IV liga lubelska (gr.spadkowa) sezon 2020/2021

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Unia Hrubieszów 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Górnik II Łęczna 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Gryf Gmina Zamość 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Opolanin Opole Lubelskie 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Grom Różaniec 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Sparta Rejowiec Fabryczny 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Łada 1945 Biłgoraj 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Orlęta Łuków 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Start Krasnystaw 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Kłos Gmina Chełm 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Unia Białopole 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Bizon Jeleniec 0 0 0 0 0 0 0 0
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga lubelska (gr.spadkowa) sezon 2020/2021

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Unia Hrubieszów 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Górnik II Łęczna 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Gryf Gmina Zamość 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Opolanin Opole Lubelskie 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Grom Różaniec 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Sparta Rejowiec Fabryczny 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Łada 1945 Biłgoraj 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Orlęta Łuków 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Start Krasnystaw 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Kłos Gmina Chełm 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Unia Białopole 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Bizon Jeleniec 0 0 0 0 0 0 0 0
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga lubelska (gr.spadkowa) sezon 2020/2021

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Unia Hrubieszów 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Górnik II Łęczna 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Gryf Gmina Zamość 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Opolanin Opole Lubelskie 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Grom Różaniec 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Sparta Rejowiec Fabryczny 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Łada 1945 Biłgoraj 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Orlęta Łuków 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Start Krasnystaw 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Kłos Gmina Chełm 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Unia Białopole 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Bizon Jeleniec 0 0 0 0 0 0 0 0
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Górnik II Łęczna

Gospodarze Wynik Goście Data
Unia Hrubieszów 0 - 0 Górnik II Łęczna 19 czerwca 2021
Górnik II Łęczna 0 - 0 Kłos Gmina Chełm 12 czerwca 2021
Gryf Gmina Zamość 0 - 0 Górnik II Łęczna 5 czerwca 2021
Górnik II Łęczna 0 - 0 Grom Różaniec 2 czerwca 2021
Górnik II Łęczna 0 - 0 Unia Białopole 29 maja 2021
Łada 1945 Biłgoraj 0 - 0 Górnik II Łęczna 22 maja 2021
Górnik II Łęczna 0 - 0 Unia Hrubieszów 15 maja 2021
Kłos Gmina Chełm 0 - 0 Górnik II Łęczna 8 maja 2021
Górnik II Łęczna 0 - 0 Gryf Gmina Zamość 3 maja 2021
Grom Różaniec 0 - 0 Górnik II Łęczna 28 kwietnia 2021
Unia Białopole 0 - 0 Górnik II Łęczna 24 kwietnia 2021
Górnik II Łęczna 0 - 0 Łada 1945 Biłgoraj 18 kwietnia 2021
Górnik II Łęczna 2 - 0 Opolanin Opole Lubelskie 11 kwietnia 2021
Orlęta Łuków 1 - 5 Górnik II Łęczna 28 marca 2021
Górnik II Łęczna 1 - 0 Lublinianka Lublin 14 marca 2021
Lutnia Piszczac 4 - 3 Górnik II Łęczna 28 listopada 2020
Huragan Międzyrzec Podlaski 1 - 0 Górnik II Łęczna 25 listopada 2020
Górnik II Łęczna 2 - 1 POM Iskra Piotrowice 14 listopada 2020
Bizon Jeleniec 0 - 1 Górnik II Łęczna 11 listopada 2020
Górnik II Łęczna 0 - 1 Włodawianka Włodawa 7 listopada 2020
Górnik II Łęczna 1 - 2 Powiślak Końskowola 3 listopada 2020
Powiślak Końskowola 1 - 2 Górnik II Łęczna 27 października 2020
Górnik II Łęczna 1 - 2 Sparta Rejowiec Fabryczny 25 października 2020
Górnik II Łęczna 1 - 0 Start Krasnystaw 10 października 2020
Górnik II Łęczna 3 - 0 Orlęta Łuków 3 października 2020
Opolanin Opole Lubelskie 2 - 1 Górnik II Łęczna 26 września 2020
Lublinianka Lublin 2 - 1 Górnik II Łęczna 19 września 2020
Górnik II Łęczna 2 - 0 Huragan Międzyrzec Podlaski 12 września 2020
POM Iskra Piotrowice 4 - 1 Górnik II Łęczna 6 września 2020
Górnik II Łęczna 1 - 1 Bizon Jeleniec 30 sierpnia 2020
Włodawianka Włodawa 1 - 1 Górnik II Łęczna 23 sierpnia 2020
Górnik II Łęczna 1 - 2 Lutnia Piszczac 16 sierpnia 2020
Sparta Rejowiec Fabryczny 0 - 2 Górnik II Łęczna 12 sierpnia 2020
Start Krasnystaw 1 - 0 Górnik II Łęczna 2 sierpnia 2020
Górnik II Łęczna 0 - 0 Granit Bychawa 17 listopada 2019
Kryształ Werbkowice 2 - 0 Górnik II Łęczna 9 listopada 2019
Górnik II Łęczna 0 - 2 Kłos Chełm 3 listopada 2019
Huragan Międzyrzec Podlaski 4 - 0 Górnik II Łęczna 26 października 2019
Górnik II Łęczna 1 - 2 Sparta Rejowiec Fabryczny 20 października 2019
Włodawianka Włodawa 2 - 1 Górnik II Łęczna 12 października 2019
Górnik II Łęczna 1 - 4 Lewart Lubartów 6 października 2019
Huczwa Tyszowce 7 - 2 Górnik II Łęczna 29 września 2019
Górnik II Łęczna 0 - 1 Orlęta Łuków 21 września 2019
Powiślak Końskowola 0 - 1 Górnik II Łęczna 15 września 2019
Górnik II Łęczna 7 - 1 Unia Hrubieszów 8 września 2019
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 - 0 Górnik II Łęczna 1 września 2019
Górnik II Łęczna 0 - 2 Lublinianka Lublin 28 sierpnia 2019
Górnik II Łęczna 2 - 3 Victoria Żmudź 24 sierpnia 2019
Łada 1945 Biłgoraj 0 - 3 Górnik II Łęczna 18 sierpnia 2019
Granit Bychawa 3 - 1 Górnik II Łęczna 15 sierpnia 2019
Górnik II Łęczna 0 - 4 Kłos Chełm 15 czerwca 2019
Górnik II Łęczna 0 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 9 czerwca 2019
Lublinianka Lublin 2 - 0 Górnik II Łęczna 2 czerwca 2019
Górnik II Łęczna 0 - 3 Kryształ Werbkowice 26 maja 2019
Górnik II Łęczna 4 - 3 Hetman Zamość 18 maja 2019
Górnik II Łęczna 2 - 2 Włodawianka Włodawa 12 maja 2019
Start Krasnystaw 0 - 2 Górnik II Łęczna 5 maja 2019
Górnik II Łęczna 0 - 3 Lewart Lubartów 1 maja 2019
Victoria Żmudź 2 - 1 Górnik II Łęczna 27 kwietnia 2019
Górnik II Łęczna 6 - 3 Orlęta Łuków 20 kwietnia 2019
MKS Ryki 0 - 2 Górnik II Łęczna 13 kwietnia 2019
Górnik II Łęczna 0 - 2 Powiślak Końskowola 7 kwietnia 2019
Górnik II Łęczna 1 - 1 Polesie Kock 30 marca 2019
Górnik II Łęczna 4 - 2 Huczwa Tyszowce 24 marca 2019
Łada 1945 Biłgoraj 3 - 2 Górnik II Łęczna 17 listopada 2018
Kłos Chełm 0 - 2 Górnik II Łęczna 10 listopada 2018
Tomasovia Tomaszów Lubelski 5 - 1 Górnik II Łęczna 4 listopada 2018
Górnik II Łęczna 0 - 1 Lublinianka Lublin 28 października 2018
Kryształ Werbkowice 0 - 2 Górnik II Łęczna 20 października 2018
Hetman Zamość 4 - 1 Górnik II Łęczna 13 października 2018
Włodawianka Włodawa 1 - 9 Górnik II Łęczna 7 października 2018
Górnik II Łęczna 0 - 0 Start Krasnystaw 29 września 2018
Lewart Lubartów 6 - 0 Górnik II Łęczna 22 września 2018
Górnik II Łęczna 3 - 0 Victoria Żmudź 16 września 2018
Orlęta Łuków 1 - 2 Górnik II Łęczna 9 września 2018
Górnik II Łęczna 5 - 2 MKS Ryki 2 września 2018
Powiślak Końskowola 2 - 1 Górnik II Łęczna 29 sierpnia 2018
Polesie Kock 2 - 3 Górnik II Łęczna 25 sierpnia 2018
Huczwa Tyszowce 1 - 2 Górnik II Łęczna 18 sierpnia 2018
Górnik II Łęczna 5 - 0 Łada 1945 Biłgoraj 15 sierpnia 2018
Górnik II Łęczna 3 - 3 Lublinianka Lublin 9 czerwca 2018
MKS Ryki 1 - 7 Górnik II Łęczna 2 czerwca 2018
Górnik II Łęczna 4 - 2 Łada 1945 Biłgoraj 30 maja 2018
Lewart Lubartów 3 - 0 Górnik II Łęczna 26 maja 2018
Górnik II Łęczna 3 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 20 maja 2018
Roztocze Szczebrzeszyn 0 - 1 Górnik II Łęczna 12 maja 2018
Kłos Chełm 1 - 1 Górnik II Łęczna 5 maja 2018
Górnik II Łęczna 3 - 3 Hetman Zamość 1 maja 2018
Stal Kraśnik 4 - 1 Górnik II Łęczna 28 kwietnia 2018
Górnik II Łęczna 7 - 1 Sokół Adamów 22 kwietnia 2018
Kryształ Werbkowice 1 - 0 Górnik II Łęczna 18 kwietnia 2018
Górnik II Łęczna 11 - 1 Victoria Żmudź 8 kwietnia 2018
0 - 1 Górnik II Łęczna 31 marca 2018
Górnik II Łęczna 5 - 3 Powiślak Końskowola 25 marca 2018
Lublinianka Lublin 1 - 1 Górnik II Łęczna 11 listopada 2017
Górnik II Łęczna 4 - 0 MKS Ryki 5 listopada 2017
Łada 1945 Biłgoraj 4 - 2 Górnik II Łęczna 28 października 2017
Górnik II Łęczna 0 - 2 Lewart Lubartów 22 października 2017
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 1 Górnik II Łęczna 15 października 2017
Górnik II Łęczna 2 - 1 Roztocze Szczebrzeszyn 8 października 2017
Górnik II Łęczna 1 - 1 Kłos Chełm 1 października 2017
Hetman Zamość 2 - 0 Górnik II Łęczna 23 września 2017
Górnik II Łęczna 0 - 5 Stal Kraśnik 17 września 2017
Sokół Adamów 1 - 2 Górnik II Łęczna 10 września 2017
Victoria Żmudź 2 - 1 Górnik II Łęczna 27 sierpnia 2017
Górnik II Łęczna 2 - 0 20 sierpnia 2017
Powiślak Końskowola 2 - 1 Górnik II Łęczna 15 sierpnia 2017
Górnik II Łęczna 0 - 2 Kryształ Werbkowice 12 sierpnia 2017
Victoria Żmudź 4 - 3 Górnik II Łęczna 17 czerwca 2017
Górnik II Łęczna 0 - 5 Chełmianka Chełm 10 czerwca 2017
Hetman Zamość 1 - 1 Górnik II Łęczna 4 czerwca 2017
Górnik II Łęczna 2 - 2 Polesie Kock 31 maja 2017
Górnik II Łęczna 3 - 1 Kłos Chełm 28 maja 2017
Kryształ Werbkowice 1 - 0 Górnik II Łęczna 20 maja 2017
Górnik II Łęczna 2 - 0 Lublinianka Lublin 13 maja 2017
Lewart Lubartów 5 - 3 Górnik II Łęczna 7 maja 2017
Górnik II Łęczna 3 - 0 LKS Milanów 3 maja 2017
Lutnia Piszczac 1 - 3 Górnik II Łęczna 29 kwietnia 2017
Górnik II Łęczna 1 - 0 Łada 1945 Biłgoraj 22 kwietnia 2017
Włodawianka Włodawa 1 - 3 Górnik II Łęczna 15 kwietnia 2017
Górnik II Łęczna 6 - 1 POM Iskra Piotrowice 8 kwietnia 2017
Powiślak Końskowola 1 - 2 Górnik II Łęczna 1 kwietnia 2017
Górnik II Łęczna 5 - 2 Stal Kraśnik 26 marca 2017
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 - 2 Górnik II Łęczna 19 marca 2017
Górnik II Łęczna 2 - 0 11 marca 2017
Polesie Kock 2 - 3 Górnik II Łęczna 19 listopada 2016
Górnik II Łęczna 7 - 0 Victoria Żmudź 12 listopada 2016
Chełmianka Chełm 1 - 2 Górnik II Łęczna 5 listopada 2016
Górnik II Łęczna 0 - 1 Hetman Zamość 29 października 2016
Kłos Chełm 1 - 2 Górnik II Łęczna 15 października 2016
Górnik II Łęczna 1 - 1 Kryształ Werbkowice 8 października 2016
Lublinianka Lublin 0 - 2 Górnik II Łęczna 1 października 2016
Górnik II Łęczna 1 - 0 Lewart Lubartów 24 września 2016
LKS Milanów 1 - 2 Górnik II Łęczna 18 września 2016
Górnik II Łęczna 3 - 0 Lutnia Piszczac 10 września 2016
Łada 1945 Biłgoraj 1 - 2 Górnik II Łęczna 3 września 2016
Górnik II Łęczna 3 - 1 Włodawianka Włodawa 31 sierpnia 2016
POM Iskra Piotrowice 1 - 6 Górnik II Łęczna 27 sierpnia 2016
Górnik II Łęczna 3 - 2 Powiślak Końskowola 20 sierpnia 2016
Stal Kraśnik 2 - 1 Górnik II Łęczna 13 sierpnia 2016
Górnik II Łęczna 0 - 6 Tomasovia Tomaszów Lubelski 10 sierpnia 2016
2 - 2 Górnik II Łęczna 7 sierpnia 2016
Górnik II Łęczna 2 - 0 Hetman Żółkiewka 11 czerwca 2016
Orion Niedrzwica Duża 2 - 1 Górnik II Łęczna 5 czerwca 2016
Górnik II Łęczna 1 - 2 Lutnia Piszczac 29 maja 2016
Kryształ Werbkowice 7 - 3 Górnik II Łęczna 22 maja 2016
Górnik II Łęczna 4 - 2 Opolanin Opole Lubelskie 15 maja 2016
Powiślak Końskowola 2 - 3 Górnik II Łęczna 7 maja 2016
Górnik II Łęczna 2 - 1 Victoria Żmudź 3 maja 2016
Stal Kraśnik 5 - 1 Górnik II Łęczna 30 kwietnia 2016
Górnik II Łęczna 1 - 0 Janowianka Janów Lubelski 24 kwietnia 2016
Polesie Kock 2 - 1 Górnik II Łęczna 16 kwietnia 2016
Górnik II Łęczna 1 - 3 Podlasie Biała Podlaska 10 kwietnia 2016
1 - 1 Górnik II Łęczna 2 kwietnia 2016
Orlęta Łuków 3 - 2 Górnik II Łęczna 26 marca 2016
Górnik II Łęczna 1 - 3 Włodawianka Włodawa 19 marca 2016
Granica Dorohusk 2 - 3 Górnik II Łęczna 15 listopada 2015
Hetman Żółkiewka 1 - 6 Górnik II Łęczna 11 listopada 2015
Górnik II Łęczna 3 - 0 Orion Niedrzwica Duża 8 listopada 2015
Lutnia Piszczac 4 - 2 Górnik II Łęczna 31 października 2015
Górnik II Łęczna 1 - 2 Kryształ Werbkowice 25 października 2015
Opolanin Opole Lubelskie 1 - 3 Górnik II Łęczna 18 października 2015
Górnik II Łęczna 1 - 3 Powiślak Końskowola 11 października 2015
Victoria Żmudź 4 - 2 Górnik II Łęczna 3 października 2015
Górnik II Łęczna 1 - 4 Stal Kraśnik 27 września 2015
Janowianka Janów Lubelski 3 - 0 Górnik II Łęczna 19 września 2015
Górnik II Łęczna 1 - 3 Polesie Kock 13 września 2015
Podlasie Biała Podlaska 6 - 3 Górnik II Łęczna 5 września 2015
Górnik II Łęczna 4 - 1 30 sierpnia 2015
Górnik II Łęczna 3 - 0 Orlęta Łuków 22 sierpnia 2015
Włodawianka Włodawa 1 - 1 Górnik II Łęczna 15 sierpnia 2015
Górnik II Łęczna 2 - 2 Granica Dorohusk 8 sierpnia 2015
Górnik II Łęczna 1 - 3 Opolanin Opole Lubelskie 13 czerwca 2015
Orlęta Łuków 0 - 2 Górnik II Łęczna 7 czerwca 2015
Górnik II Łęczna 0 - 4 Włodawianka Włodawa 3 czerwca 2015
Łada 1945 Biłgoraj 6 - 0 Górnik II Łęczna 30 maja 2015
Orion Niedrzwica Duża 3 - 5 Górnik II Łęczna 23 maja 2015
Górnik II Łęczna 2 - 0 Powiślak Końskowola 17 maja 2015
Kryształ Werbkowice 1 - 0 Górnik II Łęczna 10 maja 2015
Górnik II Łęczna 5 - 1 Ruch Ryki 3 maja 2015
Omega Stary Zamość 0 - 6 Górnik II Łęczna 30 kwietnia 2015
Górnik II Łęczna 0 - 3 Lewart Lubartów 26 kwietnia 2015
Grom Kąkolewnica 0 - 3 Górnik II Łęczna 19 kwietnia 2015
Górnik II Łęczna 5 - 0 Victoria Żmudź 11 kwietnia 2015
Janowianka Janów Lubelski 1 - 2 Górnik II Łęczna 4 kwietnia 2015
Górnik II Łęczna 4 - 1 Czarni Dęblin 29 marca 2015
Hetman Zamość 0 - 3 Górnik II Łęczna 21 marca 2015
Opolanin Opole Lubelskie 3 - 1 Górnik II Łęczna 9 listopada 2014
Górnik II Łęczna 0 - 2 Orlęta Łuków 2 listopada 2014
Włodawianka Włodawa 0 - 2 Górnik II Łęczna 26 października 2014
Górnik II Łęczna 2 - 2 Łada 1945 Biłgoraj 19 października 2014
Górnik II Łęczna 1 - 3 Orion Niedrzwica Duża 12 października 2014
Powiślak Końskowola 2 - 1 Górnik II Łęczna 4 października 2014
Górnik II Łęczna 3 - 0 Kryształ Werbkowice 28 września 2014
Ruch Ryki 1 - 1 Górnik II Łęczna 21 września 2014
Górnik II Łęczna 2 - 0 Omega Stary Zamość 14 września 2014
Lewart Lubartów 1 - 0 Górnik II Łęczna 7 września 2014
Górnik II Łęczna 3 - 1 Grom Kąkolewnica 31 sierpnia 2014
Victoria Żmudź 2 - 1 Górnik II Łęczna 24 sierpnia 2014
Górnik II Łęczna 2 - 0 Janowianka Janów Lubelski 17 sierpnia 2014
Czarni Dęblin 1 - 5 Górnik II Łęczna 14 sierpnia 2014
Górnik II Łęczna 0 - 0 Hetman Zamość 10 sierpnia 2014
Stal Poniatowa 0 - 0 Górnik II Łęczna 21 czerwca 2014
Górnik II Łęczna 0 - 3 Orlęta Łuków 18 czerwca 2014
Opolanin Opole Lubelskie 3 - 0 Górnik II Łęczna 15 czerwca 2014
Górnik II Łęczna 5 - 1 7 czerwca 2014
Górnik II Łęczna 0 - 0 Orion Niedrzwica Duża 1 czerwca 2014
Powiślak Końskowola 2 - 0 Górnik II Łęczna 24 maja 2014
Górnik II Łęczna 3 - 2 Unia Krzywda 18 maja 2014
Roztocze Szczebrzeszyn 1 - 0 Górnik II Łęczna 11 maja 2014
Górnik II Łęczna 2 - 1 Lewart Lubartów 4 maja 2014
Ruch Ryki 2 - 1 Górnik II Łęczna 1 maja 2014
Górnik II Łęczna 0 - 3 Łada 1945 Biłgoraj 26 kwietnia 2014
Victoria Żmudź 0 - 2 Górnik II Łęczna 19 kwietnia 2014
Górnik II Łęczna 1 - 0 Janowianka Janów Lubelski 13 kwietnia 2014
Lutnia Piszczac 0 - 6 Górnik II Łęczna 5 kwietnia 2014
Górnik II Łęczna 3 - 0 Hetman Żółkiewka 30 marca 2014
Górnik II Łęczna 0 - 3 Stal Poniatowa 8 listopada 2013
Orlęta Łuków 0 - 2 Górnik II Łęczna 3 listopada 2013
Górnik II Łęczna 2 - 2 Opolanin Opole Lubelskie 27 października 2013
1 - 4 Górnik II Łęczna 19 października 2013
Orion Niedrzwica Duża 5 - 1 Górnik II Łęczna 13 października 2013
Powiślak Końskowola 1 - 2 Górnik II Łęczna 6 października 2013
Unia Krzywda 1 - 2 Górnik II Łęczna 28 września 2013
Roztocze Szczebrzeszyn 2 - 4 Górnik II Łęczna 21 września 2013
Lewart Lubartów 0 - 1 Górnik II Łęczna 14 września 2013
Górnik II Łęczna 5 - 2 Ruch Ryki 8 września 2013
Łada 1945 Biłgoraj 2 - 3 Górnik II Łęczna 31 sierpnia 2013
Górnik II Łęczna 8 - 2 Victoria Żmudź 25 sierpnia 2013
Janowianka Janów Lubelski 0 - 2 Górnik II Łęczna 18 sierpnia 2013
Górnik II Łęczna 1 - 0 Lutnia Piszczac 15 sierpnia 2013
Hetman Żółkiewka 4 - 1 Górnik II Łęczna 10 sierpnia 2013
Górnik II Łęczna 2 - 2 Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 25 czerwca 2011
Ekoball Stal Sanok 0 - 2 Górnik II Łęczna 18 czerwca 2011
Górnik II Łęczna 1 - 1 Stal Mielec 12 czerwca 2011
Siarka Tarnobrzeg 2 - 0 Górnik II Łęczna 4 czerwca 2011
Górnik II Łęczna 0 - 0 Polonia Przemyśl 29 maja 2011
Stal Poniatowa 0 - 4 Górnik II Łęczna 21 maja 2011
Górnik II Łęczna 1 - 0 Podlasie Biała Podlaska 15 maja 2011
Olender Sól 0 - 3 Górnik II Łęczna 7 maja 2011
Wisła Puławy 7 - 1 Górnik II Łęczna 30 kwietnia 2011
Karpaty Krosno 3 - 0 Górnik II Łęczna 23 kwietnia 2011
Górnik II Łęczna 0 - 2 Izolator Boguchwała 17 kwietnia 2011
Avia Świdnik 2 - 1 Górnik II Łęczna 13 kwietnia 2011
Unia Nowa Sarzyna 3 - 2 Górnik II Łęczna 2 kwietnia 2011
Górnik II Łęczna 0 - 0 Chełmianka Chełm 27 marca 2011
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 - 0 Górnik II Łęczna 19 marca 2011
Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 2 - 1 Górnik II Łęczna 6 listopada 2010
Górnik II Łęczna 0 - 2 Ekoball Stal Sanok 31 października 2010
Stal Mielec 3 - 4 Górnik II Łęczna 23 października 2010
Górnik II Łęczna 2 - 1 Siarka Tarnobrzeg 17 października 2010
Polonia Przemyśl 1 - 0 Górnik II Łęczna 9 października 2010
Górnik II Łęczna 2 - 0 Stal Poniatowa 3 października 2010
Górnik II Łęczna 0 - 1 Avia Świdnik 29 września 2010
Podlasie Biała Podlaska 3 - 0 Górnik II Łęczna 25 września 2010
Górnik II Łęczna 4 - 0 Olender Sól 19 września 2010
Górnik II Łęczna 0 - 1 Wisła Puławy 14 września 2010
Górnik II Łęczna 1 - 1 Karpaty Krosno 10 września 2010
Izolator Boguchwała 4 - 2 Górnik II Łęczna 4 września 2010
Górnik II Łęczna 2 - 0 Unia Nowa Sarzyna 29 sierpnia 2010
Chełmianka Chełm 1 - 3 Górnik II Łęczna 21 sierpnia 2010
Górnik II Łęczna 1 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 15 sierpnia 2010
Ekoball Stal Sanok 0 - 1 Górnik II Łęczna 19 czerwca 2010
Górnik II Łęczna 2 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 12 czerwca 2010
Spartakus Szarowola 5 - 0 Górnik II Łęczna 5 czerwca 2010
Górnik II Łęczna 2 - 0 Stal Poniatowa 2 czerwca 2010
Górnik II Łęczna 1 - 3 Avia Świdnik 30 maja 2010
Izolator Boguchwała 0 - 1 Górnik II Łęczna 23 maja 2010
Górnik II Łęczna 1 - 0 Unia Nowa Sarzyna 16 maja 2010
Górnik II Łęczna 2 - 1 Wisłoka Dębica 12 maja 2010
Stal Mielec 0 - 3 Górnik II Łęczna 8 maja 2010
Górnik II Łęczna 1 - 0 Stal Kraśnik 2 maja 2010
Wisła Puławy 0 - 0 Górnik II Łęczna 28 kwietnia 2010
Podlasie Biała Podlaska 0 - 0 Górnik II Łęczna 24 kwietnia 2010
Górnik II Łęczna 0 - 0 Karpaty Krosno 31 marca 2010
Siarka Tarnobrzeg 0 - 5 Górnik II Łęczna 27 marca 2010
Górnik II Łęczna 1 - 1 Orlęta Radzyń Podlaski 21 marca 2010
Górnik II Łęczna 1 - 1 Ekoball Stal Sanok 14 listopada 2009
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 1 Górnik II Łęczna 8 listopada 2009
Górnik II Łęczna 0 - 1 Spartakus Szarowola 28 października 2009
Górnik II Łęczna 4 - 0 Stal Poniatowa 24 października 2009
Avia Świdnik 0 - 1 Górnik II Łęczna 21 października 2009
Górnik II Łęczna 1 - 0 Izolator Boguchwała 10 października 2009
Unia Nowa Sarzyna 1 - 0 Górnik II Łęczna 4 października 2009
Górnik II Łęczna 1 - 0 Stal Mielec 26 września 2009
Stal Kraśnik 1 - 2 Górnik II Łęczna 20 września 2009
Górnik II Łęczna 3 - 0 Podlasie Biała Podlaska 12 września 2009
Wisłoka Dębica 0 - 4 Górnik II Łęczna 5 września 2009
Górnik II Łęczna 4 - 2 Wisła Puławy 29 sierpnia 2009
Karpaty Krosno 0 - 1 Górnik II Łęczna 21 sierpnia 2009
Górnik II Łęczna 2 - 0 Siarka Tarnobrzeg 15 sierpnia 2009
Orlęta Radzyń Podlaski 1 - 2 Górnik II Łęczna 9 sierpnia 2009

IV liga lubelska (gr.spadkowa) sezon 2020/2021

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki