IV liga lubuska sezon 2019/2020

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Warta Gorzów Wielkopolski 7 19 6 1 0 20 4 16
2 Spójnia Ośno Lubuskie 7 16 5 1 1 16 9 7
3 Carina Gubin 7 15 5 0 2 18 8 10
4 Polonia Słubice 7 13 4 1 2 18 9 9
5 Dąb Przybyszów 6 10 3 1 2 14 6 8
6 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 5 10 3 1 1 13 6 7
7 Meprozet Stare Kurowo 7 10 3 1 3 13 9 4
8 Czarni Żagań 7 10 3 1 3 14 12 2
9 KP Piast Iłowa 7 10 3 1 3 11 11 0
10 Pogoń Skwierzyna 6 10 3 1 2 16 18 -2
11 Korona Kożuchów 6 10 3 1 2 7 9 -2
12 Ilanka Rzepin 7 9 3 0 4 7 22 -15
13 Pogoń Świebodzin 7 6 2 0 5 11 19 -8
14 Syrena Zbąszynek 7 4 1 1 5 7 15 -8
15 TS Przylep (Zielona Góra) 6 1 0 1 5 10 16 -6
16 Tęcza Krosno Odrzańskie 7 0 0 0 7 3 25 -22
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga lubuska sezon 2019/2020

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Warta Gorzów Wielkopolski 4 10 3 1 0 10 2 8
2 Pogoń Skwierzyna 4 10 3 1 0 16 11 5
3 Carina Gubin 3 9 3 0 0 12 4 8
4 Polonia Słubice 3 9 3 0 0 13 2 11
5 KP Piast Iłowa 4 7 2 1 1 6 5 1
6 Spójnia Ośno Lubuskie 3 6 2 0 1 5 2 3
7 Dąb Przybyszów 3 6 2 0 1 11 2 9
8 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 2 6 2 0 0 8 1 7
9 Meprozet Stare Kurowo 4 6 2 0 2 9 4 5
10 Czarni Żagań 4 6 2 0 2 8 6 2
11 Ilanka Rzepin 2 6 2 0 0 4 1 3
12 Korona Kożuchów 2 4 1 1 0 3 2 1
13 Syrena Zbąszynek 5 4 1 1 3 5 9 -4
14 Pogoń Świebodzin 3 3 1 0 2 5 6 -1
15 TS Przylep (Zielona Góra) 3 1 0 1 2 5 8 -3
16 Tęcza Krosno Odrzańskie 4 0 0 0 4 2 11 -9
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga lubuska sezon 2019/2020

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Spójnia Ośno Lubuskie 4 10 3 1 0 11 7 4
2 Warta Gorzów Wielkopolski 3 9 3 0 0 10 2 8
3 Carina Gubin 4 6 2 0 2 6 4 2
4 Korona Kożuchów 4 6 2 0 2 4 7 -3
5 Polonia Słubice 4 4 1 1 2 5 7 -2
6 Dąb Przybyszów 3 4 1 1 1 3 4 -1
7 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 3 4 1 1 1 5 5 0
8 Meprozet Stare Kurowo 3 4 1 1 1 4 5 -1
9 Czarni Żagań 3 4 1 1 1 6 6 0
10 KP Piast Iłowa 3 3 1 0 2 5 6 -1
11 Ilanka Rzepin 5 3 1 0 4 3 21 -18
12 Pogoń Świebodzin 4 3 1 0 3 6 13 -7
13 Pogoń Skwierzyna 2 0 0 0 2 0 7 -7
14 Syrena Zbąszynek 2 0 0 0 2 2 6 -4
15 TS Przylep (Zielona Góra) 3 0 0 0 3 5 8 -3
16 Tęcza Krosno Odrzańskie 3 0 0 0 3 1 14 -13
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Tęcza Krosno Odrzańskie

Gospodarze Wynik Goście Data
TS Przylep (Zielona Góra) 0 - 0 Tęcza Krosno Odrzańskie 13 października 2019
Dąb Przybyszów 6 - 0 Tęcza Krosno Odrzańskie 15 sierpnia 2019
Dąb Przybyszów 5 - 4 Tęcza Krosno Odrzańskie 11 maja 2019
Tęcza Krosno Odrzańskie 4 - 0 TS Przylep (Zielona Góra) 16 marca 2019
Tęcza Krosno Odrzańskie 3 - 0 Dąb Przybyszów 6 października 2018
TS Przylep (Zielona Góra) 1 - 1 Tęcza Krosno Odrzańskie 11 sierpnia 2018
Tęcza Krosno Odrzańskie 0 - 0 TS Przylep (Zielona Góra) 5 maja 2018
Dąb Przybyszów 2 - 4 Tęcza Krosno Odrzańskie 29 kwietnia 2018
TS Przylep (Zielona Góra) 3 - 2 Tęcza Krosno Odrzańskie 30 września 2017
Tęcza Krosno Odrzańskie 3 - 0 Dąb Przybyszów 23 września 2017
Tęcza Krosno Odrzańskie 2 - 3 Dąb Przybyszów 8 maja 2016
Dąb Przybyszów 2 - 1 Tęcza Krosno Odrzańskie 10 października 2015

IV liga lubuska sezon 2019/2020

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Paweł Timoszyk Pogoń Skwierzyna 8
2 Mateusz Hałambiec Carina Gubin 6
3 Łukasz Tabaka Spójnia Ośno Lubuskie 6
4 Fabian Tomaszewski Carina Gubin 5
5 Adrian Nowak KS Stilon Gorzów Wielkopolski 5
6 Bartosz Skiba Dąb Przybyszów 4
7 Giovani Parizotto Polonia Słubice 4
8 Przemysław Begier Polonia Słubice 4
9 Marcin Żeno Pogoń Skwierzyna 4
10 Roman Hutyria KP Piast Iłowa 4
11 Kamil Ograbek KS Stilon Gorzów Wielkopolski 4
12 Maciej Grochowski Korona Kożuchów 4
13 Patryk Podwyszyński Pogoń Świebodzin 4
14 Denis Matuszewski KP Piast Iłowa 3
15 Patryk Nowaczewski Polonia Słubice 3
16 Tomasz Szwiec Meprozet Stare Kurowo 3
17 Sebastian Surmaj Warta Gorzów Wielkopolski 3
18 Patryk Jasiak TS Przylep (Zielona Góra) 3
19 Michał Przybyła Warta Gorzów Wielkopolski 3
20 Nikodem Rafalik Pogoń Świebodzin 3
21 Dawid Ufir Warta Gorzów Wielkopolski 3
22 Paweł Dulat Syrena Zbąszynek 3
23 Oleksandr Moskalyk Meprozet Stare Kurowo 3
24 Luiz eduardo Franca silva Polonia Słubice 2
25 Tomasz Urban Czarni Żagań 2
26 Henryk Kurdykowski Spójnia Ośno Lubuskie 2
27 Andrzej Pawłowski Ilanka Rzepin 2
28 Paweł Cierech Carina Gubin 2
29 Marcin Piec Carina Gubin 2
30 Maciej Sanocki Meprozet Stare Kurowo 2
31 Miłosz Tataj Pogoń Skwierzyna 2
32 Maciej Brzeźniak TS Przylep (Zielona Góra) 2
33 Dariusz Łojko Czarni Żagań 2
34 Janusz Szkarpat Czarni Żagań 2
35 Marcel Kasprzak Warta Gorzów Wielkopolski 2
36 Mateusz Tkacz Korona Kożuchów 2
37 Paweł Wojtysiak Syrena Zbąszynek 2
38 Piotr Przywitowski Meprozet Stare Kurowo 2
39 Kacper Oberc Dąb Przybyszów 2
40 Paweł Wieczorek Dąb Przybyszów 2
41 Michał Sawiak Ilanka Rzepin 2
42 Krystian Chruścicki Czarni Żagań 2
43 Łukasz Zakrzewski KS Stilon Gorzów Wielkopolski 2
44 Morgan cyril Janvier Polonia Słubice 2
45 Adrian Kręc Dąb Przybyszów 2
46 Marek Buszczak Spójnia Ośno Lubuskie 2
47 Michał Dyc Spójnia Ośno Lubuskie 1
48 Dominik Skrzyński Carina Gubin 1
49 Andrzej Ciepielowski Czarni Żagań 1
50 Mateusz Krasiński Spójnia Ośno Lubuskie 1
51 Heham Aivazian Spójnia Ośno Lubuskie 1
52 Mateusz Szczurek Spójnia Ośno Lubuskie 1
53 Mateusz Reus Korona Kożuchów 1
54 Alan Błajewski KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1
55 Paweł Posmyk Warta Gorzów Wielkopolski 1
56 Piotr Piwowarski TS Przylep (Zielona Góra) 1
57 Robert Kobrzycki TS Przylep (Zielona Góra) 1
58 Wiktor Witt Warta Gorzów Wielkopolski 1
59 Szymon Poźniak Tęcza Krosno Odrzańskie 1
60 Bartosz Jóźwiak Syrena Zbąszynek 1
61 Gracjan Lewicki Syrena Zbąszynek 1
62 Dawid Śliwiński Pogoń Świebodzin 1
63 Norbert Szugzdzinis Meprozet Stare Kurowo 1
64 Artur Siwy Dąb Przybyszów 1
65 Damian Koppenhagen Dąb Przybyszów 1
66 Daniel Stadie Polonia Słubice 1
67 Przemysław Haraszkiewicz Carina Gubin 1
68 Radosław Pietrzak Pogoń Świebodzin 1
69 Przemysław Maciąg Tęcza Krosno Odrzańskie 1
70 Mateusz Świtała Pogoń Świebodzin 1
71 Marcin Jankowski Czarni Żagań 1
72 Mamoru Tsuchiya Warta Gorzów Wielkopolski 1
73 Norbert Pawłowicz Polonia Słubice 1
74 Filip Zmyślony Pogoń Skwierzyna 1
75 Maciej Łodyga Spójnia Ośno Lubuskie 1
76 Andrzej Bagiński KP Piast Iłowa 1
77 Krystian Seredyński TS Przylep (Zielona Góra) 1
78 Kamil Pawlak Pogoń Świebodzin 1
79 Kacper Koppenhagen Dąb Przybyszów 1
80 Wojciech Kurlapski KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1
81 Mateusz Klimczak Ilanka Rzepin 1
82 Jan Zioła TS Przylep (Zielona Góra) 1
83 Michał Sucharek TS Przylep (Zielona Góra) 1
84 Emmanuel Ohagwu KP Piast Iłowa 1
85 Kamil Chałupka Dąb Przybyszów 1
86 Damian Szałas Warta Gorzów Wielkopolski 1
87 Dominik Zakrzewski Warta Gorzów Wielkopolski 1
88 Kacper Kuleczka Czarni Żagań 1
89 Dawid Robaszkiewicz Czarni Żagań 1
90 Mateusz Torbiczuk Spójnia Ośno Lubuskie 1
91 Wojciech Wypych Czarni Żagań 1
92 Rafał Gronostaj Polonia Słubice 1
93 Wojciech Spiliszewski Meprozet Stare Kurowo 1
94 Ivan Kozak Meprozet Stare Kurowo 1
95 Lucas De Lima soares Ilanka Rzepin 1
96 Mateusz Pietruszyński Ilanka Rzepin 1
97 Hubert Babicz Tęcza Krosno Odrzańskie 1