Piłkarze Stali Brzeg coraz bliżej utrzymania w 3 lidze gr. III. Zespół z województwa śląskiego pokonał u siebie Carinę Gubin.

Od początku stroną przeważającą była Stal Brzeg, która częściej była przy piłce oraz stworzyła sobie więcej okazji bramkowych. Zespół z województwa opolskiego prowadzenie objął już w 8. minucie, a piłkę w siatce umieścił Mikołaj Sypek. W kolejnych minutach obraz gry nie uległ zmianie, choć Carina Gubin miała swoje sytuacje, lecz szwankowała skuteczność.

Kibice oglądali niezłe zawody, ale ostatecznie do przerwy więcej bramek nie padło. W drugiej odsłonie nadal lepiej prezentowała się Stal. Efektem tego była bramka na 2-0 w 60. minucie, autorstwa Dominika Bronisławskiego. Zespół z Brzegu i w kolejnych minutach cały czas napierał. Ostatecznie odnotowano jeszcze jedno trafienie, a na listę strzelców wpisał się Marcin Niemczyk w końcówce.

Stal Brzeg - Carina Gubin 3-0 (2-0)

1-0 Mikołaj Sypek (8)

2-0 Dominik Bronisławski (60)

3-0 Marcin Niemczyk (86)