IV liga wielkopolska sezon 2019/2020

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 LKS Gołuchów 17 38 12 2 3 37 18 19
2 Unia Swarzędz 17 37 12 1 4 54 20 34
3 Pogoń Nowe Skalmierzyce 17 36 12 0 5 58 22 36
4 Victoria Września 17 36 11 3 3 40 15 25
5 GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne 17 36 10 6 1 34 21 13
6 Lubuszanin Trzcianka 17 30 8 6 3 32 19 13
7 Polonia 1912 Leszno 17 28 8 4 5 39 27 12
8 Victoria Ostrzeszów 17 27 8 3 6 24 21 3
9 Centra Ostrów Wielkopolski 17 24 7 3 7 24 28 -4
10 Obra Kościan 17 23 7 2 8 30 27 3
11 Kotwica Kórnik 17 23 7 2 8 30 29 1
12 Warta Międzychód 17 21 5 6 6 31 29 2
13 Polonia Kępno 17 20 5 5 7 22 31 -9
14 Pogoń Lwówek 17 17 5 2 10 20 35 -15
15 KS Opatówek 17 16 5 1 11 17 29 -12
16 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 17 10 3 1 13 29 41 -12
17 TPS Winogrady (Poznań) 17 10 3 1 13 25 64 -39
18 Olimpia Koło 17 2 0 2 15 4 74 -70
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga wielkopolska sezon 2019/2020

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Pogoń Nowe Skalmierzyce 11 27 9 0 2 45 13 32
2 LKS Gołuchów 9 23 7 2 0 24 6 18
3 Unia Swarzędz 9 22 7 1 1 29 8 21
4 Victoria Września 8 21 7 0 1 22 5 17
5 GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne 9 21 6 3 0 19 8 11
6 Victoria Ostrzeszów 10 18 5 3 2 19 8 11
7 Polonia 1912 Leszno 8 16 5 1 2 23 12 11
8 Lubuszanin Trzcianka 8 14 4 2 2 19 9 10
9 Warta Międzychód 9 12 3 3 3 21 12 9
10 Centra Ostrów Wielkopolski 7 11 3 2 2 13 8 5
11 Obra Kościan 9 11 3 2 4 16 15 1
12 Polonia Kępno 9 10 3 1 5 13 19 -6
13 Pogoń Lwówek 9 10 3 1 5 11 13 -2
14 Kotwica Kórnik 8 9 3 0 5 12 14 -2
15 KS Opatówek 8 7 2 1 5 10 12 -2
16 TPS Winogrady (Poznań) 8 7 2 1 5 17 22 -5
17 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 6 4 1 1 4 7 11 -4
18 Olimpia Koło 8 1 0 1 7 2 33 -31
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga wielkopolska sezon 2019/2020

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Lubuszanin Trzcianka 9 16 4 4 1 13 10 3
2 LKS Gołuchów 8 15 5 0 3 13 12 1
3 Unia Swarzędz 8 15 5 0 3 25 12 13
4 Victoria Września 9 15 4 3 2 18 10 8
5 GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne 8 15 4 3 1 15 13 2
6 Kotwica Kórnik 9 14 4 2 3 18 15 3
7 Centra Ostrów Wielkopolski 10 13 4 1 5 11 20 -9
8 Polonia 1912 Leszno 9 12 3 3 3 16 15 1
9 Obra Kościan 8 12 4 0 4 14 12 2
10 Polonia Kępno 8 10 2 4 2 9 12 -3
11 Pogoń Nowe Skalmierzyce 6 9 3 0 3 13 9 4
12 Victoria Ostrzeszów 7 9 3 0 4 5 13 -8
13 Warta Międzychód 8 9 2 3 3 10 17 -7
14 KS Opatówek 9 9 3 0 6 7 17 -10
15 Pogoń Lwówek 8 7 2 1 5 9 22 -13
16 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 11 6 2 0 9 22 30 -8
17 TPS Winogrady (Poznań) 9 3 1 0 8 8 42 -34
18 Olimpia Koło 9 1 0 1 8 2 41 -39
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Polonia 1912 Leszno

Gospodarze Wynik Goście Data
Polonia 1912 Leszno 4 - 1 Pogoń Lwówek 16 listopada 2019
LKS Gołuchów 2 - 1 Polonia 1912 Leszno 9 listopada 2019
Polonia 1912 Leszno 0 - 2 Polonia Kępno 2 listopada 2019
GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne 5 - 3 Polonia 1912 Leszno 26 października 2019
Polonia 1912 Leszno 1 - 3 Unia Swarzędz 20 października 2019
Victoria Ostrzeszów 1 - 2 Polonia 1912 Leszno 12 października 2019
Polonia 1912 Leszno 4 - 3 Victoria Września 5 października 2019
Warta Międzychód 0 - 0 Polonia 1912 Leszno 28 września 2019
Polonia 1912 Leszno 2 - 0 KS Opatówek 21 września 2019
Obra Kościan 0 - 1 Polonia 1912 Leszno 18 września 2019
Polonia 1912 Leszno 2 - 2 Kotwica Kórnik 14 września 2019
Lubuszanin Trzcianka 2 - 2 Polonia 1912 Leszno 7 września 2019
Polonia 1912 Leszno 2 - 0 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 31 sierpnia 2019
Olimpia Koło 0 - 4 Polonia 1912 Leszno 24 sierpnia 2019
Polonia 1912 Leszno 8 - 1 TPS Winogrady (Poznań) 18 sierpnia 2019
Centra Ostrów Wielkopolski 1 - 1 Polonia 1912 Leszno 15 sierpnia 2019
Pogoń Nowe Skalmierzyce 4 - 2 Polonia 1912 Leszno 10 sierpnia 2019
KS Opatówek 1 - 1 Polonia 1912 Leszno 23 czerwca 2019
Kotwica Kórnik 2 - 1 Polonia 1912 Leszno 20 czerwca 2019
Nielba Wągrowiec 5 - 1 Polonia 1912 Leszno 15 czerwca 2019
Polonia 1912 Leszno 2 - 2 Olimpia Koło 8 czerwca 2019
Unia Swarzędz 1 - 1 Polonia 1912 Leszno 29 maja 2019
Polonia 1912 Leszno 2 - 3 Sokół Pniewy 25 maja 2019
Victoria Września 2 - 3 Polonia 1912 Leszno 18 maja 2019
Polonia 1912 Leszno 3 - 1 Zjednoczeni Trzemeszno 11 maja 2019
Warta Międzychód 1 - 5 Polonia 1912 Leszno 4 maja 2019
Polonia 1912 Leszno 1 - 3 LKS Gołuchów 1 maja 2019
Lubuszanin Trzcianka 3 - 0 Polonia 1912 Leszno 27 kwietnia 2019
Polonia 1912 Leszno 0 - 0 Pogoń Nowe Skalmierzyce 20 kwietnia 2019
Obra Kościan 1 - 1 Polonia 1912 Leszno 13 kwietnia 2019
Polonia 1912 Leszno 0 - 0 GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne 6 kwietnia 2019
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 3 - 1 Polonia 1912 Leszno 30 marca 2019
Polonia 1912 Leszno 1 - 0 Centra Ostrów Wielkopolski 23 marca 2019
Polonia 1912 Leszno 3 - 0 Krobianka Krobia 16 marca 2019
Polonia Kępno 2 - 2 Polonia 1912 Leszno 9 marca 2019
Polonia 1912 Leszno 1 - 2 Orkan Śmiłowo 2 marca 2019
Polonia 1912 Leszno 3 - 0 KS Opatówek 24 listopada 2018
Polonia 1912 Leszno 3 - 0 Kotwica Kórnik 17 listopada 2018
Polonia 1912 Leszno 0 - 1 Nielba Wągrowiec 10 listopada 2018
Olimpia Koło 0 - 1 Polonia 1912 Leszno 3 listopada 2018
Polonia 1912 Leszno 1 - 1 Unia Swarzędz 27 października 2018
Sokół Pniewy 0 - 3 Polonia 1912 Leszno 20 października 2018
Polonia 1912 Leszno 1 - 1 Victoria Września 13 października 2018
Zjednoczeni Trzemeszno 0 - 2 Polonia 1912 Leszno 6 października 2018
Polonia 1912 Leszno 4 - 1 Warta Międzychód 29 września 2018
LKS Gołuchów 0 - 3 Polonia 1912 Leszno 22 września 2018
Polonia 1912 Leszno 2 - 1 Lubuszanin Trzcianka 15 września 2018
Pogoń Nowe Skalmierzyce 3 - 0 Polonia 1912 Leszno 8 września 2018
Polonia 1912 Leszno 0 - 0 Obra Kościan 1 września 2018
GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne 2 - 0 Polonia 1912 Leszno 29 sierpnia 2018
Polonia 1912 Leszno 0 - 1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 25 sierpnia 2018
Centra Ostrów Wielkopolski 3 - 2 Polonia 1912 Leszno 18 sierpnia 2018
Krobianka Krobia 1 - 0 Polonia 1912 Leszno 15 sierpnia 2018
Polonia 1912 Leszno 2 - 0 Polonia Kępno 11 sierpnia 2018
Orkan Śmiłowo 2 - 0 Polonia 1912 Leszno 4 sierpnia 2018
Polonia 1912 Leszno 2 - 1 PKS Racot 2 czerwca 2018
Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 - 2 Polonia 1912 Leszno 26 maja 2018
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 0 - 3 Polonia 1912 Leszno 20 maja 2018
Polonia 1912 Leszno 0 - 7 Polonia Kępno 12 maja 2018
Korona Piaski 0 - 4 Polonia 1912 Leszno 5 maja 2018
Polonia 1912 Leszno 2 - 0 SKP Słupca 1 maja 2018
Victoria Ostrzeszów 3 - 2 Polonia 1912 Leszno 28 kwietnia 2018
Polonia 1912 Leszno 0 - 1 Victoria Września 22 kwietnia 2018
Tur Turek 1 - 0 Polonia 1912 Leszno 18 kwietnia 2018
Obra Kościan 2 - 1 Polonia 1912 Leszno 14 kwietnia 2018
Polonia 1912 Leszno 0 - 0 Kania Gostyń 11 kwietnia 2018
Polonia 1912 Leszno 0 - 0 Rawia Rawicz 7 kwietnia 2018
LKS Gołuchów 1 - 1 Polonia 1912 Leszno 31 marca 2018
Polonia 1912 Leszno 0 - 2 Odolanovia Odolanów 18 listopada 2017
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 3 - 3 Polonia 1912 Leszno 11 listopada 2017
PKS Racot 0 - 3 Polonia 1912 Leszno 4 listopada 2017
Polonia 1912 Leszno 0 - 3 Pogoń Nowe Skalmierzyce 28 października 2017
Polonia 1912 Leszno 2 - 2 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 21 października 2017
Polonia Kępno 0 - 1 Polonia 1912 Leszno 14 października 2017
Polonia 1912 Leszno 3 - 0 Korona Piaski 7 października 2017
SKP Słupca 0 - 2 Polonia 1912 Leszno 30 września 2017
Polonia 1912 Leszno 2 - 1 Victoria Ostrzeszów 23 września 2017
Victoria Września 3 - 1 Polonia 1912 Leszno 16 września 2017
Polonia 1912 Leszno 2 - 1 Obra Kościan 9 września 2017
Rawia Rawicz 1 - 0 Polonia 1912 Leszno 2 września 2017
Polonia 1912 Leszno 4 - 2 LKS Gołuchów 27 sierpnia 2017
Polonia 1912 Leszno 2 - 0 Tur Turek 23 sierpnia 2017
Kania Gostyń 1 - 1 Polonia 1912 Leszno 19 sierpnia 2017
Odolanovia Odolanów 1 - 3 Polonia 1912 Leszno 12 sierpnia 2017
Polonia 1912 Leszno 3 - 2 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 5 sierpnia 2017
Centra Ostrów Wielkopolski 3 - 1 Polonia 1912 Leszno 3 czerwca 2017
Polonia 1912 Leszno 4 - 2 Pogoń Nowe Skalmierzyce 31 maja 2017
Wicher Dobra 1 - 6 Polonia 1912 Leszno 27 maja 2017
Polonia 1912 Leszno 0 - 2 Victoria Ostrzeszów 20 maja 2017
Polonia 1912 Leszno 0 - 2 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 6 maja 2017
Polonia 1912 Leszno 1 - 1 Obra Kościan 3 maja 2017
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1 - 1 Polonia 1912 Leszno 30 kwietnia 2017
Polonia 1912 Leszno 1 - 0 Polonia Kępno 22 kwietnia 2017
Victoria Września 4 - 0 Polonia 1912 Leszno 15 kwietnia 2017
Polonia 1912 Leszno 1 - 1 SKP Słupca 8 kwietnia 2017
LKS Ślesin 0 - 3 Polonia 1912 Leszno 1 kwietnia 2017
Polonia 1912 Leszno 1 - 2 Rawia Rawicz 25 marca 2017
Kania Gostyń 0 - 1 Polonia 1912 Leszno 18 marca 2017
Polonia Kępno 2 - 4 Polonia 1912 Leszno 19 listopada 2016
Polonia 1912 Leszno 5 - 0 PKS Racot 13 listopada 2016
Polonia 1912 Leszno 3 - 3 Centra Ostrów Wielkopolski 11 listopada 2016
Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 - 1 Polonia 1912 Leszno 6 listopada 2016
Polonia 1912 Leszno 8 - 1 Wicher Dobra 29 października 2016
Victoria Ostrzeszów 6 - 1 Polonia 1912 Leszno 22 października 2016
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 3 - 1 Polonia 1912 Leszno 9 października 2016
Obra Kościan 3 - 1 Polonia 1912 Leszno 1 października 2016
Polonia 1912 Leszno 2 - 4 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 24 września 2016
Polonia 1912 Leszno 0 - 0 Victoria Września 10 września 2016
SKP Słupca 0 - 1 Polonia 1912 Leszno 3 września 2016
Polonia 1912 Leszno 5 - 2 LKS Ślesin 28 sierpnia 2016
PKS Racot 0 - 1 Polonia 1912 Leszno 24 sierpnia 2016
Rawia Rawicz 2 - 1 Polonia 1912 Leszno 20 sierpnia 2016
Polonia 1912 Leszno 4 - 0 Kania Gostyń 13 sierpnia 2016
Victoria Września 3 - 3 Polonia 1912 Leszno 4 czerwca 2016
Polonia 1912 Leszno 0 - 3 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 29 maja 2016
Polonia 1912 Leszno 1 - 2 Górnik Konin 21 maja 2016
Grom Wolsztyn 0 - 3 Polonia 1912 Leszno 14 maja 2016
Polonia 1912 Leszno 1 - 1 LKS Ślesin 7 maja 2016
Polonia 1912 Leszno 0 - 2 Obra Kościan 3 maja 2016
Polonia 1912 Leszno 2 - 2 Olimpia Koło 30 kwietnia 2016
Orzeł Mroczeń 1 - 2 Polonia 1912 Leszno 24 kwietnia 2016
Polonia 1912 Leszno 3 - 1 Piast Kobylin 16 kwietnia 2016
PKS Racot 0 - 2 Polonia 1912 Leszno 9 kwietnia 2016
Polonia 1912 Leszno 6 - 3 Dąbroczanka Pępowo 2 kwietnia 2016
Polonia Kępno 1 - 1 Polonia 1912 Leszno 26 marca 2016
Polonia 1912 Leszno 1 - 2 Rawia Rawicz 19 marca 2016
SKP Słupca 0 - 0 Polonia 1912 Leszno 12 marca 2016
Polonia 1912 Leszno 4 - 0 Victoria Ostrzeszów 14 listopada 2015
Polonia 1912 Leszno 0 - 2 Victoria Września 11 listopada 2015
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 4 - 2 Polonia 1912 Leszno 8 listopada 2015
Górnik Konin 1 - 2 Polonia 1912 Leszno 31 października 2015
Polonia 1912 Leszno 3 - 1 Grom Wolsztyn 24 października 2015
LKS Ślesin 3 - 0 Polonia 1912 Leszno 17 października 2015
Obra Kościan 2 - 2 Polonia 1912 Leszno 10 października 2015
Olimpia Koło 1 - 3 Polonia 1912 Leszno 3 października 2015
Polonia 1912 Leszno 8 - 1 Orzeł Mroczeń 26 września 2015
Piast Kobylin 2 - 4 Polonia 1912 Leszno 20 września 2015
Polonia 1912 Leszno 3 - 0 PKS Racot 12 września 2015
Dąbroczanka Pępowo 0 - 3 Polonia 1912 Leszno 5 września 2015
Polonia 1912 Leszno 3 - 1 Polonia Kępno 30 sierpnia 2015
Rawia Rawicz 1 - 4 Polonia 1912 Leszno 22 sierpnia 2015
Polonia 1912 Leszno 1 - 1 SKP Słupca 15 sierpnia 2015
Victoria Ostrzeszów 4 - 1 Polonia 1912 Leszno 9 sierpnia 2015
Polonia 1912 Leszno 2 - 2 LKS Ślesin 14 czerwca 2015
Obra Kościan 0 - 2 Polonia 1912 Leszno 7 czerwca 2015
Polonia 1912 Leszno 1 - 1 Olimpia Koło 4 czerwca 2015
Orzeł Mroczeń 2 - 2 Polonia 1912 Leszno 30 maja 2015
Polonia 1912 Leszno 1 - 2 Piast Kobylin 23 maja 2015
Victoria Ostrzeszów 2 - 3 Polonia 1912 Leszno 16 maja 2015
KKS 1925 Kalisz 3 - 0 Polonia 1912 Leszno 9 maja 2015
Polonia 1912 Leszno 1 - 0 Dąbroczanka Pępowo 1 maja 2015
Kania Gostyń 1 - 2 Polonia 1912 Leszno 25 kwietnia 2015
Polonia 1912 Leszno 1 - 2 PKS Racot 18 kwietnia 2015
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 3 - 2 Polonia 1912 Leszno 12 kwietnia 2015
Polonia 1912 Leszno 1 - 0 SKP Słupca 4 kwietnia 2015
Górnik Konin 1 - 3 Polonia 1912 Leszno 28 marca 2015
Polonia 1912 Leszno 4 - 0 Grom Wolsztyn 21 marca 2015
LKS Gołuchów 0 - 0 Polonia 1912 Leszno 15 listopada 2014
LKS Ślesin 0 - 4 Polonia 1912 Leszno 11 listopada 2014
Polonia 1912 Leszno 2 - 1 Obra Kościan 8 listopada 2014
Olimpia Koło 2 - 1 Polonia 1912 Leszno 29 października 2014
Polonia 1912 Leszno 3 - 1 Orzeł Mroczeń 25 października 2014
Piast Kobylin 0 - 3 Polonia 1912 Leszno 19 października 2014
Polonia 1912 Leszno 3 - 2 Victoria Ostrzeszów 11 października 2014
Polonia 1912 Leszno 0 - 2 KKS 1925 Kalisz 4 października 2014
Dąbroczanka Pępowo 5 - 0 Polonia 1912 Leszno 27 września 2014
Polonia 1912 Leszno 2 - 0 Kania Gostyń 20 września 2014
PKS Racot 1 - 0 Polonia 1912 Leszno 13 września 2014
Polonia 1912 Leszno 9 - 1 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 6 września 2014
SKP Słupca 1 - 1 Polonia 1912 Leszno 30 sierpnia 2014
Polonia 1912 Leszno 1 - 0 Górnik Konin 23 sierpnia 2014
Grom Wolsztyn 1 - 6 Polonia 1912 Leszno 15 sierpnia 2014
Polonia 1912 Leszno 7 - 0 LKS Gołuchów 9 sierpnia 2014
Polonia 1912 Leszno 3 - 2 Unia Solec Kujawski 7 czerwca 2014
Polonia 1912 Leszno 4 - 1 Włocłavia Włocławek 4 czerwca 2014
Elana Toruń 2 - 0 Polonia 1912 Leszno 31 maja 2014
Polonia Środa Wielkopolska 4 - 1 Polonia 1912 Leszno 28 maja 2014
Polonia 1912 Leszno 0 - 1 Sokół Kleczew 24 maja 2014
Start Warlubie 3 - 1 Polonia 1912 Leszno 17 maja 2014
Polonia 1912 Leszno 1 - 2 Lech II Poznań 10 maja 2014
GKS Dopiewo 1 - 1 Polonia 1912 Leszno 4 maja 2014
Polonia 1912 Leszno 1 - 0 Unia Swarzędz 1 maja 2014
Wda Świecie 0 - 0 Polonia 1912 Leszno 26 kwietnia 2014
Fogo Luboń 0 - 3 Polonia 1912 Leszno 16 kwietnia 2014
Polonia 1912 Leszno 3 - 0 Notecianka Pakość 12 kwietnia 2014
Centra Ostrów Wielkopolski 2 - 1 Polonia 1912 Leszno 5 kwietnia 2014
Polonia 1912 Leszno 2 - 1 Grom Plewiska 29 marca 2014
Cuiavia Inowrocław 3 - 1 Polonia 1912 Leszno 22 marca 2014
Polonia 1912 Leszno 1 - 0 Pogoń Mogilno 15 marca 2014
Nielba Wągrowiec 1 - 2 Polonia 1912 Leszno 23 listopada 2013
Unia Solec Kujawski 3 - 0 Polonia 1912 Leszno 16 listopada 2013
Polonia 1912 Leszno 2 - 1 Elana Toruń 9 listopada 2013
Polonia 1912 Leszno 0 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 2 listopada 2013
Sokół Kleczew 2 - 0 Polonia 1912 Leszno 26 października 2013
Polonia 1912 Leszno 1 - 1 Start Warlubie 19 października 2013
Lech II Poznań 3 - 1 Polonia 1912 Leszno 12 października 2013
Polonia 1912 Leszno 1 - 1 GKS Dopiewo 5 października 2013
Unia Swarzędz 3 - 1 Polonia 1912 Leszno 28 września 2013
Polonia 1912 Leszno 3 - 0 Wda Świecie 21 września 2013
Włocłavia Włocławek 0 - 0 Polonia 1912 Leszno 14 września 2013
Polonia 1912 Leszno 1 - 2 Fogo Luboń 7 września 2013
Notecianka Pakość 2 - 4 Polonia 1912 Leszno 31 sierpnia 2013
Polonia 1912 Leszno 1 - 0 Centra Ostrów Wielkopolski 24 sierpnia 2013
Grom Plewiska 1 - 6 Polonia 1912 Leszno 18 sierpnia 2013
Polonia 1912 Leszno 2 - 0 Cuiavia Inowrocław 15 sierpnia 2013
Pogoń Mogilno 2 - 0 Polonia 1912 Leszno 10 sierpnia 2013
Polonia 1912 Leszno 0 - 0 Nielba Wągrowiec 3 sierpnia 2013

IV liga wielkopolska sezon 2019/2020

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Krystian Benuszak LKS Gołuchów 20
2 Dawid Kuczyński Pogoń Nowe Skalmierzyce 19
3 Tomasz Marcinkowski Obra Kościan 15
4 Gerard Pińczuk Unia Swarzędz 13
5 Filip Latusek Polonia Kępno 12
6 Mikołaj Jankowski Victoria Września 12
7 Kacper Majerz Pogoń Nowe Skalmierzyce 10
8 Paweł Wicher Lubuszanin Trzcianka 10
9 Mikołaj Panowicz Victoria Września 8
10 Daniel Kaczmarek Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 8
11 Krystian Pawlak Unia Swarzędz 7
12 Błażej Telichowski GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne 7
13 Maurycy Niemczyk GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne 7
14 Patryk Bordych Kotwica Kórnik 7
15 Jakub Giełda Warta Międzychód 7
16 Kamil Lulka TPS Winogrady (Poznań) 7
17 Jakub Michalski Centra Ostrów Wielkopolski 7
18 Jarosław Krysiak Warta Międzychód 6
19 Bartłomiej Graczyk GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne 6
20 Jacek Kopaniarz Victoria Września 6
21 Maciej Stawiński Victoria Ostrzeszów 6
22 Bartosz Nowak Pogoń Lwówek 6
23 Patryk Smolarek Warta Międzychód 6
24 Adam Majewski Pogoń Nowe Skalmierzyce 5
25 Aleks Sieradzki KS Opatówek 5
26 Filip Silski TPS Winogrady (Poznań) 5
27 Jędrzej Drame TPS Winogrady (Poznań) 5
28 Mansur Maigari Obra Kościan 5
29 Dawid Urbanek Kotwica Kórnik 5
30 Michał Mazurek Victoria Ostrzeszów 5
31 Eryk Moryson Polonia 1912 Leszno 5
32 Krzysztof Marchewka Obra Kościan 5
33 Lago liade orlande Kpassa Lubuszanin Trzcianka 5
34 Piotr Sarbinowski Polonia 1912 Leszno 4
35 Karol Smoła Polonia 1912 Leszno 4
36 Artur Krawczyk Polonia 1912 Leszno 4
37 Zbigniew Zakrzewski GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne 4
38 Wiktor Kacprzak Victoria Września 4
39 Robert Skrobacz Victoria Ostrzeszów 4
40 Marek Szymanowski Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 4
41 Radosław Barabasz Unia Swarzędz 4
42 Tomasz Neumann Unia Swarzędz 4
43 Adrian Pietrowski Lubuszanin Trzcianka 4
44 Mateusz Nogaj Pogoń Nowe Skalmierzyce 4
45 Paweł Korczak Pogoń Nowe Skalmierzyce 4
46 Konrad Chojnacki LKS Gołuchów 4
47 Krzysztof Czabański LKS Gołuchów 4
48 Wojciech Bzdęga Polonia 1912 Leszno 4
49 Michał Pakuła Lubuszanin Trzcianka 4
50 Krzysztof Stępiński Kotwica Kórnik 4
51 Mateusz Ziemiański Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 4
52 Jakub Smura GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne 3
53 Igor Jurga Unia Swarzędz 3
54 Patryk Bierka Warta Międzychód 3
55 Mateusz Stefaniak KS Opatówek 3
56 Mateusz Forszpaniak TPS Winogrady (Poznań) 3
57 Jan Paczyński Unia Swarzędz 3
58 Paweł Iwanicki Lubuszanin Trzcianka 3
59 Michał Kępski Warta Międzychód 3
60 Błażej Wiesko Pogoń Lwówek 3
61 Krystian Koszuta Pogoń Lwówek 3
62 Jakub Budzyń Kotwica Kórnik 3
63 Tomasz Adamczyk Centra Ostrów Wielkopolski 3
64 Mateusz Molewski Unia Swarzędz 3
65 Tomasz Kaczmarek Pogoń Nowe Skalmierzyce 2
66 Dawid Rączka Pogoń Nowe Skalmierzyce 2
67 Marcin Lis Pogoń Nowe Skalmierzyce 2
68 Krystian Skorczynski Pogoń Lwówek 2
69 Krystian Szczepaniak Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2
70 Dominik Kowalik Warta Międzychód 2
71 Remigiusz Hojka Polonia Kępno 2
72 Krystian Antczak Unia Swarzędz 2
73 Nikodem Grząka Centra Ostrów Wielkopolski 2
74 Kacper Grygier Lubuszanin Trzcianka 2
75 Patryk Cierniewski Centra Ostrów Wielkopolski 2
76 Oskar Baraniak Kotwica Kórnik 2
77 Michał Płocharczyk Polonia 1912 Leszno 2
78 Jakub Szymkowiak LKS Gołuchów 2
79 Tomasz Graczyk GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne 2
80 Dawid Guźniczak LKS Gołuchów 2
81 Szymon Krawczyński Victoria Września 2
82 Remigiusz Pastucha Victoria Ostrzeszów 2
83 Michał Giecz Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2
84 Miłosz Nowicki Victoria Ostrzeszów 2
85 Kornel Skorzybot Victoria Ostrzeszów 2
86 Michał Kucharski Centra Ostrów Wielkopolski 2
87 Marceli Michalski TPS Winogrady (Poznań) 2
88 Szymon Kucharski Centra Ostrów Wielkopolski 2
89 Marcin Nowicki Unia Swarzędz 2
90 Łukasz Walczak Polonia Kępno 2
91 Dawid Zawadzki Olimpia Koło 1
92 Konrad Lewandowski Olimpia Koło 1
93 Borys Wawrzyniak Polonia Kępno 1
94 Michał Sztok Centra Ostrów Wielkopolski 1
95 Mateusz Górkowski Polonia 1912 Leszno 1
96 Krzysztof Czebański LKS Gołuchów 1
97 Mateusz Rachwalski Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1
98 Mariusz Józefiak Obra Kościan 1
99 Jakub Górecki Polonia Kępno 1
100 Giorgi Otarashvili Polonia Kępno 1
101 Bartosz Klocowski Pogoń Lwówek 1
102 Hubert Goncerzewicz Unia Swarzędz 1
103 Damian Błaszczyk Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1
104 Filip Soboń Unia Swarzędz 1
105 Kacper Cieślak Olimpia Koło 1
106 Aleksander Pawlak Unia Swarzędz 1
107 Damian Buczma Unia Swarzędz 1
108 Radosław Dolata Victoria Ostrzeszów 1
109 Mateusz Indraszczyk KS Opatówek 1
110 Kacper Skupień Polonia Kępno 1
111 Krystian Feciuch Lubuszanin Trzcianka 1
112 Mikołaj Sadowczyk Polonia 1912 Leszno 1
113 Michał Grzesiek LKS Gołuchów 1
114 Costa Guilherme Pogoń Lwówek 1
115 Kamil Sztukowski Victoria Ostrzeszów 1
116 Maciej Kaniewski Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1
117 Szymon Słoma Obra Kościan 1
118 Mieszko Pytlak Kotwica Kórnik 1
119 Przemysław Balcerzak Pogoń Nowe Skalmierzyce 1
120 Maciej Frankowski GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne 1
121 Szymon Straczkowski Centra Ostrów Wielkopolski 1
122 Wiesław Natkaniec Lubuszanin Trzcianka 1
123 Ernest Maćkowiak TPS Winogrady (Poznań) 1
124 Bartosz Zgarda Kotwica Kórnik 1
125 Jakub Bartłomiejczak Pogoń Lwówek 1
126 Mateusz Majewski Victoria Września 1
127 Łukasz Wiącek Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1
128 Sebastian Smolarek Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1
129 Szymon Janik KS Opatówek 1
130 Paweł Koralewski Unia Swarzędz 1
131 Szymon Jankowski Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1
132 Tomasz Krakowski Centra Ostrów Wielkopolski 1
133 Mateusz Malczyk Pogoń Lwówek 1
134 Mikołaj Łuczak Lubuszanin Trzcianka 1
135 Łukasz Bugzel Polonia 1912 Leszno 1
136 Wojciech Antczak Unia Swarzędz 1
137 Patryk Pasiak Victoria Ostrzeszów 1
138 Piotr Przygocki Lubuszanin Trzcianka 1
139 Łukasz Grabowski KS Opatówek 1
140 Mateusz Szkudlarski LKS Gołuchów 1
141 Adam Dyzert GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne 1
142 Piotr Józefiak Pogoń Nowe Skalmierzyce 1
143 Tomasz Wiśniewski Polonia 1912 Leszno 1
144 Krzysztof Schoen Warta Międzychód 1
145 Adrian Hajdasz LKS Gołuchów 1
146 Piotr Babuszkiewicz Kotwica Kórnik 1
147 Patryk Krzyżanowski Victoria Września 1
148 Maciej Mikołajczyk LKS Gołuchów 1
149 Damian Izydorski Centra Ostrów Wielkopolski 1
150 Mateusz Gola Polonia Kępno 1
151 Maciej Mikulski Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1
152 Adrian Niemczyk TPS Winogrady (Poznań) 1
153 Jakub Jandy Obra Kościan 1
154 Tomasz Kaczmarek Pogoń Nowe Skalmierzyce 1
155 Jakub Rerak Polonia 1912 Leszno 1