IV liga podlaska sezon 2018/2019

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Warmia Grajewo 26 60 18 6 2 89 26 63
2 KS Wasilków 25 59 19 2 4 77 23 54
3 Wissa Szczuczyn 26 49 16 1 9 75 43 32
4 Wigry II Suwałki 26 49 14 7 5 61 30 31
5 Promień Mońki 27 46 14 4 9 63 36 27
6 Sparta 1951 Szepietowo 26 46 13 7 6 65 40 25
7 KS Michałowo 26 46 14 4 8 56 40 16
8 MOSP Białystok 26 37 11 4 11 36 40 -4
9 Tur Bielsk Podlaski 26 36 11 3 12 35 39 -4
10 Dąb Dąbrowa Białostocka 27 35 10 5 12 39 55 -16
11 Biebrza Goniądz 26 33 9 6 11 27 43 -16
12 Sparta Augustów 26 30 9 3 14 41 53 -12
13 Hetman Białystok 26 29 9 2 15 43 52 -9
14 Cresovia Siemiatycze 27 25 6 7 14 28 47 -19
15 MKS Mielnik 26 25 7 4 15 35 84 -49
16 KS Śniadowo 26 13 3 4 19 46 103 -57
17 Magnat Juchnowiec Kościelny 26 12 3 3 20 31 93 -62
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga podlaska sezon 2018/2019

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Warmia Grajewo 13 33 10 3 0 48 11 37
2 KS Wasilków 12 30 10 0 2 34 9 25
3 Wigry II Suwałki 12 25 7 4 1 34 14 20
4 Sparta 1951 Szepietowo 13 25 7 4 2 40 19 21
5 Dąb Dąbrowa Białostocka 14 24 7 3 4 27 22 5
6 KS Michałowo 13 23 7 2 4 28 15 13
7 MOSP Białystok 13 23 7 2 4 17 17 0
8 Promień Mońki 13 22 7 1 5 35 16 19
9 Wissa Szczuczyn 13 21 7 0 6 33 28 5
10 Tur Bielsk Podlaski 14 21 7 0 7 16 22 -6
11 Sparta Augustów 13 20 6 2 5 24 20 4
12 Hetman Białystok 13 19 6 1 6 28 22 6
13 Cresovia Siemiatycze 13 16 4 4 5 15 15 0
14 Biebrza Goniądz 14 15 4 3 7 11 26 -15
15 Magnat Juchnowiec Kościelny 13 9 2 3 8 15 40 -25
16 MKS Mielnik 12 8 2 2 8 18 46 -28
17 KS Śniadowo 14 8 2 2 10 30 52 -22
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga podlaska sezon 2018/2019

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 KS Wasilków 13 29 9 2 2 43 14 29
2 Wissa Szczuczyn 13 28 9 1 3 42 15 27
3 Warmia Grajewo 13 27 8 3 2 41 15 26
4 Wigry II Suwałki 14 24 7 3 4 27 16 11
5 Promień Mońki 14 24 7 3 4 28 20 8
6 KS Michałowo 13 23 7 2 4 28 25 3
7 Sparta 1951 Szepietowo 13 21 6 3 4 25 21 4
8 Biebrza Goniądz 12 18 5 3 4 16 17 -1
9 MKS Mielnik 14 17 5 2 7 17 38 -21
10 Tur Bielsk Podlaski 12 15 4 3 5 19 17 2
11 MOSP Białystok 13 14 4 2 7 19 23 -4
12 Dąb Dąbrowa Białostocka 13 11 3 2 8 12 33 -21
13 Sparta Augustów 13 10 3 1 9 17 33 -16
14 Hetman Białystok 13 10 3 1 9 15 30 -15
15 Cresovia Siemiatycze 14 9 2 3 9 13 32 -19
16 KS Śniadowo 12 5 1 2 9 16 51 -35
17 Magnat Juchnowiec Kościelny 13 3 1 0 12 16 53 -37
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

MKS Mielnik

Gospodarze Wynik Goście Data
MKS Mielnik 0 - 0 MOSP Białystok 15 czerwca 2019
MKS Mielnik 1 - 2 KS Wasilków 24 marca 2019
MOSP Białystok 4 - 0 MKS Mielnik 11 listopada 2018
KS Wasilków 5 - 1 MKS Mielnik 15 sierpnia 2018
KS Wasilków 3 - 0 MKS Mielnik 6 maja 2018
MKS Mielnik 0 - 2 KS Wasilków 1 października 2017
MKS Mielnik 1 - 0 KS Wasilków 4 maja 2014
KS Wasilków 1 - 1 MKS Mielnik 29 września 2013

IV liga podlaska sezon 2018/2019

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Dawid Śliwowski KS Wasilków 21
2 Piotr Bondziul Promień Mońki 20
3 Tomasz Dzierzgowski Warmia Grajewo 18
4 Mateusz Sołowiej Dąb Dąbrowa Białostocka 15
5 Wojciech Łapiński Wissa Szczuczyn 13
6 Marcin Mikucki Warmia Grajewo 12
7 Łukasz Pawluczuk MKS Mielnik 12
8 Damian Toczydłowski Wissa Szczuczyn 12
9 Arkadiusz Wojno Sparta 1951 Szepietowo 12
10 Maciej Odyjewski Promień Mońki 11
11 Wojciech Kowalczyk Sparta 1951 Szepietowo 11
12 Paweł Sypytkowski Warmia Grajewo 10
13 Dawid Ostaszewski KS Wasilków 10
14 Szymon Leszek Hetman Białystok 10
15 Maciej Kondracki KS Michałowo 10
16 Łukasz Sobolewski Sparta Augustów 10
17 Daniel Barwiejuk Cresovia Siemiatycze 9
18 Sebastian Bergier Wigry II Suwałki 9
19 Patryk Niemczynowicz Tur Bielsk Podlaski 9
20 Łukasz Roszkowski KS Michałowo 9
21 Jan Pawłowski KS Wasilków 9
22 Patryk Fabiszewski Sparta 1951 Szepietowo 8
23 Patryk Poliński Promień Mońki 8
24 Michał Poduch KS Wasilków 8
25 Mariusz Żornaczuk MKS Mielnik 8
26 Grzegorz Żebrowski KS Śniadowo 7
27 Przemysław Panek KS Wasilków 7
28 Rafał Kozikowski Warmia Grajewo 7
29 Eryk Chrzanowski Biebrza Goniądz 7
30 Jakub Bogusz KS Michałowo 7
31 Łukasz Domurat Warmia Grajewo 7
32 Mateusz Lisowski Sparta 1951 Szepietowo 7
33 Tomasz Brzozowski KS Śniadowo 7
34 Patryk Godlewski KS Śniadowo 6
35 Artur Zalewski KS Śniadowo 6
36 Karol Olendzki Cresovia Siemiatycze 6
37 Marcin Waszkiewicz Wissa Szczuczyn 6
38 Paweł Drażba Warmia Grajewo 6
39 Wojciech Mickiewicz Sparta Augustów 6
40 Kamil Prusinowski Hetman Białystok 6
41 Gabriel Krupiński Wigry II Suwałki 6
42 Grzegorz Makal Wissa Szczuczyn 6
43 Patryk Pasko Sparta 1951 Szepietowo 6
44 Damian Grabowski KS Michałowo 5
45 Ivan Albert tormos Wigry II Suwałki 5
46 Kamil Tomczyk KS Michałowo 5
47 Radosław Guzowski Wissa Szczuczyn 5
48 Damian Płotczyk MOSP Białystok 5
49 Edison brak Warmia Grajewo 5
50 Damian Purta Promień Mońki 5
51 Adam Niemira Sparta 1951 Szepietowo 5
52 Dawid Kondratowicz Warmia Grajewo 5
53 Patryk Stypułkowski Tur Bielsk Podlaski 5
54 Kamil Huczko Dąb Dąbrowa Białostocka 5
55 Mateusz Jaremkiewicz Wissa Szczuczyn 5
56 Paweł Radziszewski Cresovia Siemiatycze 5
57 Sebastian Zackiewicz Wigry II Suwałki 4
58 Paweł Krupiński Sparta Augustów 4
59 Aleksander Popławski Biebrza Goniądz 4
60 Damian Wysocki MOSP Białystok 4
61 Karol Styś KS Wasilków 4
62 Mateusz Cybulski Warmia Grajewo 4
63 Mateusz Grabarz MOSP Białystok 4
64 Piotr Skiepko KS Michałowo 4
65 Dariusz Korytkowski Wissa Szczuczyn 4
66 Łukasz Popiołek Tur Bielsk Podlaski 4
67 Bartosz Mroczek Wigry II Suwałki 4
68 Bartosz Gużewski Wigry II Suwałki 4
69 Błażej Siłkowski Wigry II Suwałki 4
70 Jakub Jakimiuk MOSP Białystok 4
71 Hubert Boroń KS Śniadowo 4
72 Marcin Arciszewski Warmia Grajewo 4
73 Krystian Kulikowski Tur Bielsk Podlaski 4
74 Dawid Tochwin Dąb Dąbrowa Białostocka 3
75 Paweł Zalewski KS Śniadowo 3
76 Tomasz Bruliński KS Śniadowo 3
77 Łukasz Tercjak Wissa Szczuczyn 3
78 Bartosz Zmierczak Wissa Szczuczyn 3
79 Paweł Dekarz Biebrza Goniądz 3
80 Łukasz Wiśniewski Sparta 1951 Szepietowo 3
81 Marek Jakimczuk MKS Mielnik 3
82 Mateusz Cichoński KS Wasilków 3
83 Karol Pruszyński Sparta 1951 Szepietowo 3
84 Damian Oracz MOSP Białystok 3
85 Maciej Wielgat Sparta Augustów 3
86 Rafał Roszkowski Dąb Dąbrowa Białostocka 3
87 Łukasz Rybakowski KS Wasilków 3
88 Hleb Kulabukhau Hetman Białystok 3
89 Kacper Sałata Sparta Augustów 3
90 Paweł Wołczyński KS Michałowo 3
91 Radosław Żero Biebrza Goniądz 3
92 Przemysław Marcinkiewicz Wissa Szczuczyn 3
93 Paweł Zaniewski Sparta Augustów 3
94 Kevin Kiersnowski Hetman Białystok 3
95 Kamil Karpowicz Magnat Juchnowiec Kościelny 3
96 Dawid Korotkiewicz Dąb Dąbrowa Białostocka 3
97 Paweł Kaczmarczyk Wigry II Suwałki 3
98 Arkadiusz Sawicki Sparta 1951 Szepietowo 3
99 Łukasz Golonko MKS Mielnik 3
100 Bartłomiej Żeberek Magnat Juchnowiec Kościelny 3
101 Robert Speichler MOSP Białystok 3
102 Piotr Romaniuk Hetman Białystok 3
103 Kamil Wojtkielewicz Magnat Juchnowiec Kościelny 2
104 Tomasz Rogowski Sparta 1951 Szepietowo 2
105 Mateusz WIelogórski MKS Mielnik 2
106 Mateusz Purta Biebrza Goniądz 2
107 Łukasz Godlewski Promień Mońki 2
108 Kamil Mróz MOSP Białystok 2
109 Adrian Citko Promień Mońki 2
110 Przemysław Milewski KS Śniadowo 2
111 Przemysław Zarzycki Warmia Grajewo 2
112 Łukasz Tumicz Magnat Juchnowiec Kościelny 2
113 Jacek Maciorowski Promień Mońki 2
114 Łukasz Piechowski KS Śniadowo 2
115 Daniel Daniłowski Tur Bielsk Podlaski 2
116 Michał Walczuk Tur Bielsk Podlaski 2
117 Łukasz Pilipiuk Dąb Dąbrowa Białostocka 2
118 Adrian Mleczek Wissa Szczuczyn 2
119 Adam Butkiewicz KS Wasilków 2
120 Wojciech Łada Wigry II Suwałki 2
121 Jakub Jarmołowicz Hetman Białystok 2
122 Paweł Naliwajko KS Wasilków 2
123 Marek Kulikowski Promień Mońki 2
124 Aron Stasiak Wigry II Suwałki 2
125 Szymon Pęza Tur Bielsk Podlaski 2
126 Mateusz Maciuszko MOSP Białystok 2
127 Karol Kuźma MOSP Białystok 2
128 Karol Szymański MOSP Białystok 2
129 Krzysztof Klim Promień Mońki 2
130 Maksym Mirva Warmia Grajewo 2
131 Patryk Choiński KS Śniadowo 2
132 Emil Gołaszewski Sparta 1951 Szepietowo 2
133 Jakub Andryszek MKS Mielnik 2
134 Jakub Judzicki MOSP Białystok 2
135 Dawid Charkiewicz KS Michałowo 2
136 Robert Cychol Wissa Szczuczyn 2
137 Konrad Kryński Cresovia Siemiatycze 2
138 Bartosz Dudziński KS Wasilków 2
139 Jacek Markiewicz Magnat Juchnowiec Kościelny 2
140 Łukasz Zielinko Magnat Juchnowiec Kościelny 2
141 Przemysław Koźlik KS Michałowo 2
142 Adrian Suszczyński Dąb Dąbrowa Białostocka 2
143 Kamil Kosakowski Sparta 1951 Szepietowo 2
144 Marcin Jaromiński Magnat Juchnowiec Kościelny 2
145 Michał Grygoruk MOSP Białystok 2
146 Konrad Kopiczko Sparta Augustów 2
147 Dawid Dorochowicz Sparta Augustów 2
148 Kamil Wilczewski Wigry II Suwałki 2
149 Kamil Świderski Sparta Augustów 2
150 Tomasz Bernatowicz KS Michałowo 2
151 Kacper Falkowski Tur Bielsk Podlaski 1
152 Karol Szczawiński Magnat Juchnowiec Kościelny 1
153 Adrian Smętek KS Śniadowo 1
154 Kacper Zazuliński Cresovia Siemiatycze 1
155 Kacper Głódź Promień Mońki 1
156 Hubert Baroń KS Śniadowo 1
157 Jakub Chojnowski Promień Mońki 1
158 Piotr Kosiński Tur Bielsk Podlaski 1
159 Daniel Fiedorczuk Sparta 1951 Szepietowo 1
160 Kamil Dobreńko Sparta 1951 Szepietowo 1
161 Artur Sawicki Wigry II Suwałki 1
162 Łukasz Treszczotko MKS Mielnik 1
163 Radosław Rybołowicz KS Michałowo 1
164 Michał Tchórznicki KS Michałowo 1
165 Kacper Koniecko Biebrza Goniądz 1
166 Dawid Stechelek Promień Mońki 1
167 Krzysztof Cudowski Hetman Białystok 1
168 Mateusz Sawicki Hetman Białystok 1
169 Daniel Smuga Wigry II Suwałki 1
170 Wojciech Nasuto KS Wasilków 1
171 Jan Bińczak Biebrza Goniądz 1
172 Radosław Jurczyk KS Wasilków 1
173 Kamil Purta Biebrza Goniądz 1
174 Gabriel Romatowski Wigry II Suwałki 1
175 Wojciech Kuriata Wigry II Suwałki 1
176 Piotr Ponichtera Sparta 1951 Szepietowo 1
177 Bartosz Szaraniec Wissa Szczuczyn 1
178 Bartosz Bogdan Biebrza Goniądz 1
179 Mateusz Knoch Sparta Augustów 1
180 Przemysław Podliński MKS Mielnik 1
181 Kamil Chrościcki Magnat Juchnowiec Kościelny 1
182 Łukasz Brałkowski Hetman Białystok 1
183 Kacper Szadłowski Hetman Białystok 1
184 Kamil Grzesiukiewicz Sparta Augustów 1
185 Adrian Ziarko Sparta Augustów 1
186 Filip Tarnogórski Hetman Białystok 1
187 Rafał Szeretucha Hetman Białystok 1
188 Michał Sobolewski Dąb Dąbrowa Białostocka 1
189 Tomasz Stasiński Wigry II Suwałki 1
190 Kacper Cimochowski Wigry II Suwałki 1
191 Kamil Wojtkielewicz Biebrza Goniądz 1
192 Dawid Polkowski Wigry II Suwałki 1
193 Łukasz Wojciechowski KS Wasilków 1
194 Bartłomiej Wróblewski KS Śniadowo 1
195 Adrian Niewulis Wigry II Suwałki 1
196 Patryk Kijek KS Śniadowo 1
197 Kamil Randzio Warmia Grajewo 1
198 Hubert Mściwujewski Warmia Grajewo 1
199 Piotr Chyliński Warmia Grajewo 1
200 Michał Nowicki Cresovia Siemiatycze 1
201 Konrad Petelski Wigry II Suwałki 1
202 Marcin Iwaniuk MKS Mielnik 1
203 Krzysztof Czerniawski Dąb Dąbrowa Białostocka 1
204 Mateusz Sowa Wissa Szczuczyn 1
205 Wojciech Koszczuk Warmia Grajewo 1
206 Szymon Zawadzki MOSP Białystok 1
207 Marcin Dzitkowski Dąb Dąbrowa Białostocka 1
208 Przemysław Jasiński Biebrza Goniądz 1
209 Karol Jaszczołt Cresovia Siemiatycze 1
210 Paweł Górski Warmia Grajewo 1
211 Paweł Omilianowicz Wigry II Suwałki 1
212 Paweł Fajkowski Wigry II Suwałki 1
213 Adam Mironowicz Hetman Białystok 1
214 Daniel Słoma Hetman Białystok 1
215 Grzegorz Gołubkiewicz Cresovia Siemiatycze 1
216 Paweł Łochnicki Tur Bielsk Podlaski 1
217 Mateusz Drozdowski KS Śniadowo 1
218 Kiryl Stolik KS Michałowo 1
219 Rafał Bogusz Magnat Juchnowiec Kościelny 1
220 Tomasz Polkowski Biebrza Goniądz 1
221 Patryk Urban Sparta Augustów 1
222 Ernest Słoma Dąb Dąbrowa Białostocka 1
223 Bartosz Olszewski Wigry II Suwałki 1
224 Patryk Krupiński Sparta Augustów 1