IV liga warmińsko-mazurska sezon 2020/2021

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Mamry Giżycko 19 46 15 1 3 78 26 52
2 Mrągowia Mrągowo 19 41 13 2 4 44 23 21
3 Polonia Lidzbark Warmiński 19 40 12 4 3 56 20 36
4 Motor Lubawa 18 39 12 3 3 37 17 20
5 Zatoka Braniewo 18 31 10 1 7 46 39 7
6 MKS Korsze 19 31 9 4 6 36 29 7
7 Olimpia II Elbląg 19 30 9 3 7 38 29 9
8 Pisa Barczewo 19 30 9 3 7 40 32 8
9 ITS Jeziorak Iława 19 29 8 5 6 53 39 14
10 Granica Kętrzyn 18 28 8 4 6 38 30 8
11 Błękitni Pasym 19 26 8 2 9 37 46 -9
12 Błękitni Orneta 18 22 6 4 8 26 25 1
13 Mazur Ełk 19 20 6 2 11 28 31 -3
14 GSZS Rybno 19 19 5 4 10 28 47 -19
15 Warmia Olsztyn 19 19 5 4 10 19 49 -30
16 Stomil II Olsztyn 19 12 3 3 13 29 54 -25
17 Tęcza Biskupiec 19 10 3 1 15 20 75 -55
18 Olimpia Olsztynek 19 8 2 2 15 30 72 -42
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga warmińsko-mazurska sezon 2020/2021

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Polonia Lidzbark Warmiński 12 27 9 0 3 41 13 28
2 Mrągowia Mrągowo 10 26 8 2 0 27 8 19
3 Mamry Giżycko 8 22 7 1 0 40 7 33
4 Zatoka Braniewo 9 21 7 0 2 29 15 14
5 ITS Jeziorak Iława 11 20 6 2 3 38 19 19
6 Motor Lubawa 9 19 6 1 2 14 6 8
7 Błękitni Pasym 10 19 6 1 3 27 19 8
8 MKS Korsze 11 17 5 2 4 22 19 3
9 Olimpia II Elbląg 9 17 5 2 2 20 7 13
10 Granica Kętrzyn 10 17 5 2 3 23 16 7
11 Mazur Ełk 10 15 5 0 5 20 16 4
12 Błękitni Orneta 10 14 4 2 4 16 11 5
13 Pisa Barczewo 10 12 3 3 4 21 16 5
14 GSZS Rybno 10 9 2 3 5 10 19 -9
15 Warmia Olsztyn 9 7 2 1 6 10 29 -19
16 Stomil II Olsztyn 9 5 1 2 6 14 32 -18
17 Olimpia Olsztynek 10 4 1 1 8 15 34 -19
18 Tęcza Biskupiec 2 1 0 1 1 3 7 -4
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga warmińsko-mazurska sezon 2020/2021

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Mamry Giżycko 11 24 8 0 3 38 19 19
2 Motor Lubawa 9 20 6 2 1 23 11 12
3 Pisa Barczewo 9 18 6 0 3 19 16 3
4 Mrągowia Mrągowo 9 15 5 0 4 17 15 2
5 MKS Korsze 8 14 4 2 2 14 10 4
6 Polonia Lidzbark Warmiński 7 13 3 4 0 15 7 8
7 Olimpia II Elbląg 10 13 4 1 5 18 22 -4
8 Warmia Olsztyn 10 12 3 3 4 9 20 -11
9 Granica Kętrzyn 8 11 3 2 3 15 14 1
10 Zatoka Braniewo 9 10 3 1 5 17 24 -7
11 GSZS Rybno 9 10 3 1 5 18 28 -10
12 ITS Jeziorak Iława 8 9 2 3 3 15 20 -5
13 Tęcza Biskupiec 17 9 3 0 14 17 68 -51
14 Błękitni Orneta 8 8 2 2 4 10 14 -4
15 Błękitni Pasym 9 7 2 1 6 10 27 -17
16 Stomil II Olsztyn 10 7 2 1 7 15 22 -7
17 Mazur Ełk 9 5 1 2 6 8 15 -7
18 Olimpia Olsztynek 9 4 1 1 7 15 38 -23
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Motor Lubawa

Gospodarze Wynik Goście Data
Warmia Olsztyn 1 - 5 Motor Lubawa 17 października 2020
Stomil II Olsztyn 1 - 4 Motor Lubawa 21 września 2020
Motor Lubawa 2 - 0 Warmia Olsztyn 12 października 2019
Stomil II Olsztyn 0 - 1 Motor Lubawa 3 września 2019
Stomil II Olsztyn 0 - 4 Motor Lubawa 17 kwietnia 2016
Motor Lubawa 0 - 1 Stomil II Olsztyn 30 sierpnia 2015
Motor Lubawa 2 - 2 Stomil II Olsztyn 6 czerwca 2015
Warmia Olsztyn 1 - 2 Motor Lubawa 18 kwietnia 2015
Stomil II Olsztyn 4 - 0 Motor Lubawa 19 października 2014
Motor Lubawa 2 - 2 Warmia Olsztyn 30 sierpnia 2014

IV liga warmińsko-mazurska sezon 2020/2021

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Cezary Sobolewski Motor Lubawa 15
2 Mateusz Skonieczka Mamry Giżycko 12
3 Patrycjusz Malanowski Błękitni Pasym 11
4 Oskar Rynkowski Zatoka Braniewo 11
5 Filip Rusiak Mamry Giżycko 11
6 Wojciech Figurski ITS Jeziorak Iława 11
7 Jakub Branecki Olimpia II Elbląg 10
8 Daniel Madej ITS Jeziorak Iława 10
9 Paweł Wiśniewski Warmia Olsztyn 10
10 Mahamadou Bah Mrągowia Mrągowo 10
11 Krystian Oleszko Polonia Lidzbark Warmiński 10
12 Arkadiusz Kuciński ITS Jeziorak Iława 10
13 Tomasz Bobrowski Granica Kętrzyn 10
14 Marcin Dwulat Granica Kętrzyn 10
15 Sergey Gurov Polonia Lidzbark Warmiński 10
16 Łukasz Wolak Zatoka Braniewo 9
17 Adrian Podgórski Pisa Barczewo 9
18 Damian Lubak Polonia Lidzbark Warmiński 8
19 Radosław Gulbierz Mamry Giżycko 8
20 Łukasz Swacha-Sock Granica Kętrzyn 8
21 Bartosz Dobroński Olimpia Olsztynek 8
22 Dawid Bogdański Polonia Lidzbark Warmiński 8
23 Kamil Graczyk Zatoka Braniewo 8
24 Łukasz Duch Olimpia Olsztynek 8
25 Mateusz Barszczewski Mrągowia Mrągowo 7
26 Paweł Dymiński Mamry Giżycko 7
27 Przemysław Rybkiewicz Tęcza Biskupiec 7
28 Michał Świderski Mamry Giżycko 7
29 Dawid Skalski Mazur Ełk 7
30 Michał Kurywczak Błękitni Orneta 7
31 Mariusz Szatkiewicz GSZS Rybno 6
32 Oskar Kordykiewicz Olimpia II Elbląg 6
33 Paweł Drażba Mamry Giżycko 6
34 Daniel Orzechowski GSZS Rybno 6
35 Paweł Łukasik Polonia Lidzbark Warmiński 6
36 Jakub Lewandowski Mazur Ełk 6
37 Piotr Błędowski Mrągowia Mrągowo 6
38 Michał Romańczuk Tęcza Biskupiec 6
39 Bartosz Florek Stomil II Olsztyn 6
40 Piotr Sawicki MKS Korsze 6
41 Hubert Szramka Stomil II Olsztyn 6
42 Artur Kostrubski Pisa Barczewo 5
43 Wojciech Dziemidowicz Polonia Lidzbark Warmiński 5
44 Łukasz Borkowski Stomil II Olsztyn 5
45 Mariusz Rutkowski Mamry Giżycko 5
46 Krystian Wiszniewski Mamry Giżycko 5
47 Radosław Gajewski Motor Lubawa 5
48 Damian Tokarski ITS Jeziorak Iława 5
49 Paweł Kapusta Pisa Barczewo 5
50 Daniel Gołaszewski Błękitni Pasym 5
51 Oskar Bohm Olimpia II Elbląg 4
52 Sebastian Milanowski Olimpia II Elbląg 4
53 Łukasz Goździejewski Motor Lubawa 4
54 Wiktor Bojarowski Mrągowia Mrągowo 4
55 Kacper Nawrocki Pisa Barczewo 4
56 Piotr Trafarski MKS Korsze 4
57 Paweł Sawicki MKS Korsze 4
58 Krystian Sadocha Mamry Giżycko 4
59 Oleksander Berezovskyi Mazur Ełk 4
60 Kamil Synowczyk MKS Korsze 4
61 Adam Krajewski MKS Korsze 4
62 Tomasz Jagielski Olimpia Olsztynek 4
63 Jakub Kulesik Błękitni Pasym 4
64 Sebastian Dzierzkiewicz Błękitni Orneta 4
65 Patryk Rozentalski GSZS Rybno 3
66 Dariusz Wieliczko Zatoka Braniewo 3
67 Paweł Kazimierowski Olimpia II Elbląg 3
68 Sylwester Pechta Olimpia Olsztynek 3
69 Maciej Balcerzak Błękitni Pasym 3
70 Łukasz Wietecha GSZS Rybno 3
71 Mateusz Jońca Granica Kętrzyn 3
72 Piotr Dominik Granica Kętrzyn 3
73 Łukasz Malanowski Pisa Barczewo 3
74 Patryk Czarnota ITS Jeziorak Iława 3
75 Marcin Śniegocki Zatoka Braniewo 3
76 Michał Kwiatkowski ITS Jeziorak Iława 3
77 Patryk Kowalewski Błękitni Pasym 3
78 Daniel Jastrzębski Zatoka Braniewo 3
79 Paweł Adamiec Mamry Giżycko 3
80 Kacper Golks Olimpia Olsztynek 3
81 Maksymilian Kukałowicz Błękitni Orneta 3
82 Mateusz Gruz Zatoka Braniewo 3
83 Damian Poliński Olimpia II Elbląg 2
84 Wiktor Perlejewski Olimpia II Elbląg 2
85 Paweł Sagan ITS Jeziorak Iława 2
86 Jakub Stanikowski ITS Jeziorak Iława 2
87 Marek Paprocki Pisa Barczewo 2
88 Daniel Wierzbowski Polonia Lidzbark Warmiński 2
89 Kacper Szczerba Pisa Barczewo 2
90 Paweł Flis MKS Korsze 2
91 Damian Mazurowski Mamry Giżycko 2
92 Aleksander Dobrzyński Błękitni Pasym 2
93 Roman Śnieżawski Motor Lubawa 2
94 Krzysztof Piwiszkis MKS Korsze 2
95 Szymon Chrzanowski Błękitni Pasym 2
96 Kamil Dajnowski Polonia Lidzbark Warmiński 2
97 Michał Szymborski Warmia Olsztyn 2
98 Rafał Ocias Tęcza Biskupiec 2
99 Adrian Płoski GSZS Rybno 2
100 Radosław Galas ITS Jeziorak Iława 2
101 Patryk Rosiński Mazur Ełk 2
102 Patryk Romejko Błękitni Orneta 2
103 Konrad Kierstan Pisa Barczewo 2
104 Kamil Stawiecki Mazur Ełk 2
105 Marcin Sawicki Zatoka Braniewo 2
106 Dariusz Gołębiowski Mrągowia Mrągowo 2
107 Piotr Wypniewski Mrągowia Mrągowo 2
108 Bartosz Nosowicz Błękitni Pasym 2
109 Paweł Siwek MKS Korsze 2
110 Patryk Jędrzejewski MKS Korsze 2
111 Michał Gorgiel Warmia Olsztyn 2
112 Radosław Wolski GSZS Rybno 2
113 Denis Diemishev Motor Lubawa 2
114 Eryk Kosek Mrągowia Mrągowo 2
115 Daniel Kogut Błękitni Orneta 2
116 Krzysztof Filipek Warmia Olsztyn 2
117 Maciej Serbintowicz Stomil II Olsztyn 2
118 Mateusz Zieliński GSZS Rybno 2
119 Paweł Miłoszewski Granica Kętrzyn 2
120 Karol Styś Olimpia II Elbląg 2
121 Dawid Mikulak Błękitni Pasym 2
122 Jakub Brdak Stomil II Olsztyn 2
123 Mariusz Gąsiorowski MKS Korsze 2
124 Bartosz Ciechacki Tęcza Biskupiec 2
125 Miłosz Drzewiński GSZS Rybno 2
126 Piotr Kosobucki Błękitni Orneta 2
127 Mariusz Bucio Olimpia II Elbląg 2
128 Jarosław Rogoziński Tęcza Biskupiec 2
129 Krzysztof Kressin ITS Jeziorak Iława 1
130 Maciej Izdebski Warmia Olsztyn 1
131 Adam Łoszkowski Tęcza Biskupiec 1
132 Dariusz Boczko Polonia Lidzbark Warmiński 1
133 Rafał Wytrykowski Pisa Barczewo 1
134 Piotr Rykaczewski Motor Lubawa 1
135 Jan Wojciechowski Olimpia Olsztynek 1
136 Adrian Kucharski Mamry Giżycko 1
137 Maciej Kotarba Stomil II Olsztyn 1
138 Kacper Zalewski GSZS Rybno 1
139 Miłosz Olejniczak Motor Lubawa 1
140 Dominik Lejman Warmia Olsztyn 1
141 Szymon Dębek Mazur Ełk 1
142 Paweł Cichy Mazur Ełk 1
143 Krzysztof Łokietek Mrągowia Mrągowo 1
144 Kacper Korkliniewski Zatoka Braniewo 1
145 Filip Szymański Stomil II Olsztyn 1
146 Oskar Żuk Polonia Lidzbark Warmiński 1
147 Piotr Żórański Olimpia Olsztynek 1
148 Rafał Darda Mamry Giżycko 1
149 Damian Gerka Motor Lubawa 1
150 Mateusz Złotowski Motor Lubawa 1
151 Grzegorz Stańczak Błękitni Pasym 1
152 Fabian Budzyński Błękitni Orneta 1
153 Cezary Trzebiński Mrągowia Mrągowo 1
154 Piotr Wiktorzak Mazur Ełk 1
155 Wojciech Kimso Zatoka Braniewo 1
156 Rafał Kowszun Pisa Barczewo 1
157 Szymon Dowgiałło Stomil II Olsztyn 1
158 Marcin Bawolik Olimpia II Elbląg 1
159 Kacper Filipczyk Olimpia II Elbląg 1
160 Kacper Grzeszczyk Stomil II Olsztyn 1
161 Jacek Rutkowski Mamry Giżycko 1
162 Jakub Kowalczuk Błękitni Orneta 1
163 Marcin Filipowicz MKS Korsze 1
164 Oskar Kottlenga Olimpia II Elbląg 1
165 Aleksy Fabisiak Błękitni Orneta 1
166 Damian Prusinowski Mazur Ełk 1
167 Łukasz Michałowski Mrągowia Mrągowo 1
168 Sebastian Zajączkowski Polonia Lidzbark Warmiński 1
169 Piotr Chmielewski Motor Lubawa 1
170 Bartosz Kuczyński Motor Lubawa 1
171 Mateusz Szmukała Olimpia II Elbląg 1
172 Kamil Skrzęta Mrągowia Mrągowo 1
173 Kamil Zawalich Pisa Barczewo 1
174 Piotr Wanda Polonia Lidzbark Warmiński 1
175 Jakub Szczepański ITS Jeziorak Iława 1
176 Norbert Buchholz Pisa Barczewo 1
177 Przemysław Ziemianowicz Błękitni Orneta 1
178 Sebastian Tomczuk Zatoka Braniewo 1
179 Mykhalio Kolesnyk Granica Kętrzyn 1
180 Michał Sajnach Pisa Barczewo 1
181 Mateusz Gójski Olimpia II Elbląg 1
182 Tomasz Zahorski Pisa Barczewo 1
183 Eryk Filipczyk Olimpia II Elbląg 1
184 Mateusz Cyliński MKS Korsze 1
185 Piotr Sobótka Motor Lubawa 1
186 Jakub Słomski GSZS Rybno 1
187 Rafał Kudlak Mrągowia Mrągowo 1
188 Sebastian Puszkar Stomil II Olsztyn 1
189 Szymon Rak Stomil II Olsztyn 1
190 Dawid Kowalczyk Olimpia Olsztynek 1
191 Kamil Schlass Granica Kętrzyn 1
192 Paweł Bociej MKS Korsze 1
193 Michał Nosowicz Błękitni Pasym 1
194 Jan Miązek ITS Jeziorak Iława 1
195 Hubert Leszczenko Pisa Barczewo 1
196 Patryk Harasim MKS Korsze 1
197 Michał Gosiewski Mazur Ełk 1
198 Dominik Niestępski Pisa Barczewo 1
199 Piotr Młotkowski Błękitni Pasym 1
200 Sebastian Tomczyk Zatoka Braniewo 1
201 Zbigniew Marchlewski Warmia Olsztyn 1
202 Kacper Koniecko Mazur Ełk 1
203 Adrian Zasuwa Motor Lubawa 1
204 Michał Ressel Olimpia II Elbląg 1