IV liga wielkopolska sezon 2018/2019

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Nielba Wągrowiec 38 89 28 5 5 103 41 62
2 Lubuszanin Trzcianka 38 83 25 8 5 88 35 53
3 Unia Swarzędz 38 77 24 5 9 79 52 27
4 Pogoń Nowe Skalmierzyce 38 71 20 11 7 80 53 27
5 Centra Ostrów Wielkopolski 38 64 19 7 12 73 53 20
6 LKS Gołuchów 38 63 18 9 11 76 49 27
7 Obra Kościan 38 59 17 8 13 53 47 6
8 Orkan Śmiłowo 38 56 16 8 14 63 58 5
9 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 38 55 16 7 15 56 58 -2
10 Kotwica Kórnik 38 54 15 9 14 83 71 12
11 Polonia 1912 Leszno 38 52 14 10 14 56 49 7
12 Polonia Kępno 38 51 16 3 19 61 65 -4
13 Victoria Września 38 48 13 9 16 58 47 11
14 Tarnovia Tarnowo Podgórne 38 48 13 9 16 60 73 -13
15 KS Opatówek 38 48 13 9 16 47 66 -19
16 Warta Międzychód 38 40 10 10 18 59 77 -18
17 Sokół Pniewy 38 39 12 3 23 45 94 -49
18 Krobianka Krobia 38 30 8 6 24 41 104 -63
19 Olimpia Koło 38 21 5 6 27 45 89 -44
20 Zjednoczeni Trzemeszno 38 20 6 2 30 43 88 -45
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga wielkopolska sezon 2018/2019

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Lubuszanin Trzcianka 19 50 16 2 1 60 17 43
2 Unia Swarzędz 19 44 14 2 3 45 21 24
3 Nielba Wągrowiec 19 42 13 3 3 60 23 37
4 Kotwica Kórnik 19 39 11 6 2 52 24 28
5 Pogoń Nowe Skalmierzyce 19 38 11 5 3 41 24 17
6 Centra Ostrów Wielkopolski 19 36 10 6 3 42 22 20
7 Orkan Śmiłowo 19 36 11 3 5 36 22 14
8 Polonia Kępno 19 34 11 1 7 35 20 15
9 LKS Gołuchów 19 33 10 3 6 39 22 17
10 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 19 31 9 4 6 33 29 4
11 Polonia 1912 Leszno 19 30 8 6 5 29 17 12
12 Tarnovia Tarnowo Podgórne 19 30 9 3 7 39 29 10
13 Obra Kościan 19 28 8 4 7 29 19 10
14 KS Opatówek 19 27 7 6 6 27 23 4
15 Warta Międzychód 19 26 7 5 7 34 33 1
16 Victoria Września 19 25 7 4 8 32 22 10
17 Sokół Pniewy 19 19 6 1 12 24 49 -25
18 Krobianka Krobia 19 19 5 4 10 27 46 -19
19 Zjednoczeni Trzemeszno 19 15 5 0 14 27 40 -13
20 Olimpia Koło 19 13 3 4 12 24 32 -8
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga wielkopolska sezon 2018/2019

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Nielba Wągrowiec 19 47 15 2 2 43 18 25
2 Lubuszanin Trzcianka 19 33 9 6 4 28 18 10
3 Unia Swarzędz 19 33 10 3 6 34 31 3
4 Pogoń Nowe Skalmierzyce 19 33 9 6 4 39 29 10
5 Obra Kościan 19 31 9 4 6 24 28 -4
6 LKS Gołuchów 19 30 8 6 5 37 27 10
7 Centra Ostrów Wielkopolski 19 28 9 1 9 31 31 0
8 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 19 24 7 3 9 23 29 -6
9 Victoria Września 19 23 6 5 8 26 25 1
10 Polonia 1912 Leszno 19 22 6 4 9 27 32 -5
11 KS Opatówek 19 21 6 3 10 20 43 -23
12 Orkan Śmiłowo 19 20 5 5 9 27 36 -9
13 Sokół Pniewy 19 20 6 2 11 21 45 -24
14 Tarnovia Tarnowo Podgórne 19 18 4 6 9 21 44 -23
15 Polonia Kępno 19 17 5 2 12 26 45 -19
16 Kotwica Kórnik 19 15 4 3 12 31 47 -16
17 Warta Międzychód 19 14 3 5 11 25 44 -19
18 Krobianka Krobia 19 11 3 2 14 14 58 -44
19 Olimpia Koło 19 8 2 2 15 21 57 -36
20 Zjednoczeni Trzemeszno 19 5 1 2 16 16 48 -32
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Odolanovia Odolanów

Gospodarze Wynik Goście Data
Odolanovia Odolanów 4 - 2 Lubuszanin Trzcianka 18 listopada 2020

IV liga wielkopolska sezon 2018/2019

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Jakub Michalski Centra Ostrów Wielkopolski 29
2 Krystian Benuszak LKS Gołuchów 27
3 Dawid Kuczyński Pogoń Nowe Skalmierzyce 25
4 Rafał Leśniewski Nielba Wągrowiec 24
5 Gerard Pińczuk Unia Swarzędz 20
6 Adam Majewski Pogoń Nowe Skalmierzyce 18
7 Jędrzej Wiśniewski Orkan Śmiłowo 18
8 Orlande Kpassa Lubuszanin Trzcianka 17
9 Filip Latusek Polonia Kępno 15
10 Tomasz Neumann Unia Swarzędz 15
11 Łukasz Walczak Polonia Kępno 14
12 Zbigniew Zakrzewski Tarnovia Tarnowo Podgórne 14
13 Tomasz Marcinkowski Obra Kościan 14
14 Marcin Szymkowiak LKS Gołuchów 13
15 Dawid Urbanek Kotwica Kórnik 13
16 Patryk Bordych Kotwica Kórnik 13
17 Mateusz Tatera Orkan Śmiłowo 13
18 Bartłomiej Graczyk Sokół Pniewy 13
19 Artur Krawczyk Polonia 1912 Leszno 12
20 Jacek Kopaniarz Victoria Września 11
21 Marcin Chorzępa Sokół Pniewy 10
22 Tomasz Bzdęga Nielba Wągrowiec 10
23 Błażej Wieśko Kotwica Kórnik 10
24 Łukasz Glapiak Polonia 1912 Leszno 10
25 Witold Walkowiak Kotwica Kórnik 9
26 Mateusz Piechowiak Nielba Wągrowiec 9
27 Tomasz Adamczyk Centra Ostrów Wielkopolski 9
28 Mikołaj Jankowski Victoria Września 9
29 Paweł Wicher Lubuszanin Trzcianka 9
30 Mateusz Swiergiel Unia Swarzędz 9
31 Bartosz Ślusarski Tarnovia Tarnowo Podgórne 9
32 Kacper Robaczyński Polonia 1912 Leszno 9
33 Paweł Stempień LKS Gołuchów 9
34 Paweł Iwanicki Lubuszanin Trzcianka 9
35 Krystian Antczak Unia Swarzędz 9
36 Patryk Smolarek Warta Międzychód 8
37 Mateusz Spychalski KS Opatówek 8
38 Michał Kucharski Centra Ostrów Wielkopolski 8
39 Przemysław Balczerzak Pogoń Nowe Skalmierzyce 8
40 Marcin Nowicki Unia Swarzędz 8
41 Daniel Kaczmarek Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 8
42 Wojciech Wypusz Orkan Śmiłowo 8
43 Marcin Masełkowski Krobianka Krobia 7
44 Rafał Sarbinowski Krobianka Krobia 7
45 Dawid Zieliński Lubuszanin Trzcianka 7
46 Piotr Sarbinowski Kotwica Kórnik 7
47 Szymon Krawczyński Victoria Września 7
48 Błażej Telichowski Tarnovia Tarnowo Podgórne 7
49 Adam Niedzielski Zjednoczeni Trzemeszno 7
50 Stayko Stoychev KS Opatówek 7
51 Tomasz Kempiński Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 7
52 Kamil Wysocki Zjednoczeni Trzemeszno 7
53 Miłosz Nowicki Centra Ostrów Wielkopolski 7
54 Maciej Rojewski Olimpia Koło 7
55 Michał Steinke Nielba Wągrowiec 6
56 Jacek Figaszewski Nielba Wągrowiec 6
57 Kacper Grygier Lubuszanin Trzcianka 6
58 Piotr Mroziński Zjednoczeni Trzemeszno 6
59 Mateusz Poslednik Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 6
60 Łukasz Wiącek Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 6
61 Damian Nowak Polonia 1912 Leszno 6
62 Bartosz Nowak Warta Międzychód 6
63 Przemysław Kaczmarek Krobianka Krobia 6
64 Błażej Nowak Lubuszanin Trzcianka 6
65 Kacper Rybka KS Opatówek 5
66 Tomasz Graczyk Tarnovia Tarnowo Podgórne 5
67 Szymon Słoma Obra Kościan 5
68 Radosław Barabasz Lubuszanin Trzcianka 5
69 Aleksander Woźniak Krobianka Krobia 5
70 Kacper Majerz Pogoń Nowe Skalmierzyce 5
71 Patryk Olczyk Olimpia Koło 5
72 Maurycy Niemczyk Tarnovia Tarnowo Podgórne 5
73 Jarosław Krysiak Warta Międzychód 5
74 Karol Skiba Kotwica Kórnik 5
75 Damian Buczek Orkan Śmiłowo 5
76 Bartosz Kowalski Olimpia Koło 5
77 Łukasz Jasiński Victoria Września 5
78 Antoni Prałat Polonia 1912 Leszno 5
79 Krystian Łukaszyk Obra Kościan 5
80 Dawid Urbanek Kotwica Kórnik 5
81 Jakub Górecki Polonia Kępno 5
82 Kamil Jaroszewski Olimpia Koło 5
83 Krystian Feciuch Lubuszanin Trzcianka 5
84 Jędrzej Urbański Krobianka Krobia 5
85 Szymon Meller Zjednoczeni Trzemeszno 5
86 Krzysztof Chojnacki Zjednoczeni Trzemeszno 5
87 Mateusz Adamski Obra Kościan 4
88 Krzysztof Czabański LKS Gołuchów 4
89 Krzysztof Marchewka Obra Kościan 4
90 Wojciech Drygas Polonia Kępno 4
91 Daniel Armatys Pogoń Nowe Skalmierzyce 4
92 Tomasz Krakowski Centra Ostrów Wielkopolski 4
93 Ndubuisi Nnamani KS Opatówek 4
94 Paweł Koralewski Unia Swarzędz 4
95 Damian Błaszczyk Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 4
96 Dawid Piróg Centra Ostrów Wielkopolski 4
97 Krzysztof Stępiński Unia Swarzędz 4
98 Jakub Budrowski KS Opatówek 4
99 Filip Brzostowski Kotwica Kórnik 4
100 Michał Giecz Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 4
101 Mateusz Ziemiański Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 4
102 Maciej Szublewski Victoria Września 4
103 Dawid Guźniczak LKS Gołuchów 4
104 Jakub Borowczyk Krobianka Krobia 4
105 Marek Szymanowski Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 4
106 Piotr Cierlak Polonia Kępno 4
107 Jakub Budzyń Warta Międzychód 4
108 Mateusz Szkudlarski LKS Gołuchów 3
109 Szymon Gałczyński LKS Gołuchów 3
110 Hubert Oczkowski Victoria Września 3
111 Leonardo Okeke Polonia Kępno 3
112 Mateusz Rocławski Nielba Wągrowiec 3
113 Mateusz Sobczak Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 3
114 Safian Skupiński KS Opatówek 3
115 Krystian Skorczynski Tarnovia Tarnowo Podgórne 3
116 Dawid Zając Tarnovia Tarnowo Podgórne 3
117 Jakub Smura Tarnovia Tarnowo Podgórne 3
118 Piotr Sznabel Obra Kościan 3
119 Kacper Serwatka Zjednoczeni Trzemeszno 3
120 Hubert Goncerzewicz Unia Swarzędz 3
121 Adrian Mikołajczak Orkan Śmiłowo 3
122 Adrian Hajdasz LKS Gołuchów 3
123 Remigiusz Hojka Polonia Kępno 3
124 Karol Smoła Polonia 1912 Leszno 3
125 Adrian Stypczynski Tarnovia Tarnowo Podgórne 3
126 Mateusz Nogaj Pogoń Nowe Skalmierzyce 3
127 Kacper Izydorski Centra Ostrów Wielkopolski 3
128 Mariusz Woźniak Warta Międzychód 3
129 Łukasz Wesołowski Warta Międzychód 3
130 Łukasz Cyruk Lubuszanin Trzcianka 3
131 Paweł Korczak Pogoń Nowe Skalmierzyce 3
132 Dominik Nowacki Unia Swarzędz 3
133 Krystian Robak Victoria Września 3
134 Szymon Sawala Warta Międzychód 3
135 Dominik Tomczyński KS Opatówek 3
136 Michał Wawszczak Lubuszanin Trzcianka 3
137 Grzegorz Kuswik KS Opatówek 3
138 Krzysztof Antczak Unia Swarzędz 3
139 Michał Górecki Polonia Kępno 3
140 Adrian Owczarek Kotwica Kórnik 3
141 Dawid Zawadzki Olimpia Koło 2
142 Kamil Magdziarz Orkan Śmiłowo 2
143 Borys Wawrzyniak Polonia Kępno 2
144 Karol Latusek Polonia Kępno 2
145 Jakub Kubiński Nielba Wągrowiec 2
146 Oskar Machowski Kotwica Kórnik 2
147 Mariusz Józefiak Obra Kościan 2
148 Adam Śniegowski Kotwica Kórnik 2
149 Konrad Juskowiak Polonia 1912 Leszno 2
150 Jakub Płotkowiak Obra Kościan 2
151 Maciej Frankowski Tarnovia Tarnowo Podgórne 2
152 Dominik Rusinek Sokół Pniewy 2
153 Marcin Przybyszewski Sokół Pniewy 2
154 Mateusz Woźniak Warta Międzychód 2
155 Michał Zachciał Warta Międzychód 2
156 Adrian Holak Polonia Kępno 2
157 Grzegorz Wachowiak Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2
158 Mikołaj Dobrzykowski Nielba Wągrowiec 2
159 Marcin Andukiewicz Orkan Śmiłowo 2
160 Mikołaj Czajka Olimpia Koło 2
161 Eryk Krzysztopowicz Lubuszanin Trzcianka 2
162 Sebastian Mikołajczyk Orkan Śmiłowo 2
163 Dawid Ratajczak Obra Kościan 2
164 Tomasz Kaczmarek Pogoń Nowe Skalmierzyce 2
165 Adam Kozajda Olimpia Koło 2
166 Costa Guilherme Lubuszanin Trzcianka 2
167 Szymon Bartosik Olimpia Koło 2
168 Maciej Graliński Olimpia Koło 2
169 Maksymilian Boczek Sokół Pniewy 2
170 Bartosz Kostrzyński Sokół Pniewy 2
171 Piotr Babuszkiewicz Unia Swarzędz 2
172 Piotr Ginda Kopeć Orkan Śmiłowo 2
173 Maciej Mikulski Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2
174 Jakub Jandy Obra Kościan 2
175 Łukasz Iskrzyński Nielba Wągrowiec 2
176 Konrad Chojnacki KS Opatówek 2
177 Michał Płocharczyk Polonia 1912 Leszno 2
178 Marek Szymanowski Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2
179 Piotr Kalak Kotwica Kórnik 2
180 Michał Gruszka Nielba Wągrowiec 2
181 Dawid Wisniewski Olimpia Koło 2
182 Michał Fertikowski Orkan Śmiłowo 2
183 Paweł Iwanicki Lubuszanin Trzcianka 2
184 Paweł Lisiecki Victoria Września 2
185 Mateusz Łowigus Sokół Pniewy 2
186 Marcin Mazurek Tarnovia Tarnowo Podgórne 2
187 Marcin Masełkowski Obra Kościan 2
188 Piotr Józefiak Pogoń Nowe Skalmierzyce 2
189 Szymon Straczkowski Centra Ostrów Wielkopolski 2
190 Krzysztof Galas Sokół Pniewy 2
191 Paweł Powietrzyński Olimpia Koło 2
192 Paweł Majusiak LKS Gołuchów 2
193 Miłosz Urbański Krobianka Krobia 2
194 Maksymilian Gawarecki Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1
195 Jakub Czapliński Lubuszanin Trzcianka 1
196 Mikołaj Łuczak Lubuszanin Trzcianka 1
197 Adam Dyzert Warta Międzychód 1
198 Patryk Bierka Warta Międzychód 1
199 Filip Soboń Unia Swarzędz 1
200 Maciej Kaniewski Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1
201 Patryk Krzyżanowski Victoria Września 1
202 Piotr Gąska Tarnovia Tarnowo Podgórne 1
203 Witold Kamoś Polonia Kępno 1
204 Marcin Ankudowicz Orkan Śmiłowo 1
205 Tomasz Wiśniewski Polonia 1912 Leszno 1
206 Piotr Przezak Centra Ostrów Wielkopolski 1
207 Oleksii Laban Warta Międzychód 1
208 Lago liade orlande Kpassa Lubuszanin Trzcianka 1
209 Patryk Cierniewski LKS Gołuchów 1
210 Jakub Kołak Nielba Wągrowiec 1
211 Damian Domagalski KS Opatówek 1
212 Michał Waliszewski Obra Kościan 1
213 Kamil Kosiński Orkan Śmiłowo 1
214 Łukasz Adamczak Warta Międzychód 1
215 Joachim Knapp Krobianka Krobia 1
216 Kacper Borowiak Obra Kościan 1
217 Jakub Marzyński Victoria Września 1
218 Dariusz Juracki Lubuszanin Trzcianka 1
219 Hubert Gil Krobianka Krobia 1
220 Wiktor Małecki Olimpia Koło 1
221 Adrian Śniegowski Kotwica Kórnik 1
222 Artsiom Mirayeuski Unia Swarzędz 1
223 Krasimir Kapau Unia Swarzędz 1
224 Maciej Przewłocki Obra Kościan 1
225 Jakub Jaroński Olimpia Koło 1
226 Szymon Turek Lubuszanin Trzcianka 1
227 Michał Gelert Obra Kościan 1
228 Gracjan Malinowski Pogoń Nowe Skalmierzyce 1
229 Piotr Cerlak Polonia Kępno 1
230 Jacek Żak Obra Kościan 1
231 Maciej Sowiński Pogoń Nowe Skalmierzyce 1
232 Marcin Łażewski Unia Swarzędz 1
233 Mateusz Kaczor Zjednoczeni Trzemeszno 1
234 Patryk Koler Tarnovia Tarnowo Podgórne 1
235 Marcin Wandzel LKS Gołuchów 1
236 Bartosz Feret Olimpia Koło 1
237 Jakub Paziewski Tarnovia Tarnowo Podgórne 1
238 Kacper Gatrzkie Olimpia Koło 1
239 Mikolaj Remlen Unia Swarzędz 1
240 Jakub Zieliński Orkan Śmiłowo 1
241 Tomasz Mikusik Olimpia Koło 1
242 Krzysztof Kmieć Sokół Pniewy 1
243 Krzysztof Kmieć Sokół Pniewy 1
244 Dawid Ciążyński Zjednoczeni Trzemeszno 1
245 Mateusz Adamski Obra Kościan 1
246 Damian Garstka Victoria Września 1
247 Paweł Szczepaniak Warta Międzychód 1
248 Olekseii Tsapenko Lubuszanin Trzcianka 1
249 Paweł Lisiecki Victoria Września 1
250 Jakub Jóźwiak Pogoń Nowe Skalmierzyce 1
251 Tomasz Węcławek Unia Swarzędz 1
252 Krzysztof Chojnacki KS Opatówek 1
253 Igor Rudawski Obra Kościan 1
254 Robert Pepliński Zjednoczeni Trzemeszno 1
255 Szymon Strączkowski Centra Ostrów Wielkopolski 1
256 Mateusz Rozmarynowski Nielba Wągrowiec 1
257 Dawid Rączka Pogoń Nowe Skalmierzyce 1
258 Adrian Radojewski Pogoń Nowe Skalmierzyce 1
259 Wiesław Natkaniec Lubuszanin Trzcianka 1
260 Dawid Idzikowski LKS Gołuchów 1
261 Jacek Wojciechowski Zjednoczeni Trzemeszno 1
262 Michał Grzesiek KS Opatówek 1
263 Jakub Dohnal Unia Swarzędz 1
264 Bartosz Andrzejewski Zjednoczeni Trzemeszno 1
265 Michał Konieczny Polonia Kępno 1
266 Jakub Kwasny Victoria Września 1
267 Mikołaj Remlen Sokół Pniewy 1
268 Mikołaj Jędrzejewski Polonia Kępno 1
269 Damian Smigielski Nielba Wągrowiec 1
270 Hubert Siwa Zjednoczeni Trzemeszno 1
271 Tomasz Olejnik Obra Kościan 1
272 Damian Wieczorek KS Opatówek 1
273 Łukasz Bartkowiak Sokół Pniewy 1
274 Jakub Kwaśny Victoria Września 1
275 Adrian Marchel Nielba Wągrowiec 1
276 Grzegorz Kuś LKS Gołuchów 1
277 Artur Krawczyk Tarnovia Tarnowo Podgórne 1
278 Dawid Lisek Kotwica Kórnik 1
279 Błażej Matysiak Zjednoczeni Trzemeszno 1
280 Krzysztof Majchrzak Zjednoczeni Trzemeszno 1
281 Damian Matczak KS Opatówek 1
282 Wojciech Antczak Unia Swarzędz 1