IV liga kujawsko-pomorska sezon 2019/2020

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Lider Włocławek 15 34 11 1 3 28 15 13
2 Pomorzanin Toruń 15 33 10 3 2 30 10 20
3 Sportis Łochowo 15 29 9 2 4 31 17 14
4 Lech Rypin 15 27 8 3 4 28 13 15
5 Chemik Bydgoszcz 15 26 8 2 5 31 20 11
6 Sparta Brodnica 15 24 7 3 5 23 15 8
7 Kujawianka Izbica Kujawska 15 23 7 2 6 28 38 -10
8 Pogoń Mogilno 15 22 6 4 5 26 24 2
9 Cuiavia Inowrocław 15 21 6 3 6 27 25 2
10 SP Zawisza Bydgoszcz 15 20 6 2 7 27 20 7
11 Orlęta Aleksandrów Kujawski 15 20 6 2 7 22 28 -6
12 BKS Bydgoszcz 15 19 5 4 6 32 26 6
13 Chełminianka Chełmno 15 19 6 1 8 33 34 -1
14 Unia Gniewkowo 15 19 5 4 6 26 27 -1
15 Włocłavia Włocławek 15 18 6 0 9 24 38 -14
16 Notecianka Pakość 15 16 5 1 9 19 27 -8
17 Legia Chełmża 15 10 2 4 9 13 26 -13
18 Piast Złotniki Kujawskie 15 4 1 1 13 11 56 -45
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga kujawsko-pomorska sezon 2019/2020

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Pomorzanin Toruń 8 21 7 0 1 20 3 17
2 Lider Włocławek 8 19 6 1 1 17 6 11
3 Unia Gniewkowo 8 14 4 2 2 14 9 5
4 Sportis Łochowo 8 13 4 1 3 18 11 7
5 Chemik Bydgoszcz 8 13 4 1 3 12 10 2
6 BKS Bydgoszcz 8 12 3 3 2 23 15 8
7 Chełminianka Chełmno 7 12 4 0 3 24 15 9
8 Pogoń Mogilno 7 11 3 2 2 16 10 6
9 Orlęta Aleksandrów Kujawski 8 11 3 2 3 9 10 -1
10 Lech Rypin 7 10 3 1 3 10 6 4
11 Kujawianka Izbica Kujawska 7 10 3 1 3 10 12 -2
12 Cuiavia Inowrocław 7 10 3 1 3 15 14 1
13 SP Zawisza Bydgoszcz 7 10 3 1 3 15 10 5
14 Notecianka Pakość 8 10 3 1 4 13 12 1
15 Sparta Brodnica 7 7 2 1 4 10 10 0
16 Legia Chełmża 8 5 1 2 5 8 13 -5
17 Włocłavia Włocławek 6 3 1 0 5 10 19 -9
18 Piast Złotniki Kujawskie 8 1 0 1 7 4 26 -22
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga kujawsko-pomorska sezon 2019/2020

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Lech Rypin 8 17 5 2 1 18 7 11
2 Sparta Brodnica 8 17 5 2 1 13 5 8
3 Sportis Łochowo 7 16 5 1 1 13 6 7
4 Lider Włocławek 7 15 5 0 2 11 9 2
5 Włocłavia Włocławek 9 15 5 0 4 14 19 -5
6 Chemik Bydgoszcz 7 13 4 1 2 19 10 9
7 Kujawianka Izbica Kujawska 8 13 4 1 3 18 26 -8
8 Pomorzanin Toruń 7 12 3 3 1 10 7 3
9 Pogoń Mogilno 8 11 3 2 3 10 14 -4
10 Cuiavia Inowrocław 8 11 3 2 3 12 11 1
11 SP Zawisza Bydgoszcz 8 10 3 1 4 12 10 2
12 Orlęta Aleksandrów Kujawski 7 9 3 0 4 13 18 -5
13 BKS Bydgoszcz 7 7 2 1 4 9 11 -2
14 Chełminianka Chełmno 8 7 2 1 5 9 19 -10
15 Notecianka Pakość 7 6 2 0 5 6 15 -9
16 Unia Gniewkowo 7 5 1 2 4 12 18 -6
17 Legia Chełmża 7 5 1 2 4 5 13 -8
18 Piast Złotniki Kujawskie 7 3 1 0 6 7 30 -23
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Chełminianka Chełmno

Gospodarze Wynik Goście Data
Chełminianka Chełmno 4 - 2 Kujawianka Izbica Kujawska 2 listopada 2019
Lider Włocławek 5 - 0 Chełminianka Chełmno 28 sierpnia 2019
Kujawianka Izbica Kujawska 1 - 3 Chełminianka Chełmno 16 czerwca 2019
Chełminianka Chełmno 1 - 2 Kujawianka Izbica Kujawska 17 listopada 2018
Kujawianka Izbica Kujawska 2 - 3 Chełminianka Chełmno 3 czerwca 2018
Chełminianka Chełmno 3 - 4 Lider Włocławek 19 maja 2018
Chełminianka Chełmno 1 - 3 Kujawianka Izbica Kujawska 4 listopada 2017
Lider Włocławek 1 - 0 Chełminianka Chełmno 14 października 2017
Chełminianka Chełmno 1 - 5 Kujawianka Izbica Kujawska 24 czerwca 2017
Kujawianka Izbica Kujawska 2 - 1 Chełminianka Chełmno 19 listopada 2016
Kujawianka Izbica Kujawska 1 - 2 Chełminianka Chełmno 22 marca 2014
Chełminianka Chełmno 3 - 0 Kujawianka Izbica Kujawska 14 sierpnia 2013

IV liga kujawsko-pomorska sezon 2019/2020

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Piotr Kaczkowski Chełminianka Chełmno 13
2 Łukasz Witucki Pomorzanin Toruń 13
3 Robert Kowalczyk Lider Włocławek 12
4 Kamil Fajkowski Unia Gniewkowo 11
5 Oskar Andrzejewski Chełminianka Chełmno 9
6 Wiktor Mrówczyński Pogoń Mogilno 9
7 Maciej Rożnowski Lech Rypin 8
8 Piotr Siekirka BKS Bydgoszcz 8
9 Paweł Dudzik BKS Bydgoszcz 8
10 Oleg Tabaka Kujawianka Izbica Kujawska 8
11 Łukasz Pietrzak Kujawianka Izbica Kujawska 8
12 Masato Hayashi Pomorzanin Toruń 7
13 Łukasz Grube Włocłavia Włocławek 7
14 Paweł Behlke Włocłavia Włocławek 6
15 Maciej Kot Chemik Bydgoszcz 6
16 Patryk Wiśniewski Cuiavia Inowrocław 6
17 Mariusz Miłek Chemik Bydgoszcz 6
18 Patryk Straszewski SP Zawisza Bydgoszcz 6
19 Adam Reise Sparta Brodnica 6
20 Dariusz Słupski Cuiavia Inowrocław 6
21 Ntuli Nhlakanipho Sportis Łochowo 5
22 Patryk Kozłowski SP Zawisza Bydgoszcz 5
23 Maksym Humeniuk Sportis Łochowo 5
24 Marcin Słowiński Notecianka Pakość 5
25 Jan Kołodziejski Kujawianka Izbica Kujawska 4
26 Radosław Lewandowski Lech Rypin 4
27 Arkadiusz Makowiecki Notecianka Pakość 4
28 Bartosz Pawkin Legia Chełmża 4
29 Łukasz Cięgotura Unia Gniewkowo 4
30 Kajetan Wojciechowski Sportis Łochowo 4
31 Mikołaj Ruta Cuiavia Inowrocław 4
32 Paweł Michalski Chemik Bydgoszcz 4
33 Szymon Maziarz Chemik Bydgoszcz 4
34 Miłosz Sadowski Orlęta Aleksandrów Kujawski 4
35 Damian Adamski Cuiavia Inowrocław 4
36 Mateusz Szafran Orlęta Aleksandrów Kujawski 4
37 Krystian Bleja Piast Złotniki Kujawskie 4
38 Paweł Lewandowski Lech Rypin 4
39 Stephane Bombelanga Sportis Łochowo 4
40 Martyn Trędewicz Lech Rypin 4
41 Arkadiusz Woźniak BKS Bydgoszcz 4
42 Adam Młodzieniak Orlęta Aleksandrów Kujawski 4
43 Dominik Kowalski Notecianka Pakość 3
44 Rafał Więckowski Pomorzanin Toruń 3
45 Piotr Gross Chełminianka Chełmno 3
46 Mateusz Oczkowski SP Zawisza Bydgoszcz 3
47 Bartłomiej Grube Lider Włocławek 3
48 Franciszek Marzec Chemik Bydgoszcz 3
49 Patryk Perliński Pogoń Mogilno 3
50 Jacek Wojciechowski Pogoń Mogilno 3
51 Maciej Słupecki Sportis Łochowo 3
52 Bartosz Czyżewski Chemik Bydgoszcz 3
53 Adrian Kural Sparta Brodnica 3
54 Filip Śliwiński Pogoń Mogilno 3
55 Tomasz Szablewski Włocłavia Włocławek 3
56 Miłosz Waszczuk Legia Chełmża 3
57 Bartosz Dyszy Lider Włocławek 3
58 Dawid Tomczak Sportis Łochowo 3
59 Robert Kawałek Chemik Bydgoszcz 3
60 Michał Witkowski Orlęta Aleksandrów Kujawski 3
61 Michał Hałas Unia Gniewkowo 3
62 Robert Frasz Sportis Łochowo 3
63 Bartosz Stoppel SP Zawisza Bydgoszcz 2
64 Adrian Klepacz Lider Włocławek 2
65 Michał Piotrowski Unia Gniewkowo 2
66 Dawid Szpankiewicz Chełminianka Chełmno 2
67 Olaf Wójtowicz Legia Chełmża 2
68 Michał Żurowski SP Zawisza Bydgoszcz 2
69 Sebastian Miśkowiec Lider Włocławek 2
70 Kamil Trzeciak Kujawianka Izbica Kujawska 2
71 Jan Chachuła BKS Bydgoszcz 2
72 Mikołaj Błaszczyk Cuiavia Inowrocław 2
73 Szymon Marks Chełminianka Chełmno 2
74 Maciej Jankowski Lech Rypin 2
75 Arsenii Protsyshyn Cuiavia Inowrocław 2
76 Damian Kempski Piast Złotniki Kujawskie 2
77 Gracjan Żeglarski BKS Bydgoszcz 2
78 Rafał Kostkowski BKS Bydgoszcz 2
79 Patryk Miarka Lider Włocławek 2
80 Robert Matelski Pogoń Mogilno 2
81 Marcin Krzywicki Sportis Łochowo 2
82 Krystian Janczak Sparta Brodnica 2
83 Dawid Bocian Sparta Brodnica 2
84 Ariel Jastrzembski Pomorzanin Toruń 2
85 Łukasz Burkiewicz Piast Złotniki Kujawskie 2
86 Krzysztof Szal Pogoń Mogilno 2
87 Jakub Makowski BKS Bydgoszcz 2
88 Dorian Banasiak Sparta Brodnica 2
89 Yan Medunytia Chełminianka Chełmno 2
90 Dawid Zaborowski Pomorzanin Toruń 1
91 Radosław Rybka Lech Rypin 1
92 Sebastian Smieszny Orlęta Aleksandrów Kujawski 1
93 Daniel Wiliński Kujawianka Izbica Kujawska 1
94 Mateusz Brzóstowski Cuiavia Inowrocław 1
95 Wojciech Ruczyński SP Zawisza Bydgoszcz 1
96 Przemysław Strzesak Notecianka Pakość 1
97 Jay Jaskólski Pogoń Mogilno 1
98 Oskar Brzuszczak Sparta Brodnica 1
99 Daniel Jasieniecki Lech Rypin 1
100 Tomasz Prejs SP Zawisza Bydgoszcz 1
101 Szymon Moszczyński Lech Rypin 1
102 Jakub Wrzosiński Lech Rypin 1
103 Mateusz Balik Unia Gniewkowo 1
104 Damian Bulman Legia Chełmża 1
105 Robert Ziółkowski Lider Włocławek 1
106 Patryk Błażejewicz BKS Bydgoszcz 1
107 Tomasz Żyliński SP Zawisza Bydgoszcz 1
108 Norbert Rościszewski Notecianka Pakość 1
109 Patryk Nowicki Orlęta Aleksandrów Kujawski 1
110 Łukasz Rutecki Orlęta Aleksandrów Kujawski 1
111 Bartosz Bąk SP Zawisza Bydgoszcz 1
112 Korneliusz Sochań SP Zawisza Bydgoszcz 1
113 Bartłomiej Feter Włocłavia Włocławek 1
114 Michał Rutkowski Włocłavia Włocławek 1
115 Łukasz Belski Legia Chełmża 1
116 Paweł Zieliński Legia Chełmża 1
117 Daniel Katerla Pomorzanin Toruń 1
118 Rafał Etmański Legia Chełmża 1
119 Karol Wienconek Orlęta Aleksandrów Kujawski 1
120 Kamil Kala Notecianka Pakość 1
121 Bartłomiej Mielczarek Kujawianka Izbica Kujawska 1
122 Łukasz Waligóra Unia Gniewkowo 1
123 Bartosz Wilga Unia Gniewkowo 1
124 Szymon Dusza BKS Bydgoszcz 1
125 Rafał Burzyński Lider Włocławek 1
126 Mateusz Dewil Włocłavia Włocławek 1
127 Piotr Szablewski Włocłavia Włocławek 1
128 Mateusz Płóciennik Cuiavia Inowrocław 1
129 Grzegorz Adamski Chemik Bydgoszcz 1
130 Patryk Podolski Sportis Łochowo 1
131 Marek Baranowski Piast Złotniki Kujawskie 1
132 Kamil Woroniecki Pomorzanin Toruń 1
133 Wojciech Lewandowski Pomorzanin Toruń 1
134 Oskar Kryszak Unia Gniewkowo 1
135 Mateusz Nowacki Unia Gniewkowo 1
136 Arkadiusz Dryps Orlęta Aleksandrów Kujawski 1
137 Krzysztof Głogowski Piast Złotniki Kujawskie 1
138 Radosław Gajkowski Sparta Brodnica 1
139 Grzegorz Domżalski Sparta Brodnica 1
140 Sebastian Hulisz Pogoń Mogilno 1
141 Marcin Baranowski Lech Rypin 1
142 Mateusz Nawrocki Pogoń Mogilno 1
143 Connor shaquille Peters Sportis Łochowo 1
144 Bartłomiej Delekta Notecianka Pakość 1
145 Fabian Sudoł Notecianka Pakość 1
146 Hubert Rokoszewski Chełminianka Chełmno 1
147 Dmytro Martyniuk Sparta Brodnica 1
148 Maciej Gawroński Orlęta Aleksandrów Kujawski 1
149 Adam Kaźmierczak Pomorzanin Toruń 1
150 Sylwester Gęgotek Unia Gniewkowo 1
151 Bartosz Kowalski Kujawianka Izbica Kujawska 1
152 Piotr Charzewski Włocłavia Włocławek 1
153 Filip Saganowski BKS Bydgoszcz 1
154 Maciej Kubacki Piast Złotniki Kujawskie 1
155 Gabriel Pieczyński Chemik Bydgoszcz 1
156 Wiktor Majchrzak Cuiavia Inowrocław 1
157 Michał Cichacki Lider Włocławek 1
158 Kacper Mozgawa Notecianka Pakość 1
159 Mariusz Cichowlas Kujawianka Izbica Kujawska 1
160 Łukasz Pietrzak Kujawianka Izbica Kujawska 1