IV liga małopolska (wschodnia) sezon 2018/2019

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Unia Tarnów 30 68 21 5 4 62 22 40
2 Limanovia Limanowa 30 63 20 3 7 75 30 45
3 Poprad Muszyna 30 62 19 5 6 60 38 22
4 Watra Białka Tatrzańska 30 58 18 4 8 68 48 20
5 Sandecja II Nowy Sącz 30 57 17 6 7 64 38 26
6 Bocheński KS 30 44 12 8 10 47 44 3
7 Okocimski KS Brzesko 30 43 13 4 13 43 48 -5
8 Glinik Gorlice 30 42 12 6 12 42 49 -7
9 Lubań Maniowy 30 41 12 5 13 48 39 9
10 Tarnovia Tarnów 30 40 11 7 12 43 40 3
11 Barciczanka Barcice 30 39 12 3 15 40 46 -6
12 Orkan Szczyrzyc 30 39 11 6 13 41 57 -16
13 GKS Drwinia 30 32 9 5 16 46 53 -7
14 Dunajec Zakliczyn 30 29 8 5 17 44 76 -32
15 LKS Szaflary 30 23 7 2 21 36 66 -30
16 Olimpia Pisarzowa 30 2 0 2 28 11 76 -65
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga małopolska (wschodnia) sezon 2018/2019

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Limanovia Limanowa 15 42 14 0 1 51 12 39
2 Unia Tarnów 15 38 12 2 1 32 10 22
3 Sandecja II Nowy Sącz 15 36 11 3 1 43 17 26
4 Watra Białka Tatrzańska 15 35 11 2 2 41 21 20
5 Poprad Muszyna 15 33 10 3 2 25 14 11
6 Barciczanka Barcice 15 29 9 2 4 28 16 12
7 Tarnovia Tarnów 15 27 8 3 4 25 18 7
8 Orkan Szczyrzyc 15 24 7 3 5 24 21 3
9 Lubań Maniowy 15 22 7 1 7 32 24 8
10 Okocimski KS Brzesko 15 21 6 3 6 21 23 -2
11 Glinik Gorlice 15 21 6 3 6 20 22 -2
12 Bocheński KS 15 20 5 5 5 18 17 1
13 GKS Drwinia 15 18 5 3 7 25 24 1
14 Dunajec Zakliczyn 15 16 4 4 7 21 30 -9
15 LKS Szaflary 15 12 4 0 11 18 33 -15
16 Olimpia Pisarzowa 15 1 0 1 14 4 40 -36
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga małopolska (wschodnia) sezon 2018/2019

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Unia Tarnów 15 30 9 3 3 30 12 18
2 Poprad Muszyna 15 29 9 2 4 35 24 11
3 Bocheński KS 15 24 7 3 5 29 27 2
4 Watra Białka Tatrzańska 15 23 7 2 6 27 27 0
5 Okocimski KS Brzesko 15 22 7 1 7 22 25 -3
6 Limanovia Limanowa 15 21 6 3 6 24 18 6
7 Sandecja II Nowy Sącz 15 21 6 3 6 21 21 0
8 Glinik Gorlice 15 21 6 3 6 22 27 -5
9 Lubań Maniowy 15 19 5 4 6 16 15 1
10 Orkan Szczyrzyc 15 15 4 3 8 17 36 -19
11 GKS Drwinia 15 14 4 2 9 21 29 -8
12 Tarnovia Tarnów 15 13 3 4 8 18 22 -4
13 Dunajec Zakliczyn 15 13 4 1 10 23 46 -23
14 LKS Szaflary 15 11 3 2 10 18 33 -15
15 Barciczanka Barcice 15 10 3 1 11 12 30 -18
16 Olimpia Pisarzowa 15 1 0 1 14 7 36 -29
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga małopolska (wschodnia) sezon 2018/2019

Czas bramek

Drużyna 1-15 16-30 31-45+ 46-60 61-75 76-90+
Watra Białka Tatrzańska 10 8 8 6 11 8 7 3 13 4 14 12
Unia Tarnów 3 3 10 2 7 5 8 1 8 5 14 5
Tarnovia Tarnów 4 5 3 6 6 5 6 8 6 3 7 9
Sandecja II Nowy Sącz 5 4 5 3 11 6 6 1 8 10 13 14
Poprad Muszyna 10 5 8 5 2 5 10 4 8 9 7 8
Orkan Szczyrzyc 1 8 6 8 5 5 3 3 3 7 12 19
Olimpia Pisarzowa 3 3 1 0 2 6 0 2 0 4 2 10
Okocimski KS Brzesko 3 6 5 10 5 2 8 4 11 12 7 8
Lubań Maniowy 3 4 7 4 4 8 3 5 5 4 10 7
Limanovia Limanowa 13 3 11 3 6 5 6 3 12 8 19 6
LKS Szaflary 2 6 3 8 4 12 1 10 7 7 10 13
Glinik Gorlice 9 6 4 8 8 4 3 6 9 7 4 8
GKS Drwinia 10 3 8 10 9 10 3 5 6 8 6 11
Dunajec Zakliczyn 3 14 6 3 7 4 3 11 10 11 8 15
Bocheński KS 6 7 2 7 5 5 4 3 10 11 14 5
Barciczanka Barcice 4 4 4 8 4 6 4 6 3 9 10 7
- bramki zdobyte, - bramki stracone

IV liga małopolska (wschodnia) sezon 2018/2019

Średnia ilość bramek

Lp. Drużyna M Śr. Br Śr. Bz Śr. Bs >2.5 <2.5
1 Dunajec Zakliczyn 30 4 1.47 2.53 73.33% 26.67%
2 Watra Białka Tatrzańska 30 3.87 2.27 1.6 66.67% 33.33%
3 Limanovia Limanowa 30 3.5 2.5 1 70% 30%
4 Sandecja II Nowy Sącz 30 3.4 2.13 1.27 60% 40%
5 LKS Szaflary 30 3.4 1.2 2.2 73.33% 26.67%
6 GKS Drwinia 30 3.3 1.53 1.77 60% 40%
7 Poprad Muszyna 30 3.27 2 1.27 56.67% 43.33%
8 Orkan Szczyrzyc 30 3.27 1.37 1.9 60% 40%
9 Okocimski KS Brzesko 30 3.03 1.43 1.6 60% 40%
10 Glinik Gorlice 30 3.03 1.4 1.63 63.33% 36.67%
11 Bocheński KS 30 3.03 1.57 1.47 56.67% 43.33%
12 Olimpia Pisarzowa 30 2.9 0.37 2.53 80% 20%
13 Lubań Maniowy 30 2.9 1.6 1.3 56.67% 43.33%
14 Barciczanka Barcice 30 2.87 1.33 1.53 56.67% 43.33%
15 Unia Tarnów 30 2.8 2.07 0.73 50% 50%
16 Tarnovia Tarnów 30 2.77 1.43 1.33 50% 50%
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych, Śr. Bs - średnia bramek straconych, >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5

IV liga małopolska (wschodnia) sezon 2018/2019

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Łukasz Pazurkiewicz Watra Białka Tatrzańska 24
2 Mateusz Wilk Poprad Muszyna 14
3 Łukasz Popiela Unia Tarnów 12
4 Marcin Krywoborodenko Orkan Szczyrzyc 11
5 Hubert Pachowicz Limanovia Limanowa 11
6 Mateusz Lampart Limanovia Limanowa 11
7 Konrad Grela Glinik Gorlice 11
8 Florian Kamiński LKS Szaflary 10
9 Adrian Wójcik Dunajec Zakliczyn 10
10 Sebastian Jacak Limanovia Limanowa 10
11 Sylwester Tokarz Sandecja II Nowy Sącz 10
12 Mateusz Wawryka Okocimski KS Brzesko 9
13 Marek Maślejak Barciczanka Barcice 9
14 Jakub Dobranowski Bocheński KS 8
15 Michał Czubin Watra Białka Tatrzańska 8
16 Jakub Kasperczyk Lubań Maniowy 8
17 Artur Biały Unia Tarnów 8
18 Mateusz Nowak Unia Tarnów 7
19 Roman Stepankow GKS Drwinia 7
20 Wojciech Mącior Tarnovia Tarnów 7
21 Sebastian Szczepański Sandecja II Nowy Sącz 7
22 Kamil Wójcik Dunajec Zakliczyn 7
23 Krzysztof Podgórniak Poprad Muszyna 7
24 Sebastian Palonek GKS Drwinia 6
25 Michał Bajda GKS Drwinia 6
26 Jakub Dziedzic Glinik Gorlice 6
27 Guilherme henrique Da silva Glinik Gorlice 6
28 Dawid Lizak Okocimski KS Brzesko 6
29 Mateusz Wójcik Dunajec Zakliczyn 6
30 Daniel Bukowiec Bocheński KS 6
31 Sergiusz Kostecki Okocimski KS Brzesko 6
32 Krzysztof Piekarczyk Orkan Szczyrzyc 6
33 Błażej Gumuła GKS Drwinia 5
34 Grzegorz Mus GKS Drwinia 5
35 Mirosław Tabor Bocheński KS 5
36 Dominik Martuszewski Glinik Gorlice 5
37 Michał Rzadkosz Watra Białka Tatrzańska 5
38 Bartłomiej Chlebda Limanovia Limanowa 5
39 Daniel Policht Okocimski KS Brzesko 5
40 Ernest Świętek Bocheński KS 5
41 Kamil Rynduch Bocheński KS 5
42 Sylwester Kurnyta Lubań Maniowy 5
43 Rafał Kozioł Tarnovia Tarnów 5
44 Piotr Drozdowicz Unia Tarnów 5
45 Tomasz Kołbon Watra Białka Tatrzańska 5
46 Tomasz Bomba Poprad Muszyna 4
47 Kamil Pałacz Sandecja II Nowy Sącz 4
48 Artur Kiełbasa Dunajec Zakliczyn 4
49 Dariusz Gwiżdż Dunajec Zakliczyn 4
50 Bartosz Tokarczyk Tarnovia Tarnów 4
51 Mirosław Jandura Lubań Maniowy 4
52 Mateusz Matlęga Limanovia Limanowa 4
53 Mateusz Pluta Lubań Maniowy 4
54 Mateusz Kasprzyk Bocheński KS 4
55 Przemysław Bury Okocimski KS Brzesko 4
56 Bartłomiej Żurek Limanovia Limanowa 4
57 Patryk Kwiatek LKS Szaflary 4
58 Dawid Węglowski Poprad Muszyna 4
59 Dominik Wardzała Unia Tarnów 4
60 Sebastian Świerzbiński Watra Białka Tatrzańska 4
61 Bartłomiej Limanówka Orkan Szczyrzyc 4
62 Maciej Rogóż Bocheński KS 4
63 Paweł Matras Limanovia Limanowa 4
64 Marcel Tyl Unia Tarnów 4
65 Arkadiusz Serafin Limanovia Limanowa 4
66 Dominik Juszczak Bocheński KS 3
67 Szymon Adamski Unia Tarnów 3
68 Sebastian Kurowski Lubań Maniowy 3
69 Mateusz Orzechowski Poprad Muszyna 3
70 Tomasz Gałka Okocimski KS Brzesko 3
71 Karol Matras Sandecja II Nowy Sącz 3
72 Michał Szeliga Sandecja II Nowy Sącz 3
73 Arkadiusz Sady Dunajec Zakliczyn 3
74 Kamil Kurczab Limanovia Limanowa 3
75 Tomasz Grzyb Okocimski KS Brzesko 3
76 Andrzej Rabiański Watra Białka Tatrzańska 3
77 Dawid Polański Poprad Muszyna 3
78 Paweł Jarzębak Poprad Muszyna 3
79 Dariusz Łukasik Sandecja II Nowy Sącz 3
80 Piotr Filipek Limanovia Limanowa 3
81 Kacper Nytko Unia Tarnów 3
82 Sławomir Zubel Tarnovia Tarnów 3
83 Sebastian Gąsiorek Watra Białka Tatrzańska 3
84 Rafał Gadzina Limanovia Limanowa 3
85 Wiktor Nowak Sandecja II Nowy Sącz 3
86 Mateusz Motłoch GKS Drwinia 2
87 Maciej Topór LKS Szaflary 2
88 Jakub Lesniak Sandecja II Nowy Sącz 2
89 Kamil Tyrka Unia Tarnów 2
90 Jakub Janasik Watra Białka Tatrzańska 2
91 Vasyl Zhuk LKS Szaflary 2
92 Mateusz Krokosz GKS Drwinia 2
93 Łukasz Krzysztoń Glinik Gorlice 2
94 Marcel Nowak Tarnovia Tarnów 2
95 Dawid Basta Barciczanka Barcice 2
96 Łukasz Krupa Barciczanka Barcice 2
97 Marek Nowak Barciczanka Barcice 2
98 Wojciech Kalisz Barciczanka Barcice 2
99 Maciej Korzym Sandecja II Nowy Sącz 2
100 Jakub Berliński GKS Drwinia 2
101 Marcin Szary Glinik Gorlice 2
102 Grzegorz Misiura Watra Białka Tatrzańska 2
103 Michał Żółtek LKS Szaflary 2
104 Piotr Nowak Tarnovia Tarnów 2
105 Marcin Kurek Orkan Szczyrzyc 2
106 Patryk Klich Tarnovia Tarnów 2
107 Daniel Kmak Barciczanka Barcice 2
108 Marcin Flis Sandecja II Nowy Sącz 2
109 Baran Kamil Poprad Muszyna 2
110 Piotr Gogola Glinik Gorlice 2
111 Mateusz Firek Lubań Maniowy 2
112 Damian Kubicki Olimpia Pisarzowa 2
113 Sławomir Boczoń Orkan Szczyrzyc 2
114 Józef Piwowarczyk Barciczanka Barcice 2
115 Wojciech Janur Barciczanka Barcice 2
116 Daniel Nowak Limanovia Limanowa 2
117 Łukasz Fasuga GKS Drwinia 2
118 Wojciech Fritz Poprad Muszyna 2
119 Kamil Klusek Bocheński KS 2
120 Bartłomiej Darowski Poprad Muszyna 2
121 Krzysztof Tarasek Barciczanka Barcice 2
122 Jan Gałdyn LKS Szaflary 1
123 Bartłomiej Kudelski GKS Drwinia 1
124 Marek Sikora Lubań Maniowy 1
125 Marcin Ziemnik Sandecja II Nowy Sącz 1
126 Jakub Niemas Sandecja II Nowy Sącz 1
127 Santiago alejandro Casallas zuluaga Glinik Gorlice 1
128 Szymon Witek Limanovia Limanowa 1
129 Piotr Śmierciak Orkan Szczyrzyc 1
130 Patryk Dydyk Tarnovia Tarnów 1
131 Maciej Pawlik Okocimski KS Brzesko 1
132 Szymon Gruca Barciczanka Barcice 1
133 Kacper Bartos Watra Białka Tatrzańska 1
134 Dawid Drąg Glinik Gorlice 1
135 Karol Kuczek Tarnovia Tarnów 1
136 Bartosz Chmielowski Dunajec Zakliczyn 1
137 Wojciech Oleksy Sandecja II Nowy Sącz 1
138 Karol Filipek Limanovia Limanowa 1
139 Wiktor Żołądź Sandecja II Nowy Sącz 1
140 Patryk Orlik Unia Tarnów 1
141 Tomasz Marut Tarnovia Tarnów 1
142 Kamil Mrowca LKS Szaflary 1
143 Daniel Duda Lubań Maniowy 1
144 Mateusz Prokop Tarnovia Tarnów 1
145 Jakub Baran Okocimski KS Brzesko 1
146 Wojciech Kumor Barciczanka Barcice 1
147 Mateusz Zając Watra Białka Tatrzańska 1
148 Przemysław Zagata Lubań Maniowy 1
149 Mateusz Baruch Tarnovia Tarnów 1
150 Dawid Kurczab Orkan Szczyrzyc 1
151 David Sydorchuk Lubań Maniowy 1
152 Andrzej Lubelski LKS Szaflary 1
153 Kacper Orłowski Limanovia Limanowa 1
154 Szymon Kuźma Sandecja II Nowy Sącz 1
155 Sebastian Wąchała Sandecja II Nowy Sącz 1
156 Mateusz Hreśka LKS Szaflary 1
157 Tomasz Cygan GKS Drwinia 1
158 Michał Tabor Orkan Szczyrzyc 1
159 Marcin Motak Bocheński KS 1
160 Bartłomiej Dudzic Sandecja II Nowy Sącz 1
161 Daniel Zaucha Tarnovia Tarnów 1
162 Wojciech Tomala GKS Drwinia 1
163 Dominik Gorlicki Lubań Maniowy 1
164 Artur Kiełbasa Dunajec Zakliczyn 1
165 Maciej Krzyżak Limanovia Limanowa 1
166 Krzysztof Wojtanek LKS Szaflary 1
167 Maciej Grojec GKS Drwinia 1
168 Dominik Pieprzyca GKS Drwinia 1
169 Dawid Flaszka Sandecja II Nowy Sącz 1
170 Daniel Wzorek Dunajec Zakliczyn 1
171 Dariusz Baboń LKS Szaflary 1
172 Wiktor Nagrodzki Bocheński KS 1
173 Tomasz Olejarz Orkan Szczyrzyc 1
174 Szymon Skrzypiec Olimpia Pisarzowa 1
175 Mariusz Merklinger Barciczanka Barcice 1
176 Krzysztof Mirek Olimpia Pisarzowa 1
177 Mateusz Pawlikowski LKS Szaflary 1
178 Maciej Ślazyk Orkan Szczyrzyc 1
179 Kamil Ogorzały Sandecja II Nowy Sącz 1
180 Rafał Kuchta Watra Białka Tatrzańska 1
181 Damian Cebula Olimpia Pisarzowa 1
182 Michał Augustyn Olimpia Pisarzowa 1
183 Maciej Solarz Poprad Muszyna 1
184 Wiktor Weber Olimpia Pisarzowa 1
185 Artur Majchrowski Barciczanka Barcice 1
186 Piotr Marynowski Glinik Gorlice 1
187 Maciej Górecki Lubań Maniowy 1
188 Dawid Słowik Olimpia Pisarzowa 1

IV liga małopolska (wschodnia) sezon 2018/2019

Bramki samobójcze

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Marcin Motak Bocheński KS 1
2 Dominik Pieprzyca GKS Drwinia 1
3 Łukasz Kulig Okocimski KS Brzesko 1
4 Marcin Pawłowski Dunajec Zakliczyn 1
5 Jacek Malisz Unia Tarnów 1
6 Tomasz Mikoś Tarnovia Tarnów 1