IV liga łódzka sezon 2018/2019

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 RKS Radomsko 29 75 24 3 2 79 17 62
2 Warta Sieradz 29 70 21 7 1 72 26 46
3 KS Kutno 29 61 19 4 6 66 35 31
4 Orkan Buczek 29 51 14 9 6 58 28 30
5 LKS Kwiatkowice 29 47 13 8 8 45 38 7
6 Włókniarz Zelów 29 46 14 4 11 46 44 2
7 Omega Kleszczów 29 45 13 6 10 53 45 8
8 Zjednoczeni Stryków 29 43 13 4 12 36 33 3
9 Ceramika Opoczno 29 43 13 4 12 30 39 -9
10 Ner Poddębice 29 37 11 4 14 49 58 -9
11 Warta Działoszyn 29 32 7 11 11 62 64 -2
12 Andrespolia Wiśniowa Góra 29 32 8 8 13 43 50 -7
13 Boruta Zgierz 30 27 6 9 15 35 52 -17
14 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 29 27 7 6 16 32 49 -17
15 Pelikan II Łowicz 28 20 6 2 20 35 89 -54
16 Pilica Przedbórz 30 17 3 8 19 48 86 -38
17 Stal Niewiadów 29 15 2 9 18 25 61 -36
18 Zawisza Pajęczno 0 0 0 0 0 0 0 0
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga łódzka sezon 2018/2019

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 RKS Radomsko 14 39 13 0 1 48 5 43
2 Warta Sieradz 15 39 12 3 0 41 14 27
3 KS Kutno 15 36 11 3 1 44 15 29
4 Włókniarz Zelów 15 30 9 3 3 27 19 8
5 LKS Kwiatkowice 14 26 8 2 4 30 23 7
6 Orkan Buczek 14 24 7 3 4 29 15 14
7 Omega Kleszczów 15 24 7 3 5 30 23 7
8 Zjednoczeni Stryków 15 22 7 1 7 17 17 0
9 Ceramika Opoczno 14 21 6 3 5 17 15 2
10 Boruta Zgierz 15 21 5 6 4 26 21 5
11 Warta Działoszyn 15 20 5 5 5 40 29 11
12 Ner Poddębice 15 19 5 4 6 26 24 2
13 Andrespolia Wiśniowa Góra 14 15 4 3 7 20 25 -5
14 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 15 14 3 5 7 15 18 -3
15 Pelikan II Łowicz 14 13 4 1 9 22 30 -8
16 Pilica Przedbórz 14 13 3 4 7 21 29 -8
17 Stal Niewiadów 14 10 2 4 8 13 26 -13
18 Zawisza Pajęczno 0 0 0 0 0 0 0 0
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga łódzka sezon 2018/2019

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 RKS Radomsko 15 36 11 3 1 31 12 19
2 Warta Sieradz 14 31 9 4 1 31 12 19
3 Orkan Buczek 15 27 7 6 2 29 13 16
4 KS Kutno 14 25 8 1 5 22 20 2
5 Ceramika Opoczno 15 22 7 1 7 13 24 -11
6 LKS Kwiatkowice 15 21 5 6 4 15 15 0
7 Omega Kleszczów 14 21 6 3 5 23 22 1
8 Zjednoczeni Stryków 14 21 6 3 5 19 16 3
9 Ner Poddębice 14 18 6 0 8 23 34 -11
10 Andrespolia Wiśniowa Góra 15 17 4 5 6 23 25 -2
11 Włókniarz Zelów 14 16 5 1 8 19 25 -6
12 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 14 13 4 1 9 17 31 -14
13 Warta Działoszyn 14 12 2 6 6 22 35 -13
14 Pelikan II Łowicz 14 7 2 1 11 13 59 -46
15 Boruta Zgierz 15 6 1 3 11 9 31 -22
16 Stal Niewiadów 15 5 0 5 10 12 35 -23
17 Pilica Przedbórz 16 4 0 4 12 27 57 -30
18 Zawisza Pajęczno 0 0 0 0 0 0 0 0
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Pelikan II Łowicz

Gospodarze Wynik Goście Data
Pelikan II Łowicz 1 - 2 Boruta Zgierz 18 maja 2019
Pelikan II Łowicz 1 - 1 Stal Niewiadów 4 listopada 2018
Boruta Zgierz 2 - 0 Pelikan II Łowicz 13 października 2018
Pelikan II Łowicz 0 - 2 Stal Niewiadów 20 maja 2018
Boruta Zgierz 0 - 0 Pelikan II Łowicz 11 kwietnia 2018
Stal Niewiadów 2 - 1 Pelikan II Łowicz 14 października 2017
Pelikan II Łowicz 3 - 1 Boruta Zgierz 13 sierpnia 2017
Stal Niewiadów 0 - 0 Pelikan II Łowicz

IV liga łódzka sezon 2018/2019

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Adrian Marcioch KS Kutno 23
2 Paweł Marchewka Warta Działoszyn 20
3 Krystian Wojtczak RKS Radomsko 19
4 Adam Patora Warta Sieradz 19
5 Patryk Pietrasiak Boruta Zgierz 16
6 Paweł Baraniak RKS Radomsko 16
7 Arkadiusz Porochnicki Warta Działoszyn 15
8 Dawid Przezak Warta Sieradz 14
9 Daniel Potakowski Pilica Przedbórz 13
10 Piotr Burski Orkan Buczek 12
11 Albin Maciejewski Włókniarz Zelów 12
12 Igor Kania Ner Poddębice 11
13 Przemysław Nawrocki Warta Sieradz 10
14 Wiktor Majewski Pilica Przedbórz 10
15 Igor Świątkiewicz Andrespolia Wiśniowa Góra 10
16 Robert Tomesz Omega Kleszczów 10
17 Sebastian Radzio Andrespolia Wiśniowa Góra 9
18 Łukasz Gloc RKS Radomsko 8
19 Norbert Dregier Włókniarz Zelów 8
20 Michał Drogosz Zjednoczeni Stryków 8
21 Rafał Mordon Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 8
22 Adrian Kralkowski KS Kutno 8
23 Mateusz Jaworski Warta Sieradz 7
24 Dominik Cukiernik Orkan Buczek 7
25 Michał Bogdan LKS Kwiatkowice 7
26 Adrian Pluta RKS Radomsko 7
27 Jakub Bistuła Ner Poddębice 7
28 Dominik Woźniak LKS Kwiatkowice 7
29 Rafał Nowak LKS Kwiatkowice 7
30 Łukasz Dynel KS Kutno 6
31 Przemysław Szewczyk RKS Radomsko 6
32 Tomasz Lenart Zjednoczeni Stryków 6
33 Michał Fabiański Pelikan II Łowicz 6
34 Jakub Owczarek Ner Poddębice 6
35 Oskar Korbela Warta Działoszyn 6
36 Hubert Berłowski Orkan Buczek 6
37 Damian Kopa Andrespolia Wiśniowa Góra 6
38 Radosław Pęciak Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 6
39 Joachim Pabjańczyk Zjednoczeni Stryków 6
40 Łukasz Serafinowicz Orkan Buczek 6
41 Łukasz Pierzyński LKS Kwiatkowice 6
42 Łukasz Mitek Warta Sieradz 6
43 Adrian Ociepa Omega Kleszczów 5
44 Robert Świątnicki Stal Niewiadów 5
45 Dawid Pałyska Omega Kleszczów 5
46 Jakub Szaniec Omega Kleszczów 5
47 Artur Kucharski Pilica Przedbórz 5
48 Krzysztof Markiewicz Ceramika Opoczno 5
49 Paweł Kowalski Omega Kleszczów 5
50 Marcin Kacela Warta Sieradz 5
51 Bartosz Bujalski RKS Radomsko 5
52 Adrian Gaugier Stal Niewiadów 5
53 Omar Tall RKS Radomsko 5
54 Łukasz Chojecki Warta Sieradz 4
55 Adam Konieczny Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 4
56 Tomasz Różycki Andrespolia Wiśniowa Góra 4
57 Kamil Bartos KS Kutno 4
58 Jakub Tazbir Pilica Przedbórz 4
59 Bartosz Narożnik Ner Poddębice 4
60 Michał Polit Stal Niewiadów 4
61 Jardel Muniz Cruz Warta Działoszyn 4
62 Eryk Padzik KS Kutno 4
63 Andrzej Dolot Orkan Buczek 4
64 Damian Ścibiorek Boruta Zgierz 4
65 Maciej Kowalczyk KS Kutno 4
66 Karol Chmielewski Zjednoczeni Stryków 4
67 Dawid Stańdo Ceramika Opoczno 4
68 Michał Pawelec Włókniarz Zelów 4
69 Kacper Rześny Pelikan II Łowicz 4
70 Mariusz Zasada Ner Poddębice 4
71 Jakub Dregier Włókniarz Zelów 3
72 Filip Markowski Boruta Zgierz 3
73 Kamil Wielgus KS Kutno 3
74 Mariusz Woźniak LKS Kwiatkowice 3
75 Cyprian Lewandowski Ner Poddębice 3
76 Damian Szczepański Pelikan II Łowicz 3
77 Marek Jończyk Pilica Przedbórz 3
78 Marcin Kuliberda Omega Kleszczów 3
79 Mikołaj Ras Włókniarz Zelów 3
80 Wiktor Płaneta Warta Sieradz 3
81 Marcin Mirecki Ceramika Opoczno 3
82 Bartłomiej Gambka Ceramika Opoczno 3
83 Marcin Rakowski Pilica Przedbórz 3
84 Maciej Balik Pelikan II Łowicz 3
85 Marcin Pękała LKS Kwiatkowice 3
86 Patryk Wijata Ceramika Opoczno 3
87 Krzysztof Łukasik Ceramika Opoczno 3
88 Grzegorz Kowalski Orkan Buczek 3
89 Krzysztof Kukulski Warta Działoszyn 3
90 Łukasz Rakowski LKS Kwiatkowice 3
91 Kamil Bartos Ner Poddębice 3
92 Bartosz Turniak RKS Radomsko 3
93 Przemysław Kornacki Pilica Przedbórz 3
94 Dawid Poddębniak Ceramika Opoczno 3
95 Bartłomiej Saternus Omega Kleszczów 3
96 Krzysztof Kowalski Omega Kleszczów 3
97 Świdrowski Tomasz Pelikan II Łowicz 3
98 Tomasz Dąbrowski Pelikan II Łowicz 3
99 Lewandowski Michał Orkan Buczek 3
100 Mateusz Boras Warta Działoszyn 2
101 Damian Knera Boruta Zgierz 2
102 Kamil Karlikowski Boruta Zgierz 2
103 Bartłomiej Madej Pilica Przedbórz 2
104 Łukasz Marciniak Ner Poddębice 2
105 Tomasz Majsak Włókniarz Zelów 2
106 Michał Cichacki KS Kutno 2
107 Klepczyński Adrian RKS Radomsko 2
108 Łukasz Wiśniewski Boruta Zgierz 2
109 Oleksij Naidyshak Pilica Przedbórz 2
110 Michał Lewandowski Orkan Buczek 2
111 Patryk Zielonka Stal Niewiadów 2
112 Krystian Pałczyński Omega Kleszczów 2
113 Adrian Musialik Pelikan II Łowicz 2
114 Arkadiusz Kochanek Ner Poddębice 2
115 Krystian Rutkowski Pelikan II Łowicz 2
116 Kamil Nowicki Pelikan II Łowicz 2
117 Patryk Kaczmarek Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 2
118 Grzegorz Kaleta Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 2
119 Łukasz Kubiak Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 2
120 Jan Kowalski Boruta Zgierz 2
121 Szymon Ziółkowski Zjednoczeni Stryków 2
122 Damian Siewiera Orkan Buczek 2
123 Maciej Kwaśniak Stal Niewiadów 2
124 Krzysztof Składowski Warta Sieradz 2
125 Maciej Witczak Ceramika Opoczno 2
126 Gracjan Sobczak KS Kutno 2
127 Adrian Kudryś Warta Działoszyn 2
128 Damian Zawieja Warta Działoszyn 2
129 Adrian Jura RKS Radomsko 2
130 Mikael Idzikowski Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 2
131 Wojciech Kawula Andrespolia Wiśniowa Góra 2
132 Przemysław Wilk Andrespolia Wiśniowa Góra 2
133 Błażej Kaliski Włókniarz Zelów 2
134 Rafał Serwaciński Zjednoczeni Stryków 2
135 Łukasz Matuszczyk Orkan Buczek 2
136 Grzegorz Sośniak Warta Działoszyn 2
137 Adrian Łucki Włókniarz Zelów 2
138 Bartosz Kaczor KS Kutno 2
139 Beniamin Tonn Ner Poddębice 2
140 Grzegorz Brochocki KS Kutno 2
141 Mateusz Stępień Ner Poddębice 2
142 Bartosz Jachymski Włókniarz Zelów 2
143 Wroński Mateusz Orkan Buczek 2
144 Kamil Kobryń KS Kutno 2
145 Tomasz Niżnikowski Andrespolia Wiśniowa Góra 2
146 Sebastian Balcerek Zjednoczeni Stryków 2
147 Sebastian Krajda Włókniarz Zelów 1
148 Kamil Stegliński LKS Kwiatkowice 1
149 Krzysztof Michalak Omega Kleszczów 1
150 Mariusz Przybylski RKS Radomsko 1
151 Łukasz Mucha Stal Niewiadów 1
152 Krzysztof Sut LKS Kwiatkowice 1
153 Kamil Sadziński RKS Radomsko 1
154 Paweł Kowalczyk Ceramika Opoczno 1
155 Konrad Bełdziński Zjednoczeni Stryków 1
156 Kamil Staniewski Andrespolia Wiśniowa Góra 1
157 Bartłomiej Zieliński Omega Kleszczów 1
158 Łukasz Bocian RKS Radomsko 1
159 Michał Stasiak LKS Kwiatkowice 1
160 Maciej Wasilewski Stal Niewiadów 1
161 Piotr Gulej Stal Niewiadów 1
162 Artur Wolny Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 1
163 Adrian Filipiak Warta Sieradz 1
164 Maciej Dudkiewicz Pelikan II Łowicz 1
165 Damian Pawlak Warta Sieradz 1
166 Szymon Lesiakowski Omega Kleszczów 1
167 Piotr Boczkiewicz Włókniarz Zelów 1
168 Oktawian Maliszewski Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 1
169 Marcin Zimoń Zjednoczeni Stryków 1
170 Patryk Miarka KS Kutno 1
171 Krystian Kolasa RKS Radomsko 1
172 Mariusz Zawodziński Warta Sieradz 1
173 Dawid Lizińczyk Pilica Przedbórz 1
174 Damian Głowacki Włókniarz Zelów 1
175 Mateusz Koziróg Andrespolia Wiśniowa Góra 1
176 Stefan Potocki Zjednoczeni Stryków 1
177 Mateusz Piesik Włókniarz Zelów 1
178 Robert Oborowski Włókniarz Zelów 1
179 Marek Brych Pilica Przedbórz 1
180 Piotr Gawlik Pelikan II Łowicz 1
181 Jakub Szulc Warta Sieradz 1
182 Marcin Szóstakiewicz Omega Kleszczów 1
183 Przemysław Sosnowski LKS Kwiatkowice 1
184 Przemysław Szubert Stal Niewiadów 1
185 Kacper Michnicki RKS Radomsko 1
186 Marcin Lewacki RKS Radomsko 1
187 Bartosz Snopczyński Ceramika Opoczno 1
188 Mariusz Solecki Ner Poddębice 1
189 Jacek Majda Włókniarz Zelów 1
190 Dawid Kończak LKS Kwiatkowice 1
191 Damian Puchalski Orkan Buczek 1
192 Mateusz Wroński Orkan Buczek 1
193 Wojciech Banaszczyk Boruta Zgierz 1
194 Michał Sumiński Andrespolia Wiśniowa Góra 1
195 Rafał Porada Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 1
196 Adam Saktura RKS Radomsko 1
197 Dawid Stolarczyk Warta Działoszyn 1
198 Krzysztof Ruszkiewicz Pilica Przedbórz 1
199 Piotr Bartłoszewski Warta Sieradz 1
200 Szymon Serafin Omega Kleszczów 1
201 Michał Konecki Omega Kleszczów 1
202 Dawid Janowski Pilica Przedbórz 1
203 Kamil Andrysiak Boruta Zgierz 1
204 Marcin Kotynia Stal Niewiadów 1
205 Artur Dunajski Stal Niewiadów 1
206 Adrian Budka Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 1
207 Mikołaj Zwoliński Ner Poddębice 1
208 Dominik Dębowski KS Kutno 1
209 Hubert Matyjas Pelikan II Łowicz 1
210 Łukasz Grzybek Ceramika Opoczno 1
211 Patryk Niciak Orkan Buczek 1
212 Dorian Skwara KS Kutno 1
213 Witold Grzywiński Omega Kleszczów 1
214 Dominik Joachimiak Andrespolia Wiśniowa Góra 1
215 Robert Badowski Andrespolia Wiśniowa Góra 1
216 Maciej Konewka Zjednoczeni Stryków 1
217 Kamil Zawadowski Zjednoczeni Stryków 1
218 Dawid Tomczyk Orkan Buczek 1
219 Mateusz Witkowski Boruta Zgierz 1
220 Albert Kalinowski Ceramika Opoczno 1
221 Aleksander Michalski Orkan Buczek 1
222 Mateusz Roczek Omega Kleszczów 1
223 Łukasz Szmidt LKS Kwiatkowice 1
224 Nataniel Balcerzyk RKS Radomsko 1
225 Łukasz Ocimek Warta Działoszyn 1
226 Maciej Krysiak Warta Działoszyn 1
227 Kacper Leszczyński Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 1