IV liga dolnośląska (wschód) sezon 2018/2019

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Śląsk II Wrocław 27 75 25 0 2 99 14 85
2 Górnik Wałbrzych 27 65 20 5 2 70 22 48
3 Polonia-Stal Świdnica 27 56 17 5 5 50 25 25
4 Orzeł Prusice 27 48 15 3 9 57 45 12
5 Sokół Wielka Lipa 27 44 13 5 9 57 41 16
6 Sokół Marcinkowice 27 43 13 4 10 57 42 15
7 Bielawianka Bielawa 27 39 11 6 10 45 40 5
8 Unia Bardo 27 37 12 1 14 50 51 -1
9 Piast Żerniki (Wrocław) 27 35 10 5 12 45 43 2
10 Polonia Trzebnica 27 35 10 5 12 41 57 -16
11 GKS Mirków/Długołęka 27 33 10 3 14 50 70 -20
12 Piast Nowa Ruda 27 30 10 0 17 37 62 -25
13 Orzeł Ząbkowice Śląskie 27 26 7 5 15 38 63 -25
14 MKP Wołów 27 25 8 1 18 38 61 -23
15 Zjednoczeni Żarów 27 17 5 2 20 28 86 -58
16 Nysa Kłodzko 27 14 4 2 21 42 82 -40
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga dolnośląska (wschód) sezon 2018/2019

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Śląsk II Wrocław 14 42 14 0 0 57 4 53
2 Górnik Wałbrzych 13 35 11 2 0 36 7 29
3 Polonia-Stal Świdnica 14 35 11 2 1 35 13 22
4 Sokół Wielka Lipa 15 28 9 1 5 42 23 19
5 Bielawianka Bielawa 15 25 8 1 6 30 19 11
6 Unia Bardo 14 25 8 1 5 34 18 16
7 Orzeł Prusice 13 23 7 2 4 28 21 7
8 Sokół Marcinkowice 13 23 7 2 4 39 20 19
9 Orzeł Ząbkowice Śląskie 14 23 6 5 3 28 25 3
10 Piast Żerniki (Wrocław) 14 22 6 4 4 24 13 11
11 GKS Mirków/Długołęka 12 21 6 3 3 28 18 10
12 Polonia Trzebnica 14 19 6 1 7 25 27 -2
13 MKP Wołów 13 16 5 1 7 20 24 -4
14 Piast Nowa Ruda 14 15 5 0 9 18 30 -12
15 Nysa Kłodzko 13 12 4 0 9 27 36 -9
16 Zjednoczeni Żarów 11 10 3 1 7 11 24 -13
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga dolnośląska (wschód) sezon 2018/2019

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Śląsk II Wrocław 13 33 11 0 2 42 10 32
2 Górnik Wałbrzych 14 30 9 3 2 34 15 19
3 Orzeł Prusice 14 25 8 1 5 29 24 5
4 Polonia-Stal Świdnica 13 21 6 3 4 15 12 3
5 Sokół Marcinkowice 14 20 6 2 6 18 22 -4
6 Sokół Wielka Lipa 12 16 4 4 4 15 18 -3
7 Polonia Trzebnica 13 16 4 4 5 16 30 -14
8 Piast Nowa Ruda 13 15 5 0 8 19 32 -13
9 Bielawianka Bielawa 12 14 3 5 4 15 21 -6
10 Piast Żerniki (Wrocław) 13 13 4 1 8 21 30 -9
11 Unia Bardo 13 12 4 0 9 16 33 -17
12 GKS Mirków/Długołęka 15 12 4 0 11 22 52 -30
13 MKP Wołów 14 9 3 0 11 18 37 -19
14 Zjednoczeni Żarów 16 7 2 1 13 17 62 -45
15 Orzeł Ząbkowice Śląskie 13 3 1 0 12 10 38 -28
16 Nysa Kłodzko 14 2 0 2 12 15 46 -31
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Bielawianka Bielawa

Gospodarze Wynik Goście Data
Bielawianka Bielawa 0 - 1 Piast Nowa Ruda 20 kwietnia 2019
Polonia-Stal Świdnica 1 - 1 Bielawianka Bielawa 30 marca 2019
Piast Nowa Ruda 1 - 4 Bielawianka Bielawa 22 września 2018
Bielawianka Bielawa 0 - 1 Polonia-Stal Świdnica 1 września 2018
Polonia-Stal Świdnica 0 - 2 Bielawianka Bielawa 24 marca 2018
Bielawianka Bielawa 2 - 1 Polonia-Stal Świdnica 22 sierpnia 2017
Bielawianka Bielawa 3 - 1 Piast Nowa Ruda 15 czerwca 2017
Polonia-Stal Świdnica 2 - 1 Bielawianka Bielawa 3 maja 2017
Piast Nowa Ruda 2 - 2 Bielawianka Bielawa 19 listopada 2016
Bielawianka Bielawa 0 - 1 Polonia-Stal Świdnica 30 września 2016
Bielawianka Bielawa 3 - 1 Piast Nowa Ruda 7 maja 2016
Piast Nowa Ruda 1 - 2 Bielawianka Bielawa 10 października 2015
Bielawianka Bielawa 0 - 5 Polonia-Stal Świdnica 18 kwietnia 2015
Polonia-Stal Świdnica 3 - 0 Bielawianka Bielawa 13 września 2014
Bielawianka Bielawa 0 - 3 Polonia-Stal Świdnica 23 listopada 2013
Polonia-Stal Świdnica 0 - 1 Bielawianka Bielawa 11 sierpnia 2013

IV liga dolnośląska (wschód) sezon 2018/2019

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Grzegorz Rajter Orzeł Prusice 15
2 Kacper Rokicki Sokół Marcinkowice 11
3 Michał Bartkowiak Śląsk II Wrocław 11
4 Rafał Rybiński Sokół Marcinkowice 10
5 Tomasz Piątkowski Orzeł Ząbkowice Śląskie 8
6 Robert Myrta Polonia-Stal Świdnica 8
7 Daniel Łuczak Śląsk II Wrocław 8
8 Kamil Ramiączek Polonia Trzebnica 8
9 Alefe lima Santos Polonia-Stal Świdnica 7
10 Bartosz Chabrowski Piast Nowa Ruda 7
11 Adrian Puchała Polonia Trzebnica 7
12 Piotr Samiec-Talar Śląsk II Wrocław 7
13 Szymon Tragarz Górnik Wałbrzych 7
14 Kamil Pyzłowski Sokół Wielka Lipa 7
15 Damian Chajewski Górnik Wałbrzych 7
16 Igor Wargin Sokół Wielka Lipa 7
17 Przemysław Stasiak Sokół Wielka Lipa 7
18 Tomasz Rudolf Sokół Marcinkowice 7
19 Grzegorz Rajter Orzeł Prusice 7
20 Mateusz Magusiak Sokół Marcinkowice 6
21 Mateusz Młynarczyk Śląsk II Wrocław 6
22 Daniel Szczepan Śląsk II Wrocław 6
23 Mathieu Scalet Śląsk II Wrocław 6
24 Maciej Kowalczyk Piast Żerniki (Wrocław) 6
25 Łaszczewski Mateusz Orzeł Ząbkowice Śląskie 6
26 Michał Wróbel Sokół Wielka Lipa 6
27 Bartosz Paszkowski Bielawianka Bielawa 5
28 Dariusz Michalak Górnik Wałbrzych 5
29 Oleksii Fatianov Nysa Kłodzko 5
30 Hubert Górski Orzeł Ząbkowice Śląskie 5
31 Sebastian Białasik Polonia-Stal Świdnica 5
32 Oskar Majbroda MKP Wołów 5
33 Maksymilian Fryczkowski Nysa Kłodzko 5
34 Jarosław Gołda GKS Mirków/Długołęka 5
35 Dawid Kuriata Unia Bardo 5
36 Jakub Czternastek Polonia Trzebnica 5
37 Antonio Autonell Piast Żerniki (Wrocław) 4
38 Damian Uszczyk Zjednoczeni Żarów 4
39 Adam Kowalczyk Bielawianka Bielawa 4
40 Paweł Cebulski Nysa Kłodzko 4
41 Paweł Janus MKP Wołów 4
42 Miłosz Rodziewicz Górnik Wałbrzych 4
43 Maciej Kowalczyk Piast Żerniki (Wrocław) 4
44 Tomasz Wepa Górnik Wałbrzych 4
45 Kamil Szczygieł Polonia-Stal Świdnica 4
46 Paweł Gryz Bielawianka Bielawa 4
47 Antoni Konderak Orzeł Ząbkowice Śląskie 4
48 Kacper Belica Polonia Trzebnica 4
49 Jacek Mądrzejewski Sokół Marcinkowice 4
50 Jakub Telatyński Piast Żerniki (Wrocław) 4
51 Mathieu Scalet Śląsk II Wrocław 4
52 Adam Bońkowski Nysa Kłodzko 4
53 Daniel Wałęga MKP Wołów 4
54 Bartłomiej Ciegiełka Bielawianka Bielawa 3
55 Mikołaj Kotfas Śląsk II Wrocław 3
56 Seweryn Raszpla Unia Bardo 3
57 Grzegorz Dereń Nysa Kłodzko 3
58 Damian Chajewski Górnik Wałbrzych 3
59 Mateusz Sawicki Górnik Wałbrzych 3
60 Tomasz Ząbkowski Orzeł Ząbkowice Śląskie 3
61 Bartosz Chrabowski Piast Nowa Ruda 3
62 Krzysztof Mika Piast Nowa Ruda 3
63 Konrad Sajdak Zjednoczeni Żarów 3
64 Krzysztof Ulatowski Polonia Trzebnica 3
65 Rafal Wilk Orzeł Ząbkowice Śląskie 3
66 Łukasz Sakwa Orzeł Prusice 3
67 Jacek Cebulski Bielawianka Bielawa 3
68 Sebastian Zagórski Orzeł Prusice 3
69 Jakub Polanowski Sokół Marcinkowice 3
70 Dariusz Góral GKS Mirków/Długołęka 3
71 Piotr Możdrzech Polonia Trzebnica 3
72 Dominik Rosiński Sokół Wielka Lipa 3
73 Łukasz Wiącek Nysa Kłodzko 3
74 Michał Sikorski MKP Wołów 3
75 Konrad Tabak MKP Wołów 3
76 Kamil Olejarnik Unia Bardo 3
77 Adrian Sobczak Śląsk II Wrocław 3
78 Maksymilian Fryczkowski Nysa Kłodzko 3
79 Mateusz Sobiesierski Górnik Wałbrzych 3
80 Yehor Yehorow Bielawianka Bielawa 3
81 Adrian Łakomski Sokół Wielka Lipa 3
82 Kamil Żbik MKP Wołów 3
83 Wojciech Szewczyk Zjednoczeni Żarów 3
84 Kamil Vacek Śląsk II Wrocław 3
85 Julio cezar Gruba filho Polonia-Stal Świdnica 2
86 Paweł Wójcik GKS Mirków/Długołęka 2
87 Mateusz Kołodziej Zjednoczeni Żarów 2
88 Mateusz Kuriata Bielawianka Bielawa 2
89 Krzysztof Czachor Unia Bardo 2
90 Ostrowski Krzysztof Orzeł Prusice 2
91 Marcos Pauli baumgarten Polonia-Stal Świdnica 2
92 Sławomir Orzech Górnik Wałbrzych 2
93 Bartosz Mróz Nysa Kłodzko 2
94 Seweryn Sarkowicz Piast Nowa Ruda 2
95 Dawid Kęska Piast Nowa Ruda 2
96 Mateusz Grudzień Nysa Kłodzko 2
97 Grzegorz Wąsek MKP Wołów 2
98 Piotr Prokop Bielawianka Bielawa 2
99 Michał Szymański GKS Mirków/Długołęka 2
100 Marcin Siwek GKS Mirków/Długołęka 2
101 Kamil Dymek Nysa Kłodzko 2
102 Kamil Młodziński Górnik Wałbrzych 2
103 Piotr Tylka Piast Żerniki (Wrocław) 2
104 Marcos Pauli baumgarten Polonia-Stal Świdnica 2
105 Wojciech Szuba Polonia-Stal Świdnica 2
106 Fatianov Oleksii Nysa Kłodzko 2
107 Krystian Pasternak Śląsk II Wrocław 2
108 Kacper Izydorczyk Śląsk II Wrocław 2
109 Paweł Kusmierek Bielawianka Bielawa 2
110 Maciej Rakoczy Bielawianka Bielawa 2
111 Łukasz Maciejewski Orzeł Ząbkowice Śląskie 2
112 Jan Jakacki Górnik Wałbrzych 2
113 Marcin Traczykowski Polonia-Stal Świdnica 2
114 Radosław Wojnowski Zjednoczeni Żarów 2
115 Artur Kierat Sokół Wielka Lipa 2
116 Tomasz Szczepek Unia Bardo 2
117 Mateusz Czerwiński Piast Żerniki (Wrocław) 2
118 Marcin Szemis GKS Mirków/Długołęka 2
119 Michał Wróbel Sokół Wielka Lipa 2
120 Mateusz Sobiesierski Górnik Wałbrzych 2
121 Michał Oswięcimka Górnik Wałbrzych 2
122 Rostyslav Olikhovskyi Bielawianka Bielawa 2
123 Michał Bartkowiak Śląsk II Wrocław 2
124 Daniel Chęciński Unia Bardo 2
125 Wojciech Sowa Polonia-Stal Świdnica 2
126 Grzegorz Tomasiuk Piast Żerniki (Wrocław) 2
127 Ernest Polak Piast Nowa Ruda 1
128 Szymon Czyżewicz MKP Wołów 1
129 Artur Łuczkiewicz Piast Żerniki (Wrocław) 1
130 Tobiasz Jarczak GKS Mirków/Długołęka 1
131 Krystian Jajko Polonia Trzebnica 1
132 Rafał Miazgowski Polonia Trzebnica 1
133 Łukasz Skrzypek Śląsk II Wrocław 1
134 Bartosz Boruń Śląsk II Wrocław 1
135 Allan de Paula Górnik Wałbrzych 1
136 Miłosz Taranek Piast Żerniki (Wrocław) 1
137 Michał Szabat Unia Bardo 1
138 Marcin Brzęczkowski Unia Bardo 1
139 Bartłomiej Ożga Sokół Wielka Lipa 1
140 Grzegorz Kotowicz Śląsk II Wrocław 1
141 Marcel Schmidt Piast Nowa Ruda 1
142 Piotr Świerzawski Unia Bardo 1
143 Pałaszewski Michał Śląsk II Wrocław 1
144 Damian Szaciło MKP Wołów 1
145 Piotr Hryszkiewicz MKP Wołów 1
146 Mariusz Pawelec Śląsk II Wrocław 1
147 Patryk Kołat Piast Nowa Ruda 1
148 Jakub Latyński Piast Żerniki (Wrocław) 1
149 Piotr Krawczyk Górnik Wałbrzych 1
150 Andrii Kozachenko Polonia-Stal Świdnica 1
151 Marcos Baumgarten Polonia-Stal Świdnica 1
152 Adrian Morasz Bielawianka Bielawa 1
153 Daniel Chęciński Unia Bardo 1
154 Cezary Madej Orzeł Ząbkowice Śląskie 1
155 Sule Ayinala Nysa Kłodzko 1
156 Grzegorz Nowicki Piast Żerniki (Wrocław) 1
157 Kamil Olejarnik Unia Bardo 1
158 Adrian Morasz Bielawianka Bielawa 1
159 Tomasz Robak Unia Bardo 1
160 Radosław Wandzel Unia Bardo 1
161 Adam Barański Piast Żerniki (Wrocław) 1
162 Kamil Mazurkiewicz GKS Mirków/Długołęka 1
163 Paweł Kuśmierek Bielawianka Bielawa 1
164 Łukasz Deneka Unia Bardo 1
165 John lee Do carmo Polonia-Stal Świdnica 1
166 Grzegorz Żygadło GKS Mirków/Długołęka 1
167 Łukasz Kamiński Piast Nowa Ruda 1
168 Adrian Sobczak Śląsk II Wrocław 1
169 Krzysztof Goździejewski Zjednoczeni Żarów 1
170 Jakub Kulej Sokół Marcinkowice 1
171 Sławomir Dutka Sokół Marcinkowice 1
172 Mikołaj Połomka Sokół Marcinkowice 1
173 Artur Rosicki Piast Nowa Ruda 1
174 Mirosław Włodarczyk Unia Bardo 1
175 Tomasz Zieliński Unia Bardo 1
176 Tomasz Gawlas Orzeł Ząbkowice Śląskie 1
177 Maciej Rakoczy Bielawianka Bielawa 1
178 Arkadiusz Piech Śląsk II Wrocław 1
179 Szczepan brak Śląsk II Wrocław 1
180 Bartosz Bicz Piast Żerniki (Wrocław) 1
181 Dawid Ciupider Nysa Kłodzko 1
182 Lucas Mendes Piast Nowa Ruda 1
183 Kacper Tarka GKS Mirków/Długołęka 1
184 Patryk Salamon Polonia-Stal Świdnica 1
185 Kacper Bielica Polonia Trzebnica 1
186 Tomasz Swaczeński Piast Żerniki (Wrocław) 1
187 Adam Napieralski Piast Żerniki (Wrocław) 1
188 Jakub Kierkiewicz Śląsk II Wrocław 1
189 Łukasz Klimaszewski Zjednoczeni Żarów 1
190 Jan Caliński Śląsk II Wrocław 1
191 Michał Szewczyk Piast Żerniki (Wrocław) 1
192 Robert Pikulecki Piast Żerniki (Wrocław) 1
193 Daniel Chmielewski Bielawianka Bielawa 1
194 Tomasz Góral GKS Mirków/Długołęka 1
195 Michał Oświęcimka Górnik Wałbrzych 1
196 Patryk Krajewski Orzeł Prusice 1
197 Mirosław Włodarczyk Unia Bardo 1
198 Marcin Gerlach Unia Bardo 1
199 Karol Wojtyło Sokół Wielka Lipa 1
200 Paweł Tobiasz Górnik Wałbrzych 1
201 Robert Pikulicki Piast Żerniki (Wrocław) 1