IV liga pomorska sezon 2020/2021

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Kaszubia Kościerzyna 9 23 7 2 0 32 7 25
2 Jaguar Gdańsk 9 22 7 1 1 24 11 13
3 Stolem Gniewino 8 22 7 1 0 21 8 13
4 Anioły Garczegorze 9 19 6 1 2 21 7 14
5 Gryf Słupsk 9 17 5 2 2 27 11 16
6 Pogoń Lębork 9 17 5 2 2 14 15 -1
7 Gedania Gdańsk 9 16 4 4 1 20 13 7
8 MKS Władysławowo 9 13 4 1 4 10 16 -6
9 Chojniczanka II Chojnice 9 12 4 0 5 21 14 7
10 Gwiazda Karsin 8 12 3 3 2 15 18 -3
11 Wda Lipusz 9 11 3 2 4 9 11 -2
12 Sokół Zblewo 9 10 3 1 5 18 23 -5
13 Powiśle Dzierzgoń 9 9 3 0 6 14 18 -4
14 GKS Kowale 8 9 2 3 3 10 19 -9
15 KTS-K Wikęd Luzino 8 8 2 2 4 8 15 -7
16 Lechia II Gdańsk 7 7 2 1 4 18 16 2
17 Wierzyca Pelplin 8 5 1 2 5 8 21 -13
18 Cartusia Kartuzy 8 4 1 1 6 7 24 -17
19 Grom Nowy Staw 7 3 0 3 4 4 12 -8
20 Arka II Gdynia 7 3 0 3 4 7 16 -9
21 Jantar Ustka 8 3 0 3 5 10 23 -13
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga pomorska sezon 2020/2021

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Kaszubia Kościerzyna 4 12 4 0 0 14 2 12
2 Pogoń Lębork 5 12 4 0 1 8 5 3
3 Gryf Słupsk 5 11 3 2 0 14 3 11
4 Stolem Gniewino 4 10 3 1 0 13 4 9
5 Gedania Gdańsk 5 10 3 1 1 15 9 6
6 Wda Lipusz 6 10 3 1 2 8 7 1
7 Anioły Garczegorze 5 9 3 0 2 14 6 8
8 Powiśle Dzierzgoń 5 9 3 0 2 10 7 3
9 Gwiazda Karsin 4 8 2 2 0 8 5 3
10 MKS Władysławowo 4 7 2 1 1 4 4 0
11 Sokół Zblewo 5 7 2 1 2 12 11 1
12 Lechia II Gdańsk 4 7 2 1 1 16 9 7
13 Jaguar Gdańsk 3 6 2 0 1 7 1 6
14 Chojniczanka II Chojnice 4 6 2 0 2 11 4 7
15 GKS Kowale 4 5 1 2 1 7 9 -2
16 Wierzyca Pelplin 4 4 1 1 2 5 8 -3
17 Cartusia Kartuzy 4 4 1 1 2 4 8 -4
18 Arka II Gdynia 4 2 0 2 2 6 12 -6
19 KTS-K Wikęd Luzino 4 1 0 1 3 2 11 -9
20 Grom Nowy Staw 2 1 0 1 1 1 2 -1
21 Jantar Ustka 3 1 0 1 2 3 9 -6
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga pomorska sezon 2020/2021

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Jaguar Gdańsk 6 16 5 1 0 17 10 7
2 Stolem Gniewino 4 12 4 0 0 8 4 4
3 Kaszubia Kościerzyna 5 11 3 2 0 18 5 13
4 Anioły Garczegorze 4 10 3 1 0 7 1 6
5 KTS-K Wikęd Luzino 4 7 2 1 1 6 4 2
6 Gryf Słupsk 4 6 2 0 2 13 8 5
7 Gedania Gdańsk 4 6 1 3 0 5 4 1
8 MKS Władysławowo 5 6 2 0 3 6 12 -6
9 Chojniczanka II Chojnice 5 6 2 0 3 10 10 0
10 Pogoń Lębork 4 5 1 2 1 6 10 -4
11 Gwiazda Karsin 4 4 1 1 2 7 13 -6
12 GKS Kowale 4 4 1 1 2 3 10 -7
13 Sokół Zblewo 4 3 1 0 3 6 12 -6
14 Grom Nowy Staw 5 2 0 2 3 3 10 -7
15 Jantar Ustka 5 2 0 2 3 7 14 -7
16 Wda Lipusz 3 1 0 1 2 1 4 -3
17 Wierzyca Pelplin 4 1 0 1 3 3 13 -10
18 Arka II Gdynia 3 1 0 1 2 1 4 -3
19 Powiśle Dzierzgoń 4 0 0 0 4 4 11 -7
20 Lechia II Gdańsk 3 0 0 0 3 2 7 -5
21 Cartusia Kartuzy 4 0 0 0 4 3 16 -13
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Lechia II Gdańsk

Gospodarze Wynik Goście Data
Lechia II Gdańsk 0 - 0 Gryf Słupsk 27 marca 2021
Pogoń Lębork 0 - 0 Lechia II Gdańsk 20 marca 2021
Lechia II Gdańsk 0 - 0 Powiśle Dzierzgoń 13 marca 2021
Anioły Garczegorze 0 - 0 Lechia II Gdańsk 6 marca 2021
Lechia II Gdańsk 0 - 0 MKS Władysławowo 14 listopada 2020
Sokół Zblewo 0 - 0 Lechia II Gdańsk 11 listopada 2020
Lechia II Gdańsk 0 - 0 Chojniczanka II Chojnice 7 listopada 2020
Wda Lipusz 0 - 0 Lechia II Gdańsk 31 października 2020
Lechia II Gdańsk 0 - 0 Arka II Gdynia 24 października 2020
Cartusia Kartuzy 0 - 0 Lechia II Gdańsk 17 października 2020
Lechia II Gdańsk 0 - 0 Wierzyca Pelplin 10 października 2020
Jantar Ustka 0 - 0 Lechia II Gdańsk 3 października 2020
Lechia II Gdańsk 6 - 0 GKS Kowale 27 września 2020
Lechia II Gdańsk 5 - 5 Jaguar Gdańsk 20 września 2020
Gwiazda Karsin 1 - 0 Lechia II Gdańsk 12 września 2020
Lechia II Gdańsk 2 - 3 Stolem Gniewino 6 września 2020
Grom Nowy Staw 0 - 0 Lechia II Gdańsk 29 sierpnia 2020
Kaszubia Kościerzyna 2 - 0 Lechia II Gdańsk 13 sierpnia 2020
Lechia II Gdańsk 3 - 1 KTS-K Wikęd Luzino 9 sierpnia 2020
Gedania Gdańsk 4 - 2 Lechia II Gdańsk 1 sierpnia 2020
Jantar Ustka 0 - 0 Lechia II Gdańsk 20 czerwca 2020
Lechia II Gdańsk 0 - 0 GKS Przodkowo 13 czerwca 2020
Kaszubia Kościerzyna 0 - 0 Lechia II Gdańsk 11 czerwca 2020
Lechia II Gdańsk 0 - 0 Pogoń Lębork 6 czerwca 2020
Gryf Słupsk 0 - 0 Lechia II Gdańsk 30 maja 2020
Lechia II Gdańsk 0 - 0 Lipniczanka Lipnica 23 maja 2020
Gedania Gdańsk 0 - 0 Lechia II Gdańsk 16 maja 2020
Lechia II Gdańsk 0 - 0 Cartusia Kartuzy 9 maja 2020
Gwiazda Karsin 0 - 0 Lechia II Gdańsk 2 maja 2020
Lechia II Gdańsk 0 - 0 Powiśle Dzierzgoń 25 kwietnia 2020
Stolem Gniewino 0 - 0 Lechia II Gdańsk 18 kwietnia 2020
Lechia II Gdańsk 0 - 0 GKS Kowale 8 kwietnia 2020
KTS-K Wikęd Luzino 0 - 0 Lechia II Gdańsk 4 kwietnia 2020
Lechia II Gdańsk 0 - 0 Wda Lipusz 28 marca 2020
Arka II Gdynia 0 - 0 Lechia II Gdańsk 25 marca 2020
Wierzyca Pelplin 0 - 0 Lechia II Gdańsk 21 marca 2020
Lechia II Gdańsk 0 - 0 Jaguar Gdańsk 14 marca 2020
Lechia II Gdańsk 8 - 0 Jantar Ustka 24 listopada 2019
GKS Przodkowo 4 - 1 Lechia II Gdańsk 16 listopada 2019
Lechia II Gdańsk 0 - 0 Kaszubia Kościerzyna 9 listopada 2019
Pogoń Lębork 0 - 1 Lechia II Gdańsk 2 listopada 2019
Lechia II Gdańsk 1 - 1 Gryf Słupsk 27 października 2019
Lipniczanka Lipnica 0 - 0 Lechia II Gdańsk 20 października 2019
Lechia II Gdańsk 3 - 0 Gedania Gdańsk 12 października 2019
Cartusia Kartuzy 0 - 2 Lechia II Gdańsk 5 października 2019
Lechia II Gdańsk 4 - 2 Gwiazda Karsin 29 września 2019
Powiśle Dzierzgoń 3 - 2 Lechia II Gdańsk 21 września 2019
Lechia II Gdańsk 11 - 0 Stolem Gniewino 15 września 2019
GKS Kowale 0 - 1 Lechia II Gdańsk 7 września 2019
Lechia II Gdańsk 2 - 2 KTS-K Wikęd Luzino 1 września 2019
Wda Lipusz 3 - 0 Lechia II Gdańsk 24 sierpnia 2019
Lechia II Gdańsk 2 - 3 Wierzyca Pelplin 18 sierpnia 2019
Jaguar Gdańsk 0 - 0 Lechia II Gdańsk 15 sierpnia 2019
Lechia II Gdańsk 0 - 2 Arka II Gdynia 10 sierpnia 2019
Lechia II Gdańsk 2 - 2 Jaguar Gdańsk 23 czerwca 2019
Gryf Słupsk 2 - 1 Lechia II Gdańsk 19 czerwca 2019
Lechia II Gdańsk 2 - 1 Gedania Gdańsk 13 czerwca 2019
Lechia II Gdańsk 1 - 2 Grom Nowy Staw 2 czerwca 2019
Powiśle Dzierzgoń 1 - 0 Lechia II Gdańsk 25 maja 2019
Orkan Rumia 0 - 3 Lechia II Gdańsk 18 maja 2019
Arka II Gdynia 1 - 1 Lechia II Gdańsk 11 maja 2019
Lechia II Gdańsk 2 - 0 Anioły Garczegorze 4 maja 2019
Jantar Ustka 2 - 4 Lechia II Gdańsk 1 maja 2019
Lechia II Gdańsk 1 - 0 Kaszubia Kościerzyna 27 kwietnia 2019
GKS Kowale 3 - 2 Lechia II Gdańsk 17 kwietnia 2019
Lechia II Gdańsk 5 - 2 KTS-K Wikęd Luzino 14 kwietnia 2019
Bytovia II Bytów 0 - 2 Lechia II Gdańsk 10 kwietnia 2019
Stolem Gniewino 3 - 3 Lechia II Gdańsk 6 kwietnia 2019
Lechia II Gdańsk 3 - 0 Wda Lipusz 30 marca 2019
Pogoń Lębork 0 - 0 Lechia II Gdańsk 16 marca 2019
Lechia II Gdańsk 4 - 1 GKS Kolbudy 9 marca 2019
GKS Przodkowo 2 - 1 Lechia II Gdańsk 2 marca 2019
Lechia II Gdańsk 4 - 0 Orkan Rumia 1 grudnia 2018
Jaguar Gdańsk 1 - 1 Lechia II Gdańsk 24 listopada 2018
Lechia II Gdańsk 4 - 1 Gryf Słupsk 17 listopada 2018
Gedania Gdańsk 1 - 3 Lechia II Gdańsk 10 listopada 2018
Grom Nowy Staw 2 - 0 Lechia II Gdańsk 27 października 2018
Lechia II Gdańsk 4 - 0 Powiśle Dzierzgoń 20 października 2018
Lechia II Gdańsk 4 - 3 Arka II Gdynia 7 października 2018
Anioły Garczegorze 1 - 2 Lechia II Gdańsk 29 września 2018
Lechia II Gdańsk 1 - 1 Jantar Ustka 22 września 2018
Kaszubia Kościerzyna 1 - 4 Lechia II Gdańsk 15 września 2018
Lechia II Gdańsk 1 - 0 GKS Kowale 8 września 2018
KTS-K Wikęd Luzino 2 - 0 Lechia II Gdańsk 5 września 2018
Lechia II Gdańsk 2 - 1 Stolem Gniewino 1 września 2018
Wda Lipusz 6 - 3 Lechia II Gdańsk 25 sierpnia 2018
Lechia II Gdańsk 1 - 1 Bytovia II Bytów 18 sierpnia 2018
Lechia II Gdańsk 5 - 0 Pogoń Lębork 15 sierpnia 2018
GKS Kolbudy 0 - 5 Lechia II Gdańsk 11 sierpnia 2018
Lechia II Gdańsk 0 - 1 GKS Przodkowo 8 sierpnia 2018
Cartusia Kartuzy 1 - 0 Lechia II Gdańsk 4 czerwca 2016
Lechia II Gdańsk 1 - 1 Świt Skolwin (Szczecin) 28 maja 2016
Vineta Wolin 3 - 0 Lechia II Gdańsk 21 maja 2016
Lechia II Gdańsk 0 - 3 Drawa Drawsko Pomorskie 18 maja 2016
Lechia II Gdańsk 1 - 0 Gwardia Koszalin 14 maja 2016
Bałtyk Gdynia 3 - 0 Lechia II Gdańsk 7 maja 2016
KS Chwaszczyno 0 - 0 Lechia II Gdańsk 30 kwietnia 2016
Lechia II Gdańsk 3 - 0 Kaszubia Kościerzyna 23 kwietnia 2016
Pogoń II Szczecin 2 - 1 Lechia II Gdańsk 17 kwietnia 2016
Arka II Gdynia 1 - 2 Lechia II Gdańsk 13 kwietnia 2016
Lechia II Gdańsk 0 - 3 GKS Przodkowo 10 kwietnia 2016
Lechia II Gdańsk 0 - 0 Bałtyk Koszalin 2 kwietnia 2016
Lechia II Gdańsk 5 - 1 Wierzyca Pelplin 19 marca 2016
Gryf Słupsk 0 - 1 Lechia II Gdańsk 12 marca 2016
Lechia II Gdańsk 3 - 1 Chemik Police 21 listopada 2015
Lechia II Gdańsk 0 - 2 Cartusia Kartuzy 14 listopada 2015
Świt Skolwin (Szczecin) 1 - 4 Lechia II Gdańsk 11 listopada 2015
Lechia II Gdańsk 0 - 2 Vineta Wolin 8 listopada 2015
Gwardia Koszalin 1 - 0 Lechia II Gdańsk 31 października 2015
Lechia II Gdańsk 0 - 1 Bałtyk Gdynia 24 października 2015
Drawa Drawsko Pomorskie 1 - 1 Lechia II Gdańsk 17 października 2015
Lechia II Gdańsk 1 - 0 KS Chwaszczyno 10 października 2015
Kaszubia Kościerzyna 0 - 1 Lechia II Gdańsk 3 października 2015
Lechia II Gdańsk 3 - 0 Pogoń II Szczecin 27 września 2015
GKS Przodkowo 2 - 0 Lechia II Gdańsk 19 września 2015
Bałtyk Koszalin 1 - 1 Lechia II Gdańsk 9 września 2015
Lechia II Gdańsk 3 - 0 Arka II Gdynia 5 września 2015
Wierzyca Pelplin 2 - 1 Lechia II Gdańsk 29 sierpnia 2015
Lechia II Gdańsk 4 - 0 Gryf Słupsk 22 sierpnia 2015
Chemik Police 0 - 2 Lechia II Gdańsk 15 sierpnia 2015
Gwardia Koszalin 1 - 1 Lechia II Gdańsk 7 czerwca 2015
Lechia II Gdańsk 2 - 2 Kaszubia Kościerzyna 3 czerwca 2015
KS Chwaszczyno 1 - 1 Lechia II Gdańsk 30 maja 2015
Lechia II Gdańsk 2 - 1 GKS Przodkowo 23 maja 2015
Leśnik Manowo 1 - 3 Lechia II Gdańsk 16 maja 2015
Lechia II Gdańsk 4 - 1 Astra Ustronie Morskie 9 maja 2015
Rasel Dygowo 1 - 1 Lechia II Gdańsk 2 maja 2015
Lechia II Gdańsk 1 - 2 Pogoń II Szczecin 25 kwietnia 2015
Gryf Wejherowo 1 - 3 Lechia II Gdańsk 18 kwietnia 2015
Lechia II Gdańsk 1 - 0 Bałtyk Koszalin 12 kwietnia 2015
Cartusia Kartuzy 1 - 2 Lechia II Gdańsk 4 kwietnia 2015
Lechia II Gdańsk 3 - 1 Chemik Police 28 marca 2015
Lechia II Gdańsk 3 - 2 Drawa Drawsko Pomorskie 22 marca 2015
Lechia II Gdańsk 0 - 1 Arka II Gdynia 15 marca 2015
Lechia II Gdańsk 4 - 0 Bałtyk Gdynia 8 marca 2015
Lechia II Gdańsk 1 - 0 Gwardia Koszalin 15 listopada 2014
Kaszubia Kościerzyna 1 - 2 Lechia II Gdańsk 8 listopada 2014
Lechia II Gdańsk 3 - 1 KS Chwaszczyno 2 listopada 2014
GKS Przodkowo 2 - 2 Lechia II Gdańsk 25 października 2014
Lechia II Gdańsk 5 - 1 Leśnik Manowo 18 października 2014
Astra Ustronie Morskie 1 - 0 Lechia II Gdańsk 8 października 2014
Lechia II Gdańsk 4 - 0 Rasel Dygowo 5 października 2014
Pogoń II Szczecin 2 - 3 Lechia II Gdańsk 27 września 2014
Lechia II Gdańsk 3 - 3 Gryf Wejherowo 20 września 2014
Bałtyk Koszalin 2 - 2 Lechia II Gdańsk 13 września 2014
Lechia II Gdańsk 5 - 0 Cartusia Kartuzy 7 września 2014
Chemik Police 1 - 1 Lechia II Gdańsk 30 sierpnia 2014
Drawa Drawsko Pomorskie 2 - 0 Lechia II Gdańsk 23 sierpnia 2014
Arka II Gdynia 0 - 0 Lechia II Gdańsk 17 sierpnia 2014
Bałtyk Gdynia 1 - 1 Lechia II Gdańsk 10 sierpnia 2014
Kaszubia Kościerzyna 3 - 2 Lechia II Gdańsk 7 czerwca 2014
Lechia II Gdańsk 5 - 2 Kotwica Kołobrzeg 1 czerwca 2014
Pomorze Potęgowo 1 - 3 Lechia II Gdańsk 24 maja 2014
Lechia II Gdańsk 1 - 1 Leśnik Manowo 17 maja 2014
Arka II Gdynia 2 - 0 Lechia II Gdańsk 11 maja 2014
Lechia II Gdańsk 0 - 1 Drawa Drawsko Pomorskie 4 maja 2014
Gwardia Koszalin 3 - 1 Lechia II Gdańsk 26 kwietnia 2014
Chemik Police 3 - 0 Lechia II Gdańsk 19 kwietnia 2014
Pogoń II Szczecin 1 - 1 Lechia II Gdańsk 13 kwietnia 2014
Lechia II Gdańsk 1 - 2 Bałtyk Gdynia 6 kwietnia 2014
Koral Dębnica 2 - 1 Lechia II Gdańsk 29 marca 2014
Lechia II Gdańsk 3 - 1 Energetyk Gryfino 23 marca 2014
Lechia II Gdańsk 0 - 1 Cartusia Kartuzy 16 marca 2014
Bałtyk Koszalin 4 - 0 Lechia II Gdańsk 23 listopada 2013
Lechia II Gdańsk 3 - 2 Polonia Gdańsk 16 listopada 2013
Lechia II Gdańsk 1 - 3 Kaszubia Kościerzyna 9 listopada 2013
Kotwica Kołobrzeg 0 - 2 Lechia II Gdańsk 30 października 2013
Lechia II Gdańsk 3 - 1 Pomorze Potęgowo 26 października 2013
Leśnik Manowo 1 - 2 Lechia II Gdańsk 19 października 2013
Lechia II Gdańsk 1 - 1 Arka II Gdynia 12 października 2013
Drawa Drawsko Pomorskie 3 - 0 Lechia II Gdańsk 5 października 2013
Lechia II Gdańsk 2 - 1 Gwardia Koszalin 28 września 2013
Lechia II Gdańsk 6 - 0 Chemik Police 22 września 2013
Lechia II Gdańsk 8 - 2 Pogoń II Szczecin 14 września 2013
Bałtyk Gdynia 3 - 2 Lechia II Gdańsk 7 września 2013
Lechia II Gdańsk 2 - 2 Koral Dębnica 31 sierpnia 2013
Energetyk Gryfino 3 - 3 Lechia II Gdańsk 24 sierpnia 2013
Cartusia Kartuzy 0 - 1 Lechia II Gdańsk 17 sierpnia 2013
Lechia II Gdańsk 2 - 2 Bałtyk Koszalin 15 sierpnia 2013
Polonia Gdańsk 0 - 3 Lechia II Gdańsk 10 sierpnia 2013

IV liga pomorska sezon 2020/2021

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Przemysław Żukowski Kaszubia Kościerzyna 10
2 Tomasz Tuttas Kaszubia Kościerzyna 9
3 Patryk Lewandowski Powiśle Dzierzgoń 8
4 Tomasz Piekarski Gryf Słupsk 7
5 Oskar Zieliński Gryf Słupsk 7
6 Roman Zalow Jaguar Gdańsk 6
7 Aleksandar Atanacković Pogoń Lębork 6
8 Mateusz Borowski Gwiazda Karsin 6
9 Paweł Rzepnikowski Jaguar Gdańsk 6
10 Bartosz Zalewski Gedania Gdańsk 6
11 Mateusz Dampc Stolem Gniewino 5
12 Kamil Patelczyk Stolem Gniewino 5
13 Szymon Rychłowski Jaguar Gdańsk 4
14 Bartosz Śmietanko Kaszubia Kościerzyna 4
15 Paweł Szołtys Chojniczanka II Chojnice 4
16 Patryk Wysiecki Sokół Zblewo 4
17 Kacper Siora Sokół Zblewo 4
18 Krystian Opłatkowski KTS-K Wikęd Luzino 4
19 Filip Tomasiewicz Anioły Garczegorze 4
20 Artur Formela Pogoń Lębork 4
21 Dominik Klecha MKS Władysławowo 4
22 Artur Pląskowski Chojniczanka II Chojnice 4
23 Dariusz Staniaszek Powiśle Dzierzgoń 4
24 Mateusz Żukowski GKS Kowale 3
25 Mateusz Sadło Lechia II Gdańsk 3
26 Mateusz Wachowiak Stolem Gniewino 3
27 Mateusz Słumiński Anioły Garczegorze 3
28 Grzegorz Smolarek Anioły Garczegorze 3
29 Mateusz Stępień Arka II Gdynia 3
30 Patryk Laskowski Kaszubia Kościerzyna 3
31 Damian Kugiel GKS Kowale 3
32 Michał Choszcz Anioły Garczegorze 3
33 Damian Mikołajczyk Gryf Słupsk 3
34 Paweł Deja Gedania Gdańsk 3
35 Przemysław Kostuch Pogoń Lębork 3
36 Marek Steinborn Gwiazda Karsin 3
37 Ricardo Goncalves de nascimeuto Lechia II Gdańsk 2
38 Dawid Zadrowski KTS-K Wikęd Luzino 2
39 Mateusz Sopoćko Lechia II Gdańsk 2
40 Adam Prusarczyk Jaguar Gdańsk 2
41 Arkadiusz Klarecki Stolem Gniewino 2
42 Robert Zieliński Wierzyca Pelplin 2
43 Igor Michalski Grom Nowy Staw 2
44 Krystian Zieliński Sokół Zblewo 2
45 Bartłomiej Nałęcz Gryf Słupsk 2
46 Przemysław Szymański MKS Władysławowo 2
47 Jan Przybyszewski GKS Kowale 2
48 Szymon Pawlik Anioły Garczegorze 2
49 Hubert Syldatk Anioły Garczegorze 2
50 Błażej Troka Kaszubia Kościerzyna 2
51 Karol Opczyński Sokół Zblewo 2
52 Damian Narożniak Wda Lipusz 2
53 Krzysztof Garbowski GKS Kowale 2
54 Daniel Sławiński Wierzyca Pelplin 2
55 Artur Ziemblewicz Gedania Gdańsk 2
56 Maciej Miecznikowski Jantar Ustka 2
57 Wiktor Mosur Lechia II Gdańsk 2
58 Stanisław Wędzelewski Chojniczanka II Chojnice 2
59 Mateusz Bany Wda Lipusz 2
60 Michał Gajewski Gedania Gdańsk 2
61 Daniel Czerwiński Chojniczanka II Chojnice 1
62 Dominik Nowakowski Chojniczanka II Chojnice 1
63 Ryszard Dawidowski Cartusia Kartuzy 1
64 Egzon Kryeziu Lechia II Gdańsk 1
65 Rafał Kobryń Lechia II Gdańsk 1
66 Kacper Dawid Jantar Ustka 1
67 Paweł Sobczyński Stolem Gniewino 1
68 Mateusz Konieczka Sokół Zblewo 1
69 Daniel Piechowski Gryf Słupsk 1
70 Łukasz Łapigrowski Anioły Garczegorze 1
71 Seweryn Wroński Gedania Gdańsk 1
72 Radosław Regliński Gedania Gdańsk 1
73 Wojciech Barnik Gryf Słupsk 1
74 Dawid Więckowski Gryf Słupsk 1
75 Paweł Rasmus MKS Władysławowo 1
76 Szymon Maciołek Stolem Gniewino 1
77 Marcin Jeżowski Stolem Gniewino 1
78 Maciej Wardziński Stolem Gniewino 1
79 Mateusz Jagiełło Grom Nowy Staw 1
80 Szymon Wenta Cartusia Kartuzy 1
81 Krzysztof Cysewski Kaszubia Kościerzyna 1
82 Tomasz Kotwica Stolem Gniewino 1
83 Mateusz Borcuch Lechia II Gdańsk 1
84 Damian Wojda Anioły Garczegorze 1
85 Szymon Emche Chojniczanka II Chojnice 1
86 Mateusz Cegiełka Chojniczanka II Chojnice 1
87 Marcin Trojanowski Chojniczanka II Chojnice 1
88 Mikołaj Hofman Kaszubia Kościerzyna 1
89 Miłosz Manuszewski Wierzyca Pelplin 1
90 Łukasz Tusk Sokół Zblewo 1
91 Kacper Plutowski Wda Lipusz 1
92 Szymon Machnikowski Wda Lipusz 1
93 Kamil Gorczyca GKS Kowale 1
94 Krzysztof Kwasny GKS Kowale 1
95 Paweł Czoska KTS-K Wikęd Luzino 1
96 Dominik Rusnak Arka II Gdynia 1
97 Jarosław Kuźniarski Jaguar Gdańsk 1
98 Daniel Lisowski KTS-K Wikęd Luzino 1
99 Mateusz Lipiak Arka II Gdynia 1
100 Mateusz Kerszk Gwiazda Karsin 1
101 Przemysław Bocheński Gedania Gdańsk 1
102 Piotr Lisowski Jantar Ustka 1
103 Borys Narożny Kaszubia Kościerzyna 1
104 Bartosz Machut Wda Lipusz 1
105 Michał Jeruć Wda Lipusz 1
106 Bartosz Kamiński Arka II Gdynia 1
107 Patryk Dąbrowski Gryf Słupsk 1
108 Paweł Rypel Cartusia Kartuzy 1
109 Kacper Lis MKS Władysławowo 1
110 Krzysztof Rzepa Sokół Zblewo 1
111 Jakub Sawicki Jaguar Gdańsk 1
112 Kacper Bladowski Jaguar Gdańsk 1
113 Patryk Brzeski Jaguar Gdańsk 1
114 Wiktor Miotk Pogoń Lębork 1
115 Jakub Leszkiewicz Cartusia Kartuzy 1
116 Marcjan Majcher Gryf Słupsk 1
117 Kacper Bednarczyk Gryf Słupsk 1
118 Szymon Mytych Gryf Słupsk 1
119 Oskar Frygier Chojniczanka II Chojnice 1
120 Krzysztof Wańdzio Jantar Ustka 1
121 Kamil Wójcik Jantar Ustka 1
122 Klaudiusz Filas Jaguar Gdańsk 1
123 Oskar Frygier Chojniczanka II Chojnice 1
124 Szymon Galikowski Chojniczanka II Chojnice 1
125 Fabian Sowiński Gryf Słupsk 1
126 Adam Skierkowski Wierzyca Pelplin 1
127 Shotaro Obata Wda Lipusz 1
128 Mateusz Wesserling MKS Władysławowo 1
129 Dominik Bucholc Cartusia Kartuzy 1
130 Cezary Gawron Cartusia Kartuzy 1
131 Etin Aleksei Arka II Gdynia 1
132 Szymon Jędrzejewski Gwiazda Karsin 1
133 Arkadiusz Proena MKS Władysławowo 1
134 Łukasz Racki Wierzyca Pelplin 1
135 Sebastian Gwóźdź Powiśle Dzierzgoń 1
136 Błażej Białek GKS Kowale 1
137 Marcin Staszczuk Anioły Garczegorze 1
138 Jan Turowski Cartusia Kartuzy 1
139 Mateusz Dawidowski Sokół Zblewo 1
140 Ryszard Sumiński Lechia II Gdańsk 1