IV liga pomorska sezon 2020/2021

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Kaszubia Kościerzyna 13 33 10 3 0 45 11 34
2 Stolem Gniewino 12 32 10 2 0 34 10 24
3 Jaguar Gdańsk 13 26 8 2 3 30 16 14
4 Anioły Garczegorze 13 25 8 1 4 26 12 14
5 Gedania Gdańsk 13 25 7 4 2 26 16 10
6 Gryf Słupsk 13 24 7 3 3 33 14 19
7 Pogoń Lębork 13 22 6 4 3 16 19 -3
8 GKS Kowale 12 19 5 4 3 21 22 -1
9 Chojniczanka II Chojnice 12 17 5 2 5 28 16 12
10 Gwiazda Karsin 12 15 4 3 5 19 27 -8
11 Grom Nowy Staw 11 14 4 2 5 11 17 -6
12 MKS Władysławowo 12 14 4 2 6 12 22 -10
13 Powiśle Dzierzgoń 13 12 3 3 7 19 24 -5
14 Wda Lipusz 12 11 3 2 7 10 19 -9
15 KTS-K Wikęd Luzino 12 11 2 5 5 16 26 -10
16 Sokół Zblewo 12 11 3 2 7 23 34 -11
17 Wierzyca Pelplin 12 11 2 5 5 14 25 -11
18 Lechia II Gdańsk 11 10 2 4 5 22 24 -2
19 Arka II Gdynia 11 9 2 3 6 16 26 -10
20 Cartusia Kartuzy 12 8 2 2 8 13 29 -16
21 Jantar Ustka 12 4 0 4 8 13 38 -25
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga pomorska sezon 2020/2021

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Kaszubia Kościerzyna 6 18 6 0 0 23 4 19
2 Anioły Garczegorze 7 15 5 0 2 19 7 12
3 Gryf Słupsk 7 15 4 3 0 16 4 12
4 Stolem Gniewino 6 14 4 2 0 18 4 14
5 Gedania Gdańsk 7 13 4 1 2 16 10 6
6 Pogoń Lębork 7 13 4 1 2 9 9 0
7 GKS Kowale 6 11 3 2 1 14 9 5
8 Gwiazda Karsin 6 11 3 2 1 9 8 1
9 Chojniczanka II Chojnice 6 10 3 1 2 18 6 12
10 Powiśle Dzierzgoń 7 10 3 1 3 11 9 2
11 Wda Lipusz 7 10 3 1 3 9 13 -4
12 Jaguar Gdańsk 5 9 3 0 2 13 5 8
13 Grom Nowy Staw 4 9 3 0 1 6 1 5
14 Sokół Zblewo 6 8 2 2 2 15 14 1
15 Wierzyca Pelplin 6 8 2 2 2 9 10 -1
16 Lechia II Gdańsk 6 8 2 2 2 17 14 3
17 MKS Władysławowo 6 7 2 1 3 5 9 -4
18 Arka II Gdynia 6 5 1 2 3 10 16 -6
19 Cartusia Kartuzy 6 5 1 2 3 7 12 -5
20 KTS-K Wikęd Luzino 6 3 0 3 3 6 15 -9
21 Jantar Ustka 5 3 0 3 2 6 12 -6
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga pomorska sezon 2020/2021

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Stolem Gniewino 6 18 6 0 0 16 6 10
2 Jaguar Gdańsk 8 17 5 2 1 17 11 6
3 Kaszubia Kościerzyna 7 15 4 3 0 22 7 15
4 Gedania Gdańsk 6 12 3 3 0 10 6 4
5 Anioły Garczegorze 6 10 3 1 2 7 5 2
6 Gryf Słupsk 6 9 3 0 3 17 10 7
7 Pogoń Lębork 6 9 2 3 1 7 10 -3
8 GKS Kowale 6 8 2 2 2 7 13 -6
9 KTS-K Wikęd Luzino 6 8 2 2 2 10 11 -1
10 Chojniczanka II Chojnice 6 7 2 1 3 10 10 0
11 MKS Władysławowo 6 7 2 1 3 7 13 -6
12 Grom Nowy Staw 7 5 1 2 4 5 16 -11
13 Gwiazda Karsin 6 4 1 1 4 10 19 -9
14 Arka II Gdynia 5 4 1 1 3 6 10 -4
15 Sokół Zblewo 6 3 1 0 5 8 20 -12
16 Wierzyca Pelplin 6 3 0 3 3 5 15 -10
17 Cartusia Kartuzy 6 3 1 0 5 6 17 -11
18 Powiśle Dzierzgoń 6 2 0 2 4 8 15 -7
19 Lechia II Gdańsk 5 2 0 2 3 5 10 -5
20 Wda Lipusz 5 1 0 1 4 1 6 -5
21 Jantar Ustka 7 1 0 1 6 7 26 -19
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

GKS Kowale

Gospodarze Wynik Goście Data
Lechia II Gdańsk 6 - 0 GKS Kowale 27 września 2020
GKS Kowale 1 - 1 Gedania Gdańsk 8 sierpnia 2020
Gedania Gdańsk 0 - 0 GKS Kowale 20 czerwca 2020
Lechia II Gdańsk 0 - 0 GKS Kowale 8 kwietnia 2020
GKS Kowale 3 - 6 Gedania Gdańsk 23 listopada 2019
GKS Kowale 0 - 1 Lechia II Gdańsk 7 września 2019
GKS Kowale 3 - 2 Lechia II Gdańsk 17 kwietnia 2019
Gedania Gdańsk 3 - 2 GKS Kowale 16 marca 2019
Lechia II Gdańsk 1 - 0 GKS Kowale 8 września 2018
GKS Kowale 1 - 1 Gedania Gdańsk 15 sierpnia 2018

IV liga pomorska sezon 2020/2021

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Przemysław Żukowski Kaszubia Kościerzyna 18
2 Bartosz Zalewski Gedania Gdańsk 12
3 Tomasz Tuttas Kaszubia Kościerzyna 11
4 Damian Kugiel GKS Kowale 9
5 Mateusz Dampc Stolem Gniewino 9
6 Paweł Rzepnikowski Jaguar Gdańsk 9
7 Patryk Lewandowski Powiśle Dzierzgoń 9
8 Oskar Zieliński Gryf Słupsk 8
9 Krystian Opłatkowski KTS-K Wikęd Luzino 8
10 Mateusz Borowski Gwiazda Karsin 8
11 Roman Zalow Jaguar Gdańsk 7
12 Tomasz Piekarski Gryf Słupsk 7
13 Mateusz Wachowiak Stolem Gniewino 6
14 Paweł Szołtys Chojniczanka II Chojnice 6
15 Patryk Wysiecki Sokół Zblewo 6
16 Kamil Patelczyk Stolem Gniewino 6
17 Aleksandar Atanacković Pogoń Lębork 6
18 Daniel Sławiński Wierzyca Pelplin 5
19 Szymon Pawlik Anioły Garczegorze 4
20 Cezary Gawron Cartusia Kartuzy 4
21 Damian Mikołajczyk Gryf Słupsk 4
22 Mateusz Stępień Arka II Gdynia 4
23 Michał Gajewski Gedania Gdańsk 4
24 Mateusz Słumiński Anioły Garczegorze 4
25 Szymon Rychłowski Jaguar Gdańsk 4
26 Bartosz Śmietanko Kaszubia Kościerzyna 4
27 Michał Choszcz Anioły Garczegorze 4
28 Kacper Siora Sokół Zblewo 4
29 Filip Tomasiewicz Anioły Garczegorze 4
30 Artur Formela Pogoń Lębork 4
31 Dominik Klecha MKS Władysławowo 4
32 Artur Pląskowski Chojniczanka II Chojnice 4
33 Dariusz Staniaszek Powiśle Dzierzgoń 4
34 Paweł Sobczyński Stolem Gniewino 3
35 Arkadiusz Klarecki Stolem Gniewino 3
36 Kamil Orlik Chojniczanka II Chojnice 3
37 Przemysław Szymański MKS Władysławowo 3
38 Błażej Troka Kaszubia Kościerzyna 3
39 Jan Przybyszewski GKS Kowale 3
40 Mateusz Mosiński Sokół Zblewo 3
41 Mateusz Żukowski GKS Kowale 3
42 Mateusz Sadło Lechia II Gdańsk 3
43 Maciej Miecznikowski Jantar Ustka 3
44 Grzegorz Smolarek Anioły Garczegorze 3
45 Patryk Laskowski Kaszubia Kościerzyna 3
46 Paweł Deja Gedania Gdańsk 3
47 Przemysław Kostuch Pogoń Lębork 3
48 Marek Steinborn Gwiazda Karsin 3
49 Fabian Słowiński Gryf Słupsk 2
50 Krystian Kielar Grom Nowy Staw 2
51 Damian Wojda Anioły Garczegorze 2
52 Łukasz Łapigrowski Anioły Garczegorze 2
53 Mateusz Borcuch Lechia II Gdańsk 2
54 Adrian Bukowski Stolem Gniewino 2
55 Szymon Emche Chojniczanka II Chojnice 2
56 Daniel Piechowski Gryf Słupsk 2
57 Wiktor Miotk Pogoń Lębork 2
58 Radosław Regliński Gedania Gdańsk 2
59 Klaudiusz Filas Jaguar Gdańsk 2
60 Kamil Wójcik Jantar Ustka 2
61 Dominik Rusnak Arka II Gdynia 2
62 Mateusz Kerszk Gwiazda Karsin 2
63 Szymon Mytych Gryf Słupsk 2
64 Dawid Gdaniec Sokół Zblewo 2
65 Jakub Leszkiewicz Cartusia Kartuzy 2
66 Krzysztof Cysewski Kaszubia Kościerzyna 2
67 Bartłomiej Oleszczuk Jantar Ustka 2
68 Tomasz Kotwica Stolem Gniewino 2
69 Ricardo Goncalves de nascimeuto Lechia II Gdańsk 2
70 Dawid Zadrowski KTS-K Wikęd Luzino 2
71 Mateusz Sopoćko Lechia II Gdańsk 2
72 Adam Prusarczyk Jaguar Gdańsk 2
73 Robert Zieliński Wierzyca Pelplin 2
74 Igor Michalski Grom Nowy Staw 2
75 Krystian Zieliński Sokół Zblewo 2
76 Bartłomiej Nałęcz Gryf Słupsk 2
77 Hubert Syldatk Anioły Garczegorze 2
78 Karol Opczyński Sokół Zblewo 2
79 Damian Narożniak Wda Lipusz 2
80 Krzysztof Garbowski GKS Kowale 2
81 Artur Ziemblewicz Gedania Gdańsk 2
82 Wiktor Mosur Lechia II Gdańsk 2
83 Stanisław Wędzelewski Chojniczanka II Chojnice 2
84 Mateusz Bany Wda Lipusz 2
85 Mateusz Włodarczyk Grom Nowy Staw 1
86 Mariusz Jary GKS Kowale 1
87 Błażej Siłkowski Pogoń Lębork 1
88 Maciej Borski KTS-K Wikęd Luzino 1
89 Vakaris Skibiniauskas Lechia II Gdańsk 1
90 Maciej Meler Wierzyca Pelplin 1
91 Jakub Aneszko Wda Lipusz 1
92 Mateusz Tomaszewski Chojniczanka II Chojnice 1
93 Bartosz Gutorski Powiśle Dzierzgoń 1
94 Krystian Faltyński Arka II Gdynia 1
95 Adam Bluma GKS Kowale 1
96 Błażej Kujawski GKS Kowale 1
97 Marcin Adamkiewicz Cartusia Kartuzy 1
98 Maciej Jankowski Cartusia Kartuzy 1
99 Karol Landowski Lechia II Gdańsk 1
100 Mateusz Frymark Gwiazda Karsin 1
101 Patryk Gabrukiewicz GKS Kowale 1
102 Jakub Wireński Jaguar Gdańsk 1
103 Michał Więcek MKS Władysławowo 1
104 Jakub Karwat Grom Nowy Staw 1
105 Dawid Karczewski Grom Nowy Staw 1
106 Jakub Czochór Arka II Gdynia 1
107 Marek Niewiadomski Lechia II Gdańsk 1
108 Piotr Dudzik Gwiazda Karsin 1
109 Dawid Schulz Gwiazda Karsin 1
110 Krystian Espersen Jaguar Gdańsk 1
111 Marcel Maluchnik Powiśle Dzierzgoń 1
112 Rafał Bujnowski Kaszubia Kościerzyna 1
113 Michał Lewandowski Wierzyca Pelplin 1
114 Daniel Czerwiński Chojniczanka II Chojnice 1
115 Dominik Nowakowski Chojniczanka II Chojnice 1
116 Hubert Krzyżanowski Chojniczanka II Chojnice 1
117 Mateusz Kobyliński Gedania Gdańsk 1
118 Ryszard Dawidowski Cartusia Kartuzy 1
119 Jakub Jędrzejewski Grom Nowy Staw 1
120 Egzon Kryeziu Lechia II Gdańsk 1
121 Rafał Kobryń Lechia II Gdańsk 1
122 Kacper Dawid Jantar Ustka 1
123 Mateusz Konieczka Sokół Zblewo 1
124 Seweryn Wroński Gedania Gdańsk 1
125 Wojciech Barnik Gryf Słupsk 1
126 Dawid Więckowski Gryf Słupsk 1
127 Paweł Rasmus MKS Władysławowo 1
128 Szymon Maciołek Stolem Gniewino 1
129 Marcin Jeżowski Stolem Gniewino 1
130 Maciej Wardziński Stolem Gniewino 1
131 Szymon Wenta Cartusia Kartuzy 1
132 Mateusz Cegiełka Chojniczanka II Chojnice 1
133 Marcin Trojanowski Chojniczanka II Chojnice 1
134 Mikołaj Hofman Kaszubia Kościerzyna 1
135 Miłosz Manuszewski Wierzyca Pelplin 1
136 Łukasz Tusk Sokół Zblewo 1
137 Kacper Plutowski Wda Lipusz 1
138 Szymon Machnikowski Wda Lipusz 1
139 Kamil Gorczyca GKS Kowale 1
140 Krzysztof Kwasny GKS Kowale 1
141 Paweł Czoska KTS-K Wikęd Luzino 1
142 Jarosław Kuźniarski Jaguar Gdańsk 1
143 Daniel Lisowski KTS-K Wikęd Luzino 1
144 Mateusz Lipiak Arka II Gdynia 1
145 Przemysław Bocheński Gedania Gdańsk 1
146 Piotr Lisowski Jantar Ustka 1
147 Borys Narożny Kaszubia Kościerzyna 1
148 Bartosz Machut Wda Lipusz 1
149 Michał Jeruć Wda Lipusz 1
150 Bartosz Kamiński Arka II Gdynia 1
151 Patryk Dąbrowski Gryf Słupsk 1
152 Paweł Rypel Cartusia Kartuzy 1
153 Kacper Lis MKS Władysławowo 1
154 Krzysztof Rzepa Sokół Zblewo 1
155 Jakub Sawicki Jaguar Gdańsk 1
156 Kacper Bladowski Jaguar Gdańsk 1
157 Patryk Brzeski Jaguar Gdańsk 1
158 Marcjan Majcher Gryf Słupsk 1
159 Kacper Bednarczyk Gryf Słupsk 1
160 Oskar Frygier Chojniczanka II Chojnice 1
161 Krzysztof Wańdzio Jantar Ustka 1
162 Oskar Frygier Chojniczanka II Chojnice 1
163 Szymon Galikowski Chojniczanka II Chojnice 1
164 Fabian Sowiński Gryf Słupsk 1
165 Adam Skierkowski Wierzyca Pelplin 1
166 Shotaro Obata Wda Lipusz 1
167 Mateusz Wesserling MKS Władysławowo 1
168 Dominik Bucholc Cartusia Kartuzy 1
169 Etin Aleksei Arka II Gdynia 1
170 Szymon Jędrzejewski Gwiazda Karsin 1
171 Arkadiusz Proena MKS Władysławowo 1
172 Łukasz Racki Wierzyca Pelplin 1
173 Sebastian Gwóźdź Powiśle Dzierzgoń 1
174 Błażej Białek GKS Kowale 1
175 Marcin Staszczuk Anioły Garczegorze 1
176 Jan Turowski Cartusia Kartuzy 1
177 Mateusz Dawidowski Sokół Zblewo 1
178 Ryszard Sumiński Lechia II Gdańsk 1