IV liga małopolska (wschodnia) sezon 2018/2019

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Poprad Muszyna 16 40 13 1 2 32 12 20
2 Unia Tarnów 16 38 12 2 2 34 10 24
3 Limanovia Limanowa 16 37 12 1 3 34 15 19
4 Sandecja II Nowy Sącz 16 28 9 1 6 33 20 13
5 Orkan Szczyrzyc 16 27 8 3 5 25 21 4
6 Watra Białka Tatrzańska 16 26 8 2 6 33 30 3
7 Barciczanka Barcice 17 25 8 1 8 24 26 -2
8 Glinik Gorlice 16 21 6 3 7 18 29 -11
9 Okocimski KS Brzesko 16 20 6 2 8 19 22 -3
10 GKS Drwinia 16 20 6 2 8 22 26 -4
11 Lubań Maniowy 16 19 5 4 7 18 17 1
12 Tarnovia Tarnów 16 19 5 4 7 18 23 -5
13 LKS Szaflary 16 17 5 2 9 15 28 -13
14 Bocheński KS 16 16 4 4 8 23 33 -10
15 Dunajec Zakliczyn 16 13 3 4 9 22 32 -10
16 Olimpia Pisarzowa 17 2 0 2 15 11 37 -26
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga małopolska (wschodnia) sezon 2018/2019

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Limanovia Limanowa 9 27 9 0 0 24 7 17
2 Poprad Muszyna 8 22 7 1 0 15 5 10
3 Unia Tarnów 8 22 7 1 0 17 5 12
4 Orkan Szczyrzyc 9 22 7 1 1 18 7 11
5 Barciczanka Barcice 9 22 7 1 1 20 6 14
6 Watra Białka Tatrzańska 8 21 7 0 1 24 11 13
7 Sandecja II Nowy Sącz 8 19 6 1 1 23 8 15
8 GKS Drwinia 8 14 4 2 2 15 10 5
9 LKS Szaflary 9 12 4 0 5 10 15 -5
10 Glinik Gorlice 8 11 3 2 3 9 12 -3
11 Okocimski KS Brzesko 8 11 3 2 3 9 8 1
12 Tarnovia Tarnów 7 11 3 2 2 10 9 1
13 Bocheński KS 8 11 3 2 3 12 12 0
14 Lubań Maniowy 7 10 3 1 3 10 9 1
15 Dunajec Zakliczyn 7 5 1 2 4 6 12 -6
16 Olimpia Pisarzowa 8 1 0 1 7 4 19 -15
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga małopolska (wschodnia) sezon 2018/2019

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Poprad Muszyna 8 18 6 0 2 17 7 10
2 Unia Tarnów 8 16 5 1 2 17 5 12
3 Limanovia Limanowa 7 10 3 1 3 10 8 2
4 Glinik Gorlice 8 10 3 1 4 9 17 -8
5 Sandecja II Nowy Sącz 8 9 3 0 5 10 12 -2
6 Okocimski KS Brzesko 8 9 3 0 5 10 14 -4
7 Lubań Maniowy 9 9 2 3 4 8 8 0
8 Tarnovia Tarnów 9 8 2 2 5 8 14 -6
9 Dunajec Zakliczyn 9 8 2 2 5 16 20 -4
10 GKS Drwinia 8 6 2 0 6 7 16 -9
11 Orkan Szczyrzyc 7 5 1 2 4 7 14 -7
12 Watra Białka Tatrzańska 8 5 1 2 5 9 19 -10
13 LKS Szaflary 7 5 1 2 4 5 13 -8
14 Bocheński KS 8 5 1 2 5 11 21 -10
15 Barciczanka Barcice 8 3 1 0 7 4 20 -16
16 Olimpia Pisarzowa 9 1 0 1 8 7 18 -11
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Sandecja II Nowy Sącz

Gospodarze Wynik Goście Data
Bocheński KS 2 - 4 Sandecja II Nowy Sącz 15 września 2018
Sandecja II Nowy Sącz 5 - 1 Barciczanka Barcice 9 września 2018
Sandecja II Nowy Sącz 3 - 0 Barciczanka Barcice 3 maja 2018
Sandecja II Nowy Sącz 3 - 0 Bocheński KS 8 kwietnia 2018
Barciczanka Barcice 4 - 1 Sandecja II Nowy Sącz 23 września 2017
Bocheński KS 6 - 0 Sandecja II Nowy Sącz 19 sierpnia 2017
Bocheński KS 3 - 0 Sandecja II Nowy Sącz 15 maja 2016
Sandecja II Nowy Sącz 3 - 3 Barciczanka Barcice 30 kwietnia 2016
Sandecja II Nowy Sącz 4 - 4 Bocheński KS 4 października 2015
Barciczanka Barcice 4 - 0 Sandecja II Nowy Sącz 10 września 2015
Barciczanka Barcice 3 - 0 Sandecja II Nowy Sącz 4 kwietnia 2015
Barciczanka Barcice 0 - 0 Sandecja II Nowy Sącz 21 marca 2015
Bocheński KS 1 - 0 Sandecja II Nowy Sącz 21 marca 2015
Bocheński KS 0 - 0 Sandecja II Nowy Sącz 7 marca 2015
Sandecja II Nowy Sącz 0 - 2 Barciczanka Barcice 23 sierpnia 2014
Sandecja II Nowy Sącz 3 - 0 Bocheński KS 10 sierpnia 2014
Sandecja II Nowy Sącz 0 - 2 Barciczanka Barcice 5 kwietnia 2014
Barciczanka Barcice 2 - 1 Sandecja II Nowy Sącz 14 sierpnia 2013

IV liga małopolska (wschodnia) sezon 2018/2019

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Łukasz Pazurkiewicz Watra Białka Tatrzańska 15
2 Mateusz Lampart Limanovia Limanowa 11
3 Konrad Grela Glinik Gorlice 11
4 Mateusz Wilk Poprad Muszyna 8
5 Florian Kamiński LKS Szaflary 7
6 Łukasz Popiela Unia Tarnów 6
7 Krzysztof Podgórniak Poprad Muszyna 6
8 Sylwester Tokarz Sandecja II Nowy Sącz 6
9 Mateusz Wójcik Dunajec Zakliczyn 5
10 Roman Stepankow GKS Drwinia 5
11 Adrian Wójcik Dunajec Zakliczyn 5
12 Marcin Krywoborodenko Orkan Szczyrzyc 5
13 Marek Maślejak Barciczanka Barcice 5
14 Sebastian Jacak Limanovia Limanowa 4
15 Ernest Świętek Bocheński KS 4
16 Wojciech Mącior Tarnovia Tarnów 4
17 Mateusz Nowak Unia Tarnów 4
18 Arkadiusz Serafin Limanovia Limanowa 4
19 Tomasz Kołbon Watra Białka Tatrzańska 4
20 Jakub Dobranowski Watra Białka Tatrzańska 4
21 Jakub Kasperczyk Lubań Maniowy 4
22 Sylwester Kurnyta Lubań Maniowy 4
23 Krzysztof Piekarczyk Orkan Szczyrzyc 4
24 Michał Bajda GKS Drwinia 3
25 Maciej Rogóż Bocheński KS 3
26 Piotr Drozdowicz Unia Tarnów 3
27 Daniel Policht Okocimski KS Brzesko 3
28 Sebastian Gąsiorek Watra Białka Tatrzańska 3
29 Kamil Wójcik Dunajec Zakliczyn 3
30 Marcel Tyl Unia Tarnów 3
31 Dominik Wardzała Unia Tarnów 3
32 Rafał Gadzina Limanovia Limanowa 3
33 Przemysław Bury Okocimski KS Brzesko 3
34 Bartłomiej Żurek Limanovia Limanowa 3
35 Daniel Bukowiec Bocheński KS 3
36 Sergiusz Kostecki Okocimski KS Brzesko 2
37 Szymon Adamski Unia Tarnów 2
38 Daniel Kmak Barciczanka Barcice 2
39 Grzegorz Mus GKS Drwinia 2
40 Sebastian Szczepański Sandecja II Nowy Sącz 2
41 Dariusz Gwiżdż Dunajec Zakliczyn 2
42 Marcin Flis Sandecja II Nowy Sącz 2
43 Andrzej Rabiański Watra Białka Tatrzańska 2
44 Baran Kamil Poprad Muszyna 2
45 Dawid Węglowski Poprad Muszyna 2
46 Mateusz Matlęga Limanovia Limanowa 2
47 Paweł Matras Limanovia Limanowa 2
48 Piotr Gogola Glinik Gorlice 2
49 Mateusz Firek Lubań Maniowy 2
50 Damian Kubicki Olimpia Pisarzowa 2
51 Artur Kiełbasa Dunajec Zakliczyn 2
52 Mateusz Wawryka Okocimski KS Brzesko 2
53 Tomasz Bomba Poprad Muszyna 2
54 Artur Biały Unia Tarnów 2
55 Sławomir Zubel Tarnovia Tarnów 2
56 Błażej Gumuła GKS Drwinia 2
57 Sławomir Boczoń Orkan Szczyrzyc 2
58 Józef Piwowarczyk Barciczanka Barcice 2
59 Wojciech Janur Barciczanka Barcice 2
60 Tomasz Gałka Okocimski KS Brzesko 2
61 Daniel Nowak Limanovia Limanowa 2
62 Sebastian Palonek GKS Drwinia 2
63 Łukasz Fasuga GKS Drwinia 2
64 Wojciech Fritz Poprad Muszyna 2
65 Wiktor Nowak Sandecja II Nowy Sącz 2
66 Dawid Lizak Okocimski KS Brzesko 2
67 Bartłomiej Limanówka Orkan Szczyrzyc 2
68 Kamil Klusek Bocheński KS 2
69 Michał Czubin Watra Białka Tatrzańska 2
70 Tomasz Grzyb Okocimski KS Brzesko 2
71 Bartłomiej Darowski Poprad Muszyna 2
72 Dominik Juszczak Bocheński KS 2
73 Krzysztof Tarasek Barciczanka Barcice 2
74 Tomasz Cygan GKS Drwinia 1
75 Hubert Pachowicz Limanovia Limanowa 1
76 Michał Tabor Orkan Szczyrzyc 1
77 Karol Matras Sandecja II Nowy Sącz 1
78 Marcin Motak Bocheński KS 1
79 Bartosz Tokarczyk Tarnovia Tarnów 1
80 Marcin Szary Glinik Gorlice 1
81 Łukasz Krzysztoń Glinik Gorlice 1
82 Mateusz Orzechowski Poprad Muszyna 1
83 Bartłomiej Dudzic Sandecja II Nowy Sącz 1
84 Daniel Zaucha Tarnovia Tarnów 1
85 Jakub Dziedzic Glinik Gorlice 1
86 Wojciech Tomala GKS Drwinia 1
87 Wojciech Kubon Tarnovia Tarnów 1
88 Dominik Gorlicki Lubań Maniowy 1
89 Artur Kiełbasa Dunajec Zakliczyn 1
90 Maciej Krzyżak Limanovia Limanowa 1
91 Krzysztof Wojtanek LKS Szaflary 1
92 Maciej Grojec GKS Drwinia 1
93 Dawid Basta Barciczanka Barcice 1
94 Piotr Nowak Tarnovia Tarnów 1
95 Kamil Tyrka Unia Tarnów 1
96 Marcin Kurek Orkan Szczyrzyc 1
97 Dominik Pieprzyca GKS Drwinia 1
98 Dawid Flaszka Sandecja II Nowy Sącz 1
99 Michał Szeliga Sandecja II Nowy Sącz 1
100 Dariusz Łukasik Sandecja II Nowy Sącz 1
101 Dawid Flaszka Sandecja II Nowy Sącz 1
102 Łukasz Krupa Barciczanka Barcice 1
103 Daniel Wzorek Dunajec Zakliczyn 1
104 Marcel Nowak Tarnovia Tarnów 1
105 Dariusz Baboń LKS Szaflary 1
106 Wiktor Nagrodzki Bocheński KS 1
107 Tomasz Olejarz Orkan Szczyrzyc 1
108 Szymon Skrzypiec Olimpia Pisarzowa 1
109 Patryk Klich Tarnovia Tarnów 1
110 Jakub Berliński GKS Drwinia 1
111 Mariusz Merklinger Barciczanka Barcice 1
112 Kacper Nytko Unia Tarnów 1
113 Mirosław Tabor Bocheński KS 1
114 Sebastian Świerzbiński Watra Białka Tatrzańska 1
115 Krzysztof Mirek Olimpia Pisarzowa 1
116 Dawid Polański Poprad Muszyna 1
117 Mateusz Pawlikowski LKS Szaflary 1
118 Maciej Ślazyk Orkan Szczyrzyc 1
119 Kamil Ogorzały Sandecja II Nowy Sącz 1
120 Rafał Kuchta Watra Białka Tatrzańska 1
121 Damian Cebula Olimpia Pisarzowa 1
122 Michał Augustyn Olimpia Pisarzowa 1
123 Maciej Solarz Poprad Muszyna 1
124 Kamil Kurczab Limanovia Limanowa 1
125 Wiktor Weber Olimpia Pisarzowa 1
126 Artur Majchrowski Barciczanka Barcice 1
127 Piotr Marynowski Glinik Gorlice 1
128 Maciej Górecki Lubań Maniowy 1
129 Dawid Słowik Olimpia Pisarzowa 1
130 Patryk Kwiatek LKS Szaflary 1
131 Mateusz Motłoch GKS Drwinia 1