IV liga podlaska sezon 2019/2020

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Jagiellonia II Białystok 15 40 13 1 1 60 13 47
2 Tur Bielsk Podlaski 15 37 12 1 2 43 21 22
3 Wissa Szczuczyn 15 34 11 1 3 32 15 17
4 Warmia Grajewo 15 29 9 2 4 34 29 5
5 Sokół 1946 Sokółka 14 26 8 2 4 31 24 7
6 KS Michałowo 15 24 8 0 7 34 29 5
7 Promień Mońki 15 23 7 2 6 25 22 3
8 Sparta Augustów 15 21 6 3 6 31 32 -1
9 Krypnianka Krypno 15 20 6 2 7 25 25 0
10 Sparta 1951 Szepietowo 15 18 5 3 7 31 33 -2
11 ŁKS 1926 Łomża 15 17 4 5 6 24 30 -6
12 Hetman Białystok 15 16 5 1 9 22 33 -11
13 Biebrza Goniądz 15 14 4 2 9 23 39 -16
14 Dąb Dąbrowa Białostocka 14 9 2 3 9 14 32 -18
15 Cresovia Siemiatycze 15 7 1 4 10 8 33 -25
16 MOSP Białystok 15 5 1 2 12 13 40 -27
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga podlaska sezon 2019/2020

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Warmia Grajewo 7 21 7 0 0 20 5 15
2 Promień Mońki 8 19 6 1 1 21 9 12
3 Jagiellonia II Białystok 7 18 6 0 1 39 6 33
4 Tur Bielsk Podlaski 7 18 6 0 1 23 11 12
5 KS Michałowo 8 18 6 0 2 24 11 13
6 Sparta Augustów 10 18 5 3 2 26 16 10
7 Sokół 1946 Sokółka 8 17 5 2 1 19 7 12
8 Sparta 1951 Szepietowo 9 16 5 1 3 22 16 6
9 Wissa Szczuczyn 6 12 4 0 2 16 6 10
10 ŁKS 1926 Łomża 8 12 3 3 2 14 14 0
11 Krypnianka Krypno 8 10 3 1 4 13 14 -1
12 Biebrza Goniądz 7 7 2 1 4 12 16 -4
13 Hetman Białystok 5 6 2 0 3 9 9 0
14 Cresovia Siemiatycze 8 6 1 3 4 4 10 -6
15 Dąb Dąbrowa Białostocka 5 4 1 1 3 2 9 -7
16 MOSP Białystok 8 1 0 1 7 6 21 -15
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga podlaska sezon 2019/2020

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Jagiellonia II Białystok 8 22 7 1 0 21 7 14
2 Wissa Szczuczyn 9 22 7 1 1 16 9 7
3 Tur Bielsk Podlaski 8 19 6 1 1 20 10 10
4 Krypnianka Krypno 7 10 3 1 3 12 11 1
5 Hetman Białystok 10 10 3 1 6 13 24 -11
6 Sokół 1946 Sokółka 6 9 3 0 3 12 17 -5
7 Warmia Grajewo 8 8 2 2 4 14 24 -10
8 Biebrza Goniądz 8 7 2 1 5 11 23 -12
9 KS Michałowo 7 6 2 0 5 10 18 -8
10 ŁKS 1926 Łomża 7 5 1 2 4 10 16 -6
11 Dąb Dąbrowa Białostocka 9 5 1 2 6 12 23 -11
12 Promień Mońki 7 4 1 1 5 4 13 -9
13 MOSP Białystok 7 4 1 1 5 7 19 -12
14 Sparta Augustów 5 3 1 0 4 5 16 -11
15 Sparta 1951 Szepietowo 6 2 0 2 4 9 17 -8
16 Cresovia Siemiatycze 7 1 0 1 6 4 23 -19
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Biebrza Goniądz

Gospodarze Wynik Goście Data
Biebrza Goniądz 1 - 2 Hetman Białystok 13 października 2019
Sparta Augustów 3 - 3 Biebrza Goniądz 21 września 2019
Biebrza Goniądz 1 - 1 Hetman Białystok 2 czerwca 2019
Sparta Augustów 0 - 4 Biebrza Goniądz 6 kwietnia 2019
Hetman Białystok 0 - 2 Biebrza Goniądz 20 października 2018
Biebrza Goniądz 0 - 3 Sparta Augustów 25 sierpnia 2018
Sparta Augustów 3 - 0 Biebrza Goniądz 7 kwietnia 2018
Biebrza Goniądz 3 - 3 Sparta Augustów 6 września 2017
Sparta Augustów 2 - 2 Biebrza Goniądz 15 kwietnia 2017
Biebrza Goniądz 0 - 3 Sparta Augustów 4 września 2016

IV liga podlaska sezon 2019/2020

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Karol Kosiński Tur Bielsk Podlaski 10
2 Damian Grabowski KS Michałowo 10
3 Michał Twardowski Wissa Szczuczyn 8
4 Tomasz Dzierzgowski Warmia Grajewo 7
5 Kamil Prusinowski Sparta 1951 Szepietowo 6
6 Jakub Jarmołowicz Jagiellonia II Białystok 5
7 Damian Toczydłowski Sokół 1946 Sokółka 5
8 Filip Dojlida ŁKS 1926 Łomża 5
9 Patryk Klimala Jagiellonia II Białystok 5
10 Krzysztof Cudowski Hetman Białystok 4
11 Michał Łabieniec Sokół 1946 Sokółka 4
12 Radosław Kabelis Sokół 1946 Sokółka 4
13 Maciej Kondracki KS Michałowo 4
14 Patryk Stypułkowski Tur Bielsk Podlaski 4
15 Emil Gajko Sokół 1946 Sokółka 4
16 Patryk Kaczyński Krypnianka Krypno 3
17 Piotr Bondziul Promień Mońki 3
18 Arkadiusz Wojno Sparta 1951 Szepietowo 3
19 Paweł Dekarz Biebrza Goniądz 3
20 Łukasz Pawluczuk Tur Bielsk Podlaski 3
21 Kevin Kiersnowski Tur Bielsk Podlaski 3
22 Marcin Waszkiewicz KS Michałowo 3
23 Wojciech Mickiewicz Sparta Augustów 3
24 Mateusz Zambrowski Wissa Szczuczyn 3
25 Paweł Stasiński Sparta Augustów 3
26 Przemysław Mystkowski Jagiellonia II Białystok 3
27 Patryk Poliński Promień Mońki 3
28 Dawid Polkowski Jagiellonia II Białystok 2
29 Daniel Kacprzyk ŁKS 1926 Łomża 2
30 Kacper Szadłowski Jagiellonia II Białystok 2
31 Mateusz Kalinowski MOSP Białystok 2
32 Karol Janik Warmia Grajewo 2
33 Paweł Zaniewski Sparta Augustów 2
34 Krzysztof Toporkiewicz Jagiellonia II Białystok 2
35 Maciej Stachelek Krypnianka Krypno 2
36 Piotr Skiepko KS Michałowo 2
37 Maciej Odyjewski Hetman Białystok 2
38 Paweł Krupiński Sparta Augustów 2
39 Adam Orłowski Krypnianka Krypno 2
40 Michał Sobolewski Dąb Dąbrowa Białostocka 2
41 Patryk Czerech Jagiellonia II Białystok 2
42 Damian Łazarczyk Wissa Szczuczyn 2
43 Dawid Kondratowicz Warmia Grajewo 2
44 Łukasz Gryko KS Michałowo 2
45 Krzysztof Klim Promień Mońki 2
46 Piotr Gawędzki Krypnianka Krypno 2
47 Jacek Stefanowicz Krypnianka Krypno 2
48 Patryk Dłuski Sparta 1951 Szepietowo 2
49 Przemysław Zarzecki Warmia Grajewo 2
50 Radosław Ołów Dąb Dąbrowa Białostocka 2
51 Aleksander Popławski Biebrza Goniądz 2
52 Paweł Stasiński Sparta Augustów 2
53 Patryk Niemczynowicz Tur Bielsk Podlaski 2
54 Konrad Adamczyk ŁKS 1926 Łomża 2
55 Robert Speichler ŁKS 1926 Łomża 2
56 Karol Struski Jagiellonia II Białystok 2
57 Szymon Pęza Tur Bielsk Podlaski 2
58 Paweł Drażba Warmia Grajewo 2
59 Ognjen Mudrinski Jagiellonia II Białystok 1
60 Bartosz Bayer Jagiellonia II Białystok 1
61 Damian Purta Promień Mońki 1
62 Dawid Stechelek Promień Mońki 1
63 Mateusz Purta Biebrza Goniądz 1
64 Adam Niemira Sparta 1951 Szepietowo 1
65 Łukasz Wirżyński Hetman Białystok 1
66 Kamil Mróz MOSP Białystok 1
67 Mateusz Mikołajczyk Sokół 1946 Sokółka 1
68 Hubert Stachurski Sokół 1946 Sokółka 1
69 Kacper Śleszyński Warmia Grajewo 1
70 Marcin Świderski Wissa Szczuczyn 1
71 Piotr Wiktorzak Biebrza Goniądz 1
72 Paweł Zabrocki KS Michałowo 1
73 Łukasz Bagrowski MOSP Białystok 1
74 Mateusz Prolejko KS Michałowo 1
75 Karol Chrzanowski Hetman Białystok 1
76 Adrian Turowski Krypnianka Krypno 1
77 Igor Legenzow Dąb Dąbrowa Białostocka 1
78 Reinaldo Melao ŁKS 1926 Łomża 1
79 Krystian Pawczyński ŁKS 1926 Łomża 1
80 Kamil Ulman Biebrza Goniądz 1
81 Kamil Yamaguchi Biebrza Goniądz 1
82 Arkadiusz Bogdaniuk Biebrza Goniądz 1
83 Mateusz Knoch Sparta Augustów 1
84 Paweł Wasiulewski Wissa Szczuczyn 1
85 Robert Cychol Wissa Szczuczyn 1
86 Paweł Greś Sokół 1946 Sokółka 1
87 Marcin Arciszewski Warmia Grajewo 1
88 Jan Bińczak Biebrza Goniądz 1
89 Kamil Gryko MOSP Białystok 1
90 Marcin Malewski Cresovia Siemiatycze 1
91 Mateusz Dawidziuk Cresovia Siemiatycze 1
92 Jakub Płoszkiewicz Jagiellonia II Białystok 1
93 Maciej Kozłowski ŁKS 1926 Łomża 1
94 Karol Car Tur Bielsk Podlaski 1
95 Przemysław Jasiński Biebrza Goniądz 1
96 Michał Czarnecki Sparta 1951 Szepietowo 1
97 Tomasz Rogowski Sparta 1951 Szepietowo 1
98 Kacper Niebrzydowski Warmia Grajewo 1
99 Patryk Pawełko Promień Mońki 1
100 Paweł Gnidziejko Promień Mońki 1
101 Przemysław Chyrchała Jagiellonia II Białystok 1
102 Kamil Sakowicz Jagiellonia II Białystok 1
103 Michał Kapla MOSP Białystok 1
104 Łukasz Wojno Hetman Białystok 1
105 Jakub Tomar Sokół 1946 Sokółka 1
106 Kamil Wilczewski Dąb Dąbrowa Białostocka 1
107 Piotr Snarski Krypnianka Krypno 1
108 Patryk Ołów Dąb Dąbrowa Białostocka 1
109 Przemysław Koźlik KS Michałowo 1
110 Dawid Charkiewicz KS Michałowo 1
111 Emil Gołaszewski Sparta 1951 Szepietowo 1
112 Jakub Walendziuk Cresovia Siemiatycze 1
113 Szymon Leszek Hetman Białystok 1
114 Mateusz Lisowski Promień Mońki 1
115 Tomasz Brzozowski ŁKS 1926 Łomża 1
116 Piotr Wyszyński Wissa Szczuczyn 1
117 Dawid Tochwin Sokół 1946 Sokółka 1
118 Krystian Czerech Krypnianka Krypno 1
119 Edison Fernandes da Silva Warmia Grajewo 1
120 Mateusz Cybulski Warmia Grajewo 1
121 Konrad Kopiczko Sparta Augustów 1
122 Rafał Karolczuk Cresovia Siemiatycze 1
123 Kacper Jasiński Sparta Augustów 1
124 Łukasz Godlewski Promień Mońki 1
125 Wiktor Walczak ŁKS 1926 Łomża 1
126 Maciej Listowski ŁKS 1926 Łomża 1
127 Marko Poletanović Jagiellonia II Białystok 1
128 Oleh Horin Jagiellonia II Białystok 1
129 Mikołaj Wasilewski Jagiellonia II Białystok 1
130 Rafał Gosko Krypnianka Krypno 1
131 Gabriel Krupiński Wissa Szczuczyn 1
132 Jakub Jeleszuk Cresovia Siemiatycze 1
133 Adam Barwiejuk Cresovia Siemiatycze 1
134 Michał Walczuk Tur Bielsk Podlaski 1
135 Marcin Mikucki Warmia Grajewo 1
136 Norbert Rutkowski MOSP Białystok 1