IV liga podkarpacka sezon 2020/2021

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Piast Tuczempy 5 13 4 1 0 12 5 7
2 Głogovia Głogów Małopolski 5 10 3 1 1 12 5 7
3 JKS Jarosław 5 10 3 1 1 7 3 4
4 Igloopol Dębica 5 10 3 1 1 5 3 2
5 Watkem Korona Bendiks Rzeszów 4 9 3 0 1 13 6 7
6 Legion Pilzno 5 9 3 0 2 9 8 1
7 Izolator Boguchwała 5 8 2 2 1 5 3 2
8 Karpaty Krosno 3 7 2 1 0 6 0 6
9 Polonia Przemyśl 5 7 2 1 2 6 5 1
10 Lechia Sędziszów Małopolski 5 7 2 1 2 8 8 0
11 Sokół Kolbuszowa Dolna 5 7 2 1 2 7 7 0
12 Błękitni Ropczyce 5 7 2 1 2 6 8 -2
13 Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 5 7 2 1 2 5 7 -2
14 Wisłok Wiśniowa 3 6 2 0 1 7 7 0
15 Czarni Jasło 4 5 1 2 1 7 6 1
16 Ekoball Stal Sanok 5 5 1 2 2 8 11 -3
17 Stal II Stalowa Wola 3 3 1 0 2 3 8 -5
18 Sokół Nisko 4 2 0 2 2 7 10 -3
19 Resovia II 5 2 0 2 3 4 9 -5
20 Orzeł Przeworsk 5 2 0 2 3 5 11 -6
21 Stal II Mielec 5 1 0 1 4 2 8 -6
22 Start Pruchnik 4 1 0 1 3 2 8 -6
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga podkarpacka sezon 2020/2021

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Piast Tuczempy 3 7 2 1 0 8 3 5
2 Igloopol Dębica 2 6 2 0 0 3 1 2
3 Legion Pilzno 3 6 2 0 1 6 5 1
4 Polonia Przemyśl 3 6 2 0 1 6 3 3
5 Lechia Sędziszów Małopolski 2 6 2 0 0 6 3 3
6 Wisłok Wiśniowa 2 6 2 0 0 7 4 3
7 Głogovia Głogów Małopolski 2 4 1 1 0 5 0 5
8 JKS Jarosław 2 4 1 1 0 2 1 1
9 Izolator Boguchwała 3 4 1 1 1 2 2 0
10 Sokół Kolbuszowa Dolna 2 4 1 1 0 4 2 2
11 Błękitni Ropczyce 3 4 1 1 1 3 4 -1
12 Czarni Jasło 3 4 1 1 1 5 4 1
13 Ekoball Stal Sanok 2 4 1 1 0 4 3 1
14 Watkem Korona Bendiks Rzeszów 2 3 1 0 1 5 3 2
15 Karpaty Krosno 1 3 1 0 0 3 0 3
16 Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 2 3 1 0 1 3 2 1
17 Resovia II 3 2 0 2 1 1 4 -3
18 Sokół Nisko 3 1 0 1 2 4 7 -3
19 Orzeł Przeworsk 2 1 0 1 1 0 2 -2
20 Stal II Stalowa Wola 1 0 0 0 1 2 3 -1
21 Stal II Mielec 2 0 0 0 2 0 3 -3
22 Start Pruchnik 2 0 0 0 2 2 6 -4
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga podkarpacka sezon 2020/2021

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Piast Tuczempy 2 6 2 0 0 4 2 2
2 Głogovia Głogów Małopolski 3 6 2 0 1 7 5 2
3 JKS Jarosław 3 6 2 0 1 5 2 3
4 Watkem Korona Bendiks Rzeszów 2 6 2 0 0 8 3 5
5 Igloopol Dębica 3 4 1 1 1 2 2 0
6 Izolator Boguchwała 2 4 1 1 0 3 1 2
7 Karpaty Krosno 2 4 1 1 0 3 0 3
8 Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 3 4 1 1 1 2 5 -3
9 Legion Pilzno 2 3 1 0 1 3 3 0
10 Sokół Kolbuszowa Dolna 3 3 1 0 2 3 5 -2
11 Błękitni Ropczyce 2 3 1 0 1 3 4 -1
12 Stal II Stalowa Wola 2 3 1 0 1 1 5 -4
13 Polonia Przemyśl 2 1 0 1 1 0 2 -2
14 Lechia Sędziszów Małopolski 3 1 0 1 2 2 5 -3
15 Czarni Jasło 1 1 0 1 0 2 2 0
16 Ekoball Stal Sanok 3 1 0 1 2 4 8 -4
17 Sokół Nisko 1 1 0 1 0 3 3 0
18 Orzeł Przeworsk 3 1 0 1 2 5 9 -4
19 Stal II Mielec 3 1 0 1 2 2 5 -3
20 Start Pruchnik 2 1 0 1 1 0 2 -2
21 Wisłok Wiśniowa 1 0 0 0 1 0 3 -3
22 Resovia II 2 0 0 0 2 3 5 -2
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Piast Tuczempy

Gospodarze Wynik Goście Data
Piast Tuczempy 0 - 0 Stal II Mielec 24 października 2020
Błękitni Ropczyce 0 - 0 Piast Tuczempy 9 września 2020
Piast Tuczempy 0 - 0 Stal II Mielec 16 maja 2020
Piast Tuczempy 0 - 0 Błękitni Ropczyce 9 maja 2020
Stal II Mielec 2 - 2 Piast Tuczempy 12 października 2019
Błękitni Ropczyce 0 - 0 Piast Tuczempy 5 października 2019
Błękitni Ropczyce 3 - 2 Piast Tuczempy 26 maja 2019
Piast Tuczempy 2 - 3 Błękitni Ropczyce 20 października 2018
Piast Tuczempy 4 - 1 Błękitni Ropczyce 5 maja 2018
Błękitni Ropczyce 1 - 0 Piast Tuczempy 30 września 2017
Piast Tuczempy 0 - 1 Błękitni Ropczyce 24 maja 2017
Błękitni Ropczyce 1 - 2 Piast Tuczempy 22 października 2016

IV liga podkarpacka sezon 2020/2021

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Brian Dziedzic Sokół Kolbuszowa Dolna 5
2 Paweł Piątek Watkem Korona Bendiks Rzeszów 4
3 Damian Wolański Legion Pilzno 4
4 Aleksander Drobot Igloopol Dębica 4
5 Łukasz Tyrawski Piast Tuczempy 4
6 Bartłomiej Buczek Watkem Korona Bendiks Rzeszów 3
7 Mateusz Wanat Polonia Przemyśl 3
8 Sebastian Sobolak Ekoball Stal Sanok 3
9 Michał Ogrodnik Błękitni Ropczyce 3
10 Valerii Nikitchuk Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 3
11 Krzysztof Szymański Głogovia Głogów Małopolski 3
12 Kacper Kogut Piast Tuczempy 3
13 Michał Szymański Wisłok Wiśniowa 3
14 Mateusz Jędryas Watkem Korona Bendiks Rzeszów 3
15 Maciej Maślany Watkem Korona Bendiks Rzeszów 3
16 Damian Barszczak Piast Tuczempy 2
17 Tomasz Barycza Legion Pilzno 2
18 Łukasz Urban Czarni Jasło 2
19 Wojciech Kiełtyka Czarni Jasło 2
20 Kacper Rączka JKS Jarosław 2
21 Hubert Siepierski Błękitni Ropczyce 2
22 Szymon Urbaniak Lechia Sędziszów Małopolski 2
23 Łukasz Tabisz Ekoball Stal Sanok 2
24 Dawid Czyrny Orzeł Przeworsk 2
25 Patryk Tur Sokół Nisko 2
26 Kamil Adamiak Ekoball Stal Sanok 2
27 Kamil Potwora Lechia Sędziszów Małopolski 2
28 Dawid Pałys-Rydzik Głogovia Głogów Małopolski 2
29 Marcin Tur Sokół Nisko 2
30 Aleksander Czółno Lechia Sędziszów Małopolski 2
31 Karol Czelny Karpaty Krosno 2
32 Karol Knap Karpaty Krosno 2
33 Mateusz Kantor Resovia II 1
34 Paweł Sedlaczek Polonia Przemyśl 1
35 Bernard Stopa Polonia Przemyśl 1
36 Hubert Bednarz Orzeł Przeworsk 1
37 Patryk Tetlak Sokół Nisko 1
38 Jakub Kloc Piast Tuczempy 1
39 Rafał Mastaj Czarni Jasło 1
40 Damian Bochnak Start Pruchnik 1
41 Patryk Bęben Błękitni Ropczyce 1
42 Damian Róg Lechia Sędziszów Małopolski 1
43 Karol Ptasznik JKS Jarosław 1
44 Paweł Oziębło JKS Jarosław 1
45 Kamil Aab Sokół Kolbuszowa Dolna 1
46 Marcin Borowczyk Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 1
47 Michał Daniel Izolator Boguchwała 1
48 Michał Bogacz Izolator Boguchwała 1
49 Kamil Hałat Głogovia Głogów Małopolski 1
50 Damian Bożek Głogovia Głogów Małopolski 1
51 Jakub Kądziołka Głogovia Głogów Małopolski 1
52 Przemysław Pyrdek Głogovia Głogów Małopolski 1
53 Łukasz Seweryn Stal II Mielec 1
54 Pavlo Kulish Czarni Jasło 1
55 Jan Kozłowski Stal II Mielec 1
56 Marek Gwóźdź Orzeł Przeworsk 1
57 Paweł Koczela Wisłok Wiśniowa 1
58 Piotr Boratyn Orzeł Przeworsk 1
59 Waldemar Złotek Wisłok Wiśniowa 1
60 Krzysztof Orzech Wisłok Wiśniowa 1
61 Marcin Dudek Izolator Boguchwała 1
62 Michał Worosz Izolator Boguchwała 1
63 Vladyslav Valihura Polonia Przemyśl 1
64 Wojciech Tyczyński Sokół Nisko 1
65 Mateusz Buczkowski Piast Tuczempy 1
66 Damian Niemczyk Ekoball Stal Sanok 1
67 Jacek Słota Legion Pilzno 1
68 Wiesław Kozubek Głogovia Głogów Małopolski 1
69 Igor Tarała Głogovia Głogów Małopolski 1
70 Aleks Kopcio JKS Jarosław 1
71 Karol Cholewa Resovia II 1
72 Kacper Bomba Resovia II 1
73 Filip Mikrut Resovia II 1
74 Adrian Brodowicz JKS Jarosław 1
75 Krystian Wilk Izolator Boguchwała 1
76 Jakub Frączek Czarni Jasło 1
77 Bartosz Tłuczek Stal II Stalowa Wola 1
78 Jakub Turczyn Legion Pilzno 1
79 Roman Znamieńczyków Start Pruchnik 1
80 Kamil Chmielowski Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 1
81 Karol Wajs Karpaty Krosno 1
82 Wojciech Bosak Stal II Stalowa Wola 1
83 Mateusz Prokop Sokół Kolbuszowa Dolna 1
84 Robert Świerad Stal II Stalowa Wola 1
85 Adrian Nowak Wisłok Wiśniowa 1
86 Damian Demski Piast Tuczempy 1
87 Damian Juda Sokół Nisko 1
88 Michał Stankiewicz JKS Jarosław 1
89 Przemysław Nalepka Igloopol Dębica 1
90 Luigi Manzo Legion Pilzno 1
91 Eryk Sarzyński Głogovia Głogów Małopolski 1
92 Michał Stasz Karpaty Krosno 1