IV liga zachodniopomorska sezon 2019/2020

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Flota Świnoujście 12 32 10 2 0 43 9 34
2 Hutnik Szczecin 12 26 8 2 2 39 17 22
3 Kluczevia Stargard 12 25 8 1 3 31 23 8
4 Ina Goleniów 12 22 7 1 4 28 17 11
5 Rasel Dygowo 12 19 6 1 5 15 17 -2
6 Leśnik Manowo 11 18 6 0 5 19 17 2
7 Rega Trzebiatów 12 18 5 3 4 19 23 -4
8 Vineta Wolin 12 17 5 2 5 25 16 9
9 Orzeł Wałcz 12 17 5 2 5 17 20 -3
10 Błękitni II Stargard 11 16 5 1 5 23 15 8
11 Darłovia Darłowo 12 15 4 3 5 21 19 2
12 MKP Szczecinek 12 15 4 3 5 21 25 -4
13 Lech Czaplinek 12 15 4 3 5 13 17 -4
14 Gryf Kamień Pomorski 12 12 3 3 6 19 32 -13
15 Iskierka Szczecin 12 11 2 5 5 19 28 -9
16 Sparta Węgorzyno 12 11 2 5 5 16 29 -13
17 Olimp Gościno 12 8 1 5 6 9 31 -22
18 Sokół Karlino 12 2 0 2 10 9 31 -22
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga zachodniopomorska sezon 2019/2020

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Flota Świnoujście 7 21 7 0 0 34 5 29
2 Leśnik Manowo 6 15 5 0 1 16 5 11
3 Hutnik Szczecin 7 13 4 1 2 19 10 9
4 Ina Goleniów 7 12 4 0 3 16 14 2
5 Rasel Dygowo 5 12 4 0 1 12 7 5
6 Vineta Wolin 5 11 3 2 0 14 3 11
7 Kluczevia Stargard 5 10 3 1 1 14 9 5
8 Rega Trzebiatów 6 10 3 1 2 8 9 -1
9 Orzeł Wałcz 6 10 3 1 2 11 6 5
10 Darłovia Darłowo 6 10 3 1 2 15 10 5
11 Błękitni II Stargard 4 9 3 0 1 11 3 8
12 Lech Czaplinek 7 8 2 2 3 4 6 -2
13 MKP Szczecinek 5 7 2 1 2 8 11 -3
14 Iskierka Szczecin 7 7 2 1 4 10 15 -5
15 Sparta Węgorzyno 6 6 1 3 2 10 14 -4
16 Gryf Kamień Pomorski 6 5 1 2 3 11 19 -8
17 Olimp Gościno 7 4 0 4 3 5 11 -6
18 Sokół Karlino 5 2 0 2 3 2 9 -7
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga zachodniopomorska sezon 2019/2020

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Kluczevia Stargard 7 15 5 0 2 17 14 3
2 Hutnik Szczecin 5 13 4 1 0 20 7 13
3 Flota Świnoujście 5 11 3 2 0 9 4 5
4 Ina Goleniów 5 10 3 1 1 12 3 9
5 Rega Trzebiatów 6 8 2 2 2 11 14 -3
6 MKP Szczecinek 7 8 2 2 3 13 14 -1
7 Rasel Dygowo 7 7 2 1 4 3 10 -7
8 Orzeł Wałcz 6 7 2 1 3 6 14 -8
9 Błękitni II Stargard 7 7 2 1 4 12 12 0
10 Lech Czaplinek 5 7 2 1 2 9 11 -2
11 Gryf Kamień Pomorski 6 7 2 1 3 8 13 -5
12 Vineta Wolin 7 6 2 0 5 11 13 -2
13 Darłovia Darłowo 6 5 1 2 3 6 9 -3
14 Sparta Węgorzyno 6 5 1 2 3 6 15 -9
15 Iskierka Szczecin 5 4 0 4 1 9 13 -4
16 Olimp Gościno 5 4 1 1 3 4 20 -16
17 Leśnik Manowo 5 3 1 0 4 3 12 -9
18 Sokół Karlino 7 0 0 0 7 7 22 -15
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Rega Trzebiatów

Gospodarze Wynik Goście Data
Rega Trzebiatów 0 - 0 Lech Czaplinek 23 listopada 2019
Orzeł Wałcz 0 - 0 Rega Trzebiatów 9 listopada 2019
Orzeł Wałcz 3 - 1 Rega Trzebiatów 16 marca 2019
Rega Trzebiatów 2 - 1 Orzeł Wałcz 15 sierpnia 2018

IV liga zachodniopomorska sezon 2019/2020

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Damian Staniszewski Flota Świnoujście 16
2 Kamil Wiśniewski Vineta Wolin 15
3 Wiktor Sawicki Darłovia Darłowo 15
4 Michał Jarząbek Ina Goleniów 12
5 Michał Magnuski Kluczevia Stargard 11
6 Mateusz Górny MKP Szczecinek 10
7 Łukasz Aleksandrowicz Hutnik Szczecin 9
8 Paweł Iskra Flota Świnoujście 9
9 Konrad Romańczyk Leśnik Manowo 8
10 Grzegorz Magnuski Kluczevia Stargard 8
11 Charles Nwaogu Hutnik Szczecin 8
12 Szymon Włodarek Gryf Kamień Pomorski 6
13 Adrian Rutkowski Rega Trzebiatów 6
14 Damian Banachewicz Ina Goleniów 6
15 Patryk Hanke Iskierka Szczecin 6
16 Michał Szubert Rasel Dygowo 5
17 Łukasz Jarzębski Leśnik Manowo 5
18 Bartosz Sobinek Hutnik Szczecin 5
19 Krystian Mądrowski Błękitni II Stargard 5
20 Karol Jabłoński Błękitni II Stargard 4
21 Wojciech Guźniczak Sparta Węgorzyno 4
22 Jarosław Piskorz Błękitni II Stargard 4
23 Dariusz Juracki Orzeł Wałcz 4
24 Konrad Bartoszewicz Vineta Wolin 4
25 Maciej Maciejewski Lech Czaplinek 4
26 Maciej Kraśnicki Flota Świnoujście 4
27 Kamil Bartoszyński Kluczevia Stargard 4
28 Radosław Misztal Hutnik Szczecin 4
29 Norbert Neumann Gryf Kamień Pomorski 4
30 Szymon Górski Iskierka Szczecin 3
31 Paweł Wegner Orzeł Wałcz 3
32 Marcel Ziemann Sokół Karlino 3
33 Edward Tondrik Sparta Węgorzyno 3
34 Szymon Kurczak Rega Trzebiatów 3
35 Michał Stasiak Flota Świnoujście 3
36 Kacper Wittbrodt Gryf Kamień Pomorski 3
37 Patryk Łapa Rega Trzebiatów 3
38 Marcin Kaszczyc MKP Szczecinek 3
39 Przemysław Stosio Ina Goleniów 3
40 Mateusz Góra MKP Szczecinek 3
41 Piotr Sipko Iskierka Szczecin 3
42 Marcin Gozdal Sokół Karlino 3
43 Robert Gajda Błękitni II Stargard 3
44 Patryk Dzikowicz Orzeł Wałcz 3
45 Michał Bąba Iskierka Szczecin 3
46 Przemysław Rodak Rega Trzebiatów 2
47 Tomasz Tomczak Lech Czaplinek 2
48 Mateusz Bochniak Błękitni II Stargard 2
49 Dawid Roszak Gryf Kamień Pomorski 2
50 Paweł Bednarski Błękitni II Stargard 2
51 Maksym Oliinyk Flota Świnoujście 2
52 Dmytro Szewczuk Flota Świnoujście 2
53 Toa Sugahara Hutnik Szczecin 2
54 Mikołaj Duwe Vineta Wolin 2
55 Mateusz Myśliński Leśnik Manowo 2
56 Igor Paszkowski Ina Goleniów 2
57 Przemysław Sydoruk Darłovia Darłowo 2
58 Grzegorz Tarasewicz Flota Świnoujście 2
59 Łukasz Wiśniewski Rasel Dygowo 2
60 Igor Duńczak Rega Trzebiatów 2
61 Kacper Tomaszewicz Ina Goleniów 2
62 Kamil Bazyl Darłovia Darłowo 2
63 Witold Klym Hutnik Szczecin 2
64 Michał Woźniak Hutnik Szczecin 2
65 Maciej Więcek Sparta Węgorzyno 2
66 Grzegorz Zagrodny Iskierka Szczecin 2
67 Patryk Szczygielski Kluczevia Stargard 2
68 Hubert Cybulski Olimp Gościno 2
69 Jakub Cerazy Orzeł Wałcz 2
70 Kamil Gozdal Sokół Karlino 2
71 Norbert Kornaga Rasel Dygowo 2
72 Paweł Miązek Hutnik Szczecin 2
73 Rafał Załoga Rasel Dygowo 2
74 Konrad Trzmiel Orzeł Wałcz 1
75 Daniel Popiołek Orzeł Wałcz 1
76 Adrian Chodorowski Gryf Kamień Pomorski 1
77 Bartłomiej Woźniak Lech Czaplinek 1
78 Leszek Radziejewski Sparta Węgorzyno 1
79 Adrian Skorb Hutnik Szczecin 1
80 Marcin Słoboda Olimp Gościno 1
81 Jakub Żelazowski Hutnik Szczecin 1
82 Patryk Kominek Ina Goleniów 1
83 Wojciech Suślik Orzeł Wałcz 1
84 Radosław Marcyniuk Hutnik Szczecin 1
85 Szymon Wierzchowski Hutnik Szczecin 1
86 Bartłomiej Fastyn Darłovia Darłowo 1
87 Norbert Kłoda Gryf Kamień Pomorski 1
88 Seweryn Zelmachowicz Rega Trzebiatów 1
89 Dawid Jeż Vineta Wolin 1
90 Bartłomiej Szczęsny Gryf Kamień Pomorski 1
91 Kamil Sobol Lech Czaplinek 1
92 Adrian Nagórski Vineta Wolin 1
93 Kacper Kita Olimp Gościno 1
94 Michał Tymek Olimp Gościno 1
95 Michał Barański MKP Szczecinek 1
96 Hubert Górka Sokół Karlino 1
97 Dmytro Shevchuk Flota Świnoujście 1
98 Przemysław Stolarski Orzeł Wałcz 1
99 Mariusz Kurczak Rega Trzebiatów 1
100 Rafał Maruszewski Rega Trzebiatów 1
101 Karol Orłowski Sparta Węgorzyno 1
102 Dawid Sobol Lech Czaplinek 1
103 Igor Bany Lech Czaplinek 1
104 Marcin Becmer Rasel Dygowo 1
105 Mateusz Zaniewski Rasel Dygowo 1
106 Radosław Cyburt Vineta Wolin 1
107 Radosław Surma Kluczevia Stargard 1
108 Łukasz Jurjewicz MKP Szczecinek 1
109 Mateusz Roszak Olimp Gościno 1
110 Steve Endene ze Iskierka Szczecin 1
111 Artur Fryś Darłovia Darłowo 1
112 Bartłomiej Babiak Lech Czaplinek 1
113 Tomasz Mallek Lech Czaplinek 1
114 Szymon Rogowski Flota Świnoujście 1
115 Mateusz Bątkowski Flota Świnoujście 1
116 Jonatan Cackowski Flota Świnoujście 1
117 Maciej Góra MKP Szczecinek 1
118 Marcin Gawron Błękitni II Stargard 1
119 Andrzej Wojciechowski Rasel Dygowo 1
120 Damian Dzierbicki Sparta Węgorzyno 1
121 Damian Karczmarski Gryf Kamień Pomorski 1
122 Bartłomiej Maciukajć Leśnik Manowo 1
123 Mateusz Hajman Leśnik Manowo 1
124 Damian Mosiądz Sparta Węgorzyno 1
125 Radosław Wiśniewski Vineta Wolin 1
126 Hubert Sadowski Błękitni II Stargard 1
127 Dominik Lis Błękitni II Stargard 1
128 Kamil Adamczyk Hutnik Szczecin 1
129 Dawid Banach Kluczevia Stargard 1
130 Paweł Kułakowski Olimp Gościno 1
131 Marcin Resiak Lech Czaplinek 1
132 Adam Zalewski Olimp Gościno 1
133 Dawid Adamski Flota Świnoujście 1
134 Michał Lampa Olimp Gościno 1
135 Daniel Guzicki Iskierka Szczecin 1
136 Patryk Włóka Sparta Węgorzyno 1
137 Patryk Kozioł Leśnik Manowo 1
138 Zbigniew Węglowski MKP Szczecinek 1
139 Damian Ostrowski Leśnik Manowo 1
140 Leszek Pazdur Rasel Dygowo 1