IV liga podkarpacka sezon 2020/2021

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Głogovia Głogów Małopolski 4 10 3 1 0 12 2 10
2 Piast Tuczempy 4 10 3 1 0 9 5 4
3 JKS Jarosław 4 7 2 1 1 6 3 3
4 Izolator Boguchwała 4 7 2 1 1 5 3 2
5 Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 4 7 2 1 1 5 3 2
6 Sokół Kolbuszowa Dolna 4 7 2 1 1 7 6 1
7 Igloopol Dębica 4 7 2 1 1 4 3 1
8 Karpaty Krosno 2 6 2 0 0 6 0 6
9 Watkem Korona Bendiks Rzeszów 3 6 2 0 1 9 5 4
10 Wisłok Wiśniowa 2 6 2 0 0 7 4 3
11 Lechia Sędziszów Małopolski 4 6 2 0 2 8 8 0
12 Legion Pilzno 4 6 2 0 2 6 7 -1
13 Ekoball Stal Sanok 4 5 1 2 1 7 8 -1
14 Polonia Przemyśl 4 4 1 1 2 2 5 -3
15 Błękitni Ropczyce 3 3 1 0 2 3 7 -4
16 Stal II Stalowa Wola 3 3 1 0 2 3 8 -5
17 Czarni Jasło 3 2 0 2 1 4 6 -2
18 Resovia II 4 2 0 2 2 3 5 -2
19 Sokół Nisko 3 1 0 1 2 6 9 -3
20 Start Pruchnik 3 1 0 1 2 1 5 -4
21 Stal II Mielec 4 1 0 1 3 2 7 -5
22 Orzeł Przeworsk 4 1 0 1 3 4 10 -6
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga podkarpacka sezon 2020/2021

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wisłok Wiśniowa 2 6 2 0 0 7 4 3
2 Lechia Sędziszów Małopolski 2 6 2 0 0 6 3 3
3 Głogovia Głogów Małopolski 2 4 1 1 0 5 0 5
4 Piast Tuczempy 2 4 1 1 0 5 3 2
5 Sokół Kolbuszowa Dolna 2 4 1 1 0 4 2 2
6 Ekoball Stal Sanok 2 4 1 1 0 4 3 1
7 Izolator Boguchwała 2 3 1 0 1 2 2 0
8 Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 2 3 1 0 1 3 2 1
9 Igloopol Dębica 1 3 1 0 0 2 1 1
10 Karpaty Krosno 1 3 1 0 0 3 0 3
11 Watkem Korona Bendiks Rzeszów 2 3 1 0 1 5 3 2
12 Legion Pilzno 2 3 1 0 1 3 4 -1
13 Polonia Przemyśl 2 3 1 0 1 2 3 -1
14 Błękitni Ropczyce 2 3 1 0 1 3 4 -1
15 Resovia II 2 2 0 2 0 0 0 0
16 JKS Jarosław 1 1 0 1 0 1 1 0
17 Czarni Jasło 2 1 0 1 1 2 4 -2
18 Orzeł Przeworsk 2 1 0 1 1 0 2 -2
19 Stal II Stalowa Wola 1 0 0 0 1 2 3 -1
20 Sokół Nisko 2 0 0 0 2 3 6 -3
21 Start Pruchnik 1 0 0 0 1 1 3 -2
22 Stal II Mielec 2 0 0 0 2 0 3 -3
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga podkarpacka sezon 2020/2021

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Głogovia Głogów Małopolski 2 6 2 0 0 7 2 5
2 Piast Tuczempy 2 6 2 0 0 4 2 2
3 JKS Jarosław 3 6 2 0 1 5 2 3
4 Izolator Boguchwała 2 4 1 1 0 3 1 2
5 Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 2 4 1 1 0 2 1 1
6 Igloopol Dębica 3 4 1 1 1 2 2 0
7 Sokół Kolbuszowa Dolna 2 3 1 0 1 3 4 -1
8 Karpaty Krosno 1 3 1 0 0 3 0 3
9 Watkem Korona Bendiks Rzeszów 1 3 1 0 0 4 2 2
10 Legion Pilzno 2 3 1 0 1 3 3 0
11 Stal II Stalowa Wola 2 3 1 0 1 1 5 -4
12 Ekoball Stal Sanok 2 1 0 1 1 3 5 -2
13 Polonia Przemyśl 2 1 0 1 1 0 2 -2
14 Czarni Jasło 1 1 0 1 0 2 2 0
15 Sokół Nisko 1 1 0 1 0 3 3 0
16 Start Pruchnik 2 1 0 1 1 0 2 -2
17 Stal II Mielec 2 1 0 1 1 2 4 -2
18 Wisłok Wiśniowa 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Lechia Sędziszów Małopolski 2 0 0 0 2 2 5 -3
20 Błękitni Ropczyce 1 0 0 0 1 0 3 -3
21 Resovia II 2 0 0 0 2 3 5 -2
22 Orzeł Przeworsk 2 0 0 0 2 4 8 -4
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Stal II Mielec

Gospodarze Wynik Goście Data
Stal II Mielec 0 - 0 Polonia Przemyśl 14 listopada 2020
Legion Pilzno 0 - 0 Stal II Mielec 7 listopada 2020
Stal II Mielec 0 - 0 Resovia II 31 października 2020
Piast Tuczempy 0 - 0 Stal II Mielec 24 października 2020
Stal II Mielec 0 - 0 Sokół Nisko 17 października 2020
Wisłok Wiśniowa 0 - 0 Stal II Mielec 10 października 2020
Stal II Mielec 0 - 0 Watkem Korona Bendiks Rzeszów 3 października 2020
Ekoball Stal Sanok 0 - 0 Stal II Mielec 26 września 2020
Stal II Mielec 0 - 0 Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 19 września 2020
Lechia Sędziszów Małopolski 0 - 0 Stal II Mielec 12 września 2020
Stal II Mielec 0 - 0 Start Pruchnik 9 września 2020
Głogovia Głogów Małopolski 0 - 0 Stal II Mielec 5 września 2020
Stal II Mielec 0 - 0 Karpaty Krosno 29 sierpnia 2020
Orzeł Przeworsk 0 - 0 Stal II Mielec 26 sierpnia 2020
Sokół Kolbuszowa Dolna 0 - 0 Stal II Mielec 22 sierpnia 2020
Stal II Mielec 0 - 0 JKS Jarosław 15 sierpnia 2020
Igloopol Dębica 0 - 0 Stal II Mielec 12 sierpnia 2020
Stal II Mielec 0 - 2 Izolator Boguchwała 8 sierpnia 2020
Czarni Jasło 2 - 2 Stal II Mielec 2 sierpnia 2020
Stal II Mielec 0 - 1 Stal II Stalowa Wola 29 lipca 2020
Błękitni Ropczyce 2 - 0 Stal II Mielec 24 lipca 2020
Stal II Mielec 0 - 0 Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 13 czerwca 2020
Sokół Kolbuszowa Dolna 0 - 0 Stal II Mielec 6 czerwca 2020
Stal II Mielec 0 - 0 JKS Jarosław 3 czerwca 2020
Karpaty Krosno 0 - 0 Stal II Mielec 30 maja 2020
Stal II Mielec 0 - 0 Polonia Przemyśl 23 maja 2020
Piast Tuczempy 0 - 0 Stal II Mielec 16 maja 2020
Stal II Mielec 0 - 0 Ekoball Stal Sanok 9 maja 2020
Błękitni Ropczyce 0 - 0 Stal II Mielec 2 maja 2020
Stal II Mielec 0 - 0 KS Wiązownica 29 kwietnia 2020
Legion Pilzno 0 - 0 Stal II Mielec 25 kwietnia 2020
Stal II Mielec 0 - 0 Watkem Korona Bendiks Rzeszów 18 kwietnia 2020
Igloopol Dębica 0 - 0 Stal II Mielec 11 kwietnia 2020
Stal II Mielec 0 - 0 Głogovia Głogów Małopolski 4 kwietnia 2020
Izolator Boguchwała 0 - 0 Stal II Mielec 28 marca 2020
Stal II Mielec 0 - 0 Start Pruchnik 21 marca 2020
Wisłok Wiśniowa 0 - 0 Stal II Mielec 14 marca 2020
Stal II Mielec 3 - 1 Stal II Stalowa Wola 7 marca 2020
Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 0 - 3 Stal II Mielec 16 listopada 2019
Stal II Mielec 3 - 0 Sokół Kolbuszowa Dolna 10 listopada 2019
JKS Jarosław 1 - 1 Stal II Mielec 2 listopada 2019
Stal II Mielec 0 - 0 Karpaty Krosno 26 października 2019
Polonia Przemyśl 2 - 0 Stal II Mielec 19 października 2019
Stal II Mielec 2 - 2 Piast Tuczempy 12 października 2019
Ekoball Stal Sanok 1 - 3 Stal II Mielec 4 października 2019
Stal II Mielec 1 - 2 Błękitni Ropczyce 29 września 2019
KS Wiązownica 3 - 0 Stal II Mielec 21 września 2019
Stal II Mielec 4 - 1 Legion Pilzno 14 września 2019
Watkem Korona Bendiks Rzeszów 2 - 0 Stal II Mielec 7 września 2019
Stal II Mielec 2 - 0 Izolator Boguchwała 4 września 2019
Stal II Mielec 3 - 1 Igloopol Dębica 1 września 2019
Głogovia Głogów Małopolski 1 - 3 Stal II Mielec 28 sierpnia 2019
Start Pruchnik 0 - 7 Stal II Mielec 18 sierpnia 2019
Stal II Mielec 1 - 1 Wisłok Wiśniowa 15 sierpnia 2019
Stal II Stalowa Wola 1 - 3 Stal II Mielec 11 sierpnia 2019
Pitmark Jaślany 1 - 4 Stal II Mielec 30 czerwca 2013
Stal II Mielec 2 - 0 LKS Babicha 23 czerwca 2013
Stal II Mielec 3 - 1 Team Przecław 16 czerwca 2013
Stal II Mielec 3 - 3 LKS Hucina 9 czerwca 2013
Stal II Mielec 1 - 2 Czarni Trześń 2 czerwca 2013
Tempo Cmolas 1 - 0 Stal II Mielec 26 maja 2013
Stal II Mielec 7 - 1 Ikarus-Sokół Tuszów-Malinie 19 maja 2013
Stal II Mielec 5 - 0 Wilga Widełka 12 maja 2013
Marmury Przyłęk 0 - 8 Stal II Mielec 5 maja 2013
Stal II Mielec 4 - 2 LKS Podleszany 1 maja 2013
Piast Wadowice Górne 2 - 1 Stal II Mielec 28 kwietnia 2013
Stal II Mielec 8 - 0 Jutrzenka Ławnica 21 kwietnia 2013
Gryf Mielec 1 - 0 Stal II Mielec 14 kwietnia 2013
Stal II Mielec 9 - 1 Pitmark Jaślany 11 listopada 2012
LKS Babicha 2 - 4 Stal II Mielec 4 listopada 2012
Stal II Mielec 4 - 2 Tempo Cmolas 28 października 2012
Ikarus-Sokół Tuszów-Malinie 0 - 4 Stal II Mielec 21 października 2012
Wilga Widełka 2 - 2 Stal II Mielec 14 października 2012
Stal II Mielec 16 - 0 Marmury Przyłęk 7 października 2012
LKS Podleszany 2 - 3 Stal II Mielec 30 września 2012
Stal II Mielec 5 - 0 Piast Wadowice Górne 23 września 2012
Jutrzenka Ławnica 1 - 4 Stal II Mielec 16 września 2012
Stal II Mielec 6 - 1 Gryf Mielec 9 września 2012
Team Przecław 1 - 0 Stal II Mielec 2 września 2012
LKS Hucina 3 - 1 Stal II Mielec 26 sierpnia 2012
Czarni Trześń 1 - 0 Stal II Mielec 19 sierpnia 2012
Wisłok Wiśniowa 5 - 1 Stal II Mielec 9 czerwca 2012
Stal II Mielec 1 - 3 Błękitni Ropczyce 2 czerwca 2012
KS Dzikowiec 1 - 1 Stal II Mielec 26 maja 2012
Stal II Mielec 3 - 0 Monis Bielowy 23 maja 2012
LKS Nagoszyn 2 - 2 Stal II Mielec 20 maja 2012
Stal II Mielec 1 - 2 Victoria Czermin 13 maja 2012
Sokół Kolbuszowa Dolna 2 - 0 Stal II Mielec 5 maja 2012
Stal II Mielec 2 - 0 Czarnovia Czarna 1 maja 2012
Lechia Sędziszów Małopolski 2 - 0 Stal II Mielec 28 kwietnia 2012
Stal II Mielec 0 - 1 Chemik Pustków 22 kwietnia 2012
Kolbuszowianka Kolbuszowa 2 - 1 Stal II Mielec 15 kwietnia 2012
Stal II Mielec 2 - 0 Ikarus-Sokół Tuszów-Malinie 7 kwietnia 2012
Stal II Mielec 1 - 0 Start Wola Mielecka 1 kwietnia 2012
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 6 - 1 Stal II Mielec 24 marca 2012
Stal II Mielec 3 - 1 Raniżovia Raniżów 18 marca 2012
Stal II Mielec 0 - 2 Wisłok Wiśniowa 13 listopada 2011
Błękitni Ropczyce 1 - 1 Stal II Mielec 11 listopada 2011
Stal II Mielec 1 - 1 KS Dzikowiec 6 listopada 2011
Monis Bielowy 2 - 0 Stal II Mielec 30 października 2011
Stal II Mielec 1 - 2 LKS Nagoszyn 23 października 2011
Victoria Czermin 3 - 2 Stal II Mielec 16 października 2011
Stal II Mielec 0 - 2 Sokół Kolbuszowa Dolna 9 października 2011
Czarnovia Czarna 1 - 2 Stal II Mielec 2 października 2011
Stal II Mielec 1 - 2 Lechia Sędziszów Małopolski 25 września 2011
Chemik Pustków 3 - 1 Stal II Mielec 17 września 2011
Stal II Mielec 0 - 3 Kolbuszowianka Kolbuszowa 11 września 2011
Ikarus-Sokół Tuszów-Malinie 2 - 2 Stal II Mielec 3 września 2011
Start Wola Mielecka 4 - 2 Stal II Mielec 28 sierpnia 2011
Stal II Mielec 1 - 1 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 21 sierpnia 2011
Raniżovia Raniżów 5 - 1 Stal II Mielec 13 sierpnia 2011
Jutrzenka Ławnica 0 - 6 Stal II Mielec 18 czerwca 2011
Stal II Mielec 3 - 0 Strzelec Frysztak 11 czerwca 2011
Piast Wadowice Górne 0 - 5 Stal II Mielec 5 czerwca 2011
Stal II Mielec 1 - 2 Błękitni Ropczyce 29 maja 2011
Czarnovia Czarna 0 - 2 Stal II Mielec 21 maja 2011
Stal II Mielec 0 - 1 Start Wola Mielecka 15 maja 2011
Stal II Mielec 3 - 1 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 8 maja 2011
Kaskada Kamionka 1 - 0 Stal II Mielec 3 maja 2011
Stal II Mielec 0 - 1 Igloopol Dębica 30 kwietnia 2011
Wisłok Wiśniowa 5 - 1 Stal II Mielec 23 kwietnia 2011
Stal II Mielec 0 - 2 KS Dzikowiec 17 kwietnia 2011
Sokół Kolbuszowa Dolna 1 - 1 Stal II Mielec 9 kwietnia 2011
Stal II Mielec 1 - 2 Chemik Pustków 3 kwietnia 2011
Raniżovia Raniżów 0 - 4 Stal II Mielec 27 marca 2011
Stal II Mielec 1 - 1 Ikarus-Sokół Tuszów-Malinie 20 marca 2011
Stal II Mielec 1 - 2 Jutrzenka Ławnica 7 listopada 2010
Strzelec Frysztak 1 - 2 Stal II Mielec 30 października 2010
Stal II Mielec 1 - 0 Piast Wadowice Górne 24 października 2010
Błękitni Ropczyce 3 - 0 Stal II Mielec 16 października 2010
Stal II Mielec 2 - 0 Czarnovia Czarna 10 października 2010
Start Wola Mielecka 2 - 1 Stal II Mielec 3 października 2010
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 1 - 2 Stal II Mielec 26 września 2010
Stal II Mielec 0 - 1 Kaskada Kamionka 19 września 2010
Igloopol Dębica 2 - 0 Stal II Mielec 11 września 2010
Stal II Mielec 0 - 0 Wisłok Wiśniowa 8 września 2010
KS Dzikowiec 4 - 0 Stal II Mielec 5 września 2010
Stal II Mielec 0 - 1 Sokół Kolbuszowa Dolna 29 sierpnia 2010
Chemik Pustków 4 - 3 Stal II Mielec 21 sierpnia 2010
Stal II Mielec 2 - 1 Raniżovia Raniżów 18 sierpnia 2010
Ikarus-Sokół Tuszów-Malinie 2 - 1 Stal II Mielec 14 sierpnia 2010
Brzostowianka Brzostek 1 - 0 Stal II Mielec 19 czerwca 2010
Raniżovia Raniżów 2 - 0 Stal II Mielec 12 czerwca 2010
Stal II Mielec 0 - 1 Sokół Kolbuszowa Dolna 6 czerwca 2010
Stal II Mielec 6 - 0 LKS Nagoszyn 2 czerwca 2010
Stal II Mielec 2 - 1 LKS Brzeźnica 30 maja 2010
Stal II Mielec 7 - 4 Tempo Cmolas 16 maja 2010
Chemik Pustków 3 - 2 Stal II Mielec 12 maja 2010
Stal II Mielec 6 - 0 Złotniczanka Złotniki 9 maja 2010
Kaskada Kamionka 1 - 5 Stal II Mielec 3 maja 2010
Stal II Mielec 0 - 2 KS Dzikowiec 1 maja 2010
Stal II Mielec 0 - 1 Czarnovia Czarna 25 kwietnia 2010
Start Wola Mielecka 1 - 1 Stal II Mielec 21 kwietnia 2010
Lechia Sędziszów Małopolski 3 - 1 Stal II Mielec 3 kwietnia 2010
Stal II Mielec 3 - 1 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 28 marca 2010
Stal II Mielec 0 - 4 Ikarus-Sokół Tuszów-Malinie 21 marca 2010
Stal II Mielec 3 - 0 Brzostowianka Brzostek 15 listopada 2009
Stal II Mielec 2 - 3 Raniżovia Raniżów 11 listopada 2009
Sokół Kolbuszowa Dolna 3 - 0 Stal II Mielec 7 listopada 2009
LKS Nagoszyn 2 - 4 Stal II Mielec 31 października 2009
LKS Brzeźnica 1 - 3 Stal II Mielec 25 października 2009
Tempo Cmolas 3 - 7 Stal II Mielec 11 października 2009
Stal II Mielec 0 - 1 Chemik Pustków 4 października 2009
Złotniczanka Złotniki 0 - 2 Stal II Mielec 27 września 2009
Stal II Mielec 0 - 1 Kaskada Kamionka 20 września 2009
Czarnovia Czarna 1 - 3 Stal II Mielec 13 września 2009
Stal II Mielec 1 - 1 Start Wola Mielecka 6 września 2009
KS Dzikowiec 1 - 0 Stal II Mielec 30 sierpnia 2009
Stal II Mielec 0 - 1 Lechia Sędziszów Małopolski 23 sierpnia 2009
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 2 - 2 Stal II Mielec 15 sierpnia 2009
Ikarus-Sokół Tuszów-Malinie 1 - 1 Stal II Mielec 8 sierpnia 2009

IV liga podkarpacka sezon 2020/2021

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Brian Dziedzic Sokół Kolbuszowa Dolna 5
2 Łukasz Tyrawski Piast Tuczempy 4
3 Valerii Nikitchuk Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 3
4 Krzysztof Szymański Głogovia Głogów Małopolski 3
5 Kacper Kogut Piast Tuczempy 3
6 Michał Szymański Wisłok Wiśniowa 3
7 Mateusz Jędryas Watkem Korona Bendiks Rzeszów 3
8 Maciej Maślany Watkem Korona Bendiks Rzeszów 3
9 Aleksander Drobot Igloopol Dębica 3
10 Szymon Urbaniak Lechia Sędziszów Małopolski 2
11 Łukasz Tabisz Ekoball Stal Sanok 2
12 Bartłomiej Buczek Watkem Korona Bendiks Rzeszów 2
13 Dawid Czyrny Orzeł Przeworsk 2
14 Patryk Tur Sokół Nisko 2
15 Kamil Adamiak Ekoball Stal Sanok 2
16 Kamil Potwora Lechia Sędziszów Małopolski 2
17 Dawid Pałys-Rydzik Głogovia Głogów Małopolski 2
18 Michał Ogrodnik Błękitni Ropczyce 2
19 Sebastian Sobolak Ekoball Stal Sanok 2
20 Marcin Tur Sokół Nisko 2
21 Aleksander Czółno Lechia Sędziszów Małopolski 2
22 Damian Wolański Legion Pilzno 2
23 Karol Czelny Karpaty Krosno 2
24 Karol Knap Karpaty Krosno 2
25 Damian Róg Lechia Sędziszów Małopolski 1
26 Karol Ptasznik JKS Jarosław 1
27 Paweł Oziębło JKS Jarosław 1
28 Kamil Aab Sokół Kolbuszowa Dolna 1
29 Marcin Borowczyk Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 1
30 Michał Daniel Izolator Boguchwała 1
31 Michał Bogacz Izolator Boguchwała 1
32 Kamil Hałat Głogovia Głogów Małopolski 1
33 Damian Bożek Głogovia Głogów Małopolski 1
34 Jakub Kądziołka Głogovia Głogów Małopolski 1
35 Przemysław Pyrdek Głogovia Głogów Małopolski 1
36 Łukasz Seweryn Stal II Mielec 1
37 Wojciech Kiełtyka Czarni Jasło 1
38 Pavlo Kulish Czarni Jasło 1
39 Jan Kozłowski Stal II Mielec 1
40 Marek Gwóźdź Orzeł Przeworsk 1
41 Paweł Koczela Wisłok Wiśniowa 1
42 Piotr Boratyn Orzeł Przeworsk 1
43 Waldemar Złotek Wisłok Wiśniowa 1
44 Krzysztof Orzech Wisłok Wiśniowa 1
45 Marcin Dudek Izolator Boguchwała 1
46 Michał Worosz Izolator Boguchwała 1
47 Mateusz Wanat Polonia Przemyśl 1
48 Vladyslav Valihura Polonia Przemyśl 1
49 Wojciech Tyczyński Sokół Nisko 1
50 Paweł Piątek Watkem Korona Bendiks Rzeszów 1
51 Mateusz Buczkowski Piast Tuczempy 1
52 Damian Niemczyk Ekoball Stal Sanok 1
53 Tomasz Barycza Legion Pilzno 1
54 Jacek Słota Legion Pilzno 1
55 Wiesław Kozubek Głogovia Głogów Małopolski 1
56 Igor Tarała Głogovia Głogów Małopolski 1
57 Aleks Kopcio JKS Jarosław 1
58 Karol Cholewa Resovia II 1
59 Kacper Bomba Resovia II 1
60 Filip Mikrut Resovia II 1
61 Adrian Brodowicz JKS Jarosław 1
62 Krystian Wilk Izolator Boguchwała 1
63 Łukasz Urban Czarni Jasło 1
64 Jakub Frączek Czarni Jasło 1
65 Bartosz Tłuczek Stal II Stalowa Wola 1
66 Jakub Turczyn Legion Pilzno 1
67 Roman Znamieńczyków Start Pruchnik 1
68 Kamil Chmielowski Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 1
69 Karol Wajs Karpaty Krosno 1
70 Wojciech Bosak Stal II Stalowa Wola 1
71 Mateusz Prokop Sokół Kolbuszowa Dolna 1
72 Robert Świerad Stal II Stalowa Wola 1
73 Adrian Nowak Wisłok Wiśniowa 1
74 Damian Demski Piast Tuczempy 1
75 Damian Juda Sokół Nisko 1
76 Kacper Rączka JKS Jarosław 1
77 Michał Stankiewicz JKS Jarosław 1
78 Przemysław Nalepka Igloopol Dębica 1
79 Luigi Manzo Legion Pilzno 1
80 Eryk Sarzyński Głogovia Głogów Małopolski 1
81 Michał Stasz Karpaty Krosno 1
82 Hubert Siepierski Błękitni Ropczyce 1