IV liga śląska (gr. I) sezon 2019/2020

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Szombierki Bytom 15 33 10 3 2 32 19 13
2 Unia Kosztowy (Mysłowice) 15 31 9 4 2 36 12 24
3 Znicz Kłobuck 15 29 9 2 4 37 20 17
4 Warta Zawiercie 15 25 8 1 6 33 24 9
5 Ruch Radzionków 15 24 7 3 5 30 21 9
6 AKS Mikołów 15 24 6 6 3 16 12 4
7 Raków II Częstochowa 15 20 6 2 7 26 28 -2
8 Polonia Poraj 15 20 5 5 5 23 25 -2
9 Przemsza Siewierz 15 20 5 5 5 28 31 -3
10 Sarmacja Będzin 15 19 4 7 4 25 21 4
11 Gwarek Ornontowice 15 18 5 3 7 27 25 2
12 Unia Dąbrowa Górnicza 15 18 5 3 7 17 26 -9
13 Śląsk Świętochłowice 15 18 5 3 7 22 32 -10
14 Slavia Ruda Śląska 15 15 4 3 8 19 28 -9
15 RKS Grodziec (Będzin) 15 9 2 3 10 18 38 -20
16 Drama Zbrosławice 15 9 2 3 10 23 50 -27
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga śląska (gr. I) sezon 2019/2020

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Szombierki Bytom 8 19 6 1 1 16 10 6
2 Znicz Kłobuck 8 19 6 1 1 23 10 13
3 Unia Kosztowy (Mysłowice) 7 17 5 2 0 21 5 16
4 Raków II Częstochowa 9 17 5 2 2 19 13 6
5 Ruch Radzionków 7 16 5 1 1 21 11 10
6 Unia Dąbrowa Górnicza 7 13 4 1 2 9 6 3
7 AKS Mikołów 7 12 3 3 1 8 4 4
8 Polonia Poraj 8 12 3 3 2 12 10 2
9 Sarmacja Będzin 8 11 2 5 1 11 8 3
10 Śląsk Świętochłowice 7 11 3 2 2 10 12 -2
11 Warta Zawiercie 7 10 3 1 3 14 13 1
12 Przemsza Siewierz 7 10 3 1 3 12 16 -4
13 Gwarek Ornontowice 8 10 3 1 4 17 17 0
14 RKS Grodziec (Będzin) 7 8 2 2 3 11 15 -4
15 Slavia Ruda Śląska 7 7 2 1 4 6 12 -6
16 Drama Zbrosławice 8 7 2 1 5 15 25 -10
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga śląska (gr. I) sezon 2019/2020

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Warta Zawiercie 8 15 5 0 3 19 11 8
2 Szombierki Bytom 7 14 4 2 1 16 9 7
3 Unia Kosztowy (Mysłowice) 8 14 4 2 2 15 7 8
4 AKS Mikołów 8 12 3 3 2 8 8 0
5 Znicz Kłobuck 7 10 3 1 3 14 10 4
6 Przemsza Siewierz 8 10 2 4 2 16 15 1
7 Ruch Radzionków 8 8 2 2 4 9 10 -1
8 Polonia Poraj 7 8 2 2 3 11 15 -4
9 Sarmacja Będzin 7 8 2 2 3 14 13 1
10 Gwarek Ornontowice 7 8 2 2 3 10 8 2
11 Slavia Ruda Śląska 8 8 2 2 4 13 16 -3
12 Śląsk Świętochłowice 8 7 2 1 5 12 20 -8
13 Unia Dąbrowa Górnicza 8 5 1 2 5 8 20 -12
14 Raków II Częstochowa 6 3 1 0 5 7 15 -8
15 Drama Zbrosławice 7 2 0 2 5 8 25 -17
16 RKS Grodziec (Będzin) 8 1 0 1 7 7 23 -16
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

RKS Grodziec (Będzin)

Gospodarze Wynik Goście Data
Przemsza Siewierz 3 - 1 RKS Grodziec (Będzin) 24 sierpnia 2019
RKS Grodziec (Będzin) 2 - 1 Raków II Częstochowa 17 sierpnia 2019
Raków II Częstochowa 2 - 2 RKS Grodziec (Będzin) 5 maja 2019
Przemsza Siewierz 1 - 1 RKS Grodziec (Będzin) 13 kwietnia 2019
RKS Grodziec (Będzin) 7 - 2 Raków II Częstochowa 29 września 2018
RKS Grodziec (Będzin) 2 - 1 Przemsza Siewierz 1 września 2018
RKS Grodziec (Będzin) 5 - 0 Raków II Częstochowa 9 maja 2018
RKS Grodziec (Będzin) 3 - 4 Przemsza Siewierz 24 marca 2018
Przemsza Siewierz 0 - 2 RKS Grodziec (Będzin) 19 sierpnia 2017
Raków II Częstochowa 2 - 1 RKS Grodziec (Będzin) 13 sierpnia 2017
RKS Grodziec (Będzin) 2 - 0 Raków II Częstochowa 31 maja 2017
Przemsza Siewierz 1 - 3 RKS Grodziec (Będzin) 25 marca 2017
Raków II Częstochowa 3 - 1 RKS Grodziec (Będzin) 6 listopada 2016
RKS Grodziec (Będzin) 1 - 2 Przemsza Siewierz 20 sierpnia 2016
Raków II Częstochowa 2 - 5 RKS Grodziec (Będzin) 4 czerwca 2016
RKS Grodziec (Będzin) 0 - 3 Przemsza Siewierz 28 maja 2016
RKS Grodziec (Będzin) 2 - 3 Raków II Częstochowa 7 listopada 2015
Przemsza Siewierz 1 - 1 RKS Grodziec (Będzin) 31 października 2015
Raków II Częstochowa 1 - 1 RKS Grodziec (Będzin) 12 kwietnia 2015
RKS Grodziec (Będzin) 0 - 1 Raków II Częstochowa 27 sierpnia 2014
RKS Grodziec (Będzin) 2 - 4 Raków II Częstochowa 22 marca 2014
Raków II Częstochowa 1 - 1 RKS Grodziec (Będzin) 14 sierpnia 2013

IV liga śląska (gr. I) sezon 2019/2020

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Kamil Wojtyra Znicz Kłobuck 11
2 Dawid Gajewski Ruch Radzionków 7
3 Amadeusz Zając Przemsza Siewierz 6
4 Amine Mohamed Boudguiga Ruch Radzionków 6
5 Łukasz Burczyk Przemsza Siewierz 6
6 Michał Chrabąszcz Unia Kosztowy (Mysłowice) 6
7 Norbert Bębenek Warta Zawiercie 5
8 Michał Szromek Ruch Radzionków 5
9 Jakub Sewerin Gwarek Ornontowice 5
10 Jakub Matyja Polonia Poraj 4
11 Damian Adamiecki Warta Zawiercie 4
12 Dawid Wojtyra Znicz Kłobuck 4
13 Rafał Otwinowski RKS Grodziec (Będzin) 3
14 Augustine Ngwagwu Unia Kosztowy (Mysłowice) 3
15 Kacper Zawadzki Sarmacja Będzin 3
16 Mateusz Majsner AKS Mikołów 3
17 Jakub Barteczko Slavia Ruda Śląska 3
18 Tomasz Hołoś Szombierki Bytom 3
19 Mateusz Zamojda AKS Mikołów 3
20 Jacek Jarnot Warta Zawiercie 3
21 Alan Jaworski Znicz Kłobuck 3
22 Mateusz Rajca Gwarek Ornontowice 3
23 Mateusz Morys Przemsza Siewierz 3
24 Mikołaj Łabojko Ruch Radzionków 3
25 Roman Terbalyan Szombierki Bytom 3
26 Bartłomiej Płatkowski Polonia Poraj 3
27 Jakub Zdrzałek Gwarek Ornontowice 3
28 Damian Wasiak Śląsk Świętochłowice 2
29 Bartosz Chłód Raków II Częstochowa 2
30 Tomasz Kasprzyk Gwarek Ornontowice 2
31 Mateusz Hermasz Drama Zbrosławice 2
32 Artur Koschny Drama Zbrosławice 2
33 Krzysztof Bąk Unia Dąbrowa Górnicza 2
34 Bartosz Derlatka Unia Dąbrowa Górnicza 2
35 Mateusz Mielczarek Polonia Poraj 2
36 Mateusz Kaczmarek Raków II Częstochowa 2
37 Adrian Budnicki Raków II Częstochowa 2
38 Dawid Henisz Śląsk Świętochłowice 2
39 Daniel Koniarek Śląsk Świętochłowice 2
40 Adrian Palka Śląsk Świętochłowice 2
41 Tomasz Balul Szombierki Bytom 2
42 Jacek Borowski Unia Kosztowy (Mysłowice) 2
43 Seweryn Pielichowski Sarmacja Będzin 2
44 Antoni Turczyński Unia Kosztowy (Mysłowice) 2
45 Kamil Moritz Szombierki Bytom 2
46 Michał Kamiński Warta Zawiercie 2
47 Dawid Skorupa Slavia Ruda Śląska 2
48 Maciej Wolny Unia Kosztowy (Mysłowice) 2
49 Łukasz Matera Unia Kosztowy (Mysłowice) 2
50 Tadeusz Urbainczyk Drama Zbrosławice 2
51 Szymon Tutaj Śląsk Świętochłowice 1
52 Jakub Budnicki Raków II Częstochowa 1
53 Tomasz Leszczyński Gwarek Ornontowice 1
54 Maciej Niesyto Przemsza Siewierz 1
55 Tomasz Wilk Przemsza Siewierz 1
56 Rafał Stanisławski RKS Grodziec (Będzin) 1
57 Marcin Wujek Drama Zbrosławice 1
58 Rafał Nowak RKS Grodziec (Będzin) 1
59 Michał Mizgała Polonia Poraj 1
60 Marcin Kowalski Polonia Poraj 1
61 Daniel Warzycki Unia Dąbrowa Górnicza 1
62 Dawid Kociuba Slavia Ruda Śląska 1
63 Mateusz Kaiser Szombierki Bytom 1
64 Tomasz Rybak Szombierki Bytom 1
65 Karol Pstuś Szombierki Bytom 1
66 Bartosz Nawrocki Śląsk Świętochłowice 1
67 Adam Baran RKS Grodziec (Będzin) 1
68 Jakub Bator Raków II Częstochowa 1
69 Marcin Mizia Gwarek Ornontowice 1
70 Przemysław Sawicki Przemsza Siewierz 1
71 Michał Orzeszyna Drama Zbrosławice 1
72 Miłosz Ćwielong Drama Zbrosławice 1
73 Adrian Lesik Śląsk Świętochłowice 1
74 Alex Tyszczak Sarmacja Będzin 1
75 Daniel Majka Sarmacja Będzin 1
76 Dawid Kaciuba Slavia Ruda Śląska 1
77 Marcin Met Slavia Ruda Śląska 1
78 Damian Waśniewski RKS Grodziec (Będzin) 1
79 Mateusz Piątkowski Polonia Poraj 1
80 Łukasz Kmieć Znicz Kłobuck 1
81 Patryk Wnuk Ruch Radzionków 1
82 Szymon Maszczyk Warta Zawiercie 1
83 Łukasz Kowalczyk Unia Dąbrowa Górnicza 1
84 Maciej Tora Przemsza Siewierz 1
85 Jacek Wujec Slavia Ruda Śląska 1
86 Mateusz Bukowiec AKS Mikołów 1
87 Michał Pawełczyk AKS Mikołów 1
88 Marek Kocot Sarmacja Będzin 1
89 Józef Misztal Unia Dąbrowa Górnicza 1
90 Damian Koleczko Gwarek Ornontowice 1
91 Paweł Krzos Przemsza Siewierz 1
92 Ariel Lindner Drama Zbrosławice 1
93 Łukasz Stolarczyk Drama Zbrosławice 1
94 Michał Mąka Warta Zawiercie 1
95 Oskar Krzyżak Raków II Częstochowa 1
96 Mariusz Korzeniowski Slavia Ruda Śląska 1
97 Filip Głasek Raków II Częstochowa 1
98 Adrian Bajkiewicz Raków II Częstochowa 1
99 Krystian Ślęzak Raków II Częstochowa 1
100 Marcin Ból Przemsza Siewierz 1
101 Patryk Paszek Śląsk Świętochłowice 1
102 Sylwester Dębowski Unia Dąbrowa Górnicza 1
103 Viacheslav Kurochenko Unia Dąbrowa Górnicza 1
104 Grzegorz Koch RKS Grodziec (Będzin) 1
105 Szymon Lewicki Raków II Częstochowa 1
106 Szymon Gemborys Unia Kosztowy (Mysłowice) 1
107 Remigiusz Malicki Szombierki Bytom 1
108 Szymon Cichecki Szombierki Bytom 1
109 Wojciech Gałęziok Drama Zbrosławice 1
110 Dawid Kuciaba Slavia Ruda Śląska 1