IV liga opolska sezon 2019/2020

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Polonia Nysa 16 46 15 1 0 54 10 44
2 Porawie Większyce 16 36 11 3 2 36 14 22
3 Agroplon Głuszyna 16 35 11 2 3 40 13 27
4 Małapanew Ozimek 16 34 11 1 4 44 20 24
5 Unia Krapkowice 16 33 11 0 5 37 20 17
6 Polonia Głubczyce 16 29 9 2 5 48 27 21
7 MKS Gogolin 16 29 9 2 5 23 25 -2
8 Skalnik Gracze 16 23 7 2 7 28 27 1
9 Chemik Kędzierzyn-Koźle 16 23 7 2 7 24 25 -1
10 Piast Strzelce Opolskie 16 19 6 1 9 25 37 -12
11 GKS Głuchołazy 16 18 6 0 10 26 39 -13
12 LZS Skorogoszcz 16 11 3 2 11 22 40 -18
13 Start Namysłów 16 10 3 1 12 10 38 -28
14 Pogoń Prudnik 16 9 2 3 11 16 52 -36
15 OKS Olesno 16 8 2 2 12 20 43 -23
16 Swornica Czarnowąsy 16 8 2 2 12 15 38 -23
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga opolska sezon 2019/2020

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Polonia Nysa 8 24 8 0 0 26 5 21
2 Porawie Większyce 9 21 6 3 0 19 7 12
3 Unia Krapkowice 8 21 7 0 1 18 5 13
4 Małapanew Ozimek 8 19 6 1 1 29 7 22
5 MKS Gogolin 9 19 6 1 2 14 13 1
6 Skalnik Gracze 9 18 6 0 3 20 9 11
7 Agroplon Głuszyna 8 16 5 1 2 17 8 9
8 Chemik Kędzierzyn-Koźle 9 16 5 1 3 19 15 4
9 Polonia Głubczyce 8 15 5 0 3 27 14 13
10 Piast Strzelce Opolskie 9 9 3 0 6 13 25 -12
11 GKS Głuchołazy 8 9 3 0 5 14 22 -8
12 LZS Skorogoszcz 8 8 2 2 4 11 20 -9
13 Start Namysłów 8 7 2 1 5 6 23 -17
14 Pogoń Prudnik 9 7 2 1 6 8 21 -13
15 Swornica Czarnowąsy 9 5 1 2 6 10 20 -10
16 OKS Olesno 1 3 1 0 0 2 1 1
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga opolska sezon 2019/2020

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Polonia Nysa 8 22 7 1 0 28 5 23
2 Agroplon Głuszyna 8 19 6 1 1 23 5 18
3 Porawie Większyce 7 15 5 0 2 17 7 10
4 Małapanew Ozimek 8 15 5 0 3 15 13 2
5 Polonia Głubczyce 8 14 4 2 2 21 13 8
6 Unia Krapkowice 8 12 4 0 4 19 15 4
7 MKS Gogolin 7 10 3 1 3 9 12 -3
8 Piast Strzelce Opolskie 7 10 3 1 3 12 12 0
9 GKS Głuchołazy 8 9 3 0 5 12 17 -5
10 Chemik Kędzierzyn-Koźle 7 7 2 1 4 5 10 -5
11 Skalnik Gracze 7 5 1 2 4 8 18 -10
12 OKS Olesno 15 5 1 2 12 18 42 -24
13 LZS Skorogoszcz 8 3 1 0 7 11 20 -9
14 Start Namysłów 8 3 1 0 7 4 15 -11
15 Swornica Czarnowąsy 7 3 1 0 6 5 18 -13
16 Pogoń Prudnik 7 2 0 2 5 8 31 -23
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Polonia Głubczyce

Gospodarze Wynik Goście Data
Polonia Głubczyce 0 - 0 Piast Strzelce Opolskie 18 kwietnia 2020
Porawie Większyce 0 - 0 Polonia Głubczyce 28 marca 2020
Piast Strzelce Opolskie 1 - 5 Polonia Głubczyce 21 września 2019
Polonia Głubczyce 1 - 4 Porawie Większyce 31 sierpnia 2019
Piast Strzelce Opolskie 1 - 3 Polonia Głubczyce 25 maja 2019
Porawie Większyce 0 - 3 Polonia Głubczyce 23 marca 2019
Polonia Głubczyce 1 - 1 Piast Strzelce Opolskie 27 października 2018
Polonia Głubczyce 8 - 3 Porawie Większyce 25 sierpnia 2018
Polonia Głubczyce 3 - 1 Porawie Większyce 27 maja 2017
Porawie Większyce 3 - 0 Polonia Głubczyce 15 października 2016
Polonia Głubczyce 2 - 2 Porawie Większyce 8 czerwca 2016
Porawie Większyce 2 - 2 Polonia Głubczyce 14 listopada 2015
Porawie Większyce 2 - 2 Polonia Głubczyce 9 maja 2015
Piast Strzelce Opolskie 1 - 1 Polonia Głubczyce 28 marca 2015
Polonia Głubczyce 3 - 1 Porawie Większyce 27 września 2014
Polonia Głubczyce 2 - 2 Piast Strzelce Opolskie 20 sierpnia 2014

IV liga opolska sezon 2019/2020

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Radosław Mikulski Agroplon Głuszyna 15
2 Piotr Jamuła Polonia Głubczyce 15
3 Patryk Wojtasik Małapanew Ozimek 13
4 Adam Setla Polonia Nysa 10
5 Łukasz Bawoł Unia Krapkowice 10
6 Maciej Pisula Polonia Nysa 9
7 Denis Kipka MKS Gogolin 9
8 Sławomir Kierdal Porawie Większyce 9
9 Piotr Strzelecki Piast Strzelce Opolskie 8
10 Sebastian Jaroszyński Małapanew Ozimek 7
11 Dawid Dulski Skalnik Gracze 6
12 Jacek Broniewicz Polonia Głubczyce 6
13 Andrzej Malik Chemik Kędzierzyn-Koźle 6
14 Szymon Grek Polonia Głubczyce 6
15 Miłosz Reish Agroplon Głuszyna 5
16 Sebastian Wacław MKS Gogolin 5
17 Dmytro Kryvoruchyshak GKS Głuchołazy 5
18 Michał Bienias Małapanew Ozimek 5
19 Damian Sobczak Agroplon Głuszyna 5
20 Piotr Sobota Unia Krapkowice 5
21 Patryk Paczulla Chemik Kędzierzyn-Koźle 5
22 Maciej Węglarz Agroplon Głuszyna 4
23 Piotr Leszczyński Polonia Głubczyce 4
24 Sławomir Tramsz LZS Skorogoszcz 4
25 Tymoteusz Mizielski MKS Gogolin 4
26 Guilherme Cordeiro Pogoń Prudnik 4
27 Jarosław Wośko Unia Krapkowice 4
28 Andriy Malyk GKS Głuchołazy 4
29 Beniamin Glinka Piast Strzelce Opolskie 4
30 Guilherme leoni Alves Swornica Czarnowąsy 4
31 Yurii Sondak GKS Głuchołazy 3
32 Fellipe Eduardo Tavares Dos Santos Polonia Głubczyce 3
33 Wojciech Hober OKS Olesno 3
34 Paweł Sikora Porawie Większyce 3
35 Daniel Golus Polonia Nysa 3
36 Szymon Popera GKS Głuchołazy 3
37 Mariusz Jeziorowski OKS Olesno 3
38 Artur Gradin Pogoń Prudnik 3
39 Patryk Pabiniak Start Namysłów 3
40 Kacper Stępień Piast Strzelce Opolskie 3
41 Michał Koc Porawie Większyce 3
42 Kamil Szafarczyk Porawie Większyce 3
43 Adam Churas Unia Krapkowice 3
44 Wiktor Łuczak Agroplon Głuszyna 2
45 Mateusz Pałach Agroplon Głuszyna 2
46 Patryk Perkowski Polonia Nysa 2
47 Przemysław Tramsz LZS Skorogoszcz 2
48 Dawid Dorosławski Porawie Większyce 2
49 Kacper Kamiński Małapanew Ozimek 2
50 Sylwester Szymański Unia Krapkowice 2
51 Patryk Kowalczyk Chemik Kędzierzyn-Koźle 2
52 Dawid Gawroński Skalnik Gracze 2
53 Grzegorz Chojnowski Chemik Kędzierzyn-Koźle 2
54 Krzysztof Kachel LZS Skorogoszcz 2
55 Bartosz Sobczyński Agroplon Głuszyna 2
56 Andrzej Wąsik Porawie Większyce 2
57 Ble Dro narcisse Polonia Nysa 2
58 Szymon Dymińczuk Skalnik Gracze 2
59 Nurudeen Marcelo Oladoja Polonia Nysa 2
60 Krzysztof Werner Unia Krapkowice 2
61 Rafał Samborski Start Namysłów 2
62 Mateusz Augustyn Chemik Kędzierzyn-Koźle 1
63 Michał Łysek Chemik Kędzierzyn-Koźle 1
64 Tomasz Olewicz Piast Strzelce Opolskie 1
65 Michał Mięczakowski Pogoń Prudnik 1
66 Mateusz Weiss Piast Strzelce Opolskie 1
67 Bartosz Grześkiewicz Małapanew Ozimek 1
68 Przemysław Zawadzki Polonia Głubczyce 1
69 Marcin Rudzki Pogoń Prudnik 1
70 Andrzej Krzymiński OKS Olesno 1
71 Dawid Miroszka Swornica Czarnowąsy 1
72 Kamil Tramsz LZS Skorogoszcz 1
73 Jacek Janeczek LZS Skorogoszcz 1
74 Tomasz Kubacki OKS Olesno 1
75 Szymon Drogosz GKS Głuchołazy 1
76 Adrian Janeczek Skalnik Gracze 1
77 Jarosław Stelmach Porawie Większyce 1
78 Kamil Smolarczyk Start Namysłów 1
79 Wojciech Bajor GKS Głuchołazy 1
80 Marcel Strzelecki GKS Głuchołazy 1
81 Sebastian Kuchta Małapanew Ozimek 1
82 Benjamin elias Juan Polonia Głubczyce 1
83 Krzysztof Kwiatkowski Małapanew Ozimek 1
84 Michał Konieczny OKS Olesno 1
85 Mikołaj Ciukaj Chemik Kędzierzyn-Koźle 1
86 Wojciech Wilczyński Start Namysłów 1
87 Damian Lisoń Swornica Czarnowąsy 1
88 Krzysztof Łebkowski Porawie Większyce 1
89 Martin Jaszkowic MKS Gogolin 1
90 Kacper Duda Polonia Nysa 1
91 Winston Luis Unia Krapkowice 1
92 Łukasz Szydłowski MKS Gogolin 1
93 Marek Bajorek Pogoń Prudnik 1
94 Kamil Sosna Polonia Nysa 1
95 Sebastian Stachura Porawie Większyce 1
96 Adam Huć OKS Olesno 1
97 Szymon Setlak OKS Olesno 1
98 Jarosław Chodorski Skalnik Gracze 1
99 Maciej Raś Skalnik Gracze 1
100 Michał Zimon Piast Strzelce Opolskie 1
101 Wojciech Wiluk Porawie Większyce 1
102 Mateusz Wróbel MKS Gogolin 1
103 Zygmunt Bąk Skalnik Gracze 1
104 Jakub Pindral Unia Krapkowice 1
105 Mateusz Chruściel LZS Skorogoszcz 1
106 Dawid Białek Swornica Czarnowąsy 1
107 Rafał Atroszko Małapanew Ozimek 1
108 Alan Majerski Polonia Nysa 1