III liga, gr. IV sezon 2019/2020

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Motor Lublin 19 36 10 6 3 36 16 20
2 Hutnik Kraków 19 36 10 6 3 34 27 7
3 Wólczanka Wólka Pełkińska 19 35 9 8 2 27 16 11
4 Korona II Kielce 19 34 10 4 5 38 26 12
5 Siarka Tarnobrzeg 19 30 8 6 5 30 23 7
6 Wisła Puławy 19 29 8 5 6 21 19 2
7 Stal Kraśnik 19 28 7 7 5 29 20 9
8 Podhale Nowy Targ 19 28 8 4 7 30 24 6
9 Avia Świdnik 19 28 7 7 5 26 27 -1
10 Wisłoka Dębica 19 27 7 6 6 22 14 8
11 Wisła Sandomierz 19 25 6 7 6 24 19 5
12 Sokół Sieniawa 19 25 6 7 6 17 18 -1
13 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 19 24 6 6 7 21 21 0
14 Hetman Zamość 19 22 5 7 7 22 25 -3
15 Orlęta Radzyń Podlaski 19 16 3 7 9 15 25 -10
16 Jutrzenka Giebułtów 19 16 4 4 11 14 30 -16
17 Chełmianka Chełm 19 11 1 8 10 12 35 -23
18 Podlasie Biała Podlaska 19 8 1 5 13 20 53 -33
19 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0 0 0 0 0 0 0 0
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. IV sezon 2019/2020

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Motor Lublin 10 24 7 3 0 28 9 19
2 Wisłoka Dębica 10 20 6 2 2 17 7 10
3 Korona II Kielce 10 19 6 1 3 22 12 10
4 Podhale Nowy Targ 9 18 6 0 3 16 10 6
5 Siarka Tarnobrzeg 10 17 5 2 3 20 13 7
6 Avia Świdnik 9 17 5 2 2 12 8 4
7 Sokół Sieniawa 9 17 4 5 0 10 6 4
8 Hutnik Kraków 9 16 4 4 1 16 11 5
9 Wisła Puławy 11 16 4 4 3 11 9 2
10 Stal Kraśnik 10 14 3 5 2 15 11 4
11 Hetman Zamość 10 14 3 5 2 13 9 4
12 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 10 13 3 4 3 12 10 2
13 Wólczanka Wólka Pełkińska 7 9 2 3 2 9 8 1
14 Wisła Sandomierz 9 9 2 3 4 8 11 -3
15 Jutrzenka Giebułtów 10 9 2 3 5 6 14 -8
16 Orlęta Radzyń Podlaski 10 8 2 2 6 7 13 -6
17 Chełmianka Chełm 10 8 1 5 4 11 15 -4
18 Podlasie Biała Podlaska 8 5 1 2 5 8 21 -13
19 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0 0 0 0 0 0 0 0
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. IV sezon 2019/2020

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wólczanka Wólka Pełkińska 12 26 7 5 0 18 8 10
2 Hutnik Kraków 10 20 6 2 2 18 16 2
3 Wisła Sandomierz 10 16 4 4 2 16 8 8
4 Korona II Kielce 9 15 4 3 2 16 14 2
5 Stal Kraśnik 9 14 4 2 3 14 9 5
6 Siarka Tarnobrzeg 9 13 3 4 2 10 10 0
7 Wisła Puławy 8 13 4 1 3 10 10 0
8 Motor Lublin 9 12 3 3 3 8 7 1
9 Avia Świdnik 10 11 2 5 3 14 19 -5
10 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 9 11 3 2 4 9 11 -2
11 Podhale Nowy Targ 10 10 2 4 4 14 14 0
12 Sokół Sieniawa 10 8 2 2 6 7 12 -5
13 Hetman Zamość 9 8 2 2 5 9 16 -7
14 Orlęta Radzyń Podlaski 9 8 1 5 3 8 12 -4
15 Wisłoka Dębica 9 7 1 4 4 5 7 -2
16 Jutrzenka Giebułtów 9 7 2 1 6 8 16 -8
17 Chełmianka Chełm 9 3 0 3 6 1 20 -19
18 Podlasie Biała Podlaska 11 3 0 3 8 12 32 -20
19 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0 0 0 0 0 0 0 0
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Wisła Puławy

Gospodarze Wynik Goście Data
Wisła Puławy 0 - 0 Avia Świdnik 17 maja 2020
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0 - 0 Wisła Puławy 18 kwietnia 2020
Avia Świdnik 0 - 1 Wisła Puławy 19 października 2019
Wisła Puławy 1 - 1 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 14 września 2019
Avia Świdnik 2 - 2 Wisła Puławy 18 maja 2019
Wisła Puławy 2 - 0 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 14 kwietnia 2019
Wisła Puławy 1 - 0 Avia Świdnik 27 października 2018
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2 - 2 Wisła Puławy 8 września 2018
Wisła Puławy 2 - 2 Avia Świdnik 7 maja 2011
Avia Świdnik 0 - 1 Wisła Puławy 19 września 2010
Wisła Puławy 1 - 2 Avia Świdnik 27 marca 2010
Avia Świdnik 2 - 1 Wisła Puławy 16 sierpnia 2009

III liga, gr. IV sezon 2019/2020

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Rafał Król Motor Lublin 16
2 Krzysztof Ropski Siarka Tarnobrzeg 16
3 Wojciech Białek Avia Świdnik 12
4 Krzysztof Pietluch Wólczanka Wólka Pełkińska 9
5 Michał Paluch Motor Lublin 8
6 Paweł Myśliwiecki Hetman Zamość 8
7 Patryk Kołodziej Hutnik Kraków 7
8 Krzysztof Zawiślak Wisła Sandomierz 7
9 Kamil Oziemczuk Hetman Zamość 7
10 Krzysztof Świątek Hutnik Kraków 7
11 Bartłomiej Buczek Sokół Sieniawa 7
12 Paweł Zabielski Podlasie Biała Podlaska 7
13 Kamil Król Stal Kraśnik 6
14 Krystian Puton Wisła Puławy 6
15 Mateusz Sowiński Korona II Kielce 6
16 Maciej Balawender Jutrzenka Giebułtów 5
17 Tomasz Swędrowski Motor Lublin 5
18 Dominik Kunca Motor Lublin 5
19 Volodymyr Khorolskyi Wólczanka Wólka Pełkińska 5
20 Damian Lepiarz Podhale Nowy Targ 5
21 Artur Piróg Korona II Kielce 5
22 Volodymyr Hladkyy Chełmianka Chełm 5
23 Patryk Szymala Orlęta Radzyń Podlaski 4
24 Jakub Chrzanowski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 4
25 Piotr Prędota Avia Świdnik 4
26 Damian Łanucha Wisłoka Dębica 4
27 Tomasz Palonek Podhale Nowy Targ 4
28 Tomasz Chałas KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 4
29 Kamil Sobala Hutnik Kraków 4
30 Dawid Sojda Wisłoka Dębica 4
31 Sebastian Fedan Wisłoka Dębica 4
32 Jarosław Kosieradzki Podlasie Biała Podlaska 4
33 Michał Żyro Korona II Kielce 4
34 Maciej Wojczuk Wisła Puławy 4
35 Piotr Ceglarz Motor Lublin 3
36 Piotr Darmochwał Motor Lublin 3
37 Łukasz Kacprzycki Wisła Puławy 3
38 Lukáš Hruška Podhale Nowy Targ 3
39 Sławomir Duda Motor Lublin 3
40 Przemysław Anotoniak Hutnik Kraków 3
41 Krystian Wrona Wólczanka Wólka Pełkińska 3
42 Marek Mizia Podhale Nowy Targ 3
43 Jarosław Piątkowski Wisła Sandomierz 3
44 Damian Mrówka Podhale Nowy Targ 3
45 Patryk Kapuściński Siarka Tarnobrzeg 3
46 Vitalii Dachnowski Wisła Sandomierz 3
47 Patryk Czułowski Chełmianka Chełm 3
48 Dawid Linca Hutnik Kraków 3
49 Sebastian Brocki Sokół Sieniawa 3
50 Mateusz Gamrot Hutnik Kraków 3
51 Bruno Wacławek Hetman Zamość 3
52 Wiktor Kłos Wólczanka Wólka Pełkińska 3
53 Szymon Kamiński Orlęta Radzyń Podlaski 2
54 Maciej Tonia Podhale Nowy Targ 2
55 Michał Nawrot Podhale Nowy Targ 2
56 Wojciech Trochim KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2
57 Kamil Kargulewicz Siarka Tarnobrzeg 2
58 Mateusz Janeczko Siarka Tarnobrzeg 2
59 Rafał Kiczuk Wisła Puławy 2
60 Dariusz Brągiel Wisła Sandomierz 2
61 Krzysztof Wrzosek Wisłoka Dębica 2
62 Sebastian Głaz Avia Świdnik 2
63 Marcin Kaczmarek KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2
64 Szymon Stanisławski Wisła Puławy 2
65 Dawid Olejarka Wólczanka Wólka Pełkińska 2
66 Kacper Drelich Sokół Sieniawa 2
67 Krzysztof Michalec Jutrzenka Giebułtów 2
68 Dominik Maluga Avia Świdnik 2
69 Michał Grunt Motor Lublin 2
70 Dariusz Zapotoczny Podhale Nowy Targ 2
71 Adrian Gębalski Siarka Tarnobrzeg 2
72 Dominik Ochał Sokół Sieniawa 2
73 Tomasz Andrzejuk Podlasie Biała Podlaska 2
74 Olaf Martynek Podlasie Biała Podlaska 2
75 Matej Pučko Korona II Kielce 2
76 Rafał Domaradzki Jutrzenka Giebułtów 2
77 Paweł Mróz Siarka Tarnobrzeg 2
78 Marcel Tyl Wisła Sandomierz 2
79 Mateusz Chyła Orlęta Radzyń Podlaski 2
80 Roman Mykytyn Avia Świdnik 2
81 Damian Lubera Wisłoka Dębica 2
82 Zvonimir Petrović Korona II Kielce 2
83 Marcin Mączka Podhale Nowy Targ 2
84 Mateusz Podstolak Wólczanka Wólka Pełkińska 2
85 Michał Domański Wisłoka Dębica 2
86 Norbert Myszka Chełmianka Chełm 2
87 Ivan Marquez Korona II Kielce 2
88 Patryk Wilk Wisła Sandomierz 2
89 Dawid Lisowski Korona II Kielce 2
90 Łukasz Skrzypek Sokół Sieniawa 2
91 Paweł Wolski Chełmianka Chełm 2
92 Artur Renkowski Orlęta Radzyń Podlaski 2
93 Piotr Pierzchała Korona II Kielce 2
94 Ernest Skrzyński Stal Kraśnik 1
95 Dariusz Cygan Stal Kraśnik 1
96 Wiktor Długosz Korona II Kielce 1
97 Michał Mistrzyk Wisła Sandomierz 1
98 Maksymilian Cichocki Motor Lublin 1
99 Kamil Bała Wólczanka Wólka Pełkińska 1
100 Mychajło Kaznokha Podlasie Biała Podlaska 1
101 Dariusz Łukasik Motor Lublin 1
102 Michał Zuber Wisła Puławy 1
103 Dawid Dynarek Podhale Nowy Targ 1
104 Karol Worach KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
105 Rafał Nowak Orlęta Radzyń Podlaski 1
106 Kacper Rogoziński Korona II Kielce 1
107 Nemanja Miletić Korona II Kielce 1
108 Filip Handzlik Hutnik Kraków 1
109 Jarosław Potoniec Podhale Nowy Targ 1
110 Michał Bury Wólczanka Wólka Pełkińska 1
111 Łukasz Siedlik Wisłoka Dębica 1
112 Jakub Górski Korona II Kielce 1
113 Ernest Jopkiewicz Korona II Kielce 1
114 Michał Dziubek Korona II Kielce 1
115 Radosław Kursa Orlęta Radzyń Podlaski 1
116 Michał Sadowski Orlęta Radzyń Podlaski 1
117 Bartosz Sulkowski Siarka Tarnobrzeg 1
118 Dominik Cabała Wisłoka Dębica 1
119 Tomasz Kurek Hutnik Kraków 1
120 Rodrigo Zalazar Martínez Korona II Kielce 1
121 Kamil Rębisz Wisłoka Dębica 1
122 Mirosław Kmiotek Wisła Sandomierz 1
123 Mateusz Zając Jutrzenka Giebułtów 1
124 Dawid Litewka Jutrzenka Giebułtów 1
125 Arkadiusz Maj Stal Kraśnik 1
126 Bartłomiej Wiktor Siarka Tarnobrzeg 1
127 Tomasz Jaklik Hutnik Kraków 1
128 Michał Skiba Hetman Zamość 1
129 Oskar Sewerzyński Korona II Kielce 1
130 Kamil Kumoch Motor Lublin 1
131 Fabian Burzyński KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
132 Arkadiusz Garzeł Hutnik Kraków 1
133 Bartosz Ciborowski Orlęta Radzyń Podlaski 1
134 Adam Nowak Motor Lublin 1
135 Wato Arweladze Korona II Kielce 1
136 Tomasz Wojcinowicz Wisła Sandomierz 1
137 Kamil Dmowski Podlasie Biała Podlaska 1
138 Kamil Buzun Podlasie Biała Podlaska 1
139 Arkadiusz Górka Avia Świdnik 1
140 Daniel Barbus Podhale Nowy Targ 1
141 Marcin Michota Motor Lublin 1
142 Bartosz Prętnik Korona II Kielce 1
143 Paweł Komar Podlasie Biała Podlaska 1
144 Jakub Czelej Stal Kraśnik 1
145 Kacper Józefiak Siarka Tarnobrzeg 1
146 Mateusz Ozimek Avia Świdnik 1
147 Marcin Sudy Wisła Sandomierz 1
148 Damian Szpak Avia Świdnik 1
149 Tomasz Nieścieruk Podlasie Biała Podlaska 1
150 Vladyslav Kudryavtsev Stal Kraśnik 1
151 Kacper Nastałek Stal Kraśnik 1
152 Tomasz Ogar Hutnik Kraków 1
153 Uroš Đuranović Korona II Kielce 1
154 Ivan Jukić Korona II Kielce 1
155 Bartłomiej Smuczyński KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
156 Jan Imiołek KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
157 Mateusz Mianowany Podhale Nowy Targ 1
158 Piotr Zmorzyński Wisła Puławy 1
159 Bartosz Tetych Hutnik Kraków 1
160 Rafał Kursa Hetman Zamość 1
161 Jakub Kapsa KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
162 Kacper Piechniak Wisła Sandomierz 1
163 Mateusz Reczulski Hutnik Kraków 1
164 Kacper Maik Wisłoka Dębica 1
165 Tomasz Persona KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
166 Jakub Kmita Stal Kraśnik 1
167 Damian Gałązka Orlęta Radzyń Podlaski 1
168 Jakub Gajewski Stal Kraśnik 1
169 Oktawian Skrzecz Korona II Kielce 1
170 Bartłomiej Purcha Sokół Sieniawa 1
171 Dominik Zawadzki Jutrzenka Giebułtów 1
172 Rafał Kycko Hetman Zamość 1
173 Julien Tadrowski Stal Kraśnik 1
174 Michał Kobiałka Wisła Puławy 1
175 Krystian Żelisko Wisła Puławy 1
176 Daniel Dybiec KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
177 Kamil Bełczowski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
178 Maciej Miłek KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1