark Warmiński 1
124 Bartłomiej Rodzeński Polonia Lidzbark Warmiński 1
125 Paweł Branicki Granica Kętrzyn 1
126 Maciej Kotarba Mrągowia Mrągowo 1
127 Piotr Błędowski Mrągowia Mrągowo 1
128 Oleksii Prytuliak Olimpia II Elbląg 1
129 Sebastian Szypulski GKS Wikielec 1
130 Dawid Skalski Mazur Ełk 1
131 Adrian Chabera Tęcza Biskupiec 1
132 Wojciech Żęgota Mrągowia Mrągowo 1
133 Łukasz Michałowski Mrągowia Mrągowo 1
134 Adrian Kwiatkowski Warmia Olsztyn 1
135 Krzysztof Filipek Warmia Olsztyn 1
136 Mateusz Siwko Olimpia II Elbląg 1
137 Sebastian Krzywicki Pisa Barczewo 1
138 Jakub Rusak Mazur Ełk 1
139 Paweł Miłoszewski Granica Kętrzyn 1
140 Dawid Janczewski Warmia Olsztyn 1
141 Andrzej Burchart Motor Lubawa 1
142 Piotr Lewandowski Zatoka Braniewo 1
143 Daniel Wierzbowski Polonia Lidzbark Warmiński 1
144 Bartłomiej Koczara Zatoka Braniewo 1
145 Wojciech Trznadel Warmia Olsztyn 1
146 Michał Kurywczak Błękitni Orneta 1
147 Maciej Waląg Polonia Lidzbark Warmiński 1
148 Bartosz Mączkowski Olimpia II Elbląg 1
149 Andrzej Skindel Pisa Barczewo 1
150 Mariusz Machniak Granica Kętrzyn 1
151 Aleksander Kowalski Stomil II Olsztyn 1
152 Daniel Kleber Motor Lubawa 1
153 Dawid Ksiuk ITS Jeziorak Iława 1
154 Krystian Ogrodowski Warmia Olsztyn 1
155 Patryk Romejko Błękitni Orneta 1
156 Maciej Balcerzak Mrągowia Mrągowo 1
157 Miłosz Sztachański Granica Kętrzyn 1
158 Marcin Śniegocki Zatoka Braniewo 1
159 Patryk Baran Stomil II Olsztyn 1