IV liga dolnośląska (zachód) sezon 2018/2019

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Chrobry II Głogów 26 63 21 0 5 63 24 39
2 Apis Jędrzychowice 25 59 19 2 4 77 26 51
3 AKS Strzegom 25 58 18 4 3 64 20 44
4 Odra Ścinawa 25 45 13 6 6 40 31 9
5 Górnik Złotoryja 24 41 12 5 7 41 31 10
6 Sparta Rudna 25 39 12 3 10 55 52 3
7 Stal Chocianów 25 36 11 3 11 33 51 -18
8 Karkonosze Jelenia Góra 25 34 9 7 9 43 34 9
9 Orkan Szczedrzykowice 26 34 10 4 12 40 50 -10
10 Orla Wąsosz 24 30 9 3 12 42 37 5
11 Prochowiczanka Prochowice 24 29 9 2 13 41 45 -4
12 BKS Bobrzanie Bolesławiec 25 24 7 3 15 24 48 -24
13 Sparta Grębocice 24 21 6 3 15 42 65 -23
14 Włókniarz Mirsk 24 12 3 3 18 19 54 -35
15 Victoria Ruszów 25 8 2 2 21 17 73 -56
16 Brak drużyny 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Olimpia Kowary 0 0 0 0 0 0 0 0
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga dolnośląska (zachód) sezon 2018/2019

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 AKS Strzegom 13 37 12 1 0 43 6 37
2 Chrobry II Głogów 13 36 12 0 1 37 8 29
3 Apis Jędrzychowice 13 31 10 1 2 43 12 31
4 Górnik Złotoryja 12 26 8 2 2 29 12 17
5 Odra Ścinawa 12 24 7 3 2 18 10 8
6 Orkan Szczedrzykowice 14 23 7 2 5 26 21 5
7 Sparta Rudna 12 21 7 0 5 35 23 12
8 Orla Wąsosz 12 19 6 1 5 23 20 3
9 Stal Chocianów 13 17 5 2 6 19 23 -4
10 Karkonosze Jelenia Góra 13 17 5 2 6 29 20 9
11 Prochowiczanka Prochowice 11 16 5 1 5 23 16 7
12 Sparta Grębocice 12 14 4 2 6 21 21 0
13 BKS Bobrzanie Bolesławiec 12 9 2 3 7 10 25 -15
14 Włókniarz Mirsk 12 9 2 3 7 14 15 -1
15 Victoria Ruszów 12 8 2 2 8 12 27 -15
16 Brak drużyny 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Olimpia Kowary 0 0 0 0 0 0 0 0
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga dolnośląska (zachód) sezon 2018/2019

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Apis Jędrzychowice 12 28 9 1 2 34 14 20
2 Chrobry II Głogów 13 27 9 0 4 26 16 10
3 AKS Strzegom 12 21 6 3 3 21 14 7
4 Odra Ścinawa 13 21 6 3 4 22 21 1
5 Stal Chocianów 12 19 6 1 5 14 28 -14
6 Sparta Rudna 13 18 5 3 5 20 29 -9
7 Karkonosze Jelenia Góra 12 17 4 5 3 14 14 0
8 Górnik Złotoryja 12 15 4 3 5 12 19 -7
9 BKS Bobrzanie Bolesławiec 13 15 5 0 8 14 23 -9
10 Prochowiczanka Prochowice 13 13 4 1 8 18 29 -11
11 Orkan Szczedrzykowice 12 11 3 2 7 14 29 -15
12 Orla Wąsosz 12 11 3 2 7 19 17 2
13 Sparta Grębocice 12 7 2 1 9 21 44 -23
14 Włókniarz Mirsk 12 3 1 0 11 5 39 -34
15 Victoria Ruszów 13 0 0 0 13 5 46 -41
16 Brak drużyny 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Olimpia Kowary 0 0 0 0 0 0 0 0
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Górnik Złotoryja

Gospodarze Wynik Goście Data
Górnik Złotoryja 0 - 0 Chrobry II Głogów 8 czerwca 2019
Victoria Ruszów 0 - 0 Górnik Złotoryja 30 marca 2019
Chrobry II Głogów 3 - 0 Górnik Złotoryja 18 listopada 2018
Górnik Złotoryja 3 - 1 Victoria Ruszów 1 września 2018
Górnik Złotoryja 2 - 1 Chrobry II Głogów 5 maja 2018
Chrobry II Głogów 3 - 0 Górnik Złotoryja 8 października 2017

IV liga dolnośląska (zachód) sezon 2018/2019

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Roland Emeka AKS Strzegom 12
2 Bartosz Haniecki Górnik Złotoryja 9
3 Mateusz Baszak Apis Jędrzychowice 9
4 Tomasz Wojciechowski Prochowiczanka Prochowice 8
5 Damian Migalski AKS Strzegom 8
6 Mateusz Baszak Apis Jędrzychowice 8
7 Paul Filipowicz Chrobry II Głogów 7
8 Bartosz Poszlężny Karkonosze Jelenia Góra 7
9 Łukasz Szuszkiewicz Sparta Grębocice 6
10 Rafał Burda Stal Chocianów 6
11 Adrian Wójcik Orkan Szczedrzykowice 6
12 Patryk Kozak Stal Chocianów 6
13 Oskar Giziński Karkonosze Jelenia Góra 6
14 Damian Cichuta Odra Ścinawa 6
15 Tomasz Bieleń Sparta Grębocice 6
16 Przemysław Trytko Chrobry II Głogów 6
17 Robert Sobieraj Orla Wąsosz 6
18 Kamil Sadowski AKS Strzegom 6
19 Mateusz Matulak Prochowiczanka Prochowice 5
20 Patryk Długosz Odra Ścinawa 5
21 Sebastian Andruchów Apis Jędrzychowice 5
22 Rafał Tomala Orla Wąsosz 5
23 Adrian Kulesza BKS Bobrzanie Bolesławiec 5
24 Szymon Nowicki Chrobry II Głogów 4
25 Kamil Kuraniowicz Apis Jędrzychowice 4
26 Jarosław Gambal Orkan Szczedrzykowice 4
27 Daniel Walasek Sparta Rudna 4
28 Mateusz Otocki Stal Chocianów 4
29 Jakub Kobyliński Orla Wąsosz 4
30 Rafał Szumański Prochowiczanka Prochowice 4
31 Daniel Piechno Apis Jędrzychowice 4
32 Kamil Zieliński Górnik Złotoryja 4
33 Mateusz Tkacz Orla Wąsosz 4
34 Jakub Bach Chrobry II Głogów 4
35 Łukasz Ostrowski Sparta Rudna 4
36 Dimitro Shevchenko AKS Strzegom 4
37 Mateusz Poparda Górnik Złotoryja 3
38 Piotr Kula Prochowiczanka Prochowice 3
39 Łukasz Bednarz Stal Chocianów 3
40 Mateusz Bartuzel Stal Chocianów 3
41 Oleksandr Garbar Karkonosze Jelenia Góra 3
42 Sebastian Wielgórka Orla Wąsosz 3
43 Kajetan Frankowski Sparta Rudna 3
44 Patryk Duda Sparta Grębocice 3
45 Adrian Klisowski Victoria Ruszów 3
46 Marcin Kycej Sparta Grębocice 3
47 Łukasz Stachów Sparta Rudna 3
48 Marcin Morawski AKS Strzegom 3
49 Mariusz Chlabicz Włókniarz Mirsk 3
50 Wiktor Kobiela Chrobry II Głogów 3
51 Łukasz Kusiak Victoria Ruszów 3
52 Norbert Walczak Karkonosze Jelenia Góra 3
53 Paweł Rosa Prochowiczanka Prochowice 2
54 Jarosław Popowczak Prochowiczanka Prochowice 2
55 Tomasz Azikiewicz Prochowiczanka Prochowice 2
56 Semir Idris Ahmed Victoria Ruszów 2
57 Damian Ciunowicz Orkan Szczedrzykowice 2
58 Damian Buzała Karkonosze Jelenia Góra 2
59 Tomasz Kociszewski Orkan Szczedrzykowice 2
60 Maciej Machowski Apis Jędrzychowice 2
61 Paweł Niemienionek Włókniarz Mirsk 2
62 Przemysław Siudak Chrobry II Głogów 2
63 Michał Piechuta Odra Ścinawa 2
64 Grzgorz Lichwa Odra Ścinawa 2
65 Adrian Woźniczka Apis Jędrzychowice 2
66 Dawid Domaradzki AKS Strzegom 2
67 Radosław Karpiński Odra Ścinawa 2
68 Michał Rachański Apis Jędrzychowice 2
69 Daniel Ziółkowski Apis Jędrzychowice 2
70 Dawid Seta Odra Ścinawa 2
71 Marcin Baszczak Górnik Złotoryja 2
72 Kacper Skotarczak Orkan Szczedrzykowice 2
73 Maciej Pilarowski Orkan Szczedrzykowice 2
74 Tomasz Azikowicz Prochowiczanka Prochowice 2
75 Damian Smolny Odra Ścinawa 2
76 Paweł Hołówka Sparta Rudna 2
77 Damian Sędziak Chrobry II Głogów 2
78 Adam Kowalski Włókniarz Mirsk 2
79 Zenobiusz Pios Prochowiczanka Prochowice 2
80 Adam Kubik Sparta Grębocice 2
81 Marcin Ogórek Orkan Szczedrzykowice 2
82 Dawid Domaradzki AKS Strzegom 2
83 Daniel Sygnatowicz Sparta Rudna 2
84 Kamil Zieliński Górnik Złotoryja 2
85 Łukasz Filipiak Orkan Szczedrzykowice 2
86 Konrad Flis Chrobry II Głogów 2
87 Tomasz Dubowski Górnik Złotoryja 2
88 Sebastian Burda Stal Chocianów 1
89 Jakub Dasiak Włókniarz Mirsk 1
90 Karol Hodowany Apis Jędrzychowice 1
91 Karol Nikodem Orkan Szczedrzykowice 1
92 Daniel Piechno Apis Jędrzychowice 1
93 Jarosław Wichowski Włókniarz Mirsk 1
94 Maciej Kona Chrobry II Głogów 1
95 Robert Lekszycki Karkonosze Jelenia Góra 1
96 Mateusz Zatylny Karkonosze Jelenia Góra 1
97 Michał Staniszewski Karkonosze Jelenia Góra 1
98 Kamil Łętkowski Sparta Grębocice 1
99 Albert Muezja Sparta Rudna 1
100 Maciej Rybak Chrobry II Głogów 1
101 Marek Gródecki Sparta Grębocice 1
102 Adam Mądro Prochowiczanka Prochowice 1
103 Adam Kubik Sparta Grębocice 1
104 Mateusz Grajek Apis Jędrzychowice 1
105 Adrian Zieliński AKS Strzegom 1
106 Michał Borecki Chrobry II Głogów 1
107 Podziewski Damian Stal Chocianów 1
108 Krzysztof Lisowski BKS Bobrzanie Bolesławiec 1
109 Kamil Kochan Prochowiczanka Prochowice 1
110 Dawid Sołtys Stal Chocianów 1
111 Kamil Moskwa Orla Wąsosz 1
112 Robert Dziedzina Odra Ścinawa 1
113 Mateusz Kochman Sparta Rudna 1
114 Paweł Niemienionek Włókniarz Mirsk 1
115 Kamil Jabłonowski Włókniarz Mirsk 1
116 Bartosz Szczęsny Włókniarz Mirsk 1
117 Robert Sobieraj Orla Wąsosz 1
118 Błażej Bojanowski Orla Wąsosz 1
119 Michał Wawrzyniak Karkonosze Jelenia Góra 1
120 Dominik Plebaniak Odra Ścinawa 1
121 Marek Wasiluk Chrobry II Głogów 1
122 Seweryn Dybyzbiński Chrobry II Głogów 1
123 Mateusz Piotrowski Górnik Złotoryja 1
124 Robert Malawski Sparta Rudna 1
125 Wojciech Durajczyk AKS Strzegom 1
126 Szymon Józefczak Sparta Grębocice 1
127 Dominik Glazer Sparta Rudna 1
128 Alex brak Victoria Ruszów 1
129 Tomasz Azikowcicz Prochowiczanka Prochowice 1
130 Sławomir Dul BKS Bobrzanie Bolesławiec 1
131 Marcin Baszczak Górnik Złotoryja 1
132 Marcin Krasnicki Górnik Złotoryja 1
133 Klisowski brak Victoria Ruszów 1
134 Mirosław Kunz Stal Chocianów 1
135 Jakub Kruk Orkan Szczedrzykowice 1
136 Kacper Kędziora Orla Wąsosz 1
137 Maciej Gargas Karkonosze Jelenia Góra 1
138 Kamił Łętkowski Sparta Grębocice 1
139 Łukasz Graczyk BKS Bobrzanie Bolesławiec 1
140 Filip Zagórski BKS Bobrzanie Bolesławiec 1
141 Bartosz Kopania Victoria Ruszów 1
142 Piotr Birk Orla Wąsosz 1
143 Damian Pukała Orla Wąsosz 1
144 Dariusz Tas Orla Wąsosz 1
145 Wojciech Swiętochowski Górnik Złotoryja 1
146 Adrian Wójcik Orkan Szczedrzykowice 1
147 Maciej Liszka Apis Jędrzychowice 1
148 Bartosz Machaj Chrobry II Głogów 1
149 Marek Majka BKS Bobrzanie Bolesławiec 1
150 Adrian Krzeszowiec Górnik Złotoryja 1
151 Wojciech Świętochowski Górnik Złotoryja 1
152 Deiverson brak AKS Strzegom 1
153 Mateusz Łodej Odra Ścinawa 1
154 Kamil Zawadzki Orkan Szczedrzykowice 1
155 Roland Omeka AKS Strzegom 1
156 Mateusz Szerszeń AKS Strzegom 1