IV liga dolnośląska (wschód) sezon 2018/2019

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Śląsk II Wrocław 30 84 28 0 2 122 18 104
2 Górnik Wałbrzych 29 69 21 6 2 74 24 50
3 Polonia-Stal Świdnica 30 65 20 5 5 56 25 31
4 Orzeł Prusice 30 52 16 4 10 61 49 12
5 Sokół Wielka Lipa 30 46 13 7 10 62 47 15
6 Sokół Marcinkowice 30 46 14 4 12 64 55 9
7 Bielawianka Bielawa 30 42 12 6 12 54 47 7
8 GKS Mirków/Długołęka 30 40 12 4 14 66 77 -11
9 Piast Żerniki (Wrocław) 30 39 11 6 13 55 49 6
10 Polonia Trzebnica 29 38 11 5 13 47 60 -13
11 Unia Bardo 30 37 12 1 17 56 69 -13
12 Piast Nowa Ruda 30 34 11 1 18 42 66 -24
13 Orzeł Ząbkowice Śląskie 30 32 9 5 16 43 68 -25
14 MKP Wołów 30 31 10 1 19 42 65 -23
15 Zjednoczeni Żarów 30 18 5 3 22 29 97 -68
16 Nysa Kłodzko 30 14 4 2 24 44 101 -57
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga dolnośląska (wschód) sezon 2018/2019

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Śląsk II Wrocław 15 45 15 0 0 67 4 63
2 Górnik Wałbrzych 14 38 12 2 0 38 7 31
3 Polonia-Stal Świdnica 15 38 12 2 1 37 13 24
4 Sokół Wielka Lipa 15 28 9 1 5 42 23 19
5 GKS Mirków/Długołęka 15 28 8 4 3 44 25 19
6 Orzeł Prusice 15 27 8 3 4 32 24 8
7 Sokół Marcinkowice 15 26 8 2 5 46 30 16
8 Orzeł Ząbkowice Śląskie 15 26 7 5 3 29 25 4
9 Bielawianka Bielawa 15 25 8 1 6 30 19 11
10 Piast Żerniki (Wrocław) 15 23 6 5 4 26 15 11
11 Unia Bardo 15 22 7 1 7 32 26 6
12 Polonia Trzebnica 15 19 6 1 8 25 28 -3
13 MKP Wołów 15 19 6 1 8 22 28 -6
14 Piast Nowa Ruda 15 18 6 0 9 21 30 -9
15 Nysa Kłodzko 15 12 4 0 11 29 45 -16
16 Zjednoczeni Żarów 15 11 3 2 10 15 40 -25
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga dolnośląska (wschód) sezon 2018/2019

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Śląsk II Wrocław 15 39 13 0 2 55 14 41
2 Górnik Wałbrzych 15 31 9 4 2 36 17 19
3 Polonia-Stal Świdnica 15 27 8 3 4 19 12 7
4 Orzeł Prusice 15 25 8 1 6 29 25 4
5 Sokół Marcinkowice 15 20 6 2 7 18 25 -7
6 Polonia Trzebnica 14 19 5 4 5 22 32 -10
7 Sokół Wielka Lipa 15 18 4 6 5 20 24 -4
8 Bielawianka Bielawa 15 17 4 5 6 24 28 -4
9 Piast Żerniki (Wrocław) 15 16 5 1 9 29 34 -5
10 Piast Nowa Ruda 15 16 5 1 9 21 36 -15
11 Unia Bardo 15 15 5 0 10 24 43 -19
12 GKS Mirków/Długołęka 15 12 4 0 11 22 52 -30
13 MKP Wołów 15 12 4 0 11 20 37 -17
14 Zjednoczeni Żarów 15 7 2 1 12 14 57 -43
15 Orzeł Ząbkowice Śląskie 15 6 2 0 13 14 43 -29
16 Nysa Kłodzko 15 2 0 2 13 15 56 -41
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Pogoń Pieszyce

Gospodarze Wynik Goście Data
Pogoń Pieszyce 1 - 2 Piast Nowa Ruda 12 września 2020
Piast Nowa Ruda 3 - 0 Pogoń Pieszyce 16 listopada 2019
Pogoń Pieszyce 0 - 1 Polonia-Stal Świdnica 19 października 2019

IV liga dolnośląska (wschód) sezon 2018/2019

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Grzegorz Rajter Orzeł Prusice 30
2 Rafał Rybiński Sokół Marcinkowice 15
3 Jarosław Gołda GKS Mirków/Długołęka 12
4 Daniel Łuczak Śląsk II Wrocław 11
5 Kacper Rokicki Sokół Marcinkowice 11
6 Michał Bartkowiak Śląsk II Wrocław 11
7 Jakub Czternastek Polonia Trzebnica 9
8 Alefe lima Santos Polonia-Stal Świdnica 9
9 Mateusz Młynarczyk Śląsk II Wrocław 9
10 Bartosz Chabrowski Piast Nowa Ruda 9
11 Antonio Autonell Piast Żerniki (Wrocław) 9
12 Mateusz Czerwiński Piast Żerniki (Wrocław) 9
13 Robert Myrta Polonia-Stal Świdnica 9
14 Mikołaj Kotfas Śląsk II Wrocław 8
15 Igor Wargin Sokół Wielka Lipa 8
16 Adrian Puchała Polonia Trzebnica 8
17 Tomasz Piątkowski Orzeł Ząbkowice Śląskie 8
18 Przemysław Stasiak Orzeł Prusice 8
19 Kamil Ramiączek Polonia Trzebnica 8
20 Daniel Chmielewski Bielawianka Bielawa 7
21 Łaszczewski Mateusz Orzeł Ząbkowice Śląskie 7
22 Michał Wróbel Sokół Wielka Lipa 7
23 Piotr Samiec-Talar Śląsk II Wrocław 7
24 Szymon Tragarz Górnik Wałbrzych 7
25 Kamil Pyzłowski Sokół Wielka Lipa 7
26 Damian Chajewski Górnik Wałbrzych 7
27 Tomasz Rudolf Sokół Marcinkowice 7
28 Łukasz Sakwa Orzeł Prusice 6
29 Paweł Gryz Orzeł Prusice 6
30 Sebastian Białasik Polonia-Stal Świdnica 6
31 Mateusz Magusiak Sokół Marcinkowice 6
32 Damian Uszczyk Zjednoczeni Żarów 6
33 Daniel Szczepan Śląsk II Wrocław 6
34 Maciej Kowalczyk Piast Żerniki (Wrocław) 6
35 Łukasz Wiącek Nysa Kłodzko 5
36 Paweł Janus MKP Wołów 5
37 Łukasz Skrzypek Śląsk II Wrocław 5
38 Dariusz Góral GKS Mirków/Długołęka 5
39 Tobiasz Jarczak GKS Mirków/Długołęka 5
40 Bartosz Paszkowski Bielawianka Bielawa 5
41 Dariusz Michalak Górnik Wałbrzych 5
42 Oleksii Fatianov Nysa Kłodzko 5
43 Hubert Górski Orzeł Ząbkowice Śląskie 5
44 Oskar Majbroda MKP Wołów 5
45 Maksymilian Fryczkowski Nysa Kłodzko 5
46 Dawid Kuriata Unia Bardo 5
47 Mateusz Sawicki Górnik Wałbrzych 4
48 Allan de Paula Górnik Wałbrzych 4
49 Łukasz Maciejewski Orzeł Ząbkowice Śląskie 4
50 Artur Kierat Sokół Wielka Lipa 4
51 Seweryn Sarkowicz Piast Nowa Ruda 4
52 Dominik Rosiński Sokół Wielka Lipa 4
53 Kamil Olejarnik Unia Bardo 4
54 Adam Kowalczyk Bielawianka Bielawa 4
55 Paweł Cebulski Nysa Kłodzko 4
56 Miłosz Rodziewicz Górnik Wałbrzych 4
57 Maciej Kowalczyk Piast Żerniki (Wrocław) 4
58 Tomasz Wepa Górnik Wałbrzych 4
59 Kamil Szczygieł Polonia-Stal Świdnica 4
60 Antoni Konderak Orzeł Ząbkowice Śląskie 4
61 Kacper Belica Polonia Trzebnica 4
62 Jacek Mądrzejewski Sokół Marcinkowice 4
63 Jakub Telatyński Piast Żerniki (Wrocław) 4
64 Mathieu Scalet Śląsk II Wrocław 4
65 Adam Bońkowski Nysa Kłodzko 4
66 Daniel Wałęga MKP Wołów 4
67 Jakub Kierkiewicz Śląsk II Wrocław 3
68 Marcin Siwek GKS Mirków/Długołęka 3
69 Aleksander Paluszek Śląsk II Wrocław 3
70 Mateusz Kuriata Bielawianka Bielawa 3
71 Krystian Włodarczyk MKP Wołów 3
72 Grzegorz Żygadło GKS Mirków/Długołęka 3
73 Patryk Krajewski Orzeł Prusice 3
74 Bartłomiej Ciegiełka Bielawianka Bielawa 3
75 Seweryn Raszpla Unia Bardo 3
76 Grzegorz Dereń Nysa Kłodzko 3
77 Damian Chajewski Górnik Wałbrzych 3
78 Ostrowski Krzysztof Orzeł Prusice 3
79 Kamil Dymek Nysa Kłodzko 3
80 Radosław Wojnowski Zjednoczeni Żarów 3
81 Tomasz Ząbkowski Orzeł Ząbkowice Śląskie 3
82 Bartosz Chrabowski Piast Nowa Ruda 3
83 Krzysztof Mika Piast Nowa Ruda 3
84 Konrad Sajdak Zjednoczeni Żarów 3
85 Krzysztof Ulatowski Polonia Trzebnica 3
86 Rafal Wilk Orzeł Ząbkowice Śląskie 3
87 Jacek Cebulski Bielawianka Bielawa 3
88 Sebastian Zagórski Orzeł Prusice 3
89 Jakub Polanowski Sokół Marcinkowice 3
90 Piotr Możdrzech Polonia Trzebnica 3
91 Michał Sikorski MKP Wołów 3
92 Konrad Tabak MKP Wołów 3
93 Adrian Sobczak Śląsk II Wrocław 3
94 Maksymilian Fryczkowski Nysa Kłodzko 3
95 Mateusz Sobiesierski Górnik Wałbrzych 3
96 Yehor Yehorow Bielawianka Bielawa 3
97 Adrian Łakomski Sokół Wielka Lipa 3
98 Kamil Żbik MKP Wołów 3
99 Wojciech Szewczyk Zjednoczeni Żarów 3
100 Kamil Vacek Śląsk II Wrocław 3
101 John lee Do carmo Polonia-Stal Świdnica 2
102 Tomasz Robak Unia Bardo 2
103 Radosław Wandzel Unia Bardo 2
104 Piotr Świerzawski Unia Bardo 2
105 Kamil Mazurkiewicz GKS Mirków/Długołęka 2
106 Artur Rosicki Piast Nowa Ruda 2
107 Mikołaj Połomka Sokół Marcinkowice 2
108 Marcin Gerlach Unia Bardo 2
109 Marcin Brzęczkowski Unia Bardo 2
110 Julio cezar Gruba filho Polonia-Stal Świdnica 2
111 Paweł Wójcik GKS Mirków/Długołęka 2
112 Mateusz Kołodziej Zjednoczeni Żarów 2
113 Krzysztof Czachor Unia Bardo 2
114 Marcos Pauli baumgarten Polonia-Stal Świdnica 2
115 Jakub Kulej Sokół Marcinkowice 2
116 Sławomir Orzech Górnik Wałbrzych 2
117 Bartosz Mróz Nysa Kłodzko 2
118 Dawid Kęska Piast Nowa Ruda 2
119 Mateusz Grudzień Nysa Kłodzko 2
120 Grzegorz Wąsek MKP Wołów 2
121 Piotr Prokop Bielawianka Bielawa 2
122 Michał Szymański GKS Mirków/Długołęka 2
123 Kamil Młodziński Górnik Wałbrzych 2
124 Piotr Tylka Piast Żerniki (Wrocław) 2
125 Marcos Pauli baumgarten Polonia-Stal Świdnica 2
126 Wojciech Szuba Polonia-Stal Świdnica 2
127 Fatianov Oleksii Nysa Kłodzko 2
128 Krystian Pasternak Śląsk II Wrocław 2
129 Kacper Izydorczyk Śląsk II Wrocław 2
130 Paweł Kusmierek Bielawianka Bielawa 2
131 Maciej Rakoczy Bielawianka Bielawa 2
132 Jan Jakacki Górnik Wałbrzych 2
133 Marcin Traczykowski Polonia-Stal Świdnica 2
134 Tomasz Szczepek Unia Bardo 2
135 Marcin Szemis GKS Mirków/Długołęka 2
136 Michał Wróbel Sokół Wielka Lipa 2
137 Mateusz Sobiesierski Górnik Wałbrzych 2
138 Michał Oswięcimka Górnik Wałbrzych 2
139 Rostyslav Olikhovskyi Bielawianka Bielawa 2
140 Daniel Chęciński Unia Bardo 2
141 Wojciech Sowa Polonia-Stal Świdnica 2
142 Grzegorz Tomasiuk Piast Żerniki (Wrocław) 2
143 Piotr Czarnecki Polonia Trzebnica 1
144 Przemysław Marduła Polonia Trzebnica 1
145 Michał Kapusz Polonia Trzebnica 1
146 Remigiusz Kowerko Orzeł Ząbkowice Śląskie 1
147 Marcin Kisiel GKS Mirków/Długołęka 1
148 Damian Błoński GKS Mirków/Długołęka 1
149 Maciej Aleksiuk Bielawianka Bielawa 1
150 Bartłomiej Cegiełka Bielawianka Bielawa 1
151 Konrad Maciak Śląsk II Wrocław 1
152 Sebastian Kosciuk MKP Wołów 1
153 Mateusz Krzymiński Górnik Wałbrzych 1
154 Roman Khvostenko Zjednoczeni Żarów 1
155 Jakub Filipczak Polonia-Stal Świdnica 1
156 Radosław Ryl Orzeł Ząbkowice Śląskie 1
157 Bartłomiej Ożga Sokół Wielka Lipa 1
158 Miłosz Matuszewski Śląsk II Wrocław 1
159 Łukasz Sztylka Śląsk II Wrocław 1
160 Ernest Polak Piast Nowa Ruda 1
161 Szymon Czyżewicz MKP Wołów 1
162 Artur Łuczkiewicz Piast Żerniki (Wrocław) 1
163 Krystian Jajko Polonia Trzebnica 1
164 Rafał Miazgowski Polonia Trzebnica 1
165 Bartosz Boruń Śląsk II Wrocław 1
166 Miłosz Taranek Piast Żerniki (Wrocław) 1
167 Michał Szabat Unia Bardo 1
168 Grzegorz Kotowicz Śląsk II Wrocław 1
169 Konrad Kątny Orzeł Prusice 1
170 Adam Łagiewka Zjednoczeni Żarów 1
171 Mateusz Olikiewicz Orzeł Prusice 1
172 Marcel Schmidt Piast Nowa Ruda 1
173 Pałaszewski Michał Śląsk II Wrocław 1
174 Damian Szaciło MKP Wołów 1
175 Piotr Hryszkiewicz MKP Wołów 1
176 Mariusz Pawelec Śląsk II Wrocław 1
177 Patryk Kołat Piast Nowa Ruda 1
178 Jakub Latyński Piast Żerniki (Wrocław) 1
179 Piotr Krawczyk Górnik Wałbrzych 1
180 Andrii Kozachenko Polonia-Stal Świdnica 1
181 Marcos Baumgarten Polonia-Stal Świdnica 1
182 Adrian Morasz Bielawianka Bielawa 1
183 Daniel Chęciński Unia Bardo 1
184 Cezary Madej Orzeł Ząbkowice Śląskie 1
185 Sule Ayinala Nysa Kłodzko 1
186 Grzegorz Nowicki Piast Żerniki (Wrocław) 1
187 Kamil Olejarnik Unia Bardo 1
188 Adrian Morasz Bielawianka Bielawa 1
189 Adam Barański Piast Żerniki (Wrocław) 1
190 Paweł Kuśmierek Bielawianka Bielawa 1
191 Łukasz Deneka Unia Bardo 1
192 Łukasz Kamiński Piast Nowa Ruda 1
193 Krzysztof Goździejewski Zjednoczeni Żarów 1
194 Sławomir Dutka Sokół Marcinkowice 1
195 Mirosław Włodarczyk Unia Bardo 1
196 Tomasz Zieliński Unia Bardo 1
197 Tomasz Gawlas Orzeł Ząbkowice Śląskie 1
198 Maciej Rakoczy Bielawianka Bielawa 1
199 Arkadiusz Piech Śląsk II Wrocław 1
200 Szczepan brak Śląsk II Wrocław 1
201 Bartosz Bicz Piast Żerniki (Wrocław) 1
202 Dawid Ciupider Nysa Kłodzko 1
203 Lucas Mendes Piast Nowa Ruda 1
204 Kacper Tarka GKS Mirków/Długołęka 1
205 Patryk Salamon Polonia-Stal Świdnica 1
206 Kacper Bielica Polonia Trzebnica 1
207 Tomasz Swaczeński Piast Żerniki (Wrocław) 1
208 Adam Napieralski Piast Żerniki (Wrocław) 1
209 Łukasz Klimaszewski Zjednoczeni Żarów 1
210 Jan Caliński Śląsk II Wrocław 1
211 Michał Szewczyk Piast Żerniki (Wrocław) 1
212 Robert Pikulecki Piast Żerniki (Wrocław) 1
213 Tomasz Góral GKS Mirków/Długołęka 1
214 Michał Oświęcimka Górnik Wałbrzych 1
215 Mirosław Włodarczyk Unia Bardo 1
216 Karol Wojtyło Sokół Wielka Lipa 1
217 Paweł Tobiasz Górnik Wałbrzych 1
218 Robert Pikulicki Piast Żerniki (Wrocław) 1