IV liga mazowiecka (południowa) sezon 2019/2020

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Victoria Sulejówek 14 31 10 1 3 41 19 22
2 Radomiak II Radom 14 31 9 4 1 26 12 14
3 Błonianka Błonie 14 29 9 2 3 42 17 25
4 MKS Piaseczno 14 29 8 5 1 40 17 23
5 Pilica Białobrzegi 14 27 8 3 3 35 21 14
6 Oskar Przysucha 14 25 7 4 3 35 26 9
7 Wilga Garwolin 14 20 6 2 6 29 32 -3
8 Mszczonowianka Mszczonów 14 19 5 4 5 20 21 -1
9 Proch Pionki 14 15 4 3 7 18 23 -5
10 KS Raszyn 14 14 4 2 8 18 27 -9
11 KS Warka 14 14 3 5 6 16 36 -20
12 Mazur Karczew 14 12 3 3 8 17 23 -6
13 Znicz II Pruszków 13 12 3 3 7 15 25 -10
14 Żyrardowianka Żyrardów 13 12 3 3 7 20 31 -11
15 Józefovia Józefów 14 10 2 4 8 11 27 -16
16 Unia Warszawa 14 7 1 4 9 7 33 -26
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga mazowiecka (południowa) sezon 2019/2020

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Radomiak II Radom 7 19 6 1 0 17 6 11
2 Victoria Sulejówek 9 18 6 0 3 27 14 13
3 Oskar Przysucha 8 15 4 3 1 21 17 4
4 MKS Piaseczno 8 13 3 4 1 23 12 11
5 Wilga Garwolin 6 13 4 1 1 15 8 7
6 Błonianka Błonie 6 12 4 0 2 19 8 11
7 Mszczonowianka Mszczonów 6 12 4 0 2 12 9 3
8 KS Warka 8 9 2 3 3 8 15 -7
9 KS Raszyn 8 8 2 2 4 7 17 -10
10 Mazur Karczew 7 8 2 2 3 7 10 -3
11 Znicz II Pruszków 8 8 2 2 4 11 19 -8
12 Józefovia Józefów 8 6 2 0 6 5 19 -14
13 Pilica Białobrzegi 3 5 1 2 0 6 4 2
14 Proch Pionki 8 5 1 2 5 10 15 -5
15 Żyrardowianka Żyrardów 5 5 1 2 2 7 8 -1
16 Unia Warszawa 6 5 1 2 3 3 11 -8
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga mazowiecka (południowa) sezon 2019/2020

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Pilica Białobrzegi 11 22 7 1 3 29 17 12
2 Błonianka Błonie 8 17 5 2 1 23 9 14
3 MKS Piaseczno 6 16 5 1 0 17 5 12
4 Victoria Sulejówek 5 13 4 1 0 14 5 9
5 Radomiak II Radom 7 12 3 3 1 9 6 3
6 Oskar Przysucha 6 10 3 1 2 14 9 5
7 Proch Pionki 6 10 3 1 2 8 8 0
8 Wilga Garwolin 8 7 2 1 5 14 24 -10
9 Mszczonowianka Mszczonów 8 7 1 4 3 8 12 -4
10 Żyrardowianka Żyrardów 8 7 2 1 5 13 23 -10
11 KS Raszyn 6 6 2 0 4 11 10 1
12 KS Warka 6 5 1 2 3 8 21 -13
13 Mazur Karczew 7 4 1 1 5 10 13 -3
14 Znicz II Pruszków 5 4 1 1 3 4 6 -2
15 Józefovia Józefów 6 4 0 4 2 6 8 -2
16 Unia Warszawa 8 2 0 2 6 4 22 -18
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Józefovia Józefów

Gospodarze Wynik Goście Data
Żyrardowianka Żyrardów 2 - 2 Józefovia Józefów 5 października 2019
Józefovia Józefów 0 - 2 Oskar Przysucha 28 września 2019
Oskar Przysucha 8 - 0 Józefovia Józefów 21 czerwca 2014
Józefovia Józefów 1 - 1 Oskar Przysucha 9 listopada 2013

IV liga mazowiecka (południowa) sezon 2019/2020

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Michał Kucharczyk Pilica Białobrzegi 10
2 Tomasz Sieński Błonianka Błonie 10
3 Tomasz Janiszewski Oskar Przysucha 9
4 Tomasz Paszkowski Wilga Garwolin 9
5 Zbigniew Obłuski MKS Piaseczno 8
6 Kamil Wróbel Victoria Sulejówek 7
7 Michał Suchanek Znicz II Pruszków 5
8 Sebastian Czapa Błonianka Błonie 5
9 Bartosz Orłowski MKS Piaseczno 5
10 Konrad Paterek Pilica Białobrzegi 5
11 Patryk Winsztal Radomiak II Radom 5
12 Sebastian Pindor Victoria Sulejówek 4
13 Damian Rakoczy Żyrardowianka Żyrardów 4
14 Kamil Matulka MKS Piaseczno 4
15 Marcin Raszka Mazur Karczew 4
16 Maksymilian Vogtman KS Warka 4
17 Sebastian Papiernik Wilga Garwolin 4
18 Chams Faraji Radomiak II Radom 3
19 Piotr Talar Wilga Garwolin 3
20 Łukasz Krupnik MKS Piaseczno 3
21 Maciej Filipowicz Radomiak II Radom 3
22 Przemysław Jakóbiak Żyrardowianka Żyrardów 3
23 Michał Prażuch KS Raszyn 3
24 Piotr Cudny Mszczonowianka Mszczonów 3
25 Damian Stanisławski Pilica Białobrzegi 3
26 Rafał Włodarczyk Błonianka Błonie 3
27 Kamil Wierzbicki KS Warka 3
28 Bartłomiej Szulim Victoria Sulejówek 3
29 Adrian Dudziński Żyrardowianka Żyrardów 2
30 Michał Janik Mszczonowianka Mszczonów 2
31 Jakub Sapieja Oskar Przysucha 2
32 Kacper Wnuk Proch Pionki 2
33 Adam Pędzikowski KS Warka 2
34 Dawid Jarczak Błonianka Błonie 2
35 Michał Bojek Oskar Przysucha 2
36 Jakub Pamintasu KS Raszyn 2
37 Maksymilian Dikof Mazur Karczew 2
38 Robert Majewski MKS Piaseczno 2
39 Dominik Dukalski Józefovia Józefów 2
40 Mariusz Zalewski Błonianka Błonie 2
41 Michał Kępka Błonianka Błonie 2
42 Sylwester Patejuk KS Raszyn 2
43 Boroski Poul Wilga Garwolin 2
44 Damian Pociech Mszczonowianka Mszczonów 2
45 Tomasz Pietrzak MKS Piaseczno 2
46 Kamil Stencel Błonianka Błonie 2
47 Sebastian Szczepaniak Mazur Karczew 2
48 Dominik Sokół Radomiak II Radom 2
49 Hubert Handzlik Znicz II Pruszków 2
50 Mateusz Szczepański Proch Pionki 2
51 Joel Tata Nsah Proch Pionki 2
52 Adrian Karasek Pilica Białobrzegi 1
53 Grzegorz Witan KS Warka 1
54 Adrian Bienienda Żyrardowianka Żyrardów 1
55 Krzysztof Czapkowski Józefovia Józefów 1
56 Tomasz Bartosiak Proch Pionki 1
57 Cezary Kubryn Oskar Przysucha 1
58 Kamil Ziemnicki MKS Piaseczno 1
59 Przemysław Dwórzyński Błonianka Błonie 1
60 Konrad Śliwka Victoria Sulejówek 1
61 Kacper Rak Oskar Przysucha 1
62 Łukasz Malczewski KS Raszyn 1
63 Konrad Wojtkielewicz MKS Piaseczno 1
64 Mateusz Kociszewski Znicz II Pruszków 1
65 Dominik Stępień Radomiak II Radom 1
66 Jan Dźwigała Victoria Sulejówek 1
67 Rafał Dębski Victoria Sulejówek 1
68 Sebastian Ząbkowski Proch Pionki 1
69 Paweł Pacholski KS Warka 1
70 Michał Orowiecki Józefovia Józefów 1
71 Michał Kędroń KS Raszyn 1
72 Rafał Białecki Pilica Białobrzegi 1
73 Konrad Izdebski Unia Warszawa 1
74 Piotr Ćwik KS Raszyn 1
75 Patryk Jakubczyk Znicz II Pruszków 1
76 Moatasem Aziz Józefovia Józefów 1
77 Andrei Karbovski Józefovia Józefów 1
78 Martin Klabník Radomiak II Radom 1
79 Damian Nowak Radomiak II Radom 1
80 Marek Pawłowski MKS Piaseczno 1
81 Adrian Łukawski Żyrardowianka Żyrardów 1
82 Piotr Skałbania Pilica Białobrzegi 1
83 Piotr Nowosielski Oskar Przysucha 1
84 Patryk Walasek Oskar Przysucha 1
85 Piotr Kornacki Oskar Przysucha 1
86 Adrian Zarzecki Victoria Sulejówek 1
87 Łukasz Gwardiak KS Raszyn 1
88 Jakub Stępień Znicz II Pruszków 1
89 Bartłomiej Faliszewski Znicz II Pruszków 1
90 Jakub Gnoiński Unia Warszawa 1
91 Mateusz Domżalski Znicz II Pruszków 1
92 Dawid Poddębniak Mszczonowianka Mszczonów 1
93 Sebastian Szewczyk KS Raszyn 1
94 Krystian Tabara Znicz II Pruszków 1
95 Dawid Jankiewicz Unia Warszawa 1
96 Łukasz Pakos Żyrardowianka Żyrardów 1
97 Szymon Dąbrowski Mazur Karczew 1
98 Grzegorz Seremak KS Warka 1
99 Kamil Kucharski Mszczonowianka Mszczonów 1
100 Jakub Dutkowski Mszczonowianka Mszczonów 1
101 Damian Papiernik Wilga Garwolin 1
102 Hubert Świder Wilga Garwolin 1
103 Mykhailo Koriahznov Mazur Karczew 1
104 Daniel Żurawski Mazur Karczew 1
105 Maciej Górski Radomiak II Radom 1
106 Adrian Schamlewski Żyrardowianka Żyrardów 1
107 Paweł Bylak KS Warka 1
108 Daniel Zdzieszyński Błonianka Błonie 1
109 Clement Sihle Qwabe Oskar Przysucha 1
110 Mateusz Gliński Mszczonowianka Mszczonów 1
111 Stanisław Ławcewicz-Musialik Victoria Sulejówek 1
112 Paweł Kowalczyk Oskar Przysucha 1
113 Dominik Marusiak Żyrardowianka Żyrardów 1