IV liga małopolska (zachodnia) sezon 2019/2020

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Cracovia II 17 41 13 2 2 50 13 37
2 Wiślanie Jaśkowice 17 39 12 3 2 39 16 23
3 Wisła II Kraków 17 36 12 0 5 38 20 18
4 Pcimianka Pcim 17 35 11 2 4 34 22 12
5 Dalin Myślenice 17 28 7 7 3 38 17 21
6 Orzeł Ryczów 17 28 8 4 5 32 24 8
7 Słomniczanka Słomniki 17 28 8 4 5 28 29 -1
8 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 17 27 8 3 6 35 32 3
9 Beskid Andrychów 17 26 7 5 5 31 22 9
10 MKS Trzebinia 17 24 6 6 5 23 19 4
11 Unia Oświęcim 17 21 6 3 8 28 31 -3
12 Clepardia Kraków 17 20 6 2 9 26 40 -14
13 Strażak Rajsko 17 17 5 2 10 24 39 -15
14 Czarni Staniątki 17 16 5 1 11 21 33 -12
15 LKS Jawiszowice 17 14 4 2 11 29 51 -22
16 Sokół Kocmyrzów Baranówka 17 11 3 2 12 25 39 -14
17 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 17 11 2 5 10 15 34 -19
18 Skawinka Skawina 17 10 3 1 13 13 48 -35
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga małopolska (zachodnia) sezon 2019/2020

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wiślanie Jaśkowice 9 25 8 1 0 27 7 20
2 Cracovia II 8 24 8 0 0 17 2 15
3 Wisła II Kraków 7 21 7 0 0 19 4 15
4 Pcimianka Pcim 9 19 6 1 2 21 11 10
5 Słomniczanka Słomniki 9 16 5 1 3 12 12 0
6 Orzeł Ryczów 9 15 5 0 4 12 8 4
7 Beskid Andrychów 8 15 4 3 1 23 10 13
8 Dalin Myślenice 9 14 3 5 1 17 9 8
9 MKS Trzebinia 9 12 3 3 3 15 13 2
10 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 8 11 3 2 3 14 18 -4
11 Strażak Rajsko 8 11 3 2 3 14 12 2
12 Clepardia Kraków 8 10 3 1 4 18 21 -3
13 Czarni Staniątki 8 9 3 0 5 8 15 -7
14 Skawinka Skawina 9 9 3 0 6 11 22 -11
15 Sokół Kocmyrzów Baranówka 10 8 2 2 6 19 23 -4
16 LKS Jawiszowice 9 7 2 1 6 16 33 -17
17 Unia Oświęcim 8 5 1 2 5 8 14 -6
18 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 8 3 0 3 5 7 17 -10
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga małopolska (zachodnia) sezon 2019/2020

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Cracovia II 9 17 5 2 2 33 11 22
2 Pcimianka Pcim 8 16 5 1 2 13 11 2
3 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 9 16 5 1 3 21 14 7
4 Unia Oświęcim 9 16 5 1 3 20 17 3
5 Wisła II Kraków 10 15 5 0 5 19 16 3
6 Wiślanie Jaśkowice 8 14 4 2 2 12 9 3
7 Dalin Myślenice 8 14 4 2 2 21 8 13
8 Orzeł Ryczów 8 13 3 4 1 20 16 4
9 Słomniczanka Słomniki 8 12 3 3 2 16 17 -1
10 MKS Trzebinia 8 12 3 3 2 8 6 2
11 Beskid Andrychów 9 11 3 2 4 8 12 -4
12 Clepardia Kraków 9 10 3 1 5 8 19 -11
13 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 9 8 2 2 5 8 17 -9
14 Czarni Staniątki 9 7 2 1 6 13 18 -5
15 LKS Jawiszowice 8 7 2 1 5 13 18 -5
16 Strażak Rajsko 9 6 2 0 7 10 27 -17
17 Sokół Kocmyrzów Baranówka 7 3 1 0 6 6 16 -10
18 Skawinka Skawina 8 1 0 1 7 2 26 -24
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga małopolska (zachodnia) sezon 2019/2020

Czas bramek

Drużyna 1-15 16-30 31-45+ 46-60 61-75 76-90+
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1 4 3 4 2 6 4 5 2 7 3 8
Wiślanie Jaśkowice 5 4 2 0 8 1 4 5 5 3 9 1
Wisła II Kraków 5 1 5 2 5 3 6 4 8 7 5 3
Unia Oświęcim 4 5 4 4 7 2 2 7 4 5 9 6
Słomniczanka Słomniki 4 3 4 3 5 4 5 2 6 4 3 11
Strażak Rajsko 4 7 2 5 2 9 4 3 5 3 3 11
Sokół Kocmyrzów Baranówka 4 8 0 5 4 5 4 7 5 8 2 6
Skawinka Skawina 0 4 1 1 5 3 2 8 2 6 3 9
Pcimianka Pcim 1 6 4 1 7 4 6 5 7 3 9 3
Orzeł Ryczów 3 3 4 2 4 8 9 3 8 6 5 1
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 4 3 5 7 7 5 4 5 5 7 10 5
MKS Trzebinia 6 0 3 4 4 3 5 2 4 1 1 9
LKS Jawiszowice 3 1 4 7 4 10 6 8 3 12 9 10
Dalin Myślenice 5 3 4 3 4 1 6 7 8 1 7 3
Czarni Staniątki 2 3 3 7 2 4 4 3 3 4 6 10
Cracovia II 9 0 9 2 8 4 4 2 8 3 12 2
Clepardia Kraków 3 4 3 6 6 9 3 6 2 6 8 9
Beskid Andrychów 2 6 7 4 1 4 7 3 4 3 6 3
- bramki zdobyte, - bramki stracone

IV liga małopolska (zachodnia) sezon 2019/2020

Średnia ilość bramek

Lp. Drużyna M Śr. Br Śr. Bz Śr. Bs >2.5 <2.5
1 LKS Jawiszowice 17 4.71 1.71 3 82.35% 17.65%
2 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 17 3.94 2.06 1.88 82.35% 17.65%
3 Clepardia Kraków 17 3.88 1.53 2.35 82.35% 17.65%
4 Sokół Kocmyrzów Baranówka 17 3.76 1.47 2.29 70.59% 29.41%
5 Strażak Rajsko 17 3.71 1.41 2.29 82.35% 17.65%
6 Cracovia II 17 3.71 2.94 0.76 64.71% 35.29%
7 Skawinka Skawina 17 3.59 0.76 2.82 82.35% 17.65%
8 Unia Oświęcim 17 3.47 1.65 1.82 82.35% 17.65%
9 Wisła II Kraków 17 3.41 2.24 1.18 70.59% 29.41%
10 Słomniczanka Słomniki 17 3.35 1.65 1.71 52.94% 47.06%
11 Pcimianka Pcim 17 3.29 2 1.29 64.71% 35.29%
12 Orzeł Ryczów 17 3.29 1.88 1.41 64.71% 35.29%
13 Wiślanie Jaśkowice 17 3.24 2.29 0.94 70.59% 29.41%
14 Dalin Myślenice 17 3.24 2.24 1 64.71% 35.29%
15 Czarni Staniątki 17 3.18 1.24 1.94 58.82% 41.18%
16 Beskid Andrychów 17 3.12 1.82 1.29 64.71% 35.29%
17 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 17 2.88 0.88 2 58.82% 41.18%
18 MKS Trzebinia 17 2.47 1.35 1.12 35.29% 64.71%
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych, Śr. Bs - średnia bramek straconych, >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5

IV liga małopolska (zachodnia) sezon 2019/2020

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Michał Górecki Dalin Myślenice 12
2 Krzysztof Kozieł Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 12
3 Adrian Korczyk LKS Jawiszowice 11
4 Chibueze Longinius Onwudi Pcimianka Pcim 8
5 Kacper Sołtys Pcimianka Pcim 8
6 Arkadiusz Czapla Unia Oświęcim 8
7 Artur Różycki Beskid Andrychów 8
8 Tomáš Vestenický Cracovia II 8
9 Mateusz Kotwica Wiślanie Jaśkowice 7
10 Mateusz Lampart Wiślanie Jaśkowice 7
11 Wojciech Wojcieszyński Orzeł Ryczów 7
12 Michał Kowalik MKS Trzebinia 7
13 Przemysław Porębski Orzeł Ryczów 6
14 Paweł Zawrzykraj Sokół Kocmyrzów Baranówka 6
15 Neison Antunes pereira Słomniczanka Słomniki 6
16 Szymon Burkat Dalin Myślenice 6
17 Filip Piszczek Cracovia II 6
18 Marco Grandinetti Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 6
19 Paweł Piskorz Strażak Rajsko 5
20 Jakub Snadny Unia Oświęcim 5
21 Kacper Kęska Orzeł Ryczów 5
22 Michał Pyrlik LKS Jawiszowice 5
23 Karamo Sane Pcimianka Pcim 5
24 Jakub Ochman Wiślanie Jaśkowice 5
25 Michał Wiśniewski Cracovia II 5
26 Michał Gawlik Czarni Staniątki 5
27 Maciej Wcisło Wiślanie Jaśkowice 5
28 Oleg Khyshchenko Słomniczanka Słomniki 5
29 Bartosz Kozieł Słomniczanka Słomniki 5
30 Łukasz Próchno Clepardia Kraków 5
31 Patryk Kieliś Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 4
32 Dawid Nagi LKS Jawiszowice 4
33 Paweł Michalski Clepardia Kraków 4
34 Michał Banik Orzeł Ryczów 4
35 Mateusz Brania Unia Oświęcim 4
36 Dawid Kasza Słomniczanka Słomniki 4
37 Patryk Mendela Beskid Andrychów 4
38 Arkadiusz Kasia Wisła II Kraków 4
39 Wojciech Matys Skawinka Skawina 4
40 Sebastian Strózik Cracovia II 4
41 Patryk Koim Beskid Andrychów 3
42 Mariusz Sobala Beskid Andrychów 3
43 Patryk Lichota Unia Oświęcim 3
44 Damian Kubera Sokół Kocmyrzów Baranówka 3
45 Damian Matyja Clepardia Kraków 3
46 Łukasz Sochacki MKS Trzebinia 3
47 Dariusz Żaba Wiślanie Jaśkowice 3
48 Maciej Bosak Clepardia Kraków 3
49 Krystian Kozieł Sokół Kocmyrzów Baranówka 3
50 Michał Kozik Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 3
51 Bartosz Iwanicki Czarni Staniątki 3
52 Konrad Powała Unia Oświęcim 3
53 Łukasz Wierzba MKS Trzebinia 3
54 Radosław Kruppa Cracovia II 3
55 Dawid Kałat Dalin Myślenice 3
56 Piotr Wajda Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 3
57 Karol Wiczkowski Clepardia Kraków 3
58 Oliwier Bogusławski Czarni Staniątki 3
59 Mateusz Krasuski Wiślanie Jaśkowice 3
60 Przemysław Pitry LKS Jawiszowice 3
61 Kacper Wydra Wisła II Kraków 3
62 Emmanuel Kumah Wisła II Kraków 3
63 Matheus Santos Cracovia II 3
64 Bojan Cecarić Cracovia II 3
65 Mateusz Ciesielski Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 3
66 Ifeanyi lucky Friday Pcimianka Pcim 3
67 Michał Ślaski Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 3
68 Dawid Kałat Dalin Myślenice 3
69 Remigiusz Biernat Cracovia II 3
70 Tomasz Grzesiak Skawinka Skawina 3
71 Patryk Warczak Wisła II Kraków 2
72 Nikodem Morawski Pcimianka Pcim 2
73 Henry Uwakwe Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 2
74 Bartłomiej Mika Strażak Rajsko 2
75 Artur Czarnik Strażak Rajsko 2
76 Patryk Zaucha Cracovia II 2
77 Kamil Szewczyk Unia Oświęcim 2
78 Jakub Fryda Czarni Staniątki 2
79 Dariusz Kapera Beskid Andrychów 2
80 Kacper Pandyra Pcimianka Pcim 2
81 Marcin Grabowski Wisła II Kraków 2
82 Mateusz Jarzynka Cracovia II 2
83 Patryk Senkowski Strażak Rajsko 2
84 Maciej Śliski Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 2
85 Daniel Budka Beskid Andrychów 2
86 Patryk Paczka Wisła II Kraków 2
87 Maciej Banik Pcimianka Pcim 2
88 Sławomir Para Orzeł Ryczów 2
89 Bartosz Czarnecki Wiślanie Jaśkowice 2
90 Marcin Szczurek MKS Trzebinia 2
91 Sławomir Chmiel Wisła II Kraków 2
92 Marcin Herman LKS Jawiszowice 2
93 Michał Wojtan Dalin Myślenice 2
94 Mariusz Bienias Wiślanie Jaśkowice 2
95 Dariusz Sosnowski Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 2
96 Michał Stachera Cracovia II 2
97 Jakub Bartosz Wisła II Kraków 2
98 Dawid Skiernik Strażak Rajsko 2
99 Paweł Kędroń Strażak Rajsko 2
100 Marcin Piątek Czarni Staniątki 2
101 Radosław Górka MKS Trzebinia 2
102 Daniel Morys Wisła II Kraków 2
103 Klemens Drobniak Orzeł Ryczów 2
104 Jakub Górecki Dalin Myślenice 2
105 Mateusz Kawula Dalin Myślenice 2
106 Aleksander Buksa Wisła II Kraków 2
107 Artur Balicki Wisła II Kraków 2
108 Andrii Pishchevskyi Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2
109 Wojciech Wilczek MKS Trzebinia 2
110 Jakub Berliński Słomniczanka Słomniki 2
111 Kamil Kwaśny Skawinka Skawina 2
112 Mateusz Wdowiak Cracovia II 2
113 Dawid Hałat LKS Jawiszowice 2
114 Marcin Kądziołka Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 1
115 Łukasz Sikora Czarni Staniątki 1
116 Dawid Pluta Orzeł Ryczów 1
117 Karol Rak Dalin Myślenice 1
118 Mateusz Kawula Dalin Myślenice 1
119 Damian Skwarczeński Orzeł Ryczów 1
120 Michał Cienkosz Dalin Myślenice 1
121 Jakub Tracz Clepardia Kraków 1
122 Andrzej Filipek Słomniczanka Słomniki 1
123 Filip Grotkowski Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1
124 Patryk Formas Strażak Rajsko 1
125 Mateusz Hałat Sokół Kocmyrzów Baranówka 1
126 Adrian Kukla Sokół Kocmyrzów Baranówka 1
127 Heinner rodrigo Valenzuela aparicio Słomniczanka Słomniki 1
128 Filip Kasiński Beskid Andrychów 1
129 Krzysztof Sadowski Clepardia Kraków 1
130 Michał Żerdecki Orzeł Ryczów 1
131 Dawid Serafin Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 1
132 Dorian Pituła Cracovia II 1
133 Krystian Bracik Cracovia II 1
134 Miłosz Węglarz Beskid Andrychów 1
135 Piotr Bąk Clepardia Kraków 1
136 Patryk Pischinger Wisła II Kraków 1
137 Kacper Myszogląd Wisła II Kraków 1
138 Adam Malisz Cracovia II 1
139 Dawid Welber Strażak Rajsko 1
140 Kacper Matlak Strażak Rajsko 1
141 Tomasz Bała Cracovia II 1
142 Kamil Gęśla Skawinka Skawina 1
143 Arkadiusz Chlebowski Clepardia Kraków 1
144 Krystian Żuraw Orzeł Ryczów 1
145 Przemysław Knapik MKS Trzebinia 1
146 Michał Bartosz Sokół Kocmyrzów Baranówka 1
147 Tomasz Targosz Sokół Kocmyrzów Baranówka 1
148 Przemysław Zdybowicz Wisła II Kraków 1
149 Jan Kret Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 1
150 Dawid Pasternak Clepardia Kraków 1
151 Adrian Zybinski MKS Trzebinia 1
152 Bartosz Dudek Czarni Staniątki 1
153 Juan pablo Alvarez munera Beskid Andrychów 1
154 Krzysztof Sieczko Strażak Rajsko 1
155 Bartłomiej Chlebda Pcimianka Pcim 1
156 Bartosz Bieszczanin Słomniczanka Słomniki 1
157 Adrian Gałka MKS Trzebinia 1
158 Dominik Filipowski Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1
159 Szymon Pietrzyk Sokół Kocmyrzów Baranówka 1
160 Jakub Ptak Sokół Kocmyrzów Baranówka 1
161 David Jablonský Cracovia II 1
162 Paweł Grzesiak Skawinka Skawina 1
163 Łukasz Burliga Wisła II Kraków 1
164 Dawid Szot Wisła II Kraków 1
165 Waldemar Luberda Pcimianka Pcim 1
166 Mateusz Przesławski Clepardia Kraków 1
167 Szymon Nocoń Wisła II Kraków 1
168 Kacper Moskal Dalin Myślenice 1
169 Dariusz Wilczak Unia Oświęcim 1
170 Szymon Brańka Strażak Rajsko 1
171 Patryk Malik Unia Oświęcim 1
172 Mateusz Stec Sokół Kocmyrzów Baranówka 1
173 Grzegorz Chlebda Pcimianka Pcim 1
174 Paweł Michalski Clepardia Kraków 1
175 Rafał Piszczek Skawinka Skawina 1
176 Michał Matejko Orzeł Ryczów 1
177 Rubén López Huesca Cracovia II 1
178 Tomasz Sanok Beskid Andrychów 1
179 Wojciech Jurek Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 1
180 Chibueze longinus Onwudi Pcimianka Pcim 1
181 Kamil Dudzik Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1
182 Dawid Byrski Czarni Staniątki 1
183 Dawid Rzeszutko Unia Oświęcim 1
184 Piotr Apostolski Skawinka Skawina 1
185 Krzysztof Chrapek LKS Jawiszowice 1
186 Piotr Świątko Wisła II Kraków 1
187 Michał Tylek Beskid Andrychów 1
188 Robert Ożóg Cracovia II 1
189 Damian Korczyk Wisła II Kraków 1
190 Łukasz Widuch Słomniczanka Słomniki 1
191 Artur Drożniak Słomniczanka Słomniki 1

IV liga małopolska (zachodnia) sezon 2019/2020

Bramki samobójcze

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Jakub Fryda Czarni Staniątki 1
2 Radosław Górka MKS Trzebinia 1
3 Arkadiusz Chlebowski Clepardia Kraków 1
4 Krystian Żuraw Orzeł Ryczów 1
5 Michał Matejko Orzeł Ryczów 1
6 Arkadiusz Ryś Unia Oświęcim 1
7 Krzysztof Jurczak LKS Jawiszowice 1
8 Jakub Burkowicz Czarni Staniątki 1
9 Eryk Adamski Unia Oświęcim 1
10 Tomasz Kalicki Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1