IV liga łódzka sezon 2020/2021

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 ŁKS II Łódź 3 9 3 0 0 11 4 7
2 Orkan Buczek 3 7 2 1 0 11 4 7
3 Boruta Zgierz 3 7 2 1 0 5 1 4
4 Stal Głowno 3 7 2 1 0 8 5 3
5 Skalnik Sulejów 3 6 2 0 1 11 8 3
6 Warta Sieradz 2 6 2 0 0 5 3 2
7 LKS Kwiatkowice 3 5 1 2 0 6 5 1
8 Zjednoczeni Stryków 3 5 1 2 0 6 5 1
9 Jutrzenka Warta 3 5 1 2 0 5 4 1
10 Warta Działoszyn 3 3 0 3 0 6 6 0
11 Włókniarz Zelów 3 3 0 3 0 4 4 0
12 Omega Kleszczów 3 3 1 0 2 6 7 -1
13 Pogoń Zduńska Wola 3 3 1 0 2 3 4 -1
14 Polonia Piotrków Trybunalski 3 3 1 0 2 4 6 -2
15 Jutrzenka Drzewce 3 3 1 0 2 5 10 -5
16 Orzeł Nieborów 3 1 0 1 2 4 6 -2
17 Andrespolia Wiśniowa Góra 3 1 0 1 2 7 10 -3
18 Ceramika Opoczno 3 1 0 1 2 3 6 -3
19 Ner Poddębice 3 0 0 0 3 2 8 -6
20 Czarni Rząśnia 2 0 0 0 2 0 6 -6
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga łódzka sezon 2020/2021

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Boruta Zgierz 2 4 1 1 0 2 1 1
2 Stal Głowno 2 4 1 1 0 5 3 2
3 Zjednoczeni Stryków 2 4 1 1 0 4 3 1
4 Jutrzenka Warta 2 4 1 1 0 3 2 1
5 ŁKS II Łódź 1 3 1 0 0 4 0 4
6 Orkan Buczek 1 3 1 0 0 4 2 2
7 Skalnik Sulejów 1 3 1 0 0 4 1 3
8 Warta Sieradz 1 3 1 0 0 3 2 1
9 Omega Kleszczów 2 3 1 0 1 4 4 0
10 LKS Kwiatkowice 2 2 0 2 0 2 2 0
11 Warta Działoszyn 2 2 0 2 0 4 4 0
12 Włókniarz Zelów 1 1 0 1 0 2 2 0
13 Pogoń Zduńska Wola 1 0 0 0 1 1 2 -1
14 Polonia Piotrków Trybunalski 1 0 0 0 1 1 2 -1
15 Jutrzenka Drzewce 2 0 0 0 2 3 9 -6
16 Orzeł Nieborów 1 0 0 0 1 2 3 -1
17 Andrespolia Wiśniowa Góra 2 0 0 0 2 6 9 -3
18 Ceramika Opoczno 1 0 0 0 1 0 2 -2
19 Ner Poddębice 1 0 0 0 1 0 3 -3
20 Czarni Rząśnia 1 0 0 0 1 0 2 -2
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga łódzka sezon 2020/2021

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 ŁKS II Łódź 2 6 2 0 0 7 4 3
2 Orkan Buczek 2 4 1 1 0 7 2 5
3 Boruta Zgierz 1 3 1 0 0 3 0 3
4 Stal Głowno 1 3 1 0 0 3 2 1
5 Skalnik Sulejów 2 3 1 0 1 7 7 0
6 Warta Sieradz 1 3 1 0 0 2 1 1
7 LKS Kwiatkowice 1 3 1 0 0 4 3 1
8 Pogoń Zduńska Wola 2 3 1 0 1 2 2 0
9 Polonia Piotrków Trybunalski 2 3 1 0 1 3 4 -1
10 Jutrzenka Drzewce 1 3 1 0 0 2 1 1
11 Włókniarz Zelów 2 2 0 2 0 2 2 0
12 Zjednoczeni Stryków 1 1 0 1 0 2 2 0
13 Jutrzenka Warta 1 1 0 1 0 2 2 0
14 Warta Działoszyn 1 1 0 1 0 2 2 0
15 Orzeł Nieborów 2 1 0 1 1 2 3 -1
16 Andrespolia Wiśniowa Góra 1 1 0 1 0 1 1 0
17 Ceramika Opoczno 2 1 0 1 1 3 4 -1
18 Omega Kleszczów 1 0 0 0 1 2 3 -1
19 Ner Poddębice 2 0 0 0 2 2 5 -3
20 Czarni Rząśnia 1 0 0 0 1 0 4 -4
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Warta Działoszyn

Gospodarze Wynik Goście Data
Ner Poddębice 0 - 0 Warta Działoszyn 21 listopada 2020
Warta Działoszyn 0 - 0 Włókniarz Zelów 11 listopada 2020
Andrespolia Wiśniowa Góra 0 - 0 Warta Działoszyn 7 listopada 2020
Warta Działoszyn 0 - 0 Orkan Buczek 31 października 2020
Polonia Piotrków Trybunalski 0 - 0 Warta Działoszyn 24 października 2020
Warta Działoszyn 0 - 0 ŁKS II Łódź 17 października 2020
Warta Sieradz 0 - 0 Warta Działoszyn 10 października 2020
Warta Działoszyn 0 - 0 Pogoń Zduńska Wola 3 października 2020
Omega Kleszczów 0 - 0 Warta Działoszyn 26 września 2020
Warta Działoszyn 0 - 0 Czarni Rząśnia 19 września 2020
Jutrzenka Drzewce 0 - 0 Warta Działoszyn 12 września 2020
Warta Działoszyn 0 - 0 Skalnik Sulejów 5 września 2020
LKS Kwiatkowice 0 - 0 Warta Działoszyn 29 sierpnia 2020
Warta Działoszyn 0 - 0 Jutrzenka Warta 26 sierpnia 2020
Boruta Zgierz 0 - 0 Warta Działoszyn 22 sierpnia 2020
Warta Działoszyn 0 - 0 Stal Głowno 15 sierpnia 2020
Warta Działoszyn 2 - 2 Ceramika Opoczno 8 sierpnia 2020
Zjednoczeni Stryków 2 - 2 Warta Działoszyn 1 sierpnia 2020
Warta Działoszyn 2 - 2 Orzeł Nieborów 24 lipca 2020
Warta Działoszyn 1 - 0 LKS Kwiatkowice 16 listopada 2019
Pelikan II Łowicz 2 - 2 Warta Działoszyn 10 listopada 2019
Włókniarz Zelów 1 - 2 Warta Działoszyn 2 listopada 2019
Warta Działoszyn 2 - 1 Ceramika Opoczno 26 października 2019
Boruta Zgierz 4 - 4 Warta Działoszyn 19 października 2019
Warta Działoszyn 0 - 2 Ner Poddębice 12 października 2019
Pogoń Zduńska Wola 3 - 2 Warta Działoszyn 5 października 2019
Warta Działoszyn 3 - 0 Andrespolia Wiśniowa Góra 28 września 2019
Orkan Buczek 3 - 1 Warta Działoszyn 25 września 2019
Warta Działoszyn 1 - 4 ŁKS II Łódź 21 września 2019
Jutrzenka Warta 1 - 3 Warta Działoszyn 15 września 2019
Warta Działoszyn 2 - 2 Warta Sieradz 11 września 2019
Zjednoczeni Stryków 4 - 2 Warta Działoszyn 7 września 2019
Warta Działoszyn 3 - 2 Orzeł Nieborów 31 sierpnia 2019
Polonia Piotrków Trybunalski 5 - 1 Warta Działoszyn 24 sierpnia 2019
Warta Działoszyn 1 - 3 KS Kutno 17 sierpnia 2019
Omega Kleszczów 0 - 1 Warta Działoszyn 14 sierpnia 2019
Warta Działoszyn 3 - 1 Włókniarz Zelów 14 czerwca 2019
Pogoń Zduńska Wola 2 - 1 Warta Działoszyn 7 czerwca 2019
Pilica Przedbórz 3 - 4 Warta Działoszyn 1 czerwca 2019
Warta Działoszyn 1 - 4 Orkan Buczek 25 maja 2019
RKS Radomsko 5 - 0 Warta Działoszyn 22 maja 2019
Warta Działoszyn 1 - 1 LKS Kwiatkowice 18 maja 2019
Andrespolia Wiśniowa Góra 3 - 4 Warta Działoszyn 11 maja 2019
Warta Działoszyn 2 - 0 Ceramika Opoczno 4 maja 2019
Stal Niewiadów 3 - 3 Warta Działoszyn 1 maja 2019
Warta Działoszyn 1 - 3 Zjednoczeni Stryków 27 kwietnia 2019
Warta Działoszyn 1 - 1 Boruta Zgierz 20 kwietnia 2019
Ner Poddębice 1 - 0 Warta Działoszyn 12 kwietnia 2019
Warta Działoszyn 9 - 0 Pelikan II Łowicz 6 kwietnia 2019
Omega Kleszczów 3 - 2 Warta Działoszyn 30 marca 2019
Warta Działoszyn 1 - 1 Warta Sieradz 23 marca 2019
KS Kutno 4 - 4 Warta Działoszyn 16 marca 2019
Włókniarz Zelów 2 - 2 Warta Działoszyn 17 listopada 2018
Warta Działoszyn 5 - 1 Pogoń Zduńska Wola 10 listopada 2018
Warta Działoszyn 6 - 1 Pilica Przedbórz 3 listopada 2018
Orkan Buczek 5 - 0 Warta Działoszyn 28 października 2018
Warta Działoszyn 1 - 5 RKS Radomsko 20 października 2018
LKS Kwiatkowice 3 - 2 Warta Działoszyn 14 października 2018
Warta Działoszyn 2 - 2 Andrespolia Wiśniowa Góra 6 października 2018
Ceramika Opoczno 2 - 2 Warta Działoszyn 29 września 2018
Warta Działoszyn 1 - 1 Stal Niewiadów 22 września 2018
Zjednoczeni Stryków 0 - 1 Warta Działoszyn 15 września 2018
Warta Działoszyn 0 - 0 Zawisza Pajęczno 12 września 2018
Boruta Zgierz 2 - 2 Warta Działoszyn 8 września 2018
Warta Działoszyn 4 - 1 Ner Poddębice 1 września 2018
Pelikan II Łowicz 2 - 0 Warta Działoszyn 26 sierpnia 2018
Warta Działoszyn 2 - 4 Omega Kleszczów 22 sierpnia 2018
Warta Sieradz 4 - 1 Warta Działoszyn 18 sierpnia 2018
Warta Działoszyn 3 - 4 KS Kutno 11 sierpnia 2018
Warta Działoszyn 2 - 1 Ceramika Opoczno 16 czerwca 2018
Włókniarz Zelów 2 - 3 Warta Działoszyn 9 czerwca 2018
Warta Działoszyn 7 - 0 Pilica Przedbórz 2 czerwca 2018
Zawisza Pajęczno 2 - 1 Warta Działoszyn 30 maja 2018
Warta Działoszyn 3 - 2 Ner Poddębice 26 maja 2018
Boruta Zgierz 1 - 2 Warta Działoszyn 19 maja 2018
Warta Działoszyn 5 - 1 Pelikan II Łowicz 12 maja 2018
Warta Działoszyn 0 - 4 Unia Skierniewice 9 maja 2018
Orkan Buczek 2 - 0 Warta Działoszyn 6 maja 2018
Warta Działoszyn 0 - 0 Zjednoczeni Stryków 2 maja 2018
KS Paradyż 0 - 1 Warta Działoszyn 28 kwietnia 2018
Warta Działoszyn 6 - 1 GKS II Bełchatów 21 kwietnia 2018
Stal Niewiadów 0 - 2 Warta Działoszyn 18 kwietnia 2018
KS Kutno 2 - 3 Warta Działoszyn 14 kwietnia 2018
Omega Kleszczów 0 - 1 Warta Działoszyn 11 kwietnia 2018
Warta Działoszyn 3 - 0 Zjednoczeni Bełchatów 7 kwietnia 2018
LKS Kwiatkowice 0 - 0 Warta Działoszyn 31 marca 2018
Ceramika Opoczno 0 - 3 Warta Działoszyn 18 listopada 2017
Warta Działoszyn 4 - 2 Włókniarz Zelów 11 listopada 2017
Pilica Przedbórz 2 - 2 Warta Działoszyn 4 listopada 2017
Warta Działoszyn 1 - 0 Zawisza Pajęczno 28 października 2017
Ner Poddębice 3 - 1 Warta Działoszyn 20 października 2017
Warta Działoszyn 0 - 3 Boruta Zgierz 14 października 2017
Pelikan II Łowicz 1 - 2 Warta Działoszyn 7 października 2017
Warta Działoszyn 3 - 0 Orkan Buczek 30 września 2017
Zjednoczeni Stryków 0 - 1 Warta Działoszyn 23 września 2017
Warta Działoszyn 4 - 4 KS Paradyż 16 września 2017
GKS II Bełchatów 1 - 0 Warta Działoszyn 13 września 2017
Warta Działoszyn 2 - 0 Stal Niewiadów 9 września 2017
Warta Działoszyn 1 - 0 KS Kutno 2 września 2017
Zjednoczeni Bełchatów 0 - 6 Warta Działoszyn 26 sierpnia 2017
Warta Działoszyn 1 - 0 LKS Kwiatkowice 23 sierpnia 2017
Unia Skierniewice 2 - 2 Warta Działoszyn 19 sierpnia 2017
Warta Działoszyn 4 - 1 Omega Kleszczów 12 sierpnia 2017
Jutrzenka Warta 0 - 1 Warta Działoszyn 17 czerwca 2017
Warta Działoszyn 4 - 0 Zjednoczeni Bełchatów 14 czerwca 2017
LKS Kwiatkowice 3 - 0 Warta Działoszyn 11 czerwca 2017
Warta Działoszyn 0 - 0 Ceramika Opoczno 3 czerwca 2017
3 - 2 Warta Działoszyn 31 maja 2017
Warta Działoszyn 1 - 0 Unia Skierniewice 27 maja 2017
Omega Kleszczów 3 - 1 Warta Działoszyn 20 maja 2017
Warta Działoszyn 0 - 0 KS Paradyż 17 maja 2017
Zawisza Rzgów 1 - 2 Warta Działoszyn 13 maja 2017
Warta Działoszyn 5 - 0 Polonia Piotrków Trybunalski 6 maja 2017
Warta Sieradz 0 - 1 Warta Działoszyn 3 maja 2017
Warta Działoszyn 3 - 2 GKS II Bełchatów 29 kwietnia 2017
Warta Działoszyn 0 - 2 Włókniarz Zelów 22 kwietnia 2017
Ner Poddębice 1 - 1 Warta Działoszyn 14 kwietnia 2017
Warta Działoszyn 0 - 3 Zawisza Pajęczno 8 kwietnia 2017
Zjednoczeni Stryków 4 - 0 Warta Działoszyn 1 kwietnia 2017
Warta Działoszyn 4 - 0 Andrespolia Wiśniowa Góra 25 marca 2017
RKS Radomsko 0 - 2 Warta Działoszyn 18 marca 2017
Warta Działoszyn 0 - 2 Pilica Przedbórz 11 marca 2017
Warta Działoszyn 3 - 0 Jutrzenka Warta 26 listopada 2016
Zjednoczeni Bełchatów 1 - 2 Warta Działoszyn 19 listopada 2016
Warta Działoszyn 4 - 2 LKS Kwiatkowice 12 listopada 2016
Ceramika Opoczno 1 - 0 Warta Działoszyn 5 listopada 2016
Warta Działoszyn 0 - 1 29 października 2016
Unia Skierniewice 1 - 1 Warta Działoszyn 23 października 2016
Warta Działoszyn 5 - 2 Omega Kleszczów 15 października 2016
KS Paradyż 0 - 0 Warta Działoszyn 8 października 2016
Warta Działoszyn 1 - 1 Zawisza Rzgów 1 października 2016
Polonia Piotrków Trybunalski 0 - 2 Warta Działoszyn 24 września 2016
Warta Działoszyn 2 - 1 Warta Sieradz 17 września 2016
GKS II Bełchatów 1 - 0 Warta Działoszyn 11 września 2016
Włókniarz Zelów 1 - 2 Warta Działoszyn 7 września 2016
Warta Działoszyn 3 - 1 Ner Poddębice 3 września 2016
Zawisza Pajęczno 0 - 4 Warta Działoszyn 27 sierpnia 2016
Warta Działoszyn 5 - 2 Zjednoczeni Stryków 24 sierpnia 2016
Andrespolia Wiśniowa Góra 2 - 3 Warta Działoszyn 20 sierpnia 2016
Warta Działoszyn 4 - 0 RKS Radomsko 13 sierpnia 2016
Pilica Przedbórz 0 - 1 Warta Działoszyn 6 sierpnia 2016
Warta Działoszyn 3 - 1 Warta Sieradz 4 czerwca 2016
Pelikan Łowicz 2 - 0 Warta Działoszyn 1 czerwca 2016
Warta Działoszyn 2 - 3 Legia II Warszawa 28 maja 2016
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 - 1 Warta Działoszyn 21 maja 2016
Warta Działoszyn 2 - 0 Start Otwock 18 maja 2016
ŁKS Łódź 9 - 1 Warta Działoszyn 14 maja 2016
Warta Działoszyn 0 - 5 Pilica Białobrzegi 7 maja 2016
Oskar Przysucha 0 - 1 Warta Działoszyn 4 maja 2016
Warta Działoszyn 1 - 3 Sokół Aleksandrów Łódzki 30 kwietnia 2016
Lechia Tomaszów Mazowiecki 7 - 0 Warta Działoszyn 24 kwietnia 2016
Warta Działoszyn 2 - 5 Błękitni Raciąż 16 kwietnia 2016
Energia Kozienice 1 - 2 Warta Działoszyn 9 kwietnia 2016
Broń Radom 2 - 2 Warta Działoszyn 6 kwietnia 2016
Warta Działoszyn 0 - 6 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 kwietnia 2016
Ner Poddębice 0 - 1 Warta Działoszyn 25 marca 2016
Warta Działoszyn 0 - 4 Polonia Warszawa 19 marca 2016
Ursus Warszawa 6 - 1 Warta Działoszyn 12 marca 2016
Warta Sieradz 2 - 1 Warta Działoszyn 14 listopada 2015
Warta Działoszyn 1 - 1 Pelikan Łowicz 11 listopada 2015
Legia II Warszawa 3 - 0 Warta Działoszyn 7 listopada 2015
Warta Działoszyn 2 - 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 24 października 2015
Start Otwock 3 - 0 Warta Działoszyn 17 października 2015
Warta Działoszyn 1 - 1 ŁKS Łódź 10 października 2015
Pilica Białobrzegi 2 - 1 Warta Działoszyn 3 października 2015
Warta Działoszyn 1 - 0 Oskar Przysucha 26 września 2015
Sokół Aleksandrów Łódzki 0 - 0 Warta Działoszyn 23 września 2015
Warta Działoszyn 0 - 2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 19 września 2015
Błękitni Raciąż 2 - 1 Warta Działoszyn 12 września 2015
Warta Działoszyn 1 - 0 Energia Kozienice 5 września 2015
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3 - 1 Warta Działoszyn 29 sierpnia 2015
Warta Działoszyn 2 - 0 Ner Poddębice 26 sierpnia 2015
Polonia Warszawa 5 - 0 Warta Działoszyn 21 sierpnia 2015
Warta Działoszyn 0 - 1 Ursus Warszawa 15 sierpnia 2015
Warta Działoszyn 2 - 2 Broń Radom 8 sierpnia 2015
Boruta Zgierz 5 - 0 Warta Działoszyn 19 czerwca 2015
Warta Działoszyn 3 - 1 Włókniarz Moszczenica 13 czerwca 2015
Polonia Piotrków Trybunalski 0 - 0 Warta Działoszyn 6 czerwca 2015
Warta Działoszyn 3 - 1 Zawisza Rzgów 3 czerwca 2015
Ner Poddębice 0 - 1 Warta Działoszyn 29 maja 2015
Warta Działoszyn 0 - 0 Astoria Szczerców 23 maja 2015
Zjednoczeni Stryków 1 - 3 Warta Działoszyn 16 maja 2015
Warta Działoszyn 6 - 2 Piast Błaszki 9 maja 2015
LKS Rosanów 0 - 0 Warta Działoszyn 2 maja 2015
Warta Działoszyn 3 - 1 KS Paradyż 25 kwietnia 2015
Włókniarz Zelów 0 - 4 Warta Działoszyn 22 kwietnia 2015
Warta Działoszyn 4 - 1 Widok Skierniewice 18 kwietnia 2015
Pilica Przedbórz 1 - 0 Warta Działoszyn 11 kwietnia 2015
Warta Działoszyn 1 - 0 Orzeł Nieborów 8 kwietnia 2015
GKS II Bełchatów 1 - 2 Warta Działoszyn 4 kwietnia 2015
Warta Działoszyn 3 - 1 Zawisza Pajęczno 28 marca 2015
RKS Radomsko 0 - 3 Warta Działoszyn 21 marca 2015
Warta Działoszyn 1 - 1 Boruta Zgierz 15 listopada 2014
Włókniarz Moszczenica 1 - 1 Warta Działoszyn 9 listopada 2014
Warta Działoszyn 2 - 0 Polonia Piotrków Trybunalski 25 października 2014
Zawisza Rzgów 1 - 1 Warta Działoszyn 18 października 2014
Warta Działoszyn 4 - 0 Ner Poddębice 11 października 2014
Astoria Szczerców 0 - 2 Warta Działoszyn 4 października 2014
Warta Działoszyn 3 - 0 Zjednoczeni Stryków 25 września 2014
Piast Błaszki 0 - 2 Warta Działoszyn 21 września 2014
Warta Działoszyn 3 - 0 LKS Rosanów 17 września 2014
KS Paradyż 2 - 3 Warta Działoszyn 13 września 2014
Warta Działoszyn 3 - 0 Włókniarz Zelów 6 września 2014
Widok Skierniewice 0 - 1 Warta Działoszyn 3 września 2014
Warta Działoszyn 2 - 0 Pilica Przedbórz 30 sierpnia 2014
Orzeł Nieborów 1 - 0 Warta Działoszyn 24 sierpnia 2014
Warta Działoszyn 1 - 0 GKS II Bełchatów 20 sierpnia 2014
Zawisza Pajęczno 0 - 4 Warta Działoszyn 16 sierpnia 2014
Warta Działoszyn 0 - 1 RKS Radomsko 9 sierpnia 2014
Ner Poddębice 2 - 0 Warta Działoszyn 22 czerwca 2014
Warta Działoszyn 1 - 2 KS Paradyż 18 czerwca 2014
Warta Działoszyn 4 - 3 Włókniarz Zelów 14 czerwca 2014
Mazovia Rawa Mazowiecka 1 - 4 Warta Działoszyn 11 czerwca 2014
Pilica Przedbórz 1 - 1 Warta Działoszyn 7 czerwca 2014
Warta Działoszyn 5 - 1 Boruta Zgierz 4 czerwca 2014
Warta Działoszyn 1 - 1 Zawisza Pajęczno 24 maja 2014
Start Brzeziny 0 - 2 Warta Działoszyn 21 maja 2014
Warta Działoszyn 3 - 1 Pogoń Zduńska Wola 17 maja 2014
ŁKS Łódź 2 - 2 Warta Działoszyn 11 maja 2014
Warta Działoszyn 2 - 0 Jutrzenka Warta 3 maja 2014
Widok Skierniewice 1 - 3 Warta Działoszyn 30 kwietnia 2014
Warta Działoszyn 3 - 0 Zjednoczeni Stryków 26 kwietnia 2014
Astoria Szczerców 2 - 0 Warta Działoszyn 23 kwietnia 2014
Warta Działoszyn 1 - 1 Włókniarz Moszczenica 19 kwietnia 2014
Concordia Piotrków Trybunalski 0 - 7 Warta Działoszyn 12 kwietnia 2014
Warta Działoszyn 3 - 1 LKS Mierzyn 5 kwietnia 2014
Orzeł Nieborów 6 - 2 Warta Działoszyn 30 marca 2014
Warta Działoszyn 1 - 2 Czarni Rząśnia 22 marca 2014
Warta Działoszyn 0 - 2 Ner Poddębice 23 listopada 2013
KS Paradyż 2 - 0 Warta Działoszyn 16 listopada 2013
Włókniarz Zelów 1 - 2 Warta Działoszyn 9 listopada 2013
Warta Działoszyn 1 - 0 Pilica Przedbórz 2 listopada 2013
Boruta Zgierz 4 - 1 Warta Działoszyn 27 października 2013
Warta Działoszyn 0 - 2 Mazovia Rawa Mazowiecka 19 października 2013
Zawisza Pajęczno 1 - 1 Warta Działoszyn 13 października 2013
Warta Działoszyn 3 - 1 Start Brzeziny 5 października 2013
Pogoń Zduńska Wola 1 - 0 Warta Działoszyn 28 września 2013
Warta Działoszyn 1 - 5 ŁKS Łódź 25 września 2013
Jutrzenka Warta 1 - 1 Warta Działoszyn 22 września 2013
Warta Działoszyn 1 - 2 Widok Skierniewice 14 września 2013
Zjednoczeni Stryków 2 - 2 Warta Działoszyn 11 września 2013
Warta Działoszyn 3 - 0 Astoria Szczerców 7 września 2013
Włókniarz Moszczenica 2 - 1 Warta Działoszyn 1 września 2013
Warta Działoszyn 2 - 4 Concordia Piotrków Trybunalski 28 sierpnia 2013
LKS Mierzyn 1 - 4 Warta Działoszyn 24 sierpnia 2013
Warta Działoszyn 0 - 0 Orzeł Nieborów 21 sierpnia 2013
Czarni Rząśnia 0 - 5 Warta Działoszyn 18 sierpnia 2013

IV liga łódzka sezon 2020/2021

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Norbert Dregier Orkan Buczek 4
2 Eryk Lebioda Stal Głowno 3
3 Patryk Pietrasiak Boruta Zgierz 3
4 Maciej Witczak Skalnik Sulejów 3
5 Jakub Będor Stal Głowno 3
6 Dominik Cukiernik Orkan Buczek 2
7 Adam Patora Warta Sieradz 2
8 Marcin Mirecki Ceramika Opoczno 2
9 Krzysztof Kukulski Warta Działoszyn 2
10 Jakub Piela ŁKS II Łódź 2
11 Cezary Dominiak Jutrzenka Drzewce 2
12 Mateusz Jakubiak Polonia Piotrków Trybunalski 2
13 Sebastian Radzio Andrespolia Wiśniowa Góra 2
14 Karol Chmielewski Zjednoczeni Stryków 2
15 Piotr Burski Jutrzenka Warta 2
16 Łukasz Smolarczyk Skalnik Sulejów 2
17 Daniel Chwałowski Orkan Buczek 1
18 Jakub Dregier Orkan Buczek 1
19 Łukasz Mitek Warta Sieradz 1
20 Mateusz Broź Pogoń Zduńska Wola 1
21 Antoni Waśkiewicz Stal Głowno 1
22 Michał Drogosz Zjednoczeni Stryków 1
23 Mateusz Mielczarek Warta Działoszyn 1
24 Patryk Wijata Ceramika Opoczno 1
25 Patryk Kwaśniczko Polonia Piotrków Trybunalski 1
26 Rio Suzuki Polonia Piotrków Trybunalski 1
27 Dariusz Gmosiński ŁKS II Łódź 1
28 Krzysztof Kowalski Omega Kleszczów 1
29 Adrian Czypicki ŁKS II Łódź 1
30 Tomasz Górecki ŁKS II Łódź 1
31 Filip Zatorski Omega Kleszczów 1
32 Daniel Potakowski Orkan Buczek 1
33 Grzegorz Kowalski Orkan Buczek 1
34 Przemysław Wilk Andrespolia Wiśniowa Góra 1
35 Rafał Swędrowski Pogoń Zduńska Wola 1
36 Aleksander Majerz Pogoń Zduńska Wola 1
37 Mariusz Woźniak Warta Sieradz 1
38 Łukasz Chojecki Warta Sieradz 1
39 Krzysztof Michalak Omega Kleszczów 1
40 Paweł Kowalski Omega Kleszczów 1
41 Damian Zawieja Warta Działoszyn 1
42 Tomasz Lenart Zjednoczeni Stryków 1
43 Mateusz Boras Warta Działoszyn 1
44 Błażej Kaliski Włókniarz Zelów 1
45 Adrian Fret Jutrzenka Warta 1
46 Damian Głowacki Włókniarz Zelów 1
47 Bartłomiej Grzyb Stal Głowno 1
48 Karol Kruk Orzeł Nieborów 1
49 Mateusz Paczkowski Orzeł Nieborów 1
50 Marcin Pękała Boruta Zgierz 1
51 Damian Bierzyński Boruta Zgierz 1
52 Filip Borowiec Andrespolia Wiśniowa Góra 1
53 Dawid Kępniak LKS Kwiatkowice 1
54 Mateusz Spychalski Ner Poddębice 1
55 Arkadiusz Noga Skalnik Sulejów 1
56 Mikołaj Bociek Omega Kleszczów 1
57 Bartłomiej Zieliński Omega Kleszczów 1
58 Adrian Łucki Włókniarz Zelów 1
59 Filip Niźnikowski Jutrzenka Drzewce 1
60 Damian Kopa Jutrzenka Drzewce 1
61 Aleksander Ślęzak ŁKS II Łódź 1
62 Mikołaj Lipień ŁKS II Łódź 1
63 Konrad Bełdziński Zjednoczeni Stryków 1
64 Bartłomiej Saternus Warta Działoszyn 1
65 Bartosz Placek Orzeł Nieborów 1
66 Paweł Kutkowski Orzeł Nieborów 1