IV liga łódzka sezon 2019/2020

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 KS Kutno 17 43 14 1 2 48 17 31
2 Warta Sieradz 17 37 11 4 2 52 18 34
3 Polonia Piotrków Trybunalski 17 37 12 1 4 50 20 30
4 Orkan Buczek 17 35 11 2 4 47 22 25
5 ŁKS II Łódź 17 29 7 8 2 49 31 18
6 Pogoń Zduńska Wola 17 27 8 3 6 31 34 -3
7 LKS Kwiatkowice 17 26 8 2 7 38 27 11
8 Omega Kleszczów 17 24 7 3 7 39 36 3
9 Włókniarz Zelów 17 24 7 3 7 31 32 -1
10 Warta Działoszyn 17 24 7 3 7 31 37 -6
11 Boruta Zgierz 17 23 6 5 6 39 35 4
12 Jutrzenka Warta 17 22 6 4 7 28 28 0
13 Zjednoczeni Stryków 17 20 4 8 5 30 32 -2
14 Andrespolia Wiśniowa Góra 17 18 4 6 7 29 38 -9
15 Ceramika Opoczno 17 15 4 3 10 24 41 -17
16 Ner Poddębice 17 10 2 4 11 17 40 -23
17 Pelikan II Łowicz 17 8 2 2 13 14 63 -49
18 Orzeł Nieborów 17 6 2 0 15 20 66 -46
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga łódzka sezon 2019/2020

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 KS Kutno 9 27 9 0 0 28 4 24
2 Polonia Piotrków Trybunalski 9 24 8 0 1 32 6 26
3 Warta Sieradz 9 22 7 1 1 37 11 26
4 Orkan Buczek 8 17 5 2 1 21 13 8
5 ŁKS II Łódź 9 16 4 4 1 31 16 15
6 LKS Kwiatkowice 9 16 5 1 3 24 16 8
7 Jutrzenka Warta 9 15 4 3 2 18 12 6
8 Pogoń Zduńska Wola 8 14 4 2 2 16 19 -3
9 Omega Kleszczów 9 14 4 2 3 23 16 7
10 Warta Działoszyn 8 13 4 1 3 13 14 -1
11 Boruta Zgierz 8 13 4 1 3 19 11 8
12 Zjednoczeni Stryków 9 13 3 4 2 18 12 6
13 Ceramika Opoczno 8 10 3 1 4 15 21 -6
14 Andrespolia Wiśniowa Góra 8 9 2 3 3 15 17 -2
15 Włókniarz Zelów 8 8 2 2 4 11 18 -7
16 Ner Poddębice 8 5 1 2 5 7 17 -10
17 Pelikan II Łowicz 8 5 1 2 5 7 19 -12
18 Orzeł Nieborów 9 3 1 0 8 10 30 -20
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga łódzka sezon 2019/2020

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Orkan Buczek 9 18 6 0 3 26 9 17
2 KS Kutno 8 16 5 1 2 20 13 7
3 Włókniarz Zelów 9 16 5 1 3 20 14 6
4 Warta Sieradz 8 15 4 3 1 15 7 8
5 Polonia Piotrków Trybunalski 8 13 4 1 3 18 14 4
6 ŁKS II Łódź 8 13 3 4 1 18 15 3
7 Pogoń Zduńska Wola 9 13 4 1 4 15 15 0
8 Warta Działoszyn 9 11 3 2 4 18 23 -5
9 LKS Kwiatkowice 8 10 3 1 4 14 11 3
10 Omega Kleszczów 8 10 3 1 4 16 20 -4
11 Boruta Zgierz 9 10 2 4 3 20 24 -4
12 Andrespolia Wiśniowa Góra 9 9 2 3 4 14 21 -7
13 Jutrzenka Warta 8 7 2 1 5 10 16 -6
14 Zjednoczeni Stryków 8 7 1 4 3 12 20 -8
15 Ceramika Opoczno 9 5 1 2 6 9 20 -11
16 Ner Poddębice 9 5 1 2 6 10 23 -13
17 Pelikan II Łowicz 9 3 1 0 8 7 44 -37
18 Orzeł Nieborów 8 3 1 0 7 10 36 -26
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

LKS Kwiatkowice

Gospodarze Wynik Goście Data
LKS Kwiatkowice 0 - 3 Orkan Buczek 29 września 2019
ŁKS II Łódź 2 - 2 LKS Kwiatkowice 25 września 2019
LKS Kwiatkowice 1 - 1 Orkan Buczek 12 maja 2019
Orkan Buczek 1 - 0 LKS Kwiatkowice 7 października 2018
Orkan Buczek 0 - 3 LKS Kwiatkowice 29 kwietnia 2018
LKS Kwiatkowice 1 - 1 Orkan Buczek 17 września 2017

IV liga łódzka sezon 2019/2020

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Łukasz Dynel KS Kutno 19
2 Paweł Kowalski Omega Kleszczów 15
3 Adam Patora Warta Sieradz 14
4 Hubert Berłowski Orkan Buczek 14
5 Patryk Pietrasiak Boruta Zgierz 14
6 Dawid Kępniak LKS Kwiatkowice 14
7 Mateusz Broź Pogoń Zduńska Wola 12
8 Sebastian Radzio Andrespolia Wiśniowa Góra 11
9 Krystian Wojtczak Polonia Piotrków Trybunalski 11
10 Paweł Marchewka Warta Działoszyn 11
11 Mateusz Jakubiak Polonia Piotrków Trybunalski 11
12 Przemysław Nawrocki Warta Sieradz 10
13 Yevhen Radionov ŁKS II Łódź 9
14 Patryk Olszewski Polonia Piotrków Trybunalski 9
15 Albin Maciejewski Włókniarz Zelów 8
16 Dominik Cukiernik Orkan Buczek 8
17 Wojciech Łuczak ŁKS II Łódź 8
18 Robert Tomesz Omega Kleszczów 7
19 Łukasz Mitek Warta Sieradz 7
20 Daniel Potakowski Orkan Buczek 7
21 Jakub Dregier Włókniarz Zelów 7
22 Marcin Mirecki Ceramika Opoczno 7
23 Przemysław Wilk Andrespolia Wiśniowa Góra 7
24 Jakub Piela ŁKS II Łódź 6
25 Maciej Dudek Jutrzenka Warta 6
26 Jardel Muniz Cruz LKS Kwiatkowice 6
27 Adrian Kralkowski KS Kutno 6
28 Igor Świątkiewicz KS Kutno 6
29 Marcin Kobierski Jutrzenka Warta 6
30 Krystian Pałczyński Omega Kleszczów 6
31 Łukasz Wiśniewski Boruta Zgierz 6
32 Piotr Burski Jutrzenka Warta 5
33 Damian Kopa Andrespolia Wiśniowa Góra 5
34 Princewill Okachi Pogoń Zduńska Wola 5
35 Arkadiusz Porochnicki Polonia Piotrków Trybunalski 5
36 Michał Drogosz Zjednoczeni Stryków 5
37 Łukasz Matuszczyk Orkan Buczek 5
38 Marcin Kacela Boruta Zgierz 5
39 Daniel Chwałowski Orkan Buczek 4
40 Kamil Wielgus KS Kutno 4
41 Adam Ratajczyk ŁKS II Łódź 4
42 Damian Zawieja Warta Działoszyn 4
43 Krystian Marcioch Włókniarz Zelów 4
44 Michał Bogdan LKS Kwiatkowice 4
45 Bartłomiej Wiktorowicz Ceramika Opoczno 4
46 Grzegorz Brochocki Warta Sieradz 4
47 Konrad Bełdziński Zjednoczeni Stryków 4
48 Piotr Tkacz Orzeł Nieborów 4
49 Piotr Mielczarek Omega Kleszczów 4
50 Adrian Fret Jutrzenka Warta 3
51 Mikołaj Zwoliński Warta Sieradz 3
52 Dawid Sarafiński Pogoń Zduńska Wola 3
53 Karol Chmielewski Zjednoczeni Stryków 3
54 Mikołaj Kamańczyk Zjednoczeni Stryków 3
55 Bartosz Placek Orzeł Nieborów 3
56 Filip Markowski Boruta Zgierz 3
57 Krzysztof Łukasik Ceramika Opoczno 3
58 Kacper Figurski Zjednoczeni Stryków 3
59 Volodymyr Molodchenko Orzeł Nieborów 3
60 Rio Suzuki Polonia Piotrków Trybunalski 3
61 Marcin Kuliberda Omega Kleszczów 3
62 Oleksij Naidyshak Boruta Zgierz 3
63 Daniel Lisowski Warta Działoszyn 3
64 Mariusz Woźniak Jutrzenka Warta 3
65 Mateusz Jaworski Warta Sieradz 3
66 Michał Siennicki Boruta Zgierz 3
67 Mikołaj Raś Włókniarz Zelów 3
68 Dominik Woźniak LKS Kwiatkowice 3
69 Michał Redzisz Orzeł Nieborów 3
70 Piotr Bartłoszewski Warta Sieradz 3
71 Krystian Kruk Pelikan II Łowicz 3
72 Krzysztof Stachlewski Ner Poddębice 3
73 Maciej Witczak Ceramika Opoczno 3
74 Marcin Mielczarski Polonia Piotrków Trybunalski 3
75 Mateusz Ostrowski KS Kutno 3
76 Jakub Owczarek Ner Poddębice 3
77 Damian Warchoł Orzeł Nieborów 3
78 Łukasz Rakowski LKS Kwiatkowice 3
79 Rafał Kujawa ŁKS II Łódź 3
80 Wiktor Płaneta Warta Sieradz 2
81 José Antonio Ruiz Lopéz Pirulo ŁKS II Łódź 2
82 Ricardo Guimaraes ŁKS II Łódź 2
83 Michał Świdrowski Orzeł Nieborów 2
84 Michał Stasiak LKS Kwiatkowice 2
85 Mariusz Zawodziński Orkan Buczek 2
86 Adrian Ociepa Omega Kleszczów 2
87 Łukasz Pierzyński LKS Kwiatkowice 2
88 Bartosz Jachymski Włókniarz Zelów 2
89 Jakub Bąbol Polonia Piotrków Trybunalski 2
90 Michał Lewandowski Orkan Buczek 2
91 Dawid Miedwiediew Orkan Buczek 2
92 Michał Karlikowski ŁKS II Łódź 2
93 Kamil Bartos KS Kutno 2
94 Dawid Przybysz Polonia Piotrków Trybunalski 2
95 Kamil Pluta Warta Sieradz 2
96 Adrian Musialik Pelikan II Łowicz 2
97 Bartłomiej Pałyga Warta Działoszyn 2
98 Damian Knera Boruta Zgierz 2
99 Tomasz Królikowski Warta Działoszyn 2
100 Krzysztof Markiewicz Ceramika Opoczno 2
101 Mateusz Bąkiewicz Polonia Piotrków Trybunalski 2
102 Damian Wdowiak Włókniarz Zelów 2
103 Krystian Górczyński KS Kutno 2
104 Kacper Kosmala Pogoń Zduńska Wola 2
105 Igor Sobczak KS Kutno 2
106 Bartosz Narożnik Ner Poddębice 2
107 Denys Dushkin Warta Działoszyn 2
108 Maciej Nowicki Zjednoczeni Stryków 2
109 Artur Sójka ŁKS II Łódź 2
110 Przemysław Sajdak ŁKS II Łódź 2
111 Bartłomiej Madej Włókniarz Zelów 2
112 Kamil Kobryń Ner Poddębice 2
113 Krystian Adamiak Jutrzenka Warta 2
114 Adrian Budka Pogoń Zduńska Wola 2
115 Wojciech Skawiński Andrespolia Wiśniowa Góra 2
116 Szymon Ziółkowski Zjednoczeni Stryków 2
117 Dawid Bagrodzki Boruta Zgierz 1
118 Piotr Boczkiewicz Włókniarz Zelów 1
119 Maksymilian Rozwandowicz ŁKS II Łódź 1
120 Patryk Bryła ŁKS II Łódź 1
121 Kamil Rozmus ŁKS II Łódź 1
122 Adam Konieczny Pogoń Zduńska Wola 1
123 Michał Madejski Boruta Zgierz 1
124 Przemysław Sosnowski LKS Kwiatkowice 1
125 Piotr Białousko ŁKS II Łódź 1
126 Adrian Bartczak Pogoń Zduńska Wola 1
127 Łukasz Ściślewski Zjednoczeni Stryków 1
128 Krzysztof Kukulski Warta Działoszyn 1
129 Piotr Tazbir ŁKS II Łódź 1
130 Jakub Piotrowski ŁKS II Łódź 1
131 Dawid Gzyl Ner Poddębice 1
132 Łukasz Marciniak Ner Poddębice 1
133 Karol Kruk Orzeł Nieborów 1
134 Jakub Bylewski Pelikan II Łowicz 1
135 Krystian Stolarczyk Pelikan II Łowicz 1
136 Damian Szczepański Pelikan II Łowicz 1
137 Wojciech Mazurowski Pelikan II Łowicz 1
138 Damian Pawlak Warta Sieradz 1
139 Kamil Zawadowski Zjednoczeni Stryków 1
140 Artur Wolny Pogoń Zduńska Wola 1
141 Paweł Drągowski Warta Działoszyn 1
142 Dominik Głowiński Pelikan II Łowicz 1
143 Piotr Gawlik KS Kutno 1
144 Patryk Nouri Zjednoczeni Stryków 1
145 Krzysztof Kowalski Omega Kleszczów 1
146 Daniel Waszczyk Ner Poddębice 1
147 Cyprian Lewandowski Ner Poddębice 1
148 Mikael Idzikowski Pogoń Zduńska Wola 1
149 Patryk Kwaśniczko Polonia Piotrków Trybunalski 1
150 Robert Jarecki Jutrzenka Warta 1
151 Mieszko Lorenc ŁKS II Łódź 1
152 Jakub Dąbrowski Ceramika Opoczno 1
153 Andrzej Dolot Ceramika Opoczno 1
154 Mariusz Zasada Warta Sieradz 1
155 Tomasz Dąbrowski KS Kutno 1
156 Jakub Szaniec Warta Działoszyn 1
157 Bartłomiej Saternus Omega Kleszczów 1
158 Joachim Pabjańczyk Zjednoczeni Stryków 1
159 Maciej Kowalczyk KS Kutno 1
160 Jakub Grzelak Ner Poddębice 1
161 Jakub Bistuła Ner Poddębice 1
162 Serhi Paias Ner Poddębice 1
163 Jakub Fudała Boruta Zgierz 1
164 Oskar Korbela Warta Działoszyn 1
165 Alan Górowski LKS Kwiatkowice 1
166 Dorian Skwara Zjednoczeni Stryków 1
167 Dawid Nieśmiałek Polonia Piotrków Trybunalski 1
168 Marcin Zimoń Zjednoczeni Stryków 1
169 Jakub Horoszkiewicz Zjednoczeni Stryków 1
170 Jakub Szulc Warta Sieradz 1
171 Patryk Wijata Ceramika Opoczno 1
172 Piotr Pyrdoł ŁKS II Łódź 1
173 Krystian Rutkowski Pelikan II Łowicz 1
174 Jakub Ryplewicz Andrespolia Wiśniowa Góra 1
175 Michał Pawelec Włókniarz Zelów 1
176 Robert Oborowski Włókniarz Zelów 1
177 Jakub Kozica Warta Działoszyn 1
178 Patryk Sławiński Pogoń Zduńska Wola 1
179 Radosław Jurkowski LKS Kwiatkowice 1
180 Dawid Pałyska Orkan Buczek 1
181 Kuba Młynarski Jutrzenka Warta 1
182 Paweł Laskowski Ceramika Opoczno 1
183 Albert Kalinowski Ceramika Opoczno 1
184 Tomasz Różycki Andrespolia Wiśniowa Góra 1
185 Łukasz Kubiak LKS Kwiatkowice 1
186 Michał Sitarz Warta Sieradz 1