IV liga lubelska (gr. I) sezon 2020/2021

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Huragan Międzyrzec Podlaski 18 41 13 2 3 44 15 29
2 Powiślak Końskowola 19 36 11 3 5 42 25 17
3 Lublinianka Lublin 19 32 10 2 7 34 22 12
4 POM Iskra Piotrowice 19 30 10 0 9 32 25 7
5 Włodawianka Włodawa 19 28 8 4 7 37 27 10
6 Opolanin Opole Lubelskie 19 27 7 6 6 32 33 -1
7 Sparta Rejowiec Fabryczny 19 27 7 6 6 17 31 -14
8 Lutnia Piszczac 18 24 6 6 6 23 27 -4
9 Górnik II Łęczna 17 23 7 2 8 21 20 1
10 Orlęta Łuków 19 22 6 4 9 28 43 -15
11 Bizon Jeleniec 19 12 2 6 11 18 42 -24
12 Start Krasnystaw 19 11 2 5 12 15 33 -18
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga lubelska (gr. I) sezon 2020/2021

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Huragan Międzyrzec Podlaski 9 22 7 1 1 22 4 18
2 Powiślak Końskowola 9 20 6 2 1 26 11 15
3 Lublinianka Lublin 10 19 6 1 3 18 9 9
4 POM Iskra Piotrowice 10 18 6 0 4 20 12 8
5 Opolanin Opole Lubelskie 9 14 4 2 3 16 15 1
6 Górnik II Łęczna 9 13 4 1 4 12 9 3
7 Sparta Rejowiec Fabryczny 9 12 3 3 3 9 13 -4
8 Lutnia Piszczac 9 12 3 3 3 13 12 1
9 Włodawianka Włodawa 10 9 2 3 5 18 15 3
10 Orlęta Łuków 9 7 2 1 6 10 21 -11
11 Bizon Jeleniec 10 6 1 3 6 9 24 -15
12 Start Krasnystaw 9 6 1 3 5 8 17 -9
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga lubelska (gr. I) sezon 2020/2021

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Huragan Międzyrzec Podlaski 9 19 6 1 2 22 11 11
2 Włodawianka Włodawa 9 19 6 1 2 19 12 7
3 Powiślak Końskowola 10 16 5 1 4 16 14 2
4 Sparta Rejowiec Fabryczny 10 15 4 3 3 8 18 -10
5 Orlęta Łuków 10 15 4 3 3 18 22 -4
6 Lublinianka Lublin 9 13 4 1 4 16 13 3
7 Opolanin Opole Lubelskie 10 13 3 4 3 16 18 -2
8 POM Iskra Piotrowice 9 12 4 0 5 12 13 -1
9 Lutnia Piszczac 9 12 3 3 3 10 15 -5
10 Górnik II Łęczna 8 10 3 1 4 9 11 -2
11 Bizon Jeleniec 9 6 1 3 5 9 18 -9
12 Start Krasnystaw 10 5 1 2 7 7 16 -9
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

POM Iskra Piotrowice

Gospodarze Wynik Goście Data
Sparta Rejowiec Fabryczny 0 - 0 POM Iskra Piotrowice 27 marca 2021
Huragan Międzyrzec Podlaski 1 - 3 POM Iskra Piotrowice 7 listopada 2020
POM Iskra Piotrowice 0 - 1 Sparta Rejowiec Fabryczny 4 października 2020
POM Iskra Piotrowice 0 - 2 Huragan Międzyrzec Podlaski 23 sierpnia 2020

IV liga lubelska (gr. I) sezon 2020/2021

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Jarosław Milcz Powiślak Końskowola 17
2 Artur Renkowski Huragan Międzyrzec Podlaski 10
3 Jakub Kawalec Włodawianka Włodawa 9
4 Jakub Cielebąk Górnik II Łęczna 9
5 Oskar Siwek Orlęta Łuków 9
6 Patryk Pakuła Huragan Międzyrzec Podlaski 9
7 Dominik Banach Opolanin Opole Lubelskie 9
8 Sebastian Sprawka POM Iskra Piotrowice 8
9 Paweł Radziszewski Huragan Międzyrzec Podlaski 8
10 Krzysztof Rybak Lublinianka Lublin 7
11 Cezary Kabała Lublinianka Lublin 7
12 Alan Olszewski Huragan Międzyrzec Podlaski 7
13 Szymon Łukasiewicz Orlęta Łuków 7
14 Adrian Hołownia Lutnia Piszczac 7
15 Filip Drozd Opolanin Opole Lubelskie 7
16 Daniel Szewc Opolanin Opole Lubelskie 7
17 Damian Chariasz Start Krasnystaw 6
18 Adrian Siemieniuk Orlęta Łuków 6
19 Michał Botwina Bizon Jeleniec 6
20 Kacper Kamiński Włodawianka Włodawa 6
21 Damian Artymiuk Lutnia Piszczac 5
22 Jakub Pryliński Powiślak Końskowola 5
23 Maciej Welman Włodawianka Włodawa 5
24 Paweł Dzyr Lublinianka Lublin 5
25 Wiktor Bogusz POM Iskra Piotrowice 5
26 Marcin Gil Powiślak Końskowola 5
27 Damian Kuśmierz Sparta Rejowiec Fabryczny 5
28 Kamil Król Opolanin Opole Lubelskie 5
29 Władysław Magdysz Włodawianka Włodawa 4
30 Łukasz Olek Bizon Jeleniec 4
31 Dominik Ptaszyński Powiślak Końskowola 4
32 Piotr Waszczyński Włodawianka Włodawa 4
33 Jakub Magier Lutnia Piszczac 3
34 Przemysław Ilczuk Włodawianka Włodawa 3
35 Daniel Kleber Huragan Międzyrzec Podlaski 3
36 Damian Bernat Powiślak Końskowola 3
37 Sebastian Wrzesiński Powiślak Końskowola 3
38 Arkadiusz Osiak Bizon Jeleniec 3
39 Kryspin Florek Start Krasnystaw 3
40 Kacper Waniowski Huragan Międzyrzec Podlaski 3
41 Jarosław Walęciuk POM Iskra Piotrowice 3
42 Łukasz Mietlicki POM Iskra Piotrowice 3
43 Andrzej Głowacki Sparta Rejowiec Fabryczny 3
44 Mateusz Miśkiewicz Lublinianka Lublin 2
45 Radosław Lenard Start Krasnystaw 2
46 Cezary Zdunek Górnik II Łęczna 2
47 Rafał Jaworski Orlęta Łuków 2
48 Kacper Chudowolski Huragan Międzyrzec Podlaski 2
49 Damian Kuziola Lublinianka Lublin 2
50 Marcel Obroślak Górnik II Łęczna 2
51 Jakub Martyn Sparta Rejowiec Fabryczny 2
52 Jakub Baran POM Iskra Piotrowice 2
53 Piotr Chodziutko Lublinianka Lublin 2
54 Paweł Perdun Górnik II Łęczna 2
55 Piotr Wesołowski Opolanin Opole Lubelskie 2
56 Gabriel Jakimiński Lublinianka Lublin 2
57 Michał Gustaw POM Iskra Piotrowice 2
58 Patryk Pokrywka Sparta Rejowiec Fabryczny 2
59 Piotr Pacek Włodawianka Włodawa 2
60 Patryk Błaszczuk Włodawianka Włodawa 2
61 Adrian Rejmak Lublinianka Lublin 2
62 Bartłomiej Kukułowicz Górnik II Łęczna 2
63 Artur Sułek Powiślak Końskowola 2
64 Piotr Bołtowicz Lutnia Piszczac 2
65 Michał Orłowski POM Iskra Piotrowice 2
66 Łukasz Samociuk Bizon Jeleniec 2
67 Radosław Szustek Orlęta Łuków 1
68 Przemysław Jasiński Sparta Rejowiec Fabryczny 1
69 Mateusz Książak Włodawianka Włodawa 1
70 Szymon Duda POM Iskra Piotrowice 1
71 Mateusz Matysiak Opolanin Opole Lubelskie 1
72 Przemysław Huk Sparta Rejowiec Fabryczny 1
73 Grzegorz Martyna POM Iskra Piotrowice 1
74 Adam Wiraszka Lutnia Piszczac 1
75 Sebastian Sowisz Orlęta Łuków 1
76 Marcin Borówka Sparta Rejowiec Fabryczny 1
77 Kamil Starok Sparta Rejowiec Fabryczny 1
78 Michał Szalachowski Górnik II Łęczna 1
79 Jakub Solecki Start Krasnystaw 1
80 Andrzej Fliszkiewicz Opolanin Opole Lubelskie 1
81 Łukasz Mirończuk Huragan Międzyrzec Podlaski 1
82 Dawid Siudy Opolanin Opole Lubelskie 1
83 Michał Kasperek Sparta Rejowiec Fabryczny 1
84 Vitalij Tabalov Lutnia Piszczac 1
85 Rafał Banaszek Powiślak Końskowola 1
86 Norbert Pioś Lublinianka Lublin 1
87 Jakub Wadowski Lublinianka Lublin 1
88 Marcin Zabłocki Włodawianka Włodawa 1
89 Dawid Rosłoń Bizon Jeleniec 1
90 Hubert Sałasiński Opolanin Opole Lubelskie 1
91 Hubert Giletycz Lublinianka Lublin 1
92 Sebastian Rejmak Lublinianka Lublin 1
93 Michał Wójtowicz Start Krasnystaw 1
94 Daniel Juchna POM Iskra Piotrowice 1
95 Michał Karpiszuk Lutnia Piszczac 1
96 Miłosz Ciechan Start Krasnystaw 1
97 Daniel Machniak Orlęta Łuków 1
98 Bartłomiej Tkaczuk Huragan Międzyrzec Podlaski 1
99 Jan Giza Lublinianka Lublin 1
100 Mariusz Łukasiewicz Lutnia Piszczac 1
101 Kamil Duda Górnik II Łęczna 1
102 Mateusz Konaszewski Lutnia Piszczac 1
103 Piotr Świeca Górnik II Łęczna 1
104 Jacek Mielnik Orlęta Łuków 1
105 Karol Wojciechowski Start Krasnystaw 1