IV liga małopolska (wschodnia) sezon 2018/2019

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Poprad Muszyna 30 54 13 15 2 32 12 20
2 Unia Tarnów 30 52 12 16 2 34 10 24
3 Limanovia Limanowa 30 50 12 14 4 34 16 18
4 Sandecja II Nowy Sącz 30 42 9 15 6 33 20 13
5 Orkan Szczyrzyc 30 41 8 17 5 25 21 4
6 Watra Białka Tatrzańska 30 40 8 16 6 33 30 3
7 Barciczanka Barcice 30 38 8 14 8 24 26 -2
8 Okocimski KS Brzesko 30 36 7 15 8 22 24 -2
9 Glinik Gorlice 30 34 6 16 8 20 32 -12
10 GKS Drwinia 30 34 6 16 8 22 26 -4
11 Lubań Maniowy 30 33 5 18 7 18 17 1
12 Tarnovia Tarnów 30 33 5 18 7 18 23 -5
13 Bocheński KS 30 32 5 17 8 24 33 -9
14 LKS Szaflary 30 31 5 16 9 15 28 -13
15 Dunajec Zakliczyn 30 27 3 18 9 22 32 -10
16 Olimpia Pisarzowa 30 15 0 15 15 11 37 -26
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga małopolska (wschodnia) sezon 2018/2019

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Limanovia Limanowa 15 33 9 6 0 24 7 17
2 Poprad Muszyna 15 29 7 8 0 15 5 10
3 Unia Tarnów 15 29 7 8 0 17 5 12
4 Orkan Szczyrzyc 15 28 7 7 1 18 7 11
5 Watra Białka Tatrzańska 15 28 7 7 1 24 11 13
6 Barciczanka Barcice 15 28 7 7 1 20 6 14
7 Sandecja II Nowy Sącz 15 26 6 8 1 23 8 15
8 GKS Drwinia 15 21 4 9 2 15 10 5
9 Okocimski KS Brzesko 15 20 4 8 3 12 10 2
10 Bocheński KS 15 20 4 8 3 13 12 1
11 Tarnovia Tarnów 15 19 3 10 2 10 9 1
12 Glinik Gorlice 15 18 3 9 3 9 12 -3
13 Lubań Maniowy 15 18 3 9 3 10 9 1
14 LKS Szaflary 15 18 4 6 5 10 15 -5
15 Dunajec Zakliczyn 15 13 1 10 4 6 12 -6
16 Olimpia Pisarzowa 15 8 0 8 7 4 19 -15
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga małopolska (wschodnia) sezon 2018/2019

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Poprad Muszyna 15 25 6 7 2 17 7 10
2 Unia Tarnów 15 23 5 8 2 17 5 12
3 Limanovia Limanowa 15 17 3 8 4 10 9 1
4 Sandecja II Nowy Sącz 15 16 3 7 5 10 12 -2
5 Okocimski KS Brzesko 15 16 3 7 5 10 14 -4
6 Glinik Gorlice 15 16 3 7 5 11 20 -9
7 Lubań Maniowy 15 15 2 9 4 8 8 0
8 Tarnovia Tarnów 15 14 2 8 5 8 14 -6
9 Dunajec Zakliczyn 15 14 2 8 5 16 20 -4
10 Orkan Szczyrzyc 15 13 1 10 4 7 14 -7
11 GKS Drwinia 15 13 2 7 6 7 16 -9
12 LKS Szaflary 15 13 1 10 4 5 13 -8
13 Watra Białka Tatrzańska 15 12 1 9 5 9 19 -10
14 Bocheński KS 15 12 1 9 5 11 21 -10
15 Barciczanka Barcice 15 10 1 7 7 4 20 -16
16 Olimpia Pisarzowa 15 7 0 7 8 7 18 -11
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Barciczanka Barcice

Gospodarze Wynik Goście Data
Barciczanka Barcice 3 - 0 Olimpia Pisarzowa 23 marca 2019
Bocheński KS 3 - 0 Barciczanka Barcice 16 marca 2019
Barciczanka Barcice 2 - 1 Limanovia Limanowa 12 listopada 2018
Lubań Maniowy 2 - 0 Barciczanka Barcice 4 listopada 2018
Barciczanka Barcice 2 - 0 Okocimski KS Brzesko 27 października 2018
Watra Białka Tatrzańska 4 - 1 Barciczanka Barcice 20 października 2018
Barciczanka Barcice 0 - 2 Poprad Muszyna 13 października 2018
Orkan Szczyrzyc 1 - 0 Barciczanka Barcice 6 października 2018
Barciczanka Barcice 4 - 1 Dunajec Zakliczyn 29 września 2018
LKS Szaflary 3 - 0 Barciczanka Barcice 22 września 2018
Barciczanka Barcice 2 - 0 GKS Drwinia 15 września 2018
Sandecja II Nowy Sącz 5 - 1 Barciczanka Barcice 9 września 2018
Barciczanka Barcice 1 - 1 Unia Tarnów 1 września 2018
Glinik Gorlice 1 - 0 Barciczanka Barcice 25 sierpnia 2018
Barciczanka Barcice 3 - 0 Tarnovia Tarnów 17 sierpnia 2018
Olimpia Pisarzowa 1 - 2 Barciczanka Barcice 15 sierpnia 2018
Barciczanka Barcice 3 - 1 Bocheński KS 10 sierpnia 2018
Barciczanka Barcice 0 - 6 Hutnik Kraków 24 czerwca 2018
Hutnik Kraków 2 - 1 Barciczanka Barcice 16 czerwca 2018
Poprad Rytro 0 - 6 Barciczanka Barcice 9 czerwca 2018
Barciczanka Barcice 5 - 0 Tuchovia Tuchów 2 czerwca 2018
Watra Białka Tatrzańska 1 - 2 Barciczanka Barcice 31 maja 2018
Barciczanka Barcice 6 - 2 Tarnovia Tarnów 25 maja 2018
GKS Drwinia 2 - 0 Barciczanka Barcice 20 maja 2018
Barciczanka Barcice 5 - 0 KS Tymbark 12 maja 2018
Barciczanka Barcice 2 - 1 Glinik Gorlice 9 maja 2018
Sandecja II Nowy Sącz 3 - 0 Barciczanka Barcice 3 maja 2018
Poprad Muszyna 2 - 0 Barciczanka Barcice 28 kwietnia 2018
Barciczanka Barcice 3 - 2 Bocheński KS 20 kwietnia 2018
Limanovia Limanowa 1 - 1 Barciczanka Barcice 15 kwietnia 2018
Barciczanka Barcice 4 - 1 Wolania Wola Rzędzińska 7 kwietnia 2018
Lubań Maniowy 2 - 0 Barciczanka Barcice 31 marca 2018
Barciczanka Barcice 1 - 1 MLKS Żabno 24 marca 2018
Barciczanka Barcice 5 - 0 Olimpia Pisarzowa 17 marca 2018
Barciczanka Barcice 0 - 0 Poprad Rytro 11 listopada 2017
Tuchovia Tuchów 0 - 2 Barciczanka Barcice 4 listopada 2017
Barciczanka Barcice 2 - 1 Watra Białka Tatrzańska 28 października 2017
Tarnovia Tarnów 3 - 1 Barciczanka Barcice 21 października 2017
Barciczanka Barcice 4 - 2 GKS Drwinia 15 października 2017
KS Tymbark 1 - 5 Barciczanka Barcice 7 października 2017
Glinik Gorlice 2 - 1 Barciczanka Barcice 30 września 2017
Barciczanka Barcice 4 - 1 Sandecja II Nowy Sącz 23 września 2017
Olimpia Pisarzowa 1 - 2 Barciczanka Barcice 17 września 2017
Barciczanka Barcice 1 - 0 Poprad Muszyna 9 września 2017
Bocheński KS 3 - 0 Barciczanka Barcice 2 września 2017
Barciczanka Barcice 0 - 2 Limanovia Limanowa 26 sierpnia 2017
Wolania Wola Rzędzińska 0 - 2 Barciczanka Barcice 19 sierpnia 2017
Barciczanka Barcice 3 - 0 Lubań Maniowy 15 sierpnia 2017
MLKS Żabno 2 - 2 Barciczanka Barcice 12 sierpnia 2017
Barciczanka Barcice 2 - 4 Poprad Muszyna 17 czerwca 2017
Bocheński KS 0 - 4 Barciczanka Barcice 10 czerwca 2017
Lubań Maniowy 0 - 0 Barciczanka Barcice 6 czerwca 2017
Barciczanka Barcice 1 - 1 GKS Drwinia 3 czerwca 2017
Poprad Rytro 0 - 0 Barciczanka Barcice 28 maja 2017
Barciczanka Barcice 0 - 1 Skalnik Kamionka Wielka 20 maja 2017
Glinik Gorlice 1 - 1 Barciczanka Barcice 13 maja 2017
Barciczanka Barcice 3 - 1 Sokół Borzęcin Górny 6 maja 2017
Jadowniczanka Jadowniki 0 - 2 Barciczanka Barcice 3 maja 2017
Barciczanka Barcice 1 - 0 Tarnovia Tarnów 29 kwietnia 2017
Barciczanka Barcice 1 - 0 KS Tymbark 15 kwietnia 2017
Limanovia Limanowa 2 - 1 Barciczanka Barcice 8 kwietnia 2017
Watra Białka Tatrzańska 0 - 2 Barciczanka Barcice 1 kwietnia 2017
Orkan Szczyrzyc 1 - 3 Barciczanka Barcice 26 marca 2017
Barciczanka Barcice 0 - 0 Wolania Wola Rzędzińska 18 marca 2017
Poprad Muszyna 0 - 1 Barciczanka Barcice 11 listopada 2016
Barciczanka Barcice 1 - 0 Bocheński KS 5 listopada 2016
GKS Drwinia 1 - 0 Barciczanka Barcice 30 października 2016
Barciczanka Barcice 3 - 0 Poprad Rytro 22 października 2016
Skalnik Kamionka Wielka 0 - 0 Barciczanka Barcice 15 października 2016
Barciczanka Barcice 3 - 0 Glinik Gorlice 8 października 2016
Sokół Borzęcin Górny 1 - 2 Barciczanka Barcice 1 października 2016
Barciczanka Barcice 4 - 1 Jadowniczanka Jadowniki 24 września 2016
Tarnovia Tarnów 0 - 1 Barciczanka Barcice 18 września 2016
Barciczanka Barcice 2 - 2 Lubań Maniowy 10 września 2016
KS Tymbark 1 - 3 Barciczanka Barcice 3 września 2016
Barciczanka Barcice 1 - 3 Limanovia Limanowa 31 sierpnia 2016
Barciczanka Barcice 3 - 1 Watra Białka Tatrzańska 28 sierpnia 2016
Barciczanka Barcice 2 - 0 Orkan Szczyrzyc 20 sierpnia 2016
Wolania Wola Rzędzińska 0 - 3 Barciczanka Barcice 13 sierpnia 2016
LKS Szaflary 1 - 7 Barciczanka Barcice 11 czerwca 2016
Barciczanka Barcice 5 - 0 Ciężkowianka Ciężkowice 5 czerwca 2016
Tuchovia Tuchów 1 - 3 Barciczanka Barcice 29 maja 2016
Barciczanka Barcice 6 - 0 KS Zakopane 25 maja 2016
Lubań Maniowy 1 - 1 Barciczanka Barcice 22 maja 2016
Barciczanka Barcice 0 - 0 Watra Białka Tatrzańska 14 maja 2016
MLKS Żabno 1 - 2 Barciczanka Barcice 8 maja 2016
Barciczanka Barcice 6 - 0 Sokół Borzęcin Górny 3 maja 2016
Sandecja II Nowy Sącz 3 - 3 Barciczanka Barcice 30 kwietnia 2016
Barciczanka Barcice 1 - 3 Poprad Rytro 24 kwietnia 2016
Glinik Gorlice 1 - 1 Barciczanka Barcice 20 kwietnia 2016
Barciczanka Barcice 5 - 0 Bocheński KS 17 kwietnia 2016
GKS Drwinia 1 - 3 Barciczanka Barcice 10 kwietnia 2016
Skalnik Kamionka Wielka 2 - 2 Barciczanka Barcice 2 kwietnia 2016
Barciczanka Barcice 3 - 1 KS Tymbark 26 marca 2016
Barciczanka Barcice 0 - 2 LKS Szaflary 7 listopada 2015
Ciężkowianka Ciężkowice 0 - 4 Barciczanka Barcice 31 października 2015
Barciczanka Barcice 0 - 2 Tuchovia Tuchów 24 października 2015
KS Zakopane 0 - 3 Barciczanka Barcice 18 października 2015
Barciczanka Barcice 1 - 3 Lubań Maniowy 10 października 2015
Watra Białka Tatrzańska 2 - 0 Barciczanka Barcice 3 października 2015
Barciczanka Barcice 3 - 1 MLKS Żabno 26 września 2015
Sokół Borzęcin Górny 1 - 1 Barciczanka Barcice 20 września 2015
Barciczanka Barcice 4 - 0 Sandecja II Nowy Sącz 10 września 2015
Poprad Rytro 3 - 3 Barciczanka Barcice 6 września 2015
Barciczanka Barcice 0 - 2 Glinik Gorlice 29 sierpnia 2015
Bocheński KS 2 - 3 Barciczanka Barcice 26 sierpnia 2015
Barciczanka Barcice 1 - 0 GKS Drwinia 23 sierpnia 2015
Barciczanka Barcice 1 - 0 Skalnik Kamionka Wielka 14 sierpnia 2015
KS Tymbark 0 - 5 Barciczanka Barcice 8 sierpnia 2015
Barciczanka Barcice 7 - 4 Podhale Nowy Targ 20 czerwca 2015
Barciczanka Barcice 0 - 0 Podhale Nowy Targ 20 czerwca 2015
Bocheński KS 1 - 1 Barciczanka Barcice 13 czerwca 2015
Bocheński KS 0 - 0 Barciczanka Barcice 13 czerwca 2015
Barciczanka Barcice 2 - 0 MLKS Żabno 6 czerwca 2015
Barciczanka Barcice 0 - 0 MLKS Żabno 6 czerwca 2015
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 3 - 3 Barciczanka Barcice 4 czerwca 2015
Barciczanka Barcice 1 - 1 Sokół Borzęcin Górny 30 maja 2015
GKS Drwinia 2 - 4 Barciczanka Barcice 24 maja 2015
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 0 - 0 Barciczanka Barcice 23 maja 2015
Barciczanka Barcice 0 - 0 Sokół Borzęcin Górny 16 maja 2015
Barciczanka Barcice 6 - 0 Poprad Rytro 15 maja 2015
Glinik Gorlice 0 - 0 Barciczanka Barcice 9 maja 2015
GKS Drwinia 0 - 0 Barciczanka Barcice 9 maja 2015
Barciczanka Barcice 2 - 1 Watra Białka Tatrzańska 2 maja 2015
Barciczanka Barcice 0 - 0 Poprad Rytro 2 maja 2015
KS Zakopane 0 - 2 Barciczanka Barcice 25 kwietnia 2015
Glinik Gorlice 0 - 0 Barciczanka Barcice 25 kwietnia 2015
Barciczanka Barcice 3 - 0 Rylovia Rylowa 18 kwietnia 2015
Barciczanka Barcice 0 - 0 Watra Białka Tatrzańska 18 kwietnia 2015
KS Zakopane 0 - 0 Barciczanka Barcice 11 kwietnia 2015
Skalnik Kamionka Wielka 0 - 0 Barciczanka Barcice 11 kwietnia 2015
Barciczanka Barcice 0 - 0 Rylovia Rylowa 4 kwietnia 2015
Barciczanka Barcice 3 - 0 Sandecja II Nowy Sącz 4 kwietnia 2015
LKS Nowa Jastrząbka 0 - 3 Barciczanka Barcice 28 marca 2015
Skalnik Kamionka Wielka 0 - 0 Barciczanka Barcice 28 marca 2015
Barciczanka Barcice 0 - 0 Sandecja II Nowy Sącz 21 marca 2015
Barciczanka Barcice 4 - 3 Lubań Maniowy 21 marca 2015
LKS Nowa Jastrząbka 0 - 0 Barciczanka Barcice 14 marca 2015
Barciczanka Barcice 0 - 0 Lubań Maniowy 7 marca 2015
Podhale Nowy Targ 3 - 2 Barciczanka Barcice 8 listopada 2014
Barciczanka Barcice 5 - 2 Bocheński KS 2 listopada 2014
MLKS Żabno 2 - 1 Barciczanka Barcice 26 października 2014
Barciczanka Barcice 1 - 0 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 19 października 2014
Sokół Borzęcin Górny 0 - 1 Barciczanka Barcice 12 października 2014
Barciczanka Barcice 1 - 2 GKS Drwinia 5 października 2014
Poprad Rytro 3 - 2 Barciczanka Barcice 28 września 2014
Barciczanka Barcice 2 - 2 Glinik Gorlice 21 września 2014
Watra Białka Tatrzańska 4 - 2 Barciczanka Barcice 14 września 2014
Rylovia Rylowa 0 - 4 Barciczanka Barcice 7 września 2014
Barciczanka Barcice 2 - 0 Skalnik Kamionka Wielka 30 sierpnia 2014
Sandecja II Nowy Sącz 0 - 2 Barciczanka Barcice 23 sierpnia 2014
Barciczanka Barcice 3 - 0 LKS Nowa Jastrząbka 17 sierpnia 2014
Barciczanka Barcice 2 - 2 KS Zakopane 14 sierpnia 2014
Lubań Maniowy 1 - 1 Barciczanka Barcice 10 sierpnia 2014
Barciczanka Barcice 3 - 2 Tuchovia Tuchów 21 czerwca 2014
LKS Nowa Jastrząbka 2 - 2 Barciczanka Barcice 14 czerwca 2014
Barciczanka Barcice 2 - 3 Skalnik Kamionka Wielka 7 czerwca 2014
Wolania Wola Rzędzińska 4 - 0 Barciczanka Barcice 4 czerwca 2014
Jadowniczanka Jadowniki 2 - 2 Barciczanka Barcice 31 maja 2014
Barciczanka Barcice 1 - 0 Watra Białka Tatrzańska 24 maja 2014
Barciczanka Barcice 3 - 0 Turbacz Mszana Dolna 14 maja 2014
KS Zakopane 4 - 0 Barciczanka Barcice 11 maja 2014
Barciczanka Barcice 0 - 0 MLKS Żabno 3 maja 2014
KS Tymbark 1 - 2 Barciczanka Barcice 1 maja 2014
Barciczanka Barcice 0 - 0 Glinik Gorlice 26 kwietnia 2014
Rylovia Rylowa 2 - 1 Barciczanka Barcice 19 kwietnia 2014
Barciczanka Barcice 1 - 0 Sokół Borzęcin Górny 12 kwietnia 2014
Sandecja II Nowy Sącz 0 - 2 Barciczanka Barcice 5 kwietnia 2014
Barciczanka Barcice 2 - 1 Lubań Maniowy 29 marca 2014
Barciczanka Barcice 0 - 3 Rylovia Rylowa 9 listopada 2013
Tuchovia Tuchów 1 - 1 Barciczanka Barcice 3 listopada 2013
Barciczanka Barcice 0 - 2 LKS Nowa Jastrząbka 26 października 2013
Skalnik Kamionka Wielka 2 - 1 Barciczanka Barcice 20 października 2013
Barciczanka Barcice 2 - 0 Jadowniczanka Jadowniki 12 października 2013
Watra Białka Tatrzańska 0 - 3 Barciczanka Barcice 6 października 2013
Barciczanka Barcice 0 - 0 Wolania Wola Rzędzińska 28 września 2013
Turbacz Mszana Dolna 0 - 2 Barciczanka Barcice 22 września 2013
Barciczanka Barcice 3 - 3 KS Zakopane 18 września 2013
MLKS Żabno 1 - 1 Barciczanka Barcice 14 września 2013
Barciczanka Barcice 1 - 4 KS Tymbark 8 września 2013
Glinik Gorlice 0 - 0 Barciczanka Barcice 1 września 2013
Sokół Borzęcin Górny 2 - 2 Barciczanka Barcice 17 sierpnia 2013
Barciczanka Barcice 2 - 1 Sandecja II Nowy Sącz 14 sierpnia 2013
Lubań Maniowy 3 - 2 Barciczanka Barcice 11 sierpnia 2013

IV liga małopolska (wschodnia) sezon 2018/2019

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Łukasz Pazurkiewicz Watra Białka Tatrzańska 15
2 Mateusz Lampart Limanovia Limanowa 11
3 Konrad Grela Glinik Gorlice 11
4 Mateusz Wilk Poprad Muszyna 8
5 Florian Kamiński LKS Szaflary 7
6 Łukasz Popiela Unia Tarnów 6
7 Krzysztof Podgórniak Poprad Muszyna 6
8 Sylwester Tokarz Sandecja II Nowy Sącz 6
9 Mateusz Wójcik Dunajec Zakliczyn 5
10 Roman Stepankow GKS Drwinia 5
11 Adrian Wójcik Dunajec Zakliczyn 5
12 Marcin Krywoborodenko Orkan Szczyrzyc 5
13 Marek Maślejak Barciczanka Barcice 5
14 Sebastian Jacak Limanovia Limanowa 4
15 Ernest Świętek Bocheński KS 4
16 Wojciech Mącior Tarnovia Tarnów 4
17 Mateusz Nowak Unia Tarnów 4
18 Arkadiusz Serafin Limanovia Limanowa 4
19 Tomasz Kołbon Watra Białka Tatrzańska 4
20 Jakub Dobranowski Watra Białka Tatrzańska 4
21 Jakub Kasperczyk Lubań Maniowy 4
22 Sylwester Kurnyta Lubań Maniowy 4
23 Krzysztof Piekarczyk Orkan Szczyrzyc 4
24 Michał Bajda GKS Drwinia 3
25 Maciej Rogóż Bocheński KS 3
26 Piotr Drozdowicz Unia Tarnów 3
27 Daniel Policht Okocimski KS Brzesko 3
28 Sebastian Gąsiorek Watra Białka Tatrzańska 3
29 Kamil Wójcik Dunajec Zakliczyn 3
30 Marcel Tyl Unia Tarnów 3
31 Dominik Wardzała Unia Tarnów 3
32 Rafał Gadzina Limanovia Limanowa 3
33 Przemysław Bury Okocimski KS Brzesko 3
34 Bartłomiej Żurek Limanovia Limanowa 3
35 Daniel Bukowiec Bocheński KS 3
36 Sergiusz Kostecki Okocimski KS Brzesko 2
37 Szymon Adamski Unia Tarnów 2
38 Daniel Kmak Barciczanka Barcice 2
39 Grzegorz Mus GKS Drwinia 2
40 Sebastian Szczepański Sandecja II Nowy Sącz 2
41 Dariusz Gwiżdż Dunajec Zakliczyn 2
42 Marcin Flis Sandecja II Nowy Sącz 2
43 Andrzej Rabiański Watra Białka Tatrzańska 2
44 Baran Kamil Poprad Muszyna 2
45 Dawid Węglowski Poprad Muszyna 2
46 Mateusz Matlęga Limanovia Limanowa 2
47 Paweł Matras Limanovia Limanowa 2
48 Piotr Gogola Glinik Gorlice 2
49 Mateusz Firek Lubań Maniowy 2
50 Damian Kubicki Olimpia Pisarzowa 2
51 Artur Kiełbasa Dunajec Zakliczyn 2
52 Mateusz Wawryka Okocimski KS Brzesko 2
53 Tomasz Bomba Poprad Muszyna 2
54 Artur Biały Unia Tarnów 2
55 Sławomir Zubel Tarnovia Tarnów 2
56 Błażej Gumuła GKS Drwinia 2
57 Sławomir Boczoń Orkan Szczyrzyc 2
58 Józef Piwowarczyk Barciczanka Barcice 2
59 Wojciech Janur Barciczanka Barcice 2
60 Tomasz Gałka Okocimski KS Brzesko 2
61 Daniel Nowak Limanovia Limanowa 2
62 Sebastian Palonek GKS Drwinia 2
63 Łukasz Fasuga GKS Drwinia 2
64 Wojciech Fritz Poprad Muszyna 2
65 Wiktor Nowak Sandecja II Nowy Sącz 2
66 Dawid Lizak Okocimski KS Brzesko 2
67 Bartłomiej Limanówka Orkan Szczyrzyc 2
68 Kamil Klusek Bocheński KS 2
69 Michał Czubin Watra Białka Tatrzańska 2
70 Tomasz Grzyb Okocimski KS Brzesko 2
71 Bartłomiej Darowski Poprad Muszyna 2
72 Dominik Juszczak Bocheński KS 2
73 Krzysztof Tarasek Barciczanka Barcice 2
74 Tomasz Cygan GKS Drwinia 1
75 Hubert Pachowicz Limanovia Limanowa 1
76 Michał Tabor Orkan Szczyrzyc 1
77 Karol Matras Sandecja II Nowy Sącz 1
78 Marcin Motak Bocheński KS 1
79 Bartosz Tokarczyk Tarnovia Tarnów 1
80 Marcin Szary Glinik Gorlice 1
81 Łukasz Krzysztoń Glinik Gorlice 1
82 Mateusz Orzechowski Poprad Muszyna 1
83 Bartłomiej Dudzic Sandecja II Nowy Sącz 1
84 Daniel Zaucha Tarnovia Tarnów 1
85 Jakub Dziedzic Glinik Gorlice 1
86 Wojciech Tomala GKS Drwinia 1
87 Wojciech Kubon Tarnovia Tarnów 1
88 Dominik Gorlicki Lubań Maniowy 1
89 Artur Kiełbasa Dunajec Zakliczyn 1
90 Maciej Krzyżak Limanovia Limanowa 1
91 Krzysztof Wojtanek LKS Szaflary 1
92 Maciej Grojec GKS Drwinia 1
93 Dawid Basta Barciczanka Barcice 1
94 Piotr Nowak Tarnovia Tarnów 1
95 Kamil Tyrka Unia Tarnów 1
96 Marcin Kurek Orkan Szczyrzyc 1
97 Dominik Pieprzyca GKS Drwinia 1
98 Dawid Flaszka Sandecja II Nowy Sącz 1
99 Michał Szeliga Sandecja II Nowy Sącz 1
100 Dariusz Łukasik Sandecja II Nowy Sącz 1
101 Dawid Flaszka Sandecja II Nowy Sącz 1
102 Łukasz Krupa Barciczanka Barcice 1
103 Daniel Wzorek Dunajec Zakliczyn 1
104 Marcel Nowak Tarnovia Tarnów 1
105 Dariusz Baboń LKS Szaflary 1
106 Wiktor Nagrodzki Bocheński KS 1
107 Tomasz Olejarz Orkan Szczyrzyc 1
108 Szymon Skrzypiec Olimpia Pisarzowa 1
109 Patryk Klich Tarnovia Tarnów 1
110 Jakub Berliński GKS Drwinia 1
111 Mariusz Merklinger Barciczanka Barcice 1
112 Kacper Nytko Unia Tarnów 1
113 Mirosław Tabor Bocheński KS 1
114 Sebastian Świerzbiński Watra Białka Tatrzańska 1
115 Krzysztof Mirek Olimpia Pisarzowa 1
116 Dawid Polański Poprad Muszyna 1
117 Mateusz Pawlikowski LKS Szaflary 1
118 Maciej Ślazyk Orkan Szczyrzyc 1
119 Kamil Ogorzały Sandecja II Nowy Sącz 1
120 Rafał Kuchta Watra Białka Tatrzańska 1
121 Damian Cebula Olimpia Pisarzowa 1
122 Michał Augustyn Olimpia Pisarzowa 1
123 Maciej Solarz Poprad Muszyna 1
124 Kamil Kurczab Limanovia Limanowa 1
125 Wiktor Weber Olimpia Pisarzowa 1
126 Artur Majchrowski Barciczanka Barcice 1
127 Piotr Marynowski Glinik Gorlice 1
128 Maciej Górecki Lubań Maniowy 1
129 Dawid Słowik Olimpia Pisarzowa 1
130 Patryk Kwiatek LKS Szaflary 1
131 Mateusz Motłoch GKS Drwinia 1