IV liga podlaska sezon 2019/2020

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Jagiellonia II Białystok 2 6 2 0 0 11 2 9
2 ŁKS 1926 Łomża 2 4 1 1 0 5 3 2
3 Wissa Szczuczyn 2 4 1 1 0 2 1 1
4 Sparta Augustów 1 3 1 0 0 3 0 3
5 Tur Bielsk Podlaski 2 3 1 0 1 5 4 1
6 KS Michałowo 1 3 1 0 0 2 1 1
7 Krypnianka Krypno 1 3 1 0 0 1 0 1
8 Sparta 1951 Szepietowo 2 3 1 0 1 3 3 0
9 Warmia Grajewo 2 3 1 0 1 5 11 -6
10 Sokół 1946 Sokółka 2 1 0 1 1 3 4 -1
11 MOSP Białystok 2 1 0 1 1 2 3 -1
12 Cresovia Siemiatycze 2 1 0 1 1 2 3 -1
13 Promień Mońki 2 1 0 1 1 2 5 -3
14 Dąb Dąbrowa Białostocka 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Biebrza Goniądz 1 0 0 0 1 1 3 -2
16 Hetman Białystok 2 0 0 0 2 2 6 -4
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga podlaska sezon 2019/2020

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Jagiellonia II Białystok 1 3 1 0 0 10 2 8
2 Sparta Augustów 1 3 1 0 0 3 0 3
3 Tur Bielsk Podlaski 1 3 1 0 0 4 1 3
4 KS Michałowo 1 3 1 0 0 2 1 1
5 Sparta 1951 Szepietowo 2 3 1 0 1 3 3 0
6 Warmia Grajewo 1 3 1 0 0 3 1 2
7 Sokół 1946 Sokółka 1 1 0 1 0 2 2 0
8 MOSP Białystok 2 1 0 1 1 2 3 -1
9 Promień Mońki 1 1 0 1 0 1 1 0
10 ŁKS 1926 Łomża 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Wissa Szczuczyn 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Krypnianka Krypno 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Cresovia Siemiatycze 1 0 0 0 1 0 1 -1
14 Dąb Dąbrowa Białostocka 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Biebrza Goniądz 1 0 0 0 1 1 3 -2
16 Hetman Białystok 0 0 0 0 0 0 0 0
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga podlaska sezon 2019/2020

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 ŁKS 1926 Łomża 2 4 1 1 0 5 3 2
2 Wissa Szczuczyn 2 4 1 1 0 2 1 1
3 Jagiellonia II Białystok 1 3 1 0 0 1 0 1
4 Krypnianka Krypno 1 3 1 0 0 1 0 1
5 Cresovia Siemiatycze 1 1 0 1 0 2 2 0
6 Sparta Augustów 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Tur Bielsk Podlaski 1 0 0 0 1 1 3 -2
8 KS Michałowo 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Sparta 1951 Szepietowo 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Warmia Grajewo 1 0 0 0 1 2 10 -8
11 Sokół 1946 Sokółka 1 0 0 0 1 1 2 -1
12 MOSP Białystok 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Promień Mońki 1 0 0 0 1 1 4 -3
14 Dąb Dąbrowa Białostocka 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Biebrza Goniądz 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Hetman Białystok 2 0 0 0 2 2 6 -4
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Dąb Dąbrowa Białostocka

Gospodarze Wynik Goście Data
Hetman Białystok 0 - 0 Dąb Dąbrowa Białostocka 13 października 2019
Dąb Dąbrowa Białostocka 0 - 0 Sparta Augustów 28 sierpnia 2019
Dąb Dąbrowa Białostocka 1 - 0 Hetman Białystok 19 maja 2019
Sparta Augustów 5 - 0 Dąb Dąbrowa Białostocka 23 marca 2019
Hetman Białystok 1 - 1 Dąb Dąbrowa Białostocka 6 października 2018
Dąb Dąbrowa Białostocka 5 - 3 Sparta Augustów 15 sierpnia 2018
Sparta Augustów 0 - 2 Dąb Dąbrowa Białostocka 5 maja 2018
Dąb Dąbrowa Białostocka 0 - 2 Sparta Augustów 30 września 2017
Sparta Augustów 3 - 3 Dąb Dąbrowa Białostocka 22 czerwca 2017
Dąb Dąbrowa Białostocka 0 - 2 Sparta Augustów 12 kwietnia 2017

IV liga podlaska sezon 2019/2020

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Patryk Klimala Jagiellonia II Białystok 5
2 Karol Kosiński Tur Bielsk Podlaski 2
3 Kamil Prusinowski Sparta 1951 Szepietowo 2
4 Paweł Drażba Warmia Grajewo 2
5 Wiktor Walczak ŁKS 1926 Łomża 1
6 Konrad Adamczyk ŁKS 1926 Łomża 1
7 Aleksander Popławski Biebrza Goniądz 1
8 Maciej Listowski ŁKS 1926 Łomża 1
9 Patryk Niemczynowicz Tur Bielsk Podlaski 1
10 Patryk Stypułkowski Tur Bielsk Podlaski 1
11 Piotr Bondziul Promień Mońki 1
12 Maciej Odyjewski Hetman Białystok 1
13 Krzysztof Cudowski Hetman Białystok 1
14 Patryk Dłuski Sparta 1951 Szepietowo 1
15 Tomasz Dzierzgowski Warmia Grajewo 1
16 Marko Poletanović Jagiellonia II Białystok 1
17 Karol Struski Jagiellonia II Białystok 1
18 Przemysław Mystkowski Jagiellonia II Białystok 1
19 Oleh Horin Jagiellonia II Białystok 1
20 Dawid Kondratowicz Warmia Grajewo 1
21 Mikołaj Wasilewski Jagiellonia II Białystok 1
22 Rafał Gosko Krypnianka Krypno 1
23 Damian Grabowski KS Michałowo 1
24 Damian Toczydłowski Sokół 1946 Sokółka 1
25 Maciej Kondracki KS Michałowo 1
26 Gabriel Krupiński Wissa Szczuczyn 1
27 Radosław Kabelis Sokół 1946 Sokółka 1
28 Emil Gajko Sokół 1946 Sokółka 1
29 Jakub Jeleszuk Cresovia Siemiatycze 1
30 Adam Barwiejuk Cresovia Siemiatycze 1
31 Patryk Czerech Jagiellonia II Białystok 1
32 Michał Twardowski Wissa Szczuczyn 1
33 Łukasz Godlewski Promień Mońki 1
34 Michał Walczuk Tur Bielsk Podlaski 1
35 Marcin Mikucki Warmia Grajewo 1
36 Daniel Kacprzyk ŁKS 1926 Łomża 1
37 Norbert Rutkowski MOSP Białystok 1
38 Mateusz Kalinowski MOSP Białystok 1
39 Robert Speichler ŁKS 1926 Łomża 1