IV liga łódzka sezon 2019/2020

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 KS Kutno 16 40 13 1 2 45 17 28
2 Warta Sieradz 16 36 11 3 2 50 16 34
3 Polonia Piotrków Trybunalski 16 34 11 1 4 48 19 29
4 Orkan Buczek 16 34 11 1 4 45 20 25
5 LKS Kwiatkowice 16 26 8 2 6 38 26 12
6 ŁKS II Łódź 16 26 6 8 2 39 31 8
7 Pogoń Zduńska Wola 16 26 8 2 6 28 31 -3
8 Włókniarz Zelów 16 24 7 3 6 30 29 1
9 Boruta Zgierz 16 23 6 5 5 38 33 5
10 Omega Kleszczów 16 21 6 3 7 36 35 1
11 Jutrzenka Warta 16 21 6 3 7 26 26 0
12 Warta Działoszyn 16 21 6 3 7 30 37 -7
13 Zjednoczeni Stryków 16 19 4 7 5 27 29 -2
14 Andrespolia Wiśniowa Góra 16 17 4 5 7 27 36 -9
15 Ceramika Opoczno 16 15 4 3 9 24 38 -14
16 Ner Poddębice 17 10 2 4 11 17 40 -23
17 Pelikan II Łowicz 16 8 2 2 12 14 53 -39
18 Orzeł Nieborów 17 6 2 0 15 20 66 -46
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga łódzka sezon 2019/2020

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 KS Kutno 9 27 9 0 0 28 4 24
2 Polonia Piotrków Trybunalski 9 24 8 0 1 32 6 26
3 Warta Sieradz 9 22 7 1 1 37 11 26
4 Orkan Buczek 7 16 5 1 1 19 11 8
5 LKS Kwiatkowice 9 16 5 1 3 24 16 8
6 Jutrzenka Warta 9 15 4 3 2 18 12 6
7 Omega Kleszczów 9 14 4 2 3 23 16 7
8 ŁKS II Łódź 8 13 3 4 1 21 16 5
9 Pogoń Zduńska Wola 7 13 4 1 2 13 16 -3
10 Boruta Zgierz 7 13 4 1 2 18 9 9
11 Zjednoczeni Stryków 9 13 3 4 2 18 12 6
12 Warta Działoszyn 7 10 3 1 3 12 14 -2
13 Ceramika Opoczno 7 10 3 1 3 15 18 -3
14 Włókniarz Zelów 7 8 2 2 3 10 15 -5
15 Andrespolia Wiśniowa Góra 7 8 2 2 3 13 15 -2
16 Ner Poddębice 8 5 1 2 5 7 17 -10
17 Pelikan II Łowicz 8 5 1 2 5 7 19 -12
18 Orzeł Nieborów 9 3 1 0 8 10 30 -20
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga łódzka sezon 2019/2020

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Orkan Buczek 9 18 6 0 3 26 9 17
2 Włókniarz Zelów 9 16 5 1 3 20 14 6
3 Warta Sieradz 7 14 4 2 1 13 5 8
4 KS Kutno 7 13 4 1 2 17 13 4
5 ŁKS II Łódź 8 13 3 4 1 18 15 3
6 Pogoń Zduńska Wola 9 13 4 1 4 15 15 0
7 Warta Działoszyn 9 11 3 2 4 18 23 -5
8 Polonia Piotrków Trybunalski 7 10 3 1 3 16 13 3
9 LKS Kwiatkowice 7 10 3 1 3 14 10 4
10 Boruta Zgierz 9 10 2 4 3 20 24 -4
11 Andrespolia Wiśniowa Góra 9 9 2 3 4 14 21 -7
12 Omega Kleszczów 7 7 2 1 4 13 19 -6
13 Jutrzenka Warta 7 6 2 0 5 8 14 -6
14 Zjednoczeni Stryków 7 6 1 3 3 9 17 -8
15 Ceramika Opoczno 9 5 1 2 6 9 20 -11
16 Ner Poddębice 9 5 1 2 6 10 23 -13
17 Pelikan II Łowicz 8 3 1 0 7 7 34 -27
18 Orzeł Nieborów 8 3 1 0 7 10 36 -26
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Jutrzenka Warta

Gospodarze Wynik Goście Data
Orkan Buczek 0 - 0 Jutrzenka Warta 17 listopada 2019
Jutrzenka Warta 1 - 1 ŁKS II Łódź 10 listopada 2019

IV liga łódzka sezon 2019/2020

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Łukasz Dynel KS Kutno 18
2 Adam Patora Warta Sieradz 14
3 Hubert Berłowski Orkan Buczek 14
4 Patryk Pietrasiak Boruta Zgierz 14
5 Dawid Kępniak LKS Kwiatkowice 14
6 Paweł Kowalski Omega Kleszczów 13
7 Mateusz Jakubiak Polonia Piotrków Trybunalski 11
8 Paweł Marchewka Warta Działoszyn 10
9 Przemysław Nawrocki Warta Sieradz 10
10 Mateusz Broź Pogoń Zduńska Wola 10
11 Patryk Olszewski Polonia Piotrków Trybunalski 9
12 Sebastian Radzio Andrespolia Wiśniowa Góra 9
13 Krystian Wojtczak Polonia Piotrków Trybunalski 9
14 Albin Maciejewski Włókniarz Zelów 8
15 Dominik Cukiernik Orkan Buczek 8
16 Wojciech Łuczak ŁKS II Łódź 8
17 Łukasz Mitek Warta Sieradz 7
18 Daniel Potakowski Orkan Buczek 7
19 Yevhen Radionov ŁKS II Łódź 7
20 Jakub Dregier Włókniarz Zelów 7
21 Marcin Mirecki Ceramika Opoczno 7
22 Przemysław Wilk Andrespolia Wiśniowa Góra 7
23 Maciej Dudek Jutrzenka Warta 6
24 Jardel Muniz Cruz LKS Kwiatkowice 6
25 Adrian Kralkowski KS Kutno 6
26 Igor Świątkiewicz KS Kutno 6
27 Marcin Kobierski Jutrzenka Warta 6
28 Krystian Pałczyński Omega Kleszczów 6
29 Łukasz Wiśniewski Boruta Zgierz 6
30 Robert Tomesz Omega Kleszczów 6
31 Damian Kopa Andrespolia Wiśniowa Góra 5
32 Jakub Piela ŁKS II Łódź 5
33 Princewill Okachi Pogoń Zduńska Wola 5
34 Arkadiusz Porochnicki Polonia Piotrków Trybunalski 5
35 Michał Drogosz Zjednoczeni Stryków 5
36 Łukasz Matuszczyk Orkan Buczek 5
37 Marcin Kacela Boruta Zgierz 5
38 Damian Zawieja Warta Działoszyn 4
39 Krystian Marcioch Włókniarz Zelów 4
40 Michał Bogdan LKS Kwiatkowice 4
41 Bartłomiej Wiktorowicz Ceramika Opoczno 4
42 Piotr Burski Jutrzenka Warta 4
43 Grzegorz Brochocki Warta Sieradz 4
44 Konrad Bełdziński Zjednoczeni Stryków 4
45 Piotr Tkacz Orzeł Nieborów 4
46 Piotr Mielczarek Omega Kleszczów 4
47 Daniel Chwałowski Orkan Buczek 3
48 Filip Markowski Boruta Zgierz 3
49 Krzysztof Łukasik Ceramika Opoczno 3
50 Kacper Figurski Zjednoczeni Stryków 3
51 Volodymyr Molodchenko Orzeł Nieborów 3
52 Rio Suzuki Polonia Piotrków Trybunalski 3
53 Marcin Kuliberda Omega Kleszczów 3
54 Adam Ratajczyk ŁKS II Łódź 3
55 Oleksij Naidyshak Boruta Zgierz 3
56 Daniel Lisowski Warta Działoszyn 3
57 Mariusz Woźniak Jutrzenka Warta 3
58 Mateusz Jaworski Warta Sieradz 3
59 Michał Siennicki Boruta Zgierz 3
60 Mikołaj Raś Włókniarz Zelów 3
61 Dominik Woźniak LKS Kwiatkowice 3
62 Michał Redzisz Orzeł Nieborów 3
63 Piotr Bartłoszewski Warta Sieradz 3
64 Krystian Kruk Pelikan II Łowicz 3
65 Krzysztof Stachlewski Ner Poddębice 3
66 Maciej Witczak Ceramika Opoczno 3
67 Marcin Mielczarski Polonia Piotrków Trybunalski 3
68 Mateusz Ostrowski KS Kutno 3
69 Jakub Owczarek Ner Poddębice 3
70 Damian Warchoł Orzeł Nieborów 3
71 Łukasz Rakowski LKS Kwiatkowice 3
72 Rafał Kujawa ŁKS II Łódź 3
73 Michał Stasiak LKS Kwiatkowice 2
74 Mariusz Zawodziński Orkan Buczek 2
75 Adrian Fret Jutrzenka Warta 2
76 Dawid Sarafiński Pogoń Zduńska Wola 2
77 Adrian Ociepa Omega Kleszczów 2
78 Łukasz Pierzyński LKS Kwiatkowice 2
79 Bartosz Jachymski Włókniarz Zelów 2
80 Jakub Bąbol Polonia Piotrków Trybunalski 2
81 Michał Lewandowski Orkan Buczek 2
82 Dawid Miedwiediew Orkan Buczek 2
83 Michał Karlikowski ŁKS II Łódź 2
84 Kamil Bartos KS Kutno 2
85 Dawid Przybysz Polonia Piotrków Trybunalski 2
86 Kamil Pluta Warta Sieradz 2
87 Adrian Musialik Pelikan II Łowicz 2
88 Bartłomiej Pałyga Warta Działoszyn 2
89 Damian Knera Boruta Zgierz 2
90 Tomasz Królikowski Warta Działoszyn 2
91 Krzysztof Markiewicz Ceramika Opoczno 2
92 Mateusz Bąkiewicz Polonia Piotrków Trybunalski 2
93 Damian Wdowiak Włókniarz Zelów 2
94 Krystian Górczyński KS Kutno 2
95 Bartosz Placek Orzeł Nieborów 2
96 Mikołaj Kamańczyk Zjednoczeni Stryków 2
97 Kacper Kosmala Pogoń Zduńska Wola 2
98 Kamil Wielgus KS Kutno 2
99 Igor Sobczak KS Kutno 2
100 Bartosz Narożnik Ner Poddębice 2
101 Mikołaj Zwoliński Warta Sieradz 2
102 Denys Dushkin Warta Działoszyn 2
103 Maciej Nowicki Zjednoczeni Stryków 2
104 Artur Sójka ŁKS II Łódź 2
105 Przemysław Sajdak ŁKS II Łódź 2
106 Bartłomiej Madej Włókniarz Zelów 2
107 Kamil Kobryń Ner Poddębice 2
108 Krystian Adamiak Jutrzenka Warta 2
109 Adrian Budka Pogoń Zduńska Wola 2
110 Wojciech Skawiński Andrespolia Wiśniowa Góra 2
111 Szymon Ziółkowski Zjednoczeni Stryków 2
112 Adam Konieczny Pogoń Zduńska Wola 1
113 Michał Madejski Boruta Zgierz 1
114 Przemysław Sosnowski LKS Kwiatkowice 1
115 Piotr Białousko ŁKS II Łódź 1
116 Adrian Bartczak Pogoń Zduńska Wola 1
117 Łukasz Ściślewski Zjednoczeni Stryków 1
118 Krzysztof Kukulski Warta Działoszyn 1
119 Piotr Tazbir ŁKS II Łódź 1
120 Jakub Piotrowski ŁKS II Łódź 1
121 Dawid Gzyl Ner Poddębice 1
122 Łukasz Marciniak Ner Poddębice 1
123 Karol Kruk Orzeł Nieborów 1
124 Jakub Bylewski Pelikan II Łowicz 1
125 Krystian Stolarczyk Pelikan II Łowicz 1
126 Damian Szczepański Pelikan II Łowicz 1
127 Wojciech Mazurowski Pelikan II Łowicz 1
128 Damian Pawlak Warta Sieradz 1
129 Karol Chmielewski Zjednoczeni Stryków 1
130 Kamil Zawadowski Zjednoczeni Stryków 1
131 Artur Wolny Pogoń Zduńska Wola 1
132 Paweł Drągowski Warta Działoszyn 1
133 Dominik Głowiński Pelikan II Łowicz 1
134 Piotr Gawlik KS Kutno 1
135 Patryk Nouri Zjednoczeni Stryków 1
136 Krzysztof Kowalski Omega Kleszczów 1
137 Daniel Waszczyk Ner Poddębice 1
138 Cyprian Lewandowski Ner Poddębice 1
139 Mikael Idzikowski Pogoń Zduńska Wola 1
140 Patryk Kwaśniczko Polonia Piotrków Trybunalski 1
141 Robert Jarecki Jutrzenka Warta 1
142 Mieszko Lorenc ŁKS II Łódź 1
143 Jakub Dąbrowski Ceramika Opoczno 1
144 Andrzej Dolot Ceramika Opoczno 1
145 Mariusz Zasada Warta Sieradz 1
146 Tomasz Dąbrowski KS Kutno 1
147 Jakub Szaniec Warta Działoszyn 1
148 Bartłomiej Saternus Omega Kleszczów 1
149 Joachim Pabjańczyk Zjednoczeni Stryków 1
150 Maciej Kowalczyk KS Kutno 1
151 Jakub Grzelak Ner Poddębice 1
152 Jakub Bistuła Ner Poddębice 1
153 Serhi Paias Ner Poddębice 1
154 Jakub Fudała Boruta Zgierz 1
155 Oskar Korbela Warta Działoszyn 1
156 Alan Górowski LKS Kwiatkowice 1
157 Dorian Skwara Zjednoczeni Stryków 1
158 Dawid Nieśmiałek Polonia Piotrków Trybunalski 1
159 Marcin Zimoń Zjednoczeni Stryków 1
160 Jakub Horoszkiewicz Zjednoczeni Stryków 1
161 Jakub Szulc Warta Sieradz 1
162 Patryk Wijata Ceramika Opoczno 1
163 José Antonio Ruiz Lopéz Pirulo ŁKS II Łódź 1
164 Piotr Pyrdoł ŁKS II Łódź 1
165 Krystian Rutkowski Pelikan II Łowicz 1
166 Jakub Ryplewicz Andrespolia Wiśniowa Góra 1
167 Michał Pawelec Włókniarz Zelów 1
168 Robert Oborowski Włókniarz Zelów 1
169 Michał Świdrowski Orzeł Nieborów 1
170 Jakub Kozica Warta Działoszyn 1
171 Patryk Sławiński Pogoń Zduńska Wola 1
172 Radosław Jurkowski LKS Kwiatkowice 1
173 Dawid Pałyska Orkan Buczek 1
174 Kuba Młynarski Jutrzenka Warta 1
175 Paweł Laskowski Ceramika Opoczno 1
176 Albert Kalinowski Ceramika Opoczno 1
177 Tomasz Różycki Andrespolia Wiśniowa Góra 1
178 Wiktor Płaneta Warta Sieradz 1
179 Łukasz Kubiak LKS Kwiatkowice 1
180 Michał Sitarz Warta Sieradz 1