IV liga wielkopolska sezon 2019/2020

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Centra Ostrów Wielkopolski 4 10 3 1 0 11 5 6
2 Pogoń Nowe Skalmierzyce 3 9 3 0 0 16 4 12
3 Unia Swarzędz 3 9 3 0 0 14 3 11
4 LKS Gołuchów 3 9 3 0 0 9 0 9
5 Tarnovia Tarnowo Podgórne 3 7 2 1 0 5 3 2
6 Victoria Września 3 6 2 0 1 8 3 5
7 Victoria Ostrzeszów 3 6 2 0 1 5 3 2
8 Pogoń Lwówek 3 6 2 0 1 3 1 2
9 Polonia 1912 Leszno 3 4 1 1 1 11 6 5
10 Polonia Kępno 3 4 1 1 1 6 7 -1
11 Kotwica Kórnik 3 3 1 0 2 7 10 -3
12 Obra Kościan 3 3 1 0 2 4 8 -4
13 TPS Winogrady (Poznań) 4 3 1 0 3 5 20 -15
14 Lubuszanin Trzcianka 3 2 0 2 1 1 5 -4
15 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 3 0 0 0 3 3 7 -4
16 Warta Międzychód 3 0 0 0 3 3 7 -4
17 KS Opatówek 3 0 0 0 3 0 9 -9
18 Olimpia Koło 3 0 0 0 3 1 11 -10
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga wielkopolska sezon 2019/2020

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Pogoń Nowe Skalmierzyce 3 9 3 0 0 16 4 12
2 Unia Swarzędz 2 6 2 0 0 9 2 7
3 LKS Gołuchów 2 6 2 0 0 8 0 8
4 Centra Ostrów Wielkopolski 2 4 1 1 0 7 3 4
5 Tarnovia Tarnowo Podgórne 2 4 1 1 0 2 1 1
6 Victoria Września 2 3 1 0 1 6 2 4
7 Victoria Ostrzeszów 2 3 1 0 1 4 3 1
8 Pogoń Lwówek 2 3 1 0 1 2 1 1
9 Polonia 1912 Leszno 1 3 1 0 0 8 1 7
10 Polonia Kępno 2 3 1 0 1 5 6 -1
11 Lubuszanin Trzcianka 1 1 0 1 0 1 1 0
12 Kotwica Kórnik 1 0 0 0 1 2 3 -1
13 Obra Kościan 1 0 0 0 1 1 5 -4
14 TPS Winogrady (Poznań) 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1 0 0 0 1 0 1 -1
16 Warta Międzychód 2 0 0 0 2 2 4 -2
17 KS Opatówek 1 0 0 0 1 0 1 -1
18 Olimpia Koło 1 0 0 0 1 0 1 -1
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga wielkopolska sezon 2019/2020

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Centra Ostrów Wielkopolski 2 6 2 0 0 4 2 2
2 Unia Swarzędz 1 3 1 0 0 5 1 4
3 LKS Gołuchów 1 3 1 0 0 1 0 1
4 Tarnovia Tarnowo Podgórne 1 3 1 0 0 3 2 1
5 Victoria Września 1 3 1 0 0 2 1 1
6 Victoria Ostrzeszów 1 3 1 0 0 1 0 1
7 Pogoń Lwówek 1 3 1 0 0 1 0 1
8 Kotwica Kórnik 2 3 1 0 1 5 7 -2
9 Obra Kościan 2 3 1 0 1 3 3 0
10 TPS Winogrady (Poznań) 4 3 1 0 3 5 20 -15
11 Polonia 1912 Leszno 2 1 0 1 1 3 5 -2
12 Polonia Kępno 1 1 0 1 0 1 1 0
13 Lubuszanin Trzcianka 2 1 0 1 1 0 4 -4
14 Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2 0 0 0 2 3 6 -3
16 Warta Międzychód 1 0 0 0 1 1 3 -2
17 KS Opatówek 2 0 0 0 2 0 8 -8
18 Olimpia Koło 2 0 0 0 2 1 10 -9
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Centra Ostrów Wielkopolski

Gospodarze Wynik Goście Data
Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 - 0 Centra Ostrów Wielkopolski 16 listopada 2019
Centra Ostrów Wielkopolski 1 - 1 Polonia 1912 Leszno 15 sierpnia 2019
Pogoń Nowe Skalmierzyce 3 - 0 Centra Ostrów Wielkopolski 11 maja 2019
Polonia 1912 Leszno 1 - 0 Centra Ostrów Wielkopolski 23 marca 2019
Centra Ostrów Wielkopolski 2 - 2 Pogoń Nowe Skalmierzyce 6 października 2018
Centra Ostrów Wielkopolski 3 - 2 Polonia 1912 Leszno 18 sierpnia 2018
Centra Ostrów Wielkopolski 3 - 1 Polonia 1912 Leszno 3 czerwca 2017
Centra Ostrów Wielkopolski 0 - 2 Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 kwietnia 2017
Polonia 1912 Leszno 3 - 3 Centra Ostrów Wielkopolski 11 listopada 2016
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 - 1 Centra Ostrów Wielkopolski 27 sierpnia 2016
Centra Ostrów Wielkopolski 2 - 1 Polonia 1912 Leszno 5 kwietnia 2014
Polonia 1912 Leszno 1 - 0 Centra Ostrów Wielkopolski 24 sierpnia 2013

IV liga wielkopolska sezon 2019/2020

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Mikołaj Panowicz Victoria Września 3
2 Mikołaj Jankowski Victoria Września 2
3 Tomasz Adamczyk Centra Ostrów Wielkopolski 2
4 Tomasz Neumann Unia Swarzędz 1
5 Jacek Kopaniarz Victoria Września 1
6 Adrian Niemczyk TPS Winogrady (Poznań) 1
7 Jarosław Krysiak Warta Międzychód 1
8 Maciej Stawiński Victoria Ostrzeszów 1
9 Jakub Jandy Obra Kościan 1
10 Tomasz Marcinkowski Obra Kościan 1
11 Piotr Sarbinowski Polonia 1912 Leszno 1
12 Marcin Lis Pogoń Nowe Skalmierzyce 1
13 Tomasz Kaczmarek Pogoń Nowe Skalmierzyce 1
14 Jakub Rerak Polonia 1912 Leszno 1
15 Paweł Korczak Pogoń Nowe Skalmierzyce 1
16 Dawid Kuczyński Pogoń Nowe Skalmierzyce 1