IV liga małopolska (wschodnia) sezon 2019/2020

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Sandecja II Nowy Sącz 3 9 3 0 0 9 1 8
2 Poprad Muszyna 3 7 2 1 0 8 0 8
3 Bruk-Bet Termalica II Nieciecza 3 6 2 0 1 11 6 5
4 Okocimski KS Brzesko 3 6 2 0 1 4 3 1
5 GKS Drwinia 3 6 2 0 1 8 8 0
6 Limanovia Limanowa 3 6 2 0 1 6 8 -2
7 Unia Tarnów 3 4 1 1 1 7 5 2
8 Bocheński KS 2 4 1 1 0 4 3 1
9 Wolania Wola Rzędzińska 3 4 1 1 1 4 4 0
10 Glinik Gorlice 2 3 1 0 1 4 4 0
11 Wierchy Rabka Zdrój 3 3 1 0 2 6 7 -1
12 Watra Białka Tatrzańska 3 3 1 0 2 4 5 -1
13 Poprad Rytro 2 3 1 0 1 3 4 -1
14 Barciczanka Barcice 3 3 1 0 2 4 7 -3
15 Lubań Maniowy 3 3 1 0 2 5 9 -4
16 Tarnovia Tarnów 3 0 0 0 3 1 7 -6
17 Orkan Szczyrzyc 3 0 0 0 3 3 10 -7
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga małopolska (wschodnia) sezon 2019/2020

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Poprad Muszyna 2 6 2 0 0 8 0 8
2 Bruk-Bet Termalica II Nieciecza 2 6 2 0 0 9 3 6
3 Wolania Wola Rzędzińska 2 4 1 1 0 4 3 1
4 Sandecja II Nowy Sącz 1 3 1 0 0 1 0 1
5 Okocimski KS Brzesko 1 3 1 0 0 2 0 2
6 GKS Drwinia 2 3 1 0 1 6 7 -1
7 Limanovia Limanowa 1 3 1 0 0 3 2 1
8 Bocheński KS 1 3 1 0 0 2 1 1
9 Watra Białka Tatrzańska 2 3 1 0 1 2 2 0
10 Poprad Rytro 1 3 1 0 0 3 2 1
11 Lubań Maniowy 2 3 1 0 1 4 7 -3
12 Unia Tarnów 1 1 0 1 0 0 0 0
13 Glinik Gorlice 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Wierchy Rabka Zdrój 2 0 0 0 2 3 6 -3
15 Barciczanka Barcice 1 0 0 0 1 1 2 -1
16 Tarnovia Tarnów 2 0 0 0 2 1 3 -2
17 Orkan Szczyrzyc 1 0 0 0 1 1 3 -2
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga małopolska (wschodnia) sezon 2019/2020

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Sandecja II Nowy Sącz 2 6 2 0 0 8 1 7
2 Okocimski KS Brzesko 2 3 1 0 1 2 3 -1
3 GKS Drwinia 1 3 1 0 0 2 1 1
4 Limanovia Limanowa 2 3 1 0 1 3 6 -3
5 Unia Tarnów 2 3 1 0 1 7 5 2
6 Glinik Gorlice 2 3 1 0 1 4 4 0
7 Wierchy Rabka Zdrój 1 3 1 0 0 3 1 2
8 Barciczanka Barcice 2 3 1 0 1 3 5 -2
9 Poprad Muszyna 1 1 0 1 0 0 0 0
10 Bocheński KS 1 1 0 1 0 2 2 0
11 Bruk-Bet Termalica II Nieciecza 1 0 0 0 1 2 3 -1
12 Wolania Wola Rzędzińska 1 0 0 0 1 0 1 -1
13 Watra Białka Tatrzańska 1 0 0 0 1 2 3 -1
14 Poprad Rytro 1 0 0 0 1 0 2 -2
15 Lubań Maniowy 1 0 0 0 1 1 2 -1
16 Tarnovia Tarnów 1 0 0 0 1 0 4 -4
17 Orkan Szczyrzyc 2 0 0 0 2 2 7 -5
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Tarnovia Tarnów

Gospodarze Wynik Goście Data
Poprad Muszyna 4 - 0 Tarnovia Tarnów 17 sierpnia 2019
Tarnovia Tarnów 1 - 2 GKS Drwinia 15 sierpnia 2019
Tarnovia Tarnów 0 - 1 Barciczanka Barcice 10 sierpnia 2019
Watra Białka Tatrzańska 2 - 1 Tarnovia Tarnów 15 czerwca 2019
Tarnovia Tarnów 0 - 2 Poprad Muszyna 8 czerwca 2019
Orkan Szczyrzyc 1 - 1 Tarnovia Tarnów 1 czerwca 2019
Tarnovia Tarnów 4 - 1 Dunajec Zakliczyn 25 maja 2019
Tarnovia Tarnów 4 - 2 LKS Szaflary 18 maja 2019
Tarnovia Tarnów 2 - 1 GKS Drwinia 11 maja 2019
Sandecja II Nowy Sącz 3 - 2 Tarnovia Tarnów 5 maja 2019
Tarnovia Tarnów 0 - 2 Unia Tarnów 1 maja 2019
Glinik Gorlice 2 - 1 Tarnovia Tarnów 27 kwietnia 2019
Tarnovia Tarnów 1 - 1 Limanovia Limanowa 20 kwietnia 2019
Tarnovia Tarnów 3 - 0 Olimpia Pisarzowa 13 kwietnia 2019
Bocheński KS 1 - 1 Tarnovia Tarnów 6 kwietnia 2019
Tarnovia Tarnów 1 - 0 Barciczanka Barcice 30 marca 2019
Lubań Maniowy 0 - 3 Tarnovia Tarnów 24 marca 2019
Okocimski KS Brzesko 0 - 3 Tarnovia Tarnów 16 marca 2019
Tarnovia Tarnów 1 - 4 Watra Białka Tatrzańska 10 listopada 2018
Poprad Muszyna 3 - 2 Tarnovia Tarnów 3 listopada 2018
Tarnovia Tarnów 3 - 0 Orkan Szczyrzyc 27 października 2018
Dunajec Zakliczyn 1 - 1 Tarnovia Tarnów 21 października 2018
LKS Szaflary 2 - 0 Tarnovia Tarnów 12 października 2018
GKS Drwinia 0 - 1 Tarnovia Tarnów 6 października 2018
Tarnovia Tarnów 1 - 0 Sandecja II Nowy Sącz 29 września 2018
Unia Tarnów 1 - 0 Tarnovia Tarnów 22 września 2018
Tarnovia Tarnów 1 - 1 Glinik Gorlice 15 września 2018
Limanovia Limanowa 2 - 1 Tarnovia Tarnów 8 września 2018
Olimpia Pisarzowa 1 - 1 Tarnovia Tarnów 2 września 2018
Tarnovia Tarnów 2 - 3 Bocheński KS 25 sierpnia 2018
Barciczanka Barcice 3 - 0 Tarnovia Tarnów 17 sierpnia 2018
Tarnovia Tarnów 1 - 1 Lubań Maniowy 15 sierpnia 2018
Tarnovia Tarnów 1 - 0 Okocimski KS Brzesko 11 sierpnia 2018
Watra Białka Tatrzańska 5 - 0 Tarnovia Tarnów 9 czerwca 2018
Tarnovia Tarnów 7 - 0 KS Tymbark 2 czerwca 2018
Tarnovia Tarnów 0 - 0 GKS Drwinia 30 maja 2018
Barciczanka Barcice 6 - 2 Tarnovia Tarnów 25 maja 2018
Tarnovia Tarnów 3 - 0 Glinik Gorlice 19 maja 2018
Sandecja II Nowy Sącz 3 - 1 Tarnovia Tarnów 13 maja 2018
Tarnovia Tarnów 0 - 1 Olimpia Pisarzowa 6 maja 2018
Poprad Muszyna 1 - 1 Tarnovia Tarnów 3 maja 2018
Tarnovia Tarnów 1 - 2 Bocheński KS 1 maja 2018
Limanovia Limanowa 1 - 0 Tarnovia Tarnów 29 kwietnia 2018
Tarnovia Tarnów 2 - 1 Wolania Wola Rzędzińska 21 kwietnia 2018
Lubań Maniowy 2 - 1 Tarnovia Tarnów 15 kwietnia 2018
Tarnovia Tarnów 2 - 0 MLKS Żabno 7 kwietnia 2018
Tarnovia Tarnów 1 - 0 Poprad Rytro 31 marca 2018
Tuchovia Tuchów 1 - 4 Tarnovia Tarnów 24 marca 2018
Poprad Rytro 2 - 4 Tarnovia Tarnów 18 listopada 2017
Tarnovia Tarnów 1 - 1 Watra Białka Tatrzańska 11 listopada 2017
Tarnovia Tarnów 0 - 2 Poprad Muszyna 8 listopada 2017
KS Tymbark 2 - 1 Tarnovia Tarnów 4 listopada 2017
GKS Drwinia 0 - 0 Tarnovia Tarnów 29 października 2017
Tarnovia Tarnów 3 - 1 Barciczanka Barcice 21 października 2017
Glinik Gorlice 1 - 2 Tarnovia Tarnów 14 października 2017
Tarnovia Tarnów 3 - 0 Sandecja II Nowy Sącz 8 października 2017
Olimpia Pisarzowa 0 - 1 Tarnovia Tarnów 1 października 2017
Bocheński KS 4 - 0 Tarnovia Tarnów 16 września 2017
Tarnovia Tarnów 0 - 1 Limanovia Limanowa 9 września 2017
Wolania Wola Rzędzińska 1 - 1 Tarnovia Tarnów 3 września 2017
Tarnovia Tarnów 0 - 2 Lubań Maniowy 26 sierpnia 2017
MLKS Żabno 1 - 1 Tarnovia Tarnów 19 sierpnia 2017
Tarnovia Tarnów 6 - 1 Tuchovia Tuchów 12 sierpnia 2017
Tarnovia Tarnów 6 - 0 Jadowniczanka Jadowniki 17 czerwca 2017
Lubań Maniowy 0 - 1 Tarnovia Tarnów 11 czerwca 2017
Tarnovia Tarnów 1 - 3 Limanovia Limanowa 3 czerwca 2017
Orkan Szczyrzyc 2 - 1 Tarnovia Tarnów 27 maja 2017
Tarnovia Tarnów 0 - 1 Poprad Muszyna 20 maja 2017
GKS Drwinia 0 - 2 Tarnovia Tarnów 13 maja 2017
Tarnovia Tarnów 4 - 1 Skalnik Kamionka Wielka 6 maja 2017
Sokół Borzęcin Górny 3 - 0 Tarnovia Tarnów 3 maja 2017
Barciczanka Barcice 1 - 0 Tarnovia Tarnów 29 kwietnia 2017
Tarnovia Tarnów 2 - 0 KS Tymbark 23 kwietnia 2017
Watra Białka Tatrzańska 2 - 1 Tarnovia Tarnów 15 kwietnia 2017
Tarnovia Tarnów 0 - 2 Wolania Wola Rzędzińska 9 kwietnia 2017
Bocheński KS 1 - 1 Tarnovia Tarnów 1 kwietnia 2017
Tarnovia Tarnów 1 - 0 Poprad Rytro 25 marca 2017
Glinik Gorlice 1 - 1 Tarnovia Tarnów 18 marca 2017
Jadowniczanka Jadowniki 3 - 3 Tarnovia Tarnów 12 listopada 2016
Tarnovia Tarnów 1 - 1 Lubań Maniowy 5 listopada 2016
Limanovia Limanowa 5 - 2 Tarnovia Tarnów 29 października 2016
Tarnovia Tarnów 0 - 0 Orkan Szczyrzyc 22 października 2016
Poprad Muszyna 2 - 1 Tarnovia Tarnów 15 października 2016
Tarnovia Tarnów 0 - 1 GKS Drwinia 8 października 2016
Skalnik Kamionka Wielka 1 - 2 Tarnovia Tarnów 2 października 2016
Tarnovia Tarnów 2 - 2 Sokół Borzęcin Górny 24 września 2016
Tarnovia Tarnów 0 - 1 Barciczanka Barcice 18 września 2016
KS Tymbark 1 - 1 Tarnovia Tarnów 10 września 2016
Tarnovia Tarnów 2 - 0 Watra Białka Tatrzańska 3 września 2016
Wolania Wola Rzędzińska 1 - 1 Tarnovia Tarnów 31 sierpnia 2016
Tarnovia Tarnów 1 - 0 Bocheński KS 27 sierpnia 2016
Poprad Rytro 0 - 0 Tarnovia Tarnów 20 sierpnia 2016
Tarnovia Tarnów 2 - 3 Glinik Gorlice 13 sierpnia 2016

IV liga małopolska (wschodnia) sezon 2019/2020

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Jacak Sebastian Limanovia Limanowa 1
2 Tomasz Ciećko Wierchy Rabka Zdrój 1
3 Łukasz Pazurkiewicz Wierchy Rabka Zdrój 1
4 Mus Grzegorz Limanovia Limanowa 1
5 Kamil Kurczab Limanovia Limanowa 1
6 Dawid Polański Poprad Muszyna 1
7 Wojciech Janur Poprad Muszyna 1
8 Tomasz Bomba Poprad Muszyna 1
9 Mateusz Orzechowski Poprad Muszyna 1
10 Robert Morszczak Watra Białka Tatrzańska 1
11 Nikolas Kacmarcik Poprad Rytro 1