IV liga dolnośląska (zachód) sezon 2018/2019

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 AKS Strzegom 28 67 21 4 3 75 22 53
2 Apis Jędrzychowice 28 65 21 2 5 83 33 50
3 Chrobry II Głogów 28 64 21 1 6 65 27 38
4 Odra Ścinawa 28 51 15 6 7 49 34 15
5 Górnik Złotoryja 28 48 14 6 8 49 38 11
6 Sparta Rudna 28 43 13 4 11 62 60 2
7 Orkan Szczedrzykowice 28 40 12 4 12 48 53 -5
8 Karkonosze Jelenia Góra 28 38 10 8 10 51 39 12
9 Stal Chocianów 28 37 11 4 13 38 61 -23
10 Prochowiczanka Prochowice 28 36 11 3 14 56 59 -3
11 Orla Wąsosz 28 33 10 3 15 51 50 1
12 Sparta Grębocice 28 30 9 3 16 60 78 -18
13 BKS Bobrzanie Bolesławiec 27 27 8 3 16 27 52 -25
14 Włókniarz Mirsk 27 12 3 3 21 21 63 -42
15 Victoria Ruszów 28 8 2 2 24 24 90 -66
16 Brak drużyny 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Olimpia Kowary 0 0 0 0 0 0 0 0
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga dolnośląska (zachód) sezon 2018/2019

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 AKS Strzegom 14 40 13 1 0 47 6 41
2 Chrobry II Głogów 14 36 12 0 2 38 10 28
3 Apis Jędrzychowice 14 34 11 1 2 45 13 32
4 Odra Ścinawa 14 30 9 3 2 26 11 15
5 Górnik Złotoryja 14 30 9 3 2 32 14 18
6 Sparta Rudna 14 24 8 0 6 41 30 11
7 Orkan Szczedrzykowice 14 23 7 2 5 26 21 5
8 Prochowiczanka Prochowice 14 23 7 2 5 36 26 10
9 Orla Wąsosz 14 22 7 1 6 27 23 4
10 Karkonosze Jelenia Góra 14 20 6 2 6 34 21 13
11 Stal Chocianów 14 18 5 3 6 20 24 -4
12 Sparta Grębocice 14 17 5 2 7 26 28 -2
13 BKS Bobrzanie Bolesławiec 13 9 2 3 8 11 28 -17
14 Włókniarz Mirsk 14 9 2 3 9 16 22 -6
15 Victoria Ruszów 14 8 2 2 10 18 39 -21
16 Brak drużyny 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Olimpia Kowary 0 0 0 0 0 0 0 0
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga dolnośląska (zachód) sezon 2018/2019

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Apis Jędrzychowice 14 31 10 1 3 38 20 18
2 Chrobry II Głogów 14 28 9 1 4 27 17 10
3 AKS Strzegom 14 27 8 3 3 28 16 12
4 Odra Ścinawa 14 21 6 3 5 23 23 0
5 Sparta Rudna 14 19 5 4 5 21 30 -9
6 Stal Chocianów 14 19 6 1 7 18 37 -19
7 Górnik Złotoryja 14 18 5 3 6 17 24 -7
8 Karkonosze Jelenia Góra 14 18 4 6 4 17 18 -1
9 BKS Bobrzanie Bolesławiec 14 18 6 0 8 16 24 -8
10 Orkan Szczedrzykowice 14 17 5 2 7 22 32 -10
11 Prochowiczanka Prochowice 14 13 4 1 9 20 33 -13
12 Sparta Grębocice 14 13 4 1 9 34 50 -16
13 Orla Wąsosz 14 11 3 2 9 24 27 -3
14 Włókniarz Mirsk 13 3 1 0 12 5 41 -36
15 Victoria Ruszów 14 0 0 0 14 6 51 -45
16 Brak drużyny 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Olimpia Kowary 0 0 0 0 0 0 0 0
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Granit Roztoka

Gospodarze Wynik Goście Data
Granit Roztoka 1 - 1 Chrobry II Głogów 4 września 2021

IV liga dolnośląska (zachód) sezon 2018/2019

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Roland Emeka AKS Strzegom 15
2 Tomasz Wojciechowski Prochowiczanka Prochowice 12
3 Tomasz Bieleń Sparta Grębocice 11
4 Mateusz Baszak Apis Jędrzychowice 10
5 Bartosz Haniecki Górnik Złotoryja 10
6 Bartosz Poszlężny Karkonosze Jelenia Góra 9
7 Damian Migalski AKS Strzegom 9
8 Paul Filipowicz Chrobry II Głogów 8
9 Damian Cichuta Odra Ścinawa 8
10 Rafał Burda Stal Chocianów 8
11 Robert Sobieraj Orla Wąsosz 7
12 Kamil Sadowski AKS Strzegom 7
13 Adrian Wójcik Orkan Szczedrzykowice 7
14 Kamil Kuraniowicz Apis Jędrzychowice 6
15 Łukasz Szuszkiewicz Sparta Grębocice 6
16 Patryk Kozak Stal Chocianów 6
17 Oskar Giziński Karkonosze Jelenia Góra 6
18 Przemysław Trytko Chrobry II Głogów 6
19 Mateusz Matulak Prochowiczanka Prochowice 5
20 Daniel Piechno Apis Jędrzychowice 5
21 Piotr Kula Prochowiczanka Prochowice 5
22 Jakub Kobyliński Orla Wąsosz 5
23 Łukasz Ostrowski Sparta Rudna 5
24 Jarosław Gambal Orkan Szczedrzykowice 5
25 Patryk Długosz Odra Ścinawa 5
26 Sebastian Andruchów Apis Jędrzychowice 5
27 Rafał Tomala Orla Wąsosz 5
28 Adrian Kulesza BKS Bobrzanie Bolesławiec 5
29 Tomasz Cichocki Prochowiczanka Prochowice 4
30 Marcin Morawski AKS Strzegom 4
31 Kajetan Frankowski Sparta Rudna 4
32 Łukasz Bednarz Stal Chocianów 4
33 Adrian Klisowski Victoria Ruszów 4
34 Szymon Nowicki Chrobry II Głogów 4
35 Daniel Walasek Sparta Rudna 4
36 Mateusz Otocki Stal Chocianów 4
37 Rafał Szumański Prochowiczanka Prochowice 4
38 Kamil Zieliński Górnik Złotoryja 4
39 Mateusz Tkacz Orla Wąsosz 4
40 Jakub Bach Chrobry II Głogów 4
41 Dimitro Shevchenko AKS Strzegom 4
42 Łukasz Antosiewicz Prochowiczanka Prochowice 3
43 Daniel Ziółkowski BKS Bobrzanie Bolesławiec 3
44 Marek Majka BKS Bobrzanie Bolesławiec 3
45 Adam Kubik Sparta Grębocice 3
46 Paweł Żmudziński Sparta Grębocice 3
47 Grzgorz Lichwa Odra Ścinawa 3
48 Błażej Bojanowski Orla Wąsosz 3
49 Paweł Hołówka Sparta Rudna 3
50 Kamil Zawadzki Orkan Szczedrzykowice 3
51 Marcin Ogórek Orkan Szczedrzykowice 3
52 Paweł Rosa Prochowiczanka Prochowice 3
53 Mateusz Poparda Górnik Złotoryja 3
54 Mateusz Bartuzel Stal Chocianów 3
55 Oleksandr Garbar Karkonosze Jelenia Góra 3
56 Sebastian Wielgórka Orla Wąsosz 3
57 Patryk Duda Sparta Grębocice 3
58 Marcin Kycej Sparta Grębocice 3
59 Łukasz Stachów Sparta Rudna 3
60 Mariusz Chlabicz Włókniarz Mirsk 3
61 Wiktor Kobiela Chrobry II Głogów 3
62 Łukasz Kusiak Victoria Ruszów 3
63 Norbert Walczak Karkonosze Jelenia Góra 3
64 Albert Muezja Sparta Rudna 2
65 Mateusz Zatylny Karkonosze Jelenia Góra 2
66 Andrzej Majchrzak Victoria Ruszów 2
67 Michał Wawrzyniak Karkonosze Jelenia Góra 2
68 Andrzej Koryciński Sparta Grębocice 2
69 Marcel Wolan Stal Chocianów 2
70 Robert Malawski Sparta Rudna 2
71 Damian Maślej Odra Ścinawa 2
72 Mateusz Kochman Sparta Rudna 2
73 Kamil Jabłonowski Włókniarz Mirsk 2
74 Kamił Łętkowski Sparta Grębocice 2
75 Wojciech Durajczyk AKS Strzegom 2
76 Marcin Baszczak Górnik Złotoryja 2
77 Jarosław Popowczak Prochowiczanka Prochowice 2
78 Tomasz Azikiewicz Prochowiczanka Prochowice 2
79 Semir Idris Ahmed Victoria Ruszów 2
80 Damian Ciunowicz Orkan Szczedrzykowice 2
81 Damian Buzała Karkonosze Jelenia Góra 2
82 Tomasz Kociszewski Orkan Szczedrzykowice 2
83 Maciej Machowski Apis Jędrzychowice 2
84 Paweł Niemienionek Włókniarz Mirsk 2
85 Przemysław Siudak Chrobry II Głogów 2
86 Michał Piechuta Odra Ścinawa 2
87 Adrian Woźniczka Apis Jędrzychowice 2
88 Dawid Domaradzki AKS Strzegom 2
89 Radosław Karpiński Odra Ścinawa 2
90 Michał Rachański Apis Jędrzychowice 2
91 Dawid Seta Odra Ścinawa 2
92 Marcin Baszczak Górnik Złotoryja 2
93 Kacper Skotarczak Orkan Szczedrzykowice 2
94 Maciej Pilarowski Orkan Szczedrzykowice 2
95 Tomasz Azikowicz Prochowiczanka Prochowice 2
96 Damian Smolny Odra Ścinawa 2
97 Damian Sędziak Chrobry II Głogów 2
98 Adam Kowalski Włókniarz Mirsk 2
99 Zenobiusz Pios Prochowiczanka Prochowice 2
100 Dawid Domaradzki AKS Strzegom 2
101 Daniel Sygnatowicz Sparta Rudna 2
102 Kamil Zieliński Górnik Złotoryja 2
103 Łukasz Filipiak Orkan Szczedrzykowice 2
104 Konrad Flis Chrobry II Głogów 2
105 Tomasz Dubowski Górnik Złotoryja 2
106 Maksymilian Denis Karkonosze Jelenia Góra 1
107 Szymon Sołtysiak Karkonosze Jelenia Góra 1
108 Bartłomiej Oruba Sparta Rudna 1
109 Michał Matkowski Prochowiczanka Prochowice 1
110 Piotr Pirszel Victoria Ruszów 1
111 Marcin Świrlik Victoria Ruszów 1
112 Sebastian Burda Stal Chocianów 1
113 Jakub Dasiak Włókniarz Mirsk 1
114 Karol Hodowany Apis Jędrzychowice 1
115 Karol Nikodem Orkan Szczedrzykowice 1
116 Daniel Piechno Apis Jędrzychowice 1
117 Jarosław Wichowski Włókniarz Mirsk 1
118 Robert Lekszycki Karkonosze Jelenia Góra 1
119 Michał Staniszewski Karkonosze Jelenia Góra 1
120 Kamil Łętkowski Sparta Grębocice 1
121 Maciej Rybak Chrobry II Głogów 1
122 Marek Gródecki Sparta Grębocice 1
123 Adam Mądro Prochowiczanka Prochowice 1
124 Adam Kubik Sparta Grębocice 1
125 Mateusz Grajek Apis Jędrzychowice 1
126 Adrian Zieliński AKS Strzegom 1
127 Michał Borecki Chrobry II Głogów 1
128 Podziewski Damian Stal Chocianów 1
129 Krzysztof Lisowski BKS Bobrzanie Bolesławiec 1
130 Kamil Kochan Prochowiczanka Prochowice 1
131 Dawid Sołtys Stal Chocianów 1
132 Kamil Moskwa Orla Wąsosz 1
133 Robert Dziedzina Odra Ścinawa 1
134 Paweł Niemienionek Włókniarz Mirsk 1
135 Bartosz Szczęsny Włókniarz Mirsk 1
136 Robert Sobieraj Orla Wąsosz 1
137 Dominik Plebaniak Odra Ścinawa 1
138 Seweryn Dybyzbiński Chrobry II Głogów 1
139 Mateusz Piotrowski Górnik Złotoryja 1
140 Szymon Józefczak Sparta Grębocice 1
141 Dominik Glazer Sparta Rudna 1
142 Alex brak Victoria Ruszów 1
143 Tomasz Azikowcicz Prochowiczanka Prochowice 1
144 Sławomir Dul BKS Bobrzanie Bolesławiec 1
145 Marcin Krasnicki Górnik Złotoryja 1
146 Klisowski brak Victoria Ruszów 1
147 Mirosław Kunz Stal Chocianów 1
148 Jakub Kruk Orkan Szczedrzykowice 1
149 Kacper Kędziora Orla Wąsosz 1
150 Maciej Gargas Karkonosze Jelenia Góra 1
151 Łukasz Graczyk BKS Bobrzanie Bolesławiec 1
152 Filip Zagórski BKS Bobrzanie Bolesławiec 1
153 Bartosz Kopania Victoria Ruszów 1
154 Piotr Birk Orla Wąsosz 1
155 Damian Pukała Orla Wąsosz 1
156 Dariusz Tas Orla Wąsosz 1
157 Wojciech Swiętochowski Górnik Złotoryja 1
158 Adrian Wójcik Orkan Szczedrzykowice 1
159 Maciej Liszka Apis Jędrzychowice 1
160 Adrian Krzeszowiec Górnik Złotoryja 1
161 Wojciech Świętochowski Górnik Złotoryja 1
162 Deiverson brak AKS Strzegom 1
163 Mateusz Łodej Odra Ścinawa 1
164 Roland Omeka AKS Strzegom 1
165 Mateusz Szerszeń AKS Strzegom 1