IV liga mazowiecka (północna) sezon 2019/2020

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Drukarz Warszawa 15 35 10 5 0 28 10 18
2 Huragan Wołomin 15 32 9 5 1 35 13 22
3 Hutnik Warszawa 15 31 10 1 4 39 22 17
4 Mazovia Mińsk Mazowiecki 15 29 9 2 4 41 22 19
5 KS Łomianki 15 29 8 5 2 29 18 11
6 MKS Przasnysz 15 28 8 4 3 33 10 23
7 Ząbkovia Ząbki 15 26 8 2 5 39 20 19
8 Pogoń II Siedlce 15 24 7 3 5 23 19 4
9 Wisła II Płock 15 19 5 4 6 27 25 2
10 Makowianka Maków Mazowiecki 15 17 4 5 6 26 39 -13
11 Wkra Żuromin 15 15 4 3 8 26 40 -14
12 Nadnarwianka Pułtusk 15 12 2 6 7 16 28 -12
13 Korona Ostrołęka 15 11 2 5 8 13 29 -16
14 Świt Staroźreby 15 10 2 4 9 15 29 -14
15 Podlasie Sokołów Podlaski 15 10 2 4 9 16 33 -17
16 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 15 3 1 0 14 11 60 -49
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga mazowiecka (północna) sezon 2019/2020

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 KS Łomianki 8 20 6 2 0 18 5 13
2 Huragan Wołomin 7 19 6 1 0 19 6 13
3 Hutnik Warszawa 8 19 6 1 1 21 8 13
4 Mazovia Mińsk Mazowiecki 7 18 6 0 1 26 8 18
5 Drukarz Warszawa 7 17 5 2 0 16 4 12
6 Wisła II Płock 7 15 4 3 0 18 6 12
7 MKS Przasnysz 8 14 4 2 2 17 8 9
8 Ząbkovia Ząbki 7 13 4 1 2 18 6 12
9 Wkra Żuromin 7 13 4 1 2 19 11 8
10 Pogoń II Siedlce 7 9 2 3 2 15 12 3
11 Makowianka Maków Mazowiecki 8 9 2 3 3 12 14 -2
12 Nadnarwianka Pułtusk 8 9 2 3 3 10 14 -4
13 Świt Staroźreby 8 8 2 2 4 9 14 -5
14 Korona Ostrołęka 8 6 1 3 4 8 16 -8
15 Podlasie Sokołów Podlaski 8 5 1 2 5 9 19 -10
16 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 7 3 1 0 6 5 26 -21
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga mazowiecka (północna) sezon 2019/2020

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Drukarz Warszawa 8 18 5 3 0 12 6 6
2 Pogoń II Siedlce 8 15 5 0 3 8 7 1
3 MKS Przasnysz 7 14 4 2 1 16 2 14
4 Huragan Wołomin 8 13 3 4 1 16 7 9
5 Ząbkovia Ząbki 8 13 4 1 3 21 14 7
6 Hutnik Warszawa 7 12 4 0 3 18 14 4
7 Mazovia Mińsk Mazowiecki 8 11 3 2 3 15 14 1
8 KS Łomianki 7 9 2 3 2 11 13 -2
9 Makowianka Maków Mazowiecki 7 8 2 2 3 14 25 -11
10 Korona Ostrołęka 7 5 1 2 4 5 13 -8
11 Podlasie Sokołów Podlaski 7 5 1 2 4 7 14 -7
12 Wisła II Płock 8 4 1 1 6 9 19 -10
13 Nadnarwianka Pułtusk 7 3 0 3 4 6 14 -8
14 Wkra Żuromin 8 2 0 2 6 7 29 -22
15 Świt Staroźreby 7 2 0 2 5 6 15 -9
16 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 8 0 0 0 8 6 34 -28
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Świt Staroźreby

Gospodarze Wynik Goście Data
Świt Staroźreby 2 - 2 Nadnarwianka Pułtusk 21 września 2019
Świt Staroźreby 2 - 0 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 24 sierpnia 2019

IV liga mazowiecka (północna) sezon 2019/2020

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Mateusz Kowalski Hutnik Warszawa 12
2 Wojciech Wocial Mazovia Mińsk Mazowiecki 11
3 Kamil Majkowski Makowianka Maków Mazowiecki 10
4 Bartłomiej Świniarski Drukarz Warszawa 9
5 Mateusz Augustyniak Huragan Wołomin 9
6 Paweł Giel Hutnik Warszawa 9
7 Daniel Mitura Wkra Żuromin 8
8 Konrad Cichowski Ząbkovia Ząbki 8
9 Michał Kielak KS Łomianki 7
10 Yeugen Romanov Mazovia Mińsk Mazowiecki 7
11 Damian Świerblewski Ząbkovia Ząbki 7
12 Marcin Figiel Huragan Wołomin 6
13 Tomasz Kamiński Wkra Żuromin 6
14 Michał Bondara Mazovia Mińsk Mazowiecki 6
15 Karol Angielski Wisła II Płock 6
16 Tomasz Kamiński MKS Przasnysz 5
17 Marcin Smoliński Huragan Wołomin 5
18 Piotr Augustyniak Ząbkovia Ząbki 5
19 Kacper Jadacki KS Łomianki 5
20 Dominik Witkowski MKS Przasnysz 5
21 Dawid Makuch Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 5
22 Sebastian Duczek Hutnik Warszawa 4
23 Kewin Przygoda KS Łomianki 4
24 Dariusz Jastrzębski Korona Ostrołęka 4
25 Sebastian Barej Pogoń II Siedlce 4
26 Filip Januszczak Świt Staroźreby 4
27 Nico Wouters KS Łomianki 4
28 Przemysław Głowacz Podlasie Sokołów Podlaski 4
29 Patryk Szeliga Ząbkovia Ząbki 4
30 Kamil Olszewski MKS Przasnysz 4
31 Kacper Matusiak Makowianka Maków Mazowiecki 4
32 Patryk Leszczyński Wisła II Płock 4
33 Eryk Agnyziak Ząbkovia Ząbki 4
34 Patryk Piasecki MKS Przasnysz 4
35 Kamil Żmuda Huragan Wołomin 4
36 Adam Mójta Pogoń II Siedlce 4
37 Adrian Szczutowski Wisła II Płock 4
38 Bartłomiej Nowacki Wkra Żuromin 4
39 Patryk Szczepański Wisła II Płock 4
40 Mateusz Turek Korona Ostrołęka 3
41 Karol Cimochowski Hutnik Warszawa 3
42 Joel Zamora Gil KS Łomianki 3
43 Dominik Ołdak Huragan Wołomin 3
44 Przemysław Rodak Pogoń II Siedlce 3
45 Kacper Siudak Hutnik Warszawa 3
46 Bartosz Malesa Mazovia Mińsk Mazowiecki 3
47 Jakub Tyska Makowianka Maków Mazowiecki 3
48 Bartłomiej Balcer Huragan Wołomin 3
49 Mateusz Ziarko Świt Staroźreby 3
50 Maciej Spychała Wisła II Płock 2
51 Oliwer Osmański Wisła II Płock 2
52 Bartłomiej Żelazny Wkra Żuromin 2
53 Krystian Przyborowski Mazovia Mińsk Mazowiecki 2
54 Janusz Nojszewski Mazovia Mińsk Mazowiecki 2
55 Hubert Rzepkowski Wkra Żuromin 2
56 Hubert Fabisiak Podlasie Sokołów Podlaski 2
57 Adrian Rowicki Drukarz Warszawa 2
58 Aron Majczyna KS Łomianki 2
59 Piotr Petasz Huragan Wołomin 2
60 Kamil Rutkowski MKS Przasnysz 2
61 Patryk Kostyk Pogoń II Siedlce 2
62 Konrad Budek Ząbkovia Ząbki 2
63 Michał Knajdrowski Drukarz Warszawa 2
64 Filip Dębek Drukarz Warszawa 2
65 Ahmed Ayodeji Drukarz Warszawa 2
66 Dawid Matak Mazovia Mińsk Mazowiecki 2
67 Mateusz Kluzek Pogoń II Siedlce 2
68 Carlos Saavedra KS Łomianki 2
69 Patryk Bartczak Nadnarwianka Pułtusk 2
70 Emil Rembiejewski Nadnarwianka Pułtusk 2
71 Karol Borowiec MKS Przasnysz 2
72 Damian Koryto Wkra Żuromin 2
73 Krzysztof Langowski Drukarz Warszawa 2
74 Michał Sobczak Świt Staroźreby 2
75 Mateusz Matusiak MKS Przasnysz 2
76 Rafał Grabowski Korona Ostrołęka 2
77 Kacper Falon Pogoń II Siedlce 2
78 Kamil Kądziela Drukarz Warszawa 2
79 Damian Grędziński MKS Przasnysz 2
80 Michał Panufnik Podlasie Sokołów Podlaski 2
81 Erwin Nowik Hutnik Warszawa 2
82 Damian Pracki Hutnik Warszawa 2
83 Tomasz Pragacz MKS Przasnysz 2
84 Michał Tarnowski Korona Ostrołęka 2
85 Jan Karczewski Drukarz Warszawa 2
86 Piotr Cywiński Nadnarwianka Pułtusk 2
87 Radosław Śledziewski Nadnarwianka Pułtusk 2
88 Maksymilian Grabowicz Ząbkovia Ząbki 2
89 Wojciech Kokoszewski Ząbkovia Ząbki 2
90 Damian Kotkiewicz Świt Staroźreby 2
91 Olaf Nowak Wisła II Płock 1
92 Jarosław Fojut Wisła II Płock 1
93 Jakub Zieliński Wisła II Płock 1
94 Jakub Zalewski Nadnarwianka Pułtusk 1
95 Rafał Słowik Mazovia Mińsk Mazowiecki 1
96 Alan Grabek Mazovia Mińsk Mazowiecki 1
97 Michał Zawistowski Hutnik Warszawa 1
98 Mateusz Leszczuk KS Łomianki 1
99 Sebastian Kwaczreliszwili Korona Ostrołęka 1
100 Łukasz Supleński Podlasie Sokołów Podlaski 1
101 Artur Balicki Pogoń II Siedlce 1
102 Bartosz Kryszczuk Pogoń II Siedlce 1
103 Krzysztof Pustoła Makowianka Maków Mazowiecki 1
104 Krzysztof Flis Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1
105 Patryk Liszewski Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1
106 Marcin Kacprowicz Mazovia Mińsk Mazowiecki 1
107 Mikołaj Tokaj Huragan Wołomin 1
108 Sebastian Lewandowski Huragan Wołomin 1
109 Jarosław Chełchowski MKS Przasnysz 1
110 Piotr Bobowski Nadnarwianka Pułtusk 1
111 Jakub Żyznowski KS Łomianki 1
112 Titas Milasius Wisła II Płock 1
113 Aleksander Olivier Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1
114 Karol Szeliga Ząbkovia Ząbki 1
115 Kacper Sawczenko MKS Przasnysz 1
116 Sebastian Zakrzewski Makowianka Maków Mazowiecki 1
117 Łukasz Puciłowski Mazovia Mińsk Mazowiecki 1
118 Adrian Bieńkowski Wkra Żuromin 1
119 Kacper Skibicki Pogoń II Siedlce 1
120 Rafał Obłudka Makowianka Maków Mazowiecki 1
121 Kamil Pustoła Makowianka Maków Mazowiecki 1
122 Łukasz Kosiorek MKS Przasnysz 1
123 Szymon Staska Mazovia Mińsk Mazowiecki 1
124 Mateusz Mierzwa Drukarz Warszawa 1
125 Maciej Smoliński MKS Przasnysz 1
126 Patryk Turko Hutnik Warszawa 1
127 Bartosz Salamon Nadnarwianka Pułtusk 1
128 Ivan Papou Nadnarwianka Pułtusk 1
129 Marcin Siedlecki Podlasie Sokołów Podlaski 1
130 Michał Pragacz MKS Przasnysz 1
131 Adrian Czerski Podlasie Sokołów Podlaski 1
132 Radosław Krzewski Korona Ostrołęka 1
133 Przemysław Boreczek Drukarz Warszawa 1
134 Marcin Kowalczyk Mazovia Mińsk Mazowiecki 1
135 Przemysław Paliński Drukarz Warszawa 1
136 Stanisław Machnacki Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1
137 Maciej Traczewski Makowianka Maków Mazowiecki 1
138 Bartłomiej Żmigrodzki Wkra Żuromin 1
139 Łukasz Skwarek Podlasie Sokołów Podlaski 1
140 Jarosław Unierzyski Świt Staroźreby 1
141 Krystian Lewandowski Ząbkovia Ząbki 1
142 Mateusz Kowalczyk Ząbkovia Ząbki 1
143 Kacper Komycz Podlasie Sokołów Podlaski 1
144 Michał Złotkowski Makowianka Maków Mazowiecki 1
145 Igor Zuchora Hutnik Warszawa 1
146 Kacper Gałązka Drukarz Warszawa 1
147 Aleksander Woźnica Pogoń II Siedlce 1
148 Patryk Koczara Makowianka Maków Mazowiecki 1
149 Sebastian Krajewski Świt Staroźreby 1
150 Jakub Romanowicz Pogoń II Siedlce 1
151 Dominik Barciak Pogoń II Siedlce 1
152 Jakub Godlewski Makowianka Maków Mazowiecki 1
153 Michał Lichota Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1
154 Daniel Witak Huragan Wołomin 1
155 Piotr Parobczyk Mazovia Mińsk Mazowiecki 1
156 Piotr Wielgosz Hutnik Warszawa 1
157 Dawid Kobus Podlasie Sokołów Podlaski 1
158 Piotr Domański Podlasie Sokołów Podlaski 1
159 Jakub Matusiak Makowianka Maków Mazowiecki 1
160 Błażej Tomaszewski Wisła II Płock 1
161 Rafał Trakul Świt Staroźreby 1
162 Bartosz Osoliński Ząbkovia Ząbki 1
163 Jakub Karabin Nadnarwianka Pułtusk 1
164 Michał Nagórski Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1
165 Mariusz Dziczek Nadnarwianka Pułtusk 1