IV liga małopolska (zachodnia) sezon 2020/2021

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wiślanie Jaśkowice 13 32 10 2 1 46 8 38
2 Orzeł Ryczów 13 29 9 2 2 27 13 14
3 Dalin Myślenice 13 26 8 2 3 28 19 9
4 Beskid Andrychów 13 26 8 2 3 26 17 9
5 Sokół Kocmyrzów Baranówka 14 25 7 4 3 30 14 16
6 Pcimianka Pcim 13 21 6 3 4 23 15 8
7 Unia Oświęcim 13 21 6 3 4 24 19 5
8 MKS Trzebinia 13 21 6 3 4 25 21 4
9 KS Chełmek 14 20 6 2 6 28 20 8
10 LKS Jawiszowice 12 18 5 3 4 23 22 1
11 LKS Śledziejowice 13 17 5 2 6 25 35 -10
12 Orzeł Piaski Wielkie 13 17 5 2 6 14 24 -10
13 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 13 17 5 2 6 18 29 -11
14 Clepardia Kraków 13 16 4 4 5 26 23 3
15 Garbarnia II Kraków 14 13 3 4 7 19 27 -8
16 Słomniczanka Słomniki 13 10 3 1 9 15 30 -15
17 Strażak Rajsko 12 9 2 3 7 12 28 -16
18 Puszcza II Niepołomice 13 8 2 2 9 13 32 -19
19 Proszowianka Proszowice 13 2 0 2 11 7 33 -26
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga małopolska (zachodnia) sezon 2020/2021

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wiślanie Jaśkowice 8 22 7 1 0 35 4 31
2 Orzeł Ryczów 8 19 6 1 1 17 10 7
3 Dalin Myślenice 7 16 5 1 1 14 8 6
4 MKS Trzebinia 6 16 5 1 0 17 5 12
5 Sokół Kocmyrzów Baranówka 6 14 4 2 0 21 5 16
6 Beskid Andrychów 7 13 4 1 2 15 12 3
7 KS Chełmek 7 13 4 1 2 14 6 8
8 Pcimianka Pcim 7 12 3 3 1 14 5 9
9 Unia Oświęcim 7 11 3 2 2 9 9 0
10 LKS Jawiszowice 4 10 3 1 0 9 3 6
11 LKS Śledziejowice 7 10 3 1 3 18 19 -1
12 Orzeł Piaski Wielkie 7 9 3 0 4 9 9 0
13 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 6 9 3 0 3 8 11 -3
14 Clepardia Kraków 5 7 2 1 2 11 8 3
15 Strażak Rajsko 5 7 2 1 2 7 9 -2
16 Garbarnia II Kraków 6 5 1 2 3 9 13 -4
17 Puszcza II Niepołomice 7 5 1 2 4 6 16 -10
18 Słomniczanka Słomniki 8 4 1 1 6 8 17 -9
19 Proszowianka Proszowice 6 2 0 2 4 6 13 -7
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga małopolska (zachodnia) sezon 2020/2021

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Beskid Andrychów 6 13 4 1 1 11 5 6
2 Sokół Kocmyrzów Baranówka 8 11 3 2 3 9 9 0
3 Wiślanie Jaśkowice 5 10 3 1 1 11 4 7
4 Orzeł Ryczów 5 10 3 1 1 10 3 7
5 Dalin Myślenice 6 10 3 1 2 14 11 3
6 Unia Oświęcim 6 10 3 1 2 15 10 5
7 Pcimianka Pcim 6 9 3 0 3 9 10 -1
8 Clepardia Kraków 8 9 2 3 3 15 15 0
9 LKS Jawiszowice 8 8 2 2 4 14 19 -5
10 Orzeł Piaski Wielkie 6 8 2 2 2 5 15 -10
11 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 7 8 2 2 3 10 18 -8
12 Garbarnia II Kraków 8 8 2 2 4 10 14 -4
13 KS Chełmek 7 7 2 1 4 14 14 0
14 LKS Śledziejowice 6 7 2 1 3 7 16 -9
15 Słomniczanka Słomniki 5 6 2 0 3 7 13 -6
16 MKS Trzebinia 7 5 1 2 4 8 16 -8
17 Puszcza II Niepołomice 6 3 1 0 5 7 16 -9
18 Strażak Rajsko 7 2 0 2 5 5 19 -14
19 Proszowianka Proszowice 7 0 0 0 7 1 20 -19
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga małopolska (zachodnia) sezon 2020/2021

Czas bramek

Drużyna 1-15 16-30 31-45+ 46-60 61-75 76-90+
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1 1 1 4 7 5 3 7 3 8 3 3
Wiślanie Jaśkowice 8 0 7 2 4 0 6 3 5 0 17 2
Unia Oświęcim 1 2 3 1 3 6 3 1 7 2 7 7
Słomniczanka Słomniki 2 6 0 7 5 4 3 4 2 4 2 6
Strażak Rajsko 1 2 3 4 3 8 0 1 3 7 2 6
Sokół Kocmyrzów Baranówka 4 0 4 1 9 3 3 3 4 3 6 3
Puszcza II Niepołomice 1 4 1 8 4 4 2 2 2 2 3 11
Proszowianka Proszowice 0 2 0 3 1 5 1 5 3 8 3 9
Pcimianka Pcim 5 2 8 1 2 3 2 2 2 2 5 4
Orzeł Ryczów 2 1 3 5 4 1 4 0 5 3 8 3
Orzeł Piaski Wielkie 1 4 3 3 3 4 2 3 1 6 4 4
MKS Trzebinia 4 4 4 3 3 7 3 2 5 1 5 5
LKS Śledziejowice 0 5 4 2 4 5 6 9 8 2 4 10
LKS Jawiszowice 2 4 4 7 3 1 6 3 4 4 4 3
KS Chełmek 2 1 5 2 6 4 4 2 4 5 7 6
Garbarnia II Kraków 4 2 3 3 3 7 0 8 3 4 3 6
Dalin Myślenice 4 0 5 6 5 0 4 1 6 5 4 7
Clepardia Kraków 1 3 3 4 5 4 3 3 3 5 11 4
Beskid Andrychów 2 2 7 2 3 6 4 0 4 3 5 4
- bramki zdobyte, - bramki stracone

IV liga małopolska (zachodnia) sezon 2020/2021

Średnia ilość bramek

Lp. Drużyna M Śr. Br Śr. Bz Śr. Bs >2.5 <2.5
1 LKS Śledziejowice 13 4.62 1.92 2.69 92.31% 7.69%
2 Wiślanie Jaśkowice 13 4.15 3.54 0.62 92.31% 7.69%
3 Clepardia Kraków 13 3.77 2 1.77 69.23% 30.77%
4 LKS Jawiszowice 12 3.75 1.92 1.83 83.33% 16.67%
5 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 13 3.62 1.38 2.23 61.54% 38.46%
6 Dalin Myślenice 13 3.62 2.15 1.46 61.54% 38.46%
7 MKS Trzebinia 13 3.54 1.92 1.62 76.92% 23.08%
8 Słomniczanka Słomniki 13 3.46 1.15 2.31 84.62% 15.38%
9 Puszcza II Niepołomice 13 3.46 1 2.46 76.92% 23.08%
10 KS Chełmek 14 3.43 2 1.43 71.43% 28.57%
11 Strażak Rajsko 12 3.33 1 2.33 83.33% 16.67%
12 Unia Oświęcim 13 3.31 1.85 1.46 69.23% 30.77%
13 Beskid Andrychów 13 3.31 2 1.31 69.23% 30.77%
14 Garbarnia II Kraków 14 3.29 1.36 1.93 71.43% 28.57%
15 Sokół Kocmyrzów Baranówka 14 3.14 2.14 1 71.43% 28.57%
16 Proszowianka Proszowice 13 3.08 0.54 2.54 61.54% 38.46%
17 Orzeł Ryczów 13 3.08 2.08 1 61.54% 38.46%
18 Pcimianka Pcim 13 2.92 1.77 1.15 61.54% 38.46%
19 Orzeł Piaski Wielkie 13 2.92 1.08 1.85 46.15% 53.85%
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych, Śr. Bs - średnia bramek straconych, >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5

IV liga małopolska (zachodnia) sezon 2020/2021

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Adisa Monsuru Wiślanie Jaśkowice 12
2 Dawid Nagi KS Chełmek 11
3 Michał Górecki Dalin Myślenice 10
4 Michał Guja Sokół Kocmyrzów Baranówka 10
5 Kamil Karcz Beskid Andrychów 9
6 Mateusz Lampart Wiślanie Jaśkowice 8
7 Krzysztof Sadowski Clepardia Kraków 7
8 Marcin Kowalczyk LKS Śledziejowice 7
9 Michał Kowalik Wiślanie Jaśkowice 7
10 Wojciech Wojcieszyński Orzeł Ryczów 7
11 Piotr Sarota Słomniczanka Słomniki 6
12 Mariusz Sobala Beskid Andrychów 6
13 Marco Grandinetti Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 6
14 Paweł Piskorz MKS Trzebinia 6
15 Dawid Kałat Dalin Myślenice 6
16 Arkadiusz Czapla Unia Oświęcim 6
17 Artur Różycki Beskid Andrychów 6
18 Wojciech Dziadzio LKS Śledziejowice 6
19 Waldemar Luberda Pcimianka Pcim 5
20 Arkadiusz Chlebowski Clepardia Kraków 5
21 Krzysztof Maj LKS Śledziejowice 5
22 Bartosz Czarnecki Wiślanie Jaśkowice 5
23 Mateusz Stec Sokół Kocmyrzów Baranówka 5
24 Maciej Wcisło Wiślanie Jaśkowice 5
25 Adrian Korczyk LKS Jawiszowice 5
26 Mateusz Ciesielski Orzeł Piaski Wielkie 4
27 Bartosz Kiełbus Orzeł Ryczów 4
28 Patryk Mendela MKS Trzebinia 4
29 Mateusz Hankus KS Chełmek 4
30 Michał Chowaniec Unia Oświęcim 4
31 Szymon Pietrzyk Sokół Kocmyrzów Baranówka 4
32 Mark osei Assinor Sokół Kocmyrzów Baranówka 4
33 Damian Matyja Clepardia Kraków 4
34 Jakub Górecki Dalin Myślenice 4
35 Michał Ślaski Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 4
36 Paweł Zawrzykraj Sokół Kocmyrzów Baranówka 4
37 Kamil Majka KS Chełmek 4
38 Jakub Wojtaszek Puszcza II Niepołomice 4
39 Przemysław Pitry LKS Jawiszowice 4
40 Maciej Banik Pcimianka Pcim 3
41 Maciej Śliski Orzeł Piaski Wielkie 3
42 Wiktor Kołodziej Beskid Andrychów 3
43 Kamil Kowalczyk Garbarnia II Kraków 3
44 Kamil Szewczyk Unia Oświęcim 3
45 Mateusz Mrożek MKS Trzebinia 3
46 Dawid Kasza Słomniczanka Słomniki 3
47 Krystian Bloch KS Chełmek 3
48 Klemens Drobniak Orzeł Ryczów 3
49 Damian Zięba Garbarnia II Kraków 3
50 Kacper Pandyra Pcimianka Pcim 3
51 Konrad Wąsik Garbarnia II Kraków 3
52 Dawid Płonka LKS Jawiszowice 3
53 Patryk Senkowski Strażak Rajsko 3
54 Dominik Zalejski Garbarnia II Kraków 3
55 Tomasz Wróbel MKS Trzebinia 3
56 Mateusz Marszałek MKS Trzebinia 3
57 Adam Przeniosło Proszowianka Proszowice 3
58 Arkadiusz Garzeł Orzeł Ryczów 3
59 Seabstian Frączek Strażak Rajsko 3
60 Sebastian Głaz Wiślanie Jaśkowice 2
61 Łukasz Próchno Clepardia Kraków 2
62 Filip Cyganek LKS Śledziejowice 2
63 Patryk Lichota Unia Oświęcim 2
64 Piotr Gołdowski Orzeł Ryczów 2
65 Michał Szewczyk Unia Oświęcim 2
66 Andrzej Filipek Słomniczanka Słomniki 2
67 Dawid Hałat LKS Jawiszowice 2
68 Jan Wawak LKS Jawiszowice 2
69 Adrian Grzybek Dalin Myślenice 2
70 Patryk Ochman Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2
71 Jerzy Polański Proszowianka Proszowice 2
72 Paweł Galos Wiślanie Jaśkowice 2
73 Michał Cienkosz Dalin Myślenice 2
74 Mateusz Stankiewicz KS Chełmek 2
75 Marcin Szczurek MKS Trzebinia 2
76 Kacper Sołtys Pcimianka Pcim 2
77 Michał Płonka LKS Jawiszowice 2
78 Taras Hevlych LKS Śledziejowice 2
79 Piotr Apostolski Clepardia Kraków 2
80 Jakub Gołda Puszcza II Niepołomice 2
81 Daniel Wolak Puszcza II Niepołomice 2
82 Jakub Ptak Orzeł Ryczów 2
83 Szymon Kochowski Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2
84 Jan Kret Orzeł Piaski Wielkie 2
85 Krzysztof Piekarczyk Pcimianka Pcim 2
86 Jakub Wcisło Orzeł Piaski Wielkie 2
87 Chibueze Longinius Onwudi Pcimianka Pcim 2
88 Artur Warzecha Strażak Rajsko 1
89 Daniel Pandyra Pcimianka Pcim 1
90 Piotr Kolbiarz Pcimianka Pcim 1
91 Łukasz Górski LKS Śledziejowice 1
92 Maciej Zębala Orzeł Ryczów 1
93 Jakub Belski Puszcza II Niepołomice 1
94 Jakub Wykręt KS Chełmek 1
95 Oleg Khyshchenko Słomniczanka Słomniki 1
96 Mateusz Hałat Sokół Kocmyrzów Baranówka 1
97 Marcin Kołton Garbarnia II Kraków 1
98 Karamo Sane Pcimianka Pcim 1
99 Artur Moniak Pcimianka Pcim 1
100 Mateusz Kotwica Wiślanie Jaśkowice 1
101 Wiktor Pierlak LKS Jawiszowice 1
102 Jakub Sidor KS Chełmek 1
103 Mikołaj Kukiełka KS Chełmek 1
104 Patryk Koim Beskid Andrychów 1
105 Jakub Kulig Orzeł Ryczów 1
106 Mariusz Bienias Wiślanie Jaśkowice 1
107 Bartosz Szcząber Wiślanie Jaśkowice 1
108 Kacper Laskoś Garbarnia II Kraków 1
109 Robert Sitko LKS Jawiszowice 1
110 Nikodem Michura Orzeł Piaski Wielkie 1
111 Jan Bielecki Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1
112 Patryk Formas Strażak Rajsko 1
113 Adrian Kaczor Proszowianka Proszowice 1
114 Dariusz Żaba Wiślanie Jaśkowice 1
115 Bartosz Ryszka Unia Oświęcim 1
116 Hubert Skocz Puszcza II Niepołomice 1
117 Lucjan Klisiewicz Puszcza II Niepołomice 1
118 Tomasz Targosz Sokół Kocmyrzów Baranówka 1
119 Filip Grotkowski Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1
120 Kamil Koziołek Orzeł Ryczów 1
121 Konrad Balcer Orzeł Ryczów 1
122 Dawid Wrona Proszowianka Proszowice 1
123 Bartłomiej Mika Strażak Rajsko 1
124 Kamil Dudzik LKS Śledziejowice 1
125 Marcin Herman LKS Jawiszowice 1
126 Bartosz Gąsiorek LKS Jawiszowice 1
127 Jakub Ochman Wiślanie Jaśkowice 1
128 Damian Wilczak Unia Oświęcim 1
129 Dawid Rzeszutko Unia Oświęcim 1
130 Igor Lewandowski Unia Oświęcim 1
131 Benjamin elias Juan KS Chełmek 1
132 Konrad Powała Unia Oświęcim 1
133 Oskar Świeca Sokół Kocmyrzów Baranówka 1
134 Michał Tylek Beskid Andrychów 1
135 Mateusz Trzeciakiewicz Słomniczanka Słomniki 1
136 Maciej Bosak Clepardia Kraków 1
137 Dawid Skiernik Strażak Rajsko 1
138 Nicolas Alberto Zenon LKS Jawiszowice 1
139 Michał Wojtan Dalin Myślenice 1
140 Szymon Burkat Dalin Myślenice 1
141 Jakub Bielski Puszcza II Niepołomice 1
142 Bartłomiej Ostafin Dalin Myślenice 1
143 Jakub Snadny Unia Oświęcim 1
144 Dominik Pacyga Unia Oświęcim 1
145 Adrian Podyma Słomniczanka Słomniki 1
146 Kamil Gałka Puszcza II Niepołomice 1
147 Bartłomiej Biela Orzeł Ryczów 1
148 Mykola Zhydkov Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1
149 Jan Martyniak MKS Trzebinia 1
150 Grzegorz Kmiecik Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1
151 Piotr Bąk Clepardia Kraków 1
152 Marcin Piątek LKS Śledziejowice 1
153 Jakub Tracz Clepardia Kraków 1
154 Maksymilian Czekaj Clepardia Kraków 1
155 Kamil Kupiec Clepardia Kraków 1
156 Konrad Podobiński MKS Trzebinia 1
157 Bartłomiej Chlebda Pcimianka Pcim 1
158 Borys Kwapiński Garbarnia II Kraków 1
159 Filip Sarga Garbarnia II Kraków 1
160 Mateusz Piwowar Strażak Rajsko 1
161 Artur Czarnik Strażak Rajsko 1
162 Nikodem Morawski Pcimianka Pcim 1
163 Sebastian Otfinowski Orzeł Ryczów 1
164 Jakub Sulima Orzeł Piaski Wielkie 1
165 Kacper Tatara Orzeł Piaski Wielkie 1
166 Szymon Kurek MKS Trzebinia 1

IV liga małopolska (zachodnia) sezon 2020/2021

Bramki samobójcze

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Kacper Pandyra Pcimianka Pcim 1
2 Łukasz Górski LKS Śledziejowice 1
3 Jakub Ochman Wiślanie Jaśkowice 1
4 Kacper Orłowski Sokół Kocmyrzów Baranówka 1
5 Andrzej Biel Dalin Myślenice 1
6 Paweł Wasilewski Proszowianka Proszowice 1
7 Dawid Pasternak Clepardia Kraków 1