IV liga wielkopolska sezon 2018/2019

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Nielba Wągrowiec 32 74 23 5 4 77 34 43
2 Lubuszanin Trzcianka 32 67 20 7 5 75 30 45
3 Unia Swarzędz 32 66 21 3 8 65 41 24
4 Pogoń Nowe Skalmierzyce 32 58 16 10 6 67 45 22
5 LKS Gołuchów 32 55 16 7 9 66 41 25
6 Centra Ostrów Wielkopolski 32 51 15 6 11 59 46 13
7 Polonia 1912 Leszno 32 49 14 7 11 48 35 13
8 Orkan Śmiłowo 32 49 14 7 11 53 45 8
9 Obra Kościan 32 49 14 7 11 44 39 5
10 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 32 47 14 5 13 49 48 1
11 Polonia Kępno 32 45 14 3 15 53 52 1
12 Kotwica Kórnik 32 40 11 7 14 62 64 -2
13 Tarnovia Tarnowo Podgórne 32 39 10 9 13 46 54 -8
14 Victoria Września 32 38 10 8 14 44 40 4
15 KS Opatówek 32 37 10 7 15 35 55 -20
16 Sokół Pniewy 32 36 11 3 18 39 75 -36
17 Warta Międzychód 32 33 8 9 15 50 68 -18
18 Krobianka Krobia 32 29 8 5 19 32 78 -46
19 Zjednoczeni Trzemeszno 32 20 6 2 24 38 69 -31
20 Olimpia Koło 32 17 4 5 23 37 80 -43
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga wielkopolska sezon 2018/2019

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Lubuszanin Trzcianka 16 43 14 1 1 55 14 41
2 Unia Swarzędz 16 40 13 1 2 42 17 25
3 Nielba Wągrowiec 16 33 10 3 3 43 20 23
4 Pogoń Nowe Skalmierzyce 16 31 9 4 3 35 21 14
5 LKS Gołuchów 16 30 9 3 4 35 19 16
6 Centra Ostrów Wielkopolski 16 30 8 6 2 32 17 15
7 Orkan Śmiłowo 16 30 9 3 4 28 18 10
8 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 16 30 9 3 4 30 20 10
9 Polonia 1912 Leszno 17 29 8 5 4 25 12 13
10 Polonia Kępno 17 28 9 1 7 30 20 10
11 Obra Kościan 16 27 8 3 5 28 15 13
12 Kotwica Kórnik 13 25 7 4 2 31 17 14
13 Warta Międzychód 16 25 7 4 5 32 27 5
14 KS Opatówek 17 23 6 5 6 24 22 2
15 Tarnovia Tarnowo Podgórne 16 21 6 3 7 26 26 0
16 Victoria Września 16 19 5 4 7 21 18 3
17 Sokół Pniewy 16 19 6 1 9 22 39 -17
18 Krobianka Krobia 16 18 5 3 8 20 35 -15
19 Zjednoczeni Trzemeszno 16 15 5 0 11 23 31 -8
20 Olimpia Koło 16 10 2 4 10 20 29 -9
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga wielkopolska sezon 2018/2019

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Nielba Wągrowiec 16 41 13 2 1 34 14 20
2 Pogoń Nowe Skalmierzyce 16 27 7 6 3 32 24 8
3 Unia Swarzędz 16 26 8 2 6 23 24 -1
4 LKS Gołuchów 16 25 7 4 5 31 22 9
5 Lubuszanin Trzcianka 16 24 6 6 4 20 16 4
6 Obra Kościan 16 22 6 4 6 16 24 -8
7 Centra Ostrów Wielkopolski 16 21 7 0 9 27 29 -2
8 Polonia 1912 Leszno 15 20 6 2 7 23 23 0
9 Orkan Śmiłowo 16 19 5 4 7 25 27 -2
10 Victoria Września 16 19 5 4 7 23 22 1
11 Tarnovia Tarnowo Podgórne 16 18 4 6 6 20 28 -8
12 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 16 17 5 2 9 19 28 -9
13 Polonia Kępno 15 17 5 2 8 23 32 -9
14 Sokół Pniewy 16 17 5 2 9 17 36 -19
15 Kotwica Kórnik 19 15 4 3 12 31 47 -16
16 KS Opatówek 15 14 4 2 9 11 33 -22
17 Krobianka Krobia 16 11 3 2 11 12 43 -31
18 Warta Międzychód 16 8 1 5 10 18 41 -23
19 Olimpia Koło 16 7 2 1 13 17 51 -34
20 Zjednoczeni Trzemeszno 16 5 1 2 13 15 38 -23
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski

Gospodarze Wynik Goście Data
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 0 - 0 Unia Swarzędz 8 czerwca 2019
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2 - 0 Lubuszanin Trzcianka 1 maja 2019
Unia Swarzędz 2 - 0 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 3 listopada 2018
Lubuszanin Trzcianka 2 - 1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 22 września 2018
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 0 - 4 Unia Swarzędz 14 maja 2016
Unia Swarzędz 1 - 1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 24 października 2015
Unia Swarzędz 2 - 2 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 25 kwietnia 2015
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 3 - 3 Unia Swarzędz 13 września 2014

IV liga wielkopolska sezon 2018/2019

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Krystian Benuszak LKS Gołuchów 24
2 Jakub Michalski Centra Ostrów Wielkopolski 22
3 Dawid Kuczyński Pogoń Nowe Skalmierzyce 21
4 Rafał Leśniewski Nielba Wągrowiec 18
5 Adam Majewski Pogoń Nowe Skalmierzyce 15
6 Gerard Pińczuk Warta Międzychód 15
7 Tomasz Neumann Unia Swarzędz 14
8 Jakub Kubiński Nielba Wągrowiec 14
9 Jędrzej Wiśniewski Orkan Śmiłowo 14
10 Tomasz Marcinkowski Obra Kościan 14
11 Orlande Kpassa Lubuszanin Trzcianka 14
12 Łukasz Walczak Polonia Kępno 13
13 Zbigniew Zakrzewski Tarnovia Tarnowo Podgórne 13
14 Filip Latusek Polonia Kępno 13
15 Mateusz Tatera Orkan Śmiłowo 12
16 Artur Krawczyk Polonia 1912 Leszno 12
17 Bartłomiej Graczyk Sokół Pniewy 12
18 Patryk Bordych Kotwica Kórnik 12
19 Marcin Szymkowiak LKS Gołuchów 10
20 Dawid Urbanek Kotwica Kórnik 10
21 Kacper Robaczyński Polonia 1912 Leszno 9
22 Paweł Stempień LKS Gołuchów 9
23 Paweł Iwanicki Lubuszanin Trzcianka 9
24 Marcin Chorzępa Sokół Pniewy 9
25 Krystian Antczak Unia Swarzędz 9
26 Witold Walkowiak Kotwica Kórnik 8
27 Bartosz Ślusarski Tarnovia Tarnowo Podgórne 8
28 Tomasz Bzdęga Nielba Wągrowiec 8
29 Jacek Kopaniarz Victoria Września 8
30 Paweł Wicher Lubuszanin Trzcianka 8
31 Mateusz Swiergiel Unia Swarzędz 8
32 Marcin Nowicki Unia Swarzędz 8
33 Daniel Kaczmarek Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 8
34 Łukasz Glapiak Polonia 1912 Leszno 8
35 Wojciech Wypusz Orkan Śmiłowo 8
36 Tomasz Kempiński Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 7
37 Błażej Wieśko Kotwica Kórnik 7
38 Mateusz Spychalski KS Opatówek 7
39 Przemysław Balczerzak Pogoń Nowe Skalmierzyce 7
40 Kamil Wysocki Zjednoczeni Trzemeszno 7
41 Miłosz Nowicki Centra Ostrów Wielkopolski 7
42 Tomasz Adamczyk Centra Ostrów Wielkopolski 7
43 Maciej Rojewski Olimpia Koło 7
44 Mikołaj Jankowski Victoria Września 6
45 Damian Nowak Polonia 1912 Leszno 6
46 Błażej Telichowski Tarnovia Tarnowo Podgórne 6
47 Michał Kucharski Centra Ostrów Wielkopolski 6
48 Dawid Zieliński Lubuszanin Trzcianka 6
49 Bartosz Nowak Warta Międzychód 6
50 Adam Niedzielski Zjednoczeni Trzemeszno 6
51 Przemysław Kaczmarek Krobianka Krobia 6
52 Mateusz Piechowiak Nielba Wągrowiec 6
53 Błażej Nowak Lubuszanin Trzcianka 6
54 Łukasz Wiącek Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 5
55 Marcin Masełkowski Krobianka Krobia 5
56 Krystian Łukaszyk Obra Kościan 5
57 Dawid Urbanek Kotwica Kórnik 5
58 Jakub Górecki Polonia Kępno 5
59 Kacper Grygier Lubuszanin Trzcianka 5
60 Kamil Jaroszewski Olimpia Koło 5
61 Szymon Krawczyński Victoria Września 5
62 Krystian Feciuch Lubuszanin Trzcianka 5
63 Jacek Figaszewski Nielba Wągrowiec 5
64 Patryk Smolarek Warta Międzychód 5
65 Jędrzej Urbański Krobianka Krobia 5
66 Szymon Meller Zjednoczeni Trzemeszno 5
67 Krzysztof Chojnacki Zjednoczeni Trzemeszno 5
68 Damian Błaszczyk Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 4
69 Piotr Sarbinowski Kotwica Kórnik 4
70 Dawid Piróg Centra Ostrów Wielkopolski 4
71 Bartosz Kowalski Olimpia Koło 4
72 Krzysztof Stępiński Unia Swarzędz 4
73 Jakub Budrowski KS Opatówek 4
74 Antoni Prałat Polonia 1912 Leszno 4
75 Damian Buczek Orkan Śmiłowo 4
76 Filip Brzostowski Kotwica Kórnik 4
77 Michał Giecz Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 4
78 Mateusz Ziemiański Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 4
79 Aleksander Woźniak Krobianka Krobia 4
80 Maciej Szublewski Victoria Września 4
81 Dawid Guźniczak LKS Gołuchów 4
82 Stayko Stoychev KS Opatówek 4
83 Jakub Borowczyk Krobianka Krobia 4
84 Marek Szymanowski Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 4
85 Piotr Cierlak Polonia Kępno 4
86 Łukasz Jasiński Victoria Września 4
87 Jakub Budzyń Warta Międzychód 4
88 Adrian Mikołajczak Orkan Śmiłowo 3
89 Adrian Hajdasz LKS Gołuchów 3
90 Krzysztof Czabański LKS Gołuchów 3
91 Piotr Mroziński Zjednoczeni Trzemeszno 3
92 Remigiusz Hojka Polonia Kępno 3
93 Rafał Sarbinowski Krobianka Krobia 3
94 Wojciech Drygas Polonia Kępno 3
95 Karol Smoła Polonia 1912 Leszno 3
96 Adrian Stypczynski Tarnovia Tarnowo Podgórne 3
97 Mateusz Nogaj Pogoń Nowe Skalmierzyce 3
98 Tomasz Krakowski Centra Ostrów Wielkopolski 3
99 Kacper Izydorski Centra Ostrów Wielkopolski 3
100 Mariusz Woźniak Warta Międzychód 3
101 Łukasz Wesołowski Warta Międzychód 3
102 Paweł Koralewski Unia Swarzędz 3
103 Karol Skiba Kotwica Kórnik 3
104 Łukasz Cyruk Lubuszanin Trzcianka 3
105 Paweł Korczak Pogoń Nowe Skalmierzyce 3
106 Mateusz Adamski Obra Kościan 3
107 Szymon Słoma Obra Kościan 3
108 Dominik Nowacki Unia Swarzędz 3
109 Maurycy Niemczyk Tarnovia Tarnowo Podgórne 3
110 Daniel Armatys Pogoń Nowe Skalmierzyce 3
111 Krystian Robak Victoria Września 3
112 Szymon Sawala Warta Międzychód 3
113 Dominik Tomczyński KS Opatówek 3
114 Michał Wawszczak Lubuszanin Trzcianka 3
115 Grzegorz Kuswik KS Opatówek 3
116 Krzysztof Antczak Unia Swarzędz 3
117 Mateusz Poslednik Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 3
118 Michał Górecki Polonia Kępno 3
119 Adrian Owczarek Kotwica Kórnik 3
120 Marcin Przybyszewski Sokół Pniewy 2
121 Kacper Majerz Pogoń Nowe Skalmierzyce 2
122 Mateusz Woźniak Warta Międzychód 2
123 Michał Zachciał Warta Międzychód 2
124 Patryk Olczyk Olimpia Koło 2
125 Tomasz Graczyk Tarnovia Tarnowo Podgórne 2
126 Leonardo Okeke Polonia Kępno 2
127 Adrian Holak Polonia Kępno 2
128 Grzegorz Wachowiak Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2
129 Mikołaj Dobrzykowski Nielba Wągrowiec 2
130 Marcin Andukiewicz Orkan Śmiłowo 2
131 Mikołaj Czajka Olimpia Koło 2
132 Eryk Krzysztopowicz Lubuszanin Trzcianka 2
133 Kacper Serwatka Zjednoczeni Trzemeszno 2
134 Jarosław Krysiak Warta Międzychód 2
135 Mateusz Sobczak Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2
136 Mateusz Rocławski Nielba Wągrowiec 2
137 Ndubuisi Nnamani KS Opatówek 2
138 Mateusz Szkudlarski LKS Gołuchów 2
139 Sebastian Mikołajczyk Orkan Śmiłowo 2
140 Dawid Ratajczak Obra Kościan 2
141 Tomasz Kaczmarek Pogoń Nowe Skalmierzyce 2
142 Adam Kozajda Olimpia Koło 2
143 Costa Guilherme Lubuszanin Trzcianka 2
144 Szymon Bartosik Olimpia Koło 2
145 Maciej Graliński Olimpia Koło 2
146 Maksymilian Boczek Sokół Pniewy 2
147 Bartosz Kostrzyński Sokół Pniewy 2
148 Piotr Babuszkiewicz Unia Swarzędz 2
149 Szymon Gałczyński LKS Gołuchów 2
150 Piotr Ginda Kopeć Orkan Śmiłowo 2
151 Maciej Mikulski Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2
152 Jakub Jandy Obra Kościan 2
153 Łukasz Iskrzyński Nielba Wągrowiec 2
154 Krystian Skorczynski Tarnovia Tarnowo Podgórne 2
155 Konrad Chojnacki KS Opatówek 2
156 Kacper Rybka KS Opatówek 2
157 Michał Płocharczyk Polonia 1912 Leszno 2
158 Marek Szymanowski Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2
159 Piotr Sznabel Obra Kościan 2
160 Piotr Kalak Kotwica Kórnik 2
161 Michał Gruszka Nielba Wągrowiec 2
162 Dawid Wisniewski Olimpia Koło 2
163 Michał Fertikowski Orkan Śmiłowo 2
164 Paweł Iwanicki Lubuszanin Trzcianka 2
165 Paweł Lisiecki Victoria Września 2
166 Mateusz Łowigus Sokół Pniewy 2
167 Adrian Marchel Nielba Wągrowiec 2
168 Marcin Mazurek Tarnovia Tarnowo Podgórne 2
169 Marcin Masełkowski Obra Kościan 2
170 Piotr Józefiak Pogoń Nowe Skalmierzyce 2
171 Szymon Straczkowski Centra Ostrów Wielkopolski 2
172 Krzysztof Galas Sokół Pniewy 2
173 Paweł Powietrzyński Olimpia Koło 2
174 Jakub Smura Tarnovia Tarnowo Podgórne 2
175 Paweł Majusiak LKS Gołuchów 2
176 Miłosz Urbański Krobianka Krobia 2
177 Oskar Machowski Kotwica Kórnik 1
178 Piotr Przezak Centra Ostrów Wielkopolski 1
179 Oleksii Laban Warta Międzychód 1
180 Lago liade orlande Kpassa Lubuszanin Trzcianka 1
181 Hubert Goncerzewicz Unia Swarzędz 1
182 Patryk Cierniewski LKS Gołuchów 1
183 Tomasz Wiśniewski Polonia 1912 Leszno 1
184 Jakub Kołak Nielba Wągrowiec 1
185 Michał Steinke Nielba Wągrowiec 1
186 Dawid Zawadzki Olimpia Koło 1
187 Damian Domagalski KS Opatówek 1
188 Krzysztof Marchewka Obra Kościan 1
189 Michał Waliszewski Obra Kościan 1
190 Safian Skupiński KS Opatówek 1
191 Radosław Barabasz Lubuszanin Trzcianka 1
192 Kamil Kosiński Orkan Śmiłowo 1
193 Łukasz Adamczak Warta Międzychód 1
194 Joachim Knapp Krobianka Krobia 1
195 Konrad Juskowiak Polonia 1912 Leszno 1
196 Kacper Borowiak Obra Kościan 1
197 Jakub Marzyński Victoria Września 1
198 Dariusz Juracki Lubuszanin Trzcianka 1
199 Hubert Gil Krobianka Krobia 1
200 Wiktor Małecki Olimpia Koło 1
201 Adrian Śniegowski Kotwica Kórnik 1
202 Artsiom Mirayeuski Unia Swarzędz 1
203 Krasimir Kapau Unia Swarzędz 1
204 Maciej Przewłocki Obra Kościan 1
205 Jakub Jaroński Olimpia Koło 1
206 Karol Latusek Polonia Kępno 1
207 Szymon Turek Lubuszanin Trzcianka 1
208 Michał Gelert Obra Kościan 1
209 Hubert Oczkowski Victoria Września 1
210 Gracjan Malinowski Pogoń Nowe Skalmierzyce 1
211 Piotr Cerlak Polonia Kępno 1
212 Mariusz Józefiak Obra Kościan 1
213 Jacek Żak Obra Kościan 1
214 Maciej Sowiński Pogoń Nowe Skalmierzyce 1
215 Mateusz Bany Lubuszanin Trzcianka 1
216 Marcin Łażewski Unia Swarzędz 1
217 Mateusz Kaczor Zjednoczeni Trzemeszno 1
218 Patryk Koler Tarnovia Tarnowo Podgórne 1
219 Borys Wawrzyniak Polonia Kępno 1
220 Marcin Wandzel LKS Gołuchów 1
221 Dominik Rusinek Sokół Pniewy 1
222 Jakub Płotkowiak Obra Kościan 1
223 Bartosz Feret Olimpia Koło 1
224 Jakub Paziewski Tarnovia Tarnowo Podgórne 1
225 Kacper Gatrzkie Olimpia Koło 1
226 Mikolaj Remlen Unia Swarzędz 1
227 Jakub Zieliński Orkan Śmiłowo 1
228 Tomasz Mikusik Olimpia Koło 1
229 Krzysztof Kmieć Sokół Pniewy 1
230 Krzysztof Kmieć Sokół Pniewy 1
231 Dawid Ciążyński Zjednoczeni Trzemeszno 1
232 Mateusz Adamski Obra Kościan 1
233 Damian Garstka Victoria Września 1
234 Dawid Zając Tarnovia Tarnowo Podgórne 1
235 Paweł Szczepaniak Warta Międzychód 1
236 Olekseii Tsapenko Lubuszanin Trzcianka 1
237 Paweł Lisiecki Victoria Września 1
238 Jakub Jóźwiak Pogoń Nowe Skalmierzyce 1
239 Tomasz Węcławek Unia Swarzędz 1
240 Krzysztof Chojnacki KS Opatówek 1
241 Igor Rudawski Obra Kościan 1
242 Robert Pepliński Zjednoczeni Trzemeszno 1
243 Szymon Strączkowski Centra Ostrów Wielkopolski 1
244 Mateusz Rozmarynowski Nielba Wągrowiec 1
245 Dawid Rączka Pogoń Nowe Skalmierzyce 1
246 Adrian Radojewski Pogoń Nowe Skalmierzyce 1
247 Wiesław Natkaniec Lubuszanin Trzcianka 1
248 Dawid Idzikowski LKS Gołuchów 1
249 Jacek Wojciechowski Zjednoczeni Trzemeszno 1
250 Michał Grzesiek KS Opatówek 1
251 Jakub Dohnal Unia Swarzędz 1
252 Bartosz Andrzejewski Zjednoczeni Trzemeszno 1
253 Michał Konieczny Polonia Kępno 1
254 Jakub Kubiński Nielba Wągrowiec 1
255 Jakub Kwasny Victoria Września 1
256 Mikołaj Remlen Sokół Pniewy 1
257 Mikołaj Jędrzejewski Polonia Kępno 1
258 Damian Smigielski Nielba Wągrowiec 1
259 Hubert Siwa Zjednoczeni Trzemeszno 1
260 Tomasz Olejnik Obra Kościan 1
261 Damian Wieczorek KS Opatówek 1
262 Łukasz Bartkowiak Sokół Pniewy 1
263 Jakub Kwaśny Victoria Września 1
264 Adrian Marchel Nielba Wągrowiec 1
265 Grzegorz Kuś LKS Gołuchów 1
266 Artur Krawczyk Tarnovia Tarnowo Podgórne 1
267 Dawid Lisek Kotwica Kórnik 1
268 Błażej Matysiak Zjednoczeni Trzemeszno 1
269 Krzysztof Majchrzak Zjednoczeni Trzemeszno 1
270 Maciej Frankowski Tarnovia Tarnowo Podgórne 1
271 Damian Matczak KS Opatówek 1
272 Wojciech Antczak Unia Swarzędz 1