IV liga mazowiecka (Ciechanów, Ostrołęka, Płock) sezon 2020/2021

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Mławianka Mława 12 27 9 0 3 33 18 15
2 Wisła II Płock 12 26 8 2 2 28 16 12
3 Huragan Wołomin 12 26 8 2 2 27 15 12
4 Świt Staroźreby 12 25 7 4 1 26 12 14
5 MKS Przasnysz 12 24 8 0 4 28 12 16
6 Hutnik Warszawa 12 22 6 4 2 26 12 14
7 KS CK Troszyn 12 17 5 2 5 25 18 7
8 Żyrardowianka Żyrardów 12 15 4 3 5 20 21 -1
9 Wkra Żuromin 12 15 4 3 5 14 19 -5
10 Makowianka Maków Mazowiecki 12 10 2 4 6 15 25 -10
11 KS Łomianki 12 9 2 3 7 15 39 -24
12 Bzura Chodaków 11 8 2 2 7 15 26 -11
13 Nadnarwianka Pułtusk 12 6 1 3 8 13 28 -15
14 Kasztelan Sierpc 11 2 0 2 9 8 32 -24
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga mazowiecka (Ciechanów, Ostrołęka, Płock) sezon 2020/2021

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Huragan Wołomin 7 19 6 1 0 20 6 14
2 Mławianka Mława 7 18 6 0 1 23 7 16
3 Wisła II Płock 5 13 4 1 0 15 4 11
4 Świt Staroźreby 5 13 4 1 0 15 4 11
5 Hutnik Warszawa 6 13 4 1 1 15 3 12
6 KS CK Troszyn 7 13 4 1 2 15 8 7
7 MKS Przasnysz 5 12 4 0 1 14 4 10
8 Żyrardowianka Żyrardów 6 8 2 2 2 12 10 2
9 Wkra Żuromin 7 6 1 3 3 8 13 -5
10 Makowianka Maków Mazowiecki 7 4 1 1 5 9 15 -6
11 Nadnarwianka Pułtusk 5 4 1 1 3 6 13 -7
12 KS Łomianki 3 2 0 2 1 3 6 -3
13 Bzura Chodaków 6 2 0 2 4 7 15 -8
14 Kasztelan Sierpc 7 1 0 1 6 5 18 -13
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga mazowiecka (Ciechanów, Ostrołęka, Płock) sezon 2020/2021

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wisła II Płock 7 13 4 1 2 13 12 1
2 Świt Staroźreby 7 12 3 3 1 11 8 3
3 MKS Przasnysz 7 12 4 0 3 14 8 6
4 Mławianka Mława 5 9 3 0 2 10 11 -1
5 Hutnik Warszawa 6 9 2 3 1 11 9 2
6 Wkra Żuromin 5 9 3 0 2 6 6 0
7 Huragan Wołomin 5 7 2 1 2 7 9 -2
8 Żyrardowianka Żyrardów 6 7 2 1 3 8 11 -3
9 KS Łomianki 9 7 2 1 6 12 33 -21
10 Makowianka Maków Mazowiecki 5 6 1 3 1 6 10 -4
11 Bzura Chodaków 5 6 2 0 3 8 11 -3
12 KS CK Troszyn 5 4 1 1 3 10 10 0
13 Nadnarwianka Pułtusk 7 2 0 2 5 7 15 -8
14 Kasztelan Sierpc 4 1 0 1 3 3 14 -11
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Bzura Chodaków

Gospodarze Wynik Goście Data
Bzura Chodaków 0 - 2 Huragan Wołomin 12 września 2020
Bzura Chodaków 2 - 2 Nadnarwianka Pułtusk 29 sierpnia 2020
Bzura Chodaków 0 - 1 Huragan Wołomin 9 kwietnia 2016
Huragan Wołomin 1 - 1 Bzura Chodaków 29 sierpnia 2015
Huragan Wołomin 2 - 2 Bzura Chodaków 20 maja 2015
Bzura Chodaków 4 - 0 Nadnarwianka Pułtusk 21 marca 2015
Bzura Chodaków 3 - 2 Huragan Wołomin 4 października 2014
Nadnarwianka Pułtusk 1 - 0 Bzura Chodaków 23 sierpnia 2014

IV liga mazowiecka (Ciechanów, Ostrołęka, Płock) sezon 2020/2021

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Mateusz Stryjewski Mławianka Mława 11
2 Adrian Szczutowski Wisła II Płock 9
3 Paweł Giel Hutnik Warszawa 9
4 Kamil Majkowski KS CK Troszyn 8
5 Kamil Rutkowski MKS Przasnysz 8
6 Marcin Figiel Huragan Wołomin 8
7 Damian Rakoczy Żyrardowianka Żyrardów 7
8 Szymon Masiak Mławianka Mława 6
9 Rafał Trakul Świt Staroźreby 6
10 Kamil Żmuda Huragan Wołomin 6
11 Maciej Smoliński MKS Przasnysz 5
12 Michał Kozaczkow Żyrardowianka Żyrardów 5
13 Łukasz Janik KS Łomianki 5
14 Michał Stryjewski Mławianka Mława 4
15 Dominik Dzwonkowski KS CK Troszyn 4
16 Fryderyk Gerbowski Wisła II Płock 4
17 Radosław Grefkowicz Bzura Chodaków 4
18 Filip Januszczak Świt Staroźreby 4
19 Mateusz Augustyniak Huragan Wołomin 4
20 Michał Sadowski Świt Staroźreby 4
21 Michał Sobczak Świt Staroźreby 4
22 Patryk Piasecki Mławianka Mława 3
23 Tomasz Kamiński MKS Przasnysz 3
24 Marcin Smoliński Huragan Wołomin 3
25 Hubert Czady KS Łomianki 3
26 Bartosz Narewski Wkra Żuromin 3
27 Kacper Siudak Hutnik Warszawa 3
28 Patryk Gumowski KS CK Troszyn 3
29 Damian Gałązka Nadnarwianka Pułtusk 3
30 Dawid Klepczyński Wkra Żuromin 3
31 Sebastian Krajewski Świt Staroźreby 3
32 Krzysztof Pustoła Makowianka Maków Mazowiecki 3
33 Piotr Petasz Huragan Wołomin 3
34 Kamil Skolmowski Wkra Żuromin 3
35 Jakub Tyska Makowianka Maków Mazowiecki 3
36 Maciej Traczewski MKS Przasnysz 3
37 Adam Zając Bzura Chodaków 3
38 Konrad Owczarek Żyrardowianka Żyrardów 2
39 Szymon Kamiński MKS Przasnysz 2
40 Kacper Matusiak Makowianka Maków Mazowiecki 2
41 Sebastian Duczek Hutnik Warszawa 2
42 Maciej Ziemski Hutnik Warszawa 2
43 Łukasz Kamiński Nadnarwianka Pułtusk 2
44 Krzysztof Dąbrowski Mławianka Mława 2
45 Krzysztof Kopciński MKS Przasnysz 2
46 Jakub Sokołowski Żyrardowianka Żyrardów 2
47 Konrad Koziarski Żyrardowianka Żyrardów 2
48 Jakub Stępień KS Łomianki 2
49 Dominik Lemanek Mławianka Mława 2
50 Kacper Wydra Mławianka Mława 2
51 Michał Pragacz MKS Przasnysz 2
52 Patryk Szczepański Kasztelan Sierpc 2
53 Marcin Kraska KS CK Troszyn 2
54 Jarosław Kułaga Kasztelan Sierpc 2
55 Bartłomiej Śmigrodzki Wkra Żuromin 2
56 Maciej Rogalski Mławianka Mława 2
57 Oskar Zawada Wisła II Płock 2
58 Kamil Dąbrowski Wisła II Płock 2
59 Mariusz Baranowski Nadnarwianka Pułtusk 1
60 Michał Lichota KS Łomianki 1
61 Bartłomiej Żelazny Wkra Żuromin 1
62 Erwin Nowik Hutnik Warszawa 1
63 Paweł Zaroślak Kasztelan Sierpc 1
64 Marcin Bartosiewicz MKS Przasnysz 1
65 Rafał Wielądek Huragan Wołomin 1
66 Sergio Carbajal KS Łomianki 1
67 Adam Żółtowski Bzura Chodaków 1
68 Karol Górski KS CK Troszyn 1
69 Tomasz Kamiński Wkra Żuromin 1
70 Titas Milasius Wisła II Płock 1
71 Mateusz Lewandowski Wisła II Płock 1
72 Kacper Szczepaniak Bzura Chodaków 1
73 Kacper Pękała Nadnarwianka Pułtusk 1
74 Patryk Cynt Nadnarwianka Pułtusk 1
75 Krzysztof Bajurski Żyrardowianka Żyrardów 1
76 Adrian Ciesielski Makowianka Maków Mazowiecki 1
77 Bartosz Gąska KS CK Troszyn 1
78 Aleksander Pawlak Wisła II Płock 1
79 Nnamani Ndubuisi Nadnarwianka Pułtusk 1
80 Kamil Jagielski Nadnarwianka Pułtusk 1
81 Piotr Pydroł Wisła II Płock 1
82 Wojciech Szumilas Wisła II Płock 1
83 Maciej Knap Hutnik Warszawa 1
84 Bartłomiej Błachnio Kasztelan Sierpc 1
85 Patryk Koczara Makowianka Maków Mazowiecki 1
86 Karol Borowiec MKS Przasnysz 1
87 Radosław Śledziewski Nadnarwianka Pułtusk 1
88 Rafał Sobczak Kasztelan Sierpc 1
89 Adrian Tomczyk Bzura Chodaków 1
90 Dawid Krzyżański Wisła II Płock 1
91 Kacper Kondracki Wisła II Płock 1
92 Dominik Witkowski MKS Przasnysz 1
93 Patryk Leszczyński Wisła II Płock 1
94 Jakub Stepnowski KS CK Troszyn 1
95 Marcin Świderski KS CK Troszyn 1
96 Piotr Majchrzak Kasztelan Sierpc 1
97 Piotr Wielgosz Hutnik Warszawa 1
98 Kamil Kacprzak Bzura Chodaków 1
99 Kacper Bałas KS CK Troszyn 1
100 Dominik Dąbrowski Mławianka Mława 1
101 Mariusz Unierzyński Świt Staroźreby 1
102 Jakub Kaimiński Nadnarwianka Pułtusk 1
103 Daniel Bogucki Hutnik Warszawa 1
104 Kamil Waśniowski Hutnik Warszawa 1
105 Łukasz Stanisławski Hutnik Warszawa 1
106 Mikołaj Tokaj Huragan Wołomin 1
107 Michał Złotkowski Makowianka Maków Mazowiecki 1
108 Szymon Kiewel Wisła II Płock 1
109 Sebastian Pedynowski KS Łomianki 1
110 Michał Kowalski Bzura Chodaków 1
111 Marcin Rosa Bzura Chodaków 1
112 Seweryn Truskolaski Świt Staroźreby 1
113 Maciej Sobiesiak Świt Staroźreby 1
114 Łukasz Świderski KS CK Troszyn 1
115 Wojciech Trzandel Hutnik Warszawa 1
116 Bartosz Zieliński Świt Staroźreby 1
117 Piotr Ćwikowski Żyrardowianka Żyrardów 1
118 Wiktor Budny Makowianka Maków Mazowiecki 1
119 Maciej Malinowski KS CK Troszyn 1
120 Filip Potrawiak Wisła II Płock 1
121 Krystian Ogrodowski Wisła II Płock 1
122 Maciej Pater Bzura Chodaków 1
123 Nico Wouters KS Łomianki 1
124 Mateusz Struzik Bzura Chodaków 1
125 Aron Majczyna KS Łomianki 1