Dziś zostaną rozegrane zaległe spotkania na szczeblu trzecioligowym W planie znajduje się m.in. ciekawy mecz Ruchu Chorzów z rezerwami Zagłębia Lubin czy starcie Elany Toruń ze KP Starogard. Emocji nie powinno także brakować w Tarnowskich Górach. Sprawdźcie rozpiskę transmisji na piłkarką sobotę.


O godzinie 14:30 na własnym obiekcie, Gwarek Tarnowskie Góry zagra z Polonią Nysa. Podopieczni Krzysztofa Górecko w minionej kolejce nie grali, bowiem mecz z rezerwami Górnika Zabrze został przełożony. Beniaminek z Nysy natomiast przegrał na wyjeździe z MKS-em Kluczbork. Oba zespoły są więc głodne gry i liczą na komplet oczek. Spotkanie odbędzie się bez udziału publiki, ale nie martwcie się. Klub z Tarnowskich Gór przygotował transmisję na żywo w systemie PPV. Jej koszt to jedynie 10 zł, a możecie ją wykupić, klikając w link poniżej.

3 liga gr. III: Gwarek Tarnowskie Góry - Polonia Nysa [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Elana Toruń o 17 u siebie, podejmie KP Starogard Gdański. Oba zespoły przed dzisiejszą potyczką mają doskonałe humory. Żółto-niebiescy pewnie ograli Mieszko Gniezno, natomiast ekipa ze Starogardu Gdańskiego wygrała u siebie z Kotwicą Kołobrzeg. Mecz zapowiada się więc bardzo ciekawe, a obie ekipy będą chciały wygrać. Spotkanie odbędzie się bez udziału publiki, ale nie martwcie się. Klub z Torunia przygotował transmisję na żywo w systemie PPV. Jej koszt to jedynie 17 zł, a możecie ją wykupić, klikając w link poniżej.

3 liga gr. II: Elana Toruń - KP Starogard Gdański [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Godzinę później, Ruch Chorzów u siebie w zaległym meczu zagra z rezerwami Zagłębia Lubin. Zespół dowodzony przez Łukasza Beretę w sobotę pokonał Stal Brzeg, natomiast drugi garnitur Miedziowych rozprawił się z Polonią Bytom. Oba zespoły mają więc doskonałe humory i dziś z pewnością będą chciały dopisać do swojego dorobku komplet oczek. Spotkanie odbędzie się bez udziału publiki, ale nie martwcie się. Klub z Chorzowa przygotował transmisję na żywo w systemie PPV. Jej koszt to jedynie 12 zł, a możecie ją wykupić, klikając w link poniżej.

3 liga gr. III: Ruch Chorzów - Zagłębie II Lubin [TRANSMISJA NA ŻYWO]


Foto: Radosław Kuśmierz

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.