IV liga opolska sezon 2019/2020

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Polonia Nysa 7 21 7 0 0 28 7 21
2 Agroplon Głuszyna 7 18 6 0 1 18 5 13
3 MKS Gogolin 7 16 5 1 1 12 9 3
4 Polonia Głubczyce 7 15 5 0 2 25 10 15
5 Unia Krapkowice 7 15 5 0 2 23 10 13
6 Małapanew Ozimek 7 15 5 0 2 15 9 6
7 Porawie Większyce 7 14 4 2 1 11 5 6
8 Skalnik Gracze 7 10 3 1 3 13 8 5
9 Swornica Czarnowąsy 7 7 2 1 4 9 14 -5
10 Piast Strzelce Opolskie 7 6 2 0 5 12 19 -7
11 GKS Głuchołazy 7 6 2 0 5 9 21 -12
12 OKS Olesno 7 5 1 2 4 9 17 -8
13 Pogoń Prudnik 7 5 1 2 4 8 27 -19
14 LZS Skorogoszcz 7 4 1 1 5 12 21 -9
15 Chemik Kędzierzyn-Koźle 7 4 1 1 5 6 16 -10
16 Start Namysłów 7 1 0 1 6 4 16 -12
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga opolska sezon 2019/2020

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Polonia Nysa 4 12 4 0 0 14 4 10
2 MKS Gogolin 4 9 3 0 1 5 7 -2
3 Unia Krapkowice 3 9 3 0 0 9 2 7
4 Porawie Większyce 4 8 2 2 0 5 3 2
5 Agroplon Głuszyna 3 6 2 0 1 7 3 4
6 Polonia Głubczyce 3 6 2 0 1 14 4 10
7 Małapanew Ozimek 3 6 2 0 1 7 4 3
8 Skalnik Gracze 4 6 2 0 2 8 4 4
9 Swornica Czarnowąsy 4 4 1 1 2 6 9 -3
10 Pogoń Prudnik 4 4 1 1 2 4 10 -6
11 LZS Skorogoszcz 4 4 1 1 2 6 11 -5
12 Piast Strzelce Opolskie 4 3 1 0 3 6 12 -6
13 GKS Głuchołazy 4 3 1 0 3 5 15 -10
14 Chemik Kędzierzyn-Koźle 4 3 1 0 3 6 12 -6
15 Start Namysłów 4 1 0 1 3 2 10 -8
16 OKS Olesno 0 0 0 0 0 0 0 0
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga opolska sezon 2019/2020

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Agroplon Głuszyna 4 12 4 0 0 11 2 9
2 Polonia Nysa 3 9 3 0 0 14 3 11
3 Polonia Głubczyce 4 9 3 0 1 11 6 5
4 Małapanew Ozimek 4 9 3 0 1 8 5 3
5 MKS Gogolin 3 7 2 1 0 7 2 5
6 Unia Krapkowice 4 6 2 0 2 14 8 6
7 Porawie Większyce 3 6 2 0 1 6 2 4
8 OKS Olesno 7 5 1 2 4 9 17 -8
9 Skalnik Gracze 3 4 1 1 1 5 4 1
10 Swornica Czarnowąsy 3 3 1 0 2 3 5 -2
11 Piast Strzelce Opolskie 3 3 1 0 2 6 7 -1
12 GKS Głuchołazy 3 3 1 0 2 4 6 -2
13 Pogoń Prudnik 3 1 0 1 2 4 17 -13
14 Chemik Kędzierzyn-Koźle 3 1 0 1 2 0 4 -4
15 LZS Skorogoszcz 3 0 0 0 3 6 10 -4
16 Start Namysłów 3 0 0 0 3 2 6 -4
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Swornica Czarnowąsy

Gospodarze Wynik Goście Data
Swornica Czarnowąsy 2 - 3 Piast Strzelce Opolskie 14 września 2019
Porawie Większyce 1 - 0 Swornica Czarnowąsy 24 sierpnia 2019
Piast Strzelce Opolskie 1 - 1 Swornica Czarnowąsy 6 kwietnia 2019
Swornica Czarnowąsy 0 - 2 Porawie Większyce 30 marca 2019
Swornica Czarnowąsy 0 - 2 Piast Strzelce Opolskie 8 września 2018
Porawie Większyce 0 - 2 Swornica Czarnowąsy 1 września 2018
Swornica Czarnowąsy 1 - 5 Porawie Większyce 9 czerwca 2018
Swornica Czarnowąsy 4 - 2 Piast Strzelce Opolskie 12 maja 2018
Porawie Większyce 1 - 3 Swornica Czarnowąsy 18 listopada 2017
Piast Strzelce Opolskie 2 - 2 Swornica Czarnowąsy 7 października 2017
Swornica Czarnowąsy 0 - 0 Porawie Większyce 3 czerwca 2017
Porawie Większyce 1 - 0 Swornica Czarnowąsy 29 października 2016
Swornica Czarnowąsy 2 - 1 Piast Strzelce Opolskie 2 listopada 2013
Piast Strzelce Opolskie 0 - 3 Swornica Czarnowąsy 17 sierpnia 2013

IV liga opolska sezon 2019/2020

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Piotr Jamuła Polonia Głubczyce 11
2 Radosław Mikulski Agroplon Głuszyna 8
3 Łukasz Bawoł Unia Krapkowice 7
4 Szymon Grek Polonia Głubczyce 5
5 Patryk Wojtasik Małapanew Ozimek 4
6 Sebastian Wacław MKS Gogolin 4
7 Jacek Broniewicz Polonia Głubczyce 4
8 Sławomir Kierdal Porawie Większyce 4
9 Piotr Strzelecki Piast Strzelce Opolskie 4
10 Adam Setla Polonia Nysa 4
11 Andriy Malyk GKS Głuchołazy 3
12 Adam Churas Unia Krapkowice 3
13 Denis Kipka MKS Gogolin 3
14 Guilherme leoni Alves Swornica Czarnowąsy 3
15 Maciej Pisula Polonia Nysa 3
16 Piotr Sobota Unia Krapkowice 3
17 Damian Sobczak Agroplon Głuszyna 3
18 Artur Gradin Pogoń Prudnik 2
19 Jarosław Wośko Unia Krapkowice 2
20 Piotr Leszczyński Polonia Głubczyce 2
21 Michał Bienias Małapanew Ozimek 2
22 Szymon Dymińczuk Skalnik Gracze 2
23 Miłosz Reish Agroplon Głuszyna 2
24 Beniamin Glinka Piast Strzelce Opolskie 2
25 Wojciech Hober OKS Olesno 2
26 Mariusz Jeziorowski OKS Olesno 2
27 Nurudeen Marcelo Oladoja Polonia Nysa 2
28 Andrzej Malik Chemik Kędzierzyn-Koźle 2
29 Krzysztof Werner Unia Krapkowice 2
30 Rafał Samborski Start Namysłów 2
31 Patryk Paczulla Chemik Kędzierzyn-Koźle 2
32 Kacper Stępień Piast Strzelce Opolskie 1
33 Wojciech Wilczyński Start Namysłów 1
34 Damian Lisoń Swornica Czarnowąsy 1
35 Krzysztof Łebkowski Porawie Większyce 1
36 Kamil Szafarczyk Porawie Większyce 1
37 Paweł Sikora Porawie Większyce 1
38 Ble Dro narcisse Polonia Nysa 1
39 Daniel Golus Polonia Nysa 1
40 Martin Jaszkowic MKS Gogolin 1
41 Kacper Duda Polonia Nysa 1
42 Szymon Popera GKS Głuchołazy 1
43 Winston Luis Unia Krapkowice 1
44 Dmytro Kryvoruchyshak GKS Głuchołazy 1
45 Tymoteusz Mizielski MKS Gogolin 1
46 Łukasz Szydłowski MKS Gogolin 1
47 Marek Bajorek Pogoń Prudnik 1
48 Kamil Sosna Polonia Nysa 1
49 Sebastian Stachura Porawie Większyce 1
50 Adam Huć OKS Olesno 1
51 Szymon Setlak OKS Olesno 1
52 Dawid Gawroński Skalnik Gracze 1
53 Jarosław Chodorski Skalnik Gracze 1
54 Maciej Raś Skalnik Gracze 1
55 Maciej Węglarz Agroplon Głuszyna 1
56 Michał Zimon Piast Strzelce Opolskie 1
57 Wojciech Wiluk Porawie Większyce 1
58 Michał Koc Porawie Większyce 1
59 Patryk Perkowski Polonia Nysa 1
60 Mateusz Wróbel MKS Gogolin 1
61 Zygmunt Bąk Skalnik Gracze 1
62 Jakub Pindral Unia Krapkowice 1
63 Jacek Janeczek LZS Skorogoszcz 1
64 Mateusz Pałach Agroplon Głuszyna 1
65 Sławomir Tramsz LZS Skorogoszcz 1
66 Mateusz Chruściel LZS Skorogoszcz 1
67 Krzysztof Kachel LZS Skorogoszcz 1
68 Fellipe Eduardo Tavares Dos Santos Polonia Głubczyce 1
69 Dawid Białek Swornica Czarnowąsy 1
70 Rafał Atroszko Małapanew Ozimek 1
71 Alan Majerski Polonia Nysa 1
72 Andrzej Wąsik Porawie Większyce 1