IV liga podkarpacka sezon 2020/2021

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Watkem Korona Bendiks Rzeszów 21 43 13 4 4 49 26 23
2 Izolator Boguchwała 21 43 13 4 4 37 18 19
3 Piast Tuczempy 21 41 12 5 4 41 24 17
4 Karpaty Krosno 21 40 12 4 5 31 17 14
5 Głogovia Głogów Małopolski 21 38 11 5 5 40 26 14
6 Wisłok Wiśniowa 21 38 11 5 5 45 33 12
7 Igloopol Dębica 21 37 10 7 4 24 15 9
8 JKS Jarosław 21 37 12 1 8 30 22 8
9 Stal II Mielec 21 36 11 3 7 48 20 28
10 Polonia Przemyśl 21 32 9 5 7 27 27 0
11 Legion Pilzno 21 31 9 4 8 30 33 -3
12 Sokół Kolbuszowa Dolna 21 30 8 6 7 27 23 4
13 Ekoball Stal Sanok 21 30 8 6 7 28 29 -1
14 Sokół Nisko 21 28 7 7 7 38 35 3
15 Błękitni Ropczyce 21 24 7 3 11 25 30 -5
16 Orzeł Przeworsk 21 22 6 4 11 24 35 -11
17 Czarni Jasło 21 19 5 4 12 21 36 -15
18 Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 21 17 5 2 14 21 46 -25
19 Stal II Stalowa Wola 21 17 5 2 14 30 63 -33
20 Lechia Sędziszów Małopolski 21 15 3 6 12 25 40 -15
21 Start Pruchnik 21 14 3 5 13 15 35 -20
22 Resovia II Rzeszów 21 14 4 2 15 27 50 -23
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga podkarpacka sezon 2020/2021

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wisłok Wiśniowa 11 25 8 1 2 28 18 10
2 Watkem Korona Bendiks Rzeszów 11 23 7 2 2 25 11 14
3 Izolator Boguchwała 11 21 6 3 2 20 11 9
4 Stal II Mielec 10 21 7 0 3 33 9 24
5 Karpaty Krosno 10 20 6 2 2 13 7 6
6 Igloopol Dębica 10 20 5 5 0 14 5 9
7 Polonia Przemyśl 11 20 6 2 3 15 11 4
8 Głogovia Głogów Małopolski 10 18 5 3 2 20 13 7
9 Piast Tuczempy 11 17 5 2 4 22 16 6
10 Ekoball Stal Sanok 10 15 4 3 3 13 13 0
11 Czarni Jasło 11 15 4 3 4 17 14 3
12 Legion Pilzno 11 14 4 2 5 19 21 -2
13 Orzeł Przeworsk 10 14 4 2 4 12 14 -2
14 JKS Jarosław 10 13 4 1 5 10 10 0
15 Sokół Kolbuszowa Dolna 10 13 3 4 3 12 10 2
16 Błękitni Ropczyce 11 13 4 1 6 14 16 -2
17 Stal II Stalowa Wola 11 13 4 1 6 18 31 -13
18 Sokół Nisko 11 12 3 3 5 15 16 -1
19 Lechia Sędziszów Małopolski 10 11 3 2 5 16 21 -5
20 Resovia II Rzeszów 11 11 3 2 6 13 17 -4
21 Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 10 9 3 0 7 10 19 -9
22 Start Pruchnik 10 6 1 3 6 6 15 -9
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga podkarpacka sezon 2020/2021

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Piast Tuczempy 10 24 7 3 0 19 8 11
2 JKS Jarosław 11 24 8 0 3 20 12 8
3 Izolator Boguchwała 10 22 7 1 2 17 7 10
4 Watkem Korona Bendiks Rzeszów 10 20 6 2 2 24 15 9
5 Karpaty Krosno 11 20 6 2 3 18 10 8
6 Głogovia Głogów Małopolski 11 20 6 2 3 20 13 7
7 Igloopol Dębica 11 17 5 2 4 10 10 0
8 Legion Pilzno 10 17 5 2 3 11 12 -1
9 Sokół Kolbuszowa Dolna 11 17 5 2 4 15 13 2
10 Sokół Nisko 10 16 4 4 2 23 19 4
11 Stal II Mielec 11 15 4 3 4 15 11 4
12 Ekoball Stal Sanok 11 15 4 3 4 15 16 -1
13 Wisłok Wiśniowa 10 13 3 4 3 17 15 2
14 Polonia Przemyśl 10 12 3 3 4 12 16 -4
15 Błękitni Ropczyce 10 11 3 2 5 11 14 -3
16 Orzeł Przeworsk 11 8 2 2 7 12 21 -9
17 Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 11 8 2 2 7 11 27 -16
18 Start Pruchnik 11 8 2 2 7 9 20 -11
19 Czarni Jasło 10 4 1 1 8 4 22 -18
20 Stal II Stalowa Wola 10 4 1 1 8 12 32 -20
21 Lechia Sędziszów Małopolski 11 4 0 4 7 9 19 -10
22 Resovia II Rzeszów 10 3 1 0 9 14 33 -19
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Stal II Mielec

Gospodarze Wynik Goście Data
Stal II Mielec 5 - 1 Polonia Przemyśl 11 listopada 2020
Legion Pilzno 0 - 1 Stal II Mielec 7 listopada 2020
Stal II Mielec 13 - 0 Resovia II Rzeszów 31 października 2020
Wisłok Wiśniowa 1 - 4 Stal II Mielec 28 października 2020
Piast Tuczempy 0 - 0 Stal II Mielec 25 października 2020
Stal II Mielec 3 - 2 Sokół Nisko 17 października 2020
Stal II Mielec 4 - 0 Watkem Korona Bendiks Rzeszów 4 października 2020
Ekoball Stal Sanok 2 - 2 Stal II Mielec 27 września 2020
Stal II Mielec 4 - 0 Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 20 września 2020
Lechia Sędziszów Małopolski 0 - 3 Stal II Mielec 12 września 2020
Stal II Mielec 2 - 0 Start Pruchnik 9 września 2020
Głogovia Głogów Małopolski 0 - 3 Stal II Mielec 5 września 2020
Stal II Mielec 2 - 1 Karpaty Krosno 29 sierpnia 2020
Orzeł Przeworsk 2 - 0 Stal II Mielec 26 sierpnia 2020
Sokół Kolbuszowa Dolna 1 - 0 Stal II Mielec 22 sierpnia 2020
Stal II Mielec 0 - 2 JKS Jarosław 15 sierpnia 2020
Igloopol Dębica 1 - 0 Stal II Mielec 12 sierpnia 2020
Stal II Mielec 0 - 2 Izolator Boguchwała 8 sierpnia 2020
Czarni Jasło 2 - 2 Stal II Mielec 2 sierpnia 2020
Stal II Mielec 0 - 1 Stal II Stalowa Wola 29 lipca 2020
Błękitni Ropczyce 2 - 0 Stal II Mielec 24 lipca 2020
Stal II Mielec 0 - 0 Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 13 czerwca 2020
Sokół Kolbuszowa Dolna 0 - 0 Stal II Mielec 6 czerwca 2020
Stal II Mielec 0 - 0 JKS Jarosław 3 czerwca 2020
Karpaty Krosno 0 - 0 Stal II Mielec 30 maja 2020
Stal II Mielec 0 - 0 Polonia Przemyśl 23 maja 2020
Piast Tuczempy 0 - 0 Stal II Mielec 16 maja 2020
Stal II Mielec 0 - 0 Ekoball Stal Sanok 9 maja 2020
Błękitni Ropczyce 0 - 0 Stal II Mielec 2 maja 2020
Stal II Mielec 0 - 0 KS Wiązownica 29 kwietnia 2020
Legion Pilzno 0 - 0 Stal II Mielec 25 kwietnia 2020
Stal II Mielec 0 - 0 Watkem Korona Bendiks Rzeszów 18 kwietnia 2020
Igloopol Dębica 0 - 0 Stal II Mielec 11 kwietnia 2020
Stal II Mielec 0 - 0 Głogovia Głogów Małopolski 4 kwietnia 2020
Izolator Boguchwała 0 - 0 Stal II Mielec 28 marca 2020
Stal II Mielec 0 - 0 Start Pruchnik 21 marca 2020
Wisłok Wiśniowa 0 - 0 Stal II Mielec 14 marca 2020
Stal II Mielec 3 - 1 Stal II Stalowa Wola 7 marca 2020
Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 0 - 3 Stal II Mielec 16 listopada 2019
Stal II Mielec 3 - 0 Sokół Kolbuszowa Dolna 10 listopada 2019
JKS Jarosław 1 - 1 Stal II Mielec 2 listopada 2019
Stal II Mielec 0 - 0 Karpaty Krosno 26 października 2019
Polonia Przemyśl 2 - 0 Stal II Mielec 19 października 2019
Stal II Mielec 2 - 2 Piast Tuczempy 12 października 2019
Ekoball Stal Sanok 1 - 3 Stal II Mielec 4 października 2019
Stal II Mielec 1 - 2 Błękitni Ropczyce 29 września 2019
KS Wiązownica 3 - 0 Stal II Mielec 21 września 2019
Stal II Mielec 4 - 1 Legion Pilzno 14 września 2019
Watkem Korona Bendiks Rzeszów 2 - 0 Stal II Mielec 7 września 2019
Stal II Mielec 2 - 0 Izolator Boguchwała 4 września 2019
Stal II Mielec 3 - 1 Igloopol Dębica 1 września 2019
Głogovia Głogów Małopolski 1 - 3 Stal II Mielec 28 sierpnia 2019
Start Pruchnik 0 - 7 Stal II Mielec 18 sierpnia 2019
Stal II Mielec 1 - 1 Wisłok Wiśniowa 15 sierpnia 2019
Stal II Stalowa Wola 1 - 3 Stal II Mielec 11 sierpnia 2019
Pitmark Jaślany 1 - 4 Stal II Mielec 30 czerwca 2013
Stal II Mielec 2 - 0 LKS Babicha 23 czerwca 2013
Stal II Mielec 3 - 1 Team Przecław 16 czerwca 2013
Stal II Mielec 3 - 3 LKS Hucina 9 czerwca 2013
Stal II Mielec 1 - 2 Czarni Trześń 2 czerwca 2013
Tempo Cmolas 1 - 0 Stal II Mielec 26 maja 2013
Stal II Mielec 7 - 1 Ikarus-Sokół Tuszów-Malinie 19 maja 2013
Stal II Mielec 5 - 0 Wilga Widełka 12 maja 2013
Marmury Przyłęk 0 - 8 Stal II Mielec 5 maja 2013
Stal II Mielec 4 - 2 LKS Podleszany 1 maja 2013
Piast Wadowice Górne 2 - 1 Stal II Mielec 28 kwietnia 2013
Stal II Mielec 8 - 0 Jutrzenka Ławnica 21 kwietnia 2013
Gryf Mielec 1 - 0 Stal II Mielec 14 kwietnia 2013
Stal II Mielec 9 - 1 Pitmark Jaślany 11 listopada 2012
LKS Babicha 2 - 4 Stal II Mielec 4 listopada 2012
Stal II Mielec 4 - 2 Tempo Cmolas 28 października 2012
Ikarus-Sokół Tuszów-Malinie 0 - 4 Stal II Mielec 21 października 2012
Wilga Widełka 2 - 2 Stal II Mielec 14 października 2012
Stal II Mielec 16 - 0 Marmury Przyłęk 7 października 2012
LKS Podleszany 2 - 3 Stal II Mielec 30 września 2012
Stal II Mielec 5 - 0 Piast Wadowice Górne 23 września 2012
Jutrzenka Ławnica 1 - 4 Stal II Mielec 16 września 2012
Stal II Mielec 6 - 1 Gryf Mielec 9 września 2012
Team Przecław 1 - 0 Stal II Mielec 2 września 2012
LKS Hucina 3 - 1 Stal II Mielec 26 sierpnia 2012
Czarni Trześń 1 - 0 Stal II Mielec 19 sierpnia 2012
Wisłok Wiśniowa 5 - 1 Stal II Mielec 9 czerwca 2012
Stal II Mielec 1 - 3 Błękitni Ropczyce 2 czerwca 2012
KS Dzikowiec 1 - 1 Stal II Mielec 26 maja 2012
Stal II Mielec 3 - 0 Monis Bielowy 23 maja 2012
LKS Nagoszyn 2 - 2 Stal II Mielec 20 maja 2012
Stal II Mielec 1 - 2 Victoria Czermin 13 maja 2012
Sokół Kolbuszowa Dolna 2 - 0 Stal II Mielec 5 maja 2012
Stal II Mielec 2 - 0 Czarnovia Czarna 1 maja 2012
Lechia Sędziszów Małopolski 2 - 0 Stal II Mielec 28 kwietnia 2012
Stal II Mielec 0 - 1 Chemik Pustków 22 kwietnia 2012
Kolbuszowianka Kolbuszowa 2 - 1 Stal II Mielec 15 kwietnia 2012
Stal II Mielec 2 - 0 Ikarus-Sokół Tuszów-Malinie 7 kwietnia 2012
Stal II Mielec 1 - 0 Start Wola Mielecka 1 kwietnia 2012
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 6 - 1 Stal II Mielec 24 marca 2012
Stal II Mielec 3 - 1 Raniżovia Raniżów 18 marca 2012
Stal II Mielec 0 - 2 Wisłok Wiśniowa 13 listopada 2011
Błękitni Ropczyce 1 - 1 Stal II Mielec 11 listopada 2011
Stal II Mielec 1 - 1 KS Dzikowiec 6 listopada 2011
Monis Bielowy 2 - 0 Stal II Mielec 30 października 2011
Stal II Mielec 1 - 2 LKS Nagoszyn 23 października 2011
Victoria Czermin 3 - 2 Stal II Mielec 16 października 2011
Stal II Mielec 0 - 2 Sokół Kolbuszowa Dolna 9 października 2011
Czarnovia Czarna 1 - 2 Stal II Mielec 2 października 2011
Stal II Mielec 1 - 2 Lechia Sędziszów Małopolski 25 września 2011
Chemik Pustków 3 - 1 Stal II Mielec 17 września 2011
Stal II Mielec 0 - 3 Kolbuszowianka Kolbuszowa 11 września 2011
Ikarus-Sokół Tuszów-Malinie 2 - 2 Stal II Mielec 3 września 2011
Start Wola Mielecka 4 - 2 Stal II Mielec 28 sierpnia 2011
Stal II Mielec 1 - 1 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 21 sierpnia 2011
Raniżovia Raniżów 5 - 1 Stal II Mielec 13 sierpnia 2011
Jutrzenka Ławnica 0 - 6 Stal II Mielec 18 czerwca 2011
Stal II Mielec 3 - 0 Strzelec Frysztak 11 czerwca 2011
Piast Wadowice Górne 0 - 5 Stal II Mielec 5 czerwca 2011
Stal II Mielec 1 - 2 Błękitni Ropczyce 29 maja 2011
Czarnovia Czarna 0 - 2 Stal II Mielec 21 maja 2011
Stal II Mielec 0 - 1 Start Wola Mielecka 15 maja 2011
Stal II Mielec 3 - 1 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 8 maja 2011
Kaskada Kamionka 1 - 0 Stal II Mielec 3 maja 2011
Stal II Mielec 0 - 1 Igloopol Dębica 30 kwietnia 2011
Wisłok Wiśniowa 5 - 1 Stal II Mielec 23 kwietnia 2011
Stal II Mielec 0 - 2 KS Dzikowiec 17 kwietnia 2011
Sokół Kolbuszowa Dolna 1 - 1 Stal II Mielec 9 kwietnia 2011
Stal II Mielec 1 - 2 Chemik Pustków 3 kwietnia 2011
Raniżovia Raniżów 0 - 4 Stal II Mielec 27 marca 2011
Stal II Mielec 1 - 1 Ikarus-Sokół Tuszów-Malinie 20 marca 2011
Stal II Mielec 1 - 2 Jutrzenka Ławnica 7 listopada 2010
Strzelec Frysztak 1 - 2 Stal II Mielec 30 października 2010
Stal II Mielec 1 - 0 Piast Wadowice Górne 24 października 2010
Błękitni Ropczyce 3 - 0 Stal II Mielec 16 października 2010
Stal II Mielec 2 - 0 Czarnovia Czarna 10 października 2010
Start Wola Mielecka 2 - 1 Stal II Mielec 3 października 2010
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 1 - 2 Stal II Mielec 26 września 2010
Stal II Mielec 0 - 1 Kaskada Kamionka 19 września 2010
Igloopol Dębica 2 - 0 Stal II Mielec 11 września 2010
Stal II Mielec 0 - 0 Wisłok Wiśniowa 8 września 2010
KS Dzikowiec 4 - 0 Stal II Mielec 5 września 2010
Stal II Mielec 0 - 1 Sokół Kolbuszowa Dolna 29 sierpnia 2010
Chemik Pustków 4 - 3 Stal II Mielec 21 sierpnia 2010
Stal II Mielec 2 - 1 Raniżovia Raniżów 18 sierpnia 2010
Ikarus-Sokół Tuszów-Malinie 2 - 1 Stal II Mielec 14 sierpnia 2010
Brzostowianka Brzostek 1 - 0 Stal II Mielec 19 czerwca 2010
Raniżovia Raniżów 2 - 0 Stal II Mielec 12 czerwca 2010
Stal II Mielec 0 - 1 Sokół Kolbuszowa Dolna 6 czerwca 2010
Stal II Mielec 6 - 0 LKS Nagoszyn 2 czerwca 2010
Stal II Mielec 2 - 1 LKS Brzeźnica 30 maja 2010
Stal II Mielec 7 - 4 Tempo Cmolas 16 maja 2010
Chemik Pustków 3 - 2 Stal II Mielec 12 maja 2010
Stal II Mielec 6 - 0 Złotniczanka Złotniki 9 maja 2010
Kaskada Kamionka 1 - 5 Stal II Mielec 3 maja 2010
Stal II Mielec 0 - 2 KS Dzikowiec 1 maja 2010
Stal II Mielec 0 - 1 Czarnovia Czarna 25 kwietnia 2010
Start Wola Mielecka 1 - 1 Stal II Mielec 21 kwietnia 2010
Lechia Sędziszów Małopolski 3 - 1 Stal II Mielec 3 kwietnia 2010
Stal II Mielec 3 - 1 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 28 marca 2010
Stal II Mielec 0 - 4 Ikarus-Sokół Tuszów-Malinie 21 marca 2010
Stal II Mielec 3 - 0 Brzostowianka Brzostek 15 listopada 2009
Stal II Mielec 2 - 3 Raniżovia Raniżów 11 listopada 2009
Sokół Kolbuszowa Dolna 3 - 0 Stal II Mielec 7 listopada 2009
LKS Nagoszyn 2 - 4 Stal II Mielec 31 października 2009
LKS Brzeźnica 1 - 3 Stal II Mielec 25 października 2009
Tempo Cmolas 3 - 7 Stal II Mielec 11 października 2009
Stal II Mielec 0 - 1 Chemik Pustków 4 października 2009
Złotniczanka Złotniki 0 - 2 Stal II Mielec 27 września 2009
Stal II Mielec 0 - 1 Kaskada Kamionka 20 września 2009
Czarnovia Czarna 1 - 3 Stal II Mielec 13 września 2009
Stal II Mielec 1 - 1 Start Wola Mielecka 6 września 2009
KS Dzikowiec 1 - 0 Stal II Mielec 30 sierpnia 2009
Stal II Mielec 0 - 1 Lechia Sędziszów Małopolski 23 sierpnia 2009
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 2 - 2 Stal II Mielec 15 sierpnia 2009
Ikarus-Sokół Tuszów-Malinie 1 - 1 Stal II Mielec 8 sierpnia 2009

IV liga podkarpacka sezon 2020/2021

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Paweł Piątek Watkem Korona Bendiks Rzeszów 15
2 Damian Wolański Legion Pilzno 15
3 Mariusz Wiktor Wisłok Wiśniowa 14
4 Bartłomiej Buczek Watkem Korona Bendiks Rzeszów 12
5 Michał Szymański Wisłok Wiśniowa 10
6 Dawid Czyrny Orzeł Przeworsk 10
7 Hubert Siepierski Błękitni Ropczyce 9
8 Przemysław Pyrdek Głogovia Głogów Małopolski 9
9 Valerii Nikitchuk Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 9
10 Mateusz Jędryas Watkem Korona Bendiks Rzeszów 9
11 Wojciech Lisowski Stal II Mielec 9
12 Jakub Kloc Piast Tuczempy 9
13 Kacper Kogut Piast Tuczempy 8
14 Kamil Aab Sokół Kolbuszowa Dolna 7
15 Aleksander Drobot Igloopol Dębica 7
16 Wojciech Tyczyński Sokół Nisko 7
17 Hubert Bednarz Orzeł Przeworsk 7
18 Krzysztof Szymański Głogovia Głogów Małopolski 7
19 Kacper Piotrowski Stal II Stalowa Wola 7
20 Przemysław Maj Stal II Mielec 7
21 Sebastian Sobolak Ekoball Stal Sanok 7
22 Kacper Rączka JKS Jarosław 7
23 Patryk Tur Sokół Nisko 7
24 Igor Tarała Głogovia Głogów Małopolski 6
25 Jakub Kądziołka Głogovia Głogów Małopolski 6
26 Karol Czelny Karpaty Krosno 6
27 Vladyslav Valihura Polonia Przemyśl 6
28 Marcin Tur Sokół Nisko 6
29 Aleksander Gajdek Izolator Boguchwała 6
30 Paweł Sedlaczek Polonia Przemyśl 6
31 Szymon Dziadosz Karpaty Krosno 6
32 Bartłomiej Raba JKS Jarosław 6
33 Kamil Jakubowski Ekoball Stal Sanok 6
34 Rafał Mastaj Czarni Jasło 6
35 Damian Barszczak Piast Tuczempy 6
36 Brian Dziedzic Sokół Kolbuszowa Dolna 6
37 Mateusz Wanat Polonia Przemyśl 6
38 Łukasz Tyrawski Piast Tuczempy 6
39 Robert Świerad Stal II Stalowa Wola 6
40 Adrian Nowak Wisłok Wiśniowa 5
41 Konrad Kowal Izolator Boguchwała 5
42 Maciej Stańczyk Igloopol Dębica 5
43 Michał Daniel Izolator Boguchwała 5
44 Łukasz Urban Czarni Jasło 5
45 Oskar Ćwiczak Lechia Sędziszów Małopolski 4
46 Jacek Stępień Sokół Nisko 4
47 Kamil Wojtak Sokół Nisko 4
48 Maciej Maślany Watkem Korona Bendiks Rzeszów 4
49 Dawid Pałys-Rydzik Głogovia Głogów Małopolski 4
50 Przemysław Nalepka Igloopol Dębica 4
51 Kamil Adamiak Ekoball Stal Sanok 4
52 Jakub Wróbel Stal II Mielec 4
53 Damian Bochnak Start Pruchnik 4
54 Aleks Kopcio JKS Jarosław 4
55 Tomasz Barycza Legion Pilzno 4
56 Marek Fundakowski Karpaty Krosno 4
57 Karol Twardowski Resovia II Rzeszów 4
58 Mateusz Kantor Resovia II Rzeszów 4
59 Szymon Majcher Błękitni Ropczyce 4
60 Bartosz Tłuczek Stal II Stalowa Wola 4
61 Wojciech Kiełtyka Czarni Jasło 4
62 Aleksander Czółno Lechia Sędziszów Małopolski 4
63 Szymon Urbaniak Lechia Sędziszów Małopolski 4
64 Jakub Stodolak Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 3
65 Paweł Tomczyk Stal II Mielec 3
66 Hryhoriy Zanko Polonia Przemyśl 3
67 Paweł Setlak Czarni Jasło 3
68 Łukasz Tabisz Ekoball Stal Sanok 3
69 Marcin Dudek Izolator Boguchwała 3
70 Łukasz Seweryn Stal II Mielec 3
71 Samuel Anso Asante Karpaty Krosno 3
72 Kornel Kołacz Sokół Kolbuszowa Dolna 3
73 Mateusz Buczkowski Piast Tuczempy 3
74 Karol Wota Piast Tuczempy 3
75 Michał Mazurek Sokół Kolbuszowa Dolna 3
76 Wojciech Soboń Sokół Nisko 3
77 Jakub Persak Resovia II Rzeszów 3
78 Dawid Król Karpaty Krosno 3
79 Michał Stankiewicz JKS Jarosław 3
80 Dawid Stypa Sokół Nisko 3
81 Waldemar Złotek Wisłok Wiśniowa 3
82 Michał Ogrodnik Błękitni Ropczyce 3
83 Łukasz Gorzelany Sokół Kolbuszowa Dolna 2
84 Łukasz Stanek Wisłok Wiśniowa 2
85 Maksymilian Maik Wisłok Wiśniowa 2
86 Tomasz Nalepka Igloopol Dębica 2
87 Damian Pawłowski Stal II Mielec 2
88 Adrian Skrzyniak Stal II Mielec 2
89 Krzysztof Orzech Wisłok Wiśniowa 2
90 Piotr Buda Izolator Boguchwała 2
91 Patryk Tetlak Sokół Nisko 2
92 Damian Karwacki Watkem Korona Bendiks Rzeszów 2
93 Marcin Sobol Piast Tuczempy 2
94 Adam Kramarz Stal II Mielec 2
95 Jakub Lebioda Stal II Stalowa Wola 2
96 Krystian Kalemba Ekoball Stal Sanok 2
97 Kamil Rokita Igloopol Dębica 2
98 Paweł Oziębło JKS Jarosław 2
99 Stefan Ostreicher Lechia Sędziszów Małopolski 2
100 Sebastian Kocój Watkem Korona Bendiks Rzeszów 2
101 Kacper Sadłocha Stal II Mielec 2
102 Aleksander Szumilas Stal II Mielec 2
103 Dominik Kumorek Resovia II Rzeszów 2
104 Jakub Konefał Watkem Korona Bendiks Rzeszów 2
105 Kacper Penar Izolator Boguchwała 2
106 Grzegorz Gierlasiński Karpaty Krosno 2
107 Karol Wilk Orzeł Przeworsk 2
108 Bartosz Złamaniec Wisłok Wiśniowa 2
109 Oleg Moskalets Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 2
110 Jakub Makuch Lechia Sędziszów Małopolski 2
111 Miłosz Lis Lechia Sędziszów Małopolski 2
112 Damian Pyryt Stal II Mielec 2
113 Michał Worosz Izolator Boguchwała 2
114 Mateusz Załucki Stal II Mielec 2
115 Piotr Boratyn Orzeł Przeworsk 2
116 Sebastian Dereń Legion Pilzno 2
117 Jakub Zięba Wisłok Wiśniowa 2
118 Bartłomiej Wasiluk Resovia II Rzeszów 2
119 Grzegorz Piątek Resovia II Rzeszów 2
120 Tomasz Kot Błękitni Ropczyce 2
121 Paweł Bartnik JKS Jarosław 2
122 Konrad Kaczmarski Ekoball Stal Sanok 2
123 Mateusz Prokop Sokół Kolbuszowa Dolna 2
124 Patryk Wiącek Izolator Boguchwała 2
125 Szymon Stasik Stal II Mielec 2
126 Krystian Wilk Izolator Boguchwała 2
127 Michał Cach Izolator Boguchwała 2
128 Krystian Majka Błękitni Ropczyce 2
129 Piotr Kuźniar Polonia Przemyśl 2
130 Pavlo Kulish Czarni Jasło 2
131 Adrian Chamera Głogovia Głogów Małopolski 2
132 Bartłomiej Miazga Sokół Kolbuszowa Dolna 2
133 Kacper Bomba Resovia II Rzeszów 2
134 Kamil Potwora Lechia Sędziszów Małopolski 2
135 Karol Knap Karpaty Krosno 2
136 Marcin Mokrzycki Sokół Kolbuszowa Dolna 1
137 Kamil Kasperkowicz Wisłok Wiśniowa 1
138 Albert Krzyczkowski JKS Jarosław 1
139 Maciej Lech Orzeł Przeworsk 1
140 Damian Pęcak Legion Pilzno 1
141 Sylwester Stańko Karpaty Krosno 1
142 Bartłomiej Posłuszny Lechia Sędziszów Małopolski 1
143 Sebastian Sobolewski JKS Jarosław 1
144 Mateusz Wawrylak Watkem Korona Bendiks Rzeszów 1
145 Damian Cyran Igloopol Dębica 1
146 Mikołaj Burdzy Stal II Stalowa Wola 1
147 Piotr Lorenc Ekoball Stal Sanok 1
148 Owen Edosomwan Izolator Boguchwała 1
149 Maciej Wojtak Stal II Stalowa Wola 1
150 Oskar Mazur Legion Pilzno 1
151 Łukasz Zjawiński Stal II Mielec 1
152 Roman Bobak Piast Tuczempy 1
153 Michał Wyparło Stal II Mielec 1
154 Sebastian Usarz Resovia II Rzeszów 1
155 Wiktor Stępniowski Stal II Stalowa Wola 1
156 Dawid Przybyło Watkem Korona Bendiks Rzeszów 1
157 Kamil Płasz Start Pruchnik 1
158 Paweł Branas Lechia Sędziszów Małopolski 1
159 Kacper Benc Start Pruchnik 1
160 Szymon Grabarz Stal II Stalowa Wola 1
161 Robert Czuryk Polonia Przemyśl 1
162 Jakub Lesiński Lechia Sędziszów Małopolski 1
163 Arkadiusz Rusinek Resovia II Rzeszów 1
164 Piotr Codello Głogovia Głogów Małopolski 1
165 Bartosz Sobotka Stal II Stalowa Wola 1
166 Mateusz Chmielowiec Stal II Mielec 1
167 Łukasz Psioda Igloopol Dębica 1
168 Fabio Ramiro Karpaty Krosno 1
169 Damian Socha Igloopol Dębica 1
170 Gabriel Kyciński Resovia II Rzeszów 1
171 Damian Szczur Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 1
172 Damian Baran Ekoball Stal Sanok 1
173 Patryk Parawa Start Pruchnik 1
174 Roman Ilnitskij Sokół Kolbuszowa Dolna 1
175 Dominik Słota Legion Pilzno 1
176 Radosław Stanisz Wisłok Wiśniowa 1
177 Szymon Łyko Sokół Nisko 1
178 Jakub Ząbkiewicz Ekoball Stal Sanok 1
179 Mateusz Bodzioch Stal II Mielec 1
180 Rafał Mikulec Resovia II Rzeszów 1
181 Dawid Tuleja Start Pruchnik 1
182 Bartłomiej Darłak Błękitni Ropczyce 1
183 Miłosz Czura Start Pruchnik 1
184 Mykyta Popynaka Polonia Przemyśl 1
185 Marcin Dobrzański Izolator Boguchwała 1
186 Tomasz Tragarz Legion Pilzno 1
187 Mykhailo Kavatsiuk Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 1
188 Michał Pelczar Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 1
189 Marek Soczek JKS Jarosław 1
190 Radosław Socha JKS Jarosław 1
191 Maksymilian Popek Stal II Stalowa Wola 1
192 Szczepan Knap Stal II Stalowa Wola 1
193 Jakub Głuszko Polonia Przemyśl 1
194 Michał Fidziukiewicz Stal II Stalowa Wola 1
195 Szymon Jarosz Stal II Stalowa Wola 1
196 Dawid Rogalski Resovia II Rzeszów 1
197 Karol Dziopak Stal II Stalowa Wola 1
198 Krystian Szubrycht Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 1
199 Jakub Wilk Izolator Boguchwała 1
200 Albert Jarosz Start Pruchnik 1
201 Robert Dadok Stal II Mielec 1
202 Jacek Flis Orzeł Przeworsk 1
203 Kacper Szymkiewicz Resovia II Rzeszów 1
204 Mikołaj Szczurek Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 1
205 Tomasz Pasaj Piast Tuczempy 1
206 Piotr Pyskaty Igloopol Dębica 1
207 Krzysztof Ziętek Start Pruchnik 1
208 Bernard Stopa Polonia Przemyśl 1
209 Patryk Bęben Błękitni Ropczyce 1
210 Damian Róg Lechia Sędziszów Małopolski 1
211 Karol Ptasznik JKS Jarosław 1
212 Marcin Borowczyk Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 1
213 Michał Bogacz Izolator Boguchwała 1
214 Kamil Hałat Głogovia Głogów Małopolski 1
215 Damian Bożek Głogovia Głogów Małopolski 1
216 Jan Kozłowski Stal II Mielec 1
217 Marek Gwóźdź Orzeł Przeworsk 1
218 Paweł Koczela Wisłok Wiśniowa 1
219 Damian Niemczyk Ekoball Stal Sanok 1
220 Jacek Słota Legion Pilzno 1
221 Wiesław Kozubek Głogovia Głogów Małopolski 1
222 Karol Cholewa Resovia II Rzeszów 1
223 Filip Mikrut Resovia II Rzeszów 1
224 Adrian Brodowicz JKS Jarosław 1
225 Jakub Frączek Czarni Jasło 1
226 Jakub Turczyn Legion Pilzno 1
227 Roman Znamieńczyków Start Pruchnik 1
228 Kamil Chmielowski Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 1
229 Karol Wajs Karpaty Krosno 1
230 Wojciech Bosak Stal II Stalowa Wola 1
231 Damian Demski Piast Tuczempy 1
232 Damian Juda Sokół Nisko 1
233 Luigi Manzo Legion Pilzno 1
234 Eryk Sarzyński Głogovia Głogów Małopolski 1
235 Michał Stasz Karpaty Krosno 1