IV liga śląska (gr. I) sezon 2018/2019

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Polonia Bytom 16 38 12 2 2 38 13 25
2 Śląsk Świętochłowice 16 36 11 3 2 35 19 16
3 Warta Zawiercie 16 32 9 5 2 32 13 19
4 RKS Grodziec (Będzin) 16 31 9 4 3 32 20 12
5 Polonia Poraj 16 28 8 4 4 27 19 8
6 Unia Dąbrowa Górnicza 16 26 7 5 4 25 19 6
7 Unia Kosztowy (Mysłowice) 16 23 6 5 5 21 19 2
8 Szombierki Bytom 16 23 7 2 7 26 28 -2
9 Przemsza Siewierz 16 23 7 2 7 23 22 1
10 Sarmacja Będzin 16 19 5 4 7 21 24 -3
11 Raków II Częstochowa 16 16 5 1 10 28 33 -5
12 Gwarek Ornontowice 16 16 4 4 8 25 28 -3
13 MKS Myszków 16 14 4 2 10 11 29 -18
14 Zieloni Żarki 16 12 3 3 10 19 40 -21
15 Górnik Piaski (Czeladź) 16 10 3 1 12 11 36 -25
16 Slavia Ruda Śląska 16 10 1 7 8 13 25 -12
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga śląska (gr. I) sezon 2018/2019

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Śląsk Świętochłowice 8 19 6 1 1 18 10 8
2 Polonia Poraj 8 19 6 1 1 20 12 8
3 Warta Zawiercie 8 18 5 3 0 15 4 11
4 Polonia Bytom 8 17 5 2 1 15 5 10
5 Szombierki Bytom 8 16 5 1 2 17 12 5
6 Unia Kosztowy (Mysłowice) 8 15 5 0 3 16 11 5
7 RKS Grodziec (Będzin) 8 14 4 2 2 19 13 6
8 Gwarek Ornontowice 8 14 4 2 2 16 10 6
9 MKS Myszków 9 13 4 1 4 9 14 -5
10 Sarmacja Będzin 8 12 3 3 2 12 10 2
11 Raków II Częstochowa 8 12 4 0 4 20 12 8
12 Zieloni Żarki 8 12 3 3 2 13 14 -1
13 Przemsza Siewierz 8 10 3 1 4 10 13 -3
14 Górnik Piaski (Czeladź) 8 10 3 1 4 7 8 -1
15 Unia Dąbrowa Górnicza 7 8 2 2 3 5 10 -5
16 Slavia Ruda Śląska 8 7 1 4 3 7 10 -3
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga śląska (gr. I) sezon 2018/2019

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Polonia Bytom 8 21 7 0 1 23 8 15
2 Unia Dąbrowa Górnicza 9 18 5 3 1 20 9 11
3 Śląsk Świętochłowice 8 17 5 2 1 17 9 8
4 RKS Grodziec (Będzin) 8 17 5 2 1 13 7 6
5 Warta Zawiercie 8 14 4 2 2 17 9 8
6 Przemsza Siewierz 8 13 4 1 3 13 9 4
7 Polonia Poraj 8 9 2 3 3 7 7 0
8 Unia Kosztowy (Mysłowice) 8 8 1 5 2 5 8 -3
9 Szombierki Bytom 8 7 2 1 5 9 16 -7
10 Sarmacja Będzin 8 7 2 1 5 9 14 -5
11 Raków II Częstochowa 8 4 1 1 6 8 21 -13
12 Slavia Ruda Śląska 8 3 0 3 5 6 15 -9
13 Gwarek Ornontowice 8 2 0 2 6 9 18 -9
14 MKS Myszków 7 1 0 1 6 2 15 -13
15 Zieloni Żarki 8 0 0 0 8 6 26 -20
16 Górnik Piaski (Czeladź) 8 0 0 0 8 4 28 -24
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Warta Zawiercie

Gospodarze Wynik Goście Data
Warta Zawiercie 1 - 1 Unia Dąbrowa Górnicza 9 września 2018
Zieloni Żarki 0 - 2 Warta Zawiercie 31 sierpnia 2018

IV liga śląska (gr. I) sezon 2018/2019

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Jacek Jarnot Warta Zawiercie 12
2 Kamil Zalewski RKS Grodziec (Będzin) 11
3 Marcin Kowalski Polonia Poraj 10
4 Marcin Lachowski Polonia Bytom 9
5 Marcin Smarzyński Warta Zawiercie 9
6 Maciej Niesyto Przemsza Siewierz 7
7 Jakub Zdrzałek Gwarek Ornontowice 6
8 Damian Wasiak Śląsk Świętochłowice 6
9 Łukasz Burczyk Przemsza Siewierz 5
10 Piotr Andrzejewski MKS Myszków 5
11 Michał Skórski Unia Dąbrowa Górnicza 5
12 Adrian Lesik Śląsk Świętochłowice 5
13 Bartosz Gliński Zieloni Żarki 5
14 Mateusz Kaiser Śląsk Świętochłowice 5
15 Bartosz Giełażyn Polonia Bytom 5
16 Mateusz Wawoczny Warta Zawiercie 4
17 Franciszek Wróblewski Raków II Częstochowa 4
18 Damian Waśniewski RKS Grodziec (Będzin) 4
19 Jonatan Strzempek Slavia Ruda Śląska 4
20 Adam Czerkas Raków II Częstochowa 4
21 Amadeusz Zając Szombierki Bytom 4
22 Maciej Wolny Unia Kosztowy (Mysłowice) 4
23 Adam Baran RKS Grodziec (Będzin) 4
24 Łukasz Matusiak Polonia Bytom 4
25 Paweł Cygnar Unia Dąbrowa Górnicza 4
26 Roman Terbalyan Przemsza Siewierz 4
27 Przemysław Sawicki Przemsza Siewierz 3
28 Damian Adamiecki Warta Zawiercie 3
29 Dominik Marek Polonia Poraj 3
30 Arkadiusz Kowalczyk Sarmacja Będzin 3
31 Daniel Kowalski Unia Kosztowy (Mysłowice) 3
32 Jakub Machura Zieloni Żarki 3
33 Sławomir Musiolik Polonia Bytom 3
34 Kacper Paździor Górnik Piaski (Czeladź) 3
35 Mateusz Iwan Unia Kosztowy (Mysłowice) 3
36 Kamil Ściętek Śląsk Świętochłowice 3
37 Szymon Cichecki Szombierki Bytom 3
38 Przemysław Mizgała Polonia Poraj 3
39 Bartłomiej Płatkowski Polonia Poraj 2
40 Mateusz Rajca Gwarek Ornontowice 2
41 Karol Pstuś Szombierki Bytom 2
42 Andrzej Buchcik Polonia Bytom 2
43 Bartosz Zachara Zieloni Żarki 2
44 Łukasz Dębski Sarmacja Będzin 2
45 Alex Tyszczak Sarmacja Będzin 2
46 Dariusz Bernas Górnik Piaski (Czeladź) 2
47 Jacek Wujec Slavia Ruda Śląska 2
48 Łukasz Wierzba Unia Dąbrowa Górnicza 2
49 Alan Jaworski Polonia Poraj 2
50 Michał Szal Sarmacja Będzin 2
51 Michał Bobryk MKS Myszków 2
52 Tomasz Szpoton Slavia Ruda Śląska 2
53 Adam Mesjasz Raków II Częstochowa 2
54 Tomasz Kasprzyk Gwarek Ornontowice 2
55 Dawid Hewlik Śląsk Świętochłowice 2
56 Remigiusz Malicki Szombierki Bytom 2
57 Adrian Marek Warta Zawiercie 2
58 Jakub Budnicki Raków II Częstochowa 1
59 Michał Chrabąszcz Unia Kosztowy (Mysłowice) 1
60 Michał Borek Unia Kosztowy (Mysłowice) 1
61 Rafał Psonka Polonia Poraj 1
62 Bartosz Nawrocki Śląsk Świętochłowice 1
63 Tomasz Rybak Szombierki Bytom 1
64 Filip Maziarz Gwarek Ornontowice 1
65 Damian Garcarz Zieloni Żarki 1
66 Tomasz Wilk Gwarek Ornontowice 1
67 Bartosz Dyszy Polonia Poraj 1
68 Mateusz Mielczarek Polonia Poraj 1
69 Jarosław Bąk MKS Myszków 1
70 Kacper Zawadzki Sarmacja Będzin 1
71 Józef Misztal Unia Dąbrowa Górnicza 1
72 Rafał Majchrowski Przemsza Siewierz 1
73 Mateusz Zachara Raków II Częstochowa 1
74 Maciej Tora Przemsza Siewierz 1
75 Dominik Mąka Gwarek Ornontowice 1
76 Sławomir Jaworski Gwarek Ornontowice 1
77 Krzysztof Ferensztain Gwarek Ornontowice 1
78 Łukasz Kowalczyk Unia Dąbrowa Górnicza 1
79 Jakub Dankowski Sarmacja Będzin 1
80 Piotr Barwiński Sarmacja Będzin 1
81 Jan Januszek Sarmacja Będzin 1
82 Patryk Mendela Sarmacja Będzin 1
83 Patryk Pikuta Górnik Piaski (Czeladź) 1
84 Kamil Moritz Slavia Ruda Śląska 1
85 Daniel Czapla Śląsk Świętochłowice 1
86 Marcin Brodziński Zieloni Żarki 1
87 Szymon Saliński Gwarek Ornontowice 1
88 Przemysław Szkatuła Polonia Bytom 1
89 Marcin Rejmanowski Slavia Ruda Śląska 1
90 Adrian Świerczyński Przemsza Siewierz 1
91 Kamil Fredyk Przemsza Siewierz 1
92 Norbert Bębenek Polonia Bytom 1
93 Marek Pielot Śląsk Świętochłowice 1
94 Arkadii Herasymov Górnik Piaski (Czeladź) 1
95 Fabian Klama Warta Zawiercie 1
96 Jan Gładysz Polonia Poraj 1
97 Sebastian Szombierski Szombierki Bytom 1
98 Marcin Drzymont Warta Zawiercie 1
99 Tomasz Pośpiech Polonia Bytom 1
100 Mateusz Borys MKS Myszków 1
101 Jarosław Czernysz Polonia Bytom 1
102 Marcin Ból Przemsza Siewierz 1
103 Kamil Bochenek RKS Grodziec (Będzin) 1
104 Andrzej Setlak Przemsza Siewierz 1
105 Mikołaj Hajdacz Raków II Częstochowa 1
106 Wojciech Bała Sarmacja Będzin 1
107 Wojciech Kocurek Unia Kosztowy (Mysłowice) 1
108 Daniel Jacenik Unia Kosztowy (Mysłowice) 1
109 Konrad Jakubczyk Unia Kosztowy (Mysłowice) 1
110 Łukasz Łebko Śląsk Świętochłowice 1
111 Dariusz Wilk Górnik Piaski (Czeladź) 1
112 Mateusz Bik Zieloni Żarki 1
113 Sławomir Piwiński Polonia Poraj 1
114 Mateusz Morys Szombierki Bytom 1
115 Michał Dyrda Unia Dąbrowa Górnicza 1
116 Gaspar Bomba Szombierki Bytom 1
117 Jakub Stefaniak Szombierki Bytom 1
118 Lukas Duriska Raków II Częstochowa 1
119 Sebestian Sarzała Górnik Piaski (Czeladź) 1
120 Przemysław Knapik Unia Dąbrowa Górnicza 1
121 Sebastian Koziński Unia Dąbrowa Górnicza 1
122 Rafał Jędrzejczyk Unia Dąbrowa Górnicza 1
123 Daniel Flak Zieloni Żarki 1
124 Krzysztof Bąk Unia Dąbrowa Górnicza 1