IV liga zachodniopomorska sezon 2019/2020

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Błękitni II Stargard 2 6 2 0 0 11 0 11
2 Ina Goleniów 2 6 2 0 0 7 1 6
3 Rasel Dygowo 2 6 2 0 0 4 1 3
4 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 2 4 1 1 0 6 4 2
5 Flota Świnoujście 2 4 1 1 0 5 3 2
6 Olimp Gościno 2 4 1 1 0 3 2 1
7 Leśnik Manowo 2 3 1 0 1 3 3 0
8 Darłovia Darłowo 2 3 1 0 1 2 2 0
9 Hutnik Szczecin 2 3 1 0 1 5 8 -3
10 Sparta Węgorzyno 2 3 1 0 1 2 6 -4
11 Orzeł Wałcz 2 2 0 2 0 1 1 0
12 Lech Czaplinek 2 1 0 1 1 1 2 -1
13 Vineta Wolin 2 1 0 1 1 3 5 -2
14 MKP Szczecinek 2 1 0 1 1 2 4 -2
15 Gryf Kamień Pomorski 2 1 0 1 1 3 6 -3
16 Rega Trzebiatów 2 1 0 1 1 1 4 -3
17 Sokół Karlino 2 0 0 0 2 1 3 -2
18 Kluczevia Stargard 2 0 0 0 2 4 9 -5
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga zachodniopomorska sezon 2019/2020

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Błękitni II Stargard 1 3 1 0 0 5 0 5
2 Ina Goleniów 1 3 1 0 0 4 1 3
3 Rasel Dygowo 1 3 1 0 0 2 0 2
4 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 1 3 1 0 0 4 2 2
5 Flota Świnoujście 1 3 1 0 0 3 1 2
6 Leśnik Manowo 1 3 1 0 0 3 1 2
7 Sparta Węgorzyno 1 3 1 0 0 2 1 1
8 Olimp Gościno 1 1 0 1 0 1 1 0
9 Orzeł Wałcz 1 1 0 1 0 1 1 0
10 Lech Czaplinek 2 1 0 1 1 1 2 -1
11 Vineta Wolin 1 1 0 1 0 2 2 0
12 Gryf Kamień Pomorski 1 1 0 1 0 2 2 0
13 Darłovia Darłowo 1 0 0 0 1 1 2 -1
14 Hutnik Szczecin 1 0 0 0 1 0 6 -6
15 MKP Szczecinek 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Rega Trzebiatów 1 0 0 0 1 0 3 -3
17 Sokół Karlino 1 0 0 0 1 0 1 -1
18 Kluczevia Stargard 1 0 0 0 1 2 5 -3
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga zachodniopomorska sezon 2019/2020

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Błękitni II Stargard 1 3 1 0 0 6 0 6
2 Ina Goleniów 1 3 1 0 0 3 0 3
3 Rasel Dygowo 1 3 1 0 0 2 1 1
4 Olimp Gościno 1 3 1 0 0 2 1 1
5 Darłovia Darłowo 1 3 1 0 0 1 0 1
6 Hutnik Szczecin 1 3 1 0 0 5 2 3
7 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 1 1 0 1 0 2 2 0
8 Flota Świnoujście 1 1 0 1 0 2 2 0
9 Orzeł Wałcz 1 1 0 1 0 0 0 0
10 MKP Szczecinek 2 1 0 1 1 2 4 -2
11 Rega Trzebiatów 1 1 0 1 0 1 1 0
12 Leśnik Manowo 1 0 0 0 1 0 2 -2
13 Sparta Węgorzyno 1 0 0 0 1 0 5 -5
14 Lech Czaplinek 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Vineta Wolin 1 0 0 0 1 1 3 -2
16 Gryf Kamień Pomorski 1 0 0 0 1 1 4 -3
17 Sokół Karlino 1 0 0 0 1 1 2 -1
18 Kluczevia Stargard 1 0 0 0 1 2 4 -2
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Vineta Wolin

Gospodarze Wynik Goście Data
Vineta Wolin 0 - 0 Lech Czaplinek 9 listopada 2019
Orzeł Wałcz 0 - 0 Vineta Wolin 19 października 2019
Vineta Wolin 5 - 0 Orzeł Wałcz 1 maja 2019
Orzeł Wałcz 0 - 1 Vineta Wolin 29 września 2018
Vineta Wolin 2 - 0 Lech Czaplinek 30 maja 2015
Lech Czaplinek 0 - 3 Vineta Wolin 8 listopada 2014

IV liga zachodniopomorska sezon 2019/2020

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Krystian Mądrowski Błękitni II Stargard 4
2 Michał Jarząbek Ina Goleniów 4
3 Karol Jabłoński Błękitni II Stargard 3
4 Rafał Załoga Rasel Dygowo 2
5 Wiktor Sawicki Darłovia Darłowo 2
6 Michał Stasiak Flota Świnoujście 2
7 Piotr Sipko Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 2
8 Michał Bąba Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 1
9 Mikołaj Duwe Vineta Wolin 1
10 Patryk Hanke Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 1
11 Radosław Wiśniewski Vineta Wolin 1
12 Hubert Sadowski Błękitni II Stargard 1
13 Dominik Lis Błękitni II Stargard 1
14 Mateusz Górny MKP Szczecinek 1
15 Patryk Dzikowicz Orzeł Wałcz 1
16 Paweł Miązek Hutnik Szczecin 1
17 Kamil Adamczyk Hutnik Szczecin 1
18 Łukasz Aleksandrowicz Hutnik Szczecin 1
19 Charles Nwaogu Hutnik Szczecin 1
20 Dawid Banach Kluczevia Stargard 1
21 Kamil Bartoszyński Kluczevia Stargard 1
22 Radosław Misztal Hutnik Szczecin 1
23 Paweł Kułakowski Olimp Gościno 1
24 Marcin Resiak Lech Czaplinek 1
25 Adam Zalewski Olimp Gościno 1
26 Dawid Adamski Flota Świnoujście 1
27 Grzegorz Tarasewicz Flota Świnoujście 1
28 Szymon Włodarek Gryf Kamień Pomorski 1
29 Norbert Neumann Gryf Kamień Pomorski 1
30 Michał Szubert Rasel Dygowo 1
31 Maciej Kraśnicki Flota Świnoujście 1
32 Kamil Wiśniewski Vineta Wolin 1
33 Michał Lampa Olimp Gościno 1
34 Adrian Rutkowski Rega Trzebiatów 1
35 Kacper Wittbrodt Gryf Kamień Pomorski 1
36 Damian Banachewicz Ina Goleniów 1
37 Daniel Guzicki Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 1
38 Grzegorz Zagrodny Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 1
39 Grzegorz Magnuski Kluczevia Stargard 1
40 Patryk Szczygielski Kluczevia Stargard 1
41 Marcin Gozdal Sokół Karlino 1
42 Patryk Włóka Sparta Węgorzyno 1
43 Edward Tondrik Sparta Węgorzyno 1
44 Patryk Kozioł Leśnik Manowo 1
45 Łukasz Jarzębski Leśnik Manowo 1
46 Zbigniew Węglowski MKP Szczecinek 1
47 Damian Ostrowski Leśnik Manowo 1
48 Leszek Pazdur Rasel Dygowo 1
49 Jarosław Piskorz Błękitni II Stargard 1
50 Paweł Bednarski Błękitni II Stargard 1