IV liga lubelska (gr. I) sezon 2021/2022

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Motor II Lublin 8 20 6 2 0 24 9 15
2 Lublinianka Lublin 7 18 6 0 1 19 3 16
3 Huragan Międzyrzec Podlaski 8 14 4 2 2 16 16 0
4 Górnik II Łęczna 8 11 3 2 3 19 14 5
5 Opolanin Opole Lubelskie 7 11 3 2 2 10 10 0
6 Sparta Rejowiec Fabryczny 8 11 3 2 3 8 10 -2
7 Powiślak Końskowola 7 9 3 0 4 15 15 0
8 Lewart Lubartów 7 9 3 0 4 8 8 0
9 Orlęta Łuków 7 9 3 0 4 12 14 -2
10 Włodawianka Włodawa 7 6 2 0 5 3 13 -10
11 POM Iskra Piotrowice 7 6 2 0 5 8 20 -12
12 Lutnia Piszczac 7 2 0 2 5 5 15 -10
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga lubelska (gr. I) sezon 2021/2022

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Lublinianka Lublin 4 9 3 0 1 12 3 9
2 Opolanin Opole Lubelskie 5 8 2 2 1 7 3 4
3 Motor II Lublin 2 6 2 0 0 10 1 9
4 Górnik II Łęczna 4 6 2 0 2 13 9 4
5 Lewart Lubartów 3 6 2 0 1 4 3 1
6 Orlęta Łuków 4 6 2 0 2 6 7 -1
7 Huragan Międzyrzec Podlaski 3 4 1 1 1 3 5 -2
8 Powiślak Końskowola 4 3 1 0 3 5 12 -7
9 Włodawianka Włodawa 3 3 1 0 2 2 7 -5
10 POM Iskra Piotrowice 4 3 1 0 3 2 10 -8
11 Sparta Rejowiec Fabryczny 4 2 0 2 2 2 7 -5
12 Lutnia Piszczac 4 1 0 1 3 4 10 -6
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga lubelska (gr. I) sezon 2021/2022

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Motor II Lublin 6 14 4 2 0 14 8 6
2 Huragan Międzyrzec Podlaski 5 10 3 1 1 13 11 2
3 Lublinianka Lublin 3 9 3 0 0 7 0 7
4 Sparta Rejowiec Fabryczny 4 9 3 0 1 6 3 3
5 Powiślak Końskowola 3 6 2 0 1 10 3 7
6 Górnik II Łęczna 4 5 1 2 1 6 5 1
7 Opolanin Opole Lubelskie 2 3 1 0 1 3 7 -4
8 Lewart Lubartów 4 3 1 0 3 4 5 -1
9 Orlęta Łuków 3 3 1 0 2 6 7 -1
10 Włodawianka Włodawa 4 3 1 0 3 1 6 -5
11 POM Iskra Piotrowice 3 3 1 0 2 6 10 -4
12 Lutnia Piszczac 3 1 0 1 2 1 5 -4
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Włodawianka Włodawa

Gospodarze Wynik Goście Data
Lutnia Piszczac 2 - 1 Włodawianka Włodawa 19 września 2021
Lublinianka Lublin 4 - 0 Włodawianka Włodawa 28 sierpnia 2021
Włodawianka Włodawa 0 - 1 Lutnia Piszczac 10 kwietnia 2021
Włodawianka Włodawa 1 - 3 Lublinianka Lublin 31 października 2020
Lutnia Piszczac 3 - 2 Włodawianka Włodawa 27 września 2020
Lublinianka Lublin 0 - 2 Włodawianka Włodawa 15 sierpnia 2020
Lublinianka Lublin 1 - 2 Włodawianka Włodawa 19 października 2019
Lublinianka Lublin 9 - 0 Włodawianka Włodawa 1 maja 2019
Włodawianka Włodawa 2 - 1 Lublinianka Lublin 23 września 2018
Włodawianka Włodawa 3 - 0 Lutnia Piszczac 15 czerwca 2017
Lublinianka Lublin 0 - 0 Włodawianka Włodawa 25 marca 2017
Lutnia Piszczac 0 - 2 Włodawianka Włodawa 12 listopada 2016
Włodawianka Włodawa 3 - 0 Lublinianka Lublin 14 sierpnia 2016
Lutnia Piszczac 0 - 1 Włodawianka Włodawa 22 maja 2016
Włodawianka Włodawa 3 - 0 Lutnia Piszczac 25 października 2015

IV liga lubelska (gr. I) sezon 2021/2022

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Michał Paluch Lublinianka Lublin 9
2 Jakub Pryliński Powiślak Końskowola 8
3 Jakub Baran POM Iskra Piotrowice 7
4 Mariusz Chmielewski Huragan Międzyrzec Podlaski 6
5 Mikołaj Kosior Motor II Lublin 5
6 Kamil Król Opolanin Opole Lubelskie 4
7 Paweł Perdun Górnik II Łęczna 3
8 Marcel Obroślak Górnik II Łęczna 3
9 Kacper Brzyski Górnik II Łęczna 3
10 Paweł Radziszewski Huragan Międzyrzec Podlaski 3
11 Szymon Łukasiewicz Orlęta Łuków 3
12 Krystian Mikołajewski Huragan Międzyrzec Podlaski 3
13 Bartosz Janiszek Motor II Lublin 3
14 Dawid Tkacz Górnik II Łęczna 3
15 Dominik Banach Opolanin Opole Lubelskie 3
16 Oskar Siwek Orlęta Łuków 3
17 Rafał Szady Włodawianka Włodawa 2
18 Dawid Hawryluk Lutnia Piszczac 2
19 Mariusz Łukasiewicz Lutnia Piszczac 2
20 Grzegorz Fularski Lublinianka Lublin 2
21 Krzysztof Ropski Motor II Lublin 2
22 Dominik Kunca Motor II Lublin 2
23 Karol Futa Lublinianka Lublin 2
24 Aleks Aftyka Lewart Lubartów 2
25 Mateusz Wołos Sparta Rejowiec Fabryczny 2
26 Sebastian Sowisz Orlęta Łuków 2
27 Jakub Knap Motor II Lublin 2
28 Dawid Gierała Motor II Lublin 2
29 Michał Wojtowicz Motor II Lublin 2
30 Mateusz Miśkiewicz Lublinianka Lublin 2
31 Przemysław Jasiński Sparta Rejowiec Fabryczny 2
32 Bartosz Fiedeń Górnik II Łęczna 2
33 Marcin Borówka Sparta Rejowiec Fabryczny 1
34 Daniel Barabasz Sparta Rejowiec Fabryczny 1
35 Mateusz Golba Górnik II Łęczna 1
36 Piotr Świeca Górnik II Łęczna 1
37 Michał Goliński Górnik II Łęczna 1
38 Kamil Duda Górnik II Łęczna 1
39 Szymon Bielecki Lewart Lubartów 1
40 Jakub Martyn Sparta Rejowiec Fabryczny 1
41 Sebastian Rejmak Opolanin Opole Lubelskie 1
42 Jan Giza Opolanin Opole Lubelskie 1
43 Grzegorz Leziak Opolanin Opole Lubelskie 1
44 Alan Olszewski Huragan Międzyrzec Podlaski 1
45 Jakub Sobstyl Motor II Lublin 1
46 Maciej Kania Orlęta Łuków 1
47 Adrian Siemieniuk Orlęta Łuków 1
48 Dominik Lipski Włodawianka Włodawa 1
49 Piotr Krzewski Lutnia Piszczac 1
50 Damian Bernat Powiślak Końskowola 1
51 Dariusz Drzazga Powiślak Końskowola 1
52 Mateusz Konaszewski Huragan Międzyrzec Podlaski 1
53 Dawid Iskierka Lewart Lubartów 1
54 Jakub Magier Huragan Międzyrzec Podlaski 1
55 Marcin Gil Powiślak Końskowola 1
56 Cezary Zdunek Powiślak Końskowola 1
57 Wiktor Makowski Lublinianka Lublin 1
58 Damian Kuzioła Lewart Lubartów 1
59 Maciej Baryła Motor II Lublin 1
60 Mateusz Ebert Orlęta Łuków 1
61 Arkadiusz Bednarczyk Motor II Lublin 1
62 Stefan Gołąb Powiślak Końskowola 1
63 Adrian Cierpka Górnik II Łęczna 1
64 Jakub Kawalec Powiślak Końskowola 1
65 Bartłomiej Goździołko Huragan Międzyrzec Podlaski 1
66 Cezary Polak Motor II Lublin 1
67 Mateusz Bednarczyk Lewart Lubartów 1
68 Marcin Karwowski Sparta Rejowiec Fabryczny 1
69 Dominik Ptaszyński Lublinianka Lublin 1
70 Tomasz Brzyski Lublinianka Lublin 1
71 Daniel Gliniak Lewart Lubartów 1
72 Filip Michałów Lewart Lubartów 1
73 Radosław Szustek Orlęta Łuków 1
74 Bartłomiej Barwiak POM Iskra Piotrowice 1
75 Kacper Czarnota Włodawianka Włodawa 1