IV liga mazowiecka (Radom, Siedlce) sezon 2020/2021

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Pilica Białobrzegi 12 28 9 1 2 37 18 19
2 Mazovia Mińsk Mazowiecki 13 27 7 6 0 39 14 25
3 Mszczonowianka Mszczonów 13 23 7 2 4 32 20 12
4 Zamłynie Radom 13 23 7 2 4 29 24 5
5 Wilga Garwolin 12 20 6 2 4 25 21 4
6 Oskar Przysucha 13 18 5 3 5 33 22 11
7 Mazowsze Grójec 13 17 4 5 4 17 17 0
8 Tygrys Huta Mińska 12 16 5 1 6 17 17 0
9 Pogoń II Siedlce 13 14 4 2 7 19 29 -10
10 Hutnik Huta Czechy 13 14 4 2 7 9 24 -15
11 Podlasie Sokołów Podlaski 12 13 3 4 5 24 25 -1
12 Proch Pionki 13 13 4 1 8 18 27 -9
13 KS Warka 11 11 3 2 6 16 21 -5
14 Radomiak II Radom 13 10 3 1 9 14 50 -36
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga mazowiecka (Radom, Siedlce) sezon 2020/2021

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Zamłynie Radom 7 21 7 0 0 23 8 15
2 Oskar Przysucha 8 16 5 1 2 25 5 20
3 Pilica Białobrzegi 6 15 5 0 1 20 10 10
4 Mszczonowianka Mszczonów 6 13 4 1 1 18 6 12
5 Mazovia Mińsk Mazowiecki 6 12 3 3 0 17 6 11
6 Tygrys Huta Mińska 7 12 4 0 3 13 10 3
7 Hutnik Huta Czechy 7 11 3 2 2 7 9 -2
8 Wilga Garwolin 6 10 3 1 2 14 9 5
9 Mazowsze Grójec 7 10 2 4 1 10 6 4
10 Podlasie Sokołów Podlaski 7 10 2 4 1 17 13 4
11 KS Warka 5 10 3 1 1 12 3 9
12 Radomiak II Radom 4 9 3 0 1 8 8 0
13 Pogoń II Siedlce 6 6 2 0 4 12 17 -5
14 Proch Pionki 6 6 2 0 4 9 14 -5
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga mazowiecka (Radom, Siedlce) sezon 2020/2021

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Mazovia Mińsk Mazowiecki 7 15 4 3 0 22 8 14
2 Pilica Białobrzegi 6 13 4 1 1 17 8 9
3 Mszczonowianka Mszczonów 7 10 3 1 3 14 14 0
4 Wilga Garwolin 6 10 3 1 2 11 12 -1
5 Pogoń II Siedlce 7 8 2 2 3 7 12 -5
6 Mazowsze Grójec 6 7 2 1 3 7 11 -4
7 Proch Pionki 7 7 2 1 4 9 13 -4
8 Tygrys Huta Mińska 5 4 1 1 3 4 7 -3
9 Hutnik Huta Czechy 6 3 1 0 5 2 15 -13
10 Podlasie Sokołów Podlaski 5 3 1 0 4 7 12 -5
11 Zamłynie Radom 6 2 0 2 4 6 16 -10
12 Oskar Przysucha 5 2 0 2 3 8 17 -9
13 KS Warka 6 1 0 1 5 4 18 -14
14 Radomiak II Radom 9 1 0 1 8 6 42 -36
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

KS Warka

Gospodarze Wynik Goście Data
KS Warka 1 - 4 Podlasie Sokołów Podlaski 24 października 2020
Zamłynie Radom 4 - 3 KS Warka 17 października 2020
Proch Pionki 3 - 0 KS Warka 3 października 2020
KS Warka 4 - 1 Pilica Białobrzegi 26 września 2020
Pogoń II Siedlce 5 - 0 KS Warka 20 września 2020
KS Warka 4 - 0 Radomiak II Radom 12 września 2020
KS Warka 3 - 0 Mszczonowianka Mszczonów 5 września 2020
Mazovia Mińsk Mazowiecki 4 - 1 KS Warka 29 sierpnia 2020
KS Warka 0 - 1 Wilga Garwolin 22 sierpnia 2020
Oskar Przysucha 2 - 0 KS Warka 15 sierpnia 2020
KS Warka 1 - 1 Mazowsze Grójec 9 sierpnia 2020
Hutnik Huta Czechy 0 - 0 KS Warka 1 sierpnia 2020
Unia Warszawa 1 - 3 KS Warka 16 listopada 2019
KS Warka 0 - 3 Błonianka Błonie 9 listopada 2019
Żyrardowianka Żyrardów 3 - 0 KS Warka 2 listopada 2019
KS Warka 0 - 4 Oskar Przysucha 26 października 2019
KS Raszyn 1 - 3 KS Warka 19 października 2019
KS Warka 0 - 0 Znicz II Pruszków 12 października 2019
KS Warka 1 - 1 Radomiak II Radom 5 października 2019
Victoria Sulejówek 7 - 0 KS Warka 28 września 2019
KS Warka 3 - 2 Proch Pionki 21 września 2019
MKS Piaseczno 6 - 1 KS Warka 14 września 2019
KS Warka 2 - 1 Józefovia Józefów 7 września 2019
Wilga Garwolin 3 - 3 KS Warka 31 sierpnia 2019
KS Warka 1 - 3 Pilica Białobrzegi 24 sierpnia 2019
Mazur Karczew 1 - 1 KS Warka 17 sierpnia 2019
KS Warka 1 - 1 Mszczonowianka Mszczonów 15 sierpnia 2019
KS Warka 1 - 2 Orzeł Wierzbica 18 czerwca 2016
Wilga Garwolin 1 - 1 KS Warka 11 czerwca 2016
KS Warka 4 - 0 KS Raszyn 5 czerwca 2016
Hutnik Warszawa 8 - 2 KS Warka 1 czerwca 2016
KS Warka 1 - 4 KS Konstancin 28 maja 2016
Sparta Jazgarzew 4 - 0 KS Warka 21 maja 2016
KS Warka 1 - 1 Olimpia Warszawa 18 maja 2016
Mazur Karczew 5 - 0 KS Warka 14 maja 2016
KS Warka 2 - 2 Mszczonowianka Mszczonów 7 maja 2016
Błonianka Błonie 1 - 1 KS Warka 30 kwietnia 2016
KS Warka 0 - 1 Drukarz Warszawa 23 kwietnia 2016
Znicz II Pruszków 2 - 0 KS Warka 17 kwietnia 2016
KS Warka 0 - 2 UKS Łady 9 kwietnia 2016
Victoria Sulejówek 1 - 1 KS Warka 2 kwietnia 2016
KS Warka 3 - 0 Dolcan II Ząbki 26 marca 2016
Żyrardowianka Żyrardów 0 - 2 KS Warka 19 marca 2016
Szydłowianka Szydłowiec 0 - 0 KS Warka 12 marca 2016
Orzeł Wierzbica 5 - 0 KS Warka 14 listopada 2015
KS Warka 1 - 2 Wilga Garwolin 11 listopada 2015
KS Raszyn 5 - 2 KS Warka 7 listopada 2015
KS Warka 0 - 2 Hutnik Warszawa 24 października 2015
KS Konstancin 1 - 0 KS Warka 17 października 2015
KS Warka 0 - 1 Sparta Jazgarzew 10 października 2015
Olimpia Warszawa 1 - 0 KS Warka 3 października 2015
KS Warka 2 - 2 Mazur Karczew 26 września 2015
Mszczonowianka Mszczonów 7 - 1 KS Warka 23 września 2015
KS Warka 0 - 0 Błonianka Błonie 19 września 2015
Drukarz Warszawa 3 - 2 KS Warka 12 września 2015
KS Warka 1 - 3 Znicz II Pruszków 5 września 2015
UKS Łady 1 - 0 KS Warka 29 sierpnia 2015
KS Warka 2 - 8 Victoria Sulejówek 26 sierpnia 2015
Dolcan II Ząbki 6 - 0 KS Warka 23 sierpnia 2015
KS Warka 2 - 2 Żyrardowianka Żyrardów 15 sierpnia 2015
KS Warka 0 - 0 Szydłowianka Szydłowiec 7 sierpnia 2015
KS Warka 0 - 0 Tygrys Huta Mińska

IV liga mazowiecka (Radom, Siedlce) sezon 2020/2021

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki