IV liga zachodniopomorska sezon 2018/2019

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Chemik Police 29 67 21 4 4 77 24 53
2 Vineta Wolin 30 61 18 7 5 67 28 39
3 Olimp Gościno 30 55 16 7 7 57 36 21
4 Kluczevia Stargard 30 55 16 7 7 66 47 19
5 Rega Trzebiatów 30 55 17 4 9 54 37 17
6 Sparta Węgorzyno 30 54 17 3 10 66 50 16
7 Ina Goleniów 30 52 15 7 8 54 36 18
8 MKP Szczecinek 30 46 14 4 12 56 50 6
9 Rasel Dygowo 29 42 12 6 11 57 40 17
10 Hutnik Szczecin 30 39 12 3 15 62 64 -2
11 Gryf Kamień Pomorski 30 36 10 6 14 44 52 -8
12 Błękitni II Stargard 28 35 10 5 13 70 59 11
13 Leśnik Manowo 30 33 10 3 17 43 64 -21
14 Sokół Karlino 30 31 7 10 13 46 54 -8
15 Pogoń Połczyn Zdrój 30 28 8 4 18 43 85 -42
16 Orzeł Wałcz 30 25 7 4 19 44 56 -12
17 Morzycko Moryń 30 25 8 1 21 47 128 -81
18 Gryf Polanów 30 20 5 5 20 24 67 -43
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga zachodniopomorska sezon 2018/2019

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Chemik Police 15 35 11 2 2 42 13 29
2 Vineta Wolin 15 33 10 3 2 42 15 27
3 Sparta Węgorzyno 15 33 10 3 2 36 16 20
4 Kluczevia Stargard 15 31 9 4 2 31 20 11
5 MKP Szczecinek 15 28 9 1 5 35 20 15
6 Rega Trzebiatów 15 26 8 2 5 25 22 3
7 Ina Goleniów 15 25 7 4 4 26 18 8
8 Błękitni II Stargard 14 25 7 4 3 42 15 27
9 Olimp Gościno 15 24 7 3 5 26 19 7
10 Hutnik Szczecin 15 24 7 3 5 40 38 2
11 Rasel Dygowo 14 23 7 2 5 31 16 15
12 Gryf Kamień Pomorski 15 22 6 4 5 24 17 7
13 Leśnik Manowo 15 22 7 1 7 24 25 -1
14 Morzycko Moryń 15 22 7 1 7 34 39 -5
15 Sokół Karlino 15 19 5 4 6 30 26 4
16 Pogoń Połczyn Zdrój 15 16 5 1 9 27 40 -13
17 Orzeł Wałcz 15 16 5 1 9 27 27 0
18 Gryf Polanów 15 11 3 2 10 15 34 -19
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga zachodniopomorska sezon 2018/2019

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Chemik Police 14 32 10 2 2 35 11 24
2 Olimp Gościno 15 31 9 4 2 31 17 14
3 Rega Trzebiatów 15 29 9 2 4 29 15 14
4 Vineta Wolin 15 28 8 4 3 25 13 12
5 Ina Goleniów 15 27 8 3 4 28 18 10
6 Kluczevia Stargard 15 24 7 3 5 35 27 8
7 Sparta Węgorzyno 15 21 7 0 8 30 34 -4
8 Rasel Dygowo 15 19 5 4 6 26 24 2
9 MKP Szczecinek 15 18 5 3 7 21 30 -9
10 Hutnik Szczecin 15 15 5 0 10 22 26 -4
11 Gryf Kamień Pomorski 15 14 4 2 9 20 35 -15
12 Sokół Karlino 15 12 2 6 7 16 28 -12
13 Pogoń Połczyn Zdrój 15 12 3 3 9 16 45 -29
14 Leśnik Manowo 15 11 3 2 10 19 39 -20
15 Błękitni II Stargard 14 10 3 1 10 28 44 -16
16 Orzeł Wałcz 15 9 2 3 10 17 29 -12
17 Gryf Polanów 15 9 2 3 10 9 33 -24
18 Morzycko Moryń 15 3 1 0 14 13 89 -76
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Vineta Wolin

Gospodarze Wynik Goście Data
MKP Szczecinek 0 - 0 Vineta Wolin 29 maja 2019
Vineta Wolin 3 - 0 Gryf Polanów 11 maja 2019
Vineta Wolin 1 - 3 MKP Szczecinek 3 listopada 2018
Gryf Polanów 0 - 0 Vineta Wolin 13 października 2018
Vineta Wolin 4 - 1 Gryf Polanów 30 maja 2018
Vineta Wolin 1 - 2 MKP Szczecinek 18 maja 2018
Gryf Polanów 1 - 0 Vineta Wolin 4 listopada 2017
MKP Szczecinek 1 - 4 Vineta Wolin 21 października 2017
Vineta Wolin 2 - 0 MKP Szczecinek 30 kwietnia 2015
MKP Szczecinek 2 - 2 Vineta Wolin 4 października 2014
Vineta Wolin 1 - 1 MKP Szczecinek 22 marca 2014
MKP Szczecinek 0 - 6 Vineta Wolin 17 sierpnia 2013

IV liga zachodniopomorska sezon 2018/2019

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Paweł Iskra Sparta Węgorzyno 29
2 Szymon Kapelusz Chemik Police 20
3 Kamil Wiśniewski Vineta Wolin 19
4 Nikita Vovchenko Chemik Police 17
5 Michał Magnuski Kluczevia Stargard 16
6 Sebastian Inczewski Kluczevia Stargard 14
7 Jarosław Piskorz Błękitni II Stargard 13
8 Mikołaj Duwe Rasel Dygowo 13
9 Artur Blasius Hutnik Szczecin 13
10 Bartosz Gołębiowski Hutnik Szczecin 12
11 Karol Jabłoński Błękitni II Stargard 12
12 Mateusz Myśliński Leśnik Manowo 12
13 Michał Jarząbek Ina Goleniów 11
14 Leszek Pazdur Rasel Dygowo 11
15 Karol Saganowski MKP Szczecinek 10
16 Grzegorz Magnuski Kluczevia Stargard 10
17 Jarosław Jarecki Rega Trzebiatów 10
18 Igor Duńczak Rega Trzebiatów 10
19 Jakub Żelazowski Hutnik Szczecin 10
20 Marcin Gozdal Sokół Karlino 10
21 Adrian Rutkowski Sokół Karlino 10
22 Adrian Nagórski Vineta Wolin 9
23 Daniel Popiołek Orzeł Wałcz 9
24 Piotr Sulima Leśnik Manowo 9
25 Radosław Wiśniewski Vineta Wolin 9
26 Jarosław Kiernicki Sparta Węgorzyno 9
27 Paweł Wegner Orzeł Wałcz 9
28 Marcin Nowicki Olimp Gościno 8
29 Damian Banachewicz Ina Goleniów 8
30 Mateusz Górny MKP Szczecinek 8
31 Radosław Marcyniuk Hutnik Szczecin 8
32 Piotr Winogrodzki Ina Goleniów 8
33 Marek Skowyra Olimp Gościno 8
34 Kacper Tomaszewicz Ina Goleniów 8
35 Robert Gajda Błękitni II Stargard 8
36 Mateusz Kowalczyk Pogoń Połczyn Zdrój 8
37 Szymon Włodarek Gryf Kamień Pomorski 8
38 Sławomir Woszczyński Pogoń Połczyn Zdrój 7
39 Mateusz Hamer Pogoń Połczyn Zdrój 7
40 Mateusz Góra MKP Szczecinek 7
41 Kamil Kacperek Gryf Kamień Pomorski 7
42 Marcin Krystek Chemik Police 7
43 Patryk Łapa Rega Trzebiatów 7
44 Adrian Telus Gryf Polanów 7
45 Kamil Bogusz Gryf Kamień Pomorski 6
46 Konrad Bartoszewicz Vineta Wolin 6
47 Seweryn Zelmachowicz Rega Trzebiatów 6
48 Igor Walczak Pogoń Połczyn Zdrój 6
49 Patryk Włóka Błękitni II Stargard 6
50 Kamil Adamczyk Hutnik Szczecin 6
51 Patryk Janczak Morzycko Moryń 6
52 Krystian Mądrowski Błękitni II Stargard 5
53 Łukasz Jurjewicz MKP Szczecinek 5
54 Konrad Romańczyk Orzeł Wałcz 5
55 Szymon Bocheński Olimp Gościno 5
56 Adam Zalewski Olimp Gościno 5
57 Paweł Kułakowski Olimp Gościno 5
58 Andrzej Protasenko Chemik Police 5
59 Grzegorz Wawreńczuk Pogoń Połczyn Zdrój 5
60 Filip Grabowski Błękitni II Stargard 5
61 Patryk Kominek Ina Goleniów 5
62 Łukasz Szymfeld Vineta Wolin 4
63 Szymon Kurczak Rega Trzebiatów 4
64 Adam Ładziak Hutnik Szczecin 4
65 Kostiantyn Karaman Błękitni II Stargard 4
66 Mariusz Bedliński MKP Szczecinek 4
67 Krzysztof Bułka Rasel Dygowo 4
68 Kamil Bartoszyński Kluczevia Stargard 4
69 Mateusz Wróbel Gryf Kamień Pomorski 4
70 Kacper Kita Olimp Gościno 4
71 Dawid Łodyga Vineta Wolin 4
72 Paweł Rząd Morzycko Moryń 4
73 Bartosz Ława Chemik Police 4
74 Grzegorz Tarasewicz Sparta Węgorzyno 4
75 Bartłomiej Babiak Orzeł Wałcz 4
76 Mikołaj Midzio Chemik Police 4
77 Mateusz Bień Rasel Dygowo 4
78 Oskar Pogorzelec Olimp Gościno 4
79 Ivanei Brito Morzycko Moryń 4
80 Adrian Mach Sparta Węgorzyno 4
81 Jacek Chrzanowski Morzycko Moryń 4
82 Konrad Romańczyk Gryf Polanów 4
83 Cezary Palus Kluczevia Stargard 4
84 Marcin Chyła Gryf Polanów 4
85 Marek Hermanowicz Orzeł Wałcz 4
86 Marcin Kaszczyc MKP Szczecinek 3
87 Mateusz Jureczko MKP Szczecinek 3
88 Dawid Ejzygmann Rasel Dygowo 3
89 Maciej Żabicki Ina Goleniów 3
90 Adam Wiejkuć Chemik Police 3
91 Michał Tymek Olimp Gościno 3
92 Bartłomiej Wach Vineta Wolin 3
93 Andrzej Wojciechowski Rasel Dygowo 3
94 Cezary Bać Leśnik Manowo 3
95 Damian Kaczmarski Gryf Kamień Pomorski 3
96 Maciej Płomiński Olimp Gościno 3
97 Jarosław Jóźwiak Chemik Police 3
98 Maciej Kraśnicki Chemik Police 3
99 Maciej Góra MKP Szczecinek 3
100 Bartosz Sobinek Hutnik Szczecin 3
101 Bartłomiej Niemczyk Sokół Karlino 3
102 Szymon Smerdel Gryf Kamień Pomorski 3
103 Maciej Więcek Sparta Węgorzyno 3
104 Charles Nwaogu Hutnik Szczecin 3
105 Mikołaj Napora Błękitni II Stargard 3
106 Bartosz Stadnik Olimp Gościno 3
107 Michał Jermołowicz Sokół Karlino 3
108 Adrian Szatkowski Leśnik Manowo 3
109 Paweł Waśków Rasel Dygowo 3
110 Adrian Kronkowski Hutnik Szczecin 3
111 Aleksy Kizielewicz MKP Szczecinek 3
112 Radosław Misztal Gryf Kamień Pomorski 2
113 Kacper Wittbrodt Gryf Kamień Pomorski 2
114 Patryk Fryska Morzycko Moryń 2
115 Łukasz Wiśniewski Rasel Dygowo 2
116 Wojciech Gałecki Vineta Wolin 2
117 Tomasz Tomczak Orzeł Wałcz 2
118 Bartłomiej Woźniak Orzeł Wałcz 2
119 Jakub Jaworek Orzeł Wałcz 2
120 Kamil Gozdal Sokół Karlino 2
121 Przemysław Sydoruk Sokół Karlino 2
122 Krystian Mural Sokół Karlino 2
123 Adam Zejfer Rega Trzebiatów 2
124 Jan Skuratowski Sparta Węgorzyno 2
125 Rafał Załoga Rasel Dygowo 2
126 Kamil Lichmański Rasel Dygowo 2
127 Michał Kowalczyk Sokół Karlino 2
128 Jacek Tomczyk Sokół Karlino 2
129 Daniel Mojsiewicz Ina Goleniów 2
130 Mateusz Głos Morzycko Moryń 2
131 Oskar Marcinkowski Rega Trzebiatów 2
132 Krzysztof Hrymowicz MKP Szczecinek 2
133 Paweł Bugała Pogoń Połczyn Zdrój 2
134 Radosław Surma Kluczevia Stargard 2
135 Michał Michurski Rasel Dygowo 2
136 Tomasz Królak Kluczevia Stargard 2
137 Jacek Pohorecki Morzycko Moryń 2
138 Kornel Pflantz Gryf Kamień Pomorski 2
139 Damian Dzierbicki Sparta Węgorzyno 2
140 Mateusz Orlik Błękitni II Stargard 2
141 Marcin Gniotek Hutnik Szczecin 2
142 Pavel Shorats Morzycko Moryń 2
143 Paweł Rakowski Leśnik Manowo 2
144 Sebastian Dondaj Olimp Gościno 2
145 Łukasz Aleksandrowicz Vineta Wolin 2
146 Radosław Downar Kluczevia Stargard 2
147 Damian Jankowiak Morzycko Moryń 2
148 Paweł Miązek Hutnik Szczecin 2
149 Michał Grześkowiak Vineta Wolin 2
150 Paweł Wilusz Gryf Polanów 2
151 Wojciech Guźniczak Sparta Węgorzyno 2
152 Bartłomiej Maciukajć Leśnik Manowo 2
153 Piotr Surma Kluczevia Stargard 2
154 Marcin Becmer Sokół Karlino 2
155 Norbert Kornaga Rasel Dygowo 2
156 Szymon Chać Rasel Dygowo 2
157 Piotr Kurbiel Błękitni II Stargard 2
158 Jakub Drzewiecki MKP Szczecinek 2
159 Daniel Romańczyk Sparta Węgorzyno 2
160 Łukasz Jarzębski Leśnik Manowo 2
161 Dawid Sobol Orzeł Wałcz 2
162 Przemysław Rodak Rega Trzebiatów 1
163 Daniel Kocur Rega Trzebiatów 1
164 Piotr Kusiak MKP Szczecinek 1
165 Grzegorz Kruk Hutnik Szczecin 1
166 Oskar Czapliński Hutnik Szczecin 1
167 Emilian Kamiński Sparta Węgorzyno 1
168 Mateusz Roszak Olimp Gościno 1
169 Bartosz Białek Chemik Police 1
170 Daniel Szymański Orzeł Wałcz 1
171 Seweryn Wrzeszcz Kluczevia Stargard 1
172 Andrzej Szczesny Pogoń Połczyn Zdrój 1
173 Adrian Orłowski Pogoń Połczyn Zdrój 1
174 Krystian Gruszczyński Kluczevia Stargard 1
175 Bartosz Ziółkowski Leśnik Manowo 1
176 Tomasz Tkacz Leśnik Manowo 1
177 Tomasz Borucki Ina Goleniów 1
178 Dominik Kubiak Rasel Dygowo 1
179 Paweł Piwko Olimp Gościno 1
180 Adrian Kranz Vineta Wolin 1
181 Michał Barański Błękitni II Stargard 1
182 Michał Janicki Chemik Police 1
183 Filip Kominek Ina Goleniów 1
184 Bartłomiej Zdunek Błękitni II Stargard 1
185 Michał Lampa Olimp Gościno 1
186 Łukasz Wudarczyk Olimp Gościno 1
187 Dominik Grochowski Vineta Wolin 1
188 Andrzej Ogonowski Morzycko Moryń 1
189 Sebastian Kołodziejski Rasel Dygowo 1
190 Jakub Karpiński Leśnik Manowo 1
191 Przemysław Komorowski Sokół Karlino 1
192 Bartosz Bartłomiejczyk Kluczevia Stargard 1
193 Paweł Grodek Sokół Karlino 1
194 Maksymilian Być Rega Trzebiatów 1
195 Adam Matusiak Leśnik Manowo 1
196 Ryota Nakamura MKP Szczecinek 1
197 Łukasz Rdzeń Kluczevia Stargard 1
198 Michał Grzesło Hutnik Szczecin 1
199 Bartosz Jachemek Rasel Dygowo 1
200 Dominik Myk Orzeł Wałcz 1
201 Błażej Banasik Gryf Polanów 1
202 Patryk Kowalczuk Orzeł Wałcz 1
203 Marcin Konopski Błękitni II Stargard 1
204 Serhii Rudik Morzycko Moryń 1
205 Rafał Lipiński Gryf Polanów 1
206 Remigiusz Miksiewicz Morzycko Moryń 1
207 Jakub Tarka Vineta Wolin 1
208 Michał Cywiński Błękitni II Stargard 1
209 Radosław Cyburt Vineta Wolin 1
210 Witold Klym Vineta Wolin 1
211 Oleksandr Zhdanov Rega Trzebiatów 1
212 Igor Paszkowski Ina Goleniów 1
213 Jakub Ostrowski Błękitni II Stargard 1
214 Emil Andrzejewski Chemik Police 1
215 Marcin Słoboda Olimp Gościno 1
216 Jakub Matysiak Gryf Kamień Pomorski 1
217 Mateusz Czaja Gryf Polanów 1
218 Tomasz Antczak Błękitni II Stargard 1
219 Aleksander Maciejewski Rega Trzebiatów 1
220 Konrad Mularczyk Orzeł Wałcz 1
221 Dominik Wierzejski Olimp Gościno 1
222 Krystian Ziółkowski Chemik Police 1
223 Łukasz Łaniec Błękitni II Stargard 1
224 Mateusz Burak Rega Trzebiatów 1
225 Mateusz Dzierżyński Gryf Polanów 1
226 Kacper Śmielewski Rasel Dygowo 1
227 Radosław Gil Ina Goleniów 1
228 Błażej Klimek Hutnik Szczecin 1
229 Michał Studziński Morzycko Moryń 1
230 Paweł Odlanicki-Poczobut Chemik Police 1
231 Bartosz Sasin Gryf Kamień Pomorski 1
232 Patryk Miklas Gryf Kamień Pomorski 1