IV liga łódzka sezon 2023/2024
Statystyki
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sokół Aleksandrów Łódzki | 23 | 53 | 16 | 5 | 2 | 54 | 15 | 39 | |
2 | Widzew II Łódź | 23 | 49 | 14 | 7 | 2 | 65 | 20 | 45 | |
3 | RKS Radomsko | 23 | 47 | 14 | 5 | 4 | 49 | 21 | 28 | |
4 | AKS SMS Łódź | 23 | 45 | 13 | 6 | 4 | 59 | 31 | 28 | |
5 | Polonia Piotrków Trybunalski | 23 | 43 | 13 | 4 | 6 | 51 | 34 | 17 | |
6 | Ceramika Opoczno | 23 | 39 | 12 | 3 | 8 | 42 | 34 | 8 | |
7 | Zjednoczeni Stryków | 23 | 35 | 10 | 5 | 8 | 47 | 40 | 7 | |
8 | ŁKS III Łódź | 23 | 34 | 10 | 4 | 9 | 52 | 48 | 4 | |
9 | Start Brzeziny | 23 | 34 | 10 | 4 | 9 | 31 | 30 | 1 | |
10 | Omega Kleszczów | 23 | 34 | 11 | 1 | 11 | 34 | 42 | -8 | |
11 | Zryw Wygoda | 23 | 28 | 8 | 4 | 11 | 45 | 49 | -4 | |
12 | Warta Działoszyn | 23 | 28 | 9 | 1 | 13 | 45 | 55 | -10 | |
13 | Orkan Buczek | 23 | 25 | 7 | 4 | 12 | 35 | 41 | -6 | |
14 | KS Kutno | 23 | 25 | 6 | 7 | 10 | 35 | 42 | -7 | |
15 | Boruta Zgierz | 23 | 22 | 6 | 4 | 13 | 32 | 45 | -13 | |
16 | Skalnik Sulejów | 23 | 22 | 6 | 4 | 13 | 31 | 49 | -18 | |
17 | Szczerbiec Wolbórz | 23 | 14 | 4 | 2 | 17 | 18 | 66 | -48 | |
18 | Włókniarz Zelów | 23 | 8 | 2 | 2 | 19 | 16 | 79 | -63 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka |
IV liga łódzka sezon 2023/2024
Mecze rozegrane u siebie
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Widzew II Łódź | 12 | 30 | 9 | 3 | 0 | 39 | 9 | 30 | |
2 | Sokół Aleksandrów Łódzki | 11 | 24 | 7 | 3 | 1 | 25 | 10 | 15 | |
3 | RKS Radomsko | 11 | 23 | 7 | 2 | 2 | 23 | 9 | 14 | |
4 | AKS SMS Łódź | 12 | 23 | 6 | 5 | 1 | 33 | 16 | 17 | |
5 | Ceramika Opoczno | 11 | 23 | 7 | 2 | 2 | 21 | 11 | 10 | |
6 | Start Brzeziny | 12 | 23 | 7 | 2 | 3 | 19 | 15 | 4 | |
7 | Zjednoczeni Stryków | 11 | 22 | 7 | 1 | 3 | 32 | 21 | 11 | |
8 | ŁKS III Łódź | 11 | 22 | 7 | 1 | 3 | 31 | 17 | 14 | |
9 | Polonia Piotrków Trybunalski | 12 | 21 | 6 | 3 | 3 | 25 | 21 | 4 | |
10 | Omega Kleszczów | 11 | 21 | 7 | 0 | 4 | 16 | 14 | 2 | |
11 | Orkan Buczek | 12 | 19 | 5 | 4 | 3 | 24 | 17 | 7 | |
12 | Zryw Wygoda | 12 | 16 | 5 | 1 | 6 | 28 | 21 | 7 | |
13 | Warta Działoszyn | 12 | 15 | 5 | 0 | 7 | 27 | 31 | -4 | |
14 | KS Kutno | 11 | 13 | 4 | 1 | 6 | 16 | 21 | -5 | |
15 | Skalnik Sulejów | 11 | 10 | 2 | 4 | 5 | 12 | 22 | -10 | |
16 | Boruta Zgierz | 12 | 8 | 2 | 2 | 8 | 8 | 21 | -13 | |
17 | Szczerbiec Wolbórz | 11 | 5 | 1 | 2 | 8 | 9 | 31 | -22 | |
18 | Włókniarz Zelów | 12 | 0 | 0 | 0 | 12 | 6 | 40 | -34 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka |
IV liga łódzka sezon 2023/2024
Mecze rozegrane na wyjeździe
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sokół Aleksandrów Łódzki | 12 | 29 | 9 | 2 | 1 | 29 | 5 | 24 | |
2 | RKS Radomsko | 12 | 24 | 7 | 3 | 2 | 26 | 12 | 14 | |
3 | AKS SMS Łódź | 11 | 22 | 7 | 1 | 3 | 26 | 15 | 11 | |
4 | Polonia Piotrków Trybunalski | 11 | 22 | 7 | 1 | 3 | 26 | 13 | 13 | |
5 | Widzew II Łódź | 11 | 19 | 5 | 4 | 2 | 26 | 11 | 15 | |
6 | Ceramika Opoczno | 12 | 16 | 5 | 1 | 6 | 21 | 23 | -2 | |
7 | Boruta Zgierz | 11 | 14 | 4 | 2 | 5 | 24 | 24 | 0 | |
8 | Zjednoczeni Stryków | 12 | 13 | 3 | 4 | 5 | 15 | 19 | -4 | |
9 | Omega Kleszczów | 12 | 13 | 4 | 1 | 7 | 18 | 28 | -10 | |
10 | Warta Działoszyn | 11 | 13 | 4 | 1 | 6 | 18 | 24 | -6 | |
11 | ŁKS III Łódź | 12 | 12 | 3 | 3 | 6 | 21 | 31 | -10 | |
12 | Zryw Wygoda | 11 | 12 | 3 | 3 | 5 | 17 | 28 | -11 | |
13 | KS Kutno | 12 | 12 | 2 | 6 | 4 | 19 | 21 | -2 | |
14 | Skalnik Sulejów | 12 | 12 | 4 | 0 | 8 | 19 | 27 | -8 | |
15 | Start Brzeziny | 11 | 11 | 3 | 2 | 6 | 12 | 15 | -3 | |
16 | Szczerbiec Wolbórz | 12 | 9 | 3 | 0 | 9 | 9 | 35 | -26 | |
17 | Włókniarz Zelów | 11 | 8 | 2 | 2 | 7 | 10 | 39 | -29 | |
18 | Orkan Buczek | 11 | 6 | 2 | 0 | 9 | 11 | 24 | -13 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka |
Włókniarz Zelów
Gospodarze | Wynik | Goście | Data |
---|---|---|---|
Boruta Zgierz | 0 - 0 | Włókniarz Zelów | 22 czerwca 2024 |
Włókniarz Zelów | 0 - 0 | Start Brzeziny | 15 czerwca 2024 |
Warta Działoszyn | 0 - 0 | Włókniarz Zelów | 12 czerwca 2024 |
Włókniarz Zelów | 0 - 0 | ŁKS III Łódź | 8 czerwca 2024 |
Szczerbiec Wolbórz | 0 - 0 | Włókniarz Zelów | 1 czerwca 2024 |
Włókniarz Zelów | 0 - 0 | Zjednoczeni Stryków | 29 maja 2024 |
Ceramika Opoczno | 0 - 0 | Włókniarz Zelów | 25 maja 2024 |
Włókniarz Zelów | 0 - 0 | Zryw Wygoda | 18 maja 2024 |
RKS Radomsko | 0 - 0 | Włókniarz Zelów | 11 maja 2024 |
Włókniarz Zelów | 0 - 0 | KS Kutno | 4 maja 2024 |
Skalnik Sulejów | 0 - 0 | Włókniarz Zelów | 27 kwietnia 2024 |
Włókniarz Zelów | 0 - 1 | Omega Kleszczów | 20 kwietnia 2024 |
Włókniarz Zelów | 0 - 1 | AKS SMS Łódź | 10 kwietnia 2024 |
Polonia Piotrków Trybunalski | 3 - 0 | Włókniarz Zelów | 6 kwietnia 2024 |
Włókniarz Zelów | 1 - 4 | Sokół Aleksandrów Łódzki | 30 marca 2024 |
Orkan Buczek | 1 - 2 | Włókniarz Zelów | 24 marca 2024 |
Włókniarz Zelów | 0 - 4 | Widzew II Łódź | 16 marca 2024 |
Włókniarz Zelów | 0 - 7 | Boruta Zgierz | 18 listopada 2023 |
Start Brzeziny | 1 - 1 | Włókniarz Zelów | 12 listopada 2023 |
Włókniarz Zelów | 0 - 4 | Warta Działoszyn | 4 listopada 2023 |
ŁKS III Łódź | 6 - 0 | Włókniarz Zelów | 28 października 2023 |
Włókniarz Zelów | 0 - 1 | Szczerbiec Wolbórz | 21 października 2023 |
Zjednoczeni Stryków | 1 - 1 | Włókniarz Zelów | 14 października 2023 |
Włókniarz Zelów | 0 - 3 | Ceramika Opoczno | 7 października 2023 |
Zryw Wygoda | 5 - 0 | Włókniarz Zelów | 30 września 2023 |
Włókniarz Zelów | 0 - 4 | RKS Radomsko | 23 września 2023 |
KS Kutno | 2 - 3 | Włókniarz Zelów | 16 września 2023 |
Włókniarz Zelów | 1 - 3 | Skalnik Sulejów | 9 września 2023 |
Omega Kleszczów | 1 - 0 | Włókniarz Zelów | 6 września 2023 |
AKS SMS Łódź | 7 - 1 | Włókniarz Zelów | 2 września 2023 |
Włókniarz Zelów | 2 - 5 | Polonia Piotrków Trybunalski | 26 sierpnia 2023 |
Sokół Aleksandrów Łódzki | 6 - 2 | Włókniarz Zelów | 19 sierpnia 2023 |
Włókniarz Zelów | 2 - 3 | Orkan Buczek | 16 sierpnia 2023 |
Widzew II Łódź | 6 - 0 | Włókniarz Zelów | 12 sierpnia 2023 |
IV liga łódzka sezon 2023/2024
Strzelcy
Lp. | Piłkarz | Klub | Bramki |
---|---|---|---|
1 | Adam Patora | Zjednoczeni Stryków | 15 |
2 | Krystian Białas | Zryw Wygoda | 12 |
3 | Patryk Pietrasiak | AKS SMS Łódź | 11 |
4 | Marcin Kacela | KS Kutno | 11 |
5 | Oleksii Naidyshak | Sokół Aleksandrów Łódzki | 10 |
6 | Jakub Szlaski | Skalnik Sulejów | 10 |
7 | Konrad Niedzielski | Widzew II Łódź | 9 |
8 | Mateusz Jakubiak | Polonia Piotrków Trybunalski | 9 |
9 | Juliusz Molis | RKS Radomsko | 9 |
10 | Kacper Piotrowski | Polonia Piotrków Trybunalski | 8 |
11 | Bartłomiej Trzeboński | Omega Kleszczów | 8 |
12 | Radosław Kuciński | Zryw Wygoda | 8 |
13 | Daniel Tanżyna | Widzew II Łódź | 7 |
14 | Adam Banasiak | Ceramika Opoczno | 7 |
15 | Michał Lewandowski | Orkan Buczek | 7 |
16 | Michał Wolinowski | Sokół Aleksandrów Łódzki | 7 |
17 | Kacper Rutkowski | Polonia Piotrków Trybunalski | 7 |
18 | Mateusz Lubczyński | Start Brzeziny | 7 |
19 | Wiktor Płaneta | RKS Radomsko | 7 |
20 | Bartosz Machaj | RKS Radomsko | 7 |
21 | Damian Głowacki | Polonia Piotrków Trybunalski | 6 |
22 | Michał Wrzesiński | AKS SMS Łódź | 6 |
23 | Paweł Drągowski | Warta Działoszyn | 6 |
24 | Wojciech Skawiński | Zjednoczeni Stryków | 6 |
25 | Mateusz Misiak | Boruta Zgierz | 6 |
26 | Cezary Dominiak | Ceramika Opoczno | 6 |
27 | Grzegorz Brochocki | Zryw Wygoda | 6 |
28 | Jardel Muniz Cruz | Sokół Aleksandrów Łódzki | 6 |
29 | Adam Kajszczak | ŁKS III Łódź | 6 |
30 | Bartłomiej Madaj | Warta Działoszyn | 6 |
31 | Daniel Mąka | Widzew II Łódź | 6 |
32 | Przemysław Szewczyk | Omega Kleszczów | 5 |
33 | Dominik Pecyna | Ceramika Opoczno | 5 |
34 | Kacper Popławski | ŁKS III Łódź | 5 |
35 | Cezary Stefańczyk | Warta Działoszyn | 5 |
36 | Wojciech Pawlak | Sokół Aleksandrów Łódzki | 5 |
37 | Szymon Młynarczyk | Zjednoczeni Stryków | 5 |
38 | Alan Siwek | ŁKS III Łódź | 5 |
39 | Kamil Tlaga | Widzew II Łódź | 4 |
40 | Mateusz Kempski | Widzew II Łódź | 4 |
41 | Mateusz Roczek | Omega Kleszczów | 4 |
42 | Joachim Pabjańczyk | Boruta Zgierz | 4 |
43 | Bartłomiej Szadkowski | Start Brzeziny | 4 |
44 | Łukasz Dynel | ŁKS III Łódź | 4 |
45 | Stanisław Białkowski | Włókniarz Zelów | 4 |
46 | Bartosz Bujalski | KS Kutno | 4 |
47 | Aleksander Cieślik | Szczerbiec Wolbórz | 4 |
48 | Kamil Cupriak | Zjednoczeni Stryków | 4 |
49 | Adrian Kralkowski | AKS SMS Łódź | 4 |
50 | Karol Chmielewski | Boruta Zgierz | 4 |
51 | Kamil Andrzejkiewicz | Widzew II Łódź | 4 |
52 | Mateusz Kaflowski | Orkan Buczek | 4 |
53 | Łukasz Włodarczyk | AKS SMS Łódź | 4 |
54 | Grzegorz Kowalski | Orkan Buczek | 3 |
55 | Bartosz Frątczak | KS Kutno | 3 |
56 | Mateusz Miarka | Omega Kleszczów | 3 |
57 | Hubert Berłowski | Orkan Buczek | 3 |
58 | Jan Jędrzejczak | Boruta Zgierz | 3 |
59 | Ignacy Ogłoziński | Ceramika Opoczno | 3 |
60 | Artur Gieraga | AKS SMS Łódź | 3 |
61 | Konrad Bełdziński | Zjednoczeni Stryków | 3 |
62 | Daniel Lisowski | Warta Działoszyn | 3 |
63 | Igor Kania | Sokół Aleksandrów Łódzki | 3 |
64 | Dominik Głowiński | KS Kutno | 3 |
65 | Krystian Nagieł | Warta Działoszyn | 3 |
66 | Igor Tomaszewski | Zryw Wygoda | 3 |
67 | Przemysław Graliński | Warta Działoszyn | 3 |
68 | Szymon Rosiak | Włókniarz Zelów | 3 |
69 | Kamil Cybulski | Widzew II Łódź | 3 |
70 | Michał Bańczyk | Szczerbiec Wolbórz | 3 |
71 | Patryk Banasiak | AKS SMS Łódź | 3 |
72 | Michał Orzechowski | AKS SMS Łódź | 2 |
73 | Jeremiasz Góralczyk | RKS Radomsko | 2 |
74 | Marcel Żegota | Polonia Piotrków Trybunalski | 2 |
75 | Vinícius Ferreira Dias | RKS Radomsko | 2 |
76 | Maciej Witczak | Skalnik Sulejów | 2 |
77 | Paweł Kowalczyk | Ceramika Opoczno | 2 |
78 | Damian Szczepański | Boruta Zgierz | 2 |
79 | Tomasz Dąbrowski | KS Kutno | 2 |
80 | Krzysztof Łukasik | Ceramika Opoczno | 2 |
81 | Karol Pawlikowski | Sokół Aleksandrów Łódzki | 2 |
82 | Ernest Kurzawa | Widzew II Łódź | 2 |
83 | Erwin Kołodziejczyk | Ceramika Opoczno | 2 |
84 | Dawid Flaszka | RKS Radomsko | 2 |
85 | Sebastian Zalepa | Orkan Buczek | 2 |
86 | Kacper Chłądzyński | Boruta Zgierz | 2 |
87 | Szymon Kosma | Zjednoczeni Stryków | 2 |
88 | Dariusz Gmosiński | Sokół Aleksandrów Łódzki | 2 |
89 | Dawid Marcinkowski | Skalnik Sulejów | 2 |
90 | Piotr Białousko | Boruta Zgierz | 2 |
91 | Bartosz Bargiel | Polonia Piotrków Trybunalski | 2 |
92 | Marcin Zimoń | Zjednoczeni Stryków | 2 |
93 | Dariusz Dutkiewicz | Skalnik Sulejów | 2 |
94 | Kajetan Misztalski | RKS Radomsko | 2 |
95 | Szymon Kunat | Włókniarz Zelów | 2 |
96 | Patryk Sławiński | Polonia Piotrków Trybunalski | 2 |
97 | Karol Korski | AKS SMS Łódź | 2 |
98 | Mateusz Śliwka | Skalnik Sulejów | 2 |
99 | Bartłomiej Rygała | Omega Kleszczów | 2 |
100 | Tomasz Bąkowicz | Skalnik Sulejów | 2 |
101 | Damian Knera | Start Brzeziny | 2 |
102 | Jakub Piotrowski | Polonia Piotrków Trybunalski | 2 |
103 | Błażej Kaliski | Włókniarz Zelów | 2 |
104 | Kacper Dziuba | Sokół Aleksandrów Łódzki | 2 |
105 | Damian Bierzyński | Sokół Aleksandrów Łódzki | 2 |
106 | Adrian Malicki | Orkan Buczek | 2 |
107 | Filip Zawiasa | Ceramika Opoczno | 2 |
108 | Dominik Piekut | Ceramika Opoczno | 2 |
109 | Jakub Dregier | Orkan Buczek | 1 |
110 | Dominik Cukiernik | Orkan Buczek | 1 |
111 | Paweł Zawistowski | AKS SMS Łódź | 1 |
112 | Filip Przybułek | Widzew II Łódź | 1 |
113 | Wojciech Wiktorowicz | Ceramika Opoczno | 1 |
114 | Paweł Bańczyk | RKS Radomsko | 1 |
115 | Marcin Kozłowski | Widzew II Łódź | 1 |
116 | Daniel Chwałowski | Widzew II Łódź | 1 |
117 | Krystian Rutkowski | Zryw Wygoda | 1 |
118 | Adrian Marcioch | Orkan Buczek | 1 |
119 | Kamil Pluta | Boruta Zgierz | 1 |
120 | Damian Pokorski | Widzew II Łódź | 1 |
121 | Mateusz Gołda | RKS Radomsko | 1 |
122 | Patryk Miarka | Zjednoczeni Stryków | 1 |
123 | Adrian Golec | Szczerbiec Wolbórz | 1 |
124 | Bartosz Wiśniewski | Szczerbiec Wolbórz | 1 |
125 | Adrian Ociepa | Omega Kleszczów | 1 |
126 | Marcin Juraś | Zjednoczeni Stryków | 1 |
127 | Kacper Trenkner | Sokół Aleksandrów Łódzki | 1 |
128 | Szymon Kuna | Szczerbiec Wolbórz | 1 |
129 | Arkadiusz Świętosławski | Sokół Aleksandrów Łódzki | 1 |
130 | Krzysztof Skawiński | Zjednoczeni Stryków | 1 |
131 | Kamil Augustyn | Polonia Piotrków Trybunalski | 1 |
132 | Krystian Starczewski | KS Kutno | 1 |
133 | Jan Jakubczak | ŁKS III Łódź | 1 |
134 | Andrzej Dolot | Orkan Buczek | 1 |
135 | Kacper Konstańczuk | Orkan Buczek | 1 |
136 | Jakub Miziołek | Zjednoczeni Stryków | 1 |
137 | Jakub Kmita | Skalnik Sulejów | 1 |
138 | Peter Sobera | Warta Działoszyn | 1 |
139 | Krzysztof Felczak | KS Kutno | 1 |
140 | Krystian Stolarczyk | Orkan Buczek | 1 |
141 | Aleksander Iwańczyk | ŁKS III Łódź | 1 |
142 | Igor Lambrecht | ŁKS III Łódź | 1 |
143 | Wiktor Sujecki | Boruta Zgierz | 1 |
144 | Hugo Ista | ŁKS III Łódź | 1 |
145 | Bartosz Wudkiewicz | Zryw Wygoda | 1 |
146 | Piotr Tazbir | Polonia Piotrków Trybunalski | 1 |
147 | Tomasz Wudkiewicz | Zryw Wygoda | 1 |
148 | Filip Zatorski | Omega Kleszczów | 1 |
149 | Eryk Ignatowski | Start Brzeziny | 1 |
150 | Wiktor Dunajski | Szczerbiec Wolbórz | 1 |
151 | Kamil Jaworski | Ceramika Opoczno | 1 |
152 | Dominik Najderek | Widzew II Łódź | 1 |
153 | Remigiusz Waszak | Zjednoczeni Stryków | 1 |
154 | Kacper Kapeliński | Boruta Zgierz | 1 |
155 | Sebastian Miązek | Skalnik Sulejów | 1 |
156 | Adrian Pęgowski | KS Kutno | 1 |
157 | Wiktor Kościuk | ŁKS III Łódź | 1 |
158 | Mateusz Boras | Warta Działoszyn | 1 |
159 | Bartosz Wilkoszewski | Warta Działoszyn | 1 |
160 | Jakub Westwal | ŁKS III Łódź | 1 |
161 | Michał Piróg | Włókniarz Zelów | 1 |
162 | Emil Rulewicz | AKS SMS Łódź | 1 |
163 | Mateusz Jaszczak | Polonia Piotrków Trybunalski | 1 |
164 | Aleksander Jończyk | Sokół Aleksandrów Łódzki | 1 |
165 | Wiktor Preuss | Widzew II Łódź | 1 |
166 | Dawid Owczarek | Widzew II Łódź | 1 |
167 | Lamine Coulibaly | ŁKS III Łódź | 1 |
168 | Kacper Figurski | Boruta Zgierz | 1 |
169 | Mateusz Kuśmierczyk | Zjednoczeni Stryków | 1 |
170 | Mateusz Maryniak | KS Kutno | 1 |
171 | Oliwier Niklas | Zryw Wygoda | 1 |
172 | Jan Jaszczak | Włókniarz Zelów | 1 |
173 | Kacper Górski | Szczerbiec Wolbórz | 1 |
174 | Łukasz Rakowski | Orkan Buczek | 1 |
175 | Michał Drogosz | Boruta Zgierz | 1 |
176 | Oskar Osiński | Boruta Zgierz | 1 |
177 | Oskar Pióro | Polonia Piotrków Trybunalski | 1 |
178 | Adrian Gaugier | Szczerbiec Wolbórz | 1 |
179 | Jakub Ślawski | Skalnik Sulejów | 1 |
180 | Konrad Puchalski | Skalnik Sulejów | 1 |
181 | Łukasz Ściślewski | Zjednoczeni Stryków | 1 |
182 | Iwo Misztalski | ŁKS III Łódź | 1 |
183 | Antoni Młynarczyk | ŁKS III Łódź | 1 |
184 | Damian Mospinek | Start Brzeziny | 1 |
185 | Łukasz Plichta | Widzew II Łódź | 1 |
186 | Oliwier Siuda | RKS Radomsko | 1 |